PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Forza Motorsport 3

صفحه ها : [1] 2

779
25-06-2009, 15:28
Forza Motorsport 3

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناشر : Microsoft Game Studio

سازنده : Turn 10 Studio

سبک بازی : Racing

تاریخ انتشار : October 2009

پلتفرم : Exclusive Xbox 360

خوب در کنفرانس میکروسافت در E3 2009 بازی ای معرفی شد که همه را شگفت زده کرد! از نظر خیلی ها این بازی می تواند به پای GT5 و یا حتی بالاتر از آن هم برسد!
البته هنوز برای نتیجه گیری زود است بهتره اول به پیش نمایشی که گیم اسپات آن را از E3 2009 استخراج کرده توجه کنیم :

Forza 3 Hands - on

در طی مدتی که ما در حال بازدید از غرفه ی Microsoft در E3 2009 بودیم فرصت آن را بدست آوردیم تا با یکی از نمایندگان Turn 10 ملاقات کنیم و درباره ی بازیه انحصاریه Xbox 360 یعنی Forza Motorsport 3 که به تازگی خبر آن رسیده بود صحبت کنیم.
Turn 10 اطلاعات کمی درباره ی شکل این بازی و خصوصیات آن به ما داد!
در Forza 3 اتوموبیل ها بیشترین نقش را دارند. آنها در تاریخ عرضه ی بازی و تکمیل آن به حدود 400 تا خواهند رسید!!! ( که شامل : Classic , SUV's و Micros هستند ).

نمایه بیرونی اتوموبیل ها در مسیر بسیار خوب تر از قبل شده است و اگر شما می خواهید یک رانندگی واقعی را احساس کنید می توانید از نمایه کابین استفاده کنید!!!
محیط اطراف نظیر رشته کوه ها و دریاچه که می توان همانند چنین پیستی را در پیست Camino Viejo یافت ، بسیار زیباتر از قبل شده اند.
در زمان حرکت ماشین به راحتی می توان 60 فریم در ثانیه گرفت. همچنین تنظیمات رانندگی شما را مطمئن میسازد تا بتوانید لحظات خوبی را در کنار چرخ های اتوموبیلتان سپری کنید!
اگر تمام تنظیمات مربوط به Auto - Assists ها را ON کنید می توانید رانندگی ای آسون داشته باشین و مطمئن تر از قبل ویراژ دهید و سرعت بگیرید!
OFF کردن تمامی آن ها باعث می شود تا یک تجربه ی رانندگی واقعی تری را داشته باشید.
همچنین Forza 3 امکاناتی را در راه به شما خواهند بخشید.اگر دچار خطا شوید ، شما یک Option برای برگرداندن زمان دارید که حدود 10 تا 15 ثانیه می تواند زمان را به عقب برگرداند تا بتوانید دوباره تلاش کنید!
دکمه های راهنما به شما در انجام این کار کمک میکنند.
شما می توانید به وسیله ی رانندگی روی دیوار ، پیدا کردن راه میان بر یا Draft کردن یکی از اتوموبیل ها برای همه یک دور امتیاز به دست آورید. و می توانید با آن در هنگام خطا استفاده کنید ولی اگر شما توسط یکی از ماشین های تندرو از دور خارج شوید اجازه ی آن را نخواهید داشت!
بعد از اتمام ملاقات ما با Turn 10 ، ما به اندکی بازی با دموی بازی دعوت شدیم که واقعا مهیج بود!
دموی قابل بازی E3 2009 شامل 8 اتوموبیل خوب از Corvette , Porsche , Aston Martin , Mercedes , Ford , Ferrari , Lamborghini و Audi بود.
بعد از انتخاب یکی از آن ها ( ما اتوموبیلی از Aston Martin را برگزیدیم ) ما یک مسابقه ی 2 دوری با 7 اتوموبیل دیگر گذاشتیم. کنترل با دسته هایه Xbox 360 در این بازی بسیار نرم و راحت بود و ما احساس راحتی داشتیم. در دور اول ما حدود نفرای وسط شدیم. در هنگام بازی ما به هوش مصنوعی آن توجه زیادی داشتیم راننده های مخالف ما ، حرفه ای بودند اما باید بدانید که در شرایط سخت اشتباه هم می کردند. ما یکی از رانندگان را دیدیم که همش به گوشه ها برخورد می کرد و اشتباهات زیادی داشت که این زیاد واقع گرایانه نبود. نباید از یاد برود که رانندگان حرفه ای هم در پیست بودند.

بهرحال ، Forza 3 جزو 3 بازی برتر از نظر شبیه سازی در شرکت مایکروسافت در E3 2009 بود. این شبیه سازی با ترکیب سیستم های مختلف به شما احساس هر تکان و لرزشی را می دهد.
در آخر هم باید بگوییم که این بازی در October 2009 منتشر خواهد شد پس هنوز باید صبر کنید تا خبر هایی از بازی را به شما بدهیم.

نویسنده : Justin Calvert

----------------------------------

Forza 3 Career Mode Hands-ON
ما سرعت مان را افزایش داده ایم و بر سرعت یک فصل اتوموبیل رانی افزوده ایم.

خوب در این پیش نمایش شما هرچیزی که از Career mode احتیاج دارید را خواهید دانست. امروز ، من اومدم تا درباره ی تجربه ی بازیه خودم در Career mode با شما صحبت کنم.

مقدمه :
خوب اول از هر چیز می ریم سراغ اول مود. وارد شدن به آن خیلی آسان بود و بعد از آن لحظه ای وجود نداشت که من از آن چیزی که در صفحه ی بعد بود شگفت زده نشوم.
بهرحال من با راهنمایی Turn 10 بودم که هرگاه می گفت چه چیز هایی در " Yellow Brick Road " وجود دارد من تونستم شروع کنم و تنهایی یک گردشی بکنم. Auto-Upgrade بر روی Ford Fiesta ی من یک حسی بهم دست داده بود که این چطور کار می کند. برای هر کسی که می خواهد مسابقه دهد و در مورد قسمت ها و Tuning ها هیچ نگرانی ای وجود نداشت ، Option ها در آن جا همه ی مشاهدات را ساده کرده بودند. Option ها در همه جا بودند.

متشکریم به خاطر سیستم جدید Pressure ، اشتباه هم ممکن است از هوش مصنوعی سر بزند.

شما می توانین فقط و به آسانی پارت ها را انتخاب کنید و به صورت دستی ماشینتان را Upgrade کنین. این آسان است و کارش شبیه Forza 2 است. بهتره یکم از تقویم جدید صحبت کنیم ، من اهمیت زیادی به آپشن مسابقه هایم می دهم که بازی کردم. در فصل اولتان ، شما به سرعت Driver Levels به دست می آورید ( و آچینونت ).
می توانستم یک عالمه از ماشین هایه Free رو در یک ساعت بدست بیارم و این معلوم بود که چطور این ماشین ها را به دست آوردم ( اسکیل هایه مختلفم در مسابقه ها سبک مسابقه دادن من رو مشخص می کرد ) و همینطور مسیرهایه جدید هم باز می شد. تقویم در این نسخه نقش بسیار مهمی رو گرفته که به شما در تمامی کارها از Upgrade گرفته تا برتری هاتون به شما کمک می کند. او حتی به شما در رانندگی و سبک رانندگیتان نقش به سزایی دارد.

هوش مصنوعی :

هوش مصنوعی در این بازی خیلی عالی کار شده است. طوری که برای هر عمل شما چیزهایی رو پیش بینی می کند.سیستم The Adaptive Drivator AI از Forza 2 برگشته است و به خوبی رویه جاده کار می کند. اولین جفت از اتوموبیل هایم ، اتوموبیل هایی نسبتا قدرت پایین بودند در نتیجه کنترل آن ها آسان بود. و شاید اگر من تمام آن ها را بدست می آوردم ، هوش مصنوعی Forza 3 یک عملی انجام می داد و حرکاتتان را پیش بینی میکرد. اما اگر در یک لحظه من یک Mazda Roadster ام را ببخشم ، هوش مصنوعی چیزهایی در رابطه با من یاد میگیرد.
برای من ، چیزی که در یک بازی Racing جذاب است اینست که بپیچم و محکم به ماشین هایه دیگر بزنم. حتمی من زمان زیادی رو از دست می دهم ، اما بعضی وقت ها این کارها برایه سرگرمی لازم است. من وقت زیادی نداشتم تا با این اتوموبیل در Forza Career Mode بازی کنم ، اما حتی من در این وقت کمم با Roadster ، شبیه آن شده بودم که تذکری جدی به هوش مصنوعی بدهم. من دوست دارم در لبه ها رانندگی کنم. Forza 3 این اسکیل و این اجازه رو به من داده است تا بتوانم خوش حال شوم.

این اتوموبیل ها در این مسابقات به دنیا آمدند!

مقایسه کمی از سری Forza و Forza 3 :

قبل از این که به بازی کردن با Forza 3 بپردازم ، من وقتم رو کمی با بازی کردن Forza 2 گزراندم. این واقعا آسان نبود که بتونی بدقت به یاد آوری که یک بازیه Racing که 2 سال است از آن می گذرد را بشود به راحتی کنترل کرد ، پس حتمی برگشتن به نسخه ی قبل مهم است. من میخوام بگم بعد از گذراندن یک ساعت از وقت خودم با Forza3 Career Mode تغییرات واقعا قابل توجه بود. Forza همیشه کنترل خوبی داشته و همیشه جزو بهترین بازی هایی بود که فیزیک فوق العاده ای داشته ، اما Forza 3 فقط احساس این ها توش بهتر بود!
هرچیزی درباره ی این ، از تفاوت ماهرانه در Handling گرفته تا حس سرعت یک ماشین در رویه جاده ، فقط می توانم بگویم که Forza 3 فوق العاده این احساس را به شما منتقل می کرد. بدون تردید.

The AI Pressure System :

شاید مهم ترین و بحث انگیز ترین چیزی که اضافه شده سیستم AI Pressure هستش. یکی از بزرگترین مشکلات بازی های شبیه سازی Racing ، ( مثل سری هایه Forza ، GT و ... ) همیشه کاری کرده است تا هوش مصنوعی در همه جا بی نقص باشد ( یا به قول معروف Perfect باشد ) . این یکی از مهم ترین چیز هایه جالب توجه در سری Gran Turismo است ، جایی که هر راننده ای رویه یک لاین مشخص برنامه ریزی شده اند و از همونجا هر بار می روند. Forza 2 این رو با استفاده از سیستم Drivator به چند درجه تغییر داد ، اما این کافی نبود تا تو بتوانی احساس کنی که در حال مسابقه با چند نفر دیگر هستی. پس ، Turn 10 به این نسخه سیستم Pressure را اضافه کرد ، که این هم کاری می کند تا هوش مصنوعیه رانندگان دیگر به انسان ها نزدیک تر شود.
زدن به قسمت عقبی اتوموبیل هایه دیگر باعث می شود که به همان اندازه ای که زدی همان اندازه هم اشتباه کنند. کم کردن درجه ی سختی بازی ، با این سیستم بی تاثیر نیست. شما همیشه می توانید درجه سختی را طوری تنظیم کنید تا اشتباه کم تر شود ، اما به اطلاعتون برسانم که هرچه درجه بالاتر رود رانندگان هم بیشتر حمله ور می شوند و این کمک می کند تا بازی به یک Race واقعی نزدیک تر شود.

درجه سختی ، Difficulty Level :

من بر رویه تمام 3 درجه ی سختی بازی کردم. من امیدوارم Turn 10 تعداد بیشتری را اضافه کند. البته خود Turn 10 گفته است که ما هنوز کار هایه زیادی رویه Difficulty Level داریم.
The Casual : فقط گاز رو بگیر و برو! بازی برایت ترمز می کند. هیچ نگرانی ای نخواهید داشت این حتی برای گیمر هایه ضعیف هم جذاب نیست. این میتونه برایه مادر یا پدرتان یا خواهر و برادران کوچیکتان خوب باشد!
The Regular : این درجه لازم است که کنترل ترمزت را خودت انجام دهی ، اما بیشتر Assist ها ON هستند. من با خودم گفتم که حتمی اکثریت مردم که اول بازی را می خرند این درجه از سختی را انتخاب می کنند. من بعد از مسابقه با این درجه عادت کردم. برای مسابقات کم ، درجه ی سختی Regular خوب است ، اما برایه همه ی یک فصل Career Mode چی؟ این شاید برایه هر کسی که کاملا Forza 2 را بازی کرده باشد آسان باشد .
The Serious : این تنظیم به اندازه ای که شما فکر می کنید غیر ممکن نیست. Turn 10 این تنظیم را چند هفته ای نیست که درست کرده است ، اما وقتی من بازی کردم ، این از خط راهنما در جاده جدا شد. هنوز Assist های مختلفی ON بودند. هوش مصنوعی خیلی قوی بود و بردن مسابقه به راحتی امکان پذیر نبود. آن را هم بگویم که آن جا مسابقه ای نبود که من نتونم تمومش کنم. من فقط کمی سورپرایز شدم آن جا Option بالاتر برای Insane ها نبود.

نمایه داشبورد تنها انتخاب برایه یک راننده ی واقعی است.

این درجه ای که من رفتم از قبل تنظیم شده بود. شما می توانید به تنظیمات بروید و Assist ها را تنظیم کنید
یکی دیگر از چیز هایی که می توانید این درجه سختی را کنترل کنید The Rewinde Function است. این جا هیچ مجازاتی برایه Rewind نیست و هیچ اهمیت ندارد که درجه ی سختی شما چه باشد. این جا هیچ پولی لازم نیست تا Rewinde از آن استفاده کند شما حتی محدودیتی برایه این ندارید و می توانید بیش از 200 بار در یک Race استفاده کنید. هر بار با فشار دادن دکمه ی Rewind ( دکمه ی Back ) زمان حدودا 5 ثانیه به عقب بر می گردد. شما می توانید از این به هر اندازه که بخواهید استفاده کنید. Rewind آینده ی بازی های Racing است ( !!!!!!! ) بقول Turn 10 ، این یک فلسفه " No Punishment " است.
هرچند که من در بیشتر مواقع از Rewind استفاده نمی کنم. به طوریکه اگر ببینم بعضی از احساس یک رانندگی واقعی با Rewind از دست رفت ، فورا دکمه ی Restart Race را فشار می دهم اگر اشتباه کردم یا کنترل خودم را از دست دادم. من از Rewind برایه بیمه کردن خودم استفاده نمی کنم ، من زمانی از آن استفاده می کنم که احساس کنم به کلی از Race خارج شدم.

هیچ چیز کمی نیست که Fix نشده باشد.

Turn 10 در درجه ی سختی Regular به بعد کلاچ رو هم قرار داده است. مکان آن در Bumper سمت چپ دسته است و یک Option برای آن هست تا بتوانید که یک دور واقعی داشته باشید.شما می توانید هنوز از اتو کلاچ استفاده کنید اما نمی توانید بعضی از آچیو هایه مخصوص را بگیرید.

بهر حال باید سازنده ی Gran Turismo یعنی Polyphony Digital مواظب باشد. Turn 10 در حال انجام کار هایه بزرگی برای این بازی است. تا اخبار بعدی منتظر ما باشد.

نویسنده : Hilary Goldstein

----------------------------------

اطلاعاتی جدید از Drag Racing : ( مسابقات سرعت )

در این نسخه برخلاف نسخه ی قبل که شایعه شده بود Drag Racing خواهد بود ، این مود اضافه شده است.
این مسابقات همانند بقیه ی مسابقات در Career Mode هست. در این جا مجموعه ی مسابقات Drag وجود دارد که بازیکنان در طول گشت و گذارشان در 220 مسابقه ی Career به آن بر می خورند. تمام مسابقات در مود Career اختیاری است.
هر مسابقه ی Drag مجموعه ای از 3 Race Day است ، و هر Race Day شامل 3 نوبت می شود. در Classic Tournament Style ، برنده ی هر مسابقه با هم در راند بعدی مسابقه می دهند. و به طور اساسی ، باید 9 مرحله انجام شود تا در آخر برنده ی همه ی مسابقات بین 8 حریف مشخص شود.
در این نسخه نسبت به نسخه ی قبلی 50% آپگرید هایه اتوموبیل ها افزایش پیدا کردند.
اتو آپگرید Helper در Career Mode به بازیکنان کمک می کند تا به Horsepower هایه لازم برایه هر مسابقه ی Drag دسترسی پیدا کنند. همچنین می توان در Xbox Live هم Tuning هایه مختلفی را گرفت و از آن ها استفاده کرد.
در بازی 4 تا پیست Drag وجود دارد که هر کدوم به ترتیب : یک هشتم مایل ، یک چهارم مایل ، یک دوم مایل و یک مایل هستند.
این مود قابلیت Online هم دارد. که می توان در Online این مود ، Tournament هایه مختلفی گذاشت.
اتوموبیل هایه ایده آلی که برایه Drag Racing در Forza 3 وجود دارند :

1967 Chevroley Corvette Stingray 427

1969 Chevrolet Camaro Z28
2010 Chevrolet Camaro SS
1969 Dodge Charger R/T
2006 Dodge Ram SRT-10
2006 Dodge Charger SRT8
2009 Dodge Challenger SRT-8
2008 Dodge Viper SRT10 ACR
1970 Ford Mustang Boss 429
2008 Saleen S331 Supercab
1965 Shelby Cobra 427 S/C

--------------------------------------

خوب در این بازی حدود 400 تا اتوموبیل به هماره 100 تا از معروف ترین پیست هایه جهان و راه ها و مسیر هایه دیگر وجود دارد. همراه گرافیکی تعریف کردنی و امکانات پیشرفته ی اتوموبیل ها در این بازی.
Forza 3 شامل راهنما در رانندگی است همچنین این بازی اسکیل هایه مختلفی دارد تا بتوان یک تجربه ی رانندگیه واقعی را احساس کرد.

خصوصیات عمومی

* این بازی یکی از بزرگترین بازی هایه Racing هست که در آن 400 تا اتوموبیل از 50 کارخانه ی معتبر دنیا وجود دارد.

* نسخه های قبلی Forza Motorsport پیست هایه مشهوری داشتند که شامل : Suzuka, Nürburgring Nordschleife و the Sebring International Raceway است.
در Forza 3 این تعداد به 100 تا پیست تغییر کرده است که شامل زیباترین مسیر هایه پیست در جهان است.

* Forza 3 از هزاران امکانات در رانندگی و Gameplay استفاده می کند از قبیل auto-braking, gameplay rewind و auto-tuning .

* نقاشان و میزون کنندگان موتور بار دیگر خلاقیت خود را در Livery Editor, Auction House و deep tuning garage نمایش داده اند.

* Forza 3 شامل هوایه متغیر و مسابقه در شب نمی شود.

-----------------------------------------

ScreenShots ( از راست به چپ )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-----------------------------------------

Trailers

E3 09 : Leaderboards Interview

E3 09 : Debut Trailer

E3 09 : Press Conference Footage

E3 09 : Driving Simulator Walkthrough

E3 09 : Developer Walkthrough

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg

E3 09 : Video Editer Conference Footage

E3 09 : Improvements Interview

E3 09 : Gameplay Showcase

منابع :

ReviewReviewReviewReviewReviewReviewReviewReviewRe viewReviewReviewReviewReview

Forza Motorsport 3 Review

نویسنده: Masoud King

اگه شما طرفدار سرسخت شبیه ساز Racing هستین مطمئنا Forza 3 بهترین گزینه برای شما خواهد بود. البته Turn 10 عنوانی رو خلق کرده که برای همه چه طرفداران سرسخت این سبک و چه اونائیکه زیاد طرفدارن Racing نیستن, لذت بخش خواهد بود. شما در بازی با تعداد خیره کننده ای از ماشین ها برای رانندگی رو به رو هستید, طبق اعلام سازنده بازی حدود 400 ماشین برای Forza 3 تعبیه شده که 104 تای اون به علاوه مسیر های اضافی در دیسک دوم بازی قرار دارند. البته شما بدون نصب دیسک 2 هم می تونید بازی رو تموم کنید ولی از ماشین ها و مسیر های اضافی محروم خواهید شد.
حدود 2 سال از انتشار نسخه دوم این بازی میگذره و استودیوی Turn 10 تو این مدت واقعا همه چیز در دنیای شبیه شازی Racing رو جلوی چشم شما آورده و بعضی نکات رو هم به چالش کشیده. همون اول تصور می کردم که باید چندین ساعت رو بازی کنم تا بتونم به ماشین های بهتر برسم تا بازی قشنگ بشه ولی وقتی وارد فصل اول شدم و با همون ماشین های کم سرعت شروع کردم یه دفعه فکر ماشین های بالاتر از دهنم پاک شد. بازی از همون ابتدا سر گرم کننده هستش و همون ماشین های نه چندان خوب برای شما کاملا لذت بخش خواهد بود و این شاید دلیلش وجود فیزیک عالی در بازی هستش. چیزی که کمتر تو بقیه بازی های این سبک دیده میشه!

محیط ها و مسیر های زیبای بازی شما جذب خودش میکنه

اولین مسابقه با ماشین Audi R8 هستش که با اتمام این مسابقه اولین فصل شروع میشه و شما در کلاس E قرار میگیرید و در پایان هر فصل مسابقات قهرمانی برای اون کلاس وجود داره. هر فصل که میگذره طول فصل بعدی بیشتر میشه و همچنین مسابقات طولانی تر میشن بطوریکه میشه گفت فصل دوم حدود دو برابر فصل اول طولانی تره. در پایان مسابقه بر اساس رتبه ای که کسب کردید مقداری اعتبار و امتیاز بدست میارید که می تونید از اعتبار برای خرید ماشین ازاستفاده کنید و همچنین اون امتیازی که بدست میارید لول شما رو افزایش میده و هر لول که کامل بشه شما به عنوان جایزه یه ماشین در یافت خواهید کرد.

بازی از صدا گذاری واقعا خوبی بر خورداره بطوریکه شما کاملا می تونید صدای ماشین رو احساس کنید بطوریکه هر ماشین صدای مخصوص خودش رو داره و هم چنین موقع تصادف ها صدای حاصل خیلی واقعی طراحی شده ولی به نظر من موضوعی که در صدا گذاری بازی کمی آزار دهنده هستش موزیک های اون هستش که به نظر میرسه گزینش خوبی برای اونها صورت نگرفته.
ویژگی های دیداری بازی همونطور که از تصاویر و تریلر های بازی پیداست عالی هستش ولی اینطور احساس میشه که هنوزم جا برای بهبود گرافیک بازی وجود داره مثلا میشد افکت های آسیب دیدن ماشین بهتر بود و همچنین نورپردازی بازی کامل کامل نیست و کمبود هایی توش دیده میشه ولی مدل های ماشین , طراحی پیست ها ومحیط های اطراف پیست عالی هستن و در کل گرافیک بازی خیره کننده هستش و نگاه هر کسی رو به خودش جلب میکنه.

کنترل ماشین حیرت انگیر هستش و شما کاملا در جریان مسابقه قرار میده

در بازی شما می تونید یه تقویم زمان بندی کاملا شخصی برای مسابقات داشته باشید که به گفته سازنده بازی حدود 200 مسابقه مجزا رو که از circuit گرفته تا drag و drift رو شامل میشه. مسابقاتی که سعی شده بالاترین درجه واقعیت رو در کنار سرگرمی برای شما به ارمغان داشته باشه.
چیزی که بیشتر از همه تو بازی خودش رو نمایان و بر جشته میکنه گیم پلی عالی اون هستش. کنترل ماشین ها واقعا خوب هستش بطوریکه نه خیلی سخته و نه خیلی آسون بلکه خیلی واقعی هستش و موقع بازی کاملا احساس میکنید که فرمان ماشین رو به دست گرفتید. از مشکلات گیم پلی بازی میشه به خیلی طولانی بودن قسمت career اشاره که واقعا خسته کننده هستش . هوش مصنوعی در بازی خیلی خوب طراحی شده و انگاه راننده ها منتظر هر گونه عکس العملی هستن ولی هوش مصنوعی در بربعضی مواقع افت و خیز هایی داره. مثلا رو درجه سخت ترین درجه بعضی وقتا اشتباهاتی رو از رانندگان حریف دیده میشه که اصلا از یه مبتدی هم ساخته نیست ولی این موارد خیلی کم پیش میاد. البته شاید این به دلیل وجود همون سیستم Pressure باشه ولی همچین چیز از نظر من چندان جالب نبود آخه در هر سطحی اشتباهات باید برای همون سطح باشه و یه راننده حرفه ای هیچ گاه اشتباهات رانندگان آماتور رو مرتکب نمیشه. همچنین درجات سختی بازی نیز محدوده و شما عملا سه درجه سختی در بازی میبینید. البته این موارد چیزی از ارزش های گیم پلی بسیار غنی این بازی کم نمیکنه ولی همین موضوعات باعث میشه تا بازی امتیازات کامل رو از منتقدین نگیره. من خودم اصلا توقع همچین گیم پلی رو از باز نداشتم و بیشتر به عنوان یه بازی با گرافیک بهش نگاه می کردم ولی وقتی وارد پیست شدم و ماشین Audi رو روندم متوجه شدم که گرافیک این بازی چند درجه پائین تر از گیم پلی اون هستش.

طارحی ماشین ها شما رو به یاد مدل های واقعی میندازه

یکی از ویژگی ها جدید در Forza 3 قابلیت Rewind هستش که در اون می تونید بازی رو چند ثانیه به عقب بر گردونین که در این کار محدودیتی وجود نداره. میشه گفت این Rewind دکمه پیروزی هستش چون هر وقت از مسیر مسابقه خارج شدید یا تصادفی کردی می تونید بازی به عقب بیارید و بدون هیچ درد سری ادامه مسابقه رو انجام بدید. البته به نظر من دلیل وجود این ویژگی برای این هستش که به گیمر این اجازه رو بده که بدون هیچ نگرانی به سراغ درجات سختی بالاتر بره و به دور از استرس مسابقه رو انجام بده. چون واقعا هر چی جلو تر میرید مسابقات خیلی طولانی تر میشه و حالا فرض کنید که شما در سخت ترنین حالت دارید بازی میکنید که هر اشتباه میتونه زحمات شما در مسابقه به باد بده که این خودش استرس مضاعفی به شما وارد میکنه که شاید نتونین اونطور که هست مسابقه بدین و این دکمه می تونه هم کارایی شما رو بالا ببره و هم اینکه از اشتباهات شما جلو گیری کنه. البته این به این معنا نیست که هیجان بازی کم میشه چون شما مجبور به استفاده از این امتیاز نیستین و کاملا اختیاری هست.
در بازی شما چرخش شبانه روز و همچنین تغییرات آب و هوایی رو مشاهده نمی کنید و به نظر میرسه اگه وقت بیشتری رو برای ساخت بازی در نظر می گرفتن میشد که شبیه ساز کامل رو نظاره گر بود.

Forza Motorsport 3 , بهرتین بازی Racing حال حاضر

برای مسابقات assist هایی خواهید داشت که بر اساس مهارتتون در رانندگی می تونید اونا رو فعال یا غیر فعال کنید. مثلا یکی اتوماتیک کردن یا دستی کردن تعویض دنده هست, دیگر ترمز اتوماتیک سر پیچ ها هست, یکی دیگه این هستش که با یه خط سبز بهترین موقعیت برای ماشین در جاده رو نشون میده و همچنین هر چه این خط سبز رو به قرمزی بره یعنی شما باید ترمز بگیرید و همچنین موارد دیگر. البته اگه هر کدوم از اینها رو که روشن کنید امتیازی که در پایان میگیرید رو کم تر خواهد کرد. پس مهارت بیشتر مساوی با امتیاز بیشتر خواهد بود. متاسفانه وقت برای انجام این بازی برام خیلی محدود بود و کلا بیشتر از 4 ساعت نتونستم بازی کنم که اونم جسته و گریخته بوده, واسه همین مطمئنا موارد دیگری از بازی رو از نظر پنهان مونده چون بازی طلب وقت بیشتری رو میکنه!!

نظر نهایی:

Forza Motorsport 3 بدون شک بهترین بازی شبیه ساز Racing هستش. ماشین ها و مسابقات متنوع, صدا گذاری عالی و گرافیک زیبا, مد های آنلاین و آفلاین اینها همه مواردی هستند که بازی رو برای شما لذت بخش و کاملا جذاب خواهد کرد. امسال استودیوی Turn 10 پیشرفتی عظیم رو در شبیه سازی Racing ایجاد کرد بطوریکه Forza 3 رو از همین الان میشه تصور کرد که عنوان بهترین بازی Racing سال 2009 رو از آن خودش کرده. گرچه Forza 3 عنوانی کم نظیر هستش ولی بازی هنوز هم جا برای پیشرفت داره, گرافیک می تونست بهتر باشه و موزیک ها جذاب تر می تونستن باشن و موارد دیگه که گفته شد. با تشکر از استودیوی Turn 10.

امتیازات بازی:

معرفی: 10
گرافیک: 9.2
گیم پلی: 9.8
صدا گذاری: 9.2
جذابیت: 10
--------------
نمره کل: 9.8

امیدوارم مطلب بالا مورد توجه شما قرار گرفته باشه!
موفق باشید/

resident_evil
25-06-2009, 15:34
مقایسه ی برخی از ماشین ها در FMS3 با مدل اصلیشون !

2010 Audi R8 V10

2007 Lamborghini LP640

2007 Ferrari 599 GTB Fiorano

2009 Aston Martin DBS

2008 BMW M3 E92

779
25-06-2009, 15:38
من که هنوز عقلم جواب نمیده!!
400 تا اتوموبیل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! :18::18:
100 تا Track !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18:

corey
25-06-2009, 17:11
تمام برندهای معروف هم توی بازی هستن از جمله فراری که هیچ موقع توی سری nfs نبود
در کل fm 2 بهترین بازی برای x-box360 تو سبک خودش بود حالا این یکی چه شود!!!!!!!!!!!!

Vamp!r3
25-06-2009, 17:30
گرافيكش خفنه...در حده اعلا...

saeed_cpu_full
25-06-2009, 17:47
اين بازی 2 سال ريسينگ مارو تأمين ميكنه !

779
25-06-2009, 19:39
میگم فکر میکنید به GT5 برسه؟ ( البته اونم هنوز نیومده )

resident_evil
25-06-2009, 19:44
میگم فکر میکنید به GT5 برسه؟ ( البته اونم هنوز نیومده )
فکر کنم دیگه NFS باید بره سوت بزنه!:27:

شایان جان اگه سعی کنی ازین بحث های مسخره تو این تاپیک راه نندازی ممنون میشم ...

Elendil1
27-06-2009, 23:16
مقایسه ی برخی از ماشین ها در FMS3 با مدل اصلیشون !

2010 Audi R8 V10

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2007 Lamborghini LP640

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2007 Ferrari 599 GTB Fiorano

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2009 Aston Martin DBS

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2008 BMW M3 E92

تایتل رو هر عکس رو که پاک کردم ف یه یکی از دوستام دادم تشخیص نداد کدوم واقعی و کدوم بازی !!
واقعآ طبیعیه!

779
30-06-2009, 20:20
بله در آپدیتی که Turn 10 داشته 3 تا پیست جدید ژاپنی اضافه شدند :

Suzuka Circuit
Twin Ring Motegi
Tsukaba Circuit

همینطور این آپدیت 17 ماشین جدید رو هم اضافه کرده :

Production 2009 Lexus IS F
Production 2008 Infiniti G37 Coupe Sport
Production 2009 Mazda Mazdaspeed 3
Production 2006 Mitsubishi Lancer Evolution IX MR
Production 2010 Nissan 370Z
Production 2009 Nissan Versa SL
Production 2008 Subaru Impreza WRX STi
Production 2008 Toyota Yaris S
Production 2009 Honda Fit Sport
Race Car 2008 Nissan #12 CALSONIC IMPUL GT-R
Race Car 2008 Nissan #23 XANAVI NISMO GT-R
Race Car 2008 Nissan #24 ADVAN Clarion GT-R
Race Car 1997 Nissan #23 Nissan Motorsports R390
Race Car 2008 Nissan #3 YellowHat YMS TOMICA GT-R
Race Car 2008 Toyota #25 ECLIPSE ADVAN SC430
Race Car 2008 Toyota #36 PETRONAS TOM’S SC430
Race Car 2008 Toyota #6 ENEOS SC430

resident_evil
30-06-2009, 22:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راست به چپ !

mehdi_360
30-06-2009, 22:53
وای وای وای...
اینا چیه دیگه نویـــــد...
کف کردم اساسی
فوق العاده است

779
01-07-2009, 19:53
نوید؟
ما رو کشتی بابا لینک بده دیگه :دي
ماشالله همکاری ها :دی :31:
این بازی فکر کنم واقعا بازی نباشه ! شبیه سازیه 99 درصد باشه!

resident_evil
01-07-2009, 19:58
نوید؟
ما رو کشتی بابا لینک بده دیگه :دي
ماشالله همکاری ها :دی :31:
این بازی فکر کنم واقعا بازی نباشه ! شبیه سازیه 99 درصد باشه!

لینک چی بدم گوگول ؟!

779
01-07-2009, 20:01
لینک چی بدم گوگول ؟!

پوف!
عکس ها رو به صورت لینک بده :31:

saeed_cpu_full
01-07-2009, 21:20
پوف!
عکس ها رو به صورت لینک بده :31:

نويد ميخواد مثل ما خاكی باشه :31:

corey
01-07-2009, 21:59
نوید دستت درد نکنه

هر چند که مقایسه fm با nfs درست نیست ولی تو این تا زمینه fm خیلی بهتره
یکی شبیه سازی ماشین ها و عملکردشون با توجه به نمونه واقعی که تو nfs بعضی مواقع خیلی تخیلی میشه
دوم هم عملکرد فرمون و در نتیجه هندلینگ ماشیناست که تو سری fm خیلی قویتره

resident_evil
01-07-2009, 22:09
نوید دستت درد نکنه

هر چند که مقایسه fm با nfs درست نیست ولی تو این تا زمینه fm خیلی بهتره
یکی شبیه سازی ماشین ها و عملکردشون با توجه به نمونه واقعی که تو nfs بعضی مواقع خیلی تخیلی میشه
دوم هم عملکرد فرمون و در نتیجه هندلینگ ماشیناست که تو سری fm خیلی قویتره

آره جیگر ! کلا Forza 2 هم میشه گفت بهترین شبیه ساز بود زمان خودش ! این شماره 3 هم که فوق العاده هستش !

Elendil1
02-07-2009, 10:12
آره جیگر ! کلا Forza 2 هم میشه گفت بهترین شبیه ساز بود زمان خودش ! این شماره 3 هم که فوق العاده هستش !

البته اگر بتونه با GT5 رقابت كنه، NFS:Shift هم ميتونه يه رقيب باشه ولي نه خيلي ! رقيب اصلي كه GT5 باشه ،در اصل داره با XBOX360 رقابت مي كنه!

masoud93
02-07-2009, 10:50
بابا این بازی چه گرافیکی داره برا PC زده میشه یا نه.

saeed_cpu_full
02-07-2009, 10:52
بابا این بازی چه گرافیکی داره برا PC زده میشه یا نه.

نه انحصاری X360 هست
گرافيكش خيلی عاليه :18: داره از GT هم بهتر ميشه ...

Elendil1
02-07-2009, 11:26
نه انحصاری X360 هست
گرافيكش خيلی عاليه :18: داره از GT هم بهتر ميشه ...

آره بازي خيلي خفنيه ولي فكر نكنم از GT بهتر بشه!ولي اميدوارم كه بشه!پس بهتر اميدوار باشيم:31:

saeed_cpu_full
02-07-2009, 11:30
آره بازي خيلي خفنيه ولي فكر نكنم از GT بهتر بشه!ولي اميدوارم كه بشه!پس بهتر اميدوار باشيم:31:

البته من اينو بگم كه GT رو به عنوان يه شبيه ساز كامل قبولش ندارم چون فكر كنم تخريب پذيری برای ماشين ها به وجود نيومده بود در صورتی كه Forza دارای‌ تخريب پذيری بود
سازنده های Forza برن به اين شركت های خودرو سازی يه ذره پول بدن حداقل ماشينای دو تا شركت دارای تخريب پذيری‌ كامل باشن و مثل نسخه ی‌ قبل خراب شدن بدنه نصفه كار نشده باشه

resident_evil
03-07-2009, 18:46
اینم به خاطر دوستان که میگن تو همکاریو ازین حرفا !

*M!L4D*
03-07-2009, 19:07
من که بدجوری منتظر این بازی هستم ...
به نظر من یه چیزی در حد Motor Storm هستش .. من که از گرافیکش راضیم ...

saeed_cpu_full
03-07-2009, 23:59
من که بدجوری منتظر این بازی هستم ...
به نظر من یه چیزی در حد Motor Storm هستش .. من که از گرافیکش راضیم ...

يه سؤال : شباهت اين بازی به Motor Storm چيه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin 2010
04-07-2009, 11:11
يه سؤال : شباهت اين بازی به Motor Storm چيه ؟!
گرافیکشو می گه که خوفه.البته بازم می گفت GRID بیشتر می خورد بهش.

google_boy07
04-07-2009, 11:13
البته من اينو بگم كه GT رو به عنوان يه شبيه ساز كامل قبولش ندارم چون فكر كنم تخريب پذيری برای ماشين ها به وجود نيومده بود در صورتی كه Forza دارای‌ تخريب پذيری بود
سازنده های Forza برن به اين شركت های خودرو سازی يه ذره پول بدن حداقل ماشينای دو تا شركت دارای تخريب پذيری‌ كامل باشن و مثل نسخه ی‌ قبل خراب شدن بدنه نصفه كار نشده باشه

دوست من شما کجایی!؟

این نسخه از gt اتومبیلها هم تخریب میشن .....

جزییات تو gt5 دیوانه کننده است و عمرا به پای gt برسه

saeed_cpu_full
04-07-2009, 11:22
دوست من شما کجایی!؟

این نسخه از gt اتومبیلها هم تخریب میشن .....

جزییات تو gt5 دیوانه کننده است و عمرا به پای gt برسه

شما يه عكس از تخريب اتومبيل به صورت كامل توی GT5 بزار ...

pedram_sad
04-07-2009, 13:15
من نمیدونم دوستان چه اصراری دارن محصولی مثل GT رو که با اومدن FM2 پروندش بسته شده
و حتی FAN های دو اتیشه PS3 هم اون رو Gran Turismo Killer نامیدن مقایسه کنن

fm2 بهترین و قوی ترین بازی racing این نسل انتخاب شده چیزی که تو خود E3 اعلام شد
Fm3 که جای خود دارد بسی

در ضمن دوستان توجه کنن که گرافیک نهایی بازی gt5 همونی هست که توی نسخه های proluge نشون داده شده

Lamanta
04-07-2009, 13:26
عجب چیزیه !
نمیشه پورتش کنن برا PC ؟

779
04-07-2009, 13:35
عجب چیزیه !
نمیشه پورتش کنن برا PC ؟

نه !
پورت کردنش کاره مایکروسافته که عمرا پرت کنه!
به خاطر اینکه سونی هم GT یشو پرت نمیکنه!
و انحصاریه پلی استیشن هست!
به همین خاطرم مایکروسافتم می خواد یک بازیه ریسینگ توپ انحصاری داشته باشه!
اگه این نباشه چیزه دیگه ای نمیمونه! ( شاید RG 5 بمونه!:27: )
در ضمن من مطمئنم رویه GT کم میشه و کلا از گردونه خارج خواهد شد!
عینهو ماشینه واقعی هست!!!!!

resident_evil
04-07-2009, 22:44
عکس های جدید !

779
09-07-2009, 22:13
متاسفانه خبر جدیدی اومده است که میگه :

Forza 3 شامل هوایه متغیر و مسابقه در شب نمی شود!
مدیر Turn 10 یعنی Che Chou این رو فاش کرد که Forza 3 شامل هوایه متغیر و رانندگی در شب نمی شود!
او گفته است : " نه وضعیت آب و هوایی در بازی وجود دارد ، نه رانندگی در شبی. نه دیگر این ها به بازی اضافه می شوند.
در حالی که این خبر ممکنه خیلی ها رو مایوس کنه ، امکان جدیدی به بازی اضافه شده که حتی وزن واقعیه یک اتوموبیل را دارا می باشند!
به نوشته ی ایشون وزن ماشین ها به مقدار زیادی کاهش پیدا کرده است!
در ضمن ایشون از Scoreboard های نقاش ، میزون کننده ی موتور ، Drag ، Drift هم خبر داده است که این ها همه در امکانات بازی هستند! که ما هنوز فاش نکردیم.

pedram_sad
09-07-2009, 23:40
طبق گفته سازنده ها این مسایل به خاطر فشار های microsoft برای عرضه به موقع بازی و تاخیر نخوردن بازی هست

resident_evil
09-07-2009, 23:42
طبق گفته سازنده ها این مسایل به خاطر فشار های microsoft برای عرضه به موقع بازی و تاخیر نخوردن بازی هست

دقیقا ! به نظر من که دارن عجله میکنن !

pedram_sad
09-07-2009, 23:50
دقیقا ! به نظر من که دارن عجله میکنن !
ولی نوید به نظر من چیز مهمی نیست
مخصوصا رانندگی تو شب چون من یکی اصلا خوشم نمیاد :31:
تو 2 شماره قبلیشم این ها نبود

مهمه اون gameplay core و graphics هست که خدا کنه اونی که وعده دادن رو بتونن پیاده کنن

779
11-07-2009, 14:20
ولی نوید به نظر من چیز مهمی نیست
مخصوصا رانندگی تو شب چون من یکی اصلا خوشم نمیاد :31:
تو 2 شماره قبلیشم این ها نبود

مهمه اون gameplay core و graphics هست که خدا کنه اونی که وعده دادن رو بتونن پیاده کنن

آره!
کلا مسخره میشه بازی تویه پیست مثلا هوا بارون بیاد!
به اندازه ی کافی Fuel بازی کردم که دیگه از بارون و برف بیزار شدم .....
اصلا تو واقعیت موقعیکه هوا خراب باشه مسابقه میزارن؟
شبم که اصلا حال نمیده!
ولی این مزون کننده هایه موتور و Painter ها و ... منو کشته!!!!
واقعا بازی زیباست!
:40:مایکروسافت!:40:

779
11-07-2009, 14:35
New ScreenShots : ( از راست به چپ )

اسکرین شات هایه جدیدی سایت ForzaMotorsport اعلام کرده :

Ferrari F430 2004

Ford GT 2005

Audi R8 5.2 FSI quattro 1 2010

Audi R8 5.2 FSI quattro 2 2010

Lamborghini Mucielago LP640

Supercar Shootout 1

Supercar Shootout 2

Supercar Shootout 3

Supercar Shootout 4

Supercar Shootout 5

منبع : Forzamotorsport.net

تصحیح شد.

mahmood85
11-07-2009, 14:49
خیلی گرافیکش بالا هست حیف این بازی نیست که برا X box و برا pc نیستش.

resident_evil
11-07-2009, 21:45
اینم 10 تا دیگه !

S.Y.K
12-07-2009, 05:09
سلام به همه ی دوستان عزیز
اینم 15 تا عکس دیگه + کاور بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com/wp-content/uploads/2009/06/forza-motorsport-3-gets-special-edition.jpg

موفق باشید

779
21-07-2009, 22:28
New ScreenShots :

Chrysler 300C SRT-8 2008 1

Chrysler 300C SRT-8 2008 2

Land Rover Range Rover Supercharged 2008 1

Land Rover Range Rover Supercharged 2008 2

Vlokswagen Touareg R50 2008 1

Vlokswagen Touareg R50 2008 2

Audi Q7 V12 2009 1

Audi Q7 V12 2009 2

BMW M5 E60 2009 1

BMW M5 E60 2009 2

BMW M5 E60 2009 3

BMW X5 2009 1

BMW X5 2009 2

BMW X5 2009 3

Jaguar XKR-S 2009 1

Jaguar XKR-S 2009 2

Jaguar XKR-S 2009 3

Mercedes ML 63 AMG 2009

Mercedes SL65 2009 1

Mercedes SL65 2009 2

Pontiac G8 GXP 2009 1

Pontiac G8 GXP 2009 2

Wo0o0o0o0o0o0o0o فکر کنم بهترین بازیه عمرم رو میکنم!

ali_ranger22
22-07-2009, 14:27
پسر عجب طراحی ای داره !
جزییات ماشین ها خفن بالاست !

pedram_sad
22-07-2009, 15:24
پسر عجب طراحی ای داره !
جزییات ماشین ها خفن بالاست !
علی جان هر چی باشه 10 turn هست و microsoft که با هم میدن xbox 360 :31:
بی خود نیست بازی لقب GT Killer رو یدک میکشه

Elendil1
22-07-2009, 15:41
علی جان هر چی باشه 10 turn هست و microsoft که با هم میدن xbox 360 :31:
بی خود نیست بازی لقب GT Killer رو یدک میکشه
که بهش این لقب رو داده ؟ :31:

ali_ranger22
22-07-2009, 17:42
که بهش این لقب رو داده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولش کنید الان دوباره بحث مقایسه بین اینو و GT تو تاپیک راه میفته ! :دي

milky way
22-07-2009, 19:08
حالا یه بحث جدید بنظرتون این گرافیک بیشتری خواهد داشت یا Dirt 2 امروز یه مقاله خوندم که توش اشاره شده بود Dirt 2 گرافیک واقعی تر و بهتری نسبت به این بازی داره.

ali_ranger22
22-07-2009, 19:36
من که تا حالا نتونستم تریلری از Dirt 2 ببینم
ولی بنظر اونم گرافیک خیلی خوبی داره

pedram_sad
22-07-2009, 22:17
که بهش این لقب رو داده ؟ :31:
این لقب رو طرفداران دو اتشه کنسول سونی ( hardcore fan ) زمانی که forza 2 اومد به این سری بازی دادن :31:
تو فروم های خارجی هم خیلی معروف شده بود

تایید میشه در حد تیم ملی
چیزی که اثبات شده نیاز به اثبات مجدد نداره :31:

حالا یه بحث جدید بنظرتون این گرافیک بیشتری خواهد داشت یا Dirt 2 امروز یه مقاله خوندم که توش اشاره شده بود Dirt 2 گرافیک واقعی تر و بهتری نسبت به این بازی داره.
مقاله احیانا فارسی که نبوده ؟ :31:

من که تا حالا نتونستم تریلری از Dirt 2 ببینم
ولی بنظر اونم گرافیک خیلی خوبی داره
اینم تایید میشه:31:
اگه دیدی حتما برای ما هم بگو

Elendil1
22-07-2009, 22:40
این لقب رو طرفداران دو اتشه کنسول سونی ( hardcore fan ) زمانی که forza 2 اومد به این سری بازی دادن :31:
تو فروم های خارجی هم خیلی معروف شده بود

اگه دیدی حتما برای ما هم بگو

چرا میزنید، من فقط سوال کردم!! واقعآ که... یعنی از کنسول خودم هم طرفداری نکنم؟؟ بالاخره XBOX360 دارم، چرا بخوام یه بازی برای همین کنسول رو خراب کنم!!
از شما بعیده!!

milky way
22-07-2009, 22:50
از نظر گرافیک من فکر نکنم به Dirt2 برسه مخصوصا روی Xbox360 با توجه به اینکه نسخه PC از DX11 پشتیبانی میکنه و Xbox360 از DX9 با یکسری امکانات Dx10.

pedram_sad
23-07-2009, 00:08
چرا میزنید، من فقط سوال کردم!! واقعآ که... یعنی از کنسول خودم هم طرفداری نکنم؟؟ بالاخره XBOX360 دارم، چرا بخوام یه بازی برای همین کنسول رو خراب کنم!!
از شما بعیده!!
وا ؟
پست من رو چرا نقل قول کردی ؟
من که حرفی نزدم اخرش هم icon گذاشتم :31:

شما دستگاهی رو داری که 4 ساله بی رقیب leader صنعت بازیهاست
و به یک چیزی بیش از یک طرفداری معمولی نیاز داره

اما اینجا هم فرومه و قوانین خودش

از نظر گرافیک من فکر نکنم به Dirt2 برسه مخصوصا روی Xbox360 با توجه به اینکه نسخه PC از DX11 پشتیبانی میکنه و Xbox360 از DX9 با یکسری امکانات Dx10.
من که تو تمام این سال ها از این شماره ها و عناوین جز بعد تبلیغی چیزی ندیدم
و به قول معروف
when it comes to perform its another story
البته به غیز از استثنایی به اسم crysis
باید ببینیم دوباره میخوان port بدن واسه pc یا نه seperate process داره

اینم باید در نظر گرفت که سبک FM3 و dirt 2 کاملا جداست

Elendil1
23-07-2009, 11:08
1-شما دستگاهی رو داری که 4 ساله بی رقیب leader صنعت بازیهاست
2-و به یک چیزی بیش از یک طرفداری معمولی نیاز داره
3-اما اینجا هم فرومه و قوانین خودش

1-اگر غیر از این بود نمی گرفتم
2-جدآ؟؟
3-یعنی جدآ نمیشه تو انجمن یه سوال کرد؟ ولش کن میگذریم، دیگه کشش نده!

779
23-07-2009, 18:56

مسئله اینکه تا الان که Forza همه چیش قشنگ تر از Dirt 2 بوده!
عکس ها که داره منو دیووونه میکنه!
Debut Trailer و Gameplay رو هم همه ببینند که فوق العاده ی ( مخصوصا Debut )

milky way
23-07-2009, 19:21
مسئله اینکه تا الان که Forza همه چیش قشنگ تر از Dirt 2 بوده!
عکس ها که داره منو دیووونه میکنه!
Debut Trailer و Gameplay رو هم همه ببینند که فوق العاده ی ( مخصوصا Debut )
شما ترلیر GamePlay مربوط به Dirt 2 رو ببین خیلی طبیعیه.

779
23-07-2009, 19:27
شما ترلیر GamePlay مربوط به Dirt 2 رو ببین خیلی طبیعیه.

اتفاقا دیدم!
اینم یک خوبی هایی داره!
Forza هم یک سری خوبی ها داره!
مثلا تویه Forza طراحیه ماشین فوق العاده بود!
تویه Dirt 2 خاک هایی که از راه رفتن ماشین دیده میشد خیلی زیبا بود!
در کلا بهتره بی خیال شیم چون این دو بازی هم سبک هم نیستند!

corey
23-07-2009, 19:38
mlk way جون خودت استادی تو ماشین
forza واقعا تو شبیه سازی ماشین و نشون دادن قابلیت های ماشین ها بی نظیره و با هیچ بازی نمیشه مقایسش کرد

resident_evil
25-07-2009, 14:01
Design Walkthrough

SD 53.6 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | HD 147.8 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واقعا فوق العاده بود !

ali_ranger22
25-07-2009, 15:12
باید ببینیم دوباره میخوان port بدن واسه pc یا نه seperate process داره

به هر حال اونطوری نیست که بخوان واسه هر پلتفرم یه شرکت روش کار کنه یا از اول کار کنن رو بازی
یه پلتفرم رو Lead میزارن از اون پورت می کنن
ولی فک کنم پلتفرم اصلی PC هست چون DX 11 داره

ali_ranger22
27-07-2009, 21:57
تاریخ عرضه ی بازی مشخص شد

Forza Motorsport 3
26 اکتبر
4 آبان

resident_evil
27-07-2009, 22:02
از همون اول که مشخص بود : دی !

ali_ranger22
27-07-2009, 22:07
دیگه به من ربطی نداره ! به این خارجی ها گیر بده ! :دي

resident_evil
28-07-2009, 00:19

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راست تو چپ !

pedram_sad
28-07-2009, 00:24
با هر screenshot که میگذارین ادم لحظه ها براش کندتر میگذره تا انتشار بازی و تحمل ها سخت تر

resident_evil
28-07-2009, 00:28
با هر screenshot که میگذارین ادم لحظه ها براش کندتر میگذره تا انتشار بازی و تحمل ها سخت تر

واقعا این بازی یه جورایی تیریپ بی نظیر میزنه ! اگه اون Trailer رو که گذاشتم دیده باشی میبینی که طراحیه ماشین فوق العاده کار شده ! دیگه اون کاملا In Game بود !

بدجوری منتظر بازی هستم ! میخوام به سلامتی اولین بازیه Sim که تموم میکنم این باشه ! چون بازی های Sim به آخراش که میرسی دیگه خیلی Sim میشه ! یوهو 2 3 روز باید مسابقه بدی !

S.Y.K
28-07-2009, 09:17
دوستان الان رقیب این بازی gran turismo 5 در چه حالیه؟ریلیز شده؟
در مبارزه ای بین نسخه های قبلی این دو بازی کدومشون موفق تر بودن؟

pedram_sad
28-07-2009, 11:47
واقعا این بازی یه جورایی تیریپ بی نظیر میزنه ! اگه اون Trailer رو که گذاشتم دیده باشی میبینی که طراحیه ماشین فوق العاده کار شده ! دیگه اون کاملا In Game بود !

بدجوری منتظر بازی هستم ! میخوام به سلامتی اولین بازیه Sim که تموم میکنم این باشه ! چون بازی های Sim به آخراش که میرسی دیگه خیلی Sim میشه ! یوهو 2 3 روز باید مسابقه بدی !
اره نوید دقیقا
من همین الان درگیر forza motorsport 2 هستم باورت نمیشه الان چند ماه دارم بازی میکنم نصفش هم نرفتم
race های طولانی انچنانی که بعضا واقعا سختن
خوبی شماره 3 اینه که اون تکنیک بازگشت زمان رو داره که تو grid بود و این یعنی حداقل اسون شدن بازی به نصف که خیلی خوبه

دوستان الان رقیب این بازی gran turismo 5 در چه حالیه؟ریلیز شده؟
در مبارزه ای بین نسخه های قبلی این دو بازی کدومشون موفق تر بودن؟
این بازی قبل این که e3 بیاد و fm3 رو نشون بدن نسخش پیچیده شده بود
الان که جای خود داره

google_boy07
28-07-2009, 14:00
نمیدونم من چرا این قدر از Microsoft ، Xbox و همین Forza بدم میاد .....من عاشق GT5 هستم ....(این نظر شخصیه منه )

نمیدونم این مطلب بدرد میخوره ........!

Forza Motorsport 3: First photo of the Limited Edition unveiled
We have the first photo of Forza 3 Limited Edition. In addition to a 2-GB USB stick contains the quality collector edition also an exclusive car-pack and a cool dashboard theme for your Xbox 360
Clearly, even Forza Motorsport 3 is next to a standard version also available in a Limited Edition shipped, which was already known. The proppenvolle Collectors Edition includes the following:

- Forza Motorsport 2 GB USB stick and lanyard
- Forza Motorsport exclusive VIP membership and Car Pack
- Exclusive Collector's Edition Car Pack
- Exclusive Forza Motorsport 3 Dashboard Theme
- Forza Motorsport 3 game for Xbox 360

As the noble piece look and gimmicks, we show you the basis of a photograph, which we will present below. Also included: Recent screenshots from Forza 3rd Release in Europe: 23 October in Europe.

resident_evil
28-07-2009, 14:03
این بازی قبل این که e3 بیاد و fm3 رو نشون بدن نسخش پیچیده شده بود
الان که جای خود داره

: دی !

کلا MS به خوبی تونست با سونی رقابت کنه در تمام زمینه ها و دیگه نذاشت تا سونی به یکه تازیه خودش ادامه بده ! چه از نظر کنسول چه از نظر بازی ! Forza هم یه نمونه ی بارزش !

779
28-07-2009, 19:43
نمیدونم من چرا این قدر از Microsoft ، Xbox و همین Forza بدم میاد .....من عاشق GT5 هستم ....(این نظر شخصیه منه )

نمیدونم این مطلب بدرد میخوره ........!

Forza Motorsport 3: First photo of the Limited Edition unveiled
We have the first photo of Forza 3 Limited Edition. In addition to a 2-GB USB stick contains the quality collector edition also an exclusive car-pack and a cool dashboard theme for your Xbox 360
Clearly, even Forza Motorsport 3 is next to a standard version also available in a Limited Edition shipped, which was already known. The proppenvolle Collectors Edition includes the following:

- Forza Motorsport 2 GB USB stick and lanyard
- Forza Motorsport exclusive VIP membership and Car Pack
- Exclusive Collector's Edition Car Pack
- Exclusive Forza Motorsport 3 Dashboard Theme
- Forza Motorsport 3 game for Xbox 360

As the noble piece look and gimmicks, we show you the basis of a photograph, which we will present below. Also included: Recent screenshots from Forza 3rd Release in Europe: 23 October in Europe.

خوب آدم که نباید الکی از یک چیزی بدش بیاد!
این متن رو من قبلا تویه Vg 247 خوندم نوشته که :
اولین تصویر از نسخه ی Limited Edition پرده برداری شد.
که این نسخه شامل :
- 2 گیگ USB Stick مخصوص Forza
- یک پک اتوموبیل و عضویت انحصاری VIP مخصوص Forza ( که حالا این عضویت VIP به بازیکنان مزایایی از جمله Auction House و Forum هایه رسمی Forza 3 رو میده همینطور 5 اتوموبیل اضافه! )
- یک پک انحصاری Collector Edition اتوموبیل
- یک تم انحصاری Forza 3 مخصوص داشبورد Xbox 360
- بازیه Forza 3 انحصاریه Xbox 360

این پک یک جورایی شبیه همون پک Cod هستش قیمتش هم احتمالا 80$ هست!

pedram_sad
28-07-2009, 20:08
: دی !

کلا MS به خوبی تونست با سونی رقابت کنه در تمام زمینه ها و دیگه نذاشت تا سونی به یکه تازیه خودش ادامه بده ! چه از نظر کنسول چه از نظر بازی ! Forza هم یه نمونه ی بارزش !
اره نوید
یادمه اون سالی که FM برای XBOX اومد چه جوری gt 4 از دور خارج شد و همون سال از gamespot جایزه بهترین بازی رانندگی سال( Best Driving Game ) رو گرفت با امتیاز 9.2 در مقابل 8.8
اون روزا خیلی ناراحت بودم که xbox نداشتم تا اون شمارش رو بازی کنم
FM 2 که اومد اون نسخه های prologue کلا از نظر ها تو محافل حذف شد
FM 3 که خداست واسه خودش

google_boy07
29-07-2009, 00:23
این همه عکس برای شما دوست داران این بازی ......! :31:

فقط برای شما من که نمیخوامش اصلا ......:5:...!!! ONLY GT.. :5::27:

2009 Alfa Romeo Brera Ti
2009 Alfa Romeo Mito
2010 Fiat 500 Abarth SS
2009 Ford Fiesta Zetec S
2009 Ford Focus RS
2009 Lotus Evora
2009 MINI John Cooper Works
2009 Renault Twingo Renault Sport Cup
2008 Saab 9-3 Turbo X
2009 SEAT Ibiza Cupra
2009 Vauxhall Corsa VXR
2009 Volvo C30 R-Design

Elendil1
31-07-2009, 11:49
ممنون عکس های قشنگی بود، همه ی عکس ها رو تو یه فایل زیپ کردم ::

پسورد:
دانلود :: 28 عکس،

779
01-08-2009, 18:52
دوستان سلام! تا به امروز بازی ای به نام Gran Turismo بوده!

Forza 3 Career Mode Hands-ON
ما سرعت مان را افزایش داده ایم و بر سرعت یک فصل اتوموبیل رانی افزوده ایم.

خوب در این پیش نمایش شما هرچیزی که از Career mode احتیاج دارید را خواهید دانست. امروز ، من اومدم تا درباره ی تجربه ی بازیه خودم در Career mode با شما صحبت کنم.

مقدمه :
خوب اول از هر چیز می ریم سراغ اول مود. وارد شدن به آن خیلی آسان بود و بعد از آن لحظه ای وجود نداشت که من از آن چیزی که در صفحه ی بعد بود شگفت زده نشوم.
بهرحال من با راهنمایی Turn 10 بودم که هرگاه می گفت چه چیز هایی در " Yellow Brick Road " وجود دارد من تونستم شروع کنم و تنهایی یک گردشی بکنم. Auto-Upgrade بر روی Ford Fiesta ی من یک حسی بهم دست داده بود که این چطور کار می کند. برای هر کسی که می خواهد مسابقه دهد و در مورد قسمت ها و Tuning ها هیچ نگرانی ای وجود نداشت ، Option ها در آن جا همه ی مشاهدات را ساده کرده بودند. Option ها در همه جا بودند.

متشکریم به خاطر سیستم جدید Pressure ، اشتباه هم ممکن است از هوش مصنوعی سر بزند.

شما می توانین فقط و به آسانی پارت ها را انتخاب کنید و به صورت دستی ماشینتان را Upgrade کنین. این آسان است و کارش شبیه Forza 2 است. بهتره یکم از تقویم جدید صحبت کنیم ، من اهمیت زیادی به آپشن مسابقه هایم می دهم که بازی کردم. در فصل اولتان ، شما به سرعت Driver Levels به دست می آورید ( و آچینونت ).
می توانستم یک عالمه از ماشین هایه Free رو در یک ساعت بدست بیارم و این معلوم بود که چطور این ماشین ها را به دست آوردم ( اسکیل هایه مختلفم در مسابقه ها سبک مسابقه دادن من رو مشخص می کرد ) و همینطور مسیرهایه جدید هم باز می شد. تقویم در این نسخه نقش بسیار مهمی رو گرفته که به شما در تمامی کارها از Upgrade گرفته تا برتری هاتون به شما کمک می کند. او حتی به شما در رانندگی و سبک رانندگیتان نقش به سزایی دارد.

هوش مصنوعی :

هوش مصنوعی در این بازی خیلی عالی کار شده است. طوری که برای هر عمل شما چیزهایی رو پیش بینی می کند.سیستم The Adaptive Drivator AI از Forza 2 برگشته است و به خوبی رویه جاده کار می کند. اولین جفت از اتوموبیل هایم ، اتوموبیل هایی نسبتا قدرت پایین بودند در نتیجه کنترل آن ها آسان بود. و شاید اگر من تمام آن ها را بدست می آوردم ، هوش مصنوعی Forza 3 یک عملی انجام می داد و حرکاتتان را پیش بینی میکرد. اما اگر در یک لحظه من یک Mazda Roadster ام را ببخشم ، هوش مصنوعی چیزهایی در رابطه با من یاد میگیرد.
برای من ، چیزی که در یک بازی Racing جذاب است اینست که بپیچم و محکم به ماشین هایه دیگر بزنم. حتمی من زمان زیادی رو از دست می دهم ، اما بعضی وقت ها این کارها برایه سرگرمی لازم است. من وقت زیادی نداشتم تا با این اتوموبیل در Forza Career Mode بازی کنم ، اما حتی من در این وقت کمم با Roadster ، شبیه آن شده بودم که تذکری جدی به هوش مصنوعی بدهم. من دوست دارم در لبه ها رانندگی کنم. Forza 3 این اسکیل و این اجازه رو به من داده است تا بتوانم خوش حال شوم.

این اتوموبیل ها در این مسابقات به دنیا آمدند!

مقایسه کمی از سری Forza و Forza 3 :

قبل از این که به بازی کردن با Forza 3 بپردازم ، من وقتم رو کمی با بازی کردن Forza 2 گزراندم. این واقعا آسان نبود که بتونی بدقت به یاد آوری که یک بازیه Racing که 2 سال است از آن می گذرد را بشود به راحتی کنترل کرد ، پس حتمی برگشتن به نسخه ی قبل مهم است. من میخوام بگم بعد از گذراندن یک ساعت از وقت خودم با Forza3 Career Mode تغییرات واقعا قابل توجه بود. Forza همیشه کنترل خوبی داشته و همیشه جزو بهترین بازی هایی بود که فیزیک فوق العاده ای داشته ، اما Forza 3 فقط احساس این ها توش بهتر بود!
هرچیزی درباره ی این ، از تفاوت ماهرانه در Handling گرفته تا حس سرعت یک ماشین در رویه جاده ، فقط می توانم بگویم که Forza 3 فوق العاده این احساس را به شما منتقل می کرد. بدون تردید.

The AI Pressure System :

شاید مهم ترین و بحث انگیز ترین چیزی که اضافه شده سیستم AI Pressure هستش. یکی از بزرگترین مشکلات بازی های شبیه سازی Racing ، ( مثل سری هایه Forza ، GT و ... ) همیشه کاری کرده است تا هوش مصنوعی در همه جا بی نقص باشد ( یا به قول معروف Perfect باشد ) . این یکی از مهم ترین چیز هایه جالب توجه در سری Gran Turismo است ، جایی که هر راننده ای رویه یک لاین مشخص برنامه ریزی شده اند و از همونجا هر بار می روند. Forza 2 این رو با استفاده از سیستم Drivator به چند درجه تغییر داد ، اما این کافی نبود تا تو بتوانی احساس کنی که در حال مسابقه با چند نفر دیگر هستی. پس ، Turn 10 به این نسخه سیستم Pressure را اضافه کرد ، که این هم کاری می کند تا هوش مصنوعیه رانندگان دیگر به انسان ها نزدیک تر شود.
زدن به قسمت عقبی اتوموبیل هایه دیگر باعث می شود که به همان اندازه ای که زدی همان اندازه هم اشتباه کنند. کم کردن درجه ی سختی بازی ، با این سیستم بی تاثیر نیست. شما همیشه می توانید درجه سختی را طوری تنظیم کنید تا اشتباه کم تر شود ، اما به اطلاعتون برسانم که هرچه درجه بالاتر رود رانندگان هم بیشتر حمله ور می شوند و این کمک می کند تا بازی به یک Race واقعی نزدیک تر شود.

درجه سختی ، Difficulty Level :

من بر رویه تمام 3 درجه ی سختی بازی کردم. من امیدوارم Turn 10 تعداد بیشتری را اضافه کند. البته خود Turn 10 گفته است که ما هنوز کار هایه زیادی رویه Difficulty Level داریم.
The Casual : فقط گاز رو بگیر و برو! بازی برایت ترمز می کند. هیچ نگرانی ای نخواهید داشت این حتی برای گیمر هایه ضعیف هم جذاب نیست. این میتونه برایه مادر یا پدرتان یا خواهر و برادران کوچیکتان خوب باشد!
The Regular : این درجه لازم است که کنترل ترمزت را خودت انجام دهی ، اما بیشتر Assist ها ON هستند. من با خودم گفتم که حتمی اکثریت مردم که اول بازی را می خرند این درجه از سختی را انتخاب می کنند. من بعد از مسابقه با این درجه عادت کردم. برای مسابقات کم ، درجه ی سختی Regular خوب است ، اما برایه همه ی یک فصل Career Mode چی؟ این شاید برایه هر کسی که کاملا Forza 2 را بازی کرده باشد آسان باشد .
The Serious : این تنظیم به اندازه ای که شما فکر می کنید غیر ممکن نیست. Turn 10 این تنظیم را چند هفته ای نیست که درست کرده است ، اما وقتی من بازی کردم ، این از خط راهنما در جاده جدا شد. هنوز Assist های مختلفی ON بودند. هوش مصنوعی خیلی قوی بود و بردن مسابقه به راحتی امکان پذیر نبود. آن را هم بگویم که آن جا مسابقه ای نبود که من نتونم تمومش کنم. من فقط کمی سورپرایز شدم آن جا Option بالاتر برای Insane ها نبود.

نمایه داشبورد تنها انتخاب برایه یک راننده ی واقعی است.

این درجه ای که من رفتم از قبل تنظیم شده بود. شما می توانید به تنظیمات بروید و Assist ها را تنظیم کنید
یکی دیگر از چیز هایی که می توانید این درجه سختی را کنترل کنید The Rewinde Function است. این جا هیچ مجازاتی برایه Rewind نیست و هیچ اهمیت ندارد که درجه ی سختی شما چه باشد. این جا هیچ پولی لازم نیست تا Rewinde از آن استفاده کند شما حتی محدودیتی برایه این ندارید و می توانید بیش از 200 بار در یک Race استفاده کنید. هر بار با فشار دادن دکمه ی Rewind ( دکمه ی Back ) زمان حدودا 5 ثانیه به عقب بر می گردد. شما می توانید از این به هر اندازه که بخواهید استفاده کنید. Rewind آینده ی بازی های Racing است ( !!!!!!! ) بقول Turn 10 ، این یک فلسفه " No Punishment " است.
هرچند که من در بیشتر مواقع از Rewind استفاده نمی کنم. به طوریکه اگر ببینم بعضی از احساس یک رانندگی واقعی با Rewind از دست رفت ، فورا دکمه ی Restart Race را فشار می دهم اگر اشتباه کردم یا کنترل خودم را از دست دادم. من از Rewind برایه بیمه کردن خودم استفاده نمی کنم ، من زمانی از آن استفاده می کنم که احساس کنم به کلی از Race خارج شدم.

هیچ چیز کمی نیست که Fix نشده باشد.

Turn 10 در درجه ی سختی Regular به بعد کلاچ رو هم قرار داده است. مکان آن در Bumper سمت چپ دسته است و یک Option برای آن هست تا بتوانید که یک دور واقعی داشته باشید.شما می توانید هنوز از اتو کلاچ استفاده کنید اما نمی توانید بعضی از آچیو هایه مخصوص را بگیرید.

بهر حال باید سازنده ی Gran Turismo یعنی Polyphony Digital مواظب باشد. Turn 10 در حال انجام کار هایه بزرگی برای این بازی است. تا اخبار بعدی منتظر ما باشد.

نویسنده : Hilary Goldstein

منبع : IGN.com

حالا دیگه نیست!:31:
پست اول ویرایش شد.

ali_ranger22
03-08-2009, 15:22
والپیپر آئودی R8
پسر عجب چیزیه !

bbp
03-08-2009, 16:26
تمام برندهای معروف هم توی بازی هستن از جمله فراری که هیچ موقع توی سری nfs نبود
در کل fm 2 بهترین بازی برای x-box360 تو سبک خودش بود حالا این یکی چه شود!!!!!!!!!!!!

ببخشيد نبش قبر ميكنم اما تو سري 6 NFS فراري هم موجود بود

779
03-08-2009, 17:54
ببخشيد نبش قبر ميكنم اما تو سري 6 NFS فراري هم موجود بود

در اون زمان چیزی به نام X360 وجود نداشته!
در ضمن ، منظور ایشون از سریه Underground به بعد بوده که NFS یک تغییر فوق العاده کرد!

bbp
03-08-2009, 19:45
در اون زمان چیزی به نام X360 وجود نداشته!
در ضمن ، منظور ایشون از سریه Underground به بعد بوده که NFS یک تغییر فوق العاده کرد!

شما دعوا داريد؟
مگه NFS فقط underground به بعده؟
كي حرف از xbox 360 زد؟

corey
03-08-2009, 19:52
شما دعوا داريد؟
مگه NFS فقط underground به بعده؟
كي حرف از xbox 360 زد؟

داداش من بی خیال
من اشتباه کردم
شما برو با همون فراری f50 و 575 و کلا ماشین های هزاره دوم حال کن

ضمنا خواهش می کنم که nfs با fm مقایسه نکن

779
04-08-2009, 17:08
New Trailer :

Car Passion Interview

:18::18::18:
چه ماشینایه توپی داشت!
کلا در مورد اتوموبیل ها بود!

Elendil1
05-08-2009, 00:04
New Trailer :

Car Passion Interview

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:18::18::18:
چه ماشینایه توپی داشت!
کلا در مورد اتوموبیل ها بود!

لینک مستقیم این تریلر از خود Gt :

مدت زمانشون هم زیاده!!

Vamp!r3
05-08-2009, 01:32
WoW...خداييش يك بازيه فوق العادس...Audi R8...چه شود...

779
05-08-2009, 20:47
تویه طراحی اتوموبیل فکر کنم هیچ بازی ای با هیچ شرکتی نمی تونه به Forza برسه!
واقعا یعنی واقعا فوق العاده کار کردند!

S A A M
06-08-2009, 09:26
NEW PIC

سایزاصلی از راست به چپ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

779
06-08-2009, 22:16
اطلاعاتی جدید از Drag Racing : ( مسابقات سرعت )

در این نسخه برخلاف نسخه ی قبل که شایعه شده بود Drag Racing خواهد بود ، این مود اضافه شده است.
این مسابقات همانند بقیه ی مسابقات در Career Mode هست. در این جا مجموعه ی مسابقات Drag وجود دارد که بازیکنان در طول گشت و گذارشان در 220 مسابقه ی Career به آن بر می خورند. تمام مسابقات در مود Career اختیاری است.
هر مسابقه ی Drag مجموعه ای از 3 Race Day است ، و هر Race Day شامل 3 نوبت می شود. در Classic Tournament Style ، برنده ی هر مسابقه با هم در راند بعدی مسابقه می دهند. و به طور اساسی ، باید 9 مرحله انجام شود تا در آخر برنده ی همه ی مسابقات بین 8 حریف مشخص شود.
در این نسخه نسبت به نسخه ی قبلی 50% آپگرید هایه اتوموبیل ها افزایش پیدا کردند.
اتو آپگرید Helper در Career Mode به بازیکنان کمک می کند تا به Horsepower هایه لازم برایه هر مسابقه ی Drag دسترسی پیدا کنند. همچنین می توان در Xbox Live هم Tuning هایه مختلفی را گرفت و از آن ها استفاده کرد.
در بازی 4 تا پیست Drag وجود دارد که هر کدوم به ترتیب : یک هشتم مایل ، یک چهارم مایل ، یک دوم مایل و یک مایل هستند.
این مود قابلیت Online هم دارد. که می توان در Online این مود ، Tournament هایه مختلفی گذاشت.
اتوموبیل هایه ایده آلی که برایه Drag Racing در Forza 3 وجود دارند :
1967 Chevroley Corvette Stingray 427
1969 Chevrolet Camaro Z28
2010 Chevrolet Camaro SS
1969 Dodge Charger R/T
2006 Dodge Ram SRT-10
2006 Dodge Charger SRT8
2009 Dodge Challenger SRT-8
2008 Dodge Viper SRT10 ACR
1970 Ford Mustang Boss 429
2008 Saleen S331 Supercab
1965 Shelby Cobra 427 S/C

منبع : Gamespot.com

google_boy07
07-08-2009, 10:38
دوستان اگر تکراری بود شما ببخشید دیگه ... :31::5:

راست به چپ :

779
08-08-2009, 21:05
قطعا این عکس ها واسه نسخه ی PC هست که البته خودشون فقط نسخه ی PC این بازی رو دارن !! :دی
هیچ وقت xbox360 نمی تونه همچین کیفیتAA رو ارائه بده و همچنین AF حالا وقتی خودتون تو کنسول اجرا کردین خواهید فهمید ..
این بازی قرار تو چه رزلوشنی اجرا بشه ؟ 720p یا 1080i ؟

دوست عزیز چی دارین برا خودتون میگین؟
اولا که تمام بازی هایه 360 رویه 720p اجرا می شند!
دوما اینکه یک TV فول به نظره شما همچین کیفیتی رو نمی گیره؟ ( حالا اونا دیگه معلوم نیست چی دارن )
سوما وقتی ما بازی کردیم اومدیم بهتون گفتیم بعد بهت میگم که چی بهتره!
( واقعا که ، خوب شما که کنسول ندارین چرا می خواین با دلایل چرت و پرت اونو بکوبین ، که نمی تونید؟ )

New ScreenShots :

google_boy07
11-08-2009, 09:33
:31::46::27:..............!

اینو میشناسین ............:31:.................!

*QWERT*
12-08-2009, 19:45
:31::46::27:..............!

اینو میشناسین ............:31:.................!

این همون دوست عزیزمون corvette هست.

این مقایسه ها خیلی چیزی رو نمیرسونه:31:

S A A M
13-08-2009, 09:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

resident_evil
13-08-2009, 13:07

این که دقیقا همون پیکان خودمونه : دی ! واقعا دارم لحظه شماری میکنم تا بهترین RACE عمر رو تجربه کنم ! ای کاش که زودتر بیاد !

Masoud King
13-08-2009, 22:33
سلام!

نمی دونم این پست ها رو پاک کنم یا نه!!!
ولی دوستان سعی کنن در تاپیک ها به این مسائل نپردازن تا باعث به حاشیه رفتن تاپیک و خدایی نکرده کار به اخطار و این موارد نرسه! خوبه دوستان اکثرا عضو گروه ۞ Console Vs. PC ۞ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نیز هستند!
این تذکر رو جدی بگیرید!

ممنون از دوستانی که این مسائل رو رعایت می کنن!

S A A M
15-08-2009, 10:19
چقدر از این بازی اسکرین شات میدن بیرون:31:
New PIC

سایز اصلی از راست به چپ

S A A M
18-08-2009, 11:05
بازم که عکس جدید:31:

سایز اصلی از است به چپ

pedram_sad
18-08-2009, 11:19
این بازی تا بیاد و release بشه و برسه به دست ما دغ مرگ میکنه ادم رو :31:
از بس هی trailer و Screenshot میزارن این developer ها :31:

google_boy07
18-08-2009, 20:04
Dreams Trailer Volume I

djmd
18-08-2009, 23:48
البته grid هم تو این زاویه ها عکس های بسیار زیبایی داشت و البته کاملا ریل هم بود ( حداقل نسخه pc با آخرین تنظیمات که اینطوری بود ) ... ایشاا... اینم همونطور می شود ... (شایدم بهتر کی می دونه ؟!)

resident_evil
19-08-2009, 13:50
Dreams Trailer Volume I

این Trailer فوق العاده بود ! 6 مدل ماشین معرفی کرد 3 تای آخری بی نظیر بودن !

Audi A4 Touring car که ظاهرش عالی بود ! طراحیه ماشین هم که بی نظیر بود !
Lamborghini Reventon هم که نیازی به معرفی نداره !
یه مدل BMW هم نشون داد به نام Rahal Letterman Racing M3 GT2

همه چیز در این بازی بی نظیر کار شده ! دیگه صبرمون تموم شد !

saeed_cpu_full
19-08-2009, 14:25
در مورد كاستوميز ماشين ها اطلاعاتی دادن يا نه ؟

resident_evil
19-08-2009, 15:07
در مورد كاستوميز ماشين ها اطلاعاتی دادن يا نه ؟

مثل همون قبلی میشه عکس انداخت رو ماشین : دی !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راست تو چپ

saeed_cpu_full
19-08-2009, 15:24
مثل همون قبلی میشه عکس انداخت رو ماشین : دی !

ای بابا !! پس Forza 2 پيشرفته تر بود كه : دی
توی Forza 2 حتی صندلی رو هم ميتونستی عوض بكنی ... اميدوارم كاستوميز Forza 3 هم خيلی آزادانه و حرفه ای‌باشه

S A A M
19-08-2009, 18:19
NEW PIC

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

resident_evil
20-08-2009, 20:21

راست تو چپ !

p3yman_xl
22-08-2009, 18:19
والپیـپری بسیار بزرگ و زیبا از این بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a_Motorsport_3_01_artwork.jpg)

فایل زیپ شده برای دانلود راحت تر:

resident_evil
22-08-2009, 18:22
پیمان جان یه جا دیگه آپ کنی ممنونت میشم

p3yman_xl
22-08-2009, 18:48
پیمان جان یه جا دیگه آپ کنی ممنونت میشم

لینک مشکلی نداشت؛ ولی فایل رو اتچ کردم به پست قبلی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_cpu_full
01-09-2009, 14:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( از راست به چپ )

S A A M
02-09-2009, 18:42
NEW PIC

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alireza.M67
02-09-2009, 23:11
ببخشید شاید سوالم یکم احمقانه باشه ولی این عکس های پست 103 و 104 واسه بازیه یا واقعیته ؟

resident_evil
02-09-2009, 23:41
ببخشید شاید سوالم یکم احمقانه باشه ولی این عکس های پست 103 و 104 واسه بازیه یا واقعیته ؟

اگر تونستی این ویدئو رو ببین خودت متوجه میشی In Game هستن یا نه !

NFS-Shift
03-09-2009, 09:01
ببینم بچه ها این بازی واسه کامپیوتر نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط Xbox ...؟؟؟؟؟

(منم ازاینا میخوام!!)

*QWERT*
03-09-2009, 14:14
ببینم بچه ها این بازی واسه کامپیوتر نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط Xbox ...؟؟؟؟؟

(منم ازاینا میخوام!!)

این فقط انحصاری Xbox هست.اگه هم میخوای یه دونه Arcade بگیر بازی کن.

S A A M
03-09-2009, 18:22
V8 Supercars

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4870x2
03-09-2009, 18:25
این واقعی هستش؟!
جلل خالق!
پیش به سوی XBOX(البته یه ماه دیگه چون الان گرونه:دی)
واقعا دمش گرم کله CRYSIS رو خوابونده
:)

Alireza.M67
04-09-2009, 15:49
اگر تونستی این ویدئو رو ببین خودت متوجه میشی In Game هستن یا نه !

من فعلا اینترنت پرسرعت ندارم .
ولی جدا واسم سوال بود .
اون عکسها منو اینجوری کرد :18:

resident_evil
04-09-2009, 22:18
من فعلا اینترنت پرسرعت ندارم .
ولی جدا واسم سوال بود .
اون عکسها منو اینجوری کرد :18:

حالا اون ویدئو رو ببینی کلا چشمات در میاد میفته کف دستت !

resident_evil
05-09-2009, 03:02

پناه بر خدا !

resident_evil
05-09-2009, 15:11

نقاشی کشیدن روی ماشین !

اینم گیم پلی !

saeed_cpu_full
05-09-2009, 15:58
من نميدونم يه سری از دوستان چطوری ميگن كاستوميز NFS پر جزئيات ترين كاستوميز ريسينگ هست !!!!
اون دوستانی كه نتونستن ويدئوی پينت روی ماشين های بازی Forza رو تماشا كنن واسشون يه سری عكس
آماده كردم كه اينجا قرار ميدم ( فقط اينو بگم از همه ی جزئيات عكس نگرفتم ) :

از اين اشكال خيلی زياد داشت كه با استفاده از اونا ميتونستيد هر شكل ديگه ای كه ميخواستيد بسازيد
اما چون تعداد تصاوير زياد ميشد نزاشتم ( حتی همه ی حروف انگليسی با چندين فونت مختلف رو داشت‌ )

اينم بلايی كه سر ماشين آورده !! ( چه بد سليقه هم بوده )

resident_evil
05-09-2009, 18:27

ببینید و لذت ببرید ! از Trailer عکس گرفتم !

Alireza.M67
05-09-2009, 20:43

پناه بر خدا !

آقا اینجوری که نمیشه ...
یا تو منو گذاشتی سر کار میری با دوربینت از ماشینات عکس میندازی میای میگی این بازیه .:31:
یا بازم تو ما رو گذاشتی سر کار ...:31:

resident_evil
05-09-2009, 21:10
آقا اینجوری که نمیشه ...
یا تو منو گذاشتی سر کار میری با دوربینت از ماشینات عکس میندازی میای میگی این بازیه .:31:

والا این از واقعیت هم قشنگ تر شده !

*M!L4D*
05-09-2009, 21:23
ولی الان که دقت می کنم میبینم که GT5 در برابر این چیزی نیست ...!
سخت منتظر این بازیم ... ای خدا کی اکتبر میشه :دی

saeed_cpu_full
05-09-2009, 22:29
آقا اینجوری که نمیشه ...

به وسط عكس دقت كن ! يه دايره ميبينی ! اين حالت عكس گرفتن توی بازی هست كه شما ميتونيد در هر لحظه از بازی از
ماشين ها عكس بگيريد ! يا حضرت گرافيك !!

NFS-Shift
06-09-2009, 10:28
دوستان میگم اگه این بازی واسه 360 هستش ، هیچ راهی نداره رو PC هم اجراش کنیم؟؟؟؟؟؟؟

resident_evil
06-09-2009, 14:23
دوستان میگم اگه این بازی واسه 360 هستش ، هیچ راهی نداره رو PC هم اجراش کنیم؟؟؟؟؟؟؟

نه متاسفانه هیچ راهی نداره !

corey
06-09-2009, 14:54
انقدر این بازی بدون باحال و حرفه ای هست که اصلا نمیشه ازش ایراد گرفت!!!!!!!!!!!!!!!
حتما این یکی یه سال طول میکشه که تا تموم بشه:دی
تنها ایرادش که میشه گفت کیت های بدنه ماشین ها تو قسمت تیونینگ بود که تعدادشون خیلی کم بود

resident_evil
06-09-2009, 14:59
انقدر این بازی بدون باحال و حرفه ای هست که اصلا نمیشه ازش ایراد گرفت!!!!!!!!!!!!!!!
حتما این یکی یه سال طول میکشه که تا تموم بشه:دی
تنها ایرادش که میشه گفت کیت های بدنه ماشین ها تو قسمت تیونینگ بود که تعدادشون خیلی کم بود

حالا اون صحبت کردیم انشاالله حل میشه !

فورزا تو این بازی درسته 400 تا ماشین داره که به نظر من اصلا کم نیست اما جزئیات رو فوق العاده بالا برده و بسیار عالی طراحی کرده !

Alireza.M67
06-09-2009, 17:11
به وسط عكس دقت كن ! يه دايره ميبينی ! اين حالت عكس گرفتن توی بازی هست كه شما ميتونيد در هر لحظه از بازی از
ماشين ها عكس بگيريد ! يا حضرت گرافيك !!

کار این از گرافیک گذشته .
من هنوزم باور نمی کنم که این عکسها in game باشن .

*M!L4D*
09-09-2009, 15:23
آقا یه خبر خوش
ماه بعدی اکتبر هستش : دی
ولی خوب گرافیکی رو این بستن ...! اون تیکه داخل ماشینش من یه لحظه فکر کردم واقعیه ..!

S A A M
10-09-2009, 10:18
دو تریلر جدید !

HD

SD

HD

SD

779
12-09-2009, 11:19
دمویه بازی مشخص شد!

امروز Microsoft و Turn 10 تاریخ انتشار دمو رو 24 سپتامبر اعلام کردند و شما می توانید در تاریخ مقرر بازی رو از Marketplace xbox live بگیرید.
این دمو شامل نمایه جدید کابین ، سیستم جدید خسارات ، عمل کرد جدید Rewind و پیست جدید Camino Veijo می باشد.

5 اتوموبیلی که در این دمو می باشند شامل :

2007 Porsche #80 Flying Lizard 911 GT3-RSR
2010 Audi R8 5.2 FSI quattro
2009 Ferrari California
2008 Mitsubishi Lancer Evolution X GSR
2009 Mini John Cooper Works

resident_evil
19-09-2009, 13:50
يا خدا ! فقط توي 2 سال !

عكس ها زياده من كه شديدا تو شوكم !

milky way
05-10-2009, 15:05
تفاوت گرافیک و جزئیات بین نسخه 2 و 3 از روی عکس، والا ما که هرچی نگاه کردیم به سختی بشه از هم جداشون کرد، بعد خیلی محیط دو بازی شبیه همند یعنی تقریباً همونه البته تو این عکس ها، من نمیدونم چیکار کردن دقیقاً تو نسخه جدید حداقل از نظرگرافیک و جزئیات! حالا من نمیدونم شاید تو این عکس ها خوب مشخص نیست؟!

pedram_sad
05-10-2009, 21:06
دموی قابل بازی این بازی عرضه شده
و کسانی که اون رو انجام دادن صحه بر وحشتناک بودن بازی همچو screenshot ها و trailer های بازی و کوبندگی GT5 گذاشتن
GOOD WORK 10 TURN

*QWERT*
05-10-2009, 21:25
دموی قابل بازی این بازی عرضه شده
حجمش چقدره؟ چند تا ماشین و پیست داره؟

آنچنان هم کوبنده GT نیست.به نظر من ماشینای GT جزئیات بیشتری داره و نورپردازیش قشنگتره.:دی
دیگه کسی در مورد GT حرف نزنه.

S.Y.K
05-10-2009, 22:26
تفاوت گرافیک و جزئیات بین نسخه 2 و 3 از روی عکس، والا ما که هرچی نگاه کردیم به سختی بشه از هم جداشون کرد، بعد خیلی محیط دو بازی شبیه همند یعنی تقریباً همونه البته تو این عکس ها، من نمیدونم چیکار کردن دقیقاً تو نسخه جدید حداقل از نظرگرافیک و جزئیات! حالا من نمیدونم شاید تو این عکس ها خوب مشخص نیست؟!

دوست من یه راه بسیار بسیار ساده داره !
شما بازی رو نخر
بازی نکن
دیگه چرا اعصاب خودتو خورد می کنی
این بازی رو گذاشتن برای کسانی که خوششون میاد
پس دفعه ی بعد هم اگه شما از یه بازی خوشتون نیومد لازم به اظهار نظر و پست دادن نیست دوست من
راحت
بازی نخر و انجامش نده

pedram_sad
06-10-2009, 00:10
حجمش چقدره؟ چند تا ماشین و پیست داره؟

آنچنان هم کوبنده GT نیست.به نظر من ماشینای GT جزئیات بیشتری داره و نورپردازیش قشنگتره.:دی
دیگه کسی در مورد GT حرف نزنه.

حجمش حدودا 1 گیگی میشه
تعداد ماشین ها هم زیاد نیست

خوب همون طور که گفتی این نظر شخصی شماست
ولی واقعیت دنیا چیز دیگس
حال و حوصله اثبات اثباتیات رو ندارم

درست میگی تاپیک FM3 هست و لزومی نداره راجع به یک عنوان دیگه حرفی زده بشه

milky way
06-10-2009, 00:52
دوست من یه راه بسیار بسیار ساده داره !
شما بازی رو نخر
بازی نکن
دیگه چرا اعصاب خودتو خورد می کنی
این بازی رو گذاشتن برای کسانی که خوششون میاد
پس دفعه ی بعد هم اگه شما از یه بازی خوشتون نیومد لازم به اظهار نظر و پست دادن نیست دوست من
راحت
بازی نخر و انجامش نده
من فقط چیزی رو که از عکس‌ها دیدم گفتم، شما هم عکس‌ها رو ببین شاید نظر دیگه ای داشته باشه، تو پست قبل هم گفتم، شاید اصلاً از روی این عکس‌ها تفاوت‌ها مشخص نباشه.

XGAME
08-10-2009, 06:37
اين بازي در تاريخ 23 اكتبر 2009 برابر با 1 آبان 88 ريليز خواهد شد
و همه ايكس باكس بازان را شگفت زده خواهد كرد...

milky way
08-10-2009, 13:37
IGN این بازی رو Review کرده بهش امتیاز خیلی خوب 9.4 داده.

*QWERT*
08-10-2009, 14:45
اين بازي در تاريخ 23 اكتبر 2009 برابر با 1 آبان 88 ريليز خواهد شد
و همه ايكس باكس بازان را شگفت زده خواهد كرد...

اینو همه میدونن.

IGN این بازی رو Review کرده بهش امتیاز خیلی خوب 9.4 داده
میشه امتیازای جزئیش رو بزارید مثل گرافیک و جذابیت.آخه سرعتم پایینه سال دیگه ign باز میشه.
ممنون

milky way
08-10-2009, 14:53
اینو همه میدونن.

میشه امتیازای جزئیش رو بزارید مثل گرافیک و جذابیت.آخه سرعتم پایینه سال دیگه ign باز میشه.
ممنون

out of 10
9.5 Presentation
A simple, but easy-to-use menu system, loads of options, and a British narrator. Score!
9.0 Graphics
Some great car models and it runs smoothly for the most part. The lighting isn't perfect, and neither are some of the damage effects.
9.0 Sound
The cars sound great, the crashes are okay, and the music is weak.
9.5 Gameplay
A fantastic racing game with superb controls. The only issues are the limited difficulty range and that the career mode gets tedious towards the end.
10 Lasting Appeal
A deep and engrossing career mode matched by highly customizable multiplayer.
9.4 OVERALL

*QWERT*
08-10-2009, 15:10
چه باحال.جذابیتش شده 10.گیم پلی هم 9.5 که شاید میتونه این باشه که مثل نشخه قبلی خیلی سخت نیست.نیدونم والا

2 SHAHROOZ
08-10-2009, 17:01
اولین نقد های Forza Motorsport 3 در سایت های مختلف قرار گرفته است و نمرات داده شده واقعا بی نظیر هستند و انتظارات طرفداران این بازی را کاملا برآورده می کند .
در زیر لیستی از نمرات بازی می بینید :

OXM France – 19/20
Eurogamer.fr – 8/10
IGN UK – 9.4/10
IGN US – 9.4/10
Team Xbox – 9.5/10
Gamespy – 4.5/5
G4 – 5/5
Gamer365.hu – 9.5/10
JeuxVideo.com – 17/20
Xboxygen – 5/5
NowGamer – 9.2/10
Videogamer – 10/10
GameDaily – 9/10
Xbox360Achievements – 93%
MSXboxWorld – 9/10
GameReactor.no – 7/10

pedram_sad
08-10-2009, 22:41
چیزی دیگه ای غیر از این هم از turn 10 انتظار نمیرفت
موفقیت های FM2 هم باور نکردنی بود و ما همچنان مشغول اتمام RACE های سخت اون

pedram_sad
12-10-2009, 13:24
خوب لینک دانلود بازی اومد
البته فعلا برای uc

amirtaker
14-10-2009, 12:30
آقا بعضی از سایت ها آوردن راسته؟

pedram_sad
14-10-2009, 14:45
آقا بعضی از سایت ها آوردن راسته؟
اره
نسخه pal هم دیروز امود
و بازی هم 2 تا Dvd هست

ali_ranger22
14-10-2009, 17:44
DVD دوم شامل این موارد هست

S.Y.K
19-10-2009, 23:03
خوب تبریک می گم به تمام 360 داران و باید بگم Froza Motorsport 3 رکورد زد
نمرات بازی از سایت ها و مجلات مختلف
Giant Bomb : 100
Boomtown : 100
TeamXbox : 95
Official Xbox Magazine : 95
Everyeye.it : 95
Play Magazine : 95
Meristation : 95
Planet Xbox 360 : 95
Strategy Informer : 95
3DJuegos : 95
IGN : 94
IGN UK : 94
Vandal Online : 94
GameZone : 93
Xbox360Achievements : 93
GameTrailers : 92
Cheat Code Central : 92
Worth Playing : 92
1UP : 91
Official Xbox Magazine UK : 90
MS Xbox World : 90
Computer and Video Games : 90
GameDaily : 90
GameSpy : 90
Level7.nu : 90
Eurogamer Spain : 90
Eurogamer Italy : 90
Eurogamer : 90
GamePro : 80
Total Video Games : 80
Wired : 80

میانگین کلی نمرات این بازی : 93

. . .

pedram_sad
19-10-2009, 23:54
بی خود نیست یحیی جون که شماره قبلی این بازی و کلا سری FM به عنوان بهترین بازی شبیه سازی racing انتخاب شد

{sahand}
20-10-2009, 00:13
جالبه که 6 روز از اومدن بازی گذشته کسی یه پست هم (به جز بالایی که در باره ی نمره ست) نزده!
من دو روزه بازیو گرفتم، نظر خودمو بر اساس همین دو روزی که بازی کردم می گم شاید به درد کسی خورد. خب شروع می کنیم...

اول از همه می رم سراغ گرافیک، رک و پوس کنده بگم، اونی که انتظار داشتم نبود، یعنی شما وقتی اسکرین شات های بازی رو می بینید تصور گرافیک خیلی قوی تری رو می کنید (و این رو هم بگم که قسمت Photo mode بازی خیلی پیشرفته ست و امکانات جالبی مثل تنظیم نور، کنتراست، سرعت شاتر، فوکوس، رنگ و ... داره و عکسی که اونجا گرفته می شه هیچ ربطی به خود بازی نداره...)
چرا می گم گرافیک در حد انتظار نبود؟ مثال می زنم، ماشین ها و ساختمون ها بسیار عالی کار شدن :20: ولی درخت ها، چمن و کلا محیط طبیعی جای کار خیلی بیشتری داشتن، درخت ها کاملا دو بعدی به نظر می رسند و هیچ گونه حرکتی هم نمی کنن، یعنی هیچ افکت بادی وجود نداره. از درختای پاییزی هیچ برگی نمی ریزه و ...
نکته ی عذاب آور تصاویر دور دست هستند، یعنی مثلا کوه های دور، شهری که از پشت کوه ها معلومه و اینطور چیزا، برای این ها از تصاویری با رزولوشن فوق العاده پایین استفاده شده که منو یاد بازی های 5 سال پیش به اون ور میندازه:13:.
عجیب اینجاست که موشن بلر تو زمان مسابقه تقریبا وجود نداره!! (تو replay و photo mode هست.)
گرافیک replay به مراتب از خود بازی بهتره، البته در مقابل فریم ریت پایین تر، من خودم ترجیح می دم تو اون فریم ریت بازی کنم ولی لااقل موشن بلر وجود داشته باشه، حالا اون به کنار، کنتراست replay از خود بازی خیلی بهتره، اون که دیگه ربطی به فریم ریت نداره که تو مسابقه فرق می کنه! لااقل یه آپشن میذاشتید خودمون تنظیم کنیم!! :thumbsdow
تکون هایی که ماشین می خوره به نظر من تو شیفت طبیعی تر بود، اینجا به نظرم یه جورایی زیادی ماشین ثابته!
اما تصادفات به نظر من خیلی خوب وطبیعی هستند، مخصوصا تیکه های رنگی که از ماشین ریخته خیلی جالبه.

موسیقی هایی که برای بازی انتخاب شده لااقل با سلیقه ی من سازگار نیست (مثل این موزیکاییه که تلوزیون رو صحنه های ورزشی میذاره!!) انتخاب موسیقی DiRT 2 فوق العاده بود...:8:

حالا گیم پلی:
بازی شبیه سازه دیگه، انتظار اون محیط شاد DiRT 2 رو نداشته باشید، یه چزی تو همون مایه های shift.
تعدا ماشین ها زیاد و کاملا کافیه و واقعا شما باید برای انتخاب ماشینتون درست تصمیم بگیرید، مخصوصا این که پول هم اُورت در خدمتتون نیست.
کنترل ماشین ها و رانندگی خوبه، خودتون هم می تونید قسمت های مختلف ماشینتون رو تنظیم کنید که مستقیما رو هندلینگ تاثیر می ذاره. تاکید می کنم این قسمت خیلی وسیعه و شما انتخاب های زیادی دارین.
ارتقاء فنی ماشین ها هم چیزای جالبی داره و شما می تونید قطعات ریز و درشت ماشینتونو عوض کنید، حتی می تونید موتور ماشین رو با یه موتور دیگه از همون سازنده عوض کنید، یا دیفرانسیل و یا حتی می تونید ماشین رو از fwd به rwd یا awd تغییر بدید. کلا شما می تونی یه ماشین رو چند کلاس بالاتر ببرید.
کاستومایز ظاهری ماشین ها بسیار عالیه، قسمت رنگ و واینیل که به قول دوستان در حد فوتوشاپه، قسمت رینگ و لاستیک خیلی خوبه و تعداد رینگ ها دست کمی از تعداد ماشین ها نداره :blink:!

مسابقات هم متنوع و زیاد هستند و این کاملا دست شماست که از کجا شروع کنید، یعنی می خواید اول مسابقات مربوط به اتومبیل های کوچیک رو برین، یا suv ها رو، یا 8 سیلندر ها یا ...:cool: به نظر می رسه با یک بازی طولانی سرو کار داریم که با این آسونی ها شاخش شکیسه نمی شه!

کلا یه بازی 100 درصد بی نقص نیست، البته در نظر داشته باشید که صحبت هایی که درباره ی گرافیک زدم در مقایسه با اون چیزی بود که تو تبلیغات گفته می شد نه با میانگین بازی ها.
حرف آخر اینه که این بازی رو از دست ندید!

mehdy.z
20-10-2009, 00:24
جالبه که 6 روز از اومدن بازی گذشته کسی یه پست هم (به جز بالایی که در باره ی نمره ست) نزده!

کاملا موافقم من که Xbox 360 ندارم ولی تعجب کردم یه بازی با این همه سر وصدا ولی یه نفر نیومد بگه اصلا چی به چیه:18:
ولی دمت گرم SƏHƏND جون تو اساسی جبران کردی:46:

p3yman_xl
20-10-2009, 09:54
منم بازی رو گرفتم...
بازی دقیقاً همونهایی که در اسکرین شات ها دیده شد... یعنی فوق العاده گرافیکی و زیبا!
همون اول بازی باید با یه Audi R8 قرمز رنگ و بی نهایت زیبا مسابقه بدید.. محیط های اطراف پیست رو با محیط های واقعی اشتباه خواهید گرفت.. کسانی که طرفدار سبک ریسینگ هستند و این بازی رو بایــد بخرن!
در ضمن، بازی در فریم ریت ثابت 60 اجرا میشه!! :40:
موفق باشید

pedram_sad
20-10-2009, 11:50
منم بازی رو گرفتم...
بازی دقیقاً همونهایی که در اسکرین شات ها دیده شد... یعنی فوق العاده گرافیکی و زیبا!
همون اول بازی باید با یه Audi R8 قرمز رنگ و بی نهایت زیبا مسابقه بدید.. محیط های اطراف پیست رو با محیط های واقعی اشتباه خواهید گرفت.. کسانی که طرفدار سبک ریسینگ هستند و این بازی رو بایــد بخرن!
در ضمن، بازی در فریم ریت ثابت 60 اجرا میشه!! :40:
موفق باشید
تایید میشه
وحشتناک ترین گرافیکیه که حد اقل من تا حالا دیدم
بازی های مثل shift و dirt 2 از نظر visual و tetxture به هیچ وجه حتی یارای مقابله با این بازی رو ندارن
another excellent work form turn 10

این هم که میبینید بازی زیاد سر و صدا نکرده
هم به خاطر جو عجیبیه که تو این انجمن برای کاربرای فعال به وجود اومد که اکثرا کنسول داشتن و رفتن ...
هم به خاط این که بازی 2 تا Dvd هست
هم کسانی مثل من که هنوز وقت نکردن بازی رو بگیرن

یک سری به تاپیکش تو جایی مثل bc بزنید میفهمید صر و صدای بازی رو

mohammad_twe
20-10-2009, 14:21
واقعا خوف داره اصلا قبل مقایسه نی بابا این چیه ساختن من هنوز تو کفم !! گرافیک بسیار بسیار بالاست !! از واقعی واقعیتش بیشتره !!!!!!!!!!!
من که بدجور لذت بردم! اولای بازی هم هستم جو عجیبی داره مخصوصا هیجان تیکه اولش

*M!L4D*
20-10-2009, 14:40
حیـــف که کنســـولم الان توقیفه :دی
ولی باید بگیرمش : دی

*QWERT*
20-10-2009, 16:33
بچه ها این بازی چرا اینجوریه؟
هر کار کردم شیشه جلو رو بشکنم نشد فقط ترک میخوره و وقتی از تو نگاه میکنی سالم سالمه شیشه!!!
وقتیم میخوره به جایی الکی رنگ بدنش میره.اصلا اونی نبود که میگفتن.همچین گفتن جی تی هیچ چیزی در برابر این نداره که فکر کردم بازی واقعی باید باشه.
به نظر من جالب نبود.

corey
20-10-2009, 16:43
فقط خواهشا به خاطر احترام به سازندگان بازی به خاطر گرافیک و گیم پلی فوق العادش این بازی با سایر بازی ها مقایسه نکنید!!!!!!!!
فرزا 2 بسیار طولانی بود ولی این دیگه وحشتناک طولانی هست و حالا حالا ها باید باهاش سر و کله بزنیم
بیشتر اتومبیل ها و بیشر پیست های معروف دنیا از جمله نورنبرگ تو این بازی موجوده

pedram_sad
20-10-2009, 17:13
بچه ها این بازی چرا اینجوریه؟
هر کار کردم شیشه جلو رو بشکنم نشد فقط ترک میخوره و وقتی از تو نگاه میکنی سالم سالمه شیشه!!!
وقتیم میخوره به جایی الکی رنگ بدنش میره.اصلا اونی نبود که میگفتن.همچین گفتن جی تی هیچ چیزی در برابر این نداره که فکر کردم بازی واقعی باید باشه.
به نظر من جالب نبود.
خوب اینم یک نظر شخصیه و قابل احترام
اما مهم واقعیت های video game industry هست که چیز دیگری میگوید

Mr.Vahid
21-10-2009, 20:43
هیچ فرقی با نیدفراسپید نداره تازه نیدفر یه مقدار جذابتر با گرافیک بهتر

dirt2 یه چیز دیگس درسته در این سبک نیست ولی از لحاظ گیم پلی و گرافیک و صداگذاری یه سرو گردن از این دوتا بالاتره

خوش به حال افرادی که ps3 دارن اونا گرن توریسم بازی میکنن ما فرزا:27:

mehdy.z
21-10-2009, 22:02
اول از همه می رم سراغ گرافیک، رک و پوس کنده بگم، اونی که انتظار داشتم نبود، یعنی شما وقتی اسکرین شات های بازی رو می بینید تصور گرافیک خیلی قوی تری رو می کنید (و این رو هم بگم که قسمت Photo mode بازی خیلی پیشرفته ست و امکانات جالبی مثل تنظیم نور، کنتراست، سرعت شاتر، فوکوس، رنگ و ... داره و عکسی که اونجا گرفته می شه هیچ ربطی به خود بازی نداره...)

تایید میشه
وحشتناک ترین گرافیکیه که حد اقل من تا حالا دیدم
بازی های مثل shift و dirt 2 از نظر visual و tetxture به هیچ وجه حتی یارای مقابله با این بازی رو ندارن
another excellent work form turn 10

به نظر من جالب نبود.

واقعا خوف داره اصلا قبل مقایسه نی بابا این چیه ساختن من هنوز تو کفم !! گرافیک بسیار بسیار بالاست !! از واقعی واقعیتش بیشتره !!!!!!!!!!!

هیچ فرقی با نیدفراسپید نداره تازه نیدفر یه مقدار جذابتر با گرافیک بهتر

dirt2 یه چیز دیگس درسته در این سبک نیست ولی از لحاظ گیم پلی و گرافیک و صداگذاری یه سرو گردن از این دوتا بالاتره

چه خبره؟؟؟:24::blink::wac::34:

بابا خوبه همه یه مدل کنسول دارین اگه روی pc بود و صد مدل گرافیک چی میشد!!!

mohammad_twe
21-10-2009, 22:20
خوب ما همه با یه رنج گرافیک گفتیم!! البته نظر بعضی دوستان هم عجیب بود که با بازی های دیگه نباید مقایسه بشه ! این یه بازی انحصاری هست نه مولتی که بخوایم با بازی های مولتی مقایسه کنیم !

mehdy.z
21-10-2009, 22:56
خوب ما همه با یه رنج گرافیک گفتیم!! البته نظر بعضی دوستان هم عجیب بود که با بازی های دیگه نباید مقایسه بشه ! این یه بازی انحصاری هست نه مولتی که بخوایم با بازی های مولتی مقایسه کنیم !
بابا منظور من این بود که یکی اومده گفته آخر گرافیکه یکی دیگه میگه نه چنگی به دل نمیزنه یکی دیگه میگه دست واقعیت رو از پشت بسته یکی میگه نه بابا نسبت به SHIFT گرافیکی نداره!!!

pedram_sad
22-10-2009, 01:20
بابا منظور من این بود که یکی اومده گفته آخر گرافیکه یکی دیگه میگه نه چنگی به دل نمیزنه یکی دیگه میگه دست واقعیت رو از پشت بسته یکی میگه نه بابا نسبت به SHIFT گرافیکی نداره!!!
مهدی جون از شما بعدیه
اونهایی که اونطوری میگن معلومه چشونه و چرا میگن و از کجا میسوزن
شما یک بار نقد سایت های دیگه رو بخون یا یک hd trailer از game trailers رو ببین که جدید گذاشته و 10 دقیقس
کاملا میفهمی کی درست میگه

کم بوده سر نسخه های قبلی این بازی و از دور خارج کردن یک سری title که ادعای racing میکردن
حالا نوبت اینه

خوشبختانه به زودی بازی رو میگیرم و تجربه میکنم

mehdy.z
22-10-2009, 01:31
مهدی جون از شما بعدیه
اونهایی که اونطوری میگن معلومه چشونه و چرا میگن و از کجا میسوزن
شما یک بار نقد سایت های دیگه رو بخون یا یک hd trailer از game trailers رو ببین که جدید گذاشته و 10 دقیقس
کاملا میفهمی کی درست میگه

کم بوده سر نسخه های قبلی این بازی و از دور خارج کردن یک سری title که ادعای racing میکردن
حالا نوبت اینه

خوشبختانه به زودی بازی رو میگیرم و تجربه میکنم
قربانت پدرام جون :20:
آهان اگه منظور اینه که پس مشکل از اینجاست که نه اینکه من خودم صاف و صادقم:31:(اند بچه مثبت:31::31:)
حساب اونجاش رو دیگه نکرده بودم...
موفق باشی:10:

Mr.Vahid
22-10-2009, 01:52
من نمی سوزم چون xbox دارم:31::27:

این بازیو گرفتم وحدود یک ساعتی بازی کردم همیطوری رو هوا حرف نمیزنم

با نقد سایت ها کاری ندارم همشون چرتن

نمیگم این بازی اشغاله و بدرد نخور!

من میگم اونطور که باید میشد نشد

در اخر نمیدونم چرا افرادی که xbox دارن انقدر تعصبین حتی زبونم لال از ناموسشون هم بیشتر بهش تعصب دارن که چی مثلا

بدترین بازی دنیا از دید این افراد اگر انحصار xbox باشه اونوقت میشه بهترین:18:

pedram_sad
22-10-2009, 02:02
من نمی سوزم چون xbox دارم:31::27:
منظورم شخص شما نبود
که گرچه xbox دار داریم تا xbox دار

این بازیو گرفتم وحدود یک ساعتی بازی کردم همیطوری رو هوا حرف نمیزنم

جالبه که همچین عظمتی که ما شماره 2 اون رو هنوز داریم بازی میکنیم از بس زیاد و سخته شما با 1 ساعت review کردی

با نقد سایت ها کاری ندارم همشون چرتن
خیلی حرف ها داشتم که با این جملتون بی خیالش شدم

نمیگم این بازی اشغاله و بدرد نخور!
لطف میکنی :31:

من میگم اونطور که باید میشد نشد
چطور باید میشد ؟
همه چیزش طوریه که دنیا انگشت به دهن موندن و همه هم با امیتاز های کوبنده تاییدش کردن و ستایش شدست

در اخر نمیدونم چرا افرادی که xbox دارن انقدر تعصبین حتی زبونم لال از ناموسشون هم بیشتر بهش تعصب دارن که چی مثلا
این تعصب نیست
این دفاع از حق و حقیقته
تعصب چیز دیگه ایه که دیگران انجام میدن

بدترین بازی دنیا از دید این افراد اگر انحصار xbox باشه اونوقت میشه بهترین:18:
نمیدونم بدترین بازی چیه
اما فعلا که یک racing در اختیار این platform و developer قدرتمند اون یعنی turn 10 هست که لقب جهانیش :

The Best Simulation Racing Game Of All Time

=================

من خودم اون یکی کنسول رو دارم و gt رو هم تمام و کمال نسخه هاش رو دیدم
چه اون زمانی که شماره 4 اون جلوی fm 1 اونطوری کنار زده شد و best racing genre به FM رسید
چه حالا

خواهشا چیزی مثل shift رو هم با این دو master piece مقایسه نکیند که واقعا مشکل داره این کار

در پایان هم اگه اینقدر disapointed شدید dvd ها رو بشکونید و racing دیگه ای رو انجام بدید

موفق باشید

Mr.Vahid
22-10-2009, 02:12
منظورم شخص شما نبود
که گرچه xbox دار داریم تا xbox دار

جالبه که همچین عظمتی که ما شماره 2 اون رو هنوز داریم بازی میکنیم از بس زیاد و سخته شما با 1 ساعت review کردی

خیلی حرف ها داشتم که با این جملتون بی خیالش شدم

لطف میکنی :31:

چطور باید میشد ؟
همه چیزش طوریه که دنیا انگشت به دهن موندن و همه هم با امیتاز های کوبنده تاییدش کردن و ستایش شدست

این تعصب نیست
این دفاع از حق و حقیقته
تعصب چیز دیگه ایه که دیگران انجام میدن

نمیدونم بدترین بازی چیه
اما فعلا که یک racing در اختیار این platform و developer قدرتمند اون یعنی turn 10 هست که لقب جهانیش :

The Best Simulation Racing Game Of All Time

=================

من خودم اون یکی کنسول رو دارم و gt رو هم تمام و کمال نسخه هاش رو دیدم
چه اون زمانی که شماره 4 اون جلوی fm 1 اونطوری کنار زده شد و best racing genre به FM رسید
چه حالا

خواهشا چیزی مثل shift رو هم با این دو master piece مقایسه نکیند که واقعا مشکل داره این کار

در پایان هم اگه اینقدر disapointed شدید dvd ها رو بشکونید و racing دیگه ای رو انجام بدید

موفق باشید

ببخشید غلط کردم!:19:

بچه که زدن نداره:41:

جون من راس میگی یعنی این از گرن توریسم بهتره!

فک کنم چشم بصیرت ندارم!

اخه به هر چیزه بازی نگاه میکنم نمی تونم در حد عالی ببینمش

ولی در کل خیلی حال میده این بازی:11:

pedram_sad
22-10-2009, 02:21
ببخشید غلط کردم!:19:

بچه که زدن نداره:41:

جون من راس میگی یعنی این از گرن توریسم بهتره!

فک کنم چشم بصیرت ندارم!

اخه به هر چیزه بازی نگاه میکنم نمی تونم در حد عالی ببینمش

ولی در کل خیلی حال میده این بازی:11:
دوست عزیز
احتیاجی به تمسخر نیست

من حرفم فقط اینه
اگه شما از یک بازی حالا به هر دلیل خوشت نیومد
دلیل نمیشه که اون بازی اونم نه یک بازی معمولی
یک بازی که تا این حد بزرگه که تمام صنعت بازی رو چندین ماه منتظر گذاشته بود نتونسته باشه انتطارات رو بر اورده کنه

الان کافیه یک نگاه به سایت های خارجی بندازی ببینی چه خبره
یا همین بچه های خودمون که منتظرن تا بازی به تاریخش برسه و حمله کنن برای live

حتی 2 بازی metal gear solid 4 : guns of patriots و grand theft auto 4 هم با اون همه بزرگی و حتی 10 گرفتم ممکنه کسی خوشش نیاد و مطمنا هستن کسانی که اینطوری باشن

اما ادم باید قبلش بگرده ببینه اون بازی جایگاهش کجاست

موفق باشید :10:

Alireza.M67
22-10-2009, 16:45
منم با اینکه می خواستم این 4 ماه بازی نکنم ولی طاقت نیاوردم و خریدمش و چند تا نکته به ذهنم رسید :
مثبت :
گرافیک قابل توجهی داره .
طراحی ماشین ها خیلی عالیه و میشه گفت بی نقصه .
حتی توی ماشین رو هم خیلی خوب در آوردن .
تنوع بسیار بالاست و اصلا تکراری نمیشه .
سیستم صدمه خوردن ماشین هم خوب کار شده .
صدای مسابقه واقعا آدمو یاد پیست میندازه .
منفی :
سرعت بازی پایینه و از هیجانش کم میکنه ( تو NFS وقتی مثلا 300 تا سرعت میری واقعا حس پرواز بهت دست میده ولی تو این خیلی به چشم نمیاد)
گیم پلیش هم یخورده خشکه .
چون بازی 2 تا دی وی دیه و من هارد ندارم نمیتونم از همه ماشینها و زمینها استفاده کنم .

shakerifar
22-10-2009, 16:57
این بازی یه شاهکار تو این سبک هست
واقعا خیلی حال کردم
فقط دوستانی که با دودیسک گرفتن محتوای بازی خیلی فرق میکنه؟؟؟؟
اگه اینجوریه برم دیسک2 رو هم بگیرم

ALTAIR*
23-10-2009, 22:37
منم با اینکه می خواستم این 4 ماه بازی نکنم ولی طاقت نیاوردم و خریدمش و چند تا نکته به ذهنم رسید :
مثبت :
گرافیک قابل توجهی داره .
طراحی ماشین ها خیلی عالیه و میشه گفت بی نقصه .
حتی توی ماشین رو هم خیلی خوب در آوردن .
تنوع بسیار بالاست و اصلا تکراری نمیشه .
سیستم صدمه خوردن ماشین هم خوب کار شده .
صدای مسابقه واقعا آدمو یاد پیست میندازه .
منفی :
سرعت بازی پایینه و از هیجانش کم میکنه ( تو NFS وقتی مثلا 300 تا سرعت میری واقعا حس پرواز بهت دست میده ولی تو این خیلی به چشم نمیاد)
گیم پلیش هم یخورده خشکه .
چون بازی 2 تا دی وی دیه و من هارد ندارم نمیتونم از همه ماشینها و زمینها استفاده کنم .

سلام:
1-به نظر من بازی مفت نمیرزه.
من fm2 رو تموم کردم خوب بود.
گرافیک بازی نسبت به 2 خیلی زیاد فرق نکرده.اطلا گرافیک بازی خوب نیست،نه محیط هاش نه ماشیناش.
داخل ماشینها واقعا مزخرفه(آشغاله)راننده با دستش دنده عوض نمیکنه:2:
تنوع توی چی بالاست؟؟؟؟؟ هیچ تنوعی در بازی نیست.بازی کاملا خشکه. در حالت free race هم تمام ماشینها رو میشه انتخاب کرد و این کار خوبی نیست،از جذابیت بازی کاسته شده. یعنی فکر نکنم کسی single بازی کنه،یه ماشین بر میداره بازی میکنه بعدشم cd رو میندازه بیرون.
سیستم damage هم کاملا قدیمی هست.با سپر میخوری به دیوار رو کاپوت ماشین خط میافته(چه ربطی داره؟؟؟؟)
صدا گزاری هم بد نیست،اونم فقط صدای موتور ماشین ها.
gt با fm3 قابل مقایسه نیست.خیلی بهتره.یه موقع نگید ps3 داره.من هر 2 تاش رو دارم.هر 2 تاش هم یه عالمه دوست دارم.
بازی مشکل زیاد داره.حوصله نوشتن ندارم.هر کی هم انتقاد کنه حق داره.
در کل forza 3 :13:
مرسی:46:

pedram_sad
23-10-2009, 23:20
این بالایی هم پستی بود واسه خودش
خلاصه هر کی حق این رو که تو دنیای خودش سیر کنه رو داره

ALTAIR*
24-10-2009, 00:18
این بالایی هم پستی بود واسه خودش
خلاصه هر کی حق این رو که تو دنیای خودش سیر کنه رو داره

سلام:
توی دنیای خودش نه،توی واقعیت:5:

pedram_sad
24-10-2009, 01:43
سلام:
توی دنیای خودش نه،توی واقعیت:5:
پس مشخصه از دنیای واقعیت هیچی نمیدونی که این چیز ها رو نوشتی
گرچه همچین masterpiece هایی با comment های user های مثل شما چیزی از ابر ارزششیشون کم نمیشه

pedram_sad
24-10-2009, 01:45
اینم 2 تا عکس که با دوربین دیجیتال از روی tv گرفته شد :

ALTAIR*
24-10-2009, 10:14
پس مشخصه از دنیای واقعیت هیچی نمیدونی که این چیز ها رو نوشتی
گرچه همچین masterpiece هایی با comment های user های مثل شما چیزی از ابر ارزششیشون کم نمیشه

سلام:
کسی نمیخواد ارزش بازی رو پایین بیاره،ارزش بازی پایین هست.
آدم چشم داره،عقل هم داره،خودمون داریم با چشم خودمون میبینیم.اون چیزی که میگفتن نبود.
چرا میخواید خودتون رو گول بزنید.چیزی که بهتون نمیرسه.
مشکل مردم ما همینه.واقعیت رو میبینند،ولی نمیخوان قبول کنند.
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیدونم.:13:

pedram_sad
24-10-2009, 10:32
سلام:
کسی نمیخواد ارزش بازی رو پایین بیاره،ارزش بازی پایین هست.
آدم چشم داره،عقل هم داره،خودمون داریم با چشم خودمون میبینیم.اون چیزی که میگفتن نبود.
چرا میخواید خودتون رو گول بزنید.چیزی که بهتون نمیرسه.
مشکل مردم ما همینه.واقعیت رو میبینند،ولی نمیخوان قبول کنند.
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیدونم.:13:
جناب
شما ( حالا به هر دلیل ) با این فوق شاهکار مشکل داری
حق این که این القاب رو براش بزاری نداری
بازی درپیتی مثل nfs و Toca race driver نیست که دوروبره 7 و 7.5 باشه که اینطوری بشه راجع بهش حرف زد

سختته بازی نکن همون gt رو انجام بده

جالبه واقعا

Layken
24-10-2009, 10:33
من چون کلا از سری بازی های اتومبیل رانی زیاد بازی نمی کنم واسه همین قسمتهای قبلی این بازیو باری نکردم
که بتونم تفاوت ببینم. پستای این تاپیکو خوندم وسوسه شدم رفتم بگیرم ببینم چیه ...(البته به فروشنده گفتم حال نکردم برمیگردونم )
خوب به نظر من گرافیک بازی که خیلی خوب بود. شیفت با این که گرافیک بالایی داشت ولی
در اطراف مخصوصا بیرون پیست گرافیک یه جورایی توی ذوق می زد ..ولی Forza3 از این
لحاظ واقعا برتری داشت. ولی بازی بیشتر اون کسانی رو راضی میکنه که عشق رانندگی دارند .
ولی ماشینا خیلی واقعی بودن. ...مخصوصا تو دورها ایده ال بود.

pedram_sad
24-10-2009, 10:43
این هم امیتاز معتبر ترین رسانه بازی های کامپیوتری یعنی gamespot به این ابر اثر که دور از انتظار هم نبود

یعنی یک جورایی بالاترین امتیاز به یک بازی racing در طول Videogame industry history

ALTAIR*
24-10-2009, 12:32
این هم امیتاز معتبر ترین رسانه بازی های کامپیوتری یعنی gamespot به این ابر اثر که دور از انتظار هم نبود

یعنی یک جورایی بالاترین امتیاز به یک بازی racing در طول Videogame industry history

سلام:
امتیاز بازی رو خودم خبر دارم.
من با این به نظر شما فوق شاهکار هیچ مشکلی ندارم.
بنده به عنوان یک user حق انتقاد هم دارم.
بنده اصلا بازی
nfs و Toca race driver قبول ندارم چه برسه بخوام با fm3 مقایسه کنم.
بازی فقط از نظر gameplay خوبه اونم اگه با فرمان انجام بدی.
گرافیک بازی قابل قبول نیست.اصلا
بیخودی هم سنگش رو به سینه نزنید.:11:

pedram_sad
24-10-2009, 12:43
سلام:
بنده اصلا بازی
بیخودی هم سنگش رو به سینه نزنید.:11:
قابل قبولترین نکته بازی همین گرافیک بازی هست
که چه اون زمان که شماره اولش اومد سال 2004 اونطوری GT4 رو گذاشت تو قوطی
چه شماره دوش که سال 2007 به عنوان بهترین racing انتخاب شد
چه این یکی که بالاترین امتیاز تاریخ این سبک رو بدست اورد

منم نگفتم حق انتقاد نداری
اما انتقاد از چیزی که وجود داشته باشه نه توهم

خوب پس مشخص شد چی رو قبول دارید و از avatar تون هم مشخصه

من و امثال من و شما لازم نیست سنگ چیزی رو به سینه بزنیم
چون برای developer و publisher بازی کردن و نکردن شما مهم نیست
برای اونها تایید و تحسین اکثریت سایت ها و کارشناس ه و نمراتشون و همچنین نظر professional gamer ها مطرحه
مهم award هایی هست که این بازی درو میکنه و پول های میلیونی که میره تو جیب turn 10 و microsoft

اگه دوست داری تا شماره بعدی fm هم اینجا بحث میکنیم ولی با این دید شما مثل این که بی فایدست

قبلا هم گفتم شما بازی رو بزار کنار همون نسخه prolouge بازی gt رو برو تا اصلیش بیاد

کسی مجبورتون نکرد این بازی رو انجام بدید اگه اینطوری دیدینش

موفق باشید

pedram_sad
24-10-2009, 12:54
دوستان اینم comment های بعضی از دوستان در فروم bc که از gamer های قدیمی و با تجربه هستن

واقعا از نظر گرافیک چیزی کم نداره مخصوصا تو جزئیات خوب کار شده خیلی خوب
به نظرم گرافیک بازی بی نقصه واقعا همین C4 ش c4 هه GT5 رو میخوره تو طراحی
بازی فوق العاده است خیلی بیش از حد طبیعیه به خصوص وقتی با hdmi بازی کنی انگار که خودت ماشینو میرونی
در ضمن یه نکته ی منفی هم که برای من وجود داره اینه که لودینگ های بازی خیلی طولانی شدن و یه خورده میرن رو اعصاب.(به نظرم لودینگ های forza2 خیلی کوتاه تر بودن)

اما نکات مثبت:چی بگم و از کجا شروع کنم!
-مدل سازی های بی نقص و فوق العاده ی ماشینها و همینطور محیطهای پر جزئیات و مثال زدنی
-فیزیک عالی خصوصا در زمینه ی تصادف ماشینها
-از لحاظ sound بی نقص(از صدای ماشین ها و برخوردها و لاستیکها بگیر تا موسیقی های فوق العاده و صدای گوینده ی بازی)
-گیم پلی مثل همیشه عالی(و یقینا بهتر از همیشه) چه در ضمینه ی کنترل ماشینها و هوش مصنوعی بازی و چه در ضمینه ی تعادل بین عناصر مختلف گیم پلی که به نظر من تخصص اصلی و برگ برنده ی turn 10 هستش
-customization مثل همیشه عالی که البته یک سری ریزه کاری ها بهش اضافه شده که شاید در نگاه اول به چشم نیاد
و هزاران جایزه ی نقدی دیگر...!!!
سلام . دوستان این بازی دقیقا همون چیزی بود که میخواستم همه چیز عالیه . گرافیک - گیم پلی - بافیزیکش هم خیلی حال کردم . راستی این که دوستان میگن نمای داخل ماشین خوب نیست برن تو option بدش از تو مولتی اسکرین برن و اول on کنن بدش گزینه اخری رو بیارن رو 76 درجه بد برن حالشو ببرن . خودتون م میتونین تنظیم کنین ولی 76 خوبه .
بلاخره دست ما هم به Forza 3 رسید و تونستیم یه چند دقیقه ای بازی کنم !!
باید بگم خیلی عالیه ! یعنی واقعا منحصر به فرده ! گیم پلی عالی و زیبایی داره ! یه sim به تمام معنا ! البته برا اونایی که sim بازی نمیکنن خیلی راحت نیست چون فرمون سفت و خشکی داره ! البته اگه ریوایندر نداشت خیلی بهتر بود ! ولی واقعا عالیه ! مدل سازی ماشین ها حرف نداره ! گرافیک محیط و ماشین ها عالیه ! بعضیا میگفتن گرافیکش از Shift پایین تره ولی من مطمئنم گرافیک Forza 3 بالاتره ! مدل سازی این چنتا ماشینی که من دیدم خیلی معرکه بود ! در کل من باید تا اخر بازی کنم تا نظر بدم ولی تا اینجا بهترین Racing سال هست
فقط در یکه جمله میتونم بگم همه ریسینگ ها باید جلوی این بازی لنگ بندازن ! هیچ وقت تا به حال اینقدر با یک ریسینگ درگیر نشده بودم ! Forza 2 هم با عرض شرمندگی باید بره جلو بوق بزنه اینم برای اون عده ای که جو سازی میکنن :

منم امروز این بازی رو حدود نیم ساعت بازی کردم.به نظر من بازی خیلی هم خوبه.بعضی از دوستان طوری از بازی بد میگفتن که من داشتم ناامید میشدم ومیخواستم نگیرمش اصلا.خوب شد گول نخوردم وبازی رو خریدم.
به نظر من هم هیجان داره هم گرافیک هم گیمپلی عالی ،در سبک خودش البته.مشکل اینه که اکثرا تا اسم ریسینگ میاد فکر میکنن باید یه چیزی مثل nfs:mostwanted رو ببینن و وقتی گیم پلی واقعی و صد البته مشکل این سبک رو میبینن فکر میکنن بازی ایراد داره در حالی که ایراد از طرز فکر خودشونه.تنها ایرادی که به نظر من داره اینه که رنگ قرمزش رو خیلی پررنگ درست کردن و به همین خاطر اگه ماشین قرمز داشته باشی یه خورده کارتونی میشه ماشین.comment ها خیلی زیاده
و دلیل این که از اون سایت گذاشتم اینه که تو این فروم چون صرفا برای بازی نیست مخصوصا دارندگان کنسول خیلی کم هستن
و میتونم بگم اکثر کنسول دار ها اونم حرفه ای هاشون اونجا جمع هستن

اینم برای حسن ختام :

از 5شنبه هفته پیش که این بازیو گرفتم کمتر از 6ساعت بازی نکردم.هیچوقتم انتظار نامعقولی از این بازی نداشتم هرچند که این بازی از انتظارات من واقعا فراتر رفته و بعید میدونم بازیه دیگه ای بتونه با این گیم پلی بینظیر برابری کنه.
ولی این حس سرعتی که دوستان هم میگن و در gt5 هم وجود داره واقعا ادمو اذیت میکنه و این حرفای تکراری که مثلا میگن مگه سوار پراید یا پیکان شدی که حس سرعت داشته باشی اصلا قانع کننده نیست.
من ارزوم این نیست که بازی 5 فریم باشه یا 1000فریم.من فقط دوس داشتم اون حس رو این بازی منتقل کنه که متاسفانه همچین چیزی مشهود نیست و بعد از کلی تحقیق متوجه شدم فقط و فقط به خاطر تفاوت فریم ریت این قضیه ایجاد میشه.
حالا شما دوس داری با 60 فریم بازی کنی ولی من دوس دارم با هر فریمی بازی کنم ولی اون حس منتقل بشه.
در هر صورت بهترین ریسینگ تاریخه.

mohammad_twe
24-10-2009, 14:25
سلام:
بنده اصلا بازی
بیخودی هم سنگش رو به سینه نزنید
شما که نه nfs , toca race .... رو قبول نداری پس چیو قبول دارین ؟؟؟ اگه اینطوره که شما کلا ماشین باز نیستین !! پس چرا میای اینجا الکی و بازی نکرده یه چیزی میگی که بازی به این بزرگی که بزرگترین بازی باز ها تاییدش کردن رو خراب کنی ؟؟ حدف خاصی داری ؟؟

saladii
24-10-2009, 14:39
شما که نه nfs , toca race .... رو قبول نداری پس چیو قبول دارین ؟؟؟ اگه اینطوره که شما کلا ماشین باز نیستین !! پس چرا میای اینجا الکی و بازی نکرده یه چیزی میگی که بازی به این بزرگی که بزرگترین بازی باز ها تاییدش کردن رو خراب کنی ؟؟ حدف خاصی داری ؟؟

هدف صحیحه؛نه حدف.

ALTAIR*
24-10-2009, 19:22

اتفاقا بد ماشین بازی هم هستم.بابا گرافیک بازی خوب نیست.گرافیک کجاش خوبه؟؟؟؟؟؟
گرافیکش با gt5 قابل مقایسه نیست.
اگه راست میگی 2 تا از عکسای fm3 رو با gt5 مقایسه کن.
همین الان از پای fm3 بلند شدم.صدای موتور ماشیناش عالیه.حرف نداره.
برا بار 100ام گرافیکش خوب نیست،نسبت با چیزی که گفتن.

pedram_sad
24-10-2009, 21:50
اتفاقا بد ماشین بازی هم هستم.از قبول داشته ها و نداشته هاتون مشخصه

بابا گرافیک بازی خوب نیست.گرافیک کجاش خوبه؟؟؟؟؟؟جای بحث باقی نمونده توضیحات کاملا مفصل هست در پست های اینجانب

گرافیکش با gt5 قابل مقایسه نیست.بازیش رو به ما هم قرض میدی ؟
چون تا اونجا که من میدونم release نشده

اگه راست میگی 2 تا از عکسای fm3 رو با gt5 مقایسه کن.این کار رو قبلا متخصصین امر انجام دادن و نتایج هم به اطلاع عموم رسیده
در ضمن مگه این دو بازی دو شماره از یک Franchise هستن ؟ که بشه تو یک شرایط environment یکسان compare بشن ؟

همین الان از پای fm3 بلند شدم.صدای موتور ماشیناش عالیه.حرف نداره.خوشحالام
چون حد اقل یکی از عنصر های عظیم این بازی رو تایید کردی

برا بار 100ام گرافیکش خوب نیست،نسبت با چیزی که گفتن

فکر کنم به کمک این افراد نیازه :

mohammad_twe
24-10-2009, 21:59
هدف صحیحه؛نه حدف
خیلی خیلی ببخشیدا اما شما لازم نبود بیای اسپم الکی بدی!!!

بابا گرافیک بازی خوب نیست.گرافیک کجاش خوبه؟؟؟؟؟؟
پس اگه این گرافیک خوب نیست چه طور این همه سایت و فن ها میگن که گرافیکش فوق العاده تو این سطح بالاست ؟؟
پدرام جان فایده نداره ! بعضی ها از روی تعصب که ما هم میدونیم برای چیه میان همین حرفارو میززنن !ما بهتره کوتاه بیایم چون فایده نداره !بزار ایشون هرجور میخواد رو بازی مانور بده مهم اینه که بزرگان , این بازی رو یکی از بهترین ها میدونن ...

Layken
24-10-2009, 22:04
همین الان از پای fm3 بلند شدم.صدای موتور ماشیناش عالیه.حرف نداره.
برا بار 100ام گرافیکش خوب نیست،نسبت با چیزی که گفتن.
دوست من اگه ممکنه یه کوچولو در مورد اشکالاتی که در گرافیک بازی دیدید و در حد انتظارتون نبود
لطفا بگید تا با هم به تفافقهایی برسیم....ok

pedram_sad
24-10-2009, 22:06
دوست من اگه ممکنه یه کوچولو در مورد اشکالاتی که در گرافیک بازی دیدید و در حد انتظارتون نبود
حامد جان
هیچ بازی امکان نداره گرافیک perfect داشته باشه
هیچ بازی ...
حتی همون گردن کلفتی مثل Crysis که میتونم صد تا bug ازش بکشم بیرون

اما ایشون اومدن میگن در حدی پایینه که بی ارزشه اینش قشنگه :31:

{sahand}
24-10-2009, 22:44
نمی دونم شاید قرار دادن این جور چیزی خیلی صحیح نباشه، ولی خب چون تو این فروم جای دیگه ای براش نیست همینجا می ذارم:

این عکس ها مقایسه های کاملا برابر بین فورتزا 3، شیفت و گران توریسمو هستن، کاملا عادلانه. یعنی برای مقایسه از یک اتومبیل، یک رنگ، یک پیست و یک تلوزیون برای هر دو بازی استفاده شده، عکس ها هم به صورت اسپلیت اسکرین هستن، یعنی نصفی این، نصفی اون.
فورتزا 3 و جی تی 5 :
فورتزا 3 و جی تی 5 :
فورتزا 3 و شیفت :

corey
24-10-2009, 22:52
من نمیدونم دوستان چرا پای nfs میکشن وسط
اصلا nfs قابل قیاس با فرزا نیست نه از نظر گرافیک و نه از نظر گیم پلی و...
این بازی کامل ترین بازی شبیه سازی ریس هست از حرکت فرمون و روون بودن اون گرفته تا آسیب پذیری ماشین ها و تیونسنگ و ... ماشین ها

این بازی در کل یه بازی ریس به تمام معناست و به خاطر طولانی بودنش هم حالا حالاها طرفداراش مشغول نگه میداره

pedram_sad
24-10-2009, 22:54
من نمیدونم دوستان چرا پای nfs میکشن وسط
اصلا nfs قابل قیاس با فرزا نیست نه از نظر گرافیک و نه از نظر گیم پلی و...
این بازی کامل ترین بازی شبیه سازی ریس هست از حرکت فرمون و روون بودن اون گرفته تا آسیب پذیری ماشین ها و تیونسنگ و ... ماشین ها

این بازی در کل یه بازی ریس به تمام معناست و به خاطر طولانی بودنش هم حالا حالاها طرفداراش مشغول نگه میداره
والا سعید جون منم موندم
هر وقت شما تونستی یک قشر خاصی رو متقعاد کنی راه حلش رو برای منم بفرست :31:

pedram_sad
24-10-2009, 23:02
با این که زیاد اعتقادی به همچین مقایسه هایی ندارم
اما اگه ملاک اینه

یکی 2 تا از اون مقایسه ها رو برای دوستانی که سرعت پایین دارن همینجا میزارم

البته هر دو بازی تو این تصایور افت گرافیک پیدا کردن به خاطر اینکه اولا سایت ازشون عکس گرفته
ثانیا من حجمش رو اوردم پایین

اما چیزی که باید مشخص باشه و سنده کاملا مشخصه

مگر این که بعضی ها تعریف دیگه ای داشته باشن که خوب اون دیگه فلسفش جداست

Layken
24-10-2009, 23:16
با اینکه من یکی از طرفداران GT هستم ولی الان کل عکسارو دیدم forza جزییات خیلی توپی داشت.
توی بحثهای خودشون رو که می خوندم . کمی متمایل به forza بودن حتی بیشتر طرفداران gt تعجب کرده بودن.
------------------------------------------------------------------------------------------------
ولی من توی یک چیز مودنم بحث سره این که گرافیک شیفت خوبه یا فورزا نمی خوام وارد بشم
فقط..
توی عکسا بیشتر عکسها در حال مسابقه گرفته شده خب ولی توی forza سرعتی که در تصویر شیفت دیده میشد توی فورزا
احساس نمیشه ..نمی دونم رسوندم یا نه...حتی ابرهای اسمون هم توی شیفت دارای طراحی خوبی بودند.
forza کیفیت ماشینش خوبتر از شیفت بود. این کاملا مشهود بود حتی خود گفتگو هاشون هم این رو تایید کرده بودن.

ALTAIR*
24-10-2009, 23:17
سلام:
به عکسا خودتون توجه کنید.
استیل ماشینها توی gt و نوع نور پردازی واقعا عالیه.
سنگینی ماشینها توی gt واقعا حس میشه.
چند تا تریلر هم از بازی نگاه کنید.حرکات ماشینها کاملا واقعی کار شده.

pedram_sad
24-10-2009, 23:19
این عکس هم از طرف یکی از دوستانی که خیلی ها اینجا میشناسنش و خیلی زحمت کشید برای فروم

Masoud King
24-10-2009, 23:21
سلام!
امشب بازی رو گرفتم و از اون چیزی که فکر می کردم فراتر بود!
گرافیک و گیم پلی در حد بسیار عالی بود!

گیم اسپات هم به بازی نمره عالی 9.5 از 10 رو داد!

Layken
24-10-2009, 23:22
سلام:
درسته gt روی ماشینهاش خوب کار کرده به خوبی .. ولی محیط اطرافش خوب نیست ...این حتی توی دمو هم دیده میشه..

pedram_sad
24-10-2009, 23:22
سلام:

تریلری نمونده که نگرفته باشم

اما در مورد 3 خط اول پستتون خوب کاملا مشخص شد که شما اصلا به کل با تعریف structure elements مشکل دارید و این بحثش جداست

ترجیح میدم ادامه ندم چون فکر کنم وقت طلفیه
دیگه هر کسی با همین 2 عکس میفهمه چی به چیه

pedram_sad
24-10-2009, 23:26
درسته gt روی ماشینهاش خوب کار کرده به خوبی .. ولی محیط اطرافش خوب نیست ...این حتی توی دمو هم دیده میشه..
حامد جان در این که مدل ها تو gt عالی طراحی شدن شکی نیست
بی دلیل نیست که همیشه رقیب خوبی برای fm بوده

اما وقتی جریان the best of history میشه به قول معروف :

it's another story

:31: فکر کنم حسن ختام باحالی بود برای صحبت های من در این تاپیک :31:

همگی موفق باشید

ALTAIR*
24-10-2009, 23:28

سیستم damage کاملا قدیمی هست،خودتون هم میدونید.og????
ماشینها از نمای داخل خوب کار نشدن،کاملا واضحه.
محیط ها کاملا با fm2 یکی هستن،خیلی فرقی نداره.
نور پردازی خیلی ضعیفه:وقتی از زیر سایه درختا یا ساختمانها رد میشید انگار نه انگار،آدم متوجه انعکاس نور نمیشه.
از داخل تونل که رد میشید،از هر طرف تونل که برید نور سقف تونل وسط ماشین میافته.
تازه روی دوربین سوم از نمای کاپوت ماشین که بزنید نور چراغ تونل روی کاپوت نمیافته.:13:
اینا همه تاثیر دارن،و بازی رو خیلی خراب میکنند.:5:

Layken
24-10-2009, 23:37
ماشینها از نمای داخل خوب کار نشدن،کاملا واضحه.
محیط ها کاملا با fm2 یکی هستن،خیلی فرقی نداره.خوب من نتونستم شماره های قبلیو بازی کنم واسه همین فقط در این شماره بازی کردم ...اون هم در حد کم.
ممنون بابت توضیحاتت....
پسر اگه این ماشینو داشتم الان کجا بودم.:19::19::31:

pedram_sad
24-10-2009, 23:42
خوب من نتونستم شماره های قبلیو بازی کنم واسه همین فقط در این شماره بازی کردم ...اون هم در حد کم.
ممنون بابت توضیحاتت....

حامد جان من هی میخوام پست ندم میبینم یک سری گمراه دارن یک سری دیگه رو هم گمراه میکنن
این دیگه خنده دار ترین و مزحکترین حرفی بود که شنیدم
بازی که بیشتر از 2 سال turn 10 داشته روش کار میکرده حالا با شماره قبلیش فرقی نداره ؟ :31:
لازمه بگم این بازی از هر جهتی که فکر رو کنی پیشرفت فوق اساسی داشته
حتی شماره قبلی این بازی هم از gt سر تر بود
این که جای خود دارد

مثل اینکه ما حالا حالا ها تو این تاپیک موندگاریم :31:

ALTAIR*
24-10-2009, 23:48
سلام آقای پدرام:
من حرفامو بالا زدم،اگه میگی غیر از اینه ثابت کن.:31:
جواب حرفای منو بده.:13:

ALTAIR*
24-10-2009, 23:55
اینم یه عکس از gameplay:
انگار نه انگار ماشینه شیشه داره.
از نمای داخل چه مزخرفه.

pedram_sad
24-10-2009, 23:58
سلام آقای پدرام:
من حرفامو بالا زدم،اگه میگی غیر از اینه ثابت کن.:31:
جواب حرفای منو بده.:13:
پست های شما اینقدر بی محتوی و خلاف حقیقته که اصلا ارزش پاسخ دادن و بحث کردن نداشت از اون اول
با این حال من جواب تک تک حرف هات رو با سند و مدرک و image و comment و review دادم

با این حساب باز هم کوتاه نمیای
خوب فکر کنم هدفت اصلا چیز دیگس

کاملا مشخصه که واقعیت 100 درصد با حرف هاتون در تضاده

ALTAIR*
25-10-2009, 00:03
پست های شما اینقدر بی محتوی و خلاف حقیقته که اصلا ارزش پاسخ دادن و بحث کردن نداشت از اون اول
با این حال من جواب تک تک حرف هات رو با سند و مدرک و image و comment و review دادم

با این حساب باز هم کوتاه نمیای
خوب فکر کنم هدفت اصلا چیز دیگس

کاملا مشخصه که واقعیت 100 درصد با حرف هاتون در تضاده

پس من به یه نتیجه میرسم.
احتمالا من fm3 رو نخریدم و به جاش fm1 به من دادن.:27:

pedram_sad
25-10-2009, 00:05
نمیدونم چند تا از شما مدرک ایشون رو مبنی بر برتری نسخه GT ایشونه به FM3 دیدید

اما یکی به من میتونه بگه کسی اثری از همون ادعای ایشون تو قسمت دوم این تصویری که من میزارم میبینه یا نه ؟

کیفیت اسف بار جاده رو حالا تخفیف میدیم و محسوب نمیکنیم "

pedram_sad
25-10-2009, 00:07
پس من به یه نتیجه میرسم.
احتمالا من fm3 رو نخریدم و به جاش fm1 به من دادن.:27:
نه عزیز شما همون شماره 3 این masterpiece رو خریدید
منتهی مساله اینه که از technical graphics چیزی نمیدونید
و دست رو بد بازی هم گذاشتید

pedram_sad
25-10-2009, 00:12
اینم کار جالبی که یکی از دوستان انجام داده روی ماشین رنو در بازی که خودش سندی بر خدا بودن این game در زمینه customize کردن هم هست
البته چون با digital camera از tv گرفته شده یک مقداری افت کیفیت داره :

سخنی از IGN :

IGN : Forza MotoSport 3 The Best Racing Game Of This Generaiton

mehdy.z
25-10-2009, 00:29
خوب من نتونستم شماره های قبلیو بازی کنم واسه همین فقط در این شماره بازی کردم ...اون هم در حد کم.
ممنون بابت توضیحاتت....
پسر اگه این ماشینو داشتم الان کجا بودم.:19::19::31:
حامد جون این عکس از خود بازیه!!!!!
اگه اینجوره که از نظر گرافیک شاهکاره!!!
دیگه به قول دوستمون دست واقعیت رو از پشت بسته:18::18:

pedram_sad
25-10-2009, 00:31
مهدی جون این عکس دقیق از وسط بازی هست
و میتونی این ماشین رو انتخاب کنی
این عکس هم در حالت photo mode هست

Masoud King
25-10-2009, 10:38
بابا چرا اینقدر الکی بحث می کنید!
بازییکه مو لا درزش نمیره رو چرا الکی بهش گیر میدید؟!؟
یکم برین مقاله های سایت های دیگه (gamespot,ign و .. ) رو بخونید و ببینین ااونا چی گفتن!
آخه چطوری میشه به گرافیک این بازی ایراد گرفت!؟!؟
گیم پلی بازی که بارز تر از گرافیکش هست و بعد از اینا جذابیت فوق العاده بازی هستش!
مین بازی پیشرفتی نکرده ولی IGN میگه
Forza 3 is a big step forward for sim racing games. !
اصلا اینا به کنار آدم وقتی بازی کنه خودش متوجه میشه که بازی چطور شده!!
شاید یکی رو PS3 تعصب داره الکی میاد این بازی رو می خواد خراب کنه ولی Forza 3 بازیی هستش که نه انتقادی ارزشش رو کم میکنه و تعریفی ارزشش رو بیشتر میکنه! بازی خودش کاملا گویای همه چیز هستش!

خواهشا این بحث رو هم ادامه ندید!
ممنون!

ALTAIR*
25-10-2009, 11:18
نمیدونم چند تا از شما مدرک ایشون رو مبنی بر برتری نسخه GT ایشونه به FM3 دیدید

اما یکی به من میتونه بگه کسی اثری از همون ادعای ایشون تو قسمت دوم این تصویری که من میزارم میبینه یا نه ؟

کیفیت اسف بار جاده رو حالا تخفیف میدیم و محسوب نمیکنیم "

در مورد نمای داخل ماشین دیگه چیزی نگید که عمرا fm3 بهتر باشه.:19:
در ضمن نمای داخل ماشین audi r8 نسبت به ماشینای دیگه بیشتر شده،اصلا روی audi r8 بیشتر کار شده.
سرعت ماشینه توی gt5 200km هست در صورتی که داخل fm3 60km هست /توجه داشته باشید/

pedram_sad
25-10-2009, 12:59
در مورد نمای داخل ماشین دیگه چیزی نگید که عمرا fm3 بهتر باشه.:19:
در ضمن نمای داخل ماشین audi r8 نسبت به ماشینای دیگه بیشتر شده،اصلا روی audi r8 بیشتر کار شده.
مسعود جان خودت که داری میبینی اوضاع رو

خنده داره که یک نفر که ادعای gamer بودن میکنه اینقدر اطلاعاتش سطح پایین باشه که با این فاکتور ها بسنجه بازی رو

Layken
25-10-2009, 13:17
سلام
دوستان دیشب اونقدر همه گفتن این طوریه ..نمی دونم بده خوبه ....از این حرفا ...پیش خودم گفتم برم تو کف بازی ببینم
چیه کلا برسم به تهش....دیشب دیسک بازیو گذاشتم ... منو این حرفا رفتم carrer ..رفتیم تو بازی ...
من از وقتی که این دسته ها بیسیم شده هنوز عادت نکرده بودم بهشون چون هی فک می کنم این سیمه مثل کنسولهای قبلی
می پیچه به دست.وپام ...واسه همین توی این دسته ها هم با وجود این که سیم نداره ولی باز هی دستمو چپو راست میکنم که
سیمی نباشه (خلاصه عادته) به هر حال می خوام اینو بگم اینو بگم باور کنید همون طور که دراز کشیده بودم موندم تو بازی
دیگه طوری چشمام خیره شده بود که متوجه وجود سیم هم نشدم. اصلا نفهمیدم این ساعت کی گذشت زمان کی رفت جلو..فقط فهمیدم دارن اذان صبح رو میگنو ..
من هنوز دارم بازی میکنم ....دیگه صبح که شد بابام داشت میرفت سره کار اومد یه سری بهم زد ..گفت یا تو پشت این تشکیلاتت
مفقود میشی یا بازم تو با اون تشکیلاتت مفقود خواهی شد.
هیچی در مورد گرافیک بازی نمی گم بهتره اصلا نگم ..چون بعضی مواقع فک می کردم دارم یک مسابقه واقعی رانندگی تماشا
می کنم . یک جوری رفته بودم تو کف مسابقه که حرکات انگشتانم دست خودم نبود فقط داشتم تماشا می کردم .و تماشا میکردم
هوش مصنوعی بازی هم خیلی خوب هستش ... باور کنید مسابقات طوری نفسگیر شد که کم کم عرق کردم .
هر چی در مورد هوش مصنوعی بگم کم گفتم. توی شیفت اصلا حسی برای ادامه مسابقه نیست ..ولی اینجا
وقتی حریفت ازت جلو میزنه هزار تا فوش ناسزا بارش می کردم.:13:
باور کنید جو بازیو با یک موزیک متال هم که با گوشیم گذاشته بودم 10 برابر کردم.
دوستان توی یکی از مسابقه ها درست یه دور کامل سپر به سپر نفر جلویی بودم . هی پیش خودم می گفتم جوجه بزن کنار
بزار باد بیاد ...بهش می خندیدم . ..یکدفه نامرد خیلی سریع پیچید ..نگو جلو من یه دره هستش رفتم ته دره .:18::18:..همین باعث شد تا
من این کارو با یکی دیگه کردم رفت ته دره مسابقه رو ول کرده بودم جلو عقب می کردم شاید بتونم متلاشی شدنشه ببینم حال وده.:27::27:
اینم. پاهامو اینقدربه زمین به جای گاز فشار داده بودم که که فرش جمع شده بود .:31:
یکی هم بگم ...دوستان باور کنید توی یکی از دورها که همه با سرعت به یکی از پیچها رسیدیم یکی از ماشینها چپ کرد
از اینه که نگاه میکردم . ماشین رو هوا بود افتاد روی یکی از ماشینهای دیگه اونم خورد به کنار پیست ..
ماشینش شد . اوراق غلتون غلتون سرعتش از من زیاد بود ...یه دود ترمزی اونجا افتاده بود که نگو وسط پیست پر شده بود از تایرورینگو نمی دونم تیکه ماشینو ازاین جور حرفا :18:
...فیزیک بازی خیلی بالاست خیلی وقتا تایر ماشین جلویی که
نمی دونم چی شده بود ..وول می خورد .. خوده رانندش هم عصبانی بود از داخل ماشین من دیده میشد
من برم چند ساعتی بخوابم و دیشب هم یکی از بهترین شبهای من بود چون واقعا فاز داد.:8:
نظرات همه دوستان هم قابل احترام هستش این فقط برداشت من بود.
.........................
خیلی دلم می خواد یه نقد کامل براش بنویسم ..ولی 2 تا سوال دارم ....
1- من چطوری میتونم ترمز اتوماتیکشو غیر فعال کنم..چون گاهی فکر می کردم خود به خود ترمز می کرد.؟
2- یکی این که مگه این بازی قابلیت برگرداندن زمان نداشت پس حالا چجوریاست ...؟

mohammad_twe
25-10-2009, 14:35
در مورد نمای داخل ماشین دیگه چیزی نگید که عمرا fm3 بهتر باشه.
وای با سرعت داره یه بازی به این بزرگی رو زیره سوال میبره !!! واقعا دیگه اخری شما !!!تا اونجا که یادمه ماشین رو تقویت کنی سرعتش هم بیشتر میشه .... واقعا این همه ادعات میشد و این تاپیک رو شلوغ کردی که اخر این رو بگی ؟؟؟
میدونم دردت چیه اما دیگه اینجور جاها تعصب روی کنسول ها و بازیا کارساز نیست (همه خوب میدونم دردت اینه که ps رو میخوای کلا بکشی بالا )...
شما بشین ماریو پارتی بازی کن اینجور بازیا واس یکی هست که بازی کردن و نقد کردن بلد باشه !!

ALTAIR*
25-10-2009, 14:40
مسعود جان خودت که داری میبینی اوضاع رو

خنده داره که یک نفر که ادعای gamer بودن میکنه اینقدر اطلاعاتش سطح پایین باشه که با این فاکتور ها بسنجه بازی رو

سلام:
من سرعت ماشین رو در رابطه با آسفالت بازی مطرح کردم، نه نمای داخل ماشین.:5:
بعدشم نمیخواد در گوشی حرف بزنی.:13:

Layken
25-10-2009, 15:58
بهتره همینجا این بحثو تموم کنیم.
سازندگان بازی ها هیچ وقت به این که ما و بازیبازها یا فن ها چی میگن توجه نمی کنند .
اونها فقط به سود خودشون توجه دارند ... پس بهتره بحث رو تموم کنیم چون ممکنه به حاشیه بکشه.
با تشکر از همه دوستان.

pedram_sad
25-10-2009, 16:50
بهتره همینجا این بحثو تموم کنیم.
سازندگان بازی ها هیچ وقت به این که ما و بازیبازها یا فن ها چی میگن توجه نمی کنند .
اونها فقط به سود خودشون توجه دارند ... پس بهتره بحث رو تموم کنیم چون ممکنه به حاشیه بکشه.
با تشکر از همه دوستان.
حامد جون اینجاست که میگن

نرود میخ اهنین در سنگ

مشکل اینه که اینقدر ms لطف داشته و کنسول هاش رو ارزون کرده و از اون سمت هم هکر ها لطف کردن و کپی خورش کردن
که هر amature دیگه یک دونش رو خریده و خزش کرده
وقتی بعضی ها حتی ابتدایی ترین اداب برخورد در forum رو بلد نیستن و با چیز های کذایی مقیاس میبندن به یک ابر اثر
انسان جز سکوت چیزی رو جایز نمیبینه

اگه حتی خود مسولین polyphony هم بیان و بگن این بازی برتر از محصول ماست ( که بار ها اعلام شد )
بعضی ها ادامه میدن به توهماتشون

به قول یکی از دوستان عزیز و قدیمی :

اینم راهیه واسه پست بالا بردن در سایت

*M!L4D*
25-10-2009, 16:54
بیخیال پدرام جون ! این حرفا که زدن نداره !
!
راستی بازی رو امــروز گرفتم ! خیلی جالبه ! درسته تلویزیون اتاقم HD نیست ولی واقعا" فکر کردم تو ماشین واقعی نشستم !
!
راستی اگه این بازی Natal رو ساپورت می کرد دیگه چی میشد ؟:دی

pedram_sad
25-10-2009, 17:04
بیخیال پدرام جون ! این حرفا که زدن نداره !
!
راستی بازی رو امــروز گرفتم ! خیلی جالبه ! درسته تلویزیون اتاقم HD نیست ولی واقعا" فکر کردم تو ماشین واقعی نشستم !
!
راستی اگه این بازی Natal رو ساپورت می کرد دیگه چی میشد ؟:دی
اره میلاد جون :31:
راستی اونوقت دقیقا چطوری با natal باهاش بازی میکردی ؟ :31:

*M!L4D*
25-10-2009, 18:39
اره میلاد جون :31:
راستی اونوقت دقیقا چطوری با natal باهاش بازی میکردی ؟ :31:
دست ها رو میزاری رو فرمان نامرئی بعد بازی میکنی! برای گاز و تـــرمز هم بعدا یه فکری می کنیم :دی

ALTAIR*
25-10-2009, 21:17
سلام:
آقای پدرام،محمد جان،و layken عزیز من میخوام یه اعتراف کنم.
من در مورد forza واقعا زیاده روی کردم. /خواهشا نگید ترسید یا کم آورد/.چون من توی این جور بحثا عمرا کم بیارم.
من خیلی زود و نسنجیده قضاوت کردم. قبلا هم در مورد pgr 4 تجربه این کار رو داشتم.
روزی که من forza رو گرفتم،یکشنبه هفته قبل، خیلی عجله داشتم و میخواستم برم دانشگاه.برا همین زیاد به بازی توجه نکردم.
2 روز پیش هم با انرژی کاملا منفی forza بازی کردم و غیر از چند عیب کوچولو که خودم نمیدونم چرا ،بزرگش کردمو حالم از بازی به هم خورد.
تا امروز که هنوز با شما بحث داشتم. امروز ساعت 4 نشستم پای forza اما نه با انرژی منفی.انرژی مثبت.
و روی hard بازی کردم.forza رو با دقت بسیار زیاد بازی کردم. و کاملا از گفته های خودم پشیمون شدم.
در حین بازی به خودم گفتم :چرا اینجوری کردی.واقعا هم خراب کردم.
بازی فوق العاده زیبا ،با گرافیک،جذاب،عالی بود. اونقدر از بازی لذت برده بودم،و به خودم گفتم حالا چطوری جواب بچه های p30world رو بدم.
بچه ها من واقعا عذر میخوام.روم سیاه به خدا.بیخودی باشما بحث کردم.
منو ببخشید.چند تا غیبت کوچولو هم پشت سرتون کردم./به رفیقم گفتم هیچی حالیشون نیست/
در کل آقا pedram ببخشید،با شما زیاد بحث کردم.ببخش داداشی.
آقا layken شما هم ببخشید.
و
آقا محمد شما:واقعا شرمنده.خیلی بد باهاتون حرف زدم.روم سیاه.بابت حرفم عذر میخوام.ببخشید.
اگه با کسی هم بد حرف زدم ببخشید.:41:
تقدیم به شما دوستان خوب p30world بهترین فروم دنیا/قبلا هم گفتم/:11:
در ضمن یه چیزی:من نیازی به پستهای اینجا ندارم.

pedram_sad
25-10-2009, 21:39
به قول معروف :

And that is the way the story ends

corey
25-10-2009, 22:38
1- من چطوری میتونم ترمز اتوماتیکشو غیر فعال کنم..چون گاهی فکر می کردم خود به خود ترمز می کرد.؟

خیلی راحت
تو قسمت تنظیمات سختی بازی میتونی ترمز اتوماتیک و همین طور سیستم های کمکی راننده از جمله ABS و CTS و...غیر فعال کنی
این جوری بازی خیلی قشنگ تر و جذاب تر میشه
مثلا اگه ABS فعال نباشه نوع ترمز گیری و زمان اون کاملا عوض میشه و....

2- یکی این که مگه این بازی قابلیت برگرداندن زمان نداشت پس حالا چجوریاست ...؟

این کار با دکمه BACK انجام میشه
ولی به نظرم اگه ازش استفاده نکنی بهتره

Masoud King
25-10-2009, 22:39
میگم ما که هارد نداریم DVD 2 بازی رو روش نصب کنیم باید چکار کنیم؟

Layken
25-10-2009, 22:58
قراره که فردا ظهر دوستام xbox هاشون رو بیارن اون موقع میشه 3 تا کنسول ...با هم کانکت میکنیم.
روی سه تا lcd تمام hd من که فک می کنم خیلی خوب میشه...
تماما همه چی میاد دستمون. چون میگن اینطوری هر Lcd یک جای ماشینو نشون میده.

میگم ما که هارد نداریم DVD 2 بازی رو روش نصب کنیم باید چکار کنیم؟ مگه کنسولت بدون هارد هستش اینطوری که زجر اوره ...منم قبلا xbox ارکید که داشتم بدون هارد بود لودش 20
طول می کشید ...ولی چون بردش از جنس خوبی نبود 1 ماهه 3 چراغه شد خیلی اصلا اطلاعات خوبی در مورد
این جنسا ندارم.
-----------------------------------------------------------------------------------

S@nti@go_s&k
25-10-2009, 23:17
سلام بروبچ

گرافیکش از دیرت 2 چقدر بیشتره؟

قضیه 2 dvd چیه؟

pedram_sad
25-10-2009, 23:33
میگم ما که هارد نداریم DVD 2 بازی رو روش نصب کنیم باید چکار کنیم؟
خوب مسعود جان برای همینه که همراه بازی هارد 250 گیگ هم وارد بازار شد :31:
اگه dvd 2 رو میخواهید از محتویاتش بهره مند شید نیاز به نصب تو هارد داره

قراره که فردا ظهر دوستام xbox هاشون رو بیارن اون موقع میشه 3 تا کنسول ...با هم کانکت میکنیم.
روی سه تا lcd تمام hd من که فک می کنم خیلی خوب میشه...
تماما همه چی میاد دستمون. چون میگن اینطوری هر Lcd یک جای ماشینو نشون میده.
مگه کنسولت بدون هارد هستش اینطوری که زجر اوره ...منم قبلا xbox ارکید که داشتم بدون هارد بود لودش 20
طول می کشید ...ولی چون بردش از جنس خوبی نبود 1 ماهه 3 چراغه شد خیلی اصلا اطلاعات خوبی در مورد
این جنسا ندارم.
-----------------------------------------------------------------------------------
خوب چطوری قراره اون 2 تا tv رو هم بیارن خونتون ؟ :31:
یا نکنه تو خونتون 3 تا hd tv دارین ؟ :18:
بابا مایه دار :31:

سلام بروبچ

گرافیکش از دیرت 2 چقدر بیشتره؟

قضیه 2 dvd چیه؟
نمیشه گفت شدیدا بیشتره
ولی میشه گفت سر و گردنی عظیم بالاتره سروش جون :31:

dvd 2 هم شامل یک سری از track ها و ماشین هاست که با نصب تو هارد اضافه میشه به بازی

Layken
25-10-2009, 23:50
خوب چطوری قراره اون 2 تا tv رو هم بیارن خونتون ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا نکنه تو خونتون 3 تا hd tv دارین ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا مایه دار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خدا برکت بده پسر خاله هارو از من دیونه تر game هستن سه تا پسر خاله هستیم
هممون هم عشق بازی نمی دونی سره این forza چه دعوایی که نمی کنند ..(البته اون 2 تا)
اونا هم قراره tv هاشون رو بیارن یه امتحانی بکنیم .
ولی خدا کنه بتونیم چون من شخصا اولین بارمه زیاد وارد نیستم . چطوری به هم کانکت می کنند .

ALTAIR*
26-10-2009, 09:51
سلام:
من چطوری میتونم از نمای داخل ماشین عکس بگیرم؟

pedram_sad
26-10-2009, 20:00
یک سری تنظیمات برای این بازی به نقل قول از یکی از دوستان از BC :

================================================== =====

در مورد Cockpit هم که چند صفحه قبل توضیح دادم که میتونید نمای دوربین رو عوض کنید ! روشش رو هم توضیح دادم ! الان دوباره میذارم ! دیگه به Cockpit بازی ایراد نگیرید !
هم جزئیات خوبی داره ( به نظر خودم عالی ) و هم نور پردازی و هم زاویه درست !

این روش کار هستش . سه تا مرحله اول رو انجام بدید نتیجه رو ببینید :

نقل قول:

Turn multiscreen on.

Turn host on

Set screen to center

Set POV to 90 degrees.

باید برید قسمت اپشن و بعد قسمت تنظیمات multiscreen !! که این شکلیه !

کسایی که عشق کاکپیت هستن حال کنن ! میتونن با این زاویه دوربین هم Forza 3 رو تجربه کنن ! منتهی بدون چرخش سر !

تو خود سایت forza 3 هم به نقل از تئو گاف گفتن بین 30 تا 90 خوبه ! که خب برای هر ماشینی فرق داره فک کنم ! ولی تاثیرش روی زاویه بیرون هم خیلی نیست و فضای پیرامونتون رو بیشتر نشون میده !

مثلاً تو این عکس ماشین ثابته ولی میشه دید که عمق دوربین و زاویه دید فرق کرده ! ولی اختلالی ایجاد نمیکنه خوشبختانه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این برای 90 درجست !

این یکی برای 30 درجه !

یکی از دوستان هم چند صفحه قبل گفت بهترین زاویه 76 درجست که من هم امتحان کردم و باید بگم درست میگه !

p3yman_xl
26-10-2009, 21:37
پدرام دستت درد نکنه... دنبال همین نمای کاک پیت بودم..
این بازی فوق العاده است... عطش من رو کم کم داره سیراب میکنه!
ماشین های استثنایی فراری و لامبورگینی مورد علاقه ی شدید من هستند. :40:

Layken
26-10-2009, 22:25
پدرام دستت درد نکنه... دنبال همین نمای کاک پیت بودم..
این بازی فوق العاده است... عطش من رو کم کم داره سیراب میکنه!
ماشین های استثنایی فراری و لامبورگینی مورد علاقه ی شدید من هستند. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ماشین های خوبی هستند ..ولی من عاشق Audi شدم مثل اینکه Forza بازی برای audi هستش.

ALTAIR*
27-10-2009, 11:12
سلام:
pedram دستت درد نکنه.این زاویه دوربین خیلی خفنه.
خوش به حالت روی pelasma بازی میکنی.
منم قراره مانیتور hd بخرم ،ولی بابام هی امروز و فردا میکنه.
یه چیزه دیگه:من چقدر بازی کنم که 5 میلیون گیرم بیاد،آخه میخوام کامیون fh15 رو بخرم،خیلی خفنه.

pedram_sad
27-10-2009, 11:28
سلام:
pedram دستت درد نکنه.این زاویه دوربین خیلی خفنه.
خوش به حالت روی pelasma بازی میکنی.
منم قراره مانیتور hd بخرم ،ولی بابام هی امروز و فردا میکنه.
یه چیزه دیگه:من چقدر بازی کنم که 5 میلیون گیرم بیاد،آخه میخوام کامیون fh15 رو بخرم،خیلی خفنه.
دوست عزیز
همونطور که گفتم نقل قول از ---------- هست
من plasma ام کجا بود :31:

ما رو crt 14 اینچ از نوع نیمکره ای بازی میکنیم :31:

ALTAIR*
27-10-2009, 11:53
دوست عزیز
همونطور که گفتم نقل قول از ---------- هست
من plasma ام کجا بود :31:

ما رو crt 14 اینچ از نوع نیمکره ای بازی میکنیم :31:

سلام:
خب چه فرقی میکنه خوش به حال اون.:31:
جواب سوال آخرمو هم بدید:5:
مرسی

amirtaker
28-10-2009, 01:08
آقا برای اجرا شدن دیسک2 فقط کافیه اون رو روی هارد نصب کنم؟

Mr.Vahid
28-10-2009, 01:42
آقا برای اجرا شدن دیسک2 فقط کافیه اون رو روی هارد نصب کنم؟

شما وقتی دیسک یک رو که نصب کردید و تو بازی رفتید خودش بهتون میگه می خواین دیک دو نصب بشه شما هم بله رو میزنید حالا باید دیسک دو رو بذارید تا نصب بشه

amirtaker
28-10-2009, 13:52
شما وقتی دیسک یک رو که نصب کردید و تو بازی رفتید خودش بهتون میگه می خواین دیک دو نصب بشه شما هم بله رو میزنید حالا باید دیسک دو رو بذارید تا نصب بشه
,قتی میزنم دستگاه هنگ میکنه

corey
28-10-2009, 20:41
واقعا دارم از این بازی لذت میبرم خیلی خیلی جذاب شده

پیشنهاد می کنم که بعد از چند ساعت بازی و آشنایی با گیم پلی این تغییرات اجرا کنید
تمام سیستم های کمکی از جمله CTS & ABS و ... آف کنید
سختی بازی روی درجه HARD بزارید
در صورت امکان خط حرکت و ترمز از بازی حذف کنید ( البته حذف خط ترمز واقعا بازی سخت میکنه)
تعویض دنده هم بستگی به خودتون داره ولی با این تغییرات تو پیست های سرعتی مجبور میشید که شیفتینگ خودتون انجام بدید که ماشینتون به حداکثر سرعت برسه

البته با این تغییرات باید تو بخش تیونینگ هم کاملا حرفه ای عمل کنید مثلا دو دیفرانسیل کردن ماشین یا دیف عقب کردن اون کاملا تو بازی و نوع بازی کردنتون تغییر ایجاد می کنه و...
انتخاب ماشین هم اینجا خیلی مهم میشه مثلا اختلاف بین فراری که خودش تو کلاس S رار ده با خودرویی که به کلاس S رتقا پیدا کرده واقعا فرق می کنه و پایداری ماشین و پیچ زدن کاملا متفاوته
ضمنا این تغییرات باعث میشه که نوع گاز دادن و ترمز کردن کاملا عوض بشه چون گاز دادن و ترمز کردن های بی جهت باعث انحراف ماشین میشه......

فعلا من بازی دارم رو درجه سختی +75 انجام میدن و واقعا هم دارم از بازی لذت میبرم
دارم سعی می کنم که خط ترمز هم یواش یواش حذف کنم !!!!!!!!!!!!!!

Mr.Vahid
28-10-2009, 21:24
,قتی میزنم دستگاه هنگ میکنه

دیگه اینو نمیدونم والا!!!!!!!!!!!:13:

resident_evil
29-10-2009, 00:26
واقعا دارم از این بازی لذت میبرم خیلی خیلی جذاب شده

پیشنهاد می کنم که بعد از چند ساعت بازی و آشنایی با گیم پلی این تغییرات اجرا کنید
تمام سیستم های کمکی از جمله CTS & ABS و ... آف کنید
سختی بازی روی درجه HARD بزارید
در صورت امکان خط حرکت و ترمز از بازی حذف کنید ( البته حذف خط ترمز واقعا بازی سخت میکنه)
تعویض دنده هم بستگی به خودتون داره ولی با این تغییرات تو پیست های سرعتی مجبور میشید که شیفتینگ خودتون انجام بدید که ماشینتون به حداکثر سرعت برسه

البته با این تغییرات باید تو بخش تیونینگ هم کاملا حرفه ای عمل کنید مثلا دو دیفرانسیل کردن ماشین یا دیف عقب کردن اون کاملا تو بازی و نوع بازی کردنتون تغییر ایجاد می کنه و...
انتخاب ماشین هم اینجا خیلی مهم میشه مثلا اختلاف بین فراری که خودش تو کلاس S رار ده با خودرویی که به کلاس S رتقا پیدا کرده واقعا فرق می کنه و پایداری ماشین و پیچ زدن کاملا متفاوته
ضمنا این تغییرات باعث میشه که نوع گاز دادن و ترمز کردن کاملا عوض بشه چون گاز دادن و ترمز کردن های بی جهت باعث انحراف ماشین میشه......

بابا حرفه اي ! Pro ! : دي ! من تا +35 بردم شايد يه كوچولو بيشتر اما بيشتر ازون واقعا نميتونم ! چون اصولا ماشين باز نبودم اما اين فورزا جذبمان كرد ! شماها هيچ كدوم چيزي طراحي نكردين ؟! باب يه چيزي طراحي كنين ! بچه ها اونور لوگوي استقلال رو هم طراحي كردن ! : دي ! در ضمن اينجا اگه كسي لايو بازي ميكرد به من pm بده !

amirtaker
29-10-2009, 01:11
واقعا بینظیره.اصلا انتظار چنین بازیی رو نداشتم.سعید چه چوری+75 میری؟خیلی سخت میشه:D

{sahand}
29-10-2009, 04:34

بابا حرفه اي ! Pro ! : دي ! من تا +35 بردم شايد يه كوچولو بيشتر اما بيشتر ازون واقعا نميتونم !

واقعا بینظیره.اصلا انتظار چنین بازیی رو نداشتم.سعید چه چوری+75 میری؟خیلی سخت میشه:D
من که رو 85+ می رم، یعنی همه چی خاموشه و فقط ai رو مدیوم!
خیلی جالبه بعضی وقتا بعد مسابقه که نتایجو نشون می ده و خود بازی کنترل ماشینو به دست می گیره، این قدر ماشینه وحشی و ناپایداره که ai باهاش می ره تو دیوار!!!