PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از این آرایشا کودومو برا ماشینم انتخاب کنم شیک ترو تک تره؟

hossputer7
24-06-2009, 23:30
از این آرایشا کودومو برا ماشینم انتخاب کنم شیک ترو تک تره؟
دوستان من ماشینم صدو چهلو یکهنقره ابیه که میخوام یه آرایش زیبا روش بیباد حالا دو نوع کار از نظر صلیغ خودم دارم حالا موندم که این دو کارو مجزا از همند یا ترکیبی به حرحال در کل میگم
1 سقف رو یا مشکی کنم یا نکنم نظره شما دربارش چیه؟
2 باله از این آندر گراندیا بزارم یا ماکسیمایی نظره شما دربارش چیه؟
3 باله ماکسیمای اگه گزاشتم هم رنگه بدنه یا مشکی هم رنگ سقف؟نظره شما دربارش چیه؟
4 اگه سقفو مشکی کنم دیگه به ماشین از نظرم نمیاد دیگه از این برچسبایی که روی کله در میگرین بزنم نظره شما دربارش چیه؟
5 چراغارو از در کل عقبو تلق مشکی میزنم جولو رو هم نئون یا پس زمینه نقرهای یا پس زمینه مشکی میزام نظره شما دربارش چیه؟
6 رینگارو عوض میکنم از این 5 پرهایی که پرهاش خیلی پهنن مثه این اما پرهاش خیلی پهن ترن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
220 تومنه خوبه؟
7 هوا کشم نمیدونم چی بش میاد شیل جولو چی بش میگن نظره شما چیه؟

اما نظرهای کلی خودم دو حالته که توش موندم

1 سقف مشکی چراع نئون جدیدا با پسزمینه مشکی باله ماکسمایی مشکی با ارت دو بند انگشت با این رینگا د دو اگزوز دایرهای بززززززرگ و رکابی پرشیایی و زیر سپری با تلق مشکی
یاااااااااااااااااااا

باله از این حرفهاییا مثله عکسه بقوله بچه نینیا آندر گراندی با چراغ پس زمینه نقرهای یا مشکی نمیدونم فعلنا با این ارتو همین رینگ با طلق مشکی اما سقف عادی اما بجاش از این برچسبای که کله در میگرن و زیر سپریو دو اگزوزه دایهرای یا هرچی که خوشکل بش بیاد

وایی چقدر نوشتم خوب حالا کدوم حالتااا یا اصلا خودتون یه حالت ترکیبی بگید منتظر نظراتت خوبتونم تنهام نزارید ماشینم 141 نقره ابیه
مرسیییییییییییییییییییییی

hossputer7
25-06-2009, 00:33

rami_hemi
25-06-2009, 09:07
با اینکه کلا با تیون حتی ظاهری 141 مخالفم(تیون پراید فقط با هاچبک)
ولی خب یه چیزایی میگم منظورت از سقف رو مشکی کنی میدونم میخوای مثل سقفهای پانورمایی دیده بشه خب چون رنگ خود ماشین نقره ای هستش اگه میتونی ببین از این برچسبهای تیره که روی شیشه ها میکشن روش بکش اینطوری رنگ زیر ش هم یه حالت شیشه مانند میده.باله با اینکه اون عکس قشنگه ولی ماشینت تو چشم میره مجبور میشی روزی هزار بار به پلیس جواب پس بدس اگه سقف رو مشکی میکنی بهتره باله کوچیک و مشکی بگیری .در کل واسه یه تیون ساده خوبه روی کاپوت اصلا هود نذار اگه میتونی بودجه رو ببر بالا تا 500 بذار تا راحت باشی
یه زیر سپری هم واسه سپر جلو عقب بگیر ئ یه ----- هوای اسپرت .
بقیه رو سلیقه خودت رو اعمال کن.

hossputer7
25-06-2009, 15:54
مرسی از جوابت:11:

منم موافقم بقیه دوستان نظرشون چیه؟

hossputer7
26-06-2009, 17:59
از دوستان کس دیگه نظری نداره؟ نظراتتونو بگید من میخوام چیزی بشه که اکثریت نگن بده
منتظرم

hossputer7
02-07-2009, 19:55
1 باله فایور گلاس سفارش دادم بیارن مدل ماکسمایی تا حالا هم شیل جولو رو گرفتمو لامپا ببینید چطوره اا هنوز شیلو رنگ نکردم خودم میخوام موادی که زیرش میزننو رنگشو بدم ترکیب کنن با پیستوله خودم بزنمش والا 20 تومنم نمیشه اما اینا هر قطعه رو بیست میگیرن اسمه راون چسبی که میزنن زیرش چیهه که بخرم؟

2 چطور بودش تا حالا؟اما خوب میگم رنگ نخوره ماشینو نا هماهنگ کرده
چطوره؟
3 دوستان میخوام اون قسمت جولوی کاپوتو که قرمز نشون دادم با سقفو مشکی کنم یعنی دقیقا همون قسمت که توی شکل مشخصه نظره شما چیه؟راستی شیله خوبه؟خوشکله؟مشکی خوبه با این طرح یا هم رنگ ماشین؟
4راستی من نئون آبی برا پراید پیدا نکردم با این طرح از قضا هم موقه نصب(خودم نصب کردم) اشتباهی یه ارت کوچیک باعث شد نئوناش بسوزن و برم لامپارو باز کنم و لامپ بخرم البته آبی خریدم ال یدیاش سوختن بعد لیحمو این چیزا شد آبی خوش رنگ(» خوبه؟
5 این کار اهنوز تموم نشده مثله خونه نمیه ساخته پس نگید که زشته رنگ کردنه که زیباش میکنه اما چیه رنگی؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rami_hemi
02-07-2009, 20:04
اگه میخوای کاپوتو مشکی کنی بهتره جلو پنجره یا همون شبکه رو رنگ نکنی همونطور تیره بمونه .چراغا هم قشنگ شدن
بال رو هم حتما مشکی بکن با صندوق عقب .
چراغای عقب رو عوض کن ببین 141 از این لنزای شفاف داره بخر توی چراغیا عقب رو هم LED بکن و روشون روکش تیره بکش .

hossputer7
02-07-2009, 21:16
دوست عزیز مرسی اما من چراغ عقب پیدا نکردم ماله خودش فکر کنم خوب باشه چون به هر حال هر چی باشه مشکی میشه یه تلق کافیشه نه؟
لنز شفاف چیه درست نمیفهمم میشه یکم توضیح بدی؟
مسییییی0مرسی)

mm00
02-07-2009, 21:21
بال پراید چقدر در میاد؟
چراغات چقدر اب خورد؟

hossputer7
06-07-2009, 12:02
130 لامپ 35 باله فایور

در کل نظره من اینه بگید بده چیش بده چیش خوبه من زود قبول میکنم پس نظراتتون برام اهمیت داره

اول جولوش کهتموم فقط میدم شیلو برا رنگ هم رنگ بنده محترم

دوم سقفو مشکی میکنم همین نه کاپوت که ضایع نشه

سوم ارتفارو میارم سره 2 2/5 بند انگشت یعنی دونیم جولو دو عقب رو میبرم

چهارم رینگ خوب انتخواب کنم اما نمیدونم چه طرحی بش میاد و چه رنگی به راهنماییتون نیاز دارم یه لحظه فکرشو کنید 141 نقرهای ابی سقف مشکی چشاتونو بندید ببنید چه رنگی باشه خوبه چه طرحی مخوصا جواد نباشه

پنجم هم که همه انجام میدم اما من هنوز نرکدم کندنه زیواره بقلو ماکای عقب میگم اما میگم این خاک گیره گل گیره چیه زیره سپره عقبو جولو رکابیه همینا که جولوی پرتابه گلو میگیره رو هم در بیارم والا به این دقت نکرده بودم که چه شکی میشه پیچاشم که خراب شدن در نیمان به این راحتیااا میخوام ببینم در بیارم یا نه آخه یه جواریی ماشینو مثله بنز و خاور میکنه نه ماشین اسپرت نه؟نظره مشا چیه؟

ششمم میگم پول بزارم برا زیر سپریو راکابیه بقل یا کاره بیخودیه با این کارایی که میخوام کنم؟

هفتم بنظرتون خیلی بد صلیغه دارم پیشش میرم؟راستاااا فکر نکنم تک بشه آخه اول از همه کسی 141 رو اسپرت نمیکه اونم نقره ابی و دوما اینکه 141 سقف مشکی توی اهواز و هیچ عکسی هم ندیدم نه؟

هشتم خیلی چاکریم که خوندیو جواب میخوای بدی قربونه رفاقتت برم من که خیلی باهالی داداش (آبادانی گفتم)

جانه این ماشینه دمره 141م جواب بده دیگه قربونت منتظرم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کل چه کارایم بده چه کارای خوبه نظرتون واقعا برام اهمیت داره

mm00
10-07-2009, 15:05
ببین به نظر من کلا اسپرت خوره 141 خیلی خوب نیست این واقعیته
به نظر جلو پنجره طرح BMW رو در بیار و فابریک رو بزار !
چراغ ها خوبه
رینگ چون ماشین روشنه به نظر من از رنگ های روشن استفاده کن
ارتفاع معقول بزن
سقفو مشکی نکن چرا؟! چون به نظر من سقف مشکی واسه ماشین های ستون کوتاه مثل پراید خوب نمیشه نهایت پراید سفید!
به جای این کارا میتونی پولت رو تو سیستم صوتی هزینه کنی... تا ظاهر
یک 141 ساده ولی شیک با سیستم صوتی فضایی...
تو پراید در درجه اول نسیم بعد صبا بعد 141 بعد 132 تو زمینه تیونینگ جواب میده
من جای تو بودم ارت+رینگ+ سیستم صوتی همین! مخصوصا با طاقچه 141 :40:

Persian_Gun's
10-07-2009, 15:55
ببخشید من یکی از دوستام 141 داره میخواد چراغه عقبشو مثله این پراید بکنه:

باید چیکار کنه؟!

mm00
10-07-2009, 16:05
ببخشید من یکی از دوستام 141 داره میخواد چراغه عقبشو مثله این پراید بکنه:

باید چیکار کنه؟!

با چسب:31: مشکی که بیرون پره

Persian_Gun's
10-07-2009, 23:27
از کجاها میشه خرید ؟!چی باید بگه؟:D

mm00
11-07-2009, 12:48
از کجاها میشه خرید ؟!چی باید بگه؟:D

همه مغازه هایی که از این برچسب های ماشین دارند یا شیشه ماشین دودی میکنند یا شبرنگ فروشی ها میگی برچسب مشکی برای چراغ ماشین عرضای اینا زیاده فکر کنم 30 سانت بس باشه واسه 141 متریم اینجا 3 تومانه

kiwi
12-07-2009, 12:55
به نظر من پرايد چون ماشين كوچيكيه خيلي مشكي كردن سقف قشنگ نيست.
من ميگم يا روي ماشينو خط مشكي بكش يا بورو تيونينگ شاپ ها 1 خرجي بكن بده برات رو سقف طرح در بيارن
مثل اين

يا خط هاي روي ماشينو برات با طرح تتو در بيارن.خلاصه خط رو سقف طرح دار باشه.

yobo
20-07-2009, 15:41
خیلی عالیه یعنی بهتره بگم فوق العاده است.خداییش عاشقش شدم

kiwi
20-07-2009, 18:26
عاشق چي شدي؟؟؟؟؟؟؟؟

D r i v e r
21-07-2009, 23:25
عاشق چي شدي؟؟؟؟؟؟؟؟
عاشق اون طرح روی سقف پرایده دیگه :11:

دوست خوبم خودت میتونی طرح بدی و برات در بیارن

mm00
22-07-2009, 08:32
امیر من یک هاچبک دیدم سفید داده بود قسمت عقب ماشین رو + قسمتی از سقف رو ترکیب قرمز و زرد زده بودند با نقاشی فوق العاده بود این عکس در برابر اون هیچه
دمه دانشگاه ازاد قزوین بود خیلی حال کردم اگر باز دیدم یک عکس میزارم به نظر من نقاشی از برچسب خیلی بهتر در میاد

kiwi
22-07-2009, 08:39
عاشق اون طرح روی سقف پرایده دیگه
همون اژدها آبيه كه عكشسو من گذاشتم؟؟؟؟
اون كه خيلي طرح پيش پا افتاده ايه.تازه اين طرح رو تو سقف هم در اورده بودن.خود اين طرحو از NFS:U2 كپي كردن

cnbeads
25-07-2009, 08:52
Do not put yourself in the deep of sorrow when you feel unpleasant, think about the days with laughter. Pearls Exclusively selected necklaces ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])White Freshwater Pearl Necklace ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])A real solitaire pearl necklace ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Beautiful and Fairy Necklace ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Whatever your whim ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aminvictor63
19-08-2009, 14:48
سلام
به نظر من زوارها رو نکن بده رنگه ماشین در بیارن کاری نداره هم زوار داری هم قشنگ میشه هم ضربه گیر من منظورم اون ضربه گیرهایی که رو دره مثل سمند lx