PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ال سی دی 1537

benyamin_pc
22-06-2009, 22:33
وقتی حتی یک صفحه کاملا سیاه را نمایش میده بازم روشنه ! و صفحه سیاه در بعضی جاها حالت سفید دیده میشه
یکنواختی در کل تصویر نداره حالت برایت نس زیاد داره انگار از پایین صفحه نور میتابه به بالا این مشکل نیست؟ تو همه 1537 همینطوره؟

scorpion818
22-06-2009, 23:43
از اول همین طور بوده؟ چک کنید ببینید توی تنظیمات کارت گرافیکتون مشکلی وجود نداره. مثلا کنتراست یا Brightness زیاد باشن یا تنظیمات رنگی تون به هم خورده باشه. معمولا یه گزینه Default هم وجود داره که از اون هم می تونید کمک بگیرید.

benyamin_pc
02-07-2009, 17:11
همه چیز به حالت پیش فرض اصلا همون اول که داره بالا میاد که آرم دل دیده میشه قسمتهای سیاهش هم به رنگ سفید دیده میشه مگر اینکه صفحه را خیلی باز کنم که تو یه زاویه خاص سیاه دیده شه اما در اینصورت هم بالا صفحه خیلی سیاه دیده میشه و پایین تر های صفحه باز روشن تر ! اما صفحه 1510 یکدست و یکنواخت همه جاش با یک میزان شدت نور دیده میشه ولی با تمام این احوال وقتی یک عکی را با 1510 و 1537 نمایش می دیم تفاوت کیفیت فاحش دیده میشه که کیفیت 1537 خیلی بهتره اما این حالت نور که بالا و پایین صفحه یکدست نیست می خواستم ببینم عادی هست؟
راستی این نسخه ret از windows 7 که هنوز کامل نشده اگه رو لپ تاپ نصب کنیم احتمال آسیب رسیدن به سخت افزار نیست؟
منظورم اینه خطاهای عمدی یا غیر عمدی از microsoft می تونه توی این ورژن ناکامل باشه.اینا برای سخت افزار مشکل ایجاد نمیکنه؟

en-com
03-07-2009, 00:14
ظاهرا شما ال سی دیتون مشکل داره چون حتی تو مدل های wvga هم نوری که از پایین صفحه منتشر می شه به صورت یکنواخت باید صفحه رو روشن کنه. البته من در مورد 1510 اطلاعات چندانی ندارم
در مورد وین7 هم باید بگم برای چی باید صدمه به سخت افزار بزنه
فکر نمی کنم بزنه وگرنه بلاخره خیلیها این نسخه رو رو لپ تاپشون اجرا می کنن و اگه اینطور بود الان اخبارش تو همه جا منتشر می شد. بعدشم خطاهای ویندوز صدمه ای به سخت افزار نمی زنه!!!

benyamin_pc
04-07-2009, 23:11
شما خودتون 1537 دارین؟ چون من فکر می کنم این حالت عادی باشه
اگه عمود به صفحه نگاه کنیم و اسکرین سیور blank را اجرا کنیم تا کل صفحه مشکی شه انگار که بعضی جاها نورش بیشتر دیده میشه و حالت مشکی مطلق نداره و به سفیدی می زنه اما اگه زاویه را بیشتر کنیم که کل صفحه مشکی مطلق دیده شه اونوقت وقتی یک تصویر که بالای عکس رنگهای تیره زیاد داشته باشه را نگاه کنیم اکثر رنگهای تیره سیاه دیده میشن

max313
06-07-2009, 10:02
سفید نیست یه جورایی بوره
قابل تحمله
من روی 1545inspiron چنین مشکلی را دارم

benyamin_pc
06-07-2009, 10:23
آره سفید نیست ولی همون سیاهشم روشنه مگر تو زاویه زیاد سیاه بشه که اونم مشکل بالای تصویر ایجاد میشه و بالای تصویر رنگ های کدر سیاه دیده میشن
اما دوست داشتم این مشکل یکی از بچه هایی که 1537 دارن تایید می کردن تا خیالم راحت شه از لپ تاپ من فقط نیست تو 1545 شاید فرق کنه آخه این صفحه اش LED هست

max313
06-07-2009, 19:50
اين هم led هست

benyamin_pc
06-07-2009, 22:52
برای شما هم همینجوره؟یعنی وقتی در حالت عمود بهش نگاه می کنی همه جاهاش مشکی نیست آره؟کلا هیچ زاویه ای نیست که بشه بهش نگاه کرد تا همش مشکی بشه اما اگه زیاد بازش کنیم که همش سیاه شه بعد تو تصاویر رنگی رنگای بالای صفحه بد دیده میشه درسته؟
همیشه یه نور از اون پایین صفحه دیده میشه آره؟

mh.attari
06-07-2009, 23:08
برای شما هم همینجوره؟یعنی وقتی در حالت عمود بهش نگاه می کنی همه جاهاش مشکی نیست آره؟کلا هیچ زاویه ای نیست که بشه بهش نگاه کرد تا همش مشکی بشه اما اگه زیاد بازش کنیم که همش سیاه شه بعد تو تصاویر رنگی رنگای بالای صفحه بد دیده میشه درسته؟
همیشه یه نور از اون پایین صفحه دیده میشه آره؟
مال منم hp dv5 هست ولی lcd که همین جوره

Pami
07-07-2009, 00:27
برخي از كساني كه لپ تاپ رو ميخرن مراقبت درستي ازش نميكنن ، اين مشكلات بيشتر هنگامي رخ ميده كه شما ميخواين LCD رو تميز كنين ،‌اگه با فشار زياد بخواين لكه ها رو پاك كنيد شبكه بندي زير صفحه ال سي دي بهم ميخوره و باعث ميشه تنظيم رنگ و نور صفحه بهم بريزه و بيشتر مواقع براي اين مشكل راه حل خاصي نميشه پيدا كرد

mh.attari
07-07-2009, 10:30
برخي از كساني كه لپ تاپ رو ميخرن مراقبت درستي ازش نميكنن ، اين مشكلات بيشتر هنگامي رخ ميده كه شما ميخواين LCD رو تميز كنين ،‌اگه با فشار زياد بخواين لكه ها رو پاك كنيد شبكه بندي زير صفحه ال سي دي بهم ميخوره و باعث ميشه تنظيم رنگ و نور صفحه بهم بريزه و بيشتر مواقع براي اين مشكل راه حل خاصي نميشه پيدا كرد
این مورد بنده و ایشون رو شامل نمی شه حداقل من رو شامل نمی شه چون ساختار این مانیتور ها به این صورت هست و کاملا هم طبیعی هست

max313
07-07-2009, 10:45
نه هیچ جور کامل مشکی نیست
اما آزار دهنده نیست دوست من !
میشه باش کنار اومد
در اثر پاک کردن غیر صحیح هم نیست چون به طور یکنواخته !

mh.attari
07-07-2009, 10:48
نه هیچ جور کامل مشکی نیست
اما آزار دهنده نیست دوست من !
میشه باش کنار اومد
در اثر پاک کردن غیر صحیح هم نیست چون به طور یکنواخته !
اره در کل جز خواص برخی مانیتورا هست برای اینکه در زاویه ی دید مناسب بهترین کیفیت رو پس بده

benyamin_pc
07-07-2009, 10:59
به پاک کردن ربطی نداره از اول این طور بوده و از بالا که به سفحه نگاه کنیم می بینیم که کل صفحه ر.شن دیده میشه و غیر طبیعی نیست که بعضی جاهاش باشه

Pami
07-07-2009, 13:43
من خودم چندين نفر رو ديدم كه چون فشار زيادي به سطح ال سي دي آوردن باعث شدن همچين مشكلي پيش بياد
باز بايد از نزديك ديده بشه تا بشه نظر قطعي داد
البته اگه اين عدم يكنواختي پخش نور از چندين جاي ال سي دي باشه

benyamin_pc
07-07-2009, 18:44
کسی نیست تو این سایت 1537 داشته باشه؟؟؟!!!!

benyamin_pc
12-07-2009, 17:14
ختم کلام این حالت کاملا طبیعی هست
چنتا 1537 دیگه هم دیدم همینجوری بودن با گارانتی هم در میان گذاشتم گفت مشکل نداره همینجوره