PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه تصویری لامپ all season 100-80 اسرام با لامپ اسرام 60-55 معمولی

xqg50
22-06-2009, 11:47
سلام
من جدیدا لامپ اسرام آلسیزن (هفت رنگ) رو ماشینم انداختم وقتی متوجه تفاوت زیادش با اسرام معمولی شدم گفتم یه تاپیک بزنم تا بچه هام استفاده کنن .تو عکس های زیر لامپ سمت راننده اسرام معمولیه 60-55 و سمت دیگه اسرام آلسیزن 100-80 تفاوت رو ببینید و لذت ببرید فقط توصیه میکنم این اسرام های 100 وات رو بدون رله و سوکت سرامیکی استفاده نکنین چون سوکت پشت لامپ اگه پلاستیکی باشه ذوب میکنه.

این عکس از فاصله 10 متری و نور بالاست و هوا هم تاریک روشنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این عکس هم از فاصله یک متری و نور بالا و هوا هم کاملا تاریکه
اینم همون عکس قبلیه فقط نو پایینه
این سایت 450.ir رو تازه پیدا کردم سایت خوبی برای آپلود عکسه.

a6l3i
31-08-2009, 18:38
سلام
علی االظاهر سعادت دیدار لامپ های شما نصیب چشای ما نشد !!! لینکها مرخص شدن.

sAeEd_kHaAn
01-09-2009, 16:08
لینک عکسات مشکل داره غزیز عکسا باز نمیشن

xqg50
02-09-2009, 23:13
آقا این پست سه ماهه اینجاست کسی سراغشو نمیگیره البته 155 تا بیننده داشت. عکس هام چون از تاریخ آپلودشون گذشته از رو سایت پاک شدن ولی دوباره براتون آپلودش میکنم.

D r i v e r
03-09-2009, 00:15
آقا این پست سه ماهه اینجاست کسی سراغشو نمیگیره البته 155 تا بیننده داشت. عکس هام چون از تاریخ آپلودشون گذشته از رو سایت پاک شدن ولی دوباره براتون آپلودش میکنم.
سلام
جالبه من این تاپیک رو تا الان ندیده بودم
حالا چرا اینطوری عکس گرفتی
نور میخوره تو چشممون:31:
اگه میشه یه عکس به صورت برعکس بگیر
منظورم اینه که نور یه جایی رو روشن کنه
مثله جاده یا دیوار خونه
خودت چه تغییری توی نوردهی احساس کردی؟؟:11:

a6l3i
04-09-2009, 03:21
ایول ، ابتکار جالبی بود! تفاوت نوردهی کاملا محسوسه. مخصوصا تو عکس اول. جالبه که از دور هر دو زرد دیده میشن.
تو مه و بارون چطوره؟ دوستان که تو پست های دیگه میگن زرد بهتره.

xqg50
04-09-2009, 14:49
سلام
جالبه من این تاپیک رو تا الان ندیده بودم
حالا چرا اینطوری عکس گرفتی
نور میخوره تو چشممون:31:
اگه میشه یه عکس به صورت برعکس بگیر
منظورم اینه که نور یه جایی رو روشن کنه
مثله جاده یا دیوار خونه
خودت چه تغییری توی نوردهی احساس کردی؟؟:11:
اول قصد همین کار رو داشتم ولی چون دوربین با کیفیت نداشتم نتونشتم این کار رو بکنم آخه با دوربین موبایل وقتی از جاده عکس میگیری اونم تو شب شما دیگه خودتون حساب کنین چی میشه.ولی تغییر خیلی محسوسی تو نوردهی دیده میشه هم طولی که روشن میکنه زیاده و هم جاهایی رو که روشن میکنه نورش اشباع تره.

ایول ، ابتکار جالبی بود! تفاوت نوردهی کاملا محسوسه. مخصوصا تو عکس اول. جالبه که از دور هر دو زرد دیده میشن.
تو مه و بارون چطوره؟ دوستان که تو پست های دیگه میگن زرد بهتره.
من تا حالا با اینا یه مه نخوردم ولی برای مه و بارون نور زود خیلی بهتره مخصوصا این جور که بچه ها میگن اینا تو مه زردیش بیشتر نمایان میشه در حالی که تو حالت عادی زیاد زرد به نظر نمیاد. ابتکارشم از اینجا نشعت گرفت که نورپایین یکیش خراب شد منم مجبور شدم یه مدت با لامپ معمولی جایگزینش کنم :20:البته فکر نکنین جنسشون بده این لامپ ها رو من 2 سال رو پراید داشتم بعد یه مدت که خونه مونده بودن نمیدونم چی شده بود که نور پایین یکیش خراب شده بود.

rozy_1500
16-09-2009, 04:05
دوستان قیمت ارزون ترین لامپ زنون چنده؟

monazzah
23-09-2009, 12:34
دوستان قیمت ارزون ترین لامپ زنون چنده؟
مشهد 80 تومنه

rozy_1500
28-09-2009, 20:05
مشهد 80 تومنه
اینجا یکی رو پیدا کردم میکه 65 تومن
چجوریاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rozy_1500
28-09-2009, 20:07
ببخشید این لامپ اسرام 100 رو چقدر خریدید؟
بالا تر از اون هم داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

T.K
28-09-2009, 20:19
سلام به همه من لامپ ماشینم نور پایینش سوخت!!(فلیپس آلمانی بود ، حیف ) رفتم عوض کنم گفت اسرام های موجود اصلی نیستن منم نخریدم.
اگه کسی می دونه بگه درسته یا نه؟! تا بقیه موقع خرید حیرون نشن.

مرسی.

xqg50
01-10-2009, 20:52
ببخشید این لامپ اسرام 100 رو چقدر خریدید؟
بالا تر از اون هم داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام به همه من لامپ ماشینم نور پایینش سوخت!!(فلیپس آلمانی بود ، حیف ) رفتم عوض کنم گفت اسرام های موجود اصلی نیستن منم نخریدم.
اگه کسی می دونه بگه درسته یا نه؟! تا بقیه موقع خرید حیرون نشن.

مرسی.
من تا حالا لامپ ماشین بیشتر از صد وات ندیدم نه اسرام نه هیچ مارک دیگه ای بالاتر از صد نداره درمورد اصل بودن و قیمتش هم باید بگم که الان اسرام صد آلسیزن حدودا 2 -3 تومن بستگی به محل خرید متفاوته ولی تشخیص اصل از بدل خییلی سخنته ولی من تا حال هرچی گرفتم به جز تغییر در میزان زردیشون فرق دیگه ای با هم نداشتن ولی در هر حال نتونستم تشخیص بدم کدوم اصله کدوم اصله کدوم بدل ولی همشون خوب کار کردن.

rozy_1500
08-10-2009, 03:28
من تا حالا لامپ ماشین بیشتر از صد وات ندیدم نه اسرام نه هیچ مارک دیگه ای بالاتر از صد نداره درمورد اصل بودن و قیمتش هم باید بگم که الان اسرام صد آلسیزن حدودا 2 -3 تومن بستگی به محل خرید متفاوته ولی تشخیص اصل از بدل خییلی سخنته ولی من تا حال هرچی گرفتم به جز تغییر در میزان زردیشون فرق دیگه ای با هم نداشتن ولی در هر حال نتونستم تشخیص بدم کدوم اصله کدوم اصله کدوم بدل ولی همشون خوب کار کردن.
یعنی میخوای بگی هیچ فرقی با هم نمیکنن؟
حالا چی کار کنیم؟بخریم یا نه؟

xqg50
12-10-2009, 22:31
یعنی میخوای بگی هیچ فرقی با هم نمیکنن؟
حالا چی کار کنیم؟بخریم یا نه؟
شما بخرین اگه فرقی هم کنه بیشتر به طول عمرش مربوط میشه فوقش یه سال زودتر می سوزه عوضش می کنی. من خودم یه دست آلسیزی چند سال پیش خریده بودم رو دو تا ماشین که عوض کردم تا حال کار کردن.البته یکیش وقتی خونه بود به علت ضربه خراب شد.

hamidR15
13-10-2009, 10:54
سلام
من شنيدم اسرام تو خ چراغ برق نمايندگي داره؟كسي آدرسشو داره؟

rozy_1500
14-10-2009, 23:12
ممنون دوست عزیز
حالا میخوام بدونم بجز کیفیت تو نوردهی چقدر تفاوت داره
آیا واقعا نورش نسبت به 55 وات ها بیشتره؟؟؟

xqg50
18-10-2009, 19:34
ممنون دوست عزیز
حالا میخوام بدونم بجز کیفیت تو نوردهی چقدر تفاوت داره
آیا واقعا نورش نسبت به 55 وات ها بیشتره؟؟؟
اگه تاپیک رو یه بار از اول بخونین و عکسها رو ببینین همه چی دستتون میاد.

ukiocsmo
28-12-2013, 20:38
نمایندگی اسرام خودم لامپهای خونگی ازونجا گرفتم، لامپی که ارزونترین مغازه، 40 تومن میداد، من گرفتم 32 تومن
از سمت میدون یکطرفه رو (پیاده) بری بسمت بالا، حدود 20-30 مغازه دست چپت رد کنی، همون حدوداست تقریبا، زیاد دور نیست.

hamidR15
29-12-2013, 09:56
نمایندگی اسرام خودم لامپهای خونگی ازونجا گرفتم، لامپی که ارزونترین مغازه، 40 تومن میداد، من گرفتم 32 تومن
از سمت میدون یکطرفه رو (پیاده) بری بسمت بالا، حدود 20-30 مغازه دست چپت رد کنی، همون حدوداست تقریبا، زیاد دور نیست.
سلام دوست عزيزم.
لطف بفرمائيد قبل از ثبت كردن پست به آخرين تاريخ پست قبلي دقت بفرمائيد.