PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با این درصد و رتبه رشته مورد علاقم رو قبول می شم ؟

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

pooyaabi
19-08-2009, 22:54
ببخشید دوستان برای من یک سفر پیش اومده 12 یا 13 شهریور(شانس گند من رو می بینین)حالا نمی دونم برم یا نرم.حالا سوال من این هست که نتیجه ی نهایی آزمون سراسری که گفتن نیمه دوم شهریور میاد حدود چندم شهریور می شه؟من می تونم برم مسافرت یا نه؟
تو رو خدا جواب بدید
برو با خیال راحت اصلا شاید تا 12 بدن نتیجه ها رو
اگه نه که بهنام هم گفت با کاففی نت
نخواستی به یکی از اشناها بگو

pooyaabi
19-08-2009, 22:59
بابا هی من خجالت میکشم حالا هی همه میپرسن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11000 شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تازه اونم دیدم زیاد امیدوار نشدم

خب اگه شهرش واست مهم باشه نمیاری
( ولی من شهر مهم نیست برام :31:)
تو هم مکانیک کرمان ( محل تحصیل سیرجان )
جامدات بناب
صنایع و کامپیوتر هم که میاری شهرهای دور
به نظر من هر جا اوردی برو
کی حال داره یه سال دیگه بخونه :27:

behnam_roli
19-08-2009, 23:13
( ولی من شهر مهم نیست برام :31:)
جامدات بناب
کی حال داره یه سال دیگه بخونه :27:

من کلا خیلی پررو ام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این رتبه رو آوردم همه رو مهندسیهای خوب تو دانشگاههای خوب زدم

تازه برق شریف انتخاب 79 زدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان انتظار دارم قبول شم

saeed_h1369
19-08-2009, 23:36
بچه ها یه همکلاسیم معدل ترم یکش سال سوم 19.99 بود امتحان نهایی هم 19 .70 و اینا بعد امروز رفتم مدرسه فهمیدم زیر 2000 هم نشده بیچاره اینقدر دلم براش سوخت خیلی بده اون میگفت کانون نمیرمو خودم برنامه مینویسم آخرشم شد این

amir400
19-08-2009, 23:39
19.99
این عدد خنده داره!
میدونی احتمال بدست آوردن چنین معدلی چنده؟!!:27::22:
میشه تو گینس هم ثبتشش کرد حتی!!!!:دی

pouria007
20-08-2009, 07:47
اون میگفت کانون نمیرمو خودم برنامه مینویسم آخرشم شد این

سعید جان تو فکر میکنی با این قرمز و زرد کردن دفتر برنامه ریزی خیلی آدم با برنامه میشه؟:27:
نه جیگر سالهاست که اثبات شده این بد ترین روش برنامه ریزیه برنامه ریزی اینه که تو در نظر داشته باشی روزی فلان ساعت بخونی و فلان درسا رو نه اینکه با کرنومتر بشینی دونه دونه ساعتا رو باد داشت کنی

میدونی احتمال بدست آوردن چنین معدلی چنده؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](28).gif

یادمه کلاس پنجم یکی از بروبچ 19.99 شد:دی

seyyedi
20-08-2009, 07:48
دوستان سلام

( ولی من شهر مهم نیست برام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
جامدات بناب
کی حال داره یه سال دیگه بخونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه بابا امام حسین هم میتونست بیاره

ببخشید دوستان برای من یک سفر پیش اومده 12 یا 13 شهریور(شانس گند من رو می بینین)حالا نمی دونم برم یا نرم.حالا سوال من این هست که نتیجه ی نهایی آزمون سراسری که گفتن نیمه دوم شهریور میاد حدود چندم شهریور می شه؟من می تونم برم مسافرت یا نه؟
تو رو خدا جواب بدید
دوست عزیز برو
من که در به در دنبال مسافرتم ولی نه تو ماه رمضون
الان که هم همراه اول هم ایرانسل هردوشون gprs دارن و سرعتشون هم بد نیست
واسه یه کارنامه دیدن خوبه
علی علی

saeed_h1369
20-08-2009, 12:31
این عدد خنده داره!
میدونی احتمال بدست آوردن چنین معدلی چنده؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میشه تو گینس هم ثبتشش کرد حتی!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یادمه معلم جبرمون مستمرشو داده بود انگار 19 یا 19.5 ماله هر کیرو میخوسات بیست بده میکرد 19 و نیم

saeed_h1369
20-08-2009, 12:33
سعید جان تو فکر میکنی با این قرمز و زرد کردن دفتر برنامه ریزی خیلی آدم با برنامه میشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه جیگر سالهاست که اثبات شده این بد ترین روش برنامه ریزیه برنامه ریزی اینه که تو در نظر داشته باشی روزی فلان ساعت بخونی و فلان درسا رو نه اینکه با کرنومتر بشینی دونه دونه ساعتا رو باد داشت کنی
آريالای آشنا من خودم هیچ کدوم کارا رو نکردم منظورم برنامه ی آزموناش بود بعدشم با کسی که از کانون نتیجه گرفته بحث میکنی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pooyaabi
20-08-2009, 18:57
اینجا کسی هست از رشته های مهندسی ( قدرت - نرم افزار ) گرگان انتخاب کرده باشه ؟

space20
20-08-2009, 23:08
سلام
ببخشید چندتایی سوال بیخود میپرسم اما چون ذهنم خیلی درگیر ممنون میشم جواب بدید
کیا اینجا زبانشون فوله؟یعنی توی زبان کم نمیارن؟
درسته که توی دانشگاه های بالا مثل دانشگاه های تهران کتابا تماما انگلیسیه؟
یعنی اگه انگلیسی فول نباشی بدجور گیر میزنی؟
راهی هست که در جهت دانشگاه تقویتش کرد؟
اصلا چه کتابی توی دانشگاه تدریس میشه برای زبان
ممنون میشم جواب بدید من جدا درگیر این موضوع شدم

alisahaf70
21-08-2009, 06:33
نه کتابا تماما انگلیسی نیست ولی هرچی بری جلو به زبان بیشتر احتیاج پیدا می کنی کتاب 504 خوبه منم تازه شروعش کردم کتاب خوبیه زبان خیلی تو دانشگاه مهمه

lord mostafa
21-08-2009, 09:11
آقا من برق با کامپیوتر شاهد رو تو کدرشته هام انتخاب کرده بودم ولی الان جزو معرفی شدگان نیستم !!
رتبه ام 2389 منطقه 1 هست
پارسال برق رو میانگین با 2800 قبول بودن کامپیوتر که دیگه بماند
علتش چیه دوستان ؟

bargozideh
21-08-2009, 10:27
آقا من برق با کامپیوتر شاهد رو تو کدرشته هام انتخاب کرده بودم ولی الان جزو معرفی شدگان نیستم !!
رتبه ام 2389 منطقه 1 هست
علتش چیه دوستان ؟
دوست عزيز به احتمال زياد سيستم مشكل داره تا همين لحظه فعلا هيچ يك از كسايي كه من ميشناسم امام حسين قبول نشدن تازه با وجود چند برابر ظرفيت

MaaRyaaMi
21-08-2009, 11:24

نه بابا دیگه اونجوری نیس ولی خب به قول دوستمون خیلی احتیاجه
تنها راهش مطالعه هست + کلاس که آموزشگاه های خوبم داریم تو این زمینه!(بیشتر از این توضیح نمیدم چون جاش تو انجمن زبانه! )
تدریس کتابا فک کنم بستگی به استاد داشته باشه

seyyedi
21-08-2009, 11:32
دوستان سلام

دوست عزيز به احتمال زياد سيستم مشكل داره تا همين لحظه فعلا هيچ يك از كسايي كه من ميشناسم امام حسين قبول نشدن تازه با وجود چند برابر ظرفيت
آره
منم توی سایتای دیگه و بچه های دیگه هرکسی رو که می شناسم واسش پیغام داده
شاید درست بشه
شایدم به قول یه نفر بامبول در آورده باشن
علی علی

javat00
21-08-2009, 11:48
آره خیلی مسخرست...با اینکه من نمیخواستم امام حسین برم اما زدم.... حالا برای من زده شما جزو معرفی شدگان نیستی !!!!
واقعا جالبه....و البته مسخرست..

amirmon
21-08-2009, 17:58
رتبه ام 2389 منطقه 1 هست
علتش چیه دوستان ؟

سلام مصطفی جان...
می شه یه زحمتی بکشی و درصدهای کنکورت رو بذاری؟

ممنون

amir400
21-08-2009, 18:28
سلام
ببخشید چندتایی سوال بیخود میپرسم اما چون ذهنم خیلی درگیر ممنون میشم جواب بدید

ببنید شما هر رشته ای که برید به طور خود به خود با زبان تخصصی مربوط به اون رشته به تدریج آشنا می شید و توش مهارت پیدا می کنید! و صرفا در متون تخصصی مربوط به رشته خودتون کاملا روان متون انگلیسی را مطالعه می کنید و اصلا هم کم نمی یارید!
بنابراین الان اصلا نگران این مورد نباشید..

lord mostafa
21-08-2009, 18:50
سلام مصطفی جان...
می شه یه زحمتی بکشی و درصدهای کنکورت رو بذاری؟

ممنون
ادبیات 64
عربی 73
دینی 73
زبان 44
ریاضی 40
فیزیک 76
شیمی 32

alisahaf70
21-08-2009, 19:36
اين كه قبول نشديد براي اينه كه رشته هاي روزانه اي رو كه جلوتر زديد قبول شديد و سيستم رفته نفر بعد منم 2173 منطقه 1 ام و برق شاهد رو زدم ولي اسمم نيست

pooyahacker
21-08-2009, 21:26
بچه ها یه چیزی ؛
این نتایج کنکور صرفا از طریق اینترنت منتشر میشه دیگه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کارنامه ای دم خونه که نمیاد ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نتایج دانشگاه آزاد چطور ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pooyaabi
21-08-2009, 21:36
اين كه قبول نشديد براي اينه كه رشته هاي روزانه اي رو كه جلوتر زديد قبول شديد و سيستم رفته نفر بعد منم 2173 منطقه 1 ام و برق شاهد رو زدم ولي اسمم نيست
با این حساب که شما میگین یعنی الان نتیجه ها امادس
خب پس چرا تا 15 روز دیگه می خوان ندن نتیجه ها رو ؟؟؟

javat00
21-08-2009, 23:11

این حرفاچیه رفیق...ما که امام حسین رو باید تو 1 تا 9 بزنیم.... من 7مین انتخاب رو امام حسین زدم...
بالاهاش هم خیلی رویایی زدم که امکان قبولی توش صفره....پس یعنی....

toftof
21-08-2009, 23:14
salam bache h a bebinid be nazare shoma shimi riazi kheili sakht bood e ia sakht boode ia asan sakht boode

amirmon
22-08-2009, 00:32

علی جان سلام

اگه امکان داره درصدهای کنکورت رو بذار تا بچه ها ببینن...

با تشکر

alisahaf70
22-08-2009, 08:20
شک نکنیدنتایج الان باید تا نفرات 10000 اماده باشه وگرنه سنجش نمی رسد تموم کنه با یک حساب داوطلبان و زمان قرار دادن روی سایت و رفع خطاهای احتمالی سایت و زمان باقی مانده وزمان شپری شده می شه راحت تناسب زد که باید حداقل تا نفرات 10000 نتایج معلوم باشه که در کل حدود 200000 نفر می شه ولی کنکور 1200000 نفره و سنجش باید تا ته رو حساب کنه بعد بگذاره رو سایت خرد خرد که نمی گذاره این حرف من هم براساس گفته ی سنجش بود که اگر یک رشته ی روزانه قبول بشید دیگه سیستم ادامه نمی ده نیمه متمرکزهای بعد از اونو حساب کنه ولی اگر قبلش باشد سیستم اول شما رو تو نیمه متمرکز قبول می کنه بعد دنبال روزانه هم میگرده درست وغلط بودنشو نمی دونم قضاوت با خودتون
چشم امیر جان اینم درصدام
ادبیات 57
عربی58
دینی 78
زبان 67
ریاضی 56
فیزیک 69
شیمی 59
معدل 15.97

seyyedi
22-08-2009, 13:27
دوستان سلام

علی جان
خوب شما رتبت بالاست و احتمال اینکه قبلش قبول بشی زیاده
همه که اینطور نیستن
من انتخاب های قبل از امام حسین احتمالش زیاد نیست ولی امام حسین احتمالش هست
تازه یکی و دو تا نیستن که اینطوری شده
بقیه چی؟

بچه ها یه چیزی ؛
این نتایج کنکور صرفا از طریق اینترنت منتشر میشه دیگه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کارنامه ای دم خونه که نمیاد ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نتایج دانشگاه آزاد چطور ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر دوشون اینترنتیه

alisahaf70
22-08-2009, 14:46
البته من كه نمي تونستم شاهد قبول شم چون نمي دونستم بايد تو 7 تاي اول زد و طرفهاي 50 زدم(نخندينا!) براي بقيه دوستان بر طبق حرف سنجش نوشتم و به نظرم منطقي ترين احتمال بود كاري كه از دستمون بر نمي ايد توكل به خدا اين همه صبر كرديم تا 15 شهريور هم روش تا همه چيز معلوم شه انشالا همه هرجا دوست دارن قبول شن

pesarebaba2006
22-08-2009, 21:42
بچه ها یه چیزی ؛

تا سال 86 می اومد . ولی دیگه مثل اینکه بودجه شون جوابگو نبوده . . .

amirf
22-08-2009, 22:11
معلوم نشده دقیق کی نتایج میاد ؟

alisahaf70
23-08-2009, 04:44
سراسری حداکثر تا 15 شهریور

ostadonline
23-08-2009, 10:44
سلام. من توی رشته های ستاره دار شهید رجایی پذیرفته شدم. اگر برای مصاحبه نرم، مشکلی پیش نمی آد؟

MaaRyaaMi
23-08-2009, 11:11
بابا نتایج تا 15 میاد!
هم ازاد هم دولتی

salam bache h a bebinid be nazare shoma shimi riazi kheili sakht bood e ia sakht boode ia asan sakht boode

بابا ول کنین دیگه :دی

amirf
23-08-2009, 11:24
بابا نتایج تا 15 میاد!
هم ازاد هم دولتی

بابا ول کنین دیگه :دی

پس میگن نیمه دوم شهریور میاد جریان چیه ؟ تو اخبار گفت ؟!

MaaRyaaMi
23-08-2009, 11:42
اون چرت و پرته :دی

تجربه ! ثابت کرده زودتر میاد

pouria007
23-08-2009, 11:44
پارسال کی اومد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

@R3Z
23-08-2009, 13:02
چه گیری دادینا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همتون 1 ماه دیگه دانشگاهین خیالتون راحت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soheiltaker
23-08-2009, 13:05
پارسال کی اومد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دقيق برات بگم؟؟
يادمه دقيقا تو شهريور اومد:31:
فكر كنم آزاد اول بياد!

javat00
23-08-2009, 13:14
اگه راستشو بخواین پارسال از به ها پرسیدم میگفتن 17 شهریور اومده بود..اما امسال 17 نمیتونه بیاد چون میفته شب قدر و ...
احتمالا 14 یا 15 یا حداکثر 16 رو سایت باشه اگه نگیم زودتر رو سایته !!!

rosenegarin13
23-08-2009, 13:19
اونوقت آزاد کی میاد؟
با هم تداخل ندارن؟
دارن؟

javat00
23-08-2009, 13:23
اونوقت آزاد کی میاد؟
با هم تداخل ندارن؟
دارن؟

راستش اینو نمیدونم دیگه...مهم نیست داشته باشن یا نه.مهم اینه که حداکثر با فاصله زمانی 2-3 روز میان !!

saeed_h1369
23-08-2009, 13:59
من یادمه پارسال آزاد زود تر اومد حدود یه هفته درسته مریم ؟

MaaRyaaMi
23-08-2009, 15:42
من یادمه پارسال دولتی دقیقا 15 شهریور اومد

آزاد 11 شهریور اومد

اینقدر بحث نکنین:دی

seyyedi
23-08-2009, 15:52
دوستان سلام
ما رو باش
گیریم که این دانشگاه های خاص رو چی کار کنیم
اینام گیرن که نتیجه آیا دو روز زودتر میاد یا دو روز دیرتر
بابا بالاخره میاد دیگه
من یادمه پارسال دقیقا حول و حوش نیمه سال بود که اومد دی:
علی علی

rosenegarin13
23-08-2009, 16:29
خب اینا همش تکلیفه دیگه!
باید مشخص بشه!
یه سوال: اون کارنامه محرمانه هه کی میاد؟

MaaRyaaMi
23-08-2009, 17:58
خب اینا همش تکلیفه دیگه!
باید مشخص بشه!
یه سوال: اون کارنامه محرمانه هه کی میاد؟

کارنامه محرمانه؟

منظورت کارنامه نهاییه؟

اون به فاصله ی یکی دو هفته بعد اعلام نتایج میاد ...

Ship Storm
23-08-2009, 18:02
دوستان یکی به ما بگه واسه کاردانی به کارشناسی دانشگاه دولتی کدوم شهر رو بزنیم واسه رشته نرم افزار احتمال قبولی بیشتره؟ یعنی بدترین شهر موجود با کمترین تراز کدومه؟ یه چیزی که دیگه اگه قرار باشه قبول شی درصد قبولی بیشتر باشه :31:

pooyahacker
23-08-2009, 18:46
کارنامه محرمانه؟

منظورت کارنامه نهاییه؟

اون به فاصله ی یکی دو هفته بعد اعلام نتایج میاد ...

این کارنامه نهایی دیگه قضیه اش چیه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pooyahacker
23-08-2009, 18:48
دوستان یکی به ما بگه واسه کاردانی به کارشناسی دانشگاه دولتی کدوم شهر رو بزنیم واسه رشته نرم افزار احتمال قبولی بیشتره؟ یعنی بدترین شهر موجود با کمترین تراز کدومه؟ یه چیزی که دیگه اگه قرار باشه قبول شی درصد قبولی بیشتر باشه :31:

شوما فکر کنم تاپیک رو اشتباه تشریف آوردید ؛ تشریف ببرید این زیر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MaaRyaaMi
23-08-2009, 19:19
این کارنامه نهایی دیگه قضیه اش چیه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کارنامه نهایی چیز خاصی نداره در واقع اون انتخاب رشته ای که کردی رو داره + ممکنه تو یه سری کد رشته ها قبول شده باشی اونو واست مشخص کرده

البته یه رتبه ای هم جلوی اون کد رشته زده که دقیق نمی دونم چیه کسی میدونه بگه:20::31:

space20
23-08-2009, 22:06
فکر کنم جلوی هر رشته رتبه ی شما رو میزنه و زتبه ی آخرین نفر قبولی رو

Maziar_69
24-08-2009, 00:42
کارنامه نهایی چیز خاصی نداره در واقع اون انتخاب رشته ای که کردی رو داره + ممکنه تو یه سری کد رشته ها قبول شده باشی اونو واست مشخص کرده

البته یه رتبه ای هم جلوی اون کد رشته زده که دقیق نمی دونم چیه کسی میدونه بگه:20::31:

رتبه ی شما رو بین همه ی کسانی که اون کد رشته رو انتخاب کردن میزنه.
و همینطور رتبه ی آخرین نفری که از اون بین قبول شده رو میزنه. :11:

mahmud.k
24-08-2009, 02:59
خیلی وقته نبودم ولی شاید این خبر خیلی ها رو آروم کنه
از این رو دانشگاه صنعتی شریف توجه داوطلبانی که رتبه کشوری آن ها بین 1 تا 150 می باشد را به این نکته جلب می نماید :چنانچه در هر رشته این دانشگاه توسط سازمان سنجش قبول شوند می توانند با تکمیل فرم تغییر رشته از همان ابتدای ورود به دانشگاه به هر رشته دیگر که مورد علاقه آن ها باشد تغییر رشته داده ,ثبت نام نمایند
منبع [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pooyahacker
24-08-2009, 22:23
وضعیت تاپیک ، درست مثل قبل از اعلام نتایج شد ... همه فقط میگن پس کی میاد ! ... دانایلا سرش درد میکنه واسه بستن تاپیک ! ... اسپم ندید لطفا ...

pozitron1369
25-08-2009, 10:20
بچه ها.خواهش می کنم بیخودی نگید نتایج کی میاد.مطمئن باشید زودتر از 15 شهریور نمیاد.پس تا 15شهریور صبر کنید.
بعد هی بگید پس نتایج کی میاد.سال پیش با اینکه نتایج اولیه 6 مرداد اومد نتایج نهایی 14 شهریور اعلام شد.
حالا امسال که 9 مرداد اعلام شده پس قاعدتا باید حدود 17 شهریور بیاد.
ضمنا امسال فرایند گزینش انتخاب رشته بیشتر طول می کشه.
چون باید دو جور بومی گزینی رو واسه رشته ها اجرا کنن.
پس تا 15 شهریور همگی آرامش خود را حفظ کنند.

mm00
25-08-2009, 10:23
بچه ها امروز پیک سنجش نوشته بود تا 10 - 15 روز دیگر نتایج می اید یعنی امکان داره زودتر بدن

اگر مثل پارسال باشه حدوده 4-5 روز فکر کنم ازاد زود تر از سراسری اومد (در زودتر اومدن ازاد از سراسری پارسال شک ندارم ) دقیق یادم نیست پس باید هفته دیگه نتایج رو میز باشه :دی
با توجه به اینکه پارسال نتایج 11 ام اومد

karin
25-08-2009, 10:58
سلام

دوستان عزیز انقدر سر اینکه کی نتایج میاد اسپم ندید لطفا
اگر خبری دارید که موثق هست اعلام کنید در غیر این صورت اینکه پارسال کی اومد و دو سال پیش کی اومد و اینها، جز اینکه بحث تاپیک رو منحرف کنه نتیجه ی دیگه ای نداره

ممنون:11:

m-narvan
26-08-2009, 06:00
سلام
من یه سوالی داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم.
یکی از دوستای من موقع انتخاب رشته یکی از کد ها رو اشتباه زده یعنی به جای مواد اهواز کشاورزیش رو زده!!!
حالا چیکار باید بکنه؟تا موقع اعلام نتایج باید صبر کنه یا همین الان هم میشه کاری کرد؟
اگه رتبش به مواد خورده باشه بعدا میتونه تغییر رشته بده؟از همون ترم اول؟یا باید صبر کنه؟

space20
26-08-2009, 12:51
سلام
دوستتون میتونن حذف رشته بکنن که تا جاییکه میدونم همین الان باید حضورا برن سازمان سنجش باز هم بپرسید من اطلاعاتم دقیق نیست
تغییر رشته بستگی به ضوابط دانشگاه داره ولی فکر نکنم به محض ورود تغییر ممکن باشه
این به محض ورود رو من تاحالا فقط توی همین اطلاعیه شریف دیدم

MaaRyaaMi
26-08-2009, 13:08
مهلتش که تموم شده واسه حذف کد رشته !

تغییر رشته هم به قول دوستمون بستگی داره به دانشگاهش ....

alisahaf70
26-08-2009, 13:13
سلام
من یه سوالی داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم.
یکی از دوستای من موقع انتخاب رشته یکی از کد ها رو اشتباه زده یعنی به جای مواد اهواز کشاورزیش رو زده!!!
حالا چیکار باید بکنه؟تا موقع اعلام نتایج باید صبر کنه یا همین الان هم میشه کاری کرد؟
اگه رتبش به مواد خورده باشه بعدا میتونه تغییر رشته بده؟از همون ترم اول؟یا باید صبر کنه؟

تا جایی که می دونم مهلتش تموم شده ولی انگار می شه اگر یک رشته رو قبول شد و رشته پایینیش هم رتبش رو اورد اولی کنسل شه و دومی قبول شی یک تماس با سنجش بگیر

Maziar_69
26-08-2009, 13:19
تا جایی که می دونم مهلتش تموم شده ولی انگار می شه اگر یک رشته رو قبول شد و رشته پایینیش هم رتبش رو اورد اولی کنسل شه و دومی قبول شی یک تماس با سنجش بگیر

فکر نمیکنم اینجوری باشه ها.

اگه اینجوری باشه که کل ظرفیت ها به هم میخوره.
مثلا اگه مکانیک شریف باشه پایینش هم عمران تهران باشه. شما مکانیک رو کنسل کنی بری عمران تهران جور در نمیاد.
چون جای 1 نفر رو توی مکانیک شریف به شما اختصاص دادن و نفرات بعد از شما ممکنه به خاطر همین یک ظرفیت اشغال شده نتونن برن.
حالا شما اگه کنسل کنی دوباره باید بیان همه رو بررسی کنن که پیچیده میشه. :11:

mehran_s87
26-08-2009, 14:12
سلام. من دانش آموز پیش دانشگاهی رشته ی ریاضی فیزیک ساکن تهران هستم . میخواستم ببینم باید چه رتبه ای بیارم تا در یکی از گرایش های رشته ی برق ( فرقی نمیکنه ) در دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا (ع) یا سجاد مشهد قبول شم ؟

seyyedi
26-08-2009, 14:15
دوستان سلام
مازیار جان فکر کنم منظور آقا علی فقط درون دانشگاهی باشه نه بین دانشگاهی
علی علی

AEZ_Best
26-08-2009, 14:56
سلام درصدای نفرات برتر منتشر نشده؟

ازکجا میشه اینارو گیر آورد؟

space20
26-08-2009, 16:58
فکر نمیکنم اینجوری باشه ها.

اگه اینجوری باشه که کل ظرفیت ها به هم میخوره.
مثلا اگه مکانیک شریف باشه پایینش هم عمران تهران باشه. شما مکانیک رو کنسل کنی بری عمران تهران جور در نمیاد.
چون جای 1 نفر رو توی مکانیک شریف به شما اختصاص دادن و نفرات بعد از شما ممکنه به خاطر همین یک ظرفیت اشغال شده نتونن برن.
حالا شما اگه کنسل کنی دوباره باید بیان همه رو بررسی کنن که پیچیده میشه. :11:
امسال که همین مشکل توی شریف پیش خواهد اومد چون ممکنه کسی که رتبش 149 کشوریه به طور خودبخود برق شریف قبول نشه ولی با توجه به اطلاعیه شریف برای تغییر رشته در موقع ورود به رشته دلخواه مثلا میاد بعد برق میزنه مکانیک,عمران یا هر رشته ی دیگه ای از شریف به محض ورود تغییر رشته میده میره برق. حق یه بنده خدایی رو ضایع میکنه امسال هم که تکمیل ظرفیت نداریم
از شریف بعیده که یه همچین آشفتگی درست بکنه اما اگه عاشقان برق شریف امسال زیاد باشه افتضاح میشه چون کلا برقش ظرفیتش 150 تا کمتره
منظورم از این همه روده درازی این بود که توی دانشگاه های عالی هم این اتفاق میفته دیگه وای به حال بقیه
هیچ چیز غیر ممکن نیست!

Maziar_69
26-08-2009, 20:27
دوستان سلام
علی علی

آخه گفتن که رشته ی پایینیش رو قبول بشیم که خوب میشه همون فرم انتخاب رشته.

در مورد پست بالایی هم بگم مسئله اینه که :اینجا ایران لست. :27:

lord mostafa
26-08-2009, 21:51
سلام. من دانش آموز پیش دانشگاهی رشته ی ریاضی فیزیک ساکن تهران هستم . میخواستم ببینم باید چه رتبه ای بیارم تا در یکی از گرایش های رشته ی برق ( فرقی نمیکنه ) در ئانشگاه غیرانتفاعی امام رضا (ع) یا سجاد مشهد قبول شم ؟
رتبه منطقه 1 حدودا زیر 18000تا 20000

pooyaabi
27-08-2009, 00:39
ببینم کسی آخرین رتبه قبولی های مهندسی برق و مکانیک و صنایع و کامپیوتر دانشگاه های شهرهای درجه 2 و 3 رو داره تو سال 87 ؟؟؟
آز کجا میشه گیر اورد ؟؟
( دیگه طاقت 10 روز دیگه صبر کردن رو ندارم)

behnam_roli
27-08-2009, 07:31
ببینم کسی آخرین رتبه قبولی های مهندسی برق و مکانیک و صنایع و کامپیوتر دانشگاه های شهرهای درجه 2 و 3 رو داره تو سال 87 ؟؟؟
آز کجا میشه گیر اورد ؟؟
( دیگه طاقت 10 روز دیگه صبر کردن رو ندارم)

یادگار ماندگار بدک نیست

البته اونو خودت داشتی!

pooyaabi
27-08-2009, 09:00
حالا نتیجه ها اگه 15 بیاد از کی تا کی برای ثبت نام وقت هست ؟؟
( آخه من کلاس رانندگی هام داره باهاش قاطی میشه :D )

behnam_roli
27-08-2009, 09:31

مشکلی نیست از 24 ساعت قبل زنگ میزنی یکی دو جلسه از کلاساتو کنسل میکنی

majid_potter7
27-08-2009, 10:30
کسی آخرین رتبه قبولی مهندسی شیمی شریف پارسال رو میدونه تو منطقه 2؟
به جز یادگار ماندگار چون اون فقط 57 تا رو داره...

alisahaf70
27-08-2009, 11:27
دوستان سلام
علی علی

اخه من يكي رو ديدم مكانيك امير كبير قبول شده بود يك ترم رفت خوشش نيمد رفت رشته ي بعديش كه عمران شريف بود خودش گفت نمره ي اونم اورده بوده برا همين بالاييش رو مي تونسته حذف كنه حالا نمي دونم دقيق چي كار كرده

seyyedi
27-08-2009, 14:07
دوستان سلام

منم یه همچین مشکلی دارم با این تفاوت که ممکنه زمان ثبت نام بخوره توی کمیسیون معافیت از سربازیم
شنیدم که معمولا بین 23 تا 30 شهریور ثبت نام دانشگاه ها است، درسته؟
علی علی

beh,p
27-08-2009, 14:36
اخه من يكي رو ديدم مكانيك امير كبير قبول شده بود يك ترم رفت خوشش نيمد رفت رشته ي بعديش كه عمران شريف بود خودش گفت نمره ي اونم اورده بوده برا همين بالاييش رو مي تونسته حذف كنه حالا نمي دونم دقيق چي كار كرده

فکر کنم قضیه کارنامه دوم همینه دیگه. یعنی اگه شما حد نصاب رشته های پایین تر از اون چیزی رو که قبول شدین رو بیارین با رضایت دو دانشگاه میتونین برین ثبت نام . از سال 86 همچین قضیه ای برقراره.
مثلا این دوستمون اول مکانیک امیرکبیر زده بعد عمران شریف ولی توی مکانیک گیر کرده . از طرفی حد نصاب دیگری رو هم کسب کرده .

eli_bermuda
28-08-2009, 01:21
این عدد خنده داره!
میدونی احتمال بدست آوردن چنین معدلی چنده؟!!:27::22:
taze moadele sevom rahnamaiye manam hamin bud, yadame faghat joghrafi ro shodam 19.75:31:

kermoo_22
28-08-2009, 13:01
با عرض سلام و خسته نباشید به تمام برو بچ تاپیک

اگه لطف کنید ممنون میشم جواب سوالم رود بدبد چون واقعا مشکل دارم و فکرم شدیدا درگیره
و سوال : من رتبه ام در گروه زبان های خارجی منطقه 2 (18000) شده ((البته با خجالت زیاد)) و کشوری 43000 شدم و پیام نور و غیر انتفاعی فقط قبول شدم که در زیرگروه 1 که مترجمی و ادبیات زبان باشه 15000 شدم میخواستم ببینم با این رتبه دانشگاه غیرانتفاعی مفید قم (مترجمی)قبول می شم؟؟؟پیام نور قم چطور؟؟؟
فقط ممنون میشم که دوستان محبت کنند و جوابم بدند با کمال تشکر

lotus prince
28-08-2009, 16:50
سلام اميدوارم خسته نباشيد.
يك سوال داشتم كه شايد خيلي ربط نداشته باشه ولي داره
من 89 كنكور ميدم. ميخواستم بدونم با چه درصدهايي ميشه رتبه زير 5000 اورد.
لطفاآحدسي نگيد با دليل و مدرك.
متشكر

kermoo_22
29-08-2009, 11:24

اگه لطف کنید ممنون میشم جواب سوالم رود بدبد چون واقعا مشکل دارم و فکرم شدیدا درگیره
و سوال : من رتبه ام در گروه زبان های خارجی منطقه 2 (18000) شده ((البته با خجالت زیاد)) و کشوری 43000 شدم و پیام نور و غیر انتفاعی فقط قبول شدم که در زیرگروه 1 که مترجمی و ادبیات زبان باشه 15000 شدم میخواستم ببینم با این رتبه دانشگاه غیرانتفاعی مفید قم (مترجمی)قبول می شم؟؟؟پیام نور قم چطور؟؟؟

کسی نیست کمکم کنه ؟

John Doe
29-08-2009, 13:37
سلام اميدوارم خسته نباشيد.
يك سوال داشتم كه شايد خيلي ربط نداشته باشه ولي داره
من 89 كنكور ميدم. ميخواستم بدونم با چه درصدهايي ميشه رتبه زير 5000 اورد.
لطفاآحدسي نگيد با دليل و مدرك.
متشكر
5000 منطقه1 ریاضی دیگه؟
این کارنامه ی رتبه 4853 منطقه1 و 9477کنکور87:
ادبیات 23
عربی 40
دینی64
زبان 48
ریاضی43
فیزیک65
شیمی 52
البته هیچ تضمینی نیس که تو کنکور89 هم با این درصدا این رتبرو اورد.چون هر سال سختی سوالا فرق میکنه.

کسی نیست کمکم کنه ؟
این همه صبر کردی 10 روز دیگه هم روش.اینجا فک نمیکنم کسی باشه که فقط زبانو شرکت کرده باشه که بتونه کمکت کنه

lotus prince
29-08-2009, 15:04
5000 منطقه1 ریاضی دیگه؟
این کارنامه ی رتبه 4853 منطقه1 و 9477کنکور87:
ادبیات 23
عربی 40
دینی64
زبان 48
ریاضی43
فیزیک65
شیمی 52
البته هیچ تضمینی نیس که تو کنکور89 هم با این درصدا این رتبرو اورد.چون هر سال سختی سوالا فرق میکنه.

ممنون ولي من رياضي منطقه 2 هستم.اگه ميشه واسه منطقه 2 هم درصدهارو بگين؟
ولي ميشه تا حدودي با اين درصدها آدم رتبش رو بحسابه.

Maziar_69
29-08-2009, 23:05
دوست عزیز معدل رو هم فراموش نکن.
من درصدام این بود امسال که بعضی هاش از این دوستی که 4853 شده بیشتره. اما از ریاضی و فیزیک ضربه خوردم و همینطور معدل.
اما رتبم شد 9000 و خورده ای:31::

ادبیات 40
عربی 20
دینی 65
زبان 73
ریاضی 11 یه گند حسابی.......
فیزیک 26
شیمی 62

معدلم پایین بود.
حدود 15.
موفق باشی.

John Doe
30-08-2009, 00:22
من درصدام این بود امسال که بعضی هاش از این دوستی که 4853 شده بیشتره. اما از ریاضی و فیزیک ضربه خوردم و همینطور معدل.

ادبیات 40
عربی 20
دینی 65
زبان 73
فیزیک 26
شیمی 62

معدلم پایین بود.
حدود 15.
موفق باشی.

اون درصدا مال کنکور 87 بود در ضمن
ریاضی هم تاثیرش مسلما خیلی زیاده

ولي ميشه تا حدودي با اين درصدها آدم رتبش رو بحسابه
این سایتی که من گرفتم فقط منطقه 1 داره:20:

HOJ-JAT
30-08-2009, 22:44
کسی میدونه 6000 منطقه 3 با چه رتبه ای تو منطقه 2 مساویه؟

pooyaabi
30-08-2009, 23:09
کسی میدونه 6000 منطقه 3 با چه رتبه ای تو منطقه 2 مساویه؟
با حدود 19000 منطقه دو
-----------------------------------------------------------
اینم درصد های رتبه 4832 منطقه دو تو سال 87
ادبیات 47
عربی 54
دینی 55
زبان 52
ریاضی 49
فیزیک 49
شیمی 47
معدل 18.5

majid_potter7
31-08-2009, 08:13
نتایج آزاد فردا میاد...
اگه مثل هر سال باشه 3،4 روز بعدش هم سراسری میاد ...
شما نمیترسین؟

pooyaabi
31-08-2009, 10:47
ترس که نه ولی استرس داریم که تکلیفمون معلوم میشه بالاخره

shifter
31-08-2009, 11:09
من يه كم ترس دارم...!:31:
بعضي وقتا فكر ميكنم كه نكنه يهو هيچي قبول نشم نه ازاد نه سراسري[كه البته غيرممكنه]!!!:31: اما بعدش به خودم روحيه ميدم كه بابا بدترين حالتش اينه كه بوشهر يا بندرعباس قبول شم...!!:31:

ولي يه كم سخته ها...فكرش رو بكنين كه مثلا يه شهر ديگه قبول بشين...! درعرض اين دوهفته بايد از شهرتون برين يه جاي ديگه و بعدشم تنها زندگي كنين...!!
ختي فكرش هم باعت ميشه كه جورابم بو بگيره!!!!!!!!!!!!!!!!!:31::31::31::31::19:

alisahaf70
31-08-2009, 13:12
من که دیگه بی خیال شدم انقدر استرس خوردم که دیگه جا ندارم ازادم ندادم فقط نگام به سراسری هر چی خدا بخواهد

pesarebaba2006
31-08-2009, 13:39
نتایج فردا میاد . دعا کنید . من اصلا امیدی به دولتی ندارم . اگر هم آزاد قبول بشم میرم . پس برای خودم آرزوی موفقیت میکنم .

اگر اونی که میخوام بشه ، شیرینی به همتون میدم . قول میدم .

wnba
31-08-2009, 13:49
منم چون امیدی به سراسری ندارم ازادم میرم امیدوارم انتخاب اولم قبول شم همینطور همه بچه های p30 حال کنن

با نتیجه هاشون.ولی واقعا ازادم اونقدر بد نیست اگر کسی درس بخونه تو دانشگاه.شاید

MORINIO
31-08-2009, 13:57
من فقط یه جا قبول شم دولتی و آزادش فرق نمیکنه !

امشب من خوابم نمیبره تا صبح! :27:

behnam_roli
31-08-2009, 14:03
من کاملا ریلکسم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبول هم بشم عمرا نمیرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

seyyedi
31-08-2009, 15:12
دوستان سلام

ولي يه كم سخته ها...فكرش رو بكنين كه مثلا يه شهر ديگه قبول بشين...! درعرض اين دوهفته بايد از شهرتون برين يه جاي ديگه و بعدشم تنها زندگي كنين...!!
ختي فكرش هم باعت ميشه كه جورابم بو بگيره!!!!!!!!!!!!!!!!!:31::31::31::31::19:
این فکر که باعث میشه کیفور کیفور بشم درست برعکس شما:18::31:

من کاملا ریلکسم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبول هم بشم عمرا نمیرم
ایول
ولی خوب اگه سال دومی باشی و رتبه هم خوب نباشه و یه سری شرایط دیگه باعث میشه که یکمم به آزاد فکر کنی
علی علی

pooyaabi
31-08-2009, 15:57
من که هر جا قبول بشم میرم
ازاد که میگن بد حراستی داره
تازه شهر دیگه دولتی بیارم میگن با بچه های خوابگاه خیلی حال میده :d

RoYaYeEe_NiIiLi
31-08-2009, 17:56
نتایج فردا میاد . دعا کنید . من اصلا امیدی به دولتی ندارم . اگر هم آزاد قبول بشم میرم . پس برای خودم آرزوی موفقیت میکنم .

جددددییی نتایج فردا میاد؟
من اگه نمیومدم اینجا 100 در 100 15ام میرفتم واسه گرفتن نتایج
یعنی اخبار گفته که فردا میاد نتایج؟ساعت چند؟

Pouria001
31-08-2009, 18:03

ببینم دوستان نتایج پزشکی هم فردا میاد یا قراره دیرتر اعلام شه؟

MaaRyaaMi
31-08-2009, 18:12
بله اخبار هم گفت نتایج فردا میاد... از 1 میلیون شرکت کننده 500 هزار نفر پذیرش میشن (اخبار گفت !)

نتایج پزشکی و غیر پزشکی!!

pesarebaba2006
31-08-2009, 18:20
پزشکی و غیر پزشکی و پاره وقت و همه و همه فردا راس ساعت 10 (البته خیلی زودتر میاد . شاید 12 امشب!!!) میاد .

اولین چیزیه که تو این مملکت زودتر از موعد صورت میپذیرد .

RoYaYeEe_NiIiLi
31-08-2009, 22:47
البته من خیلی معذرت میخوام که دوباره میپرسم
این نتایجی که میگین ماله آزاده یا سراسری
چونکه من باورم نمیشه:37:

pooyaabi
31-08-2009, 22:49
ماله آزاد
سراسری احتمالا جمعه بیاد

RoYaYeEe_NiIiLi
31-08-2009, 23:01
ماله آزاد
سراسری احتمالا جمعه بیاد

ای خدا هرچی میخوای بهت بده
قلبم اومد تو حلقم فکر کردم نتایجه سراسریه

Maziar_69
01-09-2009, 00:02
همیشه سراسری بعد از آزاد میاد.
برای ثبت نام آزاد هم گفتن از 21 شهریور هست.
چون تا اون موقع نتایج سراسری اومده.

pesarebaba2006
01-09-2009, 07:12
فکر نکنم دیگه منو ببینید .

pooyahacker
01-09-2009, 08:39
فکر نکنم دیگه منو ببینید .

چرا ؟! میخوای شوهر کنی ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pouria007
01-09-2009, 09:38
نه بابا می خواد بره ساچمه پلو و اینا:دی

.:HAMED:.
01-09-2009, 09:51
این نتایجی که میگین ماله آزاده یا سراسری
چونکه من باورم نمیشه

ماله آزاد
سراسری احتمالا جمعه بیاد

همیشه سراسری بعد از آزاد میاد.
برای ثبت نام آزاد هم گفتن از 21 شهریور هست.
چون تا اون موقع نتایج سراسری اومده.
یعنی چیییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟
سراسری دیگه چیه؟؟؟؟؟
مگه منظورتون نتایج همون کنکور دانشگاه آزاد نیست؟
آخه سراسری بعد آزاد میاد یعنی چی؟؟؟
مگه سراسری رو یه ماه پیش اعلام نکردن؟؟؟

lotus prince
01-09-2009, 09:52

ادبیات 40
عربی 20
دینی 65
زبان 73
فیزیک 26
شیمی 62

معدلم پایین بود.
حدود 15.
موفق باشی.
با عرض خسته نباشيد.
من معدل سومم 17.60 شده اين چه قدر ميتونه تاثير بذاره؟
اون سايتي هم كه گفتيد درصدهارو ميده اگه ميشه آدرسشو لطف كنيد.
يعني من 89 دور و بر اين درصد ها بزنم(كه از اين بهتر ميتونم بزنم)رتبم زير 5000 ميشه؟
ممنون.

behnam_roli
01-09-2009, 09:55
یعنی چیییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟
سراسری دیگه چیه؟؟؟؟؟
مگه منظورتون نتایج همون کنکور دانشگاه آزاد نیست؟
آخه سراسری بعد آزاد میاد یعنی چی؟؟؟
مگه سراسری رو یه ماه پیش اعلام نکردن؟؟؟

استاد یه ماه پیش رتبه ها رو اعلام کردن:31:

الان اینکه کجا قبول شدیم رو میگن

احتمالا چند روز دیگه بیاد

01-09-2009, 09:58
الان اینکه کجا قبول شدیم رو میگن

احتمالا چند روز دیگه بیاد
دانشگاه سراسری که وسطها انتخاب رشته هم گذاشت
من قبول نشدم در جریان نیستم.
کی به کیه؟

pesarebaba2006
01-09-2009, 10:04
چرا ؟! میخوای شوهر کنی ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه بابا می خواد بره ساچمه پلو و اینا:دی

زبونتو گاز بگیر !!!

میخواستم خودکشی کنم . اما دیدم عمق فاجعه زیاد نیست .

مهندسی صنایع غذایی خوراسگان قبول شدم.
زیست 100
شیمی 86
فیزیک 40
ریاضی 35

ادبیات 65
دینی 20 !!!
عربی 40
زبان 20 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01-09-2009, 10:17
دانشگاه سراسری که وسطها انتخاب رشته هم گذاشت
من قبول نشدم در جریان نیستم.
کی به کیه؟
فهمیدم لازم نی دیگه توضیح بدی

under10 mey
01-09-2009, 13:51
اگه میشه یکی بگه برای قبولی دررشتی برق تو یکی از دانشگاههای تهران حدودا رتبه ی(منطقه 3) چند باشه؟

Thanks

soheiltaker
01-09-2009, 13:55
سلام
خوب به سلامتي آزاد هم كه اومد
گفتن سراسري هم نيمه دوم و قبل 21 مياد
من مكانيك نجف آباد اصفهان قبول شدم هر چند آزاد نميرم ولي اي كاش يه جا بهتر زده بودم!!
ادب 65 عربي 60 ديني 85 زبان 75 رياضي 5!!!! فيزيك 85 شيمي 80

amirf
01-09-2009, 16:00
بلکه تو آزاد یه رقمی بیاریم !
ادب 86 عربي 86 ديني 86 زبان 76 رياضي 28 فيزيك94 شيمي 92 رتبه 9 مکانیک سیالات مشهد !

alisahaf70
01-09-2009, 17:51
با عرض خسته نباشيد.
من معدل سومم 17.60 شده اين چه قدر ميتونه تاثير بذاره؟
اون سايتي هم كه گفتيد درصدهارو ميده اگه ميشه آدرسشو لطف كنيد.
يعني من 89 دور و بر اين درصد ها بزنم(كه از اين بهتر ميتونم بزنم)رتبم زير 5000 ميشه؟
ممنون.

بستگی داره تو چه سطحی بخوای بررسی کنی من معدل 19.5 هم می شناسم شد 28 هزار
بستگی به کنکور داره تا زیر 2000 معدل 17تاثیر منفی داره ولی بعدش به نظر من تاثیر مثبت من با معدل 15 شدم 2173 اگر معدلم 19 بود می شدم 1400 همه چی به کنکور مربوطه

behnam_roli
02-09-2009, 13:41
آقا جایی نگفتن جوابای سراسری کی میاد؟

اینا خیلی حال میکنن ملتو سر کار بزارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pooyaabi
02-09-2009, 13:52
گفتن دیگه : تا اخر هفته دیگه

eli_bermuda
02-09-2009, 14:07
ولي ميشه تا حدودي با اين درصدها آدم رتبش رو بحسابه.
man rotbam 1500 mantaghe2 hastesh, in darsadame
adab57
arabi76
dini68
zaban69
riazi40
fizic61
shimi54

pesarebaba2006
03-09-2009, 12:39
این هم کارنامه ی یه بابایی که دندونپزشکی خوراسگان قبول شده . من که نشدم :((

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pesarebaba2006
03-09-2009, 13:02
من یه باره دیگه این عکس رو به همراه یک عکس دیگه میزارم . تو رو خدا به ظرفیت و نمره ی آخرین فرد قبول شده ی هر کدوم دقت کنید ...

اگه بابام رفته بود جبهه ، الان من هم دندانپزشکی قبول شده بودم . نمره ی من در گروه پزشکی 6900 هست . آ ه ه ه ه ه ه . . .

sahar_6911
03-09-2009, 13:43
بچه ها سلام منم یه سوالی داشتم البته مربوط به رشته ریاضی نیست . می خواستم بدونم که برای مدیریت بازگانی د تهران از رشته انسانی چه رتبه ای لازمه؟؟ کسی خبر داره؟؟ تو رو خدا اگه کسی میدونه بگه:41:

pesarebaba2006
03-09-2009, 17:52
بچه ها کسی شماره تلفنی سراغ نداره که مشخصات بدیم ، شماره ملی بده ؟!

beh,p
03-09-2009, 19:35
بچه ها کسی شماره تلفنی سراغ نداره که مشخصات بدیم ، شماره ملی بده ؟!

فکر کنم باید به ثبت احوال منطقه بزنگی

pooyaabi
03-09-2009, 21:40
بچه ها سلام منم یه سوالی داشتم البته مربوط به رشته ریاضی نیست . می خواستم بدونم که برای مدیریت بازگانی د تهران از رشته انسانی چه رتبه ای لازمه؟؟ کسی خبر داره؟؟ تو رو خدا اگه کسی میدونه بگه:41:
این رتبه هایی که میگم میانه رتبه هست
منطقه 1 : 250
منطقه 2: 285

niusha_z
04-09-2009, 00:01
سلام دوستان. ببخشید اگه در این باره بحث شده من دیگه کل توپیک رو نگاه نکردم. من توی انتخاب رشته بعد از عکاسی دانشگاه هنر، صنایع دستی دانشگاه هنر و بعدش باستان شناسی دانشگاه تهران رو زدم. احتمال قبول شدنم تو عکاسی زیاده ولی از طرفی ممکنه نشم و من الان مثل ... پشیمونم که صنایع دستی زدم انتخاب بعدم رو. سهل انگاری هم کردم و تا وقتی که میشد نگفتم که کد رشته رو حذف کنند. حالا میخواستم ببینم در صورت قبول شدن تو صنایع دستی، میشه برم رشته ی انتخابی بعدیم یعنی باستان شناسی رو بخونم؟ (میدونم که نمره ی قبول شدن برای رشته رو هم دارم! رتبه م 69 منطقه 1ه) و کلن این که امکان چنین انتقال های وجود داره...؟

sahar_6911
04-09-2009, 11:59
این رتبه هایی که میگم میانه رتبه هست
منطقه 1 : 250
منطقه 2: 285

سلام آقا پویا دستت درد نکنه . واقعا به این اطلاعات نیاز داشتم . یه سوال دیگه هم داشتم میانه رتبه یعنی چی؟؟؟ تو کانون هم همش میگنا اما راستش من دقیق نفهمیدم؟؟؟/:41::41:

Maziar_69
04-09-2009, 14:29
سلام آقا پویا دستت درد نکنه . واقعا به این اطلاعات نیاز داشتم . یه سوال دیگه هم داشتم میانه رتبه یعنی چی؟؟؟ تو کانون هم همش میگنا اما راستش من دقیق نفهمیدم؟؟؟/:41::41:

یعنی کسایی که اون رشته/شهر رو قبول شدن میان به ترتیب از بالا به پایین می چینن. تراز و رتبه ی اون نفری که وسط هست میشه میانه ی تراز یا میانه رتبه.

مثلا اگه 7 نفر قبول شده باشن تراز و رتبه نفر 4 ام میشه میانه. :11:

saharnaz1
04-09-2009, 14:41
[quote=pesarebaba2006;4164866]من یه باره دیگه این عکس رو به همراه یک عکس دیگه میزارم . تو رو خدا به ظرفیت و نمره ی آخرین فرد قبول شده ی هر کدوم دقت کنید ...

اگه بابام رفته بود جبهه ، الان من هم دندانپزشکی قبول شده بودم . نمره ی من در گروه پزشکی 6900 هست . آ ه ه ه ه ه ه . . .[/qu
باجبهه رفتن بابات مشكل حل نميشد بايد جانباز ياشهيد باشه!

amirmon
04-09-2009, 14:53
سلام

یه سوال...
واسه قبولی تو عمران دانشگاه صنعتی اصفهان و شیراز چه رتبه ای لازمه...

ممنون

alisahaf70
04-09-2009, 15:50
بچه ها به تقویم شریف دقت کنید فکر کنم باید قبل از 16 نتیجه اعلام شه وگرنه از کی می خواهد 16 ثبت نام کند
تقویم آموزشی نیمسال اول ۸۹-۱۳۸۸
ثبت‌نام ۱۶ تا ۲۲ شهریور
شروع کلاسها ۳۰ شهریور
ترمیم و ثبت‌نام با تاخیر ۱۱ تا ۱۴ مهر
هفته ارزشیابی ۲۱ تا ۲۸ آذر
آخرین مهلت حذف نیم‌سال ۱ دی
حذف تک‌درس ۸ تا ۹ دی
پایان کلاسها ۱۳ دی
شروع امتحانات ۱۹ دی تا ۳ بهمن
آخرین مهلت ارسال نمره ۱۷ بهم

javat00
04-09-2009, 16:54
اصلا بالای 16 معلومه که نتایجو نمیدن به 2 دلیل...
1 اینکه دیگه خیلی دیر میشه...
2 اینکه اگه از 16 بگذره به شبها و روز های قدر میخوره تا 2-3 روز که یقینا اون به اون روزها نمیکشه..همون 2 شنبه احتمال زیاد باد

John Doe
04-09-2009, 18:06
بچه ها به تقویم شریف دقت کنید فکر کنم باید قبل از 16 نتیجه اعلام شه وگرنه از کی می خواهد 16 ثبت نام کند
تقویم آموزشی نیمسال اول ۸۹-۱۳۸۸
ثبت‌نام ۱۶ تا ۲۲ شهریور
شروع کلاسها ۳۰ شهریور
ترمیم و ثبت‌نام با تاخیر ۱۱ تا ۱۴ مهر
هفته ارزشیابی ۲۱ تا ۲۸ آذر
آخرین مهلت حذف نیم‌سال ۱ دی
حذف تک‌درس ۸ تا ۹ دی
پایان کلاسها ۱۳ دی
شروع امتحانات ۱۹ دی تا ۳ بهمن
آخرین مهلت ارسال نمره ۱۷ بهم

خوب شاید واسه جدید الورودا نباشه این

javat00
04-09-2009, 18:20
دیدم دوستان میگن چه ربطی به شب قدر داره ؟؟
بابا جون شب قدر یا همون روز قدر کسی که تو خونه نمیشینه....همه بیرون هستند...بعدشم تلویزیون اینقدر برنامه میذاره که اصلا خبر اینکه نتایج بیاد کلا محو میشه...به نظر من اینا یه روزی میذارن که خبرش تو چشم باشه نه اینکه بین هزار غم و ناراحتی بیان بگن نتایج نهایی آزمون سراسری 88 آمد...

majid_potter7
04-09-2009, 20:37
دیدم دوستان میگن چه ربطی به شب قدر داره ؟؟
بابا جون شب قدر یا همون روز قدر کسی که تو خونه نمیشینه....همه بیرون هستند...بعدشم تلویزیون اینقدر برنامه میذاره که اصلا خبر اینکه نتایج بیاد کلا محو میشه...به نظر من اینا یه روزی میذارن که خبرش تو چشم باشه نه اینکه بین هزار غم و ناراحتی بیان بگن نتایج نهایی آزمون سراسری 88 آمد...
درسته..منم فک کنم یک شنبه شب بیاد..

MORINIO
04-09-2009, 22:05
سلام

یه سوال...
واسه قبولی تو عمران دانشگاه صنعتی اصفهان و شیراز چه رتبه ای لازمه...

ممنون

واسه دانشگاه صنعتی اصفهان میدونم منطقه دو تا رتبه حدود 2100 میگیره!

amirmon
05-09-2009, 00:28
تو 87 اصفهان 2812 تو شیراز 2547 بر طبق امار ناقص قلم چی

منظورت از اصفهان همون صنعتی اصفهان هستش دیگه؟
یعنی شیراز از صنعتی اصفهان رتبه بهتر می خواد؟؟!!!!!

دو سه هفته پیش تو اخبار گفت دانشگاه صنعتی اصفهان بهترین دانشگاه فنی مهندسی ایران شناخته شده!!!
یعنی من با 2200 منطقه 1 عمران صنعتی اصفهان رو میارم؟!!!!!!

میشه عمران خواجه نصیر رو هم بگی....

با تشکر

واسه دانشگاه صنعتی اصفهان میدونم منطقه دو تا رتبه حدود 2100 میگیره!

مممنون

واسه منطقه 1 رو نداری؟؟

من فکر می کردم واسه عمران صنعتی اصفهان زیر 1500 می خواد!!
با صنعتی اصفهان که خیلی دانشگاه قوی هستش پس چرا اینقدر رتبه های بالا می گیره؟؟

michel
05-09-2009, 00:29
سلام من رتبه منطقه 1 شد : 1086
تو انتخاب رشتم همه ی دندونپزشکی ها و پزشکی ها وداروسازی ها رو در کل کشور زدم به نظرتون یکی از این رشته ها رو قبول میشم ؟

asroma08
05-09-2009, 00:37
واسه منطقه 1 رو نداری؟؟

من فکر می کردم واسه عمران صنعتی اصفهان زیر 1500 می خواد!!
با صنعتی اصفهان که خیلی دانشگاه قوی هستش پس چرا اینقدر رتبه های بالا می گیره؟؟
منطقه 1 - بومی اصفهان تا 2800 هم گرفته
دانشگاه اصفهان تا 3600 میگیره

Mehran Malfoy
05-09-2009, 10:42
سلام من رتبه منطقه 1 شد : 1086
تو انتخاب رشتم همه ی دندونپزشکی ها و پزشکی ها وداروسازی ها رو در کل کشور زدم به نظرتون یکی از این رشته ها رو قبول میشم ؟
یکی از دوستان ما 1700 منطقه ی 2 شد ، رفت پیش یه مشاور بهش گفته بود که با این رتبه پزشکی ساری قبول میشی ...

Hossein Adeli
05-09-2009, 12:26
یه سوال داشتم خواهشنا بی جواب نگذارید.
برای قبولی در رشته عمران دانشگاه تبریز در سراسری و آزاد چه تراز و درصدی میخواد؟
برای رشته های نرم افزار و الکترونیک و ... چطور؟

melody70
05-09-2009, 13:56
پسر بابا حالا چرا عصباني ميشي عمو؟؟:31::31:
منم حالا يه مساله ديگه رو مطرح ميكنم...!:31:
روز اول دانشگاه چه تريپ لباسي ميپوشين؟؟ اسپرت؟ جلف؟ تريپ جووني؟ يا كت و شلوار؟؟:31::31:

من كه ميترسم با كت و شلوار برم بعدش به سرنوشت اون پسره تو فيلم ترانه مادري[فكر كنم پو يا ] دچار شم!!!:31:
نه بابا کت شلوار که نباید بپوشی من همیشه فکر میکردم پسرا در انتخاب تیپ بسیار راحت اند
من میخواستم اول یه تیپ خفن بزنم روی همه کم بشه بعد روز دوم عادی برم ولی پشیمون شدم
ولی از این اول با هرچی میرید تا ته حفظش کنید

سوال مهم:سال 86و87 مکانیک شریف,کامپیوتر شریف ,برق تهران,برق امیرکبیر تاچه رتبه ای گرفته اند(منطقه 2)
پیشاپیش مرسی