PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دخواست ورژن 9.0.0.19.12 نرم افزار Yahoo Messenger

kasra_khan2003
22-06-2009, 21:11
سلام، من دقیقا این ورژن از یاهو مسنجر رو میخوام، اگه یکی لطف کنه برام آپلود کنه:11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ship Storm
22-06-2009, 21:21
خدمت شما

تاپیک و پست مرتبط با این ورژن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

am2
22-06-2009, 22:21
اقا یه سوال 
من چه نسخه ای از یاهو رو دانلود کنم که باهاش مشکل نداشته باشم
من نسخه 9 و 10 ساهو رو دانلود کردم ولی اونا بعد از مدتی یهو از یاهو میپره بیرون و خودشون بسته میشن نسخه 8 هم که فیلتره و این مشکلات لوگ این شدن رو داره 
نسخه اخر یاهو رو دانلود کنم این مشکلات رو نداره؟

Ship Storm
22-06-2009, 22:37
اقا یه سوال 
من چه نسخه ای از یاهو رو دانلود کنم که باهاش مشکل نداشته باشم
من نسخه 9 و 10 ساهو رو دانلود کردم ولی اونا بعد از مدتی یهو از یاهو میپره بیرون و خودشون بسته میشن نسخه 8 هم که فیلتره و این مشکلات لوگ این شدن رو داره 
نسخه اخر یاهو رو دانلود کنم این مشکلات رو نداره؟

جدیدترین ورژن 9.0.0.2162 هستش که روی ویستا خیلی خوب جواب میده و احتمال داره روی XP هنگ کنه و مشکلاتی رو بوجود بیاره , من خودم ورژن 9 رو روی XP داشتم و خیلی طا میداد و هنگ میکرد ولی الآن روی ویستا هیچ مشکلی باهاش ندارم
فعلا که دسترسی و لوگین کردن با یاهو مسنجر به علت مشکلات پیش اومده در کشور ممکن نیستش و باید از سایت های کمکی استفاده کرد

ama-amir
23-06-2009, 00:28
شما از چه ويندوزي استفاده ميكنيد؟
اگه از xp استفاده ميكنيد كه ورژن فول 9 رو بگيريد در مورد ف*لتر بودنشون هم بگم كه همشون ف*يلترن!!!
اما اگه از ويستا استفاده ميكنيد مثل اينكه جديدا نسخه 10 مسنجر ياهو مخصوص ويستا اومده
سرچ كنيد حتما پيدا ميشه...

KING iMAN
11-08-2009, 21:29
خدمت شما

تاپیک و پست مرتبط با این ورژن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما كه لطف كردي لينك دانلود دادي پسوردش هم ميدادي.
پسورد فايل رار اينه: