PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تلوزيون مناسب براي بازي

J A V I D
25-06-2009, 08:56
سلام

يه تلوزيون مي خوام بگيرم براي بازي اندازه 32 اينچ ، بيشتر نه بودجم مي رسه نه تو اتاقم جا مي شه !!! حداكثر خرجي كه مي تونم بكنم يه ميليون تومن ...

1. براي بازي پلاسما بهتره يا ال سي دي ؟؟
2. برند خيلي مهم نيست
3. حتما فول اچ دي باشه !
4. كاربري اول براي بازي ( پلي استيشن سه ، نينتندو وي ، ايكس باكس 360 )
كاربري دوم ديدن فيلم در حد دي وي دي ( خيلي كيفيت بالا براي فيلم ديدن لازم ندارم)
كاربري سوم ديدن تلوزيون ملي !
5 . مي خوام حداقل دو تا پورت hdmi داشته باشه با يه پورت vga يا dvi براي كامپوتر ! يا سه حداقل سه تا hdmi داشته باشه ( كارت گرافيكم خروجي hdmi) داره ولي اگه ورودي vga يا dvi هم داشته باشه بهتره ...
6. كيفيت صداش در حد قابل قبول باشه ...
7 . بيشتر تو شب و تاريكي بازي مي كنم ...
8. چيز ديگه اي اگه به ذهنم رسيد ذكر مي كنم ....

لطفا پيشنهاداتتون رو با قيمت تقريبي بگيد ....

با تشكر

J A V I D
26-06-2009, 21:46
خيلي ممنون از اين همه مدلي كه پيشنهاد داديد ، الان موندم بين اين همه پيشنهاد كدوم رو بگيرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

SAMCRO
26-06-2009, 22:24
هر کودوم که دوست داری رو می تونی بگیری !! :دي
من اطلاعاتم کمه ! ولی شروع می کنم که بقیه هم بیان !! :دي
در مورد HDMI الان بیشتریا دارن پورتش رو ! الان فک کنم بتونی سامسونگ ال سی دی با همین بودجت بگیری همین 32 !
به نظر من plasma برای بازی بهتره ! ولی خیلی چیزاش ضعیف تر از ال سی دیه خوب ! قیمتش هم کمتره ! سونی هم خوبه ولی یه مقدار گرون تره ! و 50 تومن هم می گیرن برات نصب کنن ( تا اونجایی که یادمه ) ولی سامسنگ مجانی نصب می کنن !

sinasalar2007
26-06-2009, 23:05
این که چرا میخوای سونی بگیری رو نمیدونم !
در گرفتن LCD شک نکن ، چون شما برای بازی میخوای اغلب بازی پس زمینه ی مشکی دارند LCD بهتر جواب میده

اینم LCD های که میتونی بگیری :

تلویزیون LCD سامسونگ (SAMSUNG) مدل: LA-32A450C1 قیمت : 7,990,000 ريال
تلویزیون LCD سونی(SONY) مدل :KLV-32S310 قیمت : 8,200,000 ريال

من این دو مدل رو برات پیدا کردم ، فکر نکنم دیگه قدرت انتخابت بیشتر از 4-3 باشه ! پس بهتره ویژگی های هر کدوم رو ببینی بعد انتخاب کنی ، ابته مدل سامسونگی مه بهتون دادم به نظرم FULL HD هست حالا یه نگاهی بندازید
اما سونی مطمئن هستم که فول اچ دی نیست

J A V I D
27-06-2009, 06:36
خيلي ممنون ! من كه نمي خوام جاي خاصي نصبش كنم ! پس عملا هزينه نصب ندارم !!!!

در مورد هزينه هم به خودم يه كوچلو فشار بيارم تا يه تومن هم مي تونم جور كنم ، سامسونگ نمي خوام چون اطرافيانم سامسونگ دارن به نظر من كيفيت خوبي نداره ! بعدشم يه جورايي خز شده !!!! بيشتر دلم مي خواد برند پاناسونيك يا سوني باشه ، حالا اگه سامسونگم چيز واقعا خوبي داشت خيلي مشكلي باهاش ندارم ! البته امتحانام تموم بشه برم بازار ببينم كي به كيه !!!

برا بازي هم ما نفهميديم آخر پلسما بهتره يا ال سي دي هر كي يه چيزي مي گه ، با توجه به سرچ هايي كه تو نت زدم !!!

sinasalar2007
27-06-2009, 12:18
پلاسما ها اغلب refresh time بالایی ندارند فکر نمی کنم به کارت بیاد !

بعد در ضمن چون پولی که میخوای بدی خیلی کمه سامسونگ بهتر میتونه بهت جواب بده ، چون محصولات سونی اغلب گرون هستند و با این پولی که شما دارید من نتونستم فول اچ دی سونی براتون پیدا کنم

sinasalar2007
27-06-2009, 12:36
تلویزیون LCD سامسونگ (SAMSUNG) مدل: LE32B550 قیمت : 10,400,000 ريال

تلویزیون LCD سامسونگ (SAMSUNG) مدل: LE32B530 قیمت : 9,900,000 ريال

تلویزیون LCD سامسونگ (SAMSUNG) مدل: LA-32A550P1F قیمت : 9,890,000 ريال

ال سی دی سونی(SONY) مدل:KLV-32V300A قیمت : 9,200,000 ريال

حالا اینا هم اضافه کردم ، شما زیاد نباید این دست اون دست کنی ، برو کنتراست ها رو مقایسه کن اونی که بهتر بود رو بگیر ، چون برندها و محصولات این قدر زیاد هستند که اگر خیلی خودت رو بخوای درگیر کنی بیشتر گیج میشی

J A V I D
27-06-2009, 13:19
البته من مي خوام بدون گارانتي بخرم فكر كنم اينجوري خيلي قمتش پايين تر بياد !! تو تهران جنس بدون گارانتي كجا مي شه گير آورد ؟؟؟؟ منم فعلا تهران نيستم برگردم خودمم مي رم بازار ببينم كي به كيه ! فعلا حدودي مي خوام يه چيزايي دستم باشه ....

*Alucard*
28-06-2009, 21:26
سلام دوست عزیز
برای بازی بهترین گزینه به نظر من پلاسما پنلها هستن چون:
1. Response Time پائینی دارن به همین دلیل توی بازی تریلر به وجود نمیاد.
2.ساب فیلد درایو 480 و در مدلهای جدید 600 هرتزی دارن که در موقع بازی از ایجاد موشن بلور جلوگیری میکنه.
3.بازتولید رنگهای طبیعی دارن و مشکل زاویه دید ندارن.
4.تعداد درجه سایه هایی که از یک طیف رنگ نشون میدن 5 الی 6 برابر بیشتر از ال سی دی ها هست که تو نماهای تاریک جزئیات بیشتری رو نشون میده.

J A V I D
28-06-2009, 21:48
پس پلاسما تاييد شد !!!

SAEED_BARCELONA
29-06-2009, 00:49
آقا پلاسمایی که قیمتش زیر 1تومن باشه که اصلا بدرد نمیخوره
خود سازنده های پلاسما میگن: پلاسما برای سایزهای بزرگ خوبه. پلاسما 32 اینچی وجود خارجی نداره. اگر هم باشه جالب نیست

ر گرفتن LCD شک نکن ، چون شما برای بازی میخوای اغلب بازی پس زمینه ی مشکی دارند LCD بهتر جواب میده

تا اونجایی که میدونیم پلاسما رنگ مشکی رو خیلی بهتر نشون میده
sony 32v400
sony 32w400
samsung 32a650
دو گزینه آخر بهترن
چون از سری B سامسونگ اطلاعات خاصی ندارم نظری ندادم

sinasalar2007
29-06-2009, 07:58
sony v300
با این پول شما فقط میتونید این محصول سونی رو بخرید با قیمت 920.000 تومن ! w400 الان یک میلیون ودویست هست ! به کارتون نمیاد ، اما a650 هم چیز خوبیه و فول اچ دی هست با قیمت 1 میلیون تومن ،
اون مدل سونی فول اچ دی نیست

من بازم میگم پلاسما به درد شما نمیخوره ، اینو طبق تجربه عرض میکنم
سعی کنید با گارانتی هم بگیرید ، الان خیلی از جنس های گارانتی دار مشکل دارند چه برسه به بدون گارانتی های دست ساز:31: این طوری خیلی ریسک بزرگی میکنی اگر بدون گارانتی بخری

J A V I D
29-06-2009, 10:40
كم كم دارم فكر مي كنم يكم صبر كنم پولم بيشتر بشه راحت برم يه انتخاب خوب داشته باشم !!!!

چيز دست ساز كه دقتش بيشتر از چيز كارخونه ايه ! : دي

البته بنده همچنان به چيزي به نام گارانتي تو ايران اعتقاد ندارم !!!!

SAEED_BARCELONA
29-06-2009, 11:29
قیمت w400 الان کمتر شده 1200 نیست
A650 بزرگترین مشکلش input lagشه که تا حدودی قابل رفعه
V300 که قدیمیه V400 بهتره

J A V I D
29-06-2009, 13:44
خود سازنده های پلاسما میگن: پلاسما برای سایزهای بزرگ خوبه. پلاسما 32 اینچی وجود خارجی نداره. اگر هم باشه جالب نیست
اينو يادم رفته بود بگم كه ال جي يه پلاسما داره 26 اينچه !!!!!!! پس نتيجه فني نه تنها پلاسما 32 وجود خارجي داره كوچكترشم داره (البته مي دونم منظور شما چيز ديگه اي بود) !!! ولي خوب مطمئنا تو يه اتاق پونزده متري نمي شه تلوزيون چهل اينچ جا داد ! پلاسما يا ال سي ديش خيلي فرقي به حال من نمي كنه من مي خوام يه چيزي باشه كه دو روز بعد پشيمون نشم ، با توجه به اينكه در آمد آنچناني هم ندارم ! و بعد از پلي استيشن سه اين گرون ترين چيزي كه تو تمام عمرم مي خوام تماما با پول خودم بخرم !!!!

SAEED_BARCELONA
29-06-2009, 22:54
از اونحایی که خودم هم گیمر هستم به گیمرها تعصب دارم پیشنهاد الکی نمیدم بهت.
من خودم قصد خرید w400 رو دارم اگر نشد A650
A650 زیر 1تومنه ولی w400 یه خورده بیشتره

J A V I D
07-07-2009, 19:58
خوب امروز رفتم بازار از نزديك ديدم پلاسما كه تقريبا به سختي يافت مي شه تو بازار كه بي خيال ! مدل هاي فول اچي دي يكي w550 سوني بود كه قيمتش خيلي بالا بود .. دو مدل ال جي يكي lx80 بود هشتصد تومن و lx800 نهصد تومن ، دو مدل ديگه هم بود كه كلا تعطيل بودن از نظر كيفيت. حتي با اون فيلمي كه خود مغازه دار ها مي ذارن كه مثلا كيفيت رو نشون مي دن ! بين مدل هاي سامسونگ يكي همa650 پيشنهاد شد نهصد و هفتاد تومن و b580 يه ميليون چهل تومن b530 هم بود 940 تومن ... مي گن سري بي جديد تره احتمالا يه b530 بگيرم نظر دوستان چيه ؟؟؟؟

omidnejat
07-07-2009, 20:25
عزیزم به این سایت یه سری بزن بیشتر قیمتاش مثل جمهوریه
مخصوصا به بخش پلاسماهاش یه سری بزن و قیمت پلاسماهای ال جی رو ببین اونوقت نظرت عوض میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

yoosef_st
07-07-2009, 20:47
جاوید جان خرج کردن برای سونی خرج الکی هستش.
به نظر من توی LCDهای موجود سامسونگ جزو بهترینها هستش.
حالا چرا شما حساسیت داری رو نمیدونم ، اما سامسونگ جزو بهترینهاست.
سری جدید اسکارلت LG هم چیز خوبیه. میتونی با حدود 830 ، 40 تومنگیر بیاری.
اما به نظر من از سری 5 سامسونگ یک مدلی هست (متاسفانه تا همین امروز صبح هم دقیق مدلش رو داشتم ، اما الان کاغذش رو انداختم دور) که 1:6000 شفافیت داره. خیلی انتخاب خوبی هستش.
اما اگر سامسونگ نه، سری جدید اسکارت LG (بلوتوث و فلش خور و... همه چیز هم داره) خیلی خوبه.
دقت کن اسکارلت چند سری داره. شما مدل 2مگاپیکسلی که فول HD هست رو بگیر.
قیمتش 890 هست ، با یه DVD. شما که DVD رو نمیخوای 45 تومن کم میشه ، یه کمی هم چک و چونه بزنی میتونی تا حدود 800 بیاری پایین.
تو جمهوری بگرد نزدیکای علاالدین اون طرف خیابون (طرفی که علاالدین نیست) یه مغازه ای هست ارزونتر از جاهای دیگه میده. متاسفانه کارت اون رو هم دور انداختم :-(

J A V I D
07-07-2009, 21:11
عزیزم به این سایت یه سری بزن بیشتر قیمتاش مثل جمهوریه
مخصوصا به بخش پلاسماهاش یه سری بزن و قیمت پلاسماهای ال جی رو ببین اونوقت نظرت عوض میشه
من اصلا بحثم پول نيست ... بحثم كيفيته و فول اچ دي بودن ... كلا از ال جي زياد خوب نشنيدم گارانتي درستو حسابي هم نداره !

جاوید جان خرج کردن برای سونی خرج الکی هستش.
به نظر من توی LCDهای موجود سامسونگ جزو بهترینها هستش.
حالا چرا شما حساسیت داری رو نمیدونم ، اما سامسونگ جزو بهترینهاست.
سری جدید اسکارلت LG هم چیز خوبیه. میتونی با حدود 830 ، 40 تومنگیر بیاری.
اما به نظر من از سری 5 سامسونگ یک مدلی هست (متاسفانه تا همین امروز صبح هم دقیق مدلش رو داشتم ، اما الان کاغذش رو انداختم دور) که 1:6000 شفافیت داره. خیلی انتخاب خوبی هستش.
اما اگر سامسونگ نه، سری جدید اسکارت LG (بلوتوث و فلش خور و... همه چیز هم داره) خیلی خوبه.
دقت کن اسکارلت چند سری داره. شما مدل 2مگاپیکسلی که فول HD هست رو بگیر.
قیمتش 890 هست ، با یه DVD. شما که DVD رو نمیخوای 45 تومن کم میشه ، یه کمی هم چک و چونه بزنی میتونی تا حدود 800 بیاری پایین.
تو جمهوری بگرد نزدیکای علاالدین اون طرف خیابون (طرفی که علاالدین نیست) یه مغازه ای هست ارزونتر از جاهای دیگه میده. متاسفانه کارت اون رو هم دور انداختم :-(

شما پست آخر منو نخوندين چون وقتي رفتم بازار كلا بي خيال سوني و پاناسونيك شدم ! سري پنج a650 همه مي گن كه مود بازي هم داره ! اون مغازه هم كه گفتي فكر كنم رفتم اون lx800 بهم گفت يه دي وي دي هم روش داره !

من حساسيت خاصي رو چيزي ندارم ، من دنبال كيفيتم برند و اينا خيلي مهم نيست ... يه چيز با كيفيت خوب و نسبتا خر كار مي خوام !!!

با تشكر از شما ....

arshiamoj
07-07-2009, 21:46
به نظر من برو یه سینما اجاره کن بازی کن توش :D

yoosef_st
07-07-2009, 23:43
جاوید جان ، کلا این سری جدید اسکارلت یدونه DVD روش داره. رابطی به مغازش نداره. اما این جایی که من پیدا کرده بودم خیلی بیشتر از جاهای دیگه قیمت رو کم میکرد. واسه من تا 815 هم رسوند.

راستی یه سوال خارج از برنامه :
آقا شما همونی که تو قرار ملاقات آخری به ما چایی دادی؟ : دی
دیر هم اومده بودی

resident_evil
07-07-2009, 23:57
ولی یه نظر من سامسونگ خیلی عالیه ! من خودم یه 32 اینچ دارم سری 6 خیلی خوبه !

*Alucard*
08-07-2009, 00:23
سلام دوستان
LCDـهای سامسونگ گزینه خوبی برای بازی هستن به خصوص که response time مناسبی داره و با وجودی که باز هم یه مقدار تو نماهای سریع داخل بازی موشن بلور ایجاد میکنن ولی مجموعا خوب هستن ولی یه مشکلی که گیمرهای حرفه ای باید بهش توجه کنن مشکل input lag در ال سی دی های سامسونگ هست که واقعا قابل حس کردن هست به خصوص برای کسایی که بازیهای online بازی میکنن میتونه مشکل ایجاد کنه.

J A V I D
08-07-2009, 07:18
به نظر من برو یه سینما اجاره کن بازی کن توش :D

سينما اچ دي هم نداره حال نمي ده !

جاوید جان ، کلا این سری جدید اسکارلت یدونه DVD روش داره. رابطی به مغازش نداره. اما این جایی که من پیدا کرده بودم خیلی بیشتر از جاهای دیگه قیمت رو کم میکرد. واسه من تا 815 هم رسوند.

راستی یه سوال خارج از برنامه :
آقا شما همونی که تو قرار ملاقات آخری به ما چایی دادی؟ : دی
دیر هم اومده بودی
مي دونم كلي گفتم ! فقط من الان وقتي مي سرچم lx800 كه مغازه گفت تلوزيون پاناسونيك مي آره در حالي كه اونجا به من تلوزيون ال جي نشون داد ! !!! نمي دونم مغازه دارا گيجن يا من اشتباه شنيدم ! lh700 ال جي هم مشخصاتشو ديدم خوب بود زمان پاسخ دهيش كمتر از سامسونگ بود 2 ميلي ثانيه ! صد هرتزم هست ...

يه سوال ديگه اين مود بازي كه تو بعضي مدلا بهش اشاره شده ، دقيقا فرقي هم داره يا نه !؟! اصلا منظور چي هست ؟

سلام دوستان
LCDـهای سامسونگ گزینه خوبی برای بازی هستن به خصوص که response time مناسبی داره و با وجودی که باز هم یه مقدار تو نماهای سریع داخل بازی موشن بلور ایجاد میکنن ولی مجموعا خوب هستن ولی یه مشکلی که گیمرهای حرفه ای باید بهش توجه کنن مشکل input lag در ال سی دی های سامسونگ هست که واقعا قابل حس کردن هست به خصوص برای کسایی که بازیهای online بازی میکنن میتونه مشکل ایجاد کنه.

اين موشون بلوري كه مي گن ايجاد مي شه يعني اينقدر زياد و واضحه كه اينقدر بهش اشاره مي شه ؟؟؟
input lag هم من زياد شنيدم ولي نمي دونم يعني چي ؟ فكر كنم خيلي ها هم كه ازش حرف مي زنن واقعا نمي دونن يعني چي !!! مي شه يكمي در موردش توضيح بديد ؟؟ ممنون مي شم ...

*Alucard*
08-07-2009, 13:02
اين موشون بلوري كه مي گن ايجاد مي شه يعني اينقدر زياد و واضحه كه اينقدر بهش اشاره مي شه ؟؟؟
input lag هم من زياد شنيدم ولي نمي دونم يعني چي ؟ فكر كنم خيلي ها هم كه ازش حرف مي زنن واقعا نمي دونن يعني چي !!! مي شه يكمي در موردش توضيح بديد ؟؟ ممنون مي شم ...

موشن بلور توی بازیهای fps ملموس تره به خصوص وقتی دوربین بازی رو سریع اینور و اونور کنی حسش میکنی بعضی وقتا آزاردهنده میشه به خصوص اگر بازی سرعت عمل بالا لازم داشته بشه چون فوکاس آدم رو تلویزیون زیاد میشه ممکنه یکم آزار دهنده بشه.
input lag هم یعنی اینکه بازی با تاخیر رو صفحه تلویزیون نمایش داده میشه مثلا شما وقتی گیم پد رو چپ و راست میکنی کاراکتر بازی با یه مقدار تاخیر چپ و راست میره البته این مدت خیلی کم هست و تو بازیهایی که تنها بازی میکنید زیاد متوجه این قضیه نمیشید و مشکلی ایجاد نمیکنه ولی وقتی آنلاین یا روی شبکه یه بازی گروهی بازی کنید ممکنه همین تاخیر شما رو از حریف عقب بندازه به خصوص تو یازیهای تیراندازی که صدم ثانیه هم مهم هست.
کلا مشکل input lag تو برندهای کره ای و چینی مثل سامسونگ و ال جی زیاد و ... هست ولی شارپ و پاناسونیک و سونی از این نظر ال سی دیهای خوبی میسازن.