PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان در مقطع کارشناسی ارشد چه رشته هایی بصورت مجازی وجود داره

reza,n
21-06-2009, 16:20
با سلام:
دوستان میخواستم بپرسم در مقطع کارشناسی ارشد کلا" چه رشته هایی بصورت مجازی در دانشگاهها ارائه میشه.حقیقتش میخوام در یکی از رشته های کارشناسی ارشد بصورت مجازی شرکت کنم منتها نمیدونم چه رشته هایی ارائه میشه لطف" دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند و نام رشته ها رو بهم بگن.
ممنونم

matin_vv
21-06-2009, 18:09
IT و MBA‌رو ميدونم، باقيش رو نه.

paranoid_android
23-06-2009, 13:32
بهتر بود بگید کدوم رشته/رشته ها مد نظرتون هست!
تا جایی که بنده اطلاع دارم دانشگاه هایی مثل علم و صنعت، امیر کبیر، شیراز، خواجه نصیر، تهران، شهید بهشتی، صنعتی اصفهان، صنعتی سهند تبریز و مدرس در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس دانشجوی مجازی بر میدارن. البته بعضی ها مثل صنعتی سهند و خواجه نصیر فقط برای لیسانس دانشجو بر میدارن.
دانشگاه علم و صنعت برای رشته های MBA و مهندسی IT و مهندسی ICT برا ارشد دانشجو بر میداره.
دانشگاه شیراز برای رشته های IT گرایش تجارت الکترونیک، برق گرایش کنترل و حقوق گرایش جزا و جرم شناسی برای ارشد،
دانشگاه امیرکبیر برای رشته هایی مثل IT گرایش شبکه های کامپیوتری، کامپیوتر گرایش های معماری و هوش مصنوعی، مهندسی برق گرایش مخابرات، مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم و بهره وری، مهندسی عمران گرایش های سازه های دریایی و مهندسی و مدیریت ساخت، مهندسی پزشکی گرایش بیومتریال، مهندسی شیمی پیشرفته، مهندسی سیستم های اقتصادی - اجتماعی، مدیریت IT پزشکی، مدیریت انرژی الکتریکی و رشته IT و مدیریت برای ارشد،
دانشگاه تهران هم در گرایش مختلف مدیریت و MBA و حسابداری و حقوق و کتابداری و مشاوره و تجارت الکترونیک و محیط زیست و جغرافیا و کارآفرینی برای ارشد،
دانشگاه شهید بهشتی برای رشته مدیریت فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی ارشد،
دانشگاه تربیت مدرس برای رشته های IT گرایش های ITو ICT و مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم و بهره وری و حقوق گرایش های جزا و جرم شناسی و حقوق خصوصی برای ارشد دانشجو میگیرن.
دانشگاه های خواجه نصیر و صنعتی سهند و صنعتی اصفهان هم فقط برای کارشناسی پذیرش دارن.
برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت خودشون مراجعه کنید.

reza,n
08-07-2009, 15:06
خیلی ممنون از دوستانم که جواب دادن.چند تا سئوال داشتم که اگه دوستان راهنمایی کنن یه دنیا ممنون میشم:
1)دوستان من رشته لیسانسم مکانیک جامدات هستش آیا هیچکدوم از دانشگاهها برای ارشد رشته مرتبط با رشته من ارائه میدن؟؟؟
2)در ضمن آیا در رشته های اقتصاد و روانشناسی هیچ دانشگاهی برای ارشد بصورت مجازی ارائه میده؟؟؟
3)دوستان کلا" در رشته کارشناسی ارشد بصورت مجازی حدودا" ترمی چقدر هزینه داره؟؟؟؟ و آیا مدرکش واقعا" اعتبار مدرک دانشگاهی رو که مقطع رو میگذرونیم داره یا نه؟؟؟
با سپاس فراوان
رضا

paranoid_android
15-07-2009, 00:25
خیلی ممنون از دوستانم که جواب دادن.چند تا سئوال داشتم که اگه دوستان راهنمایی کنن یه دنیا ممنون میشم:
1)دوستان من رشته لیسانسم مکانیک جامدات هستش آیا هیچکدوم از دانشگاهها برای ارشد رشته مرتبط با رشته من ارائه میدن؟؟؟
2)در ضمن آیا در رشته های اقتصاد و روانشناسی هیچ دانشگاهی برای ارشد بصورت مجازی ارائه میده؟؟؟
3)دوستان کلا" در رشته کارشناسی ارشد بصورت مجازی حدودا" ترمی چقدر هزینه داره؟؟؟؟ و آیا مدرکش واقعا" اعتبار مدرک دانشگاهی رو که مقطع رو میگذرونیم داره یا نه؟؟؟
با سپاس فراوان
رضا

دوست عزیز، عمده دانشگاه هایی که دوره های مجازی رو ارائه میدن معرفی شدن. میتونید براحتی از گوگل سایت دانشگاهیشونو گیر بیارید.
برای رشته مکانیک در مقطع ارشد خیر، از بین دانشگاه هایی که اسم بردم هیچ کدوم در این رشته/مقطع دانشجو پذیرش نمیکنن.
برای رشته مدیریت دانشگاه تهران در گرایش های مدیریت بازرگانی، مالی و اجرایی برای ارشد دانشجو میگیره.
در مورد هزینه هر ترم چیزی حول و حوش 2 میلیون تومان درمیاد براتون. اعتبار... والا مورد تایید وزارت علوم که هست.