PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با این درصد و رتبه رشته مورد علاقم رو قبول می شم ؟

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9

javat00
29-07-2009, 13:49
نه..این سازمان سنجش کلا همینطوری هست.. حالا اینا که خوبه جوک ترین حرفشون این بود که گفتن سوالا به صورت مفهومی و موجود در کتب درسی طرح شده بود ! شک نکینید نفر اول معین فلاحتگره .. میگین ریاضی و فیزیک رو 100 زده..

John Doe
29-07-2009, 14:01
نه..این سازمان سنجش کلا همینطوری هست.. حالا اینا که خوبه جوک ترین حرفشون این بود که گفتن سوالا به صورت مفهومی و موجود در کتب درسی طرح شده بود ! شک نکینید نفر اول معین فلاحتگره .. میگین ریاضی و فیزیک رو 100 زده..

الان که گفتن بهشهریه دیگه جای هیچ شبهه ای باقی نمونده.جمع اهوازیه هم احتمالا احسان عباسیه.راستی مشهدیه من پریشاد کریمی رو یادم رفت بگم.

Senator_Offline
29-07-2009, 14:32
احتمال 80 درصد نفر اول رشته ریاضی که از بهشهر مازندران است معین فلاحتگر است.

hajnokhod
29-07-2009, 14:45
الان که گفتن بهشهریه دیگه جای هیچ شبهه ای باقی نمونده.جمع اهوازیه هم احتمالا احسان عباسیه.راستی مشهدیه من پریشاد کریمی رو یادم رفت بگم.
البته من با احتمال %90 ميگم از مشهد وهاب زارعيه!
حالا مارو نگاه كن مثه بيكارا داريم رتبه 1 تا 10 جور ميكنيم.يكي نيست بهمون بگه آخه تو فضولي؟!اصلا رتبه خودت چند ميشه؟!:5:

1240
29-07-2009, 15:16
اين دانش‌آموز مازندراني اهل شهرستان بهشهر است و در مركز شهيد بهشتي ساري مشغول تحصيل است.
افتخار ديگر در استان مازندران رقم خورد و اين نخبه مازندراني توانست يك بار ديگر پله كنكور در استان مازندران را ارتقا دهد.
نفر نخست كنكور در گروه آزمايشي رياضي و فني براي نخستين بار در كنكور شركت كرده است.

اینکه تکمیل ظرفیت ندارن به ضرر ما تنبل ها نیست؟

1240
29-07-2009, 15:17
اين دانش‌آموز مازندراني اهل شهرستان بهشهر است و در مركز شهيد بهشتي ساري مشغول تحصيل است.
افتخار ديگر در استان مازندران رقم خورد و اين نخبه مازندراني توانست يك بار ديگر پله كنكور در استان مازندران را ارتقا دهد.
نفر نخست كنكور در گروه آزمايشي رياضي و فني براي نخستين بار در كنكور شركت كرده است.

چه با حال
از فردا و پس فردا همه رتبه هاشون میگن
من چون 4-5 رقمی هستم نمیتونم بگم:13:

لطفا پستهای پشت هم رو در یک پست ارسال بفرمایید.

reyhaneh_1370
29-07-2009, 15:38
کسی نمیودونه سنجش پارسال چه زمانی رو برای اعلام نتایج مشخص کرد و بعد اینکه خود نتایج چه ساعتی رو سایت اومدن؟

1240
29-07-2009, 15:50
کسی نمیودونه سنجش پارسال چه زمانی رو برای اعلام نتایج مشخص کرد و بعد اینکه خود نتایج چه ساعتی رو سایت اومدن؟
من پارسال رو یادم نیست
چون کنکور داشتم و سال دومم هست
اون سال مثل امسال بیخیال بودیم و عصر رفتیم دیدیم :31:

ولی یادش بخیر 5 سال پیش برای خواهرم رفتیم
شب اعلام کردن امده

اما سیستمشون میریختن به هم
بلاخره 4 صبح براش گرفتم

اون زمان سرور درست حسابی نداشتن
الان عالی شده
نزدیک شب میدن 100 درصد

John Doe
29-07-2009, 15:54

مگه بقیه نفرات برتر چندمین بارشون بود شر کت میکردن؟

asroma08
29-07-2009, 16:13

چه با حال
از فردا و پس فردا همه رتبه هاشون میگن
من چون 4-5 رقمی هستم نمیتونم بگم:13:

لطفا پستهای پشت هم رو در یک پست ارسال بفرمایید.
این فلاحتگر کارش خیلی درسته
مشاورم 6 ماه پیش میگفت این اول میشه . توی ازمونهای کانون بدون استثنا جز 3نفر بود و ترازش از 8000 پایین تر نیومد

rezaxp
29-07-2009, 16:23
معین فلاحتگر که تابلو بود اول میشه ... من همیشه یادمه تو قلم چی ها با اختلاف فاحشی اول می شد!

beh,p
29-07-2009, 16:32
این فلاحتگر کارش خیلی درسته
مشاورم 6 ماه پیش میگفت این اول میشه . توی ازمونهای کانون بدون استثنا جز 3نفر بود و ترازش از 8000 پایین تر نیومد

خیلی ها بودند که ترازشون از 8000 پایین نمیومد.مثل حمید اعظمی یا محمود مهربان

roham_06
29-07-2009, 17:12
ماشاالله معين فلاحت گر...........................
ما از سال سوم دبيرستان هر موقع اين مجله رو ميديديم عكسش تو همون رديف اول بود!!!!!!! دمش گرم!!!

آقا
لطفا لينك خبرتون رو بذاريد كه گفته از بهشهره

John Doe
29-07-2009, 17:22
آقا
لطفا لينك خبرتون رو بذاريد كه گفته از بهشهره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohsensoft
29-07-2009, 18:01
آقا چرا من نیستم تو اینا؟
100% تقلب شده
بریزین بیرون :دی

ولی اگه این بابا ریاضی و فیزیک رو صد زده باشه باید حتما به دکتر خودشو نشون بده
آخه مگه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RoYaYeEe_NiIiLi
29-07-2009, 18:09
ولی اگه این بابا ریاضی و فیزیک رو صد زده باشه باید حتما به دکتر خودشو نشون بده
آخه مگه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:18::18::18:کی 100 زده؟؟؟؟؟
راستی دوستان من یه سوال داشتم...من یه همکلاسی دارم که رشته ی ریاضیه و میخواد وکالت بخونه....اون راحتتر قبول میشه یا اونی که رشته ی انسانیه؟
مثلا میتونه با رتبه ی 4000 اصفحان رو بیاره؟:18:
بچه ها من یه فکری مثل خوره افتاده به جونم....فقط توروخدا نگین سوالم تکراریه ها:41:
میگم من امسال که کنکور دادم بهم گفتن کسایی که منطقه ی 3 هستن توی رتبشون تاثیر داره این سهمیه...بعد الان که من فهمیدم که تاثیرش روی رتبه ی منطقه هست که دلیلشم اینه که تعداد کمتره ولی روی رتبه ی کشور تاثیری نداره...شما که میگید رتبه ی اصلی رتبه ی منطقه هست که اگه اینطوریه که هر منطقه باید یه نفر اول داشته باشه...اگرم که اصلیه کشوری باشه که من بدبخت میشم:37:

pooyahacker
29-07-2009, 18:20
:18::18::18:کی 100 زده؟؟؟؟؟
راستی دوستان من یه سوال داشتم...من یه همکلاسی دارم که رشته ی ریاضیه و میخواد وکالت بخونه....اون راحتتر قبول میشه یا اونی که رشته ی انسانیه؟
مثلا میتونه با رتبه ی 4000 اصفحان رو بیاره؟:18:

اگه ریاضی شرکت کنه و بخواد وکالت بخونه بعضی دانشگاههای خاص رو میتونه انتخاب کنه مثلا تو تهران امام صادق .
در همین زمینه بگم یکی از فامیلای ما تو ریاضی رتبه ی خوبی نیاورده بود ولی چون عمومیاش رو خوب زده بود حقوق امام صادق قبول شد !

mohsensoft
29-07-2009, 18:21
کی 100 زده؟؟؟؟؟
همینی که رتبه ش 1 شده

مثلا میتونه با رتبه ی 4000 اصفحان رو بیاره؟
اصلا از ریاضی نمیشه وکالت قبول شد
مگر اینکه امام صادق رو انتخاب کرده باشه که اون هم قبولیش فوق العاده سخته
البته واسه آدمای عادی!!!!!!

pooyahacker
29-07-2009, 18:23
خب دختر خوب( رویای نیلی) هر منطقه یه رتبه 1 داره دیگه ، در کل هم یه رتبه 1 کشوری داریم

در جواب محسن سافت هم بگم که پست بالات نگاه کن

pouria007
29-07-2009, 18:27
بینم شما احتمالاً رتبه کشوریتونو که به فامیل و دوست و آشنا نمیگید؟:دی

pooyahacker
29-07-2009, 18:30
بینم شما احتمالاً رتبه کشوریتونو که به فامیل و دوست و آشنا نمیگید؟:دی

ما همون منطقه ایشم رومون نمیشه بگیم ...:27:

RoYaYeEe_NiIiLi
29-07-2009, 18:33
خب دختر خوب( رویای نیلی) هر منطقه یه رتبه 1 داره دیگه ، در کل هم یه رتبه 1 کشوری داریم

درسته ولی خب اونی که میارنش تو تی وی کشوریس دیگه:31:
این اگه شانس گنده منه...رتبه ی منطقمو بگم فردا یکی که کشوریش شده اندازه ی من چشش میفته تو چشه من و آبروم میره:27:
یعنی پس من مطمئن باشم که رتبه اصلیه که همه میگن رتبه ی منطقه هست؟(آیکن استرس و ترس و دلهره ی فراوان)

pouria007
29-07-2009, 18:34
ما همون منطقه ایشم رومون نمیشه بگیم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

نه آخه من یک ماهه دارم تمرین می کنم رتبه منطقه رو چجوری بگم خونواده پس نیفتن:دی
وا ویلا اگه بگن رتبه کشوریت چند شده من چیکار کنم؟ یه چند تا میزارم روش میگم این شده خوبه؟:19:

mf.designing
29-07-2009, 18:43
ریاضی فیزیک رو 100% زدن !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif بابا من هیچی بلد نبودم ، فقط به روی سوالها نگاه میکردم ، واسه شیمی وقت نکردم :دی
ببینم اینا آدم هستند ؟؟؟
البته به نظر من اسم موفق ها تو کنکور رو نمیشه نخبه گذاشت ! کنکور ایران بار علمی چندانی به نظر من نداره

seyyedi
29-07-2009, 18:43
دوستان سلام

بچه ها من یه فکری مثل خوره افتاده به جونم....فقط توروخدا نگین سوالم تکراریه ها:41:
میگم من امسال که کنکور دادم بهم گفتن کسایی که منطقه ی 3 هستن توی رتبشون تاثیر داره این سهمیه...بعد الان که من فهمیدم که تاثیرش روی رتبه ی منطقه هست که دلیلشم اینه که تعداد کمتره ولی روی رتبه ی کشور تاثیری نداره...شما که میگید رتبه ی اصلی رتبه ی منطقه هست که اگه اینطوریه که هر منطقه باید یه نفر اول داشته باشه...اگرم که اصلیه کشوری باشه که من بدبخت میشم:37:
ببینید شما یه رتبه منطقه ای دارید یه رتبه کشوری که رتبه ای اصلی بر مبنای اون انتخاب رشته میکنید توی خیلی از رشته ها اون رتبه منطقه ای هست
توی رشته هایی هم که زده انتخابشون کشوریه ملاک رتبه کشوریه
همونطور که گفتید توی هر منطقه مثل کل کشور نفر اول و دوم و ... وجود داره

---------------------
راستی دوستان کار دیگه ای ندارن دارن لیست اسامی نفرات اول تا دهم رو در میارن
بابا چند تا صفحه رو اینجوری پر کردین
خوب اگه قراره این کار رو بکنین راست میگین بقیشم خودتو ن همین الان در بیارین دی:

علی علی

pozitron1369
29-07-2009, 18:44
ملت توجه کنن!نفر اول کنکور تجربی امسال یا رستگار رحمانیه یا سامان مستوفی.

behnam_roli
29-07-2009, 18:47
وا ویلا اگه بگن رتبه کشوریت چند شده من چیکار کنم؟ یه چند تا میزارم روش میگم این شده خوبه؟:19:

من که اصلا به این قضیه فکر نکردم

آخه هر وقت کلی تمرین میکنم که چی بگم گند میزنم ولی وقتی همون لحظه فک میکنم که چی بگم خیلی راحت تر تمومش میکنم(ماشالله تجربم تو این زمینه بالاس:31:)

pooyahacker
29-07-2009, 18:52

خب اگه بگن کارنامه ات رو ببینم چی کار میکنی ؟!‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهتره توجیهشون کنی که رتبه کشوری هیچ ارزشی نداره !

البته یه راههایی مثل فتوشاپ و فرانت پیج هم موجوده :31:

attractive_girl
29-07-2009, 19:02
من همیشه میدیدم نفر اول کانون بود! با تراز 8000 به بالا!

دلیل نمیشه چون ترازش تو قلم چی بالا بوده توی سراسری هم همینطور بوده باشه.
اگه ملاک ترازهای آموزشگاه ها باشه خیلی های دیگه هم هستن که توی آموزشگاه های دیگه مثه گزینه 2 و .. که آزموناش هم به نسبت سخت تر بوده ترازهای بالایی داشتن!!!

پس لطفا تضعیف روحیه نکنید.هر کدوم از ما میتونه اول باشه:46:

البته من مستثنی از این قضیه ام:27::31:

saayeh
29-07-2009, 19:41
نفر نخست کنکور ریاضی که معدل او در دوره پیش‌دانشگاهی نمره 92/19 درصد بوده گفت: در کلاس‌های رفع اشکال و کنکور مدرسه شرکت می‌کردم و به نظر خودم به شیوه معمولی درس خوانده‌ام.معین فلاحت‌گر برنامه‌ریزی درست را شرط اساسی موفقیت در کنکور دانست و گفت:همه نمی‌توانند نفر نخست بشوند همانند من که فکر نمی‌کردم عنوان نخست را کسب کنم ولی باید خوب درس بخوانند تا در رشته مورد علاقه‌شان ادامه تحصیل دهند.
وی با اشاره به اینکه دوره ابتدایی و راهنمایی را در مدرسه‌های دولتی شهرستان بهشهر تحصیل کرده‌، خاطر نشان کرد: دوره دبیرستان و پیش‌دانشگاهی را در مرکز شهید بهشتی شهرستان ساری تحصیل کردم.
فلاحتگر با اشاره به اینکه قبل از امتحان حدس می‌زده به این رتبه برسد، گفت: از اینکه توانستم رتبه اول را کسب کنم و خانواده‌ام را خوشحال کنم احساس خوبی دارم.
نفر نخست کنکور ریاضی با موثر دانستن نقش خانواده در کمک به وی اظهار داشت: خانواده‌ام همراهی و پیگیری مسائل تحصیلی‌ام را در آزمون‌ها بر عهده داشتند.
وی علاقه تحصیلی خود در دانشگاه را رشته مهندسی برق و الکترونیک عنوان و تصریح کرد: در روزهایی که در مدرسه حضور داشتم بعد از کلاس، پنج ساعت درس و روزهایی که در مدرسه نبودم 9 ساعت و روزهای آخر 11 ساعت درس می‌خواندم.
در همین رابطه مدیر مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی ساری نیز طی سخنانی گفت: کسب مقام نخست کنکور ریاضی توسط فلاحت‌گر قابل پیش‌بینی بود.
سیدمحمد آقامیری با بیان اینکه فلاحتگر انسانی خودساخته، دارای برنامه و بسیار با انگیزه بود افزود: وی به دلیل پشتکار، تدین بسیار بالا و حسن معاشرت به این مقام علمی مهم دست یافت.
وی پیگیری والدین در کسب این عنوان علمی را مهم ارزیابی و خاطر نشان کرد: والدین معین فلاحت‌گر با مرکز تیزهوشان شهید بهشتی ساری ارتباط مداوم داشتند.
اقامیری اظهار داشت: شرکت مداوم در کلاس درس، عدم اتکا به کلاس‌های خصوصی، اعتماد به نفس و حضور در جمع دانش‌آموزان با انگیزه و همچنین شرکت در آزمون‌های سمپاد توسط فلاحت‌گر نشان می‌داده است که کسب رتبه نخست تا سوم در انتظار این نخبه مازندرانی است.
وی با تاکید بر اینکه مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی ساری برنامه‌های آماده‌سازی دانش‌آموزان برای کنکور را از هشت تیر ماه سال گذشته آغاز کرده است، افزود: معین فلاحت‌گر در طول تابستان در تمام برنامه‌های آموزشی شرکت می‌کرد و در طول سال نیز دانش‌آموز منظمی بود.
آقامیری ارتباط صمیمی بین مدیر، معاون، همکلاسی‌ها و عوامل آموزشی را از مزیت‌های اخلاقی و علمی معین فلاحت‌گر دانست و تصریح کرد: این مرکز از سال 80 به بعد توانست 50 رتبه ممتاز را به دست آورد.
وی در تشریح برخی از این عنوان‌ها اضافه کرد: مقام چهارم ریاضی، پنجم ریاضی، چهارم و ششم تجربی، نهم ریاضی و کسب یازده تا پنجاه از مهمترین دستاوردهای این مرکز آموزشی بوده است.
معین فلاحتگر متولد سال 1370 از شهرستان بهشهر و نفر نخست کنکور 88 ریاضی است که برای نخستین بار در کنکور سراسری شرکت کرده و پدرش نیز عضو هیئت علمی دانشگاه کشاورزی ساری است.

m-narvan
29-07-2009, 19:43
نفر اول تجربی فکر کنم سامان مستوفی باشه از جوانرود(منطقه 3)
راستی من تو یه سایتی(مدرسه خوارزمی فکر کنم)دیدم یه نفر به اسم معین فلاحت گر در صداش رو داده بود واسه تخمین رتبه.
البته اصلا تضمینی نیست که خودش بوده ولی درصدا این طوری بود
ادبیات 90
عربی 86
دینی 87
زبان 92
ریاضی 88
فیزیک 90
شیمی 98 یا 100

reyhaneh_1370
29-07-2009, 20:08
نفر نخست کنکور ریاضی که معدل او در دوره پیش‌دانشگاهی نمره 92/19 درصد بوده گفت: در کلاس‌های رفع اشکال و کنکور مدرسه شرکت می‌کردم و به نظر خودم به شیوه معمولی درس خوانده‌ام.معین فلاحت‌گر برنامه‌ریزی درست را شرط اساسی موفقیت در کنکور دانست و گفت:همه نمی‌توانند نفر نخست بشوند همانند من که فکر نمی‌کردم عنوان نخست را کسب کنم ولی باید خوب درس بخوانند تا در رشته مورد علاقه‌شان ادامه تحصیل دهند.
وی با اشاره به اینکه دوره ابتدایی و راهنمایی را در مدرسه‌های دولتی شهرستان بهشهر تحصیل کرده‌، خاطر نشان کرد: دوره دبیرستان و پیش‌دانشگاهی را در مرکز شهید بهشتی شهرستان ساری تحصیل کردم.
فلاحتگر با اشاره به اینکه قبل از امتحان حدس می‌زده به این رتبه برسد، گفت: از اینکه توانستم رتبه اول را کسب کنم و خانواده‌ام را خوشحال کنم احساس خوبی دارم.
نفر نخست کنکور ریاضی با موثر دانستن نقش خانواده در کمک به وی اظهار داشت: خانواده‌ام همراهی و پیگیری مسائل تحصیلی‌ام را در آزمون‌ها بر عهده داشتند.
وی علاقه تحصیلی خود در دانشگاه را رشته مهندسی برق و الکترونیک عنوان و تصریح کرد: در روزهایی که در مدرسه حضور داشتم بعد از کلاس، پنج ساعت درس و روزهایی که در مدرسه نبودم 9 ساعت و روزهای آخر 11 ساعت درس می‌خواندم.
در همین رابطه مدیر مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی ساری نیز طی سخنانی گفت: کسب مقام نخست کنکور ریاضی توسط فلاحت‌گر قابل پیش‌بینی بود.
سیدمحمد آقامیری با بیان اینکه فلاحتگر انسانی خودساخته، دارای برنامه و بسیار با انگیزه بود افزود: وی به دلیل پشتکار، تدین بسیار بالا و حسن معاشرت به این مقام علمی مهم دست یافت.
وی پیگیری والدین در کسب این عنوان علمی را مهم ارزیابی و خاطر نشان کرد: والدین معین فلاحت‌گر با مرکز تیزهوشان شهید بهشتی ساری ارتباط مداوم داشتند.
اقامیری اظهار داشت: شرکت مداوم در کلاس درس، عدم اتکا به کلاس‌های خصوصی، اعتماد به نفس و حضور در جمع دانش‌آموزان با انگیزه و همچنین شرکت در آزمون‌های سمپاد توسط فلاحت‌گر نشان می‌داده است که کسب رتبه نخست تا سوم در انتظار این نخبه مازندرانی است.
وی با تاکید بر اینکه مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی ساری برنامه‌های آماده‌سازی دانش‌آموزان برای کنکور را از هشت تیر ماه سال گذشته آغاز کرده است، افزود: معین فلاحت‌گر در طول تابستان در تمام برنامه‌های آموزشی شرکت می‌کرد و در طول سال نیز دانش‌آموز منظمی بود.
آقامیری ارتباط صمیمی بین مدیر، معاون، همکلاسی‌ها و عوامل آموزشی را از مزیت‌های اخلاقی و علمی معین فلاحت‌گر دانست و تصریح کرد: این مرکز از سال 80 به بعد توانست 50 رتبه ممتاز را به دست آورد.
وی در تشریح برخی از این عنوان‌ها اضافه کرد: مقام چهارم ریاضی، پنجم ریاضی، چهارم و ششم تجربی، نهم ریاضی و کسب یازده تا پنجاه از مهمترین دستاوردهای این مرکز آموزشی بوده است.
معین فلاحتگر متولد سال 1370 از شهرستان بهشهر و نفر نخست کنکور 88 ریاضی است که برای نخستین بار در کنکور سراسری شرکت کرده و پدرش نیز عضو هیئت علمی دانشگاه کشاورزی ساری است.
میشه منبعش رو ذکر کنید؟

John Doe
29-07-2009, 20:30
میشه منبعش رو ذکر کنید؟

خبرگزاری فارس گذاشته

Benygh
29-07-2009, 20:45
سلام
با این درصد ها به نظر شما چه رتبه ای تو منطه سه میشه اورد و چه رشته هایی ؟! :-؟

ریاضی 50
فیزیک 66
شیمی 70
عربی 60
بقیه هم 60

hajnokhod
29-07-2009, 20:54
سلام

ریاضی 50
فیزیک 66
شیمی 70
عربی 60
بقیه هم 60
بابا تو كه تاحالا صبر كردي 24 ساعت ديگم صبر كن!اتفاقي نميوفته كه!

bnmnb
29-07-2009, 20:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]براي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FDaftarche%2Fsar88%2Fdaferm288.html%D8%A8%D8%B1%D8 %A7%D9%8A)
مشاهده و دریافت فایل دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال 1388 اينجا را کليک نماييد

حسين توكلي افزود: دفترچه راهنماي انتخاب رشته همزمان با اعلام نتايج روي سايت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت،

جالبه.
هنوز نتایج نیومده دفترچه راهنماي انتخاب رشته رو دادن

Benygh
29-07-2009, 21:17
سلام

ریاضی 50
فیزیک 66
شیمی 70
عربی 60
بقیه هم 60
ممکن نیست الان بگید ؟! این برای من نیست آخه ...

reyhaneh_1370
29-07-2009, 21:26
سلام

ریاضی 50
فیزیک 66
شیمی 70
عربی 60
بقیه هم 60
به نظرم رتبه منطقه پایین 200 شه

majid.khaledi
29-07-2009, 21:26
ممکن نیست الان بگید ؟! این برای من نیست آخه ...
سلام
شک نکن زیر 300 منطقه 3

ati_1991
29-07-2009, 21:42
واقعا به اونهايي كه رتبه خوب كسب كردند و خواهند كرد پيشاپيش تبريك مي گم...
خصوصا به رتبه 1 رياضي كه از صميم قلب براش آرزوي موفقيت در تمام مراحل زندگي رو مي كنم. واقعا براي من افتخاره كه شخصي با اين پشتكار، هم رشته ي خودم به حقش رسيده باشه.... اميدوارم ما رو هم در شادي خودش شريك بدونه...:7:
و همينطور اعضاي خرخون سايت!:20: كه مطمئنم خيلي از دوستانمون رتبه ي عالي رو كسب خواهند كرد. رتبه هاتون مياركتون باشه... فقط ازشون مي خوام وفتي رفتن اون بالا بالا ها ما رو فراموش نكنن.... كه خيلي به يادشونيم...:20:
باز هم از همه دوستان تشكر مي كنم كه تو اين مدت اومدن تو اين فروم و ما رو از تنهايي بين كنكور تا اعلام نتايج در اوردن...:40::40::40:
براي همه تون آرزوي بهترين ها رو دارم...:11:

bnmnb
29-07-2009, 21:52
بله من هم پیشا پیش تبریک می گم.
راستی دوستان من نمی دونستم که تشکر کردن هم باعث اخطار گرفتن می شه.
امیدوارم با این چیزی که گفتم تا اعلام نتایج موقوف نشم و پیش شما بمونم.به هر حال من هم امیدوارم هر کس به مقدار تلاشی که کرده به نتیجه برسه.
ممنون

saharnaz1
29-07-2009, 22:30
يعني امشب ميدننننننن؟

bnmnb
29-07-2009, 22:32
يعني امشب ميدننننننن؟
فکر کنم فردا شب می گن:41:

John Doe
29-07-2009, 22:33
معین فلاحت‌گر در گفتگو با شبکه ایران در مازندران برنامه‌ریزی درست را شرط اساسی موفقیت در کنکور دانست و گفت:همه نمی‌توانند نفر نخست بشوند همانند من که فکر نمی‌کردم عنوان نخست را کسب کنم
و

فلاحتگر با اشاره به اینکه قبل از امتحان حدس می‌زده به این رتبه برسد،

بیچاره معلومه هول شده:27:

mohsensoft
29-07-2009, 22:43
وایییی
بابا دم این کسی که رتبه ی یک تجربی شده گرم
طرف از روستا های کرمانشاه بوده تونسته هم توی گروه تجربی هم توی گروه زبان رتبه ی یک بشه!!!!
واقعا دمش گرم
ما قدر امکانات رو نمیدونیم به خدا!!!!!!!!!!!

1240
29-07-2009, 23:05
ولی من دوست داشتم 2 چیز اتفاق بیوفته
یکی از روستا باشه نفر اول تا سوم
یکی اینکه عضو کانون فرهنگی آموزش نباشد.

beh,p
29-07-2009, 23:05
نفر دوم و سوم رو نفهمیدین کی شده؟

a3m00n
29-07-2009, 23:09
سلام

ریاضی 50
فیزیک 66
شیمی 70
عربی 60
بقیه هم 60

اگه سختيه كنكور امسال تقريبا مثل پارسال باشه ميشه:

بين 200 تا 250

من پارسال درصدام اينجوري شدن.

رياضي 58
فيزيك 60
شيمي 50 !!!
ادبيات 70
عربي 54
معارف 70
زبان 63

رتبم شد 352.

Benygh
29-07-2009, 23:27
سلام

ریاضی 50
فیزیک 66
شیمی 70
عربی 60
بقیه هم 60
رتبه ی کشوری چطور ؟!

amin7071
30-07-2009, 01:20
نفر دوم و سوم رو نفهمیدین کی شده؟
نفر دوم وسوم رو نمیدونم ولی نفر چهارم احسان عباسی از اهوازه
توی یکی از آزمونای سنجش هم رتبش 4 شده بود:27:
زحمتکشی از سر و صورتش میبارید:31:

eman253
30-07-2009, 06:28
من واقعا از اظهار محبت شما عزیزان نسبت به خودم تشکر می کنم و ان شالله که شما هم به آرزوهاتون برسین اما یک نکته من تا قبل از این همیشه از خدا می خواستم که این طور بشه والان که این طور شد می بینم که دنیا خیلی کوچیکه واقعا کوچیکه و از خدا یه چیز های دیگه می خوام!!!

behnam_roli
30-07-2009, 06:54
دفترچه راهنمای انتخاب رشته رسید:

mohsensoft
30-07-2009, 09:22
من واقعا از اظهار محبت شما عزیزان نسبت به خودم تشکر می کنم و ان شالله که شما هم به آرزوهاتون برسین اما یک نکته من تا قبل از این همیشه از خدا می خواستم که این طور بشه والان که این طور شد می بینم که دنیا خیلی کوچیکه واقعا کوچیکه و از خدا یه چیز های دیگه می خوام!!!
میشه خودتونو معرفی کنید؟

majid.khaledi
30-07-2009, 09:37
سلام

ریاضی 50
فیزیک 66
شیمی 70
عربی 60
بقیه هم 60
رتبه ی کشوری چطور ؟!
خوب زیر 6000 کشوری میشه

shifter
30-07-2009, 10:47
نکنه معین فلاحتگر هستی؟؟؟؟:31::31::31:

ولی اون از مازندرانه و شما از فارس .....:13:

بچه ها تا ساعاتی دیگر بدبخت میشم....:19::19:
یه راهی برای گفتن رتبه به والدین بهم بگین....!:19:

MORINIO
30-07-2009, 10:55
دفترچه راهنمای انتخاب رشته رسید:

با این حساب دیگه مطمئنم تا فردا صبح نتیجه ها میاد!

بچه ها تا ساعاتی دیگر بدبخت میشم....
یه راهی برای گفتن رتبه به والدین بهم بگین....!

من همون شیوه ی یهویی رو ترجیح میدم! : دی

javat00
30-07-2009, 11:01
خانواده ؟!
کدوم خانواده ؟ مرد حسابی خانواده ی من زودتر از من میرن میبینن نتایج رو...مگه میذارن من برم اول ببینم...بدبخت شدم رفت...امشب 100 % ساعت 1 شب نتایج رو سایته و شکی در آن نیست !

majid.khaledi
30-07-2009, 11:13
یه چیز جالب
دیشب پور عباس تو گفتگوی خبری گفت که نفر اول رشته زبان هم از جوانرود هست و ما احتمال زیادی میدیم که همین شخصی که رتبه یک تجربی شده باشه
یعنی هم نفر اول تجروبی شده هم زبان
جدا بهش تبریک می گم و خوشحالم که اینقد خوب درس خونده

saharnaz1
30-07-2009, 11:16
بچه ها تا ساعاتی دیگر بدبخت میشم....:19::19:
یه راهی برای گفتن رتبه به والدین بهم بگین....!:19:
خيلي راحت !خودت بهشون نگو بگو خودشون بيان ببينن@!

only4you_mehr
30-07-2009, 11:27
مگه ساعاتی دیگه میزنن ؟

rezaxp
30-07-2009, 11:34
مگه ساعاتی دیگه میزنن ؟

با این همه تاکید سازمان مبنی بر این که شنبه نتایج را میده ، اگه تا ساعاتی دیگر(به گفته دوستان) نتایج را بده فقط خودش را مسخره کرده

hackerboy
30-07-2009, 11:34
بچه‌ها درست حدس زديد، احسان عباسي شده چهار کشور.

John Doe
30-07-2009, 11:39
بچه‌ها درست حدس زديد، احسان عباسي شده چهار کشور.

بقیرو نمیدونی؟ 3 وهاب زارعی نیس؟

m-narvan
30-07-2009, 11:43
با این همه تاکید سازمان مبنی بر این که شنبه نتایج را میده ، اگه تا ساعاتی دیگر(به گفته دوستان) نتایج را بده فقط خودش را مسخره کرده
برای کارت ورود به جلسه هم همین طوری بود.تو برنامه زنده داشت میگفت فردا کارت ها رو سایته در صورتی که من خودم 2 ساعت قبلش کارتم رو گرفته بودم.

hackerboy
30-07-2009, 11:46
بقیرو نمیدونی؟ 3 وهاب زارعی نیس؟
نه. اين يکي هم امروز بهش زنگ زده بودن، الان بهم ايميل زد خبرش رو داد.

pooyahacker
30-07-2009, 11:55
نميگيد كي هستيد، كه ما ببينيم به كي ابراز محبت كرديم؟:23::17:

عزیزم کافی بود چندتا از پستهای قبلی ایشون رو میدید

ایناهاش :

سلام
من با در صد های ادب 60 عربی 80 دینی 90 زبان 58 ریاضی 38 فیریک 64 و شیمی 58 بومی استان فارس و منطقه سه کجاها می یارم
و این که به برنامه نویسی علاقه شدیدی دارم اما نمی دونم که ITبهتره یا نرم افزار البته اولویت اول من مکانیک جامدات شیراز هست

majid_potter7
30-07-2009, 11:58
من یه پیشنهادی دارم. میگم هممون وقتی رتبه ها اومد ،رتبه هامونو توی پست ها بزنیم، بعدش از یه مدیر انجمنی چیزی بخوایم که اونا رو رتبه بندی کنه و تو یه پست بذاره و آپدیتش هم بکنه اینجوری همه بچه های فروم از همدیگه اطلاع پیدا میکنیم... نه؟

RoYaYeEe_NiIiLi
30-07-2009, 12:01
بچه ها الان شبکه ی خبر داره اسامی رو میگه:27:
امشب فکر کنم ساعت 9 شب میاد رو اینترنت......بدبخت شدیم:31:

shifter
30-07-2009, 12:01
سه نفر اولو شبکه خبر گفت...

MORINIO
30-07-2009, 12:05
من یه پیشنهادی دارم. میگم هممون وقتی رتبه ها اومد ،رتبه هامونو توی پست ها بزنیم، بعدش از یه مدیر انجمنی چیزی بخوایم که اونا رو رتبه بندی کنه و تو یه پست بذاره و آپدیتش هم بکنه اینجوری همه بچه های فروم از همدیگه اطلاع پیدا میکنیم... نه؟

فکر بدی نیست ولی خیلیها مثه من روشون نمیشه رتبشونو بگن!:43:

RoYaYeEe_NiIiLi
30-07-2009, 12:08
فکر بدی نیست ولی خیلیها مثه من روشون نمیشه رتبشونو بگن!:43:

رو چیه بابا...اصن نفر اولی که میگه خودم هستم که روی شما باز بشه:31:

javat00
30-07-2009, 12:08
بچه ها امشب همه تا صبح همینجا باشیم با هم رتبه هامون رو ببینیم..شکی نیست که امشب رو سایته اگر نگیم همین چند ساعت دیگه رو سایته ..

ati_1991
30-07-2009, 12:10
آره... خيلي خوبه.... گرچه من هم آبروم ميره:27:
موافقين عكس:31: كارنامه هامونو بزاريم؟

RoYaYeEe_NiIiLi
30-07-2009, 12:11
موافقين عكس:31: كارنامه هامونو بزاريم؟
آره اینطوری خوبه....دیگه نصفه نیمه آبرومون نمیره...کلا یهو آبرومون میره:27:

javat00
30-07-2009, 12:15
بچه ها همین الان مجید بهم خبر داد که عکس ها و اسامی برتر همه ی گرو ه ها روی سایت سنجشه !!

John Doe
30-07-2009, 12:15
نفرات برتر کنکور

وهاب زارعیه سوم.رئیسی زاده هم نیس.این نفر اول تجربی و زبانو مقایسه کنید!!!من حتی محل سکونتشو تو نقشه نمیتونم پیدا کنم.بعد 2 رشته اول شده!خجالت بکشم:46:

RoYaYeEe_NiIiLi
30-07-2009, 12:19
این نفر اول تجربی و زبانو مقایسه کنید!!!من حتی محل سکونتشو تو نقشه نمیتونم پیدا کنم.بعد 2 رشته اول شده!خجالت بکشم:46:

دقیقا....بچه ها میگم این چند سالشه؟:31:....سنش به یه 25 سال میخوره:31:...کسی نمیدونه چند سالشه؟

mohsensoft
30-07-2009, 12:20
از کجا مطمئنی که امشب میاد؟

behnam_roli
30-07-2009, 12:22
از کجا مطمئنی که امشب میاد؟

با توجه به پارسال

pooyahacker
30-07-2009, 12:22
دقیقا....بچه ها میگم این چند سالشه؟:31:....سنش به یه 25 سال میخوره:31:...کسی نمیدونه چند سالشه؟

احتمالا چند سال پشت کنکور مونده که پایه اش قوی بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باز بگید واسه سال بعد نخونید !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MORINIO
30-07-2009, 12:23
با این سرعتی که داره پیش میره ( گذاشتن دفترچه شماره 2 و اعلام افراد برتر) تا چند ساعت دیگه همه نتایج میاد شک نکنید!

mohsensoft
30-07-2009, 12:25
این نفر اول تجربی و زبانو مقایسه کنید!!!من حتی محل سکونتشو تو نقشه نمیتونم پیدا کنم.بعد 2 رشته اول شده!خجالت بکشم
خداییش به هر جا رسیده نوش جونش
اینا هستن که به آدم روحیه میدن که با تلاش میشه خیلی از چیزایی که نداری رو جبران کرد

John Doe
30-07-2009, 12:29

هنوز اسمش تو گوگل پیدا نمیشه.ولی احتمالا تا چند ساعت دیگه بیوگرافیشو همه دارن

از 36 نفر اعلام شده تو همه گروه ها 17 تاش دخترن.18 تا پسر(یه پسر دو بار حساب شده کمش کردم)

behnam_roli
30-07-2009, 12:40
حالا چند نفر اینا کانون میومدن؟

majid_potter7
30-07-2009, 12:54
من که فکر کنم رتبم نزدیک lord mostafa بشه چون درصدامون به هم نزدیک بود. البته اون حتما از من بهتر میشه چون من ریاضی رو که گند زدم.....

javat00
30-07-2009, 12:57
از همین الان زنگ زدن خونمون شروع شده...که چی شد ؟ چی کار کردی؟چند شد رتبت ؟ وای به حال روزی که اعلام نتایج بیاد..

lord mostafa
30-07-2009, 12:57
من که فکر کنم رتبم نزدیک lord mostafa بشه چون درصدامون به هم نزدیک بود. البته اون حتما از من بهتر میشه چون من ریاضی رو که گند زدم.....
نه بابا
منم شیمی رو گند زدم

pozitron1369
30-07-2009, 12:58
نفر اول کنکور تجربی و کنکور زبان امسال آقای رستگار رحمانی هست که در کنکور سال 85 در رشته ی ریاضی رتبه ی 2 منطقه 3 شده بود!مثل اینکه میخواد تو همه ی رشته ها تک رقمی بشه!

pooyahacker
30-07-2009, 13:00
راهنمای جامع ترفیع رتبه ( شب کنکوری )

با توجه به اینکه اعلام نتایج نزدیکه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تصمیم گرفتم برای جلوگیری از برخورهای احتمالی خانواده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و ریختن آبرومون رتبه های کنکوریها رو به ایده آلشون نزدیک کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مواد لازم : فتوشاپ ، فرانت پیج ، نوت پد به مقدار لازم ، یک پیمانه دانش کامپیوتر ، یک قاشق غذا خوری دروغ مصلحتی (!)

نحوه تهیه : ابتدا تلویزیون رو روی ماهواره ( ترجیحا شبکه voa ) تنظیم میکنید تا خانواده چیزی از اینکه نتایج اعلام شده نفهمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سپس به سایت سازمان سنجش میرید و کارنامه تون رو save میکنید ( البته ممکنه دستهایی پشت پرده باشه و امکان سیو رو به شما نده که برای اون هم راه حل داریم ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه save شد میتونید با فرانت پیچ عددها رو به مقدار دلخواه تغییر بدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه save نشد میتونید از صفحه عکس بگیرید و با فتوشاپ یا هر چیز دیگه عددها رو تغییر بدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و یا از منوی tools گزینه ی view source رو انتخاب کنید ، در این حالت یک صفحه ی نوت پد باز میشه که شما باید در اینجا یک پیمانه دانش کامپیوتر رو اضافه کنید و موضع رو شناسایی و به میزان لازم تغییر بدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

// تبصره : اگر فرانت پیج ندارید میتونید پس از save روی موضع راست کلیک کرده و گزینه open with notepad رو انتخاب و مطابق بالا عمل کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر هم خانواده فهمیدن که نتایج اعلام شده میتونید یک قاشق غذاخوری دروغ مصلحتی رو اضافه کنید و بگید سایت سنجش down شده و بالا نمیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن برای امنیت بیشتر میتونید سیم تلفن رو به طور کل بکشید تا احیانا فامیلا کار رو خراب نکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تمام عواقب این کار به عهده ی شماست و من هیچ گونه مسئولیتی رو قبول نمیکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باشد که رستگار شویم ...

John Doe
30-07-2009, 13:00
حالا چند نفر اینا کانون میومدن؟

تو ریاضی 8 نفر( به جز 2 تا تهرانیا) لااقل تو آزمونای آخر کانون که بودن.

RoYaYeEe_NiIiLi
30-07-2009, 13:01
نفر اول کنکور تجربی و کنکور زبان امسال آقای رستگار رحمانی هست که در کنکور سال 85 در رشته ی ریاضی رتبه ی 2 منطقه 3 شده بود!مثل اینکه میخواد تو همه ی رشته ها تک رقمی بشه!

بعد اونوخ نرفته دانشگاه؟؟؟؟؟؟:18::18:
از سال 85 تاحالا کنکور میده؟؟؟:18:اونوخ نرفته؟؟؟؟؟
چه باحال:31:

behnam_roli
30-07-2009, 13:02
از همین الان زنگ زدن خونمون شروع شده...که چی شد ؟ چی کار کردی؟چند شد رتبت ؟ وای به حال روزی که اعلام نتایج بیاد..

واقعا جالبه

آدم 10 درصد برای خودش و زندگیش و تلاشهای هدر رفتش ناراحت میشه

90 درصد برای اینکه چجوری به خانواده و فامیلاش بگه

majid_potter7
30-07-2009, 13:02

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! بابا عجب مخیه حالا چرا دوباره خونده؟

یه چند روزی بود این همه از کاربرا on نشده بودنا.... 14 نفر شدیم
راستی نفر اول کنکور انسانی همشهریه ماست. همش تو قلمچی اسمش بود. تازه پارسال المپیاد هم قبول شد که دیگه ادامه نداد

John Doe
30-07-2009, 13:08

منبعی چیزی داری؟فکر نمیکنم اینطوری باشه.اگه باشه چه ادم وحشتناکیه:18:

ati_1991
30-07-2009, 13:09
يعني تو رشته رياضي ادامه تحصيل نداده؟!

John Doe
30-07-2009, 13:15
ثَلاثِ باباجانی یکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه ایران است. این شهرستان، در سال ۱۳۸۱ به عنوان شهرستان شناخته شد. مرکز این شهرستان شهر تازه‌آباد است. ازگله دیگر شهر آن است.
این شهرستان دو بخش، شش دهستان، دو شهر و ۲۵۲ روستا دارد و هم مرز با کشور عراق است. وسعت این شهرستان حدود ۱۹۰۰ کیلو متر مربع و جمعیت آن چهل و دو هزار نفر می‌باشد.

از ویکیپدیا فارسی
ثلاث باباجانی محل سکونت نفر اول کنکور تجربی وزبانه

behnam_roli
30-07-2009, 13:15
به نظر من ایشونو به یه دکتر باید معرفی کرد!!

navid_ir
30-07-2009, 13:16
نفرات برتر کنکور

وهاب زارعیه سوم.رئیسی زاده هم نیس.این نفر اول تجربی و زبانو مقایسه کنید!!!من حتی محل سکونتشو تو نقشه نمیتونم پیدا کنم.بعد 2 رشته اول شده!خجالت بکشم:46:
سلام ...ایشون اهل یکی از روستاهای خیلی کوچک کرمانشاست ...کار ش درسته

pozitron1369
30-07-2009, 13:17
منبعی چیزی داری؟فکر نمیکنم اینطوری باشه.اگه باشه چه ادم وحشتناکیه:18:
آقای جان دو منو خفه کردی با این منبع خواستنت!مگه آزار دارم؟مگه مریضم که دروغ بگم!فورا هم تکذیب می کنی!
من مجله جشن رتبه های برتر 85 کانون رو داشتم اسمشو تو اونجا دیدم.عکسش رو هم دیدم.خود خودش بود.اسمش هم همون رستگار رحمانی تنها بود.
احتمالا رفته دانشگاه پشیمون شده رفته سربازی بعد از سه سال دوباره کنکور شرکت کرده تو دو تا رشته اول کشور شده!!!البته این حرف آخریم یه حدس بود.

soheiltaker
30-07-2009, 13:21
به نظر من ایشونو به یه دکتر باید معرفی کرد!!
شرط ميبندم امسال هم نميره دانشگاه!!!
ميخواد سال ديگه بخونه براي انساني و هنر كه اونا رو هم تك رقمي شه!!!
بعدشم ميخواد تو امتحانات نهايي شركت كنه!!!
من ميدونم ..... حالا ببين!!:31:

majid_potter7
30-07-2009, 13:21
خواهشا نامردی نکنیم همه رتبه ها رو بذاریما... خجالت نداره که ما که اکثرمون از پشت pc همدیگه رو میشناسیم...
پس ابروریزی خاصی نمیشه...

pozitron1369
30-07-2009, 13:27
هیچ میدونستین کنکور تجربی ساعت 12:10 دقیقه تموم شد و کنکور زبان همون روز ساعت 3 شروع شد!آدم بعد یه کنکور حسابی هنگ می کنه.ایشون تو یه روز تو دوتا کنکور اول شده!

roham_06
30-07-2009, 13:32
آقا من احتمالا نفر 11 هم شدم! نامردا نزدن!
شهريار آقايي هم كه سال سوم ميومد قلم چي پارشسال نيومد دهم شده!
آقا نفر اول تجربي و زبان خارج از كشور بوده؟؟؟؟ اسمش شهرش عجيبه آخه! ديييييي:

pooyahacker
30-07-2009, 13:34
آقا من احتمالا نفر 11 هم شدم! نامردا نزدن!
شهريار آقايي هم كه سال سوم ميومد قلم چي پارشسال نيومد دهم شده!
آقا نفر اول تجربي و زبان خارج از كشور بوده؟؟؟؟ اسمش شهرش عجيبه آخه! ديييييي:

بچه ها توضیح دادن :

ثَلاثِ باباجانی یکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه ایران است. این شهرستان، در سال ۱۳۸۱ به عنوان شهرستان شناخته شد. مرکز این شهرستان شهر تازه‌آباد است. ازگله دیگر شهر آن است.
این شهرستان دو بخش، شش دهستان، دو شهر و ۲۵۲ روستا دارد و هم مرز با کشور عراق است. وسعت این شهرستان حدود ۱۹۰۰ کیلو متر مربع و جمعیت آن چهل و دو هزار نفر می‌باشد.

از ویکیپدیا فارسی
ثلاث باباجانی محل سکونت نفر اول کنکور تجربی وزبانه

m-narvan
30-07-2009, 13:37
احتمالا از رشته ای که رفتن خوششون نیومده انصراف دادن و دو سال محروم شدن.
بعد امسال تجربی دادن

saeed_h1369
30-07-2009, 13:40
بچه ها من اصلا نفرات برتر زبانو ندیده بودم :19:
نفر دوم از سال دوم با من همکلاس بوده از بچگی کانادا بوده :18::18:
باورم نمیشه 2 شده :18::18:
همش اسمش با من اشتباه میشد سر کلاس :27:
یه چیزی این معلومه تو عمومیا کم اورده که یک نشده :41:چون اون رستگار رحمانی 1 تجربی شده اما محمد سعید رتبه ریاضیش شاید سه رقمی بشه
اما حالا من یه رفیق دارم که دارم که پزشو بدم تازه مهدیم هست :21::27::27:

apollon
30-07-2009, 13:40
ولی من دوست داشتم 2 چیز اتفاق بیوفته
یکی از روستا باشه نفر اول تا سوم
یکی اینکه عضو کانون فرهنگی آموزش نباشد.
من متوجه نمیشم مشکل شما با کانون چیه.واقعا بهترین موسسه است حتی اگه تو صد نفر هیچ کسو نداشتن .آزموناش مهم نیست مهم اینه که برنامه ریزی رو یاد میده یا بهتر بگم ماهی گیری یار میده نه اینکه بهت برنامه بده
ولی امسال تو ریاضی ترکونده از 10 تا 8 تا که صد در صد کانونی بودن بقیه رو نمیدنم
نفر اول تجربی رو داشتین از منطقه سه بود :18: تازه نفر اول زبان هم شده بود:19:

majid.khaledi
30-07-2009, 13:41
اقا اگه کسی میشناستش بگه بیاد تو p30 عضو شه برای ارائه برخی توضیحات:27::31:

only4you_mehr
30-07-2009, 13:43
گردنم درد گرفته از دیروز تا حالا :( نمی تونم زیاد بشینم پای کامپیوتر
اگه نتایج رو زدن بم اس ام اس بدین :دی
راستی بهتره یه تاپیک جدید واسه رتبه ها زده بشه :دی

hajnokhod
30-07-2009, 13:44
به نظرتون نتايجو تو همين چند ساعته ديگه اعلام ميكنن يا ميزارن واسه آخره شب؟

saayeh
30-07-2009, 13:48
راستی یه سوال هوش می خوام بپرسم !
می دونید چرا سازمان سنجش نتایجو زودتر می ذاره تو سایت ؟!

John Doe
30-07-2009, 13:48
به نظرتون نتايجو تو همين چند ساعته ديگه اعلام ميكنن يا ميزارن واسه آخره شب؟

اگه بدن آخر شب میدن معمولا

beh,p
30-07-2009, 13:58
بچه ها حواستون هست به سایت سازمان سنجش ؟
شاید یهو سورپرایز کردن

shifter
30-07-2009, 14:00
اقا از این صحبتا اینجا من بدجوری استرس گرفتم!!!!!!!!!!!!
وای حالا یه مشکل دیگه....!
با این افرادی که 1 دقیقه بعد ار اعلام نتایج زنگ میزنن که ببینن ما چه کرده ایم چه کنیم؟؟؟؟
اعم از فامیل و اشنا و همشایه و همکار و....

roham_06
30-07-2009, 14:03
loooooooooooool

چون زودتر بزاره بهت از اينه كه دير تر بذاره! اون تاريخي كه ميگه ديرترين زمان ممكنه! ميگه تا شنبه!

javat00
30-07-2009, 14:04
ولی خوب...خودمونیم..کسی نیست..مگه عیب داره مثلا بگیم شدیم 6000 یا بدتر بگیم شدیم 19000 !!
عمو جون همه چیز که درس نیست....من میدونم تقریبا چند میشم..با افتخار هم میگم شدم فلان.. بالاخره هر کس توانایی هایی داره..اونا سعیشون رو کردن شده این...باور کنید من حال و حوصله فامیل رو ندارم نه اینکه بترسم از گفتنش...پوبا هکر جان.
وگرنه اگه منو تو هم از همون 2 دبیرستان روزی 4 ساعت میخوندیم الان جای فلاحتگر بودیم.. مثلا شاید فلاحتگر توی کامپیوتر به پای ما هم نرسه..ما هم تو درس به پای اون نمیرسیم..هر کس یه تخصص داره..

pozitron1369
30-07-2009, 14:07
بچه ها تو کنکور امسال
از 10 نفر اول ریاضی 8 تا کانونی
از 10نفر اول تجربی 6 تا کانونی
و از 10 نفر اول انسانی 8 تا کانونی بودن.
حالا این کانون از صبح تا شب پز میده!

pooyahacker
30-07-2009, 14:08

فکر کنم به خاطر این باشه که ترافیک سایت خیلی بالا نره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pozitron1369
30-07-2009, 14:08
یه سوال؟مشکل کامپیوتر من چیه خبر نفرات برتر رو تو سایت سنجش نمی بینم؟

shifter
30-07-2009, 14:10
یه سوال؟مشکل کامپیوتر من چیه خبر نفرات برتر رو تو سایت سنجش نمی بینم؟
دوست عزیز این لینکش هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه بازم ندیدی بگو من مستقیم برات بزارم!:46:

m-narvan
30-07-2009, 14:13
بچه ها تو کنکور امسال
از 10 نفر اول ریاضی 8 تا کانونی
از 10نفر اول تجربی 6 تا کانونی
و از 10 نفر اول انسانی 8 تا کانونی بودن.
حالا این کانون از صبح تا شب پز میده!
از 10 نفر اول تجربی 8 تا کانونی هستن

roham_06
30-07-2009, 14:15
ولی خوب...خودمونیم..کسی نیست..مگه عیب داره مثلا بگیم شدیم 6000 یا بدتر بگیم شدیم 19000 !!
عمو جون همه چیز که درس نیست....من میدونم تقریبا چند میشم..با افتخار هم میگم شدم فلان.. بالاخره هر کس توانایی هایی داره..اونا سعیشون رو کردن شده این...باور کنید من حال و حوصله فامیل رو ندارم نه اینکه بترسم از گفتنش...پوبا هکر جان.
وگرنه اگه منو تو هم از همون 2 دبیرستان روزی 4 ساعت میخوندیم الان جای فلاحتگر بودیم.. مثلا شاید فلاحتگر توی کامپیوتر به پای ما هم نرسه..ما هم تو درس به پای اون نمیرسیم..هر کس یه تخصص داره..
من حاضرم حتي روشن كردن كامپيوتر هم بلد نباشم ولي جاي اون باشم!:41:

pozitron1369
30-07-2009, 14:15
دوست عزیز این لینکش هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FSarasari%2F1388%2F880508_01.php)
اگه بازم ندیدی بگو من مستقیم برات بزارم!:46:
ممنون تونستم پیدا کنم ولی علتش چیه؟هنوزم خودم نمیتونم ببینم واز طریق این لینک پیدا کردم.

از 10 نفر اول تجربی 8 تا کانونی هستن
من اسم 6 نفر رو تو مجله آزمون پیدا کردم.میشه بگی 8 نفر کیا هستن؟

saayeh
30-07-2009, 14:16
فکر کنم به خاطر این باشه که ترافیک سایت خیلی بالا نره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آفرین ! :31:
چون خیلی ها شنبه می رن تو سایت ممکنه که برای سایت مشکلی پیش بیاد به خاطر همین زودتر می ذارن تا یه سری از افراد زودتر ببینند و شنبه نرن تو سایت !

roham_06
30-07-2009, 14:18
يكي گفته بودم 2 تا تهرانيا تو كانون نبودن!!! بايد بگم شهريار اقايي بود سال سوم و دوم دبيرستان همين بسه واسه كانووون

pozitron1369
30-07-2009, 14:18
من اصلا حاضر نیستم.چون انسان نباید تک بعدی پیشرفت کنه.باید تو همه ی زمینه ها ی زندگی تا حدی موفق باشه.نه اینکه مثلا اول کنکور بشه ولی بلد نباشه کامپیوتر روشن کنه!اون آدم حتما تو زندگی شکست می خوره.

behnam_roli
30-07-2009, 14:19
ممنون تونستم پیدا کنم ولی علتش چیه؟هنوزم خودم نمیتونم ببینم واز طریق این لینک پیدا کردم.

شما که وارد سایت سازمان سنجش میشید اون بالا نوشته سايت سازمان سنجش آموزش كشور رو اون کلیک کنی میره تو قسمت اخبار و این حرفا

فک کنم مشکل شما این باشه

m-narvan
30-07-2009, 14:20
من اسم 6 نفر رو تو مجله آزمون پیدا کردم.میشه بگی 8 نفر کیا هستن؟
به جز خانم ساعت چی و آقای زرین تن بقیه از اول تو آزمونا شرکت کردن.چه کسایی رو پیدا نکردین؟

pozitron1369
30-07-2009, 14:20
شما که وارد سایت سازمان سنجش میشید اون بالا نوشته سايت سازمان سنجش آموزش كشور رو اون کلیک کنی میره تو قسمت اخبار و این حرفا

فک کنم مشکل شما این باشه
همه ی این کارا رو کردم ولی فایده نداره!فکر کنم کامپیوتر من دیر اخبار رو می گیره!

به جز خانم ساعت چی و آقای زرین تن بقیه از اول تو آزمونا شرکت کردن.چه کسایی رو پیدا نکردین؟
من اسم خانم شجاعی و خانم هرسینی رو پیدا نکردم.

1240
30-07-2009, 14:22
من متوجه نمیشم مشکل شما با کانون چیه.واقعا بهترین موسسه است حتی اگه تو صد نفر هیچ کسو نداشتن .آزموناش مهم نیست مهم اینه که برنامه ریزی رو یاد میده یا بهتر بگم ماهی گیری یار میده نه اینکه بهت برنامه بده
ولی امسال تو ریاضی ترکونده از 10 تا 8 تا که صد در صد کانونی بودن بقیه رو نمیدنم
نفر اول تجربی رو داشتین از منطقه سه بود :18: تازه نفر اول زبان هم شده بود:19:
برادر ما چند وقتی هست که درس نخوندیم و از راه راست منحرف شده ایم :31:
یک زمان بنده در کانون بودم و بسیار درس میخوندم و راضی بودم
اون موقع پشتیبان داشت توپ
خلوت تر بود سرشون
ادم حال می کرد

الان چی؟
آخرین باری که ما رفتیم این قدر شلوغ بود که به اصلاح خر تو خر بود
و یک مشت تازه تجربه رو میکنن پشتیبان مردم
حاضرم شرط ببندم من از پشتیبان خودم بهتر مشاوره میتونستم بدم بقیه

دیگه هیچ توجهی به هیچ کس نمی کردند

و هدفشون گسترش شده همین و بس.
دارن به کمیت فکر میکنن تا کیفیت

ما که ازمون گذشت ولی بقیه مراقب باشن :10:

javat00
30-07-2009, 14:22

رهام جان عزیزم اینطوری نیست..بابا مگه چی میشه نفر اول بشی.؟ در اصل نفر اول با 10 فرقی نمیکنه چون همشون یه جا قبول میتونن بشن..اما اینی که میگی من مطمئنم از روی فکر نبوده و از روی احساسات هست..
..منطقی باش..این چیزی هست که میگذره....زندگی درس نیست ..بهتره بگیم فقط درس نیست..

m-narvan
30-07-2009, 14:30
من اسم خانم شجاعی و خانم هرسینی رو پیدا نکردم.
هر دو از سوم کانون بودن.البته کنکور رو خیلی خوب دادن.یه خورده بهتر از آزمونای کانون .شاید برای این پیدا نکردین.
تو ویژه نامه دیروز هم که قلم چی منتشر کرده بود هر دو بودن.

saharnaz1
30-07-2009, 14:48
من چجوري 7 8 ساعت ديگه تحمل كنم
راستي چرابراي سي دي انتخاب رشته كانون بايد رتبه كل بزنيم مگه زير گروها مهم نيس؟

mahmud.k
30-07-2009, 14:57
ای بابا
چه اصراریه که حتما پست بدین؟
حالا یه بنده خدایی اگه از دیشب نیومده باشه مطمئنا نمیتونه پست ها رو بخونه
خواهشا پست غیر ضروری ندین
چون در اینصورت بقیه هم ترغیب میشن که پست بدن
راستی mahmud.k توی رتبه های تک رقمی نیست نه؟
نه از اول امیدم به تک منطقه بود

hermione
30-07-2009, 14:59
ای بابا
چه اصراریه که حتما پست بدین؟
حالا یه بنده خدایی اگه از دیشب نیومده باشه مطمئنا نمیتونه پست ها رو بخونه
خواهشا پست غیر ضروری ندین
چون در اینصورت بقیه هم ترغیب میشن که پست بدن
راستی mahmud.k توی رتبه های تک رقمی نیست نه؟

اسم کاملشون چی هست ؟؟؟
در ضمن دوستمم ( مهدی گنجی ) نفر ششم رشته ریاضی شدند پارسال وقتی شماره داوطلبیه کانونشو بهتون دادم کسایی به یاد دارم که می گفتند توی کانون تقلب میشه ....
یه تبلیغ برای کانون هم کرده باشم امسال هر سه نفر اصفهانی که رتبه های 5و6و7 گرفتند کانونی بودند .

mehdi_7070
30-07-2009, 15:02
راستي چرابراي سي دي انتخاب رشته كانون بايد رتبه كل بزنيم مگه زير گروها مهم نيس؟

احتمالا چون بانک اطلاعاتی استفاده شده، شبیه "یادگار ماندگار" هست. ولی زیرگروه‌ها مهم هست، نه رتبه‌ی کل.

ati_1991
30-07-2009, 15:14
اين رو ببينيد

mohsensoft
30-07-2009, 15:18
نه از اول امیدم به تک منطقه بود
انشاالله که میشی
با این درصدات باید بشی

اسم کاملشون چی هست ؟؟؟
در ضمن دوستمم ( مهدی گنجی ) نفر ششم رشته ریاضی شدند پارسال وقتی شماره داوطلبیه کانونشو بهتون دادم کسایی به یاد دارم که می گفتند توی کانون تقلب میشه ....
آره من یادمه
چیز عجیبی نبود با اون درصدا رتبش این بشه

mahmud.k
30-07-2009, 15:19
اسم کاملشون چی هست ؟؟؟
یه تبلیغ برای کانون هم کرده باشم امسال هر سه نفر اصفهانی که رتبه های 5و6و7 گرفتند کانونی بودند .
محمود کاظمی از بروجرد

m-narvan
30-07-2009, 15:23
ای بابا این سازمان سنجش انگار می خواد ما رو سکته بده.من دیدم فرم صفحه تغییر کرده ضربان قلبم رسید به 1000
لطف کردن اسامی نفرات برتر رو گذاشتن رو صفحه اول.

mjbbaha
30-07-2009, 15:25
آره منم همینطور تازه تو صفحه ی بعدش اصلاحیه نفرات برتر رو زدن

mohsensoft
30-07-2009, 15:32
اینجوری که بوش میاد دارن یه کارایی میکنن
امیدوارم ctrl+F5 بعدی دیگه نتایج اومده باشه :دی
راستی only_4_mehr توی تک رقمی ها نبود؟

mjbbaha
30-07-2009, 15:39
نه نبود من که فکر میکردم باشه آخه همکلاسیمه و کنکور رو خیلی خوب داده بود بجز ادبیات

bnmnb
30-07-2009, 15:42
ای بابا این سازمان سنجش انگار می خواد ما رو سکته بده.من دیدم فرم صفحه تغییر کرده ضربان قلبم رسید به 1000
لطف کردن اسامی نفرات برتر رو گذاشتن رو صفحه اول.
دقیقا عین من

از اون موقع سرم به شدت درد گرفت

mahmud.k
30-07-2009, 15:46
اینجوری که بوش میاد دارن یه کارایی میکنن
امیدوارم ctrl+F5 بعدی دیگه نتایج اومده باشه :دی
راستی only_4_mehr توی تک رقمی ها نبود؟
در مورد صفحات html که serverside نیستن وقتی می خواید ببینید به روز شده یا نه یک ؟ جلوش بزارید و بعد یه چیز دلخواه تایپ کنید به روز میشه با این کار مرورگر فکر میکنه با یه صفحه serverside طرفه
نمی دونم مال سنجش چیه ولی گفتم شاید بدرد خورد
مثال
sanjesh.org/?12345

alihacker2008
30-07-2009, 15:51
برای مهندسی نرم افزار کمترین رتبه چنده:8:

21نفرادم اینجا چیکار می کنن یکی جواب بده ثواب داره کم کم بیهوشی نزدیکه

ati_1991
30-07-2009, 15:55
پاك شود......

alihacker2008
30-07-2009, 16:03
بعد ازاینکه نتیجه ها اومد بیاین اینجا برای انتخاب رشته یکم همدیگه رو راهنمایی کنیم که خدایی نکرده عجب شیر نیفتیم

shifter
30-07-2009, 16:05
ميگم حالا نكنه امسال سازمان سنجش بياد براي اولين بار همون وقتي كه اعلام كرده يعني شنبه نتايج رو بده؟؟

alisahaf70
30-07-2009, 16:10
نفر اول تجربي ار جوانرود است و انساني رتبه 9 ندارد و دو نفر 8 شدند

Mr_Hamid_Media
30-07-2009, 16:21
شما حتما نفر 9 تجربی بودی:27::27:
اگه اینطوری هم حساب کنی جور در نمیاد چون من رشتم ریاضیه.پور عباس بهم رکب زد.:13:نامردا:41:.کلی هزینه کرده بودم!!!!

seyyedi
30-07-2009, 16:27
دوستان سلام

حالا 10 نفر اول فقط پسرن.مهم درصد قبولیه که درصد دخترا بیشتره
خوب واسه یه سری رشته ها بد نمیشه
پون بعضی از رشته ها و دانشگاه ها فقط ورودی پسر میخواد که معمولا هم رشته های فنی هستن
اگه به من بود که میخواستم 99 درصد دخترا قبول میشدن دی:

alihacker2008
30-07-2009, 16:28
تو اخبارکه گفتن شب جمعه 9مرداد میاد

linkin_park
30-07-2009, 16:58
جمعه 10 مرداد میشه ..... که شبش مشه ساعت 00:01 بامداد .... یعنی شنبه !

alihacker2008
30-07-2009, 17:00
جمعه 10 مرداد میشه ..... که شبش مشه ساعت 00:01 بامداد .... یعنی شنبه !

تقویمو ورچپه دستت گرفتی امروز پنجشنبه مصادف با8 مرداده پس فردا میشه چندشنبه:27::27:

only4you_mehr
30-07-2009, 17:14
وااااااااای منم الان رفتم سایت سنجش دیدم آپدیت شده
قلبم اومد توی دهنم
همون قضیه ی نفرات برتر

ati_1991
30-07-2009, 17:29
تا كي بايد صبر كنيم؟!!!
امروز خودمون، خودمون رو گذاشتيم سركار....

خسته نباشيد.

roham_06
30-07-2009, 17:34
جمع كنيد جهيزيه رو...............
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
بريد شنبه ساعت 00:00 بياييد بابا!!!!!!!
بريد ديگه! من هستم...
نتايج بياد خبرتون ميكنم ....قول ميدم

RoYaYeEe_NiIiLi
30-07-2009, 17:37
تا كي بايد صبر كنيم؟!!!
امروز خودمون، خودمون رو گذاشتيم سركار....

وقتتونو تلف نکنین...معمولا اگر بیاد از ساعت 12 به بعد میاد....فوقشم اگر زودتر اومد که اومد...برید این چند ساعتو کیف کنین:31:

mf.designing
30-07-2009, 17:45
بابا ماها که قرار هست 1 روز دیگه اضطراب بکشیم + پدرمون هم دراد ! لااقل این چند ساعت رو به ما استرس وارد نکنید !

soheiltaker
30-07-2009, 17:52
بابا ماها که قرار هست 1 روز دیگه اضطراب بکشیم + پدرمون هم دراد ! لااقل این چند ساعت رو به ما استرس وارد نکنید !
خوب عزيز اين چند ساعتو نيا اينجا كه بت استرس وارد نشه!!!:46:
دوستان من همين الان با عمو پور عباس حرف ميزدم ، خيلي شيطونه !!! مطمئن باشين امشب يعني آخرهاي شب نتايج مياد .... شك نكنيد....:10:

roham_06
30-07-2009, 17:54
خوب عزيز اين چند ساعتو نيا اينجا كه بت استرس وارد نشه!!!:46:
دوستان من همين الان با عمو پور عباس حرف ميزدم ، خيلي شيطونه !!! مطمئن باشين امشب يعني آخرهاي شب نتايج مياد .... شك نكنيد....:10:
منم با عمو خدايي حرف زدم... اون هم خيلي خيلي شيطونه! امشب مياد

m-narvan
30-07-2009, 18:09
امشب یعنی کی؟ممکنه قبل 12 بیاد؟آخه من بیچاره باید برم مهمونی.می ترسم نتایج بیاد جا بمونم.

pouria007
30-07-2009, 18:12
امشب یعنی کی؟ممکنه قبل 12 بیاد؟آخه من بیچاره باید برم مهمونی.می ترسم نتایج بیاد جا بمونم.

من هم امشب قراره برم عروسی بعد از کلی شادی میام نتیجمو میبینم سکته می زنم:دی

soheiltaker
30-07-2009, 18:17
فقط غير ممكن غيرممكنه!!! به به .... چي گفتم؟!!!!
احتمالا بعد 12 .... حالا اين بعد 12 ميتونه تا شنبه طول بكشه!!:31:
بابا برو مهموني حالشو ببر .... من از خدام بود امشب يه جا دعوت بوديم....
مگه اتوبوسه جا بموني .... نترس هست .... بياد ميمونه ... نگهش ميداريم تا بياي!!:31:

majid_potter7
30-07-2009, 18:26
تا حالا اینقدر سر کار نبودم... مطمئن باشید اینا از 5و6 روز قبل تمام رتبه ها رو در آوردن ولی نمیدونم چرا همیشه دیر میگن...

majid_potter7
30-07-2009, 18:30
سجاد یه بار roham گفت به روش سجاد فولادی کل پی سی رو شیرینی میدم، مگه تو چه جوری دادی؟

javat00
30-07-2009, 18:30
تا حالا اینقدر سر کار نبودم... مطمئن باشید اینا از 5و6 روز قبل تمام رتبه ها رو در آوردن ولی نمیدونم چرا همیشه دیر میگن...

ببین اینا پیش بینی نمیکنن کی تموم میشه به خاطر همین چند روز دیرتر میگن که یهو بد نشه..چون میشه عقب رو اوور جلو اما نمیشه جلو رو برد عقب !! اگه فهمیدی چی گفتم منم فهمیدم چی گفتم.

bnmnb
30-07-2009, 18:32
سازمان سنجش حداکثر تا یک هفته بعد از آزمون همه ی رتبه ها رو بدست آورده.
یعنی سیستمشون بدتر از قلمچی و گزینه ی 2 و ... هست؟
اگه اینطوره پس خاک ....

farhad_realmadrid
30-07-2009, 18:32
الان خبر به دستم رسید،نتیجهها ساعت 1 شب امشب به سایت سنجش میره،اگر مشکل سرور پیش اومد میره یک شب جمعه یعنی شنبه.
ولی امشب 100%.

من به آمبولانس خبر دادم ساعت 1:15 درب خونم باشه :دی

Marichka
30-07-2009, 18:34
سلام

با توجه به این که نتایج اولیه نیومده و تا اون زمان هم بحث قطعی روی انتخاب رشته نمیشه کرد و اکثریت پستهای این چند صفحه ی اخیر هم دارای این مضمون هست که: "چرا نتایج نمی آد"، "به نظرتون ساعت چند اعلام می کنن" و ... این تاپیک موقتا قفل میشه.

بعد از اعلام نتایج به روال گذشته ی بخش آموزش عالی هر فردی برای انتخاب رشته ی خودش تاپیک جدا باز کنه تا امکان پاسخگویی سریعتر فراهم بشه.

موفق باشید

123arash
31-07-2009, 20:08
با سلام به دوستان..اميدوارم كه همه شما نتايج خوبي گرفته باشيد.
من منطقه 3 هستم و رتبه سهميه در زير گروه چهار شده 4676.
با اين اوصاف من در روزانه غير مجاز شدم ولي غير انتفاعي مجازم.
ايا ميتونم رشته كارگرداني يا نمايش قبول بشم؟
خواهش ميكنم جوابمو بديد.

mohsensoft
31-07-2009, 20:24
نگفتی کدوم رشته هستیا!!!!!!!!!!!!!1

seyyedi
31-07-2009, 20:57
دوستان سلام
معلومه رشتش هنره
فکر نمی کنم اینجا زیاد بر و بچ هنر بیان
علی علی

123arash
31-07-2009, 20:59
دوست عزيزم من رشته هنر هستم.
و ميخوام رشته سينما يا نمايش قبول شم و استرس داره ديوونم ميكنه.
لطفا كمكم كنيد.

lord mostafa
31-07-2009, 22:42
دوستم رتبش شده 11000 منطقه 1 رشته ریاضی ساکن تهران
بنظرتون رو چه رشته هایی و کجا میتونه حساب باز کنه
(تو شهرستان ، سمنان میتونه بره)

SIMON137
31-07-2009, 23:00
نرم افزار تهران ، داستانش چجوریاس ؟

amirf
31-07-2009, 23:04
من رتبه 2777 منطقه 1 از مشهدم !
آیا رشته های مهندسی برق و مکانیک روزانه فردوسی قبولم ؟

linkin_park
31-07-2009, 23:05
نمره درس عنوان درس رديف
56/0 زبان و ادبيات فارسي 1
61/4 زبان عربي 2
65/4 فرهنگ و معارف اسلامي 3
78/7 زبان خارجي 4
18/2 رياضيات 5
40/2 فيزيك مكانيك 6
35/3 شيمي 7

رتبه در منطقه 1 : 7489

من تهرانم . رشته معماری و بعدش مکانیک جامداتو دوس دارم . بهترین جایی که میشه قبول شد کجاس ؟!

RoYaYeEe_NiIiLi
31-07-2009, 23:20
دوستان راستی آخرین مهلت انتخاب رشته کی هست؟
ممنون

saayeh
31-07-2009, 23:23
دوستان راستی آخرین محلت انتخاب رشته کی هست؟
ممنون

من در همین لحظه یه سوالی برام پیش اومد :31:
شما ادبیات رو چند درصد زدی ؟!:20:
البته منظور املاست !:19::18:

elfy
01-08-2009, 00:49
بچه ها کسی در مورد دانشگاه مجازی چیزی میدونه ؟

aslan_roland
01-08-2009, 01:36
بچه ها سلام، من رتبم 3650 منطقه 1 شده، رشته معماری یا شهر سازی کجا ها قبول می شم؟ کسی از حدود رتبه برای قبولی شهرسازی دانشگاه تهران خبر داره ؟ ... ممنون.

Mr_Hamid_Media
01-08-2009, 04:09
بچه ها سلام، من رتبم 3650 منطقه 1 شده، رشته معماری یا شهر سازی کجا ها قبول می شم؟ کسی از حدود رتبه برای قبولی شهرسازی دانشگاه تهران خبر داره ؟ ... ممنون.
مهندسی شهرسازی دانشگاه تهران حدودا رتبه ای زیر 1900 میخواد. دانشگاه قزوین حدودا رتبه ای کمتر از 3600 میخواد که به احتمال زیاد قبولی.دانشگاه بجنورد و ارومیه رو هم 100% قبولی.اگه دانشگاه دیگه ای داره من خبر ندارم.
در مورد مهندسی معماری هم احتمال قبولیت توی قزوین کمه.ولی توی دانشگاههای کاشان, گیلان(رشت), بوعلی سینا همدان, بابلسر, شهید باهنر کرمان, هنر اسلامی تبریز, بوشهر و... 100% قبولی.
در ضمن این اطلاعات مال سال 86 هست.

Mr_Hamid_Media
01-08-2009, 04:10
نرم افزار تهران ، داستانش چجوریاس ؟
دانشگاه امیرکبیر و تهران رتبه زیر 1000 میخواد.دانشگاه شهید بهشتی زیر 1200. علم و صنعت زیر 1800.
البته اینا رتبه های منطقه1 بود که گفتم و اطلاعاتم مال سال 86 هست که با توجه به افزایش ظرفیت ها با رتبه های بیشتر از اینم قبول میشن.

Mr_Hamid_Media
01-08-2009, 04:11
روزانه که نه ولی شبانه چرا قبولی.

saharnaz1
01-08-2009, 07:04
من با 324 منطقه 2 دختر! كه بوم تهران نيستم داروي تهران يا بهشتي ميارم؟ زيرگروه 2 هم450

mostafa.m
01-08-2009, 07:45

پارسال مکانیک زودتر از برق پر شد و آخرین رتبۀ قبولی برق روزانه هم 2600 بود....
اگه قبول بشی معلومه خیلی خوش شانسی!!

Pouria001
01-08-2009, 08:08
سلام دوستان و تبریک بابت رتبه ها.کسی میدونه تا رتبهچند منطقه 1 میشه پزشکی دانشگاه تهران قبول شد؟مثلا با 150 میتونم؟

Pouria001
01-08-2009, 08:12
من با 324 منطقه 2 دختر! كه بوم تهران نيستم داروي تهران يا بهشتي ميارم؟ زيرگروه 2 هم450
من فکر کنم قطعا قبول میشی.من خیلی ها رو میشناسم که با رتبه های به مراتب افتضاح قبول شدن.در ضمن شما پزشکی و دندون نمی خوای و این خیلی به نفعته چون کلی از رتبه های جلوی شما این دو تا رو میزنن.

amirf
01-08-2009, 08:12
ای بابا این لب مرزی شدن هم بد چیزیه ها !

rosenegarin13
01-08-2009, 08:43
سلام
ببخشيد با اين رتبه ها ميشه زبان و ادبيات انگليسي(زيرگروه 1) تهران قبول شد؟(تهران يا شهيد بهشتي يا علامه يا تربيت معلم تهران)
رتبه زيرگروه 1:
835
رتبه سهميه منطقه 1:
1133
رتبه کشور:
2017

RoYaYeEe_NiIiLi
01-08-2009, 09:56
من در همین لحظه یه سوالی برام پیش اومد :31:
شما ادبیات رو چند درصد زدی ؟!:20:
البته منظور املاست !:19::18:
بابا تو این هیری ویری من نمیدونم اسم خودمم چه جوری مینویسن...گیر دادین ها:13:
حالا آخرین مهلت کی هست؟؟؟؟؟

123arash
01-08-2009, 09:58
لطفا يكي از دوستان جواب منم بده.
من رشته هنر در زير گروه 4 و سهميه مناطق 3 رتبم شده 4760
و رتبه كشوري هم 28000
به نظر شما رشته سينما يا كارگرداني و يا نمايش قبول ميشم؟
دانشگاه غير انتفاعي و يا هر دانشگاهي باشه فرق نميكنه.

aslan_roland
01-08-2009, 10:00
ممنون از جوابت حمید جان. راستی به نظر شما برای رشته معماری یا شهرسازی با این رتبه (3600) دانشگاه قزوین اگه قبول بشم بهتره یا دانشگاه هایی مثل دانشگاه شیراز و دانشگاه مازندران چون این طور که معلومه برای تهران شانسی ندارم..

RoYaYeEe_NiIiLi
01-08-2009, 10:02
بچه ها با 6000 منطقه 3 میتونم یه چیزی مثه معماریه ساری یا آمل یا مثلا این شهرای شمالی سراسریشو بیارم؟:13:

mohsensoft
01-08-2009, 10:35
دوست من با 6000 کشور پارسال شهرسازی دانشگاه هنر تهران قبول شد(منطقه 3)
شما رتبه ی کشوریت چنده؟

mohsensoft
01-08-2009, 10:38
بچه ها با 6000 منطقه 3 میتونم یه چیزی مثه معماریه ساری یا آمل یا مثلا این شهرای شمالی سراسریشو بیارم؟
سلام
بعید میدونم
البته اگه شمالی باشی شانست بیشتره
اما رتبه ی شما یه جوریه که فکر میکنم کاردانی قبول بشی
رتبه ی 3000 تا 10000 توی منطقه 3 دقیقا نقش برزخ رو داره
به نظرم میتونی روی کاردانی ها حساب کنی

ati_1991
01-08-2009, 10:42
دانشگاه امیرکبیر و تهران رتبه زیر 1000 میخواد.دانشگاه شهید بهشتی زیر 1200. علم و صنعت زیر 1800.
البته اینا رتبه های منطقه1 بود که گفتم و اطلاعاتم مال سال 86 هست که با توجه به افزایش ظرفیت ها با رتبه های بیشتر از اینم قبول میشن.

ممنون از اطلاعاتت..
با اطلاعاتي كه داري، با رتبه ي 796 سهميه، از رشته هاي كامپيوتر و IT و معماري و صنايع، بهترين دانشگاهي كه امكانش هست قبول شم چيه؟

shifter
01-08-2009, 10:51
من كنكور زبان رتيه كشوريم شده 3900 و تو منطقه2 شدم 1480!!!
چي و كجا قبول ميشم؟

pouria007
01-08-2009, 10:53
دانشگاه امیرکبیر و تهران رتبه زیر 1000 میخواد.دانشگاه شهید بهشتی زیر 1200. علم و صنعت زیر 1800

واسه چه رشته ای؟:-/

RoYaYeEe_NiIiLi
01-08-2009, 11:05
بچه ها پیام نور بومیه یا غیر بومی؟؟

mohsensoft
01-08-2009, 11:17
بچه ها پیام نور بومیه یا غیر بومی؟؟
پیام نور تماما بومیه
یعنی مثلا یک رشته توی یک شهر 70 % رو از خود اون شهر میگیره
و 30% باقی مونده رو تا شعاع 120 کیلومتری اون شهر میگیره

Mr_Hamid_Media
01-08-2009, 11:27
واسه چه رشته ای؟:-/
کامپیوتر - نرم افزار

mo_re1212
01-08-2009, 11:38
100 بار این سوال و پرسیدم هیچ کس جواب نداد اگه میشه یکی جواب بده.با 57965 میشه کاردانی قبول شد اگه میشه کجا ها میشه (منطقه یک).

Mr_Hamid_Media
01-08-2009, 11:56
ممنون از جوابت حمید جان. راستی به نظر شما برای رشته معماری یا شهرسازی با این رتبه (3600) دانشگاه قزوین اگه قبول بشم بهتره یا دانشگاه هایی مثل دانشگاه شیراز و دانشگاه مازندران چون این طور که معلومه برای تهران شانسی ندارم..
تا اونجایی که من میدونم اگه قزوین قبول بشین که بهتره. در ضمن با 3600 دانشگاه شیراز نمی تونین قبول بشین.:46:
دانشگاههایی که حتما قبولین و به رتبه شما هم میخوره گیلان, بابلسر, بوعلی سینا همدان, زنجان, باهنر کرمان و دانشگاه کاشانه که من نمیدونم کدوم یکی از بقیه بهتره و باید خودتون تحقیق کنید. ولی من 4 تای اولو ترجیح میدم(نظر شخصی).:10:

rosenegarin13
01-08-2009, 11:59
سلام
ببخشيد با اين رتبه ها ميشه زبان و ادبيات انگليسي(زيرگروه 1) تهران قبول شد؟(تهران يا شهيد بهشتي يا علامه يا تربيت معلم تهران)
رتبه زيرگروه 1:
835
رتبه سهميه منطقه 1:
1133
رتبه کشور:
2017
ببخشيد ميشه اينو هم جواب بديد؟

lvlina_r
01-08-2009, 12:03
زبان تا رتبه چند مجاز به انتخاب رشته ی روزانه است؟؟

pooyahacker
01-08-2009, 12:09
ببخشيد ميشه اينو هم جواب بديد؟

رزنگارین ترکوندیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من ده برابرت شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خب برو تو این سایته مال قلمچی نگاه کن ، بدک نیست

rosenegarin13
01-08-2009, 12:42
pooyahacker
ممنون.اين گروه آزمايشي زبان رو نداره که من بر حسب رتبه مي خوام.

ati_1991
01-08-2009, 13:32
ممنون از اطلاعاتت..
با اطلاعاتي كه داري، با رتبه ي 796 سهميه، از رشته هاي كامپيوتر و IT و معماري و صنايع، بهترين دانشگاهي كه امكانش هست قبول شم چيه؟

ميشه جواب بدي؟Mr_Hamid_Media:19::19:

pooyahacker
01-08-2009, 14:13
بچه ها فردا انتخاب رشته مجازی میاد تو سایت سازمان سنجش ؛ 250 تا رشته پیشنهاد میده ؛ از همه این نرم افزارها و جینگولک بازیها هم مطمئن تره ، یه کم صبر کنید تا فردا ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsensoft
01-08-2009, 14:57
بچه ها فردا انتخاب رشته مجازی میاد تو سایت سازمان سنجش ؛ 250 تا رشته پیشنهاد میده ؛ از همه این نرم افزارها و جینگولک بازیها هم مطمئن تره ، یه کم صبر کنید تا فردا ...
آره
اونشب این یارو خدایی هم گفت با این نرم افزاری که ما داریم نیازی به جاهای دیگه نیست

saharnaz1
01-08-2009, 15:39
بچه ها فردا انتخاب رشته مجازی میاد تو سایت سازمان سنجش ؛ 250 تا رشته پیشنهاد میده ؛ از همه این نرم افزارها و جینگولک بازیها هم مطمئن تره ، یه کم صبر کنید تا فردا ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه باتوجه به قبولياي پارسال باشه چي؟اينجوري كه اصلا مطمين نيست.پارسالم كه خوب نبوده

saharnaz1
01-08-2009, 15:41
خواهشا جواب بدين بارتبه 324 منطقه 2 و 450 زيرگروه 2 داروي تهران يا بهشتي بيارم؟؟؟؟؟؟؟:18::19::13:

Mr_Hamid_Media
01-08-2009, 15:43
100 بار این سوال و پرسیدم هیچ کس جواب نداد اگه میشه یکی جواب بده.با 57965 میشه کاردانی قبول شد اگه میشه کجا ها میشه (منطقه یک).
شما اولویت شهری یا اینکه اولویت رشته ای که دوست داری بگو تا کمکت کنن. جاهای زیادی میتونی قبول بشی.

mo_re1212
01-08-2009, 16:19
شما اولویت شهری یا اینکه اولویت رشته ای که دوست داری بگو تا کمکت کنن. جاهای زیادی میتونی قبول بشی.
نرم افزار و سخت افزار دوست دارم چیز دیگه هم باشه بد نیست .شهر خودم تهران هرچی نزدیکتر بهتر.مرسی ازاینکه به پستم جواب دادی.

lord mostafa
01-08-2009, 16:22

Mr_Hamid_Media
01-08-2009, 16:29
خواهشا جواب بدين بارتبه 324 منطقه 2 و 450 زيرگروه 2 داروي تهران يا بهشتي بيارم؟؟؟؟؟؟؟:18::19::13:
بله هر دو رو قبولین.

Mr_Hamid_Media
01-08-2009, 16:30
ممنون از اطلاعاتت..
مهندسی کامپیوتر توی دانشگاههای زیر قبولی:
امیر کبیر - شهید بهشتی - صنعتی اصفهان - علم وصنعت - دانشگاه تهران
مهندسی IT :
صنعتی شریف - صنعتی اصفهان - امیر کبیر - دانشگاه تهران
معماری:
تهران - فردوسی مشهد - صنعتی اصفهان - علم و صنعت - شیراز
صنایع:
علم و صنعت - امیر کبیر - فردوسی - صنعتی اصفهان - اگه شانس بیاری دانشگاه تهران

pouria007
01-08-2009, 16:31

مطمئنی مطمئنه؟:دی
ضمناً تو کار اسمایلاتم حاجی:10:

Mr_Hamid_Media
01-08-2009, 16:54
نرم افزار و سخت افزار دوست دارم چیز دیگه هم باشه بد نیست .شهر خودم تهران هرچی نزدیکتر بهتر.مرسی ازاینکه به پستم جواب دادی.
مهندسی کامپیوتر فقط میتونی پیام نور قبول بشی.ولی رشته های زیر هم خوبه.

کاردانی معماری:
غیرانتفاعی سپهر اصفهان - غیرانتفاعی نیما محمودآباد - غیرانتفاعی سراج تبریز - غیرانتفاعی خزر محمودآباد - غیرانتفاعی رحمان رامسر

کاردانی حسابداری:
غیرانتفاعی حافظ شیراز - غیرانتفاعی مهرآستان آستانه اشرفیه - غیرانتفاعی مهرگان محلات - غیرانتفاعی آذرآبادگان ارومیه - غیرانتفاعی بینالود مشهد

ریاضی کاربردی:
دانشگاه زاهدان(شبانه) - غیرانتفاعی سلمان مشهد

کاردانی علمی, کاربردی نرم افزار کامپیوتر:
غیرانتفاعی پژوهش صنایع قزوین - غیرانتفاعی سینا کاشان - غیرانتفاعی سجاد مشهد - غیرانتفاعی روزبهان ساری

کاردانی علمی, کاربردی ارتباطات و فناوری اطلاعات(ICT):
غیرانتفاعی روزبهان ساری

کاردان فنی برق-الکترونیک:
غیرانتفاعی جهاد دانشگاهی همدان - غیرانتفاعی بهار مشهد - غیرانتفاعی اندیشمند لاهیجان

کاردان فنی برق-مخابرات:
غیرانتفاعی خراسان مشهد

کاردان فنی عمران-کارهای عمومی ساختمان:
غیرانتفاعی سینا کاشان - غیرانتفاعی طبری بابل - غیرانتفاعی کار رفسنجان

کاردان فنی عمران-ساختمان های بتنی:
غیرانتفاعی سینا کاشان

کاردان فنی عمران-عمران روستایی:
غیرانتفاعی توسعه روستاها همدان

کاردان فنی مکانیک-ماشین ابزار:
غیرانتفاعی کار رفسنجان

pouria007
01-08-2009, 17:00
حمید جون دادا تو که انقدر دستت تو کار تخمین قبولیه بگو بینم با 1537 منطقه دو تهران اصفهان و شیراز کجاها رو میارم
مرسی:10:

Mr_Hamid_Media
01-08-2009, 17:04
سمنان ایناست:
فیزیک حالت جامد - علوم کامپیوتر - مدیریت بازرگانی

امام حسین تهران:
نرم افزار - صنایع (تولید صنعتی)

دانشگاه تهران:
مهندسی کشاورزی(مکانیک ماشین های کشاورزی) - مدیریت کسب و کارهای کوچک:46:

علامه طباطبایی تهران:
آمار - مدیریت بازرگانی - علوم اقتصاد(اقتصاد بازرگانی)

علم و فرهنگ تهران:
مهندسی عمران(عمران)

تربیت معلم تهران:
ریاضی-کاربردی

Mr_Hamid_Media
01-08-2009, 17:05
کاملا تایید میشه.فقط 12 ساعت دندون رو جیگر بزارین درسته.

mo_re1212
01-08-2009, 17:11
آقای [Mr_Hamid_Media]مرسی بخاطر جوابتون.

pooyahacker
01-08-2009, 17:12
اگه باتوجه به قبولياي پارسال باشه چي؟اينجوري كه اصلا مطمين نيست.پارسالم كه خوب نبوده

مطمئنی مطمئنه؟:دی
ضمناً تو کار اسمایلاتم حاجی:10:

به هر حال مطمئن تر از خود سازمان سنجش که گیر نمیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؛ ولی در نهایت انتخاب با خودتونه ...

پ.ن : اسمایلها قابل شما رو نداره ، گت اسمایل رو داری ؟

maziar92142
01-08-2009, 17:15
مهندسی شهرسازی دانشگاه تهران حدودا رتبه ای زیر 1900 میخواد. دانشگاه قزوین حدودا رتبه ای کمتر از 3600 میخواد که به احتمال زیاد قبولی.دانشگاه بجنورد و ارومیه رو هم 100% قبولی.اگه دانشگاه دیگه ای داره من خبر ندارم.
در مورد مهندسی معماری هم احتمال قبولیت توی قزوین کمه.ولی توی دانشگاههای کاشان, گیلان(رشت), بوعلی سینا همدان, بابلسر, شهید باهنر کرمان, هنر اسلامی تبریز, بوشهر و... 100% قبولی.
در ضمن این اطلاعات مال سال 86 هست.

اقا منم راهنمايي مي كني؟من 572 منطقه 3 با سهميه در زير گروه يك شدم عشق معماري دانشگاه ها رو هم نميشناسمبومي خراسان

maziar92142
01-08-2009, 17:18
بابا تو این هیری ویری من نمیدونم اسم خودمم چه جوری مینویسن...گیر دادین ها:13:
حالا آخرین مهلت کی هست؟؟؟؟؟

سلام به همه منطقه 3 اي ها14 شروع ميشه تا 17 احتمال تمديد 2 روزه هم هست

maziar92142
01-08-2009, 17:21
بچه ها با 6000 منطقه 3 میتونم یه چیزی مثه معماریه ساری یا آمل یا مثلا این شهرای شمالی سراسریشو بیارم؟:13:

iهر چند طرفاي ما كسي معماري نميره ولي من بعيد مي دونمغير انتفايي ها همخوبه كه هم قبولي راحته هم سطحش بالاست به خصوص خيام و سجاد مشهد براي شما خيام خيلي خوبه 60 تا ميگيره معماري محيط باحالي هم داره

Mr_Hamid_Media
01-08-2009, 17:26
حمید جون دادا تو که انقدر دستت تو کار تخمین قبولیه بگو بینم با 1537 منطقه دو تهران اصفهان و شیراز کجاها رو میارم
مرسی:10:
صنعتی اصفهان:
صنایع - IT - عمران(عمران) - سخت افزار - مکانیک اگه شانس بیاری - برق(تمام گرایشها)اگه خوش شانس باشی - مهندسی شیمی

صنعتی شیراز:
برق(کنترل و مخابرات)

دانشگاه تهران:
مدیریت صنعتی - فیزیک - شهرسازی - علوم مهندسی - عمران(نقشه برداری) - مهندسی شیمی - پلیمر(صنایع پلیمر) - مهندسی مواد

شاهد تهران:
سخت افزار - برق(تمام گرایشها)

شهید بهشتی:
برق(الکترونیک) - نرم افزار - سخت افزار - معماری

امیر کبیر:
علوم کامپیوتر - مهندسی پزشکی(بیومتریال)اگه شانس بیاری - مواد(متالوژی صنعتی و استخراجی) - مهندسی دریا(کشتی سازی) - شیمی(صنایع غذایی و پتروشیمی) - پلیمر(صنایع پلیمر)

خواجه نصیر:
همه رو قبولی.

شریف:
علوم کامپیوتر - ریاضی - فیزیک - شیمی

Mr_Hamid_Media
01-08-2009, 17:38
اقا منم راهنمايي مي كني؟من 572 منطقه 3 با سهميه در زير گروه يك شدم عشق معماري دانشگاه ها رو هم نميشناسمبومي خراسان
معماری جاهای زیر قبولی:
سمنان - قزوین - باهنر کرمان - گیلان(رشت) - زنجان - بوعلی سینا همدان - بابلسر
شما چون منطقه3 هستی برای همین دانشگاههای مثل فرودوسی رو قبول نمیشی.اگه همین رتبه روتوی منطقه2 آورده بودی قبول بودی.البته با بومی گزینی هم ممکنه که قبول بشی.

pouria007
01-08-2009, 18:15
حمید جان دانشگاه شیراز و اصفهان (نه صنعتی !) رو جا انداختی اونا رو هم لطف کن مرسی:10:

123arash
01-08-2009, 18:17
خواهش ميكنم جواب بديد.
با رتبه 4600 منطقه 3 تو چه رشته هاي هنر ميتونم قبول شم.
رشته سينما و نمايش مد نظرمه.

pouria007
01-08-2009, 18:20
به هر حال مطمئن تر از خود سازمان سنجش که گیر نمیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؛ ولی در نهایت انتخاب با خودتونه ...

آره دیدم سه تا سوالشون ایراد نداشت:27:

پ.ن : اسمایلها قابل شما رو نداره ، گت اسمایل رو داری ؟
یه لینک درست و درمون ازش پیدا نکردم:37:

saharnaz1
01-08-2009, 18:21
با324 منطقه 2 و 450 زيرگروه 2 دختر داروي تهران يا بهشتي ميقبولم؟ جوابplz

Pouria001
01-08-2009, 21:16
من فکر کنم شما 90% قبول میشوید.چون شما داروسازی را میخواهید و نه پزشکی و دندان پزشکیو.وخیلی از افراد جلوی شما این دو تا را میزنند. در ضمن تبریک بابت رتبه تون.

Pouria001
01-08-2009, 21:17
همین الان اخبار گفت نرم افزار انتخاب رشته مجازی سنجش از فرداشب روی سایت سنجش قرار میگیره.

ati_1991
01-08-2009, 21:30
سلام
ديدم بهتره اين پست رو دوباره تكرار كنم،(البته دوباره كه چي بگم 100 باره!!!:13:) آخه 100 بار تا حالا من و دوستان ديگه اين مطلب رو گفتيم اما متاسفانه بعضي ها هنوز بي اطلاعند و دريغ از يك مراجعه به آدرس زير.... و دوستان با صبر و حوصله و مهربون ديگه مون باز هم جواب بقيه رو كامل مي دن. ازشون كمال تشكر رو دارم

اين مطالب همون كتاب يادگار ماندگار كانونه. يعني قبولي هاي كانون در سال 86

لطفا براي گرفتن جواب سوالاتتون در زمينه رتبه ي رشته هاي مختلف به اين لينك مراجعه كنيد:
طرز كارش هم خيلي آسونه.

همه داوطلبان مي تونن مراجعه كنن.:19:

اگر با بخش رتبه جستجو كرديد، به ميانگين رتبه منطقه توجه كنيد.. بعضي جاها قاطي داره، يعني رتبه اي كه ميده، زياد شبيه اوني كه خواسته بوديد نيست.:28:

باز هم از همكاري شما سپاسگزاريم:38:

Mr_Hamid_Media
01-08-2009, 21:51
حمید جان دانشگاه شیراز و اصفهان (نه صنعتی !) رو جا انداختی اونا رو هم لطف کن مرسی:10:
دانشگاه اصفهان:
هر چی بخواید قبولید

دانشگاه شیراز:
برق(تمام گرایشها) - معماری - عمران - مهندسی نفت(فکر کنم!!!)

با توجه به رتبتون رفتن به این دانشگاه اصلا خوب نیست.شما در حد صنعتی هستی.

saharnaz1
01-08-2009, 22:01
سلام
ديدم بهتره اين پست رو دوباره تكرار كنم،(البته دوباره كه چي بگم 100 باره!!!:13:) آخه 100 بار تا حالا من و دوستان ديگه اين مطلب رو گفتيم اما متاسفانه بعضي ها هنوز بي اطلاعند و دريغ از يك مراجعه به آدرس زير.... و دوستان با صبر و حوصله و مهربون ديگه مون باز هم جواب بقيه رو كامل مي دن. ازشون كمال تشكر رو دارم

اين مطالب همون كتاب يادگار ماندگار كانونه. يعني قبولي هاي كانون در سال 86

لطفا براي گرفتن جواب سوالاتتون در زمينه رتبه ي رشته هاي مختلف به اين لينك مراجعه كنيد:
طرز كارش هم خيلي آسونه.

همه داوطلبان مي تونن مراجعه كنن.:19:

اگر با بخش رتبه جستجو كرديد، به ميانگين رتبه منطقه توجه كنيد.. بعضي جاها قاطي داره، يعني رتبه اي كه ميده، زياد شبيه اوني كه خواسته بوديد نيست.:28:

باز هم از همكاري شما سپاسگزاريم:38:

سلام همينجور كه ميگي بدجوري قاطي داره چون بازه هاش خيلي بزرگه! يعني از 1 تا 3000 تو يه بازست! اطلاعاتشم مال پارساله كه با امسال ميفرقه:41: چه كنيم ما؟!

alihacker2008
01-08-2009, 22:11
سلام همينجور كه ميگي بدجوري قاطي داره چون بازه هاش خيلي بزرگه! يعني از 1 تا 3000 تو يه بازست! اطلاعاتشم مال پارساله كه با امسال ميفرقه:41: چه كنيم ما؟!

وایستا فردا صبح خود سنجش سیستمشو روسایتش فعال میکنه درصد خطاش هم کمتراز 5% هستش:46:

Mr_Hamid_Media
01-08-2009, 22:21
خواهش ميكنم جواب بديد.
با رتبه 4600 منطقه 3 تو چه رشته هاي هنر ميتونم قبول شم.
رشته سينما و نمايش مد نظرمه.
تا اونجایی که میدونم رشته سینما رو دانشگاههای هنر و غیرانتفاعی سپهر اصفهان دارن که اینا هم رتبه های حداقل زیر 700 منطقه3 رو میگیرن(شایدم کمتر!!!), پس شما شانس قبولی توی رشته سینما رو نداری.
اما رشته هایی که میتونی قبول بشی ایناست:
فرش(رنگرزی)==> غیرانتفاعی جهاد دانشگاهی یزد
کاردانی علمی-کاربردی فرش دستباف==> غیرانتفاعی جهاد دانشگاهی یزد
کاردانی حفاظت و مرمت بناهای تاریخی==> غیرانتفاعی گلستان(گرگان)
کاردانی حفاظت و مرمت بناهای تاریخی==> غیرانتفاعی نیما(محمودآباد) {به احتمال خیلی کم قبول میشین}

Mr_Hamid_Media
01-08-2009, 22:32
شما هر جا برید براتون با توجه به سال قبل انتخاب رشته میکنن.حتی همین سنجش هم براساس سال قبله.ولی درصد خطاش خیلی کمه و قابل اعتمادتره.

elfy
01-08-2009, 23:19
من با 72 هزار منطقه 2 غیر انتفاعی میارم ؟ کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات یا کامپوتر ؟؟

pesarebaba2006
02-08-2009, 00:37
حتما باید دفترچه شماره 2 رو بگیریم ؟ نمیشه از همین pdf استفاده کرد ؟

John Doe
02-08-2009, 01:06

مگه یکی نیس؟ چه فرقی میکنه؟ همین بسه فکر کنم

mohsensoft
02-08-2009, 01:11
آقا به این نرم افزاری که تو سایت قلمچی هست زیاد اعتماد نکنید
چرت و پرت زیاد سرهم میکنه

asroma08
02-08-2009, 02:11
نه دیگه همونه . فکر نکنم نیازی باشه به پست بریم:46:

soheiltaker
02-08-2009, 08:54
سلام دوستان
خوب هستين؟
سوال فوري؟
مهلت انتخاب رشته تا كيه؟ و انتخاب رشته با سايت سنجش از كي شروع ميشه؟ بايد بريم تو همون سايت خودشون؟
شرمنده من صفحه هاي قبل رو نخوندم .... نمبدونم قبلا اينا رو گفتين يا نه....
ممنون