PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استخراج كد جاواي يك كد iframe از ادرس ان

gog2000
25-06-2009, 17:36
با سلام

همانطور كه ميدانيد كد هاي iframe را صرفا در حالت انلاين مي توان مشاهده كرد و تغيير چنداني هم نمي شود در انها داد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا من ميخاستم بدونم از روي ادرس يك كد iframe چطور ميشه به فايل اصلي و جاوا اون دست يافت????????

و بدين ترتيب حتي در حالت اف لاين هم كد جاواي ان را مشاهده كرد و ان را به راحتي تغيير داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ehsanpark
25-06-2009, 23:12
من با IE 8 روی قسمتی که توش فریم هست کلیک راست می کنم و ویو سورس رو میزنم و براحتی کد فریم رو در میارم !

gog2000
26-06-2009, 11:55
من با IE 8 روی قسمتی که توش فریم هست کلیک راست می کنم و ویو سورس رو میزنم و براحتی کد فریم رو در میارم !

ميشه كمي بيشتر و كاملتر توضيح بدي؟؟

با نسخه 7 هم ميشه اين كارو كرد؟؟؟؟؟؟؟

در موزيلا به چه صورته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ehsanpark
28-06-2009, 19:23
با موزیلا ظاهرا نمی شه. توی اون محدود فریم کلیک راست می کنی و View Source رو میزنی و کد رو میده. با 7 هم فکر کنم بشه

gog2000
29-06-2009, 17:44
ممنون دوست عزیز
ولی خیر این روش خیلی از موارد قابل اجرا نیست مثلا وقتی یک کد روش کلیک می کنی به سایت سازنده اون کد میره وقتی راست کلیک هم بکنی به صورت یک لینک میشناسه و خبری از سورس نیست

تو چند موردی هم که جواب داد بعد از اینکه از اون کد در حالت افلاین استفاده کردم به خوبی نشون نمی داد و بهم خورده بود و با اصل کد فرق داشت:41:

روش عملی تر و کاملتری وجود ندارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali9095
29-06-2009, 23:15
شما سورس صفحه رو در يك برنامه طراحي صفحات وب مثل فرانت پيچ (ميكروسافت) كپي كن و در او نجا ايفريم مشخص هست و مي تونيد با كليك بر روي اون در خالت اديت نرم افزار آدرس صفحه اصلي رو پيدا كني !

gog2000
04-07-2009, 09:22
ببینید ادرسش مشخصه من میخام کد جاواشو بدست اورم تا بشه در حالت اف لاین هم مشاهده کرد و هم درش تغییرات داد

مثلا این ادرسی یک کد iframe حالا شما از روی ادرسش کد جاواشو پیدا کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید