PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضایع Nfsmw

HAW3D
17-02-2006, 02:31
وقتي ميگن هوش مصنوعي
NFSMW
ضايع است باور نميکنيم
يک نگاه به اين عکس بندازيد
از کنارم پليس رد ميشه و من را نميبينه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
EEart

Falcon9901
17-02-2006, 02:50
لینک عکس کار نمیکنه

* SadeGh *
17-02-2006, 02:55
وقتي ميگن هوش مصنوعي
NFSMW
ضايع است باور نميکنيم
EEart

سلام
فكر مي كنم هنوز خلاف ملاف نكردي كه بخواد با هات كاري داشته باشه.دقت كن وقتي خلافي مرتكب مي شي زود اينو به ماشينهاي گشتي گزارش مي كنن كه خود شما هم مي توني بشنوي بعد ديگه بايد در بري اون موقع ديگه به اين هوش مصنوعي گير نمي دي.

خوش باشي مخصوصا جايي كه 10 تا ماشين پليس دنبالته!

Falcon9901
17-02-2006, 03:09
البته یکم بری جلوتر و با هلی کوپتر وجاده های بسته شده درحالی که 20 عدد ماشین دنبالته ودوتا Suv هم میان که باهات
شاج به شاخ کنن روبرو میشی و تاپیک میزنی دیگه شورشو در آوردن.

jarooo_khakandaz
17-02-2006, 11:33
نفس ما در اومده بخاطر پليساش اون وقت مي گي هوش مصنوعيش ضايعه.....

HAW3D
17-02-2006, 11:33
عزیزان من تا حالا سه بار از اول این بازی را تمام کرده ام به من میگید
ثانیا با اگر پلیسها گزارش بدهند دیگر نیازی به خلاف کردن نیست
برای من چندین بار ان اتفاق در مراتب بالاتر حتی در کاندیشن پنج هم افتاده است
اینجاهم در نفر اخر هستم
EEart

NINTENDO_DS
17-02-2006, 15:46
دوست خوبم شما يك بار بزن به اون كاميونه و وايسا چوب هاش بريزه بعد وايسا ببين چندتا ماشين پليس ميفته دنبالت من كه پدر دستم دراومده از بس فرار كردم از دستشون

Y.O.U.S.E.F.P.3.0
18-02-2006, 05:58
هر چیزی تو دنیا که کامل و بدون عیب نیست .... فکر نکنم این مشکل کوچیک دلیلی بر این باشه که شما کار یه عده که مشغول برنامه نویسی هستند رو زیر سوال ببرید .... به شما پیشنهاد میکنم که خودتون سعی کنید که یک بازی یک مرحله ای طراحی کنید مطمئنن قدر این بازیها رو میدونید .... در ضمن شما که اینقدر نکته سنج هستین میتونید این اشکالات رو به سایت مخصوص بازی بفرستی تا برای این بازی پچ مناسب ارائه بشه ..

متشکرم
یوسف

Master
18-02-2006, 06:22
حق با نينتندو عزيزه . يه موقع ميشه كه كه مي خواي bounty بگیری باید بزنی حال پلیسای کم عقل کندیشن 1 رو بگیری بعد میشه 2 بعد 3 بعد 4 تا اینجا راحته حالا که شد 5 امتیازتم که کامل شد هی میزنی از دست این در میری موول دون نشده 100 تا دیگه می افتن دنبالت حالا خر بیارو باقالی پر کن وقتی بهت می رسن 4 نفری می ندازنت تو و طی کبریت اونوقت می فهمی هوش مصنوعی دارن یا نه .

HAW3D
18-02-2006, 06:46
البته یک دلیل نیست بعدا لیستی از اشکالات این بازی را میدهم
یک دلیل دیگر فرمان گیری بسیار آسان است کهاین بازی را از حد یک بازی واقی گرا پایین اورده اسن
اشکال مهم بازی استفاده نادرست ازمناب ذخیره سازی و همچنین شناخت نادرست سیستم است
برای فهمیدن این موضوع یک نگاه به کلید رجیستری این بازی بیاندازید
میزان رم برای همه سیستم ها یکی است توجه هم دارید که میزان رم با استفاده از ان در بازی متفاوت است
پس میزان بافر کردن در هارد در یک سیستم با 512 مگابایت با یک سیستم با 1024 مگ فرقی نمیکند
من این موضوع را با چشمم دیده ام
EEart

WooKMaN
18-02-2006, 06:58
عزيزم كوتاه بيا
شما ببخش
كم اين تهيه كنندگان Nfs-mw رو ضايع كن گناه دارن

Master
18-02-2006, 07:33
البته یک دلیل نیست بعدا لیستی از اشکالات این بازی را میدهم
یک دلیل دیگر فرمان گیری بسیار آسان است کهاین بازی را از حد یک بازی واقی گرا پایین اورده اسن
اشکال مهم بازی استفاده نادرست ازمناب ذخیره سازی و همچنین شناخت نادرست سیستم است
برای فهمیدن این موضوع یک نگاه به کلید رجیستری این بازی بیاندازید
میزان رم برای همه سیستم ها یکی است توجه هم دارید که میزان رم با استفاده از ان در بازی متفاوت است
پس میزان بافر کردن در هارد در یک سیستم با 512 مگابایت با یک سیستم با 1024 مگ فرقی نمیکند
من این موضوع را با چشمم دیده ام
EEart
با اين حرفت موافقم . براي همينم نسخه ي جديدشو دادن بيرون Need for Speed Most Wanted Black Edition
در اصرع وقت لینکشو می ذارم دنلود کنی با حجم 4000مگابایت .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نسخه ی بازم جدیدترش : با حجم 2500 مگابایت :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برید حالشو ببرید .

HAW3D
18-02-2006, 23:02
البته تا اونجایی که من میدونم این ورزن فقط برای کنسولها برای عقب نماندن از دیگر بازیها است
چون ورزن های کنسول این بازی واقعا یک عجله کاری به تمام معناست
یک اشکال دیگر بازی که همتان متوجه ان شدید دیده نشدن ماوس در بعضی مواقع است
جالب اینجاست مسعولان
EA Games
گفته اند این یک بازی تراحی شده برای کنسول است
کم نمیارند
EEart

hamidak
03-06-2006, 10:40
بچه ها يه چيزي برام عجيبه من گرافيكم 64 nvidia gforce 2 ولی در صورتی که همه جا نوشته 128 به بالا ولی رو کامپیوتر من خیلی خیلی راحت میاد

hamed2004_70
19-06-2006, 21:26
مستر
بايد خلاف كني تا دنبالت بيفتن . وقتي سرعتت زير سرعت مجاز در آن خيابان هست كه دنبالت نمي افتن!!!

hamed2004_70
19-06-2006, 21:29
بچه ها يه چيزي برام عجيبه من گرافيكم 64 nvidia gforce 2 ولی در صورتی که همه جا نوشته 128 به بالا ولی رو کامپیوتر من خیلی خیلی راحت میاد
مردشي تو اپشن كيفيت گرافيك بازي رو ببر بالا اونوقت ببين كه كامپيوترت چه جوري ريپ مي زنه!!!

Mirage
01-07-2006, 21:11
نه راست ميگه، چقدر الكي تو دلم بهش فهش دادم.

ولي تمام بازي ها گاهي او قات قاط ميزنن. مرحله رو ريستارت كردم دوباره درست شد.

rami_hemi
02-07-2006, 07:20
اولا" بگو اینو رو چی بازی میکنی .دومآ" مشکل ماوس خیلی اعصاب خورد کنه . سوما" چرا نشون دهنده رادار کار نمیکنه.راستی مثل اینکه تا حالا مرحله 2 تعقیب رو رد نکردی تا ببینی چه دماری از روزگارت در میارن.
راستی توی این عکسا یه چیزه عجیبی هستش با این که کاندیشن 3 هستش ولی هنو ز ماشینهای پلیس همون اولی هستن .
در مورد کارت گرافیکی 64 میکشه ولی با کیفیت پایین .من با 128 هم نمیتونم کیفیتش رو بالا ببرم (مشکل من رم هستش 256)

ALt3rnA
04-07-2006, 15:27
منم این مشکلو داشتم دوستان یه سر به سایش بزنید پچشو بگیرید تا از هر چی پلیسه متنفر شید .

H @ M I D
04-07-2006, 15:37
یه نگاه به سرعتت بنداز
تو اگر یه گوشه وایسی یا اروم حرکت کنی
کسی باهات کاری نداره
جیگر!!

Mirage
05-07-2006, 17:33
یه نگاه به سرعتت بنداز
تو اگر یه گوشه وایسی یا اروم حرکت کنی
کسی باهات کاری نداره
جیگر!!
نه راست ميگه، چقدر الكي تو دلم بهش فهش دادم.

ولي تمام بازي ها گاهي او قات قاط ميزنن. مرحله رو ريستارت كردم دوباره درست شد.

ولي NFSMW يكي از بهترين بازي هايي هست كه بازي كردم.

Man Hunter
05-07-2006, 17:40
وقتي ميگن هوش مصنوعي
NFSMW
ضايع است باور نميکنيم
EEart

حاجي....سرعتت رو نگاه انداختي؟ديدي چقدر سر عتت؟سرعتت 1 كيلومتر.تقريبا‘‘ وايسادي....

خوب اگه بهت گير ميداد...هوش مصنوعيش مشكل داشت.نكنه هوش مصنوعي خودت ايراد داره(شرمنده,شوخي بود).
ولي اگه از كنار پليس ..با سرعت كمتر از 20 رد بشي....هيچ كاري بهت نداره.

يا حق ;)

RONN!E
06-07-2006, 11:35
حذف!!!........................................

newroza2002
31-08-2006, 16:57
با سلام
دوستان لطفا كمك كنيد من دي وي دي بازي Nfs Most Wanted را گرفتم و بعد از نصب براي بار اول كه وارد ميشم تا هر موقع كه بازي ميكنم مشكلي پيش نمياد ولي ديگه بعد از آن باز ران نميشه و وارد بازي نميتونم بشم
حتي ويندوز را عوض كردم ولي باز همانطور بود لازم به توضيح است كه من همه بازيها را دي وي دي ميگيرم مثل : هيتمن / فيفا 2006 / هالف لايف 2 و... و با هيچكدام مشكلي ندارم ولي اين يكي منو كلافه كرده
لطفا مديران و اساتيد كمك كنند و يكي جواب بده .
با تشكر

ALt3rnA
31-08-2006, 17:04
newroza2002 مشکل از سیدیت بوده حتما