PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن k550i

s-b
23-06-2009, 22:12
با سلام یکی از دوستان من یک گوشی k550i داره
چند روز پیش موقع سیو یک شماره تلفن گوشی قفل کرده و باتریش رو در آورده حالا گوشی روشن نمیشه و وقتی دکمه روشن را فشار میدم چراغ کنار مادون قرمز روشن میشه باید چیکارش کنم؟
با باتری دیگه هم امتحان کردم اصلا روشن نمیشه و وقتی هم تو شارژ میزنمش بازهم رو شن نمیشه
با تشکر

vahidsport
24-06-2009, 09:39
گوشید باید فلش بشه تا روشن شه و هیچ مشکلی هم نیست

s-b
24-06-2009, 14:08
وحید جان الان دارم از بیرون میام صبح که پستتو دیدم بردم گوشی رو چند جا(8 جا) برایه فلش(با باکس) و فلش را میگرفت ولی وسطهاش پیغام ارور میداد و همشون میگفتند ایراد سخت افزاری داره؟
به نظر شما ای سی فلش گوشی سوخته؟

Hadi King
24-06-2009, 15:57
وحید جان الان دارم از بیرون میام صبح که پستتو دیدم بردم گوشی رو چند جا(8 جا) برایه فلش(با باکس) و فلش را میگرفت ولی وسطهاش پیغام ارور میداد و همشون میگفتند ایراد سخت افزاری داره؟
به نظر شما ای سی فلش گوشی سوخته؟
بهشون بـــگو چه اروري ميـــده ؟
اگه بتوني ارور رو برام بياري بهت ميگم كه سخت افزاري گوشي خرابه يا نه يا ميخوان با فلش درست كنن
ازت پول بيشتري بگيرن براي تعمير به قول خودشون سخت افزاري ...
موفق باشيد!:40:

s-b
24-06-2009, 16:06
بهشون بـــگو چه اروري ميـــده ؟
اگه بتوني ارور رو برام بياري بهت ميگم كه سخت افزاري گوشي خرابه يا نه يا ميخوان با فلش درست كنن
ازت پول بيشتري بگيرن براي تعمير به قول خودشون سخت افزاري ...
موفق باشيد!:40:
آره خودم هم همین نظرو دارم اخه گوشی را تازه خریده نمیشه که به این زودی فلش بسوزونه
حالا سعی میکنم خودم فلش کنم ببینم چی میشه و اررورشو اینجا میزارم ممنون میشم اگه فیریمور فارسی دارید(مین و اف اس)
لینکشو اینجا بزارید(ترجیها فارسی)
راستی به چه چیزهای دیگری برایه فلش نیاز دارم؟

alireza fatemi
24-06-2009, 17:24
وقتی باطریش بیرون اوردی چقدر شارژ داشت؟
فکر کنم باید یه باطری که شارژش فول باشه رو بندازی روش بعد فلشش کنی

s-b
24-06-2009, 19:15
وقتی باطریش بیرون اوردی چقدر شارژ داشت؟
فکر کنم باید یه باطری که شارژش فول باشه رو بندازی روش بعد فلشش کنی
درسته علیرضا جان باطریش خالی شده ولی مشکلی نداره باتریش رو دادم یکی از بچه ها شارژش کرد
اگه کسی میتونی در مورد پست 5 کمک کنه