PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره درباره خرید و استفاده از ابزارالات ورزشی

ENTEZAR
24-06-2009, 14:04
با سلام

من می خوام یه تردمیل بخرم

از فردا 5 شنبه هم نمایشگاه تجهیزات ورزشی در استان اصفهان برگزار میشه

به نظر شما چی بخرم

1-نهایت وزن قابل تحملش 70 کیلو

2-سرعتش هر چی بیشتر باشه بهتر چون لاغر هستم و راحت سریع می دوم

3-سر و صدا هم کم باشه چون تو آپارتمانم

4-از همه مهمتر قیمتش چون فعلا زیاد پول ندارم(هرچی کمتر بهتر)

فقط خواهشا تا قبل از پایان نمایشگاه جوابم را بدید

ممنون

ninabina
25-06-2009, 02:37
من strength master -MI 310 را حدود یکسال پیش 750 هزار تومان خریدم -ازش راضیم.
سرو صدا - مربوط به تسمه است و فکر نمیکنم بتونی بی سرو صدا پیدا کنی -یادمه یک فیلمی از تمرینات تیم فوتبال پرتغال ( برای فوتبالشون کلی خرج می کنند)دیدم که اسکولاری روی ترد میل بود و اونهم صداش مثل مال من بود. دویدن روی سطح پلاستیکی که در زیرش فضای خالیست مطمئنا صدا داره.البته با اصلاح نوع دویدن و کفش سبک و مناسب (کتانی) به خصوص در سرعت بالا صدا خیلی کم میشه.

ENTEZAR
25-06-2009, 08:43
ارزون تر وجود نداره؟

hoomaan
25-06-2009, 11:34
سلام
به نظر من یه دوچرخه ثابت بگیر . غیر از اینکه سروصدا نداره و قیمتش حدود 200 تا 300 هست ( البته قیمت بالا هم داره )
خیلی تاثیرش بهتر از تردمیله . اینو من از مربیان فیتنس و ... میگم از خودم نمیگم .

ninabina
25-06-2009, 13:35
سلام
به نظر من یه دوچرخه ثابت بگیر . غیر از اینکه سروصدا نداره و قیمتش حدود 200 تا 300 هست ( البته قیمت بالا هم داره )
خیلی تاثیرش بهتر از تردمیله . اینو من از مربیان فیتنس و ... میگم از خودم نمیگم .
دوچرخه ثابت برای عضلات پایین تنه خوبست- دویدن یا پیاده روی سریع بهترین نوع ورزش برای تمام بدن است.
در مورد قیمت تردمیل بهتر است به نمایندگی ها یا فروشگاههای مورد نظر مراجعه کنید شاید توی این یکسال پایین تر شده باشند در شهر ما همه ی قیمت ها از تهران و اصفهان و شیراز بالاتر است . ممکنه در این مورد هم همینطور باشه- در نمایشگاه که قیمت ها منصفانه تر است.

MILIN3M
10-12-2010, 22:30
سلام برو بچ تردمیل تا یک میلیون میشه معرفی کنید..
لطفا با مشخصاتو
البته تو تهران بشه خریدش
دمه همتون گرم:20:

Masоud
13-12-2010, 23:16
سلام

توسط پیغام خصوصی فرستاده شد.

موفق باشید :40:

mstf666
13-12-2010, 23:54
برو منیریه اونجا همه مدلها رو ببین و کاتالوگهاشون رو بخون.
ولی به حرف فروشنده ها اصلا اعتنا نکن.(در مورد اینکه ساخت کجاس و اینا ...)

من خودم مارک Dkcity رو انتخاب کردم با گارانتی ارکید.

MILIN3M
14-12-2010, 00:38
ممنون از راهنمایتون
این مارک dkcity معروفع؟؟ چند خریدی ؟؟عکسی جیزی مشخصات دمت گرم

mstf666
14-12-2010, 01:53
معروف که چی بگم.
خودم تا وقتی بخرم نشنیده بودمش :دی
مارک تنتوری رو ازش تعریف شنیدم که قیمتاش خیلی بالا بود .

مدلهای DKCity رو هم تو سایت ارکید میتونی ببینی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
هم تو سایت شرکت سازندش :

من مدل DX4-52 رو حدودا 6 ماه پیش گرفتم 1.200
البته قدرتش بالا بود .وزنم 140 کیلو هم بشه بازم جواب میده!!! :دی

طول و عرض تسمه ، شیب برقی ، مقدار سرعت ، قدرت ، میزان تحمل وزن ، گارانتی ، ضربه گیر و میزان صدای دستگاه و .... فاکتورهایی هستن که باید بهشون توجه کنی.

من شخصا اصلا از برنامه های خود دستگاه و ضربان قلب و ایناش استفاده نمیکنم.شما هم زیاد درگیرش نشو

farhad61
28-12-2010, 18:14
سلام
آقا امروز یکی از همکارام میگفت رفتم یه دستگاه توتال کور خریدم به 35000 تومان و میخام باهاش دراز و نشست برم تا شکمم آب بشه . یگفت یکی از اقوام ما یکیشو خریده و ظرف دو ماه واقعا شکمش آب شده و عضلانی شده
میخام ببینم آیا این مسئله واقعیت داره یانه
آیا هیچکدوم از شما تا حالا این دستگاه رو خریده و استفاده کرده و چه نتیجه ایی گرفته؟
ممنون از جوابتون:11:

capitan black
30-12-2010, 20:24
بله دوست عزیز به شدت تاثیر داره....به شرطی که همراه یه رژیم غذایی مناسب هم باشه....:20:

Steps-Rap
30-12-2010, 22:08
بله...همینطور که دوستمون گفتن واقعا تاثیر داره
هم توتال کو و هم ابراکت

am_64
31-12-2010, 00:02
سلام
آقا امروز یکی از همکارام میگفت رفتم یه دستگاه توتال کور خریدم به 35000 تومان و میخام باهاش دراز و نشست برم تا شکمم آب بشه . یگفت یکی از اقوام ما یکیشو خریده و ظرف دو ماه واقعا شکمش آب شده و عضلانی شده
آیا هیچکدوم از شما تا حالا این دستگاه رو خریده و استفاده کرده و چه نتیجه ایی گرفته؟
حالا کجا 35000 تومان میدن ما هم بریم بخریم
؟
توی این سایت که من دیدم بالاتر از اینهاست

آرشین
31-12-2010, 09:47
سلام
دوست عزیز هیچ ربطی به دستگاه توتال کور نداره
چیزی که باعث عضلانی شدن همکار شما شده ورزش کردن و مخصوصا دراز و نشست هست که در تمام دنیا
فوایدش اثبات شده
توتال کور فقط یه وسیله ست که این ورزش رو انجام بدین در واقع پای شما رو نه میداره که بالا بیایین ( به همین سادگی)
شما میتونید پاتون رو به جایی محکم کنید و دراز نشست انجام بدین تا بدنتون رو فرم بیاد

hamed malekpour
31-12-2010, 10:33
من توتوال کررا دو ماه پیش به قیمت 78هزار تومان خریدم که تاثیر داره ولی بعد از یه مدتی دل زده می شی الان هم انداختم انباری من80کیلو بودم که بهد از تمرین با این دستگاه الان 68کیلو هستم بعد دوهفته.

ehsan_92
31-12-2010, 17:50
یک سوال مسخره :31:
فقط شکم را آب میکنه ؟ الان من پهلو و شکم و ران پا و صورت و همه اینا چاق شده از دست این دست گاه کاری بر میاد بخرم؟

در عرض 6 ماه کار سازه که لاغر و خوش اندام بشم؟

Amir..H
31-12-2010, 18:29
من توتوال کررا دو ماه پیش به قیمت 78هزار تومان خریدم که تاثیر داره ولی بعد از یه مدتی دل زده می شی الان هم انداختم انباری من80کیلو بودم که بهد از تمرین با این دستگاه الان 68کیلو هستم بعد دوهفته.

:18:
به نظر من هیچ چیزی مثل ورزش های هوازی مخصوصا دویدن تو لاغر شدن و اب کردن چربی اضافه تاثیر نداره
تا اون جایی که من میدونم درازنشست و حرکاتی مثل اون توی قوی کردن عضلات شکم تاثیر داره
برای شکم پهلو مسگری و البته چوب(گذاشتن چوب روی گردن و چرخش به طرفین در حالی که پاها ثابته) خیلی مفیده
من یه توتال کور دیدم(البته نمیدونم اصل بود یانه)وقتی باهاش دراز نشت رفتم اصلا فشاری به عضله شکمم وارد نشد
نظر شخصیه منه ولی به نظر من دراز نشت خیلی بهتر از استفاده از این دستگاهه
بازم میگم این نظر شخصیه منه(البته دوستان ورزشکاری دارم که حرفمو تایید کردن)دوستان جبهه نگیرن

majid322
31-12-2010, 19:25
کاملا حق با دوستمونه من خودم توی حرکات بدنسازی سر رشته دارم چیزی باعث کوچک شدن شکم میشه این دستگاه نیست
شما با قرار دادن پاهاتون زیر یک چیزی میتونید عین این دستگاه عضلات شکمتون رو تقویت کنید و چربی ها رم اب کنید البته با درازنشت خالی هم نمیشه باید حتما روزی 30 ساعت بدویین
بعدش اینکه با خریدن این دستگاه پول خودتونو دور میندازید منظورم این نیست که تاثیر نداره بلکه میگم این کارو خودتونم میتونید انجام بدید و تاثیرش به مراتب بیشتره چون در حالتی که با دستگاه این حرکت رو انجام میدید کل وزن خود رو با عضلات شکمتون بالا نمیارید و دستگاه کمکتون میکنه ولی اگه این حرکت رو خودتون انجام بدید مجبورین کل وزنتون رو بالا بیاریید که این خیلی تاثیر گذاره و نیازی به این دستگاه نیست
درضمن برای کوچک کردن شکم انواع حرکات وجود دارن و یه حرکت کافی نیست
موفق باشید

esool
31-12-2010, 19:28
حالا توتال کور بهتره یا ابراکت؟

Arash4484
31-12-2010, 19:38
من با توتال کور یکی از دوستان زدم، اصلن فشاری بهت نمی آره-حتا باتنظیم فنرها....
به نظر من بیشتر مناسب افرادی که تازه میخاهند شروع کنند و بانوان میخوره (حتا برای خانم های حرفه ای هم ضعیفه)
گول تبلیغاتی که یک هیولا نشون میدن بعد نشون میدن بعد 1 هفته شکمش 8 تیکه شده رو نخورید...:31:
دوستانی که تو پستهای قبل گفتند کمک به کاهش وزنشون داشته بیشتر همت خودشون بوده. تنها حسن دستگاه تاثیر تشویقیش بوده..
منم با حرف am1988 موافقم . چربی سوزی فقط با حرکات ایروبیک وهوازی...
اینها نظرات شخصی بنده بود، نه نظرات حرفه‏ای....

Amir..H
31-12-2010, 19:58
من به همه اونایی که قصد ورزش کردن دارن و وقت اینکه به باشگاه برنو ندارن توصیه میکنم یه میز پرس بخرن
با یه هالتر و یه جفت دمبل و تو خونه ورزش کنن اگه تجربه ندارید به یه مربی خوبم مراجعه کنید تا 2.3 ماه یه بار بدنتونو ببینه
واستون برنامه بده درباره غذا هم خیلی حساسیت نداشته باشید(البته نه اینکه خودتونو دور از جون خفه کنید) همه چی بخورین(البته اگه میخواید اماتور ورزش کنید اگه نه حتما احتیاج به برنامه غذایی مناسب و البته جیب پر پول واسه اجراش دارید)
من تقریبا6.7 سال پیش این وسایلو(میز پرسم پشت رون جلو رونم داره)
خریدم اون موقع وزنه کیلویی 500 تومن بود,این وسایل 100 تومن بام تموم شد الان فوقش بشه 150 تومن
البته اینم بگم که جو باشگاه خیلی اثر گذاره و بازم میگم این پیشنهاد برای کسایی هست که نمیخون به باشگاه برن و میخوان
تو خونه ورزش کنن به نظرم این خیلی بهتر از خرید توتال کور و ابراکت (البته به نظرم ابراکت از توتال کور بهتره حداقل به عضلات کمی فشار میاد)
حرفمو توهین تلقی نکید ولی این دستگاها به خاطر نوع فشاری که میارن(واقعا فشاره کمی وارد میکنن به عضله)
بیشتر برای خانمها مناسبه
بازم میگم که نظرات شخصیه منه و ارزش دیگه ای نداره
راستی ارش خان من امیر هستم کوچیکه همه بچه های P30 عزیز

firstpars
08-01-2011, 16:05
کاملا حق با دوستمونه من خودم توی حرکات بدنسازی سر رشته دارم چیزی باعث کوچک شدن شکم میشه این دستگاه نیست
شما با قرار دادن پاهاتون زیر یک چیزی میتونید عین این دستگاه عضلات شکمتون رو تقویت کنید و چربی ها رم اب کنید البته با درازنشت خالی هم نمیشه باید حتما روزی 30 ساعت بدویین
بعدش اینکه با خریدن این دستگاه پول خودتونو دور میندازید منظورم این نیست که تاثیر نداره بلکه میگم این کارو خودتونم میتونید انجام بدید و تاثیرش به مراتب بیشتره چون در حالتی که با دستگاه این حرکت رو انجام میدید کل وزن خود رو با عضلات شکمتون بالا نمیارید و دستگاه کمکتون میکنه ولی اگه این حرکت رو خودتون انجام بدید مجبورین کل وزنتون رو بالا بیاریید که این خیلی تاثیر گذاره و نیازی به این دستگاه نیست
موفق باشید

چه جوری؟ :18:

AB
12-01-2011, 23:01
چربی سوزی چیز موضعی نیست که بشه مثلا با استفاده از عضله های شیکم خود شیکم رو آب کرد.اگه اینطوری بود اونایی که راست دست هستن باید دست راستشون از دست چپشون لاغرتر باشه که اینطوری نیست.

اگه دراز نشست انجام بدین چربی از کل بدن گرفته میشه نه فقط یه ناحیه خاص.

در ضمن فکر نمیکنم این وسیله انرژی خیلی زیادی بخاد که منجر به چربی سوزی بشه.(مگر این که فنر ماشین بهش وصل کنین.:31:)

تنظیم انرژی دریافتی هم فراموش نشه.

am_64
12-01-2011, 23:19
موفق باشید
نکته استفاده از این دستگاه در اینجاست که این دستگاه کمک می کنه بتونیم دراز و نشست ها رو راحت تر و در دفعات بیشتر تکرار کنیم ولی اگه بخوایم خودمون پاهامون رو جایی محکم کنیم و عمل دراز نشست رو انجام بدیم کارمون خیلی سخت میشه و بنابراین تاثیرش کمتره . مثلا خوده من در این حالت خیلی اگه بتونیم دراز نشست کنم 20 باره نه بیشتر تازه بعدش که استراحت می کنم و میخوام دوباره بزنم بارها دیدم که نمیشه و گرفتگی عضلات شکمم دیگه نمیزاره در اون روز یا حتی روزهای بعد بتونم دراز نشست کنم . پس دستگاه توتال کور واقعا خاصیتی داره که اختراع شده مخصوصا اینکه در شبکه 3 نیز صبح ها یک برنامه ای داره که بر اهمیت این دستگاه برای آب کردن چربی های شکم تاکید می شه .
موفق باشید

genius_islamic
19-01-2011, 13:59
سلام من فکر میکنم اصولا اینا که میخوان لاغر کنند اگه خیلی ورزش کنند این چربی ها میشه عضله و بدیش اینه که اگه ورزش را یک ندت ول کنین بیشتر از اول تازه چاق میشین اگه میخواین لاغر بشین باید همینطور که ورزش می کنین زیاد غذا اخیلی کم و رژیمی بخورید به جاش از قرص های کلسیوم و غیره برای جبران استفاده کنید

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-01-2011, 17:42
سلام دوستان

:10:

ممنون از اطلاعاتِ خوبتون

یه سوال :

وقتی عضله ای رو اصولی تحت فشار بزاریم قوی میشه مثل حرکتِ جلو بازو با دمبل که باعث تقویتِ عضله ی جلو بازو میشه .

حالا سوال من اینه که اگر طرف چاق باشه , بدن برای کسب انرژی از چربیِ کجایِ بدن میگیره برای اینکار ؟ از چربیِ روی عضله ی جلو بازو یا از همه جای بدن ؟؟؟

Facon_Archi
20-01-2011, 17:56
در دراز مدت میتونه جواب بده ولی عمرا سال ها شبیه تبلیغاتی که میکنند برای دستگاه بشه بدن: دی
با اینکه فشار کمی میاره ولی تعداد بیشتری میشه زد
مثلا بدون این دستگاه 30 تا بزنی بدن و شکم خسته میشه ولی با توتال کور اون 30تا تبدیل میشه به 130 تا

ALI-17
21-01-2011, 07:21
یکی از دوستام پارسال خرید، خیلی هم راضی بود! میگفت فشار زیادی به ماهیچه های شکم میاره!
بعد 3ماه فک کنم شکمش رفت عقب:31:

SADEGH 7
21-01-2011, 07:49
سلام
من حدود 2-3 سال پیش به مدت 3-4 ماه هر روز (مرتب) دراز نشست می رفتم، ولی متاسفانه هیچ تاثیر قابل ملاحظه ای ندیدم. البته من به هیچ وجه اضافه وزن نداشتم، فقط دوست دارم شکمم حالت افتاده نداشته باشه.نمی گم خیلی عضله ای باشه، فقط صاف باشه.حالا سوالم اینه:
دراز و نشست فقط برای از بین بردن چربی های اضافی شکم هستش؟ یا به عضله ای شدن شکم هم کمک می کنه؟ اگه کمک می کنه، پس چرا هیچ تاثیری روی من نداشت؟
من روزی 3 مرتبه این کار رو انجام می دادم که از اوایل ماه دوم به هر دفعه 100 بار رسونده بودمش. یعنی روزی 300 بار. حتی اواخرش خورد به ماه رمضان، که قبل از افطار هم ورزش می کردم. ولی شکمم همون بود که قبلش بود.
همچنین یه مدت شام شب رو هم قطع کردم، یعنی فقط صبحانه و نهار می خوردم. البته من تا حد زیادی خورده خوارم، یعنی از صبح تا شب، بین وعده های غذایی خیلی به یخچال سر می زنم.
اون موقع که ورزش می کردم قدم 180 بود و زنم 70، الآن هم که 2-3 سال گذشته فقط وزنم اومده رو 74.
حالا به نظر شما راهی هست که من شکمم رو به حالتی که دوست دارم در بیارم؟ توتال کور می تونه کمکم کنه؟ اصلا عجیب نیست که بعد از اون همه ورزش هیچ نتیجه ای نگرفتم؟

yekta33
19-03-2011, 10:03
سلام
دوستان من میخوام یکدستگاه تردمیل بگیرم ایرانی وچینی هردوتاش دیدم
مدل چینی:

موتورش2.5

تحمل130کیلو وزن

سرعت تا16km

مسگر
ماساژور
دراز نشست
دمبل
mp3
مانیتور ال سی دی
شیب برقی

نقدا930000تومان با 5سال گارانتی با فروشنده
ایرانی:تن آرا مدل 901

موتورش2

تحمل110کیلو وزن

سرعت تا16km

مسگر
ماساژور
دراز نشست
mp3
مانیتور ال ای دی
شیب برقی

نقدا894000تومان با یکسال گارانتی

حالا به نظرتون کدومش از نظر کیفیت بهتره که بگیرم ایرانی یا چینی ؟
چینی قطعاتش گیر میاد ارزونه یا نه؟
درضمن مصرف برق اینا چقدره

Manager_66
19-03-2011, 16:18
بنظر چینی بهتر میاد (از لحاظ امکانات). از لحاظ مصرف برق هم فک نمیکنم زیاد باشه . چون نهایت نیم ساعت در روز باهاش کار میکنید پس نگرانی بابتش وجود نداره .

yekta33
20-03-2011, 07:15
خوب باتوجه به اینکه خارجی هست میگم ممکنه ایراد بهم بزنه؟

aref16
20-03-2011, 07:50
ایراد بهم بزنه
یعنی چی؟؟؟

yekta33
20-03-2011, 13:24
منظورم اینه که کالای ایرانی بالاخره همه چیزش توایرانه تولید.مونتاژ و... ولی چینی همه قطعاتش تو چین تولید میشه مضاف براینکه میگن اجناس چینی کیفیت خوبی نداره و زود تو استهلاک میفته؟
ممکنه من روزی 4ساعت استفاده کنم

mokhtar
20-03-2011, 16:09
چینی بگیری یهتر هست با اون مشخصات قیمتی زیاد فرقی نداره و گارنتی کارتی هست یا نه؟؟؟چون اکثران سرکاری هستند

من یدونه داشتم تو یه روز 20 بار زنگ زدم تا یارو اومد

ولی اکثران تردمیل ها خاک میخورن تو خونه :) من بیشتر پارک میرم تا خونه اگه تونستی یه چیز کتبی برای گارنتی بگیر

Royce
20-03-2011, 16:11
من شنیدم فشاری و که دوی طبیعی به بدن میاره تردمیل نمیتونه بیاره.این درسته؟

mokhtar
20-03-2011, 18:24
من شنیدم فشاری و که دوی طبیعی به بدن میاره تردمیل نمیتونه بیاره.این درسته؟

اره درسته و باید روی روی تردمیل مراقب باشی تا زانوت از بین نره

yekta33
21-03-2011, 14:57
چینی بگیری یهتر هست با اون مشخصات قیمتی زیاد فرقی نداره و گارنتی کارتی هست یا نه؟؟؟چون اکثران سرکاری هستند

من یدونه داشتم تو یه روز 20 بار زنگ زدم تا یارو اومد

ولی اکثران تردمیل ها خاک میخورن تو خونه :) من بیشتر پارک میرم تا خونه اگه تونستی یه چیز کتبی برای گارنتی بگیر
توفاکتور فروشش 5سال گارانتی میکنه کارت گارانتی نداره
شما چینی داشتین یا ایرانی که برای گارانتی 20بار زنگ زدین؟

---------- Post added at 03:57 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

اره درسته و باید روی روی تردمیل مراقب باشی تا زانوت از بین نره
من با پزشک متخصص ارتوپد صحبت کردم میگفت مشکلی نداره
معمولا کسی روی تردمیل نمی دوه بیشتر برای راه رفتن کند وسریع است

mokhtar
23-03-2011, 11:12
من که گرفتم چینی بوده و کارت هم داشته تازه که 20 بار زنگ زدم البته تو ایران این طوری هست فاکنور زیاد تاثیر نداره چون یه شرکت دیگه میاد تعمیر میکنه

و برای دومی اکثران جون می دون رو میگم

hojjatinho
04-04-2011, 03:35
دوست عزیز حتما به صداش هم توجه کن از فروشنده بخواه هر دو رو روشن کنه .
البته سرعتهای بالا رو که کسی فکر نکنم بتونه راحت بره مثلا توی سرعتهای بالای 10 تردمیل ما مثل تیکاف هواپیما می مونه!!:31:

yekta33
05-04-2011, 06:46
آره یکی از آشناهام گرفته مارک فکرکنم c.style بودروی سرعتزیر 5 هم صدا میدادتازه میگفت بهم گفتن موتورش ایتالیایی هست ولی بدنش چینی!!؟؟

lonelinesspains
15-04-2011, 14:56
سلام، دوستن اگر میشه لطف کنید برای خرید توپ فوتبال ترجیحا برای زمین خاکی یا همه ی شرایط اب و هوایی و یه توپ والیبال رنج قیمت هر کدام زیر 30 تومن من رو راهنمایی کنید. :11:

Sir.DarKNesS
22-05-2011, 13:18
سلام دوستان 1 سالی میشه که سالن بدنسازی راه انداختیم و یه قرفه هم راه انداختیم توش از بهترین قرص ها با پودر برای لاغری نام ببرید که برای فروش بزاریم

قیمتهاش مناسب باشه و 100 % جواب بده و خارجی باشند و با عکس هم بزارید ممنون میشم

rangeeeer
08-06-2011, 13:03
اگه واقا میخواید وزن کم کنید یه روش خوب بلدم.

اولا من با استفاده از توتالکور مخالف نیستم چون تاثیر داره
برای افرادی که وزنشون زیاده تو بالا اومدن نمیزاره خسته بشین
میتونید مدت زیادی روش کار کنید تقریبا میشه ورزش هوازی

ثانیا حتما باید یه رژیم غضایی خوب داشته باشید .

رژیم غذایی که من پیشنهاد میکنم اینه که به جای صبحانه
میوه بخوری (یکی دو تا سیب مثلا) تا ظهر (4 ساعت)چیزی نخورید
در ظمن در وعده های دیگه (ظهر وشب) سعی کنید کمتر بخورید یا
لا اقل زیاد نخورید .
وقی خواستید یه چیزی بخورید خوب فکر کنی که ایا واقا گشنه اید یا
حرث خالی بودن شکمه.

EhsanCPU
03-07-2011, 02:31
شما وقتی بدون توتال کور دراز و نشست میرید فشار زیادی به ستون فقرات شما میاد و بدلیل این فشار زیاد ممکنه شما دیگه تکرارش نکنین
ولی توتال کور باعث میشه این فشار به حداقل برسه و میل شما نسبت به حرکت زیاد میشه و همچنین تأثیر اون در آب کردن چربی های شکم البته باید منظم ورزش کنین :8:

MaRyAm75
03-07-2011, 21:49
یه جا توتال کور 44000 میفروشه
از کجا بفهمم اصله
میسی:20::10::40:

EhsanCPU
04-07-2011, 12:34
یه جا توتال کور 44000 میفروشه
از کجا بفهمم اصله
میسی:20::10::40:
ببین دوست عزیز یکی از شاخصه های تشخیص توتال کور اصل صندلی اونه
اصولا مدل های اصل از صندلی ضد تعریق فشرده EVA استفاده میکنن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nimakarimi95
04-07-2011, 22:44
سلام
قیمت راکت ( +off) با تر فلای پاور 7-f l رامی خواستم
برای افراد مبتدی چه رویه ای برای این راکت مناسب است .

MaRyAm75
07-07-2011, 12:40
قیمتت 44تومن عادیه یا باید گرونتر باشه؟؟؟؟؟؟؟
میسی :10::40:

EhsanCPU
07-07-2011, 18:29
قیمتت 44تومن عادیه یا باید گرونتر باشه؟؟؟؟؟؟؟
میسی :10::40:
من توتال کور از 30 تا 70 دیدم
هر چه قیمت پائینتر باشه کیفیت پائینتره و زودتر استهلاک پیدا میکنه
البته مشخصه هایی رو که در پست قبلی گفتم در نظر بگیرید
با تشکر

آرش-19
18-07-2011, 10:20
دوست عزیز رنج قیمت ها و برندهای مکمل های بدنسازی بقدری زیاده که قابل تصور نیست!
ولی از پر استفاده ترین مکمل ها میشه به کراتین, انواع مکمل ها با پسوندهای گینر (gainer) و مس (mass)
و پروتئین های وی (whey) و یا ایزو یا 100 درصدها
گلوتامین و آمینو اسید ها اشاره کرد.
مسئله مهم اصل بودن برندها هستند که سخته پیدا کردنشون, از من به شما هم نصیحت سعی کن جنستو از جای
معتبر و از برندهای مشهور تهیه کنی.
از محصولات BSN و Gaspari نخر چون این اواخر تقلبیش به شدت زیاد شده.

hamed999
18-07-2011, 23:13
سلام دوستان من تا 45 پول واسه یه کفش فوتسال خوب کنار گذاشتم البته اینو علی حساب میگیرم تا وقتی پول گیرم اومد یدونه عالیشو بگیرم
حال اهالی فن چه مدل هایی پبیشنهاد میدن ؟؟که هم خوشگل باشه هم استاندارد
پاهای من هم نه چاق هست نه لاغر

اگه مغازه منصفی هم تو منیریه یاد دارین که به ما کفش درجه دو یا سه رو به جای درجه یک به ما نده رو ادرسش رو پخ کنید

schumi_268
20-07-2011, 12:47
مارکش مهم نیست؟

mhshaker71
25-07-2011, 12:23
سلام دوستان
من میخواستم یه اسکس فضایی بخرم
میخواستم کمکم کنین که بهترین مارک تو بازار چیه
قیمت هم خیلی مهم نیست

Master feed
31-07-2011, 18:10
کفش سالن یا برای چمن ؟؟

Master feed
31-07-2011, 18:12
این مارک خوبه

HEAD-salamon

Master feed
31-07-2011, 18:13
45 تومن غیر اصلیشه اصلش قیمتش نا مشخصه بسته به طرفشه

St . ANGER . 051
10-08-2011, 00:56
دوسته عزیز , من مرکوریال - Mercuria که واسه NiKE هستشو پیشنهاد میدم . البته مرکوریال از 25 ت داره تا 140 و بالا ! :31: اما خب با این پول میشه یه مرکوریاله درجه 2 یا 3 بگیری . اما یه چی بهت بگم اونم اینه که اگه آشنا داری تو قشم یا بانه بگو از اونجا واست بیارن . چون اونجا قیمتها به شدت پایینه و کفشی که به فرض تو بازار 45 ت باشه , اونجا به 15 یا نهایتا 20 بگیری .

xx1051xx
26-08-2011, 11:01
سلام به همگی خسته نباشید
من میخوایتم یه ترد میل خوب بگیرم موتورش قوی باشه چینی و ایرانی نباشه !!
درکل راحت باهاش کار کنی و به مفاصل فشار نیاد ..
تا وزن 130 کیلو باشه برا اطمینان..
قیمتشم اگه میشد زیر یه تومن باشه !
و اگه بخوام خرید کنم کجا بخرم که معتبر باشه و منصف باشه ؟
ممنون

alizali
26-08-2011, 12:48
به نظر من بهترین جا
راین اسپرت
برو تو سایتش انواع مدلها و قیمتها رو زده

xx1051xx
26-08-2011, 12:53
به نظر من بهترین جا
راین اسپرت
برو تو سایتش انواع مدلها و قیمتها رو زده

ممنون ولی رفتم دیدم همشون بالای یه میلیون در کل محصولاتش خیلی قیمت بالایی دارن ...
احتیاج به کمک دارم ممنون...:41:

xx1051xx
26-08-2011, 23:23
کسی نیست کمک کنه ؟؟!!!!

xx1051xx
27-08-2011, 20:50
GREEN LIFES 4010 -7W
خوبه ؟ مصرفش برقش ؟

totalitrain
02-09-2011, 17:21
مرسی.............................

farhadd
03-09-2011, 07:02
من از حدود یکسال قبل توی فکر خرید یه تردمیل بودم و از توی فرومهای دیگه که بحثهای خیلی بیشتری راجع به خرید تردمیل بود اطلاعات خوبی بدست آورده بودم و چند روز قبل تصمیمم رو برای خرید یه مدل گرون قیمت و خوب گرفتم ولی از شانسم متوجه شدم یکی از بستگان میخواد تردمیلش رو یه جوری بفروشه چند و چون کردم متوجه شدم چند سال قبل 800 خریده منم گفتم 450 میخرم! وقتی آوردن متوجه شدم مدل Turbo Fitness 2400 هست و بسیار نو و تمیز مونده چون در این چند سال مثل اینکه فقط چند مرتبه! ازش استفاده کرده بودن! پس منم نامردی نکردم و 550 ریختم به حسابش. متأسفانه کسانیکه ورزشکار نیستن یعنی بصورت باشگاهی ورزش نمیکنن(ورزشکارهای حرفه ای که از این راه پول درمیارن رو نمیگم) چون با ذات نرمش و ورزش اصولی آشنا نیستن بعد مدتی استفاده از ابزارهای ورزشی رهاش میکنن به حال خودش! دلایلی بدنی و روانشناختی زیادی وجود داره که آدمی که ورزش رو بصورت باشگاهی انجام نمیده زود رها میکنه و میبینه همون تن پروری سابق باحالتره نسبت به ریاضت کشیدن و عرق ریختن! بهمین دلیله که قویاً پیشنهاد میکنم هر کی میخواد جدی بفکر سلامتش باشه و ورزش کنه بره یه باشگاه ورزشی حالا هر چی:مثلاً رزمی یا بدنسازی که خیلی زیاده و توی هر محله ای حداقل دو تا وجود داره! یا بره سراغ ورزشهایی که کمتر مکان و باشگاه داره مثل شنا و ژیمناستیک و.... تا در قدم اول بدنش از خواب بیدار شه.چون تا وقتی بدن خواب باشه(مثل همه ی افراد عادی) با یه ذره ورزش مثلاً یه ساعت فوتبال گل کوچیک یا 3 دقیقه دویدن حالشون بد میشه یا بعدش تا چند روز دچار دردهای عضلانی ناشی از تجمع اسید لاکتیک میشن چون همونطور که گفتم بدنشون خواب سنگینی داره و برای همیشه ورزش رو میذارن کنار.یه کسی که مثلاً دان2 تکواندو یا کاراته داره در باشگاهش شبهای استقامت تا 2 ساعت دوی بسیار طولانی و سرعتی و شنا و دراز و نشست زیاد و سایر حرکات بسیار سنگین رو انجام میده اما نه تنها یه ذره دچار اون عوارض نمیشه بلکه در پایان دچار کلی نشاط و سبکی بدنی بسیار خاص هم میشه. چون بدنش خیلی وقته از خواب دراومده.
خب از این صحبتهای بگذریم و بریم سراغ تردمیل. این تردمیلی که به 550 گرفتم با جستجو در گوگل متوجه شدم میهن مارکت میده به 975 تومن! پس بیش از 400 تومن استفاده بردم.
فقط اینو بگم به ظاهرش توی عکس نگاه نکنین کوچیک معلوم میشه طولش 2.35 عرضش 65 و ارتفاع دسته هاش 145 سانته و وزن خیلی زیادی هم داره که دو نفر هم با هن و هن باید بلندش کنن! تازه اگه بخواین از ابزارهای بدنسازی جلوش استفاده کنین فضایی طولی حدود 5 متر رو باید براش در نظر داشته باشین!
مشخصاتش رو در زیر میبینین از سایت نمایندگی فروشش در ایران در آوردم(اسم سایت رو نمیگم تبلیغ نشه خودتون گوگل کنین)در بین 12 مدل تردمیلی که این شرکت وارد میکنه از لحاظ قدرت و کارایی در بین همه ی مدلهاش مدل سوم و بین مدلهای چند کاره بهترین مدل محسوب میشه:
Turbo Fitness - Motorized Treadmill - Turbo-2400
- قدرت موتور 2Hp
- سرعت ١ الی ١٦ کیلومتر در ساعت
- نوع شیب برقی تا ١٥ درجه بصورت اتوماتیک
- مانیتور نمایشگر سرعت ، مسافت ، کالری ، زمان و ضربان قلب و درجه شیب
- دارای ٩ برنامه اتوماتیک
- حداکثر وزن استفاده کننده ١١٠ کیلوگرم
- قابلیت تاشو و ضربه گیر SDS
- دارای ویبراتور - مسگری - کش - تخته شنا - درازنشست
- دارای مگنت اضطراری جهت توقف سریع دستگاه
- دارای کلید تنظیم سرعت و شیب بر روی دسته ها
- ابعاد تسمه : ١٢٦ * ٤٦ سانتی متر
- ابعاد دستگاه : ١٤٦ * ٧٥ * ١٧٦ سانتی متر
- نوع استفاده : خانگی (ورزشی و لاغری)

farhang_760
10-09-2011, 00:33
با سلام خدمت دوستان
حقیقتا یک سوالی خیلی وقت پیش برای من پیش اومده بود،چرا ما برای وسایلی مث گوشی موبایل و کامپیوتر حاضریم هرچه بودجه داریم بدون تردید هزینه کنیم اما اگر برای یک وسیله ای که واقعا بصورت مستقیم مربوط به سلامتیمون میشه حاضر نیستیم تحقیق کنیم یا هزینه آنچنانی بپردازیم

یکی از این موارد خرید کفش هست...

خب هدف از ایجاد این پست هم قاعدتا چون در قسمت ورزشی مطرح شده مربوط به کفش های اسپورته.متاسفانه این حوضه بسیار مورد تهاجم سیاست های تجاری چین قرار گرفته و در عمل تولید کننده های داخلی رو نابود کرده.اما متاسفانه دوستان و مصرف کننده های داخلی هم زیاد حساسیت به کیفیت نشون ندادند و استقبال خیلی خوبی از کفش های بی کیفیت و ارزون نشون دادند و بازرگانان ما رو ترغیب کردند به وارد کردن جنس های بی کیفیت...

همه اینا رو ما میدونیم و نیازی به تکرار این حرفا نیست.
اما متاسفانه از طرف دیگر هم جای مناسبی توی اینترنت برای بحث در این مورد و مشورت با دیگران و استفاده از تجربه های اونها در خرید کفش پیدا نکردیم.

از دوستان درخواست دارم تجربیات خودشون رو درمورد بازارهای داخل بیان کنند
تولید چین و تولید ویتنام
آدیداس و نایک و پوما در نمایندگی ها
قیمت های نجومی محصولات...
آیتم های خرید و صحت گفته های فروشنده

و هر موردی که خود به ذهنتان میرسد را بحث نماییدد.
:11:

E.G_band
22-09-2011, 00:29
دوستان این دستگاه حتی 1 در صد هم مفید نیست من فوتبالیستم <بهترین چیز دراز نشست معمولی یا با استفاده از دستگاه خرک که حدودا 100 تومن خیلی بهتره.

ANALIA2011
13-11-2011, 22:00
سلام دوستان ادرس نمایندگان و فروشندگان لوازم ورزشی از جمله تردمیل دوچرخه ثابت و ... رو تو گیلان هرکسی داره قرار بده شهرهای لاهیجان و...

ANALIA2011
13-11-2011, 22:03
دوستان آدرس یه فروشگاه لوازم ورژشی که تردمیلو دوچرخه ثابتو ... در لاهیجان یا لنگرود بفروشه رو بزارید لطفا

yekta33
13-11-2011, 22:57
شما وقتی بدون توتال کور دراز و نشست میرید فشار زیادی به ستون فقرات شما میاد و بدلیل این فشار زیاد ممکنه شما دیگه تکرارش نکنین
ولی توتال کور باعث میشه این فشار به حداقل برسه و میل شما نسبت به حرکت زیاد میشه و همچنین تأثیر اون در آب کردن چربی های شکم البته باید منظم ورزش کنین :8:
ببخشید این دستگاه باعث تقویت ماهیچه کمر میشه یانه؟ یا دستگاه دیگه ای برای اینکار هستش؟

world321
19-11-2011, 14:14
سلام. من میخواستم یک دستگاه تردمیل بخرم. اما نمی دونم چی و از کجا بخرم. هدفم هم از خریدش ورزش و وزن کم کردنه. قیمتش هم زیر 800 تومان باشه . چی بخرم که به کارم بیاد؟

world321
19-11-2011, 14:25
سلام. من میخواستم یک دستگاه تردمیل بخرم. اما نمی دونم چی و از کجا بخرم. هدفم هم از خریدش ورزش و وزن کم کردنه. قیمتش هم زیر 800 تومان باشه . چی بخرم که به کارم بیاد؟

HITB0Y
20-11-2011, 00:19
سلام
یه تردمیل با قدرت و استحکام(موتور و بدنه), امکانات و برنامه های متنوع, دارای شیب, گارانتی معتبر, ورزن 120, تا حداکثر 1 تومان
چه مدل هایی پیشنهاد میدید؟
نظرتون دباره شرکت های راین و لطیفی چیه؟
ببخشید خلاصه گفتم:دی
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(BLIZZARD)
21-11-2011, 23:56
کرمانشاه کجا داره از این لوازم

adamhesaby
28-11-2011, 13:21
سلام و خسته نباشید

متاسفانه واسه مدت تقریبا یک سال آینده وقت نمیکنم باشگاه برم و از اونجایی که نمیخوام ورزشو کنار بذارم و در عین حال پول زیادی هم ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میخواستم بدونم کسی میدونه هالتر و دمبل و تخته پرس سینه و ... دست دوم یا ارزون تو مشهد کجا میفروشن؟
من تو باشگاه پرس سینه هر طرف 30 کیلو میزدم بخوام تو خونه اینقد وزنه بخرم چند درمیاد تقریبا؟!

و اینکه تخت پرس سینه رو میخوام ازین مدلایی که زاویه اش قابل تغییره بگیرم که کاراییش بیشتر باشه
تختی هس که هم زاویه اش رو به بالا زیاد بشه هم رو به پایین کم؟ یعنی هم بالاسینه بشه زد هم زیر سینه (هم شکم و ...)

پیشاپیش ممنونم از کمکتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

J U N I P E R
12-12-2011, 18:19
سلام؛

محبوبیت ورزش والیبال در کشورمون روبه افزایشه.
توپ‌های والیبالی که در بازار هستند در یک دسته‌بندی کلی به سه دسته تقسیم می‌شن:

1. توپ‌های در محدوده تقریبا ۱۰ هزار تومان (دوسه‌تومن بالا پایین): این توپ‌ها خیلی سفت هستند و بازی و تمرین با ون‌ها اندکی مشکله. در دریافت‌هایی مثل دریافت سرویس با پنجه، احتمال آسیب‌دیدگی انگشتان بیشتر از توپ‌های دیگه هست. معمولا در دریافت‌های با ساعد هم، ساعد دست قرمز می‌شه. کلا خیلی توصیه نمی‌شن.
مارک‌هایی مثل Gold Cup در بازار تهران زیاد از این جنس هستند.

2. توپ‌های بین ۱۸ تا ۲۵ هزار تومان: این توپ‌ها بهتر از دسته قبلی هستند، اندکی نرم‌ترند و بازی با اون‌ها تقریبا خوبه.
مارک‌هایی مثل Fox، DHS و ... در بازار تهران از این دست توپ‌ها دارند.

3. توپ‌های در محدوده ۷۰-۸۰ هزار تومان: معروف‌ترین آن‌ها برند Mikasa است که در مسابقات جهانی هم استفاده می‌شود. این توپ‌ها بسیار نرم بوده و در حالت باد شده وزنشان بین ۲۵۰ تا ۲۸۰ گرم است. بازی با این نوع توپ‌ها خیلی راحت‌تر از دو دسته قبلی است و کاملا قابل تشخیص هستند. البته میکاسای تقلبی چین هم هست که در ظاهر شبیه میکاسای ژاپن بوده، اما سفت‌تر هستند و قیمت زیر 40 تون هم دارند.
اگر محدودیت مالی نباشد، شدیدا استفاده از این نوع توپ توصیه می‌شود. توپ میکاسای اصل، روی بدنه سریالی داره که اگر اون عدد رو گوگل کنید توپ‌های میکاسا رو براتون میاره. حتی روی پلاستیکی که سوزن توپ هم هست، مارک میکاسا چاپ شده که در توپ‌های چینی تقلبی میکاسا، این موضوع دیدهنمی شه.

نکته: قیمت‌ها حدودی بوده و ممکن است اندکی با بازار متفاوت باشند. تاریخ قیمت‌ها آذرماه ۱۳۹۰ است.

yekta33
14-12-2011, 22:09
من برای خرید تردمیل به بازرگانی لیطیفی وراین سرزدم وقیمتها وامکانات را بررسی کردم قیمتهای راین از لطیفی بالاتره ولی توادرس زیر فوق اعاده قمیتهاش پایینه کسی میدونه چرا؟

mehdi af
28-01-2012, 22:33
سلام دوستان
میخوام یه ساعت ورزشی بخرم که موقع تمرین به دستم ببندم و مرتب چک کنم
برای ورزش فیتنس میخوام
کسی آشنایی داره؟؟؟؟؟
چی بگیرم؟؟؟؟
چه مارکی؟؟؟؟
قیمتها در چه حدی هست؟؟؟؟
در ضمن بیشتر خانومم میخواد استفاده کنه

متشکرم از راهنمایی شما

Hatek
09-02-2012, 21:14
سلام
دوستان امروز رفتم استوک بخرم یه جفت چینیه مسخره نشونم داده میگه 40 تومن والا منم بهم زور داشت 40 تومن بدم اونا رو بگیرم اصلا اگه میدیدینش از فوتبال سیر می شدین استوک هاش نیم سانتر بودن و فکر کنم یه شوت میزدی هم توپت گل میشد هم استوکت:31:
خواستم ببینم شما لوازم ورزشی خوب سراغ ندارید ( البته ترجیحا کرج ولی تهرانم بود اشکال نداره ) که بتونم جنس های اصلی و خوب اونجا تهیه کنم و البته قیمت هاشم منصفانه باشه ها نه اینکه پول مفت از ادم بگیرن
جایی سراغ داشتین بگین تا کمکی کرده باشید

ممنون

Hatek
11-02-2012, 12:10
انقدر نگفتین تا خودم پیداش کردم که برا لوازم ورزشی کجا برم
منیریه تهران بهترین جاییه که میشه برا لوازم ورزشی بهش مراجعه کرد چند تا از پیشکسوت های ورزش هم اونجا مغازه دارن ولی باید خیلی خوش شانس باشید که وقتی خودشون اونجان برید هادی ساعی علی دایی و چند تا داور قدیمی فوتبال از این پیشکسوت ها هستند
هر جور لوازمی هم بخوایید اونجا میشه تهیه کرد چه ایرانی و چه خارجی با قیمت های مناسب
لوازم ورزشی هم که جا های دیگه سخت گیر میاد رو میتونید اونجا ه راحتی تهیه کنید مثل وسایل کوهنوردی و تنیس و ...
برای خرید های عمده هم جای مناسبیه چند تا پاساژ هست که بیشتر توی کار عمدن
بهر حال یه سری بزنید بد نیست

lol_1029
12-02-2012, 02:25
سلام دوستان
از بین برندها تردمیل تو بازار کدومشون کیفیت و قیمت مناسب رو با هم ارایه میده؟
موفق باشید

tato2
24-02-2012, 15:06
سلام
من قصد دارم تردمیل بخرم که حداکثر وزن قابل تحملش 120 کیلو باشه و قیمتشم مناسب باشه و قدرت موتورشم خوب.
اگه میشه راهنمایی کنید .(مدل و مشخصات تردمیل)

jamshidjap
06-03-2012, 14:56
سلام

یک کتونی آدیداس مدل AdiQuestra مخصوص فوتبال سالنی خریدم 85 تومن .... روش نوشته for indoor soccer

آیا میشه ازش برای دویدن توی پارک استفاده کرد ...؟ خراب نمیشه ؟

phoenix_i06
04-04-2012, 11:17
سلام

یک جفت راکت بدمینتون میخوام بخرم تا حدود 100 تومن چی میشه خرید؟ بهترین گزینه چی هست؟

ممنون

hoha881
04-04-2012, 11:50
با سلام.

یکی از سوال هایی که برای خودم پیش امده اینه کفش مارک دار(ادیداس یا نایک) که با قیمت های 100 تا 300 میدن اینا اصلن یا چینی درجه سه و چهارن.
بعدش هم راجب این که به صرفه تر هست کفش مارک دار بگیریم یا از این کفش ورزشی های 30-60 تومنی توی مغازه های ورزشی.
اونایی که تجربه خرید کفش های اصل رو داشتن بیان راجب دوامش یا راحتیش و ... یک خورده توضیح بدن.

راستی خودم برای پیاده روی و دویدن میخواستم تا 150 هم میتونم هزینه کنم به نظرتون چی بگیرم؟
(البته این مغازه های که اصل میفروشن توی همین بعد عید یا مرداد ماه تخفیف تا 20% هم میزارن)

cdcenter
04-04-2012, 17:15
پیشنهاد میکنم راکت MaxPower مدل Quantum-30 را خریداری کنید .

سبک و خوش دست بوده . سرعت خوبی داره و از جنس گرافیت است .

فقط از مکان معتبر خریداری کنید که اصلی باشه .

مارک یونیکس هم هست که بهترین مارک راکت است مدل راکت Yonex مدل Armortec-30 به بودجه شما میخوره .

البته اینها قیمت تکی 100 تومان است.

اگر منظور شما قیمت جفتش با هم 100 باشه بهترین گزینه راکت کربن Yonex-7000 میباشد . جفتش در میاد 120 تا 130 اگر هم زیاد برای کار حرفه ای نمیخواین راکت MaxPower مدل Strike-600 جفتش الان در میاد 90 تومن .

phoenix_i06
04-04-2012, 18:02
بله منظورم برای 2 تاش بود. برای کار حرفه ای هم نمیخوام، برای تفریح، شاید ماهی 1-2 دفعه استفاده.
خیلی ممنون از راهنماییتون. :20:

khore mobile
05-04-2012, 14:16
با سلام
من مدتیه کمر درد دارم،دکتر گفت چیز خاصی نیست و با ورزش شنا و دوچرخه سواری بهتر میشم.

میخواستم بدونم چه دوچرخه ای واسه من خوبه که اوقات فراغت کمرمو بسپرم دستش تا داخل شهر گشتی بزنه؟:31:

متشکر

xx1051xx
19-04-2012, 16:49
سلام امدوارم حاله همتون خوب باشه ...
من یه تردمیل میخوام بگیرم که تحمل وزنشم 130کیلو باشه و قیمتشم زیر 1500 تومن باشه .
لطفا یه مدل خوب معرفی کنین که ضربه گیر خوبی داشته باشه تا به زانوها فشار نیاد ...
یه مدل که خرابی کمتری داشته باشه .ازتون ممنونم.

mmf66
24-04-2012, 15:33
سلام دوستان
من یه کفش مناسب برای فوتبال روی اسفالت میخوام قیمت هم بین 15 تا 30 تومان
اون وورلدکاپ های سفید کف نارنجی چجوریه خوبه قیمت میگفت اصلش 19 تومان
ادیداس f50 هم داشت نارنجی و براق بود گفت اخرش 28 تومان اینا چجوریه

psp2004
18-07-2012, 12:54
با نام خدا و سلام

دوستان راکت بد مینتون تا 15 تومن چی پیشنهاد می کنید .... یعنی جفتش بشه 30 تومن ؟؟؟

kafshdo0zak
28-09-2012, 14:12
سلام .نمیدونم تاپیکم باید اینجا باشه یا نه...میخواستم درمورد ترید میلی که به نظرتون خوبه راهنماییم کنید... در مورد ترید میل ها و انواعشون اطلاعات زیادی هست که اکثرشونرو تو اینترنت خوندم و اطلاع دارم ازشون منتهی قصدم از زدن این تاپیک اینه که تجربیات شخصی خودتونو در موردشون بهم بگین و بگیدکه از کدومیک از اونها بیشتر راضی بودین...:question:در مورد ترید میل profassional چیزی میدونید؟!خوبه..بده!؟اصلاچطو ره؟!!!:blink:

M A M M U T
19-10-2012, 00:41
دوستان این سایت فروش ul sport محصولات واقuیه؟ یا تقلیبیه؟ من یه گرم کن خواستم بخرم 150 تومن....خواستم ببینم این نمایندیگه؟

EngineeR EhsaN
19-10-2012, 00:44
دوستان جایی هست بشه پیراهن منچستر سیتی رو خرید؟

E.G_band
19-10-2012, 12:16
دوستان این سایت فروش ul sport محصولات واقuیه؟ یا تقلیبیه؟ من یه گرم کن خواستم بخرم 150 تومن....خواستم ببینم این نمایندیگه؟
بله نمایندگی هستش و مغازش هم میدان منیریه کنار پاساژ حکمت ایرانیان هستش.

بهتره که اگه تهران تشریف دارید حضوری خرید کنید.

دوستان جایی هست بشه پیراهن منچستر سیتی رو خرید؟

من خودم داشتم ولی تموم کردم.شما می تونید از میدان منیریه بخرید .قیمتش هم حدود 40-50 هزار تومان هستش.

mohsen_gh1991
19-10-2012, 18:39
دوستان چنتا سوال در مورد راکتای بدمینتون دارم.
بهترین راکتی که میشه با قیمت 20 هزارتومن خرید چیه؟ مارکش مهم نیست فقط سبک باشه و زه کشی خوبی داشته باشه.

الان یه wish pro650 دارم. به نظرتون اگه بتونم زه کشی شو عوض کنم فرقی هم میکنه تو بازی کردنش؟

و اینکه فریم خالی راکت هم تو بازار موجوده؟ بدون زه کشی منظورم. اگه هست قیمتاش چطوریه نسبت به راکت کامل؟

هزینه زه کشی رو هم اگه بگین ممنون میشم.

omid-n1370
10-11-2012, 16:49
دوستان مرکز خرید لباس های تیم های فوتبال (اروپایی) تو شهر اصفهان کجاست؟
و اگه می شه کمی در مورد جنس های مختلف و حدود قیمت این لباس ها بگید ...

sissis
16-12-2012, 13:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این مدل مناسب منزل هست؟کسی اطلاعاتی دربارش نداره؟

mehdi perspolisi
19-12-2012, 17:24
سلام دوستان...
من تازه با پینگ پنگ آشنا شدم... حدودا 2 ماهه که بازی میکنم... چون مبتدی ام میخوام راکت آماده بخرم...
ممنون میشم اگه کمکم کنین که چی بگیرم...:n01:

shabe.saket
19-12-2012, 17:41
راکت فرندشیپ 5 ستاره
یا 3 ستاره
بعد حرفه ای شدن میرید سراغ راکتهای باترفلای - گرلی - سرایور

اینجا رو ببینید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi perspolisi
19-12-2012, 23:49
خیلی خیلی ممنون...:n16:

fireboy8766
25-12-2012, 22:11
دوستان ... دنبال عینک برای فوتبال هستم !

عینک های اینجارو رفتم حضورا دیدم ولی یه جورایی به دلم نچسبید. خود فروشنده مثل سایز مغازه ها از جنس تعریف میکنه ولی نمیدونم تا چه حد به جنسش میشه مطمئن بود. فروشنده میگه که برای ورزشهای توپی و رزمی هم مناسبه
nineteeneyewears.com
کسی احتمالا گرفته؟ برام خیلی مهم هست دوام بیاره جلو ضربه

Mostafa_Kaveh
07-01-2013, 22:04
سلام دوستان دیدم همچین تاپیکی هست دیگه تاپیک جدید ایجاد نکردم

میخواستم قیمت چند قلم جنس رو بپرسم ببینم کسی اطلاع داره و در صورت مناسب بودن تهیه کنم
چوب تامکا گرگلی
رویه سیاه سرایور EL
رویه قرمز آکودا S1

حالا هر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
و ارزون ترین جایی هم که میشه تهیه کرد یا دوستان میتونن تهیه کنن به ما بگن ممنون پیشاپیش

avator20002000
28-02-2013, 17:09
تا حداکثر 2 میلیون چند مدل خوب تردمیل تا 130 تحمل داشته باشه یا 120 فکر کنم کافیه من 97 هستم خودم .
امکانات هم اینکه اول از همه خرابی نداشته باشه حالا حالاها کارایی خوبی داشته باشه

tato2
10-05-2013, 21:08
سلام تا 2 تومن.120 کیلو وزن دارم.خواهش کمک

QSEVEN
16-08-2013, 12:34
سلام من باید شکمم رو اب کنم دوستان میخوهم یک دستگاه دازو نشست بگیرم آب راکت یا توتال کور دوستان پیشنهاد دادن آب راکت بهتره به نظرتون تاثیری داره ؟؟؟؟ از کجا باید اصلی اون رو تهیه کنم ؟؟؟ و چه قیمتی هستش آیا تاثیری داره ؟

najiteb.com
21-08-2013, 23:13
این لینک مفید بود

همه چیز در مورد خرید تردمیل و طرز صحیح استفاده Treadmill ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای خرید میتونین از فروشگاه ناجی طب اقدام کنین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeidghodrati
11-10-2013, 12:26
الان دیگه تردمیل زیر 1و200 میلیون نیست ولی مدلهای مختلف با برنهای زیادی وجود دارن که میتونید اینجا مقایسشون کنی

Переклад не
18-01-2014, 08:11
تا حداکثر 2 میلیون چند مدل خوب تردمیل تا 130 تحمل داشته باشه یا 120 فکر کنم کافیه من 97 هستم خودم .
امکانات هم اینکه اول از همه خرابی نداشته باشه حالا حالاها کارایی خوبی داشته باشه
وسایل ورزشی مخصوصا تردمیل ها خیلی متنوع هستن . برند هایی که تو ایران موجوده مدلایی مثله توربو فیتنس 300 یا 250 و هورایزن فیتنس امگا gt تحت نمایندگی کراس هستن که قیمتشون 27000 هست که تردمیلهای خوبی هستن

mehdi perspolisi
21-02-2014, 15:08
سلام.خواهرم رشته ش تربیت بدنیه. این ترم واحد کوهنوردی داره و میخواد کفش بگیره تا حدود 300 تومن. سایز پاش 36-37...
به نظر شما چه کفشی بگیره؟!
ممنون

8-1kel
08-05-2014, 10:19
سلام،راکت بدمینتون ارزون قیمت چه مارک هایی خوبن؟ویش،و ...؟

Milad4171
04-06-2014, 10:34
سلام دوستان.
من دنبال دمبلی هستم که بشه تو خونه استفاده کرد ( بدنه اش پلاستکی باشه)
وزنه هاش هم بشه کم و زیاد کرد.
پیشنهاد شما چیه؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
14-09-2014, 10:45
با سلام میخواستم یه کفش سالن مناسب تا 120 هزار تومن بگیرم.میخوام مقاوم و مستحکم باشه و زود از بین نره و مناسب فوتسال باشه.:n18:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
14-09-2014, 17:35
کسی تا حالا کفش سالن پاش نکرده که ببینه کدوم کفش مناسبه؟؟

ali_ab
22-10-2014, 22:05
با سلام به دوستان عزیز
به نظر شما با 2_2.5 میلیون میشه تردمیل خوب واسه استفاده خانگی خرید؟
آیا برای کاهش وزن تردمیل موثرتر هست یا دوچرخه ثابت؟
از راهنمایی دوستان سپاسگزارم
موفق باشید

majid322
18-12-2014, 17:23
سلام توپ والیبال رنج قیمت بین 60 تا 70 تومن چی هست ؟

TLSD
23-04-2015, 10:40
اگر از كم‌تحركی رنج می‌‌برید اما زمان كافی برای حضور در كلاس‌های ورزش را ندارید یا طاقت سرما و گرمای بیرون از منزل را برای انجام پیاده‌روی ندارید و یا نمی‌خواهید در هوای آلوده ورزش كنید و به ده‌ها دلیل دیگر در‌صدد هستید كه در خانه كالری بسوزانید و صد البته پول كافی هم در اختیار دارید و به‌دنبال وسیله‌ای مناسب برای خودتان و سایر افراد خانواده می‌گردید، قدری صبر كنید شاید مقاله‌ زیر بتواند پاسخی به پرسش‌های مطرح شده در ذهن‌تان باشد.
با وجود آنكه هر روز وسایل جدیدی وارد بازار محصولات ورزشی خانگی می‌شود اما در میان همه‌ آنها تردمیل از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده و بیشترین سهم فروش در بازار را دارد.اما چرا؟جواب آن بسیار ساده است زیرا تردمیل یكی از بهترین تجهیزات برای فعالیت درست قلب و اندام‌های بدن است.

بر‌طبق مطالعه‌ انجام شده در دانشكده‌ پزشكی ویسكانسین و یك مركز پزشكی در میلواكی مشخص شده كه تردمیل در میان تجهیزات ورزشی خانگی بیشترین میزان سوزاندن كالری را دارد. در این مطالعه كالری سوخته‌شده در یك تردمیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در مدت 60 دقیقه به‌ طور متوسط 705 تا 865 برآورد شده است. اما این رقم در سایر تجهیزات ورزشی در همان مدت زمانی به‌ مراتب كمتر است. در دستگاه كوه‌پیمایی كالری سوزانده شده 637 تا746 دستگاه پارو‌زنی 606 تا739 دوچرخه ثابت با دسته متحرك 509 تا709 اسكی فضایی 595 تا678 و دوچرخه ثابت 498 تا604 محاسبه شده است. لازم به ذكر است كه این مطالعه یكی از چند تحقیقی است كه درآن تردمیل در میان وسایل ورزشی خانگی بهترین معرفی می‌شود.

اما چرا تردمیل؟

تردمیل دستگاهی است كه هدف تمامی‌خریدارن خود _ اعم از یك مصرف كننده معمولی تا علاقه‌مندان به لاغری_ را تامین می‌كند. اما چگونه؟
1)تردمیل می‌تواند از سوی همه افراد خانواده و در هر سنی مورد استفاده قرار گیرد. از طرفی شما می‌توانید برحسب توان فیزیكی و نیازتان در آن فعالیت سبك یا سنگین داشته باشید.حتی برای آنها كه نمی‌توانند تعادل خود را به‌خوبی حفظ كنند، دسته‌های تردمیل می‌تواند در‌حین راه‌رفتن از ‌آنها محافظت كند.
2)از‌آنجاییكه سرعت تردمیل قابل تغییر است و از دور كند تا بسیار تند به‌طور دستی یا خودكار تنظیم می‌شود، می‌توان روی آن از قدم زدن بسیار آهسته شروع كرد تا به‌تدریج قلب آماده شده و حرارت بدن به‌حدی برسد كه بتوان روی آن با سرعت زیاد راه رفت یا دوید.
3)بیشتر تردمیل‌ها را می‌توان شیب‌دار كرد. افزایش شیب به كاربر این امكان را می‌دهد كه بر فشار كارش بیفزاید بدون آنكه سرعت دستگاه را افزایش دهد.
4)كار روی تردمیل نیاز به مهارت خاص و توان فیزیكی بالا ندارد. تنها كاری كه لازم است روی آن انجام دهید، راه رفتن است یعنی قرار دادن یك پا جلوی پای دیگر!
5)تردمیل ماهیچه‌های بزرگ در بدن شما را به‌حركت وا می‌دارد و باعث یك فعالیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عالی در ماهیچه‌های قلبی عروقی می‌شود. برای آنكه تردمیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلامت شما را تضمین كند 4 تا 5 بار در هفته به مدت 30 دقیقه یا بیشتر با یك شتاب متوسط روی آن ورزش كنید.

p30g
18-05-2015, 16:24
سلام
یک مارک خوب چی پیشنهاد میشه؟
بودجه هم تا 2.5 تومن

a6543210
22-05-2015, 16:47
سلام دوستان
يه تردميل مكانيكي دارم شبيه اين:
متاسفانه مكشلي كه داره اينه كه خيلي تسمه اي كه روش راه مي رم با سطح زيرين استطحكاك داره و بهم فشار زيادي مي ياره! زير تسمه روغن چرخ هم زدم فايده نداره و چون زير تسمه يكم حالت نخي داره روغن رو جذب مي كنه و باز سخت مي شه! حتي تسمه رو با پيچ هاي تنظيم شل يا سفت كردم فايده نداشت و اسطحكاكش با سطح زيرين زياده!
به نظرتون چي كار كنم ؟ زيرش گريس بزنم ؟ از يه فروشنده لوازم ورزشي پرسيدم اونم گفت روغن چرخ بزن و گريس نزن!
دوستان اگه تجربه اي دارم ممنون مي شم بگن.تردمی مكانيكي هست و برقي نيست.

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-05-2015, 17:36
سلام دوستانيه تردميل مكانيكي دارم شبيه اين:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]متاسفانه مكشلي كه داره اينه كه خيلي تسمه اي كه روش راه مي رم با سطح زيرين استطحكاك داره و بهم فشار زيادي مي ياره! زير تسمه روغن چرخ هم زدم فايده نداره و چون زير تسمه يكم حالت نخي داره روغن رو جذب مي كنه و باز سخت مي شه!
حتي تسمه رو با پيچ هاي تنظيم شل يا سفت كردم فايده نداشت و اصطحكاكش با سطح زيرين زياده!به نظرتون چي كار كنم ؟ زيرش گريس بزنم ؟ از يه فروشنده لوازم ورزشي پرسيدم اونم گفت روغن چرخ بزن و گريس نزن!دوستان اگه تجربه اي دارم ممنون مي شم بگن.تردمی مكانيكي هست و برقي نيست.سلام
بهتون فشار میاره یعنی چی ؟ یعنی تردمیل بدون موتور هست و با نیروی پای شما میچرخه ؟
اگر موتور دار هست , گیریس بزنین بعدش خود تسمه مشکل پیدا نمیکنه موقع چرخیدن ؟
متظورم اینه که موتوری که تسمه رو میچرخونه چطوری میچرخوندش ؟ اگر با اصطحکاک میچرخوندش پس چرب شدنِ تسمه باعث درجا زدنش میشه درست مثل گیریس زدن به تسمه ی کولر یا دینام ماشین
اما اگر لبه ی تسمه دنده دنده هست و موتور در چرخوندنش مشکلی نداره پس گیریس زدن مشکلی پیش نمیاره
اگر بدون موتور هست , چیزی که زیر تسمه هست رو هم میتونین با یک چیزی که اصطحکاک کمتری با تسمه داشته باشه بپوشونید مثل ورق استیل یا آهن گالوانیزه (مثل کانال کولر آبی) یا فورمیکای براق و گیریس مالی هم بشه دیگه نرم نرم میشه
روغن چرخ خیلی آبکی هست و زود هم پخش میشه به همه جای دستگاه و همه جاش چرب و چیلی میشه اما گیریس مخصوص بلبرینگ روان نمیشه و پخش نمیشه و ماندگاریش خیلی زیاده و چرب کنندگیش هم چندین برابر روغن هست

a6543210
22-05-2015, 18:59
سلام
بهتون فشار میاره یعنی چی ؟ یعنی تردمیل بدون موتور هست و با نیروی پای شما میچرخه ؟
اگر موتور دار هست , گیریس بزنین بعدش خود تسمه مشکل پیدا نمیکنه موقع چرخیدن ؟
متظورم اینه که موتوری که تسمه رو میچرخونه چطوری میچرخوندش ؟ اگر با اصطحکاک میچرخوندش پس چرب شدنِ تسمه باعث درجا زدنش میشه درست مثل گیریس زدن به تسمه ی کولر یا دینام ماشین
اما اگر لبه ی تسمه دنده دنده هست و موتور در چرخوندنش مشکلی نداره پس گیریس زدن مشکلی پیش نمیاره
اگر بدون موتور هست , چیزی که زیر تسمه هست رو هم میتونین با یک چیزی که اصطحکاک کمتری با تسمه داشته باشه بپوشونید مثل ورق استیل یا آهن گالوانیزه (مثل کانال کولر آبی) یا فورمیکای براق و گیریس مالی هم بشه دیگه نرم نرم میشه
روغن چرخ خیلی آبکی هست و زود هم پخش میشه به همه جای دستگاه و همه جاش چرب و چیلی میشه اما گیریس مخصوص بلبرینگ روان نمیشه و پخش نمیشه و ماندگاریش خیلی زیاده و چرب کنندگیش هم چندین برابر روغن هست
سلام جناب آسماني.
بله بدون موتور هست و بايد با پا روش فشار بياري و با شيبي كه داره تسمه شروع به حركت مي كنه! زير تسمه يه صفحه شبيه همين mdf 16 ميل هست كه خيلي صاف و شيشه ايه. مشكل اينجاس كه زير تسمه حالت نخي و تا حدودي پرزي داره و روغن بزني جذب شده و باز همين مشكل پيش ميب ياد، ولي روي تسمه همونطوري كه مي بينيد حالا پلاستيكي داره.
با كفش تا حدودي فشار به پا كمتر مي شه و استحكاك رو كمتر متوجه مي شي ولي خوب بازم خوب نمي شه كه آدم راحت راه بره !دوست ندارم زياد رو مفاصل زانو فشار بياد(گفتن رو مفاصل زانو نبايد فشار بياد وگرنه در دراز مدت مشكل سازه مي شه برا شخص)
استفاده از ورق گالوانيزه هم فك كنم تجربه خوبي باشه ولي قيمت ورق ها خيلي زياده. راحت متري 70 هزار تومان مي شه!!!
اگه گريس هم بزنيم زير تسمه در چند مدت كه گردو خاك زيرش مي شينه ممكنه استحكاك خيلي بالا بره و نشه باهاش كار كرد!

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-05-2015, 19:44
سلام جناب آسماني.بله بدون موتور هست و بايد با پا روش فشار بياري و با شيبي كه داره تسمه شروع به حركت مي كنه! زير تسمه يه صفحه شبيه همين mdf 16 ميل هست كه خيلي صاف و شيشه ايه. مشكل اينجاس كه زير تسمه حالت نخي و تا حدودي پرزي داره و روغن بزني جذب شده و باز همين مشكل پيش ميب ياد، ولي روي تسمه همونطوري كه مي بينيد حالا پلاستيكي داره.با كفش تا حدودي فشار به پا كمتر مي شه و استحكاك رو كمتر متوجه مي شي ولي خوب بازم خوب نمي شه كه آدم راحت راه بره !دوست ندارم زياد رو مفاصل زانو فشار بياد(گفتن رو مفاصل زانو نبايد فشار بياد وگرنه در دراز مدت مشكل سازه مي شه برا شخص)استفاده از ورق گالوانيزه هم فك كنم تجربه خوبي باشه ولي قيمت ورق ها خيلي زياده. راحت متري 70 هزار تومان مي شه!!!اگه گريس هم بزنيم زير تسمه در چند مدت كه گردو خاك زيرش مي شينه ممكنه استحكاك خيلي بالا بره و نشه باهاش كار كرد!
سلام
آها , حالا متوجه شدم . پس تسمه روی یک سطح صاف و صیقلی حرکت میکنه اما جنس داخلِ خودِ تسمه پارچه مانند هست
با این حساب موضوع نصب فورمیکا و ورق گالوانیزه منتفی هست
بهترین راه حل همون گیریسمالیِ MDF هست
مشکل گرد و خاک هم قابل حل هست
کافیه بعد از استفاده بذاریتش توی یک کیسه زباله ی بزرگ تا خاک نشینه روش
یعنی پشتش رو از زمین بلند کنین و کیسه رو بکشین روش تا بیاد کنار دسته
اگر دسته میخوابه دیگه آسونتر میشه

پلاستیک فروشیها کیسه های بزرگ دارند که کیلوئی مبفروشند
میتونین یکی بخرین . سایز 120 در 80 یا همین حدودها

indianboy
26-06-2015, 14:04
با سلام خدمت دوستان :n18:
عرضم به خدمت شما عزیزان که پارسال که برای پیاده روی سه روزه ای رفته بودم حسابی پاهام اذیت شد چون کفش معمولی داشتم و بعدش هم یه دمپایی از بین مسیر خریدم که جنسش خوب نبود و من هم اصلا عادت به پیاده روی ندارم و همش روی موتور هستم. لذا تصمیم گرفتم امسال برای پیاده روی از چند ماه قبل آماده بشم تا مشکلی برام پیش نیاد. حالا غیر از تمرین های مناسب برای پیاده روی مشکلی که باهاش مواجه هستم خرید کفش مناسب برای پیاده روی هست. ازونجایی که پای راستم یه مقدار مشکل داره و نمیتونه فشار زیادی رو تحمل کنه مجبورم کفش مناسبی بگیرم که برای واکینگ طولانی مناسب باشه. حالا خواستم از دوستای خودم نظر بگیرم و ببینم کسی در این مورد پیشنهادی یا تجربه ای داره یا خیر.

elyartab
01-01-2017, 09:52
آقا من برای خونه تردمیل خانگی میخوام بخرم. نزدیک 3 یا 4 نفر ازش استفاده خواهند که بیشترین وزن شاید از 100 کیلو بالا نزنه.
اینترنت رو گشتم و اکثر مقالات از پارامترهای انتخاب مثل قدرت موتور، صدا، ضربه گیر و غیره و ذلک صحبت کرده بودن ولی انقدر مارک وبرند زیاده که من عملا گیج شدم.

از شما خواهشمندم یه برند و مدل بابا ننه دار معرفی کنین .
بودجه هم تا سقف 2 تومن یا کمی بالاتر هست.

خیلی ممنونم

elyartab
01-01-2017, 09:54
آقا من برای خونه تردمیل خانگی میخوام بخرم. نزدیک 3 یا 4 نفر ازش استفاده خواهند که بیشترین وزن شاید از 100 کیلو بالا نزنه.
اینترنت رو گشتم و اکثر مقالات از پارامترهای انتخاب مثل قدرت موتور، صدا، ضربه گیر و غیره و ذلک صحبت کرده بودن ولی انقدر مارک وبرند زیاده که من عملا گیج شدم.

از شما خواهشمندم یه برند و مدل بابا ننه دار معرفی کنین .
بودجه هم تا سقف 2 تومن یا کمی بالاتر هست.

خیلی ممنونم

m.reza7
08-05-2017, 00:43
سلام لطفا یه برند خوب تردمیل با امکانات شیب برقی و سرعت مناسب برای کاهش وزن , وزن خودم 80 نمیدونم 100 کیلو بگیرم یا 110 به خاطر قدرتش . یه چیز مثل تردمیل باشگاهی میخوام حدود 2 تومن تا یکم بالا تر ساده باشه دمبل مسگری ویبراتور خودم دارم:n02: