PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال رستگاران

صفحه ها : [1] 2 3

ارمغان جنون
21-06-2009, 15:50
از دیشب سریال رستگاران از شبکه 3 ساعت 23 به کارگردانی سیروس مقدم شروع شد.از بازیگران این سریال میشه به پوریا پورسرخ
اتیلا پسیانی
لیندا کیانی
عاطفه نوری
اشاره کرد.
لطفا نظراتتون در مورد این سریال رو در این تاپیک قرار بدین.

جام جم آنلاين: آتيلا پسياني، پوريا پورسرخ، روناك يونسي و صبا كمالي بازيگراني هستند كه در سريال تازه سيروس مقدم به ايفاي نقش مي‌پردازند.اين سريال كه پيشتر آشفتگي نام داشت با نام «رستگاران» از اواخر خرداد به آنتن پخش شبكه 3 سيما سپرده خواهد شد.

ملودرام رستگاران توسط سعيد نعمت‌الله به نگارش درآمده و در آن قصه دختري روايت مي‌شود كه با آمدن به تهران زندگي شخصي‌اش دچار تحول مي‌شود.

بجز بازيگراني كه نامشان آمد عباس اميري، كاوه خداشناس، ليدا كياني، محمدحسين عمراني، آناهيتا افشار، زهره صفوي، شهرام عبدلي، مريم سلطاني، اسماعيل سلطانيان، حشمت آرميده، مليحه نيكجومند، آرش مجيدي، عباس غزالي و شهربانو موسوي نيز در اين پروژه به ايفاي نقش مي‌پردازند.

سريال «رستگاران» در 52 قسمت 35 دقيقه‌اي توسط محمدرضا شفيعي براي گروه فيلم و سريال شبكه 3 سيما تهيه مي‌شود. تاكنون 60 درصد از كار تصويربرداري انجام شده و بنابر پيش‌بيني‌ها تا اواخر مرداد كار تصويربرداري ادامه خواهد داشت.

در حال حاضر آريا عظيمي‌نژاد، مشغول ساخت موسيقي اين سريال است و خشايار موحديان و سودابه سعيدنيا نيز كار صداگذاري و تدوين را انجام مي‌دهند و تاكنون 25 قسمت اين سريال تدوين شده است.

شخصيت اصلي قصه رستگاران، زني به نام خجسته است كه در پي ناپديد شدن شوهرش احمدرضا روانه تهران مي‌شود تا خبري از او به دست آورد؛ اما اين شهر براي اين آدم غريبه حوادث بي‌شماري دارد.

اين سريال همچنان كه آمد توسط سيروس مقدم كارگرداني مي‌شود كه پيشتر آثار متعدد تلويزيوني را براي شبكه‌هاي مختلف ساخته است. نرگس، اغما و پيامك از ديار باقي بعضي از سريال‌هايي هستند كه توسط اين كارگردان جلوي دوربين رفته‌اند.

در ساخت اين سريال الهام غفوري (مشاور كارگردان)، افشين سـنــگ‌چــاپ (دسـتـيــار اول كــارگـردان)، امـيـر مـعـقـولـي (مـديـر تصويربرداري)، فرهاد عزيزي (طراح صحنه و لباس)، فرشيد احمدي (صدابردار)، حسين صالحيان (طراح گريم)، مهدي حيدري (عـكـاس)، طـيـبـه محمدي‌رهنما(روابط عمومي) و محمدرضا شجاعي (مشاور فيلمنامه) همكاري مي‌كنند.

aliani
21-06-2009, 19:34
من كه خيلي حال كردم از سبك سريالش ايشالا همينجوري ادامه داشته باشه حالت مرموزيش و خراب نشه اين كه آدم راحت نميفهمه قضيه از چه قراره خودش جذابه البته هنوز زوده برا اظهار نظر كردن .
در كل بايد ديد تا بعدا چي ميشه .

FarzadSport
21-06-2009, 20:28
نيم‌روزي در پشت صحنه سريال رستگاران
آشفتگي به رستگاري رسيد
جام جم آنلاين: هفته گذشته، سيروس مقدم نام سريال «آشفتگي» را به «رستگاران» تغيير داد. رستگاران قرار است اواخر خرداد از شبكه 3 سيما روي آنتن برود. اين سريال را مقدم براساس فيلمنامه‌اي از سعيد نعمت‌الله در 52 قسمت كارگرداني مي‌كند. رستگاران قرار است هر شب پخش شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين سريال موضوعي ملودرام دارد و مقطعي از زندگي زني را روايت مي‌كند كه براي پيدا كردن همسر خود از شهرستان به تهران مي‌آيد و در اين شهر با ماجراهايي روبه‌رو مي‌شود. در سريال رستگاران بازيگراني مانند آتيلا پسياني، پوريا پورسرخ، روناك يوسفي، صبا كمالي، شهرام عبدلي، محمد عمراني، ليندا كياني، مريم سلطاني، نفيسه روشن و ... ايفاي نقش مي‌كنند. آنچه مي‌خوانيد، گزارشي است از حضور در پشت صحنه سريال رستگاران.
خانه ويلايي واقع در خيابان دزاشيب، شلوغ است و پرهياهو. هنوز كارگردان نيامده، برنامه‌ريز پشت يك ميز نشسته و دارد كارش را انجام مي دهد. ليندا كياني زيردست گريمور است، آن‌طرف‌تر صبا كمالي در حال صبحانه خوردن. گوشه يك اتاق بزرگ مي‌نشينم؛ اتاقي كه هر 4 ديوارش پر است از عكس علاقه‌مندان بازيگري كه هر كدام براي جلب توجه بيشتر، با يك ژست منحصر به فرد عكس گرفته‌اند؛ يكي‌ دستش را زير چانه‌اش گذاشته و آن يكي دستش را از پشت سرش رد كرده روي چشمانش گرفته، يكي كراوات زده به طرز وحشتناكي اخم كرده و يكي هم به تقليد از خواننده‌هاي غربي....
افشين سنگ‌چاپ بشدت سرش شلوغ است، اصلا معلوم است كه امروز مثل هيچ روز ديگر فيلمبرداري نيست. با اين حال خوب حواسش جمع رفت و آمدهاست. همان طور كه بقيه با هم بحث مي‌كنند كه اين كيه اونجا نشسته، خودم را به سنگ‌چاپ معرفي مي‌كنم و او توضيح مي‌دهد امروز استثنائا قرار است گروه 2 دسته شوند؛ يك اكيپ با هدايت او نماهاي خارجي را بگيرند و گروه ديگر با سيروس مقدم، صحنه‌هاي داخلي را. با عجله از ساختمان بيرون مي‌رود و من كه تا نيمه راه دنبالش هستم، نگاهم به سمت چپم مي‌افتد. ليندا كياني هنوز در حال گريم شدن است و صبا كمالي، كمي آن‌طرف‌تر در حال صبحانه خوردن. ساعتم را نگاه مي‌كنم؛ چند دقيقه‌اي از 11 گذشته و هنوز سيروس مقدم نيامده.

سكوت دوباره
كارگردان كه از راه مي‌رسد، خيلي گرم و صميمي با همه خوش و بش مي‌كند. بچه‌هاي صحنه اتاق را آماده كرده‌اند. دوربين و بازيگران آماده‌اند. مقدم پشت مانيتورش مي‌نشيند، البته بعد از اين كه بازي‌ها را براي كياني و آناهيتا افشار توضيح مي‌دهد.
گويا قرار است يك سكانس از بازي دونفره اينها باشد در يك اتاق با نورپردازي‌هاي خاص كارهاي مقدم. بعد از 3 دور تمرين قرار است ضبط شروع شود. صدابردار بلند مي‌گويد «سكوت»! و صداي دستيار كارگردان از اتاق مي‌آيد كه «سه، دو، يك... حركت»! مقدم با هدفون بزرگي كه روي گوشش گذاشته، به همراه صدابردار با دقت به نحوه اداي ديالوگ‌ها توجه مي‌كند؛ اما من كه بدون اين گوشي‌ها، پشت مانيتور ايستاده‌ام، نمي‌شنوم كياني و افشار چه مي‌گويند. همينقدر مي‌فهمم كه هنوز ديالوگ اول تمام نشده كه مقدم كات و دستور برداشت دوباره مي‌دهد. بعد از چند دور برداشت، ظاهرا چيز راضي‌كننده‌اي براي مقدم درنيامده و به همين سبب هم هست كه مي‌گويد «اگه آمادگي نداريد، اين پلان رو فردا بگيريم.» با اين حال دوباره پشت مانيتور مي‌نشيند و با شوخي‌هاي خاص خودش سعي مي‌كند جو پشت صحنه آرام و به دور از خستگي باشد. اين برداشت آخر ظاهرا از نظر كارگردان راضي‌كننده است.
اما گويا صدابردار صداي زايدي در گوشي‌اش شنيده كه از مقدم مي‌خواهد دوباره تصويربرداري شود. سيامك نيازي از پشت مانيتور بلند مي‌شود و به اتاق كناري مي‌رود. شخصا از گروهي كه كم‌كم در حال حاضر كردن ناهار هستند، مي‌خواهد بيشتر از قبل سكوت را رعايت كنند و دوباره با صداي مقدم كه «خانم افشار بايد بره سر كار ديگه، زودتر بيا» روي صندلي‌اش مي‌نشيند. اين صحنه دوباره گرفته مي‌شود و اين بار از هر نظر راضي‌كننده است.

چك‌ها پرداخت مي شود
فرزين فتحي كه عضو گروه كارگرداني سريال است، بسرعت پله‌ها را دوتا يكي مي‌كند و بالا مي‌آيد. گروه دوم در خيابان آماده شده‌اند و او آمده تا بازيگران را ببرد، صبا كمالي و روناك يونسي كه چهره و لباسشان به طور كلي با چيزي كه صبح آمده بودند، فرق كرده، ساختمان را ترك مي‌كنند و مي‌روند.
به اتاق كه برمي‌گردم، جانشين توليد هنوز در حال رايزني با هلال‌احمر است و گاهي كه بازيگري به اتاق مي‌آيد، يك چك هم به آنها مي‌دهد؛ چكي كه مبلغش را فقط خودش مي‌داند و بازيگر. كنارش مي‌نشينم، او هم ظاهرا تا حالا كه ساعت حدود 12 است، روز پركاري را گذرانده است. از او درباره نحوه همكاري ارگان‌هاي مختلف مي‌پرسم، همان چيزي كه از صبح تا به حال نيمي از وقتش را گرفته است. حاتمي مي‌گويد: نسبتا خيلي خوب نيست؛ چون بعضي‌ها خوب همكاري كرده‌اند بعضي‌ها هم نه! اما در كل قابل قبول است.
او درباره روند توليد كار هم مي‌گويد: از روز هفتم ديماه پيش توليد كار آغاز شد و 27 اسفند هم بود كه كار را كليد زديم و اميدواريم از حدود 25 خرداد پخش آن به صورت يك شب در ميان از شبكه 3 شروع شود.
او با اشاره به اين‌كه روزبه‌روز به ايام پخش كار نزديك مي‌شود، مي‌گويد: خوشبختانه هنوز به فشرده كاري‌هاي معمول سريال‌هاي شبانه نخورده‌ايم؛ ولي بعيد نيست كه در آينده به اين مشكل هم بربخوريم.
از كنار حاتمي كه معلوم است بشدت سرش شلوغ است، بلند مي‌شوم و به ديوار نگاه مي‌كنم، بين انبوه عكس‌ها، 3 نفر كه عكسشان در مركزيت قرار دارد، ناخودآگاه جلب توجه مي‌كند. به ترتيب از راست به چپ محمدرضا شفيعي تهيه‌كننده، سيروس مقدم كارگردان و سعيد نعمت‌الله نويسنده، هنوز در فكر اين عكس آخري بودم كه حاتمي كسي را نشانم مي‌دهد.

با كفش وارد خانه من نشويد!
سعيد نعمت‌الله با شمايل كمي متفاوت‌تر از عكسش وارد مي‌شود. از صبح نشناخته بودمش وگرنه از همان اول اينجا بوده. ازش مي‌خواهم چند دقيقه را با هم صحبت كنيم. روي صندلي پلاستيكي كنار من مي‌نشيند و شروع مي‌كند: اول كه بگويم اسم سريال را به «آشفتگي» نشناسيد؛ چون قطعا عوض مي‌شود.
او درباره شكل‌گيري طرح اين سريال مي‌گويد: ايده اوليه از يك طرح كوتاه كه توسط تهيه‌كننده نوشته شد، شروع شد؛ يك طرح كوتاه براي يك باكس خيلي كوتاه و محدودتر از ايني كه هست.
او اضافه مي‌كند: وقتي شروع كردم به نوشتن فيلمنامه، ديدم طرح استعداد اين را دارد كه گسترده‌تر شود؛ چراكه جنس آدم‌هايي كه در آن هست، همين افرادي هستند كه ما هر روز دوروبر خود مي‌بينيم، غير از اينها يكسري شخصيت‌ها در ذهن خودمان شكل داديم و سرانجام فيلمنامه را در 52 قسمت آماده كرديم.
او درباره اين‌كه چه كاري كرده كه سريال به ورطه تكرار ديگر ملودرام‌هاي خانوادگي نيفتد نيز مي‌گويد: به هر حال به تعداد هر خانواده ايراني، يك داستان است. پس هيچ دليلي ندارد كه قصه‌ها شبيه به هم باشند يا خيلي متفاوت از يكديگر.
مقدم : من خودم هم جوان بودم و يك آدم باتجربه به من فرصت كار داد، الان هم همين‌طور است. اين عرصه مال جوانان است به شرطي كه قدرش را بدانند
نعمت‌الله اضافه مي‌كند: تنها 15 سال ابتداي تولد سينما، داستان‌ها باهم متفاوت بود. بعد از آن تقريبا داستان‌ها مثل هم است و فقط نوع نگاه‌ها فرق مي‌كند. ما هم در اين كار سعي كرديم كاملا به‌روز باشيم؛ يعني مردمي را ببينيم كه درگير سهميه‌بندي بنزين هستند يا درگير مسائل اقتصادي.
او با اشاره به اين‌كه آشنايي‌هايي داشته تا دچار مميزي‌هاي سيما نشود، صحبتش را ادامه مي‌دهد: من واقعا چيزي به اسم مميزي در صداوسيما نمي‌بينم. شما ببينيد وقتي به عنوان مهمان به خانه من مي‌آييد، بايد تابع قوانين من باشيد. شما نمي‌توانيد با كفش وارد خانه من شويد. من هم وقتي با تلويزيون كار مي‌كنم، قوانينش را مي‌شناسم و خودم را موظف مي‌كنم كه تابع قوانين آنها باشم و اين اسمش مميزي نيست.

بازيگران رنگي
محمد عمراني كه به عنوان يكي از بازيگران پيشكسوت سريال شناخته مي‌شود هم ميانه مصاحبه ما از راه رسيد. برنامه‌ريز هنوز مشغول كارش است و منشي صحنه اين طرف دنبال يك فيلمنامه مي‌گردد تا براي گروه سنگ‌چاپ بفرستد. گويا بازيگران جا گذاشته‌اند. به قول سيروس مقدم «از بس اين فيلمنامه سنگينه، كسي با خودش نمي‌بره»! اين را مي‌گويد و دوباره به اتاق تصويربرداري برمي‌گردد. عجله‌اي كه از صبح داشته تا آناهيتا افشار به فيلمبرداري كار صدرعاملي هم برسد، حالا فروكش كرده است؛ اما همچنان گاهي به ساعتش نگاه مي‌كند و مي‌خواهد كار زودتر انجام شود. قرار است كياني و افشار روي ديوار سفيد اتاق نقاشي كنند و قرار است گاهي به شوخي رنگي روي صورت هم بكشند. از پشت مانيتور، اين طرف مي‌آيم تا عكس‌هاي روي اتاق گريم را ببينم؛ آتيلا پسياني، پوريا پورسرخ، شهرام عبدلي، عاطفه نوري و بقيه بازيگراني كه الان اينجا هستند و نيستند، عكسشان هست. كنار اسمشان هم كه زير عكس‌هاي نيمرخشان نوشته شده نام كاراكتري كه بازي مي‌كنند هم هست؛ «كاوه»، «سارا»، «خجسته»، «شايسته»، «فاطمه» و خيلي‌هاي ديگر. در همين حين صداي «كات» سيروس مقدم مي‌آيد؛ كاتي كه حتما بعد از چند بار تمرين و چند برداشت داده شده. كياني كه از اتاق بيرون مي‌آيد، كمي خنده‌دار شده، با آن رنگ گواش‌هايي كه روي صورتش ماليده و البته همين‌طور افشار.
ساعت به 2 مانده كه مقدم اعلام استراحت مي‌كند براي ناهار. قرار است گوشه‌اي بنشينيم و با هم صحبت كنيم. آناهيتا افشار مي‌آيد كه خداحافظي كند؛ در حالي كه هنوز رنگ‌هاي صورتش را پاك نكرده، همين طور با عجله و در حالي كه دستمال كاغذي‌اش پر از رنگ شده از گروه خداحافظي مي‌كند و مي‌رود. مقدم مي‌خواهد اول نمازش را بخواند، ناهارش را بخورد و بعد صحبت كند كه البته نهايتا راضي مي‌شود اين آخري را همان اول انجام دهد!

آنتن‌هاي سرد
گوشه اتاقي كه از آن موقع فقط در مانيتور ديده مي‌شد مي‌نشينيم. نقاشي‌هاي منحصربه فرد روي ديوار، نور‌پردازي‌اي كه قبلا در نرگس و اغما ديده بودمشان و يك مبل و يك تخت بزرگ. مقدم روي مبل مي‌نشيند و من روي لبه تخت، خسته نباشيد مي‌گويم و با لبخندي كه بر لب مقدم مي‌نشيند گفتگو شروع مي‌شود: آشفتگي حدود يك سال و نيم پيش وقتي هنوز در حد يك طرح بود توسط تهيه‌كننده به من پيشنهاد شد اما در اين يك سال و نيم تا پروسه تصويب طرح و پيش توليد انجام شد، من كار ديگري انجام دادم.
مقدم در رابطه با تجربه همكاري سعيد نعمت‌الله مي‌گويد: اين دومين همكاري من با اوست. نوشته‌هاي او چند ويژگي دارد؛ اول اين‌كه كم‌گو و مفيدگو است، جنس و لحن ديالوگ‌نويسي رواني دارد و بشدت فرهنگ مردمي و لايه‌هاي پايين اجتماع را خوب مي‌شناسد.
او پيش‌بيني‌اش از جذب مخاطب اين سريال را اين طور بيان مي‌كند: ما فيلمنامه‌اي داريم كه قصه خيلي خوب و تعليق‌هاي مناسبي دارد و از يك گروه بازيگري حرفه‌اي و محبوب برخوردار است. ضمن اين‌كه سر و شكل كار را جذاب مي‌بندم تا مردم با تصاوير تازه‌تري روبه‌رو شوند.
او درباره پروسه انتخاب بازيگران اين مجموعه مي‌گويد: به هر حال چون از روز اول نگارش فيلمنامه در جريان داستان بودم، طبيعتا افراد خاصي از ذهن من مي‌گذرند. با اين حال افرادي كه جلوي دوربين خواهيد ديد، حاصل يك همفكري گروهي است كه عمدتا هم با موافقت همه انتخاب شده‌اند و بيشتر همان‌هايي هستند كه گزينه اولمان بودند.
سيروس مقدم در حال حاضر به عنوان يكي از با تجربه‌هاي سريال‌سازي سيما شناخته مي‌شود. او با اعتماد به نفس خاصي جاي آثار خودش را در كنداكتور فعلي سيما خالي مي‌داند و مي‌گويد: من از بازخورد‌هايي كه از مردم مي‌بينم، مي‌توانم متوجه شوم كه آنتن ما بعد از ماه رمضان كمي سرد شده و مردم نتوانستند با كارهاي عيد ارتباط برقرار كنند و هنوز احساس مي‌كنند جاي كارهايي مثل روز حسرت و پيامك از ديار باقي خالي است.
مقدم در آخر درباره همكاري‌اش با يك گروه جوان مي‌گويد: به هر حال من خودم هم جوان بودم و يك آدم باتجربه به من فرصت تجربه كردن داد، الان هم همين‌طور است. اين عرصه مال جوانان است به شرطي كه قدرش را بدانند.

آشفتگي بعد از «آشفتگي»
از مقدم كه خداحافظي مي‌كنم، زودتر از او اتاق را ترك مي‌كنم و به اتاق ديگر مي‌روم، همه دور يك ميز طويل نشسته‌اند و ناهار مي‌خورند. با همه خداحافظي مي‌كنم و پله‌هاي حياط را كه حالا از باران خيس شده‌اند پايين مي‌آيم. حالا كه كاغذهايم خيس شده يك ماشين كه گويا مال گروه فيلمبرداري است، با سرعت از كنارم رد مي‌شود و تا زير زانويم از آب، خيس مي‌شود. حقيقتا كه من هم آشفته شدم.

---------------------------

موفق باشید....
فــــــــــــــرزاد

FarzadSport
21-06-2009, 20:29

موفق باشید...
فـــــــــــــرزاد

ali_agha1981
21-06-2009, 20:40
اینم فقط یه سریال مسخره مثل نرگسه که فقط با احساسات مردم بازی میکنه .!!

miss_ava7
22-06-2009, 14:37
من از 2 قسمت اولش زیاد خوشم نیومد.خیلی معمولی بود.فقط به خاطر پورسرخ دیدمش.
سیروس مقدم معمولا نقش اوله سریالاش زنای زیادی احساساتی و رویایی هستن که در نتیجه خیلی خسته کننده میشه.مگه این که انقدروقت سریالو به داستان زن احمدرضا نده.
کلا فکر میکنم 10-20 قسمت دیگه جذاب شه.

bleu2u4u
22-06-2009, 14:42
چقدر دیالوگهای سریال بد نوشته شده بود
خیلی تو ذوق میزد
انگار همشون دکترای فلسفه داشتن

mohsensoft
22-06-2009, 23:31
اکثرا به خاطر پورسرخ نگاه میکنند
البته من به خاطر کارگردانی سیروس مقدم نگاه نمی کنم
واقعا این یارو شعور ملت رو به بازی میگیره
خیلی فیلم های مضخرفی میسازه
من موندم اینا خودشون نمیفهمن فیلماشون ضایعست یا به خاطر پولش فقط میخوان یه چیزی ساخته باشن؟

persian365
23-06-2009, 01:08
امشب فکر کنم قسمت سوم بود . من حذوذ 20 ذقیقه دیدم

نمیشه از الان در مورد سریال نظری کلی داد

mohsensoft
23-06-2009, 08:53
نمیشه از الان در مورد سریال نظری کلی داد
درسته
ولی به هر حال با توجه به کارای ضعیفی که قبلا از سیروس مقدم دیدیم من امیدی به خوب بودن این سریال ندارم
مخصوصا آخرش احتمالا خیلی تابلو تموم میشه :دی

Gam3r
23-06-2009, 09:00
این سریال هم مثل سریال های ایرانی 3 حالت در آخرش بیشتر وجود نداره

1 . آخرش این دو کبوتر عاشق به هم میرسن و عروسی میشه و پنجاه شب این قسمت آخر رو نشون میدن ! ( هنوز عقد هستن ! )
2 . میمیرن و گریه و زاری میکنن و کلی آب غوره میگیرن !
3 . شوهره مثل همه ی فیلم ها آخرش معلوم میشه بهش تهمت زدن و یه آدم با قیافه جعلی اون اومده پول هارو بالا کشیده و بعد شوهره میاد و به خوبی خوشی کنار 2 تا زنش زندگی میکنه یا اینکه یه زنه میمیره تا با اون یکی زنه راحت زندگی کنه !

غیر از اینه ؟

FarzadSport
23-06-2009, 11:38
این سریال هم مثل سریال های ایرانی 3 حالت در آخرش بیشتر وجود نداره

1 . آخرش این دو کبوتر عاشق به هم میرسن و عروسی میشه و پنجاه شب این قسمت آخر رو نشون میدن ! ( هنوز عقد هستن ! )
2 . میمیرن و گریه و زاری میکنن و کلی آب غوره میگیرن !
3 . شوهره مثل همه ی فیلم ها آخرش معلوم میشه بهش تهمت زدن و یه آدم با قیافه جعلی اون اومده پول هارو بالا کشیده و بعد شوهره میاد و به خوبی خوشی کنار 2 تا زنش زندگی میکنه یا اینکه یه زنه میمیره تا با اون یکی زنه راحت زندگی کنه !

غیر از اینه ؟

به نظر من هم دقیقا همین طوره ولی من فکر میکنم این آقای احمد رضا خان اصلا این کاره نیست و هر چی هست زیر سر همین آقای شایسته باید باشه و یه جورایی بچه شهرستانی گیر آوردن و کلاه سرش گذاشتن و شایدم سر به نیستش کرده باشن و این پیغام روی تلفن خونه هم میتونه یه جورایی پاپوش باشه!!
به هر حال خیلی زوده واسه نتیجه گیری ولی اون چیزی که مشخصه اینه که نمیتونه متفاوت تر از کار های دیگه سیروس مقدم و یا حتی متفاوت تر از سایر سریال ای ایرانی باشه (البته متاسفانه):41:

موفق باشید...
فـــــــــــــرزاد

RoYaYeEe_NiIiLi
23-06-2009, 15:29
سریال خیلی خوبی نیس...خیلی هم بد نیست...من از طرز فیلم برداریش و رنگ و ایناش خوشم میاد....بازیگراشم بد نیسن...فقط چی حرس منو در آورد:13:...آخه کدوم بیمارستان طرف رو با چادر میذارن رو تخت؟:31:

MaaRyaaMi
24-06-2009, 18:22
منم نگاش میکنم چون بیکارم : دی

بازیگراش تقریبا خوبن

ولی این دیالوگاش یه جوریه

اصلا طبیعی نیس به نظرم که مثلا آدم اینقدر حرفای به قول دوستمون فیلسوفانه بزنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mohsensoft
24-06-2009, 20:25
منم نگاش میکنم چون بیکارم : دی

بازیگراش تقریبا خوبن

ولی این دیالوگاش یه جوریه

اصلا طبیعی نیس به نظرم که مثلا آدم اینقدر حرفای به قول دوستمون فیلسوفانه بزنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سلام مریم
ما هر تاپیکی میریم به هم برخورد میکنیم:27:
اکثر فیلم های ایرانی همین جوری هستن که دیالوگ ها به قول تو فیلسوفانست
مثلا توی فیلم چند میگیری گریه کنی اونی که قبر میکند یه جوری حرف میزد انگار دکترا داره :31:
و از این دست خیلی زیاده
به نظر من اگه بیان زبان فیلم ها رو عامیانه تر کنن خیلی بهتره
:8:

taghi_ramzi
24-06-2009, 23:27
یکی از مشکلاتی که اکثر فیلمها و مخصوصا این دارن اینه که بیشتر جنگ اعصاب هستن تا فیلم
x با y مشاجره می کنه ، بعد y با z مشاجره می کنه و داستان فیلم جلو میره
نرگس هم همینطور بود! نصف فیلم مشاجره ی نرگس و شوکت بود : دی
من حدود 20 دقیقه تونستم این فیلم رو تحمل کنم ،ولی بیشتر راه نداشت!

خداییش خودم انقدر مشکلات دارم که الان اصلا نمیتونم مشاجره و بحث های احمقانه ای که از ذهن بیمار یه نویسنده سادیست بیرون اومده تحمل کنم.

M3HRD@D
25-06-2009, 13:02
از گارگردان های ایرانی بیشتر از این انتضاری نمیره

moraddad
25-06-2009, 13:29
خیابون سوم تهرانپارس؟!:31:
پس ما تا الان اشتباه میگفتیم فلکه سوم:13:
بدبختی اینه به خودشون زحمتم ندادن بیان سوم فیلم بگیرن.
معلوم نبود کجا بود!
به نظرم سریال ضعیفیه.
از این دختره صبا کمالی چقدر بدم میاد:2:

RoYaYeEe_NiIiLi
26-06-2009, 17:37
با اینکه فیلم بدی نسیت...ولی خب دیگه فکر میکنم مردم از فیلمای غم انگیز خسته شدن....فقط توی عیدا طنر میذارن که اون موقع همه تو مسافرتن....والا دیگه خسته شدیم از این فیلما....بازم من که مجبورم از بیکاری ببینم...:(

H a m e e d
26-06-2009, 18:36
عاطفه نوری درست همونجوری بازی میکنه که توی نرگس بود.

من از طرز فیلم برداریش و رنگ و ایناش خوشم میاد
آره، منم همینطور؛ الآن چند تا سریال اخیرشو یعنی اغماء ، پرواز در حباب و پیامک از دیار باقی رو هم مقدم با همین نوع فیلمبرداری ساخته بود؛ یه جورایی شیکه!

MaaRyaaMi
26-06-2009, 20:07
عاطفه نوری درست همونجوری بازی میکنه که توی نرگس بود.

آره دقیقا
تو همه فیلما یه دختر سرکش و لجبازه!
مث دوران سرکشی... : دی

یه چیز دیگه هم هست اینکه این دختره خجسته همش چادر سرشه!!! حتی تو خونه!

:/

RoYaYeEe_NiIiLi
26-06-2009, 22:26
حالا تو خونه هیچی...رو تخت بیمارستانم با چادره...من نمیدونم اینا تا کی میخوان نشون بدن یارو با روسری میخوابه....با چادر تو خونه میشینه.....:31:

H a m e e d
27-06-2009, 00:05
آره دقیقا
تو همه فیلما یه دختر سرکش و لجبازه!
مث دوران سرکشی... : دی

:/
پارسال این وظیفه بر دوش مینا لاکانی بود:27: که هر جا میرفت چادر داشت

H a m e e d
27-06-2009, 00:12
حالا تو خونه هیچی...رو تخت بیمارستانم با چادره...من نمیدونم اینا تا کی میخوان نشون بدن یارو با روسری میخوابه....با چادر تو خونه میشینه.....:31:
وقتی جلوی بیننده ها تو حیاط هستن بلوز دامن پوشیدن، بعد که زنگ در خونه به صدا در میاد میخوان برن دم در چادر گلدارشونو میذارن رو سرشون.:27:
یه چیزی هم هست، این سیروس مقدم آدمیه که کاملا مطابق میل مدیران صدا و سیما سریال میسازه، سرعتش که تو ساخت بالاست، معمولا هم از هنرپیشه های شناخته شده و محبوب مردم استفاده میکنه،داستاناشم همه عاشقانه و آبکی، درنتیجه سالی دو سه تا سریال پربیننده میسازه که آخرشم رئیس صدا و سیما از خودشو و گروهش تقدیر به عمل میاره.:27:

ارمغان جنون
27-06-2009, 03:52
من 3 قسمت اخیر رو کامل ندیدم چون به خاطر جام کنفدراسیون ها زود شروع میشد و ما تا میزدیم شبکه سه میدیدیم اخراشه.
یکی خلاصه این قسمتارو تعریف می کنه؟

rh.mohammad
03-07-2009, 15:30
به نظرم بهتر از ترانه ی مادریه ولی در کل هیچ کدوم سریال دیدنی ای نیستن من که دو-سه قسمت در میون می بینم...کاشکی یه سریال خارجی توپ مثل لاست یا سریال ته چو یونگ(محصول کره جنوبی) رو پخش میکردن تا مردم یه حال اساسی ببرن...

Gam3r
03-07-2009, 15:44
یه سوال :

این پلیسه خسته نمیشه انقدر آب میخوره ؟

24 ساعته دستش یه بطری هست آب مینوشه !!

mahsa1469
04-07-2009, 23:23
يعني اين پدره مرد؟؟؟؟

hassan_magic2000
04-07-2009, 23:35
یه سوال :

واقعا به نکته ظریفی اشاره کردی :31:
لج منو در اورده هی آب میخوره:19:

altair
05-07-2009, 12:31
من فقط سه قسمت این سریال رو دیدم اون سه قسمت هم هی خلاصه ی قسمت قبلشو نشون میداد (از اول تا اونجایی که هست) دیدم بعد میره رو قسمت جدید فقط 15 دقیقه نشون میده دوباره فردا هی و ..... دیگه حالم بهم داشت میخورد میخواستم فحشش بدم که البته دادم و قسم خوردم دیگه سریالو نگاه نکنم.

mahsa1469
06-07-2009, 17:51
گروه فرهنگي - رسانه ملي به عنوان تنها رسانه ديداري داراي مجوز انتشار در كشور كه از آن با عنوان دانشگاه عمومي نام برده مي‌شود وظيفه‌اي بسيار جدي براي پركردن واقات فراغت بينندگان در گروه‌هاي سني مختلف و ارائه برنامه‌هاي محتوايي براي ايشان دارد. از همين رو مديران سيماي جمهوري اسلامي ايران پيوسته در تلاش بوده‌اند تا با تهيه و پخش برنامه‌هاي جذاب تلويزيوني و به خصوص مجموعه‌هاي تلويزيوني در اين وظيفه به موفقيت دست يابند.
سريال تلويزيوني «رستگاران» در 52 قسمت 45 دقيقه اي، توسط محمد رضا شفيعي براي گروه فيلم وسريال شبکه سوم سيما تهيه و توليد شده‌است از چند روز پيش هر شب از همين شبكه نمايش داده شده‌است. رستگاران داستان دختري به نام خجسته رابيان مي‌کند که درپي ناپديد شدن شوهرش احمد رضا روانه تهران مي‌شود ولي.... اين مجموعه 52 قسمتي است که فيلمنامه آن را سعيد نعمت الله نوشته است و پوريا پورسرخ، آتيلاپسياني، روناک يونسي، صبا كمالي، عباس اميري، کاوه خداشناس، لينداکياني، محمد حسين عمراني، آناهيتا افشار، زهره صفوي، شهرام عبدلي، مريم سلطاني، اسماعيل سلطانيان، به ايفاي نقش پرداخته اند. گفتني است سيروس مقدم پيش از سريالهايي چون ريحانه، روز حسرت، اغما، پرواز درحباب، وپيامک ازديار باقي را کارگرداني کرده است.
"محمدرضا شفيعي"در گفت و گو با ايرنا، اظهار داشت: حدود 40 درصد از فيلمبرداري "رستگاران" باقي مانده است. وي با اشاره به اينکه لوکيشن‌هاي اصلي ما دکور هستند، اظهار داشت: لوکيشن‌ها در خانه اي اتفاق مي‌افتد و مجموعه اي از خانه‌ها که کاراکترهاي اصلي است و تماما دکور هستند در اين خانه متمرکز شده است. تهيه کننده سريال "نرگس" افزود: لوکيشن‌هاي اداره آگاهي و بيمارستان هم در جاي ديگري است و دکور آنها را نيز ساخته ايم. شفيعي، در خصوص ارتباط موفق سريال "نرگس" با ساخت اين سريال، گفت: ساخت اين سريال ارتباطي با سريال نرگس ندارد و سيما توليد سريال‌هاي شبانه تابستانه و پاييزه را در دستور کار خود قرار مي‌دهد. وي، با بيان اينکه سريال نرگس به عنوان اولين تجربه سريال‌هاي هر شبي خيلي موفق بود، افزود: ما تجربه‌هاي ديگري هم داشتيم و رستگاران سومين تجربه در کارهاي ملودرام هر شبي است که اميدواريم بينندگان را به خودش جذب کند.
اين تهيه کننده، درباره اينکه رستگاران هم تعليق سريال نرگس را دارد يا خير، گفت: بهتر است اين دو سريال را با هم مقايسه نکنيم زيرا هر کدام ژانر خاص خود را دارند. شفيعي، ادامه داد: رستگاران زندگي طبقات ضعيف اجتماعي که در تهران هم زياد هستند را به تصوير مي‌کشد و با آن ملودرام (سريال نرگس)و به چالش کشيده شدن رقابت عشقي دو جوان متفاوت است.

وي، خاطر نشان کرد: با تماس‌هايي که با سازمان صدا و سيما داشتيم، بزودي زمان پخش اين سريال از ساعت 23 به 22 و 30 دقيقه تغيير خواهد کرد.
اين تهيه کننده، درمورد نحوه انتخاب بازيگران اين سريال، گفت: کارگردان (سيروس مقدم) نظر تهيه کننده و نويسنده را که مدت‌ها با کار درگير هستند در انتخاب بازيگران مد نظر قرار مي‌دهد بنابر اين انتخاب بازيگران حاصل يک تصميم جمعي است.
وي با اشاره به اينکه انتخاب بازيگر از حقوق و وظايف کارگردان است و کارگردان نظر آخر را مي‌دهد،ادامه داد:آقاي مقدم با روحيه خوبي که دارد معمولا از همه نظرات استقبال مي‌کنند.
شفيعي، در خصوص انگيزه انتخاب بازيگر نقش نسرين (عاطفه نوري) در سريال نرگس و در مجموعه رستگاران گفت: اين دو نقش اصلا قابل مقايسه با هم نيستند، وي در سريال نرگس يک نقش خاکستري داشت که با مادر و خواهر خود درگير بود اما در اين سريال نقش منفي دارد و دختر بزهکار و جيب بري است که از خانواده جدا شده و در شهر بزهکاري مي‌کند و با دعواي خانوادگي بسيار متفاوت است و چون بازيگر خوبي است براي بازي در سريال رستگاران هم انتخاب شد

mahdistar
06-07-2009, 20:58

شدیدا تایید میشه
چادرو نمیدونم دلیلش چیه ولی اون آب براکلاس کاره،میخوان حس استرس پلیسو تو ذهن بیننده جا بدن

Gam3r
06-07-2009, 21:04
شدیدا تایید میشه
چادرو نمیدونم دلیلش چیه ولی اون آب براکلاس کاره،میخوان حس استرس پلیسو تو ذهن بیننده جا بدن

اگه من جای اون پلیسه بودم و هی آب میخوردم تا حالا اسهالی میشدم !

خیلی آب میخوره ! اگه دقت کنین سر بطریش بسته هست فقط میره بالا و میاره پایین !

اون دختره خجسته رو هم که با چادر زاییدن !

..Parsa..
06-07-2009, 21:13
من فقط به خاطر پورسرخ و پسياني نگاه ميكنم
واقعا هنرمند هستند

hopee
08-07-2009, 15:20
من زیاد این سریال رو ندیدم ولی چون آفای مقدم کارگردانش هست و من ایشون رو به عنوان کارگردان قبول دارم ، مطمئنم سریال خوبیه ولی یه اشکال کوچیک داره اون هم در مورد فیلمنامه ، فیلمنامه خیلی مصنوعیه و همه تو فیلم با کلمات بازی میکنن به طوری که انگار یکی براشون نوشته در صورتی که نباید اینطور به نظر برسه .

amir_rahmani
08-07-2009, 15:26
به نظر من پورسرخ برای این کار مناسب نیست
کلاس پورسرخ کجا و کلاس خ ج س ت ه کجا؟؟؟

H a m e e d
08-07-2009, 23:10
من زیاد این سریال رو ندیدم ولی چون آفای مقدم کارگردانش هست و من ایشون رو به عنوان کارگردان قبول دارم ، مطمئنم سریال خوبیه ولی یه اشکال کوچیک داره اون هم در مورد فیلمنامه ، فیلمنامه خیلی مصنوعیه و همه تو فیلم با کلمات بازی میکنن به طوری که انگار یکی براشون نوشته در صورتی که نباید اینطور به نظر برسه .
ضعف فیلمنامه مشکل تنها این سریال نیست، بیشتر فیلمها و سریالهای ما به سمتی رفتن که دیالوگها تصنعی، تکراری و قابل پیش بینی به نظر میرسن.
حتی اگه قراره دیالوگهای پیچیده یا سنگین و ادبی استفاده بشن باید طوری باشه که بیننده رو به فکر فرو ببره و براش تازگی و هیجان داشته باشه.مثل فیلمنامه "بی گناهان" و "میوه ممنوعه" که من یکی کیف کردم.:40:
چند تا از تکراری ترین دیالوگهای سریالای ایرانی:
>>من تصمیم خودمو گرفتم
>>از چشماش اینو فهمیدم
>>این بازی تا کی ادامه داره
>>تا وقتی اون خدابیامرز سایش بالا سرمون بود
نمونه های دیگش رو فکر کنم شما بهتر از من بدونید.

سیروس مقدم هم ولی خودش انصافا کارگردان خوبیه و از لحاظ حرفه ای به کارش مسلطه و به قول معروف این Medium (رسانه تلویزیون) رو خوب میشناسه به خصوص مولفه های جذب مخاطبین مختلف رو؛ ولی از اونجایی که همیشه کارهای مناسبتی بهش پیشنهاد میشه معمولا فیلمنامه هایی که روشون کار میکنه چیز دندونگیری نیستن، چون همیشه ضعف فیلمنامه یکی از مشکلات بزرگ مجموعه های مناسبتیه که در بعضی مواقع همزمان با شروع فیلمبرداری متن فیلمنامه هم در حال نوشته شدنه.
نمیدونم تا کی میخوان در ساخت این نوع آثار دقیقه 90 وارد عمل بشن.
پایان بندی این فیلمنامه ها هم در موارد قابل توجهی مدام تغییر میکرده که خود دست اندرکاران هم بهش اذعان داشتن این نشون از اینه که فیلمنامه ها از اساس متزلزلن.
نوع داستان این سریال هم که نمایش دهنده تیره روزی و بدبختی های جامعس، برای پخش در فضای مفرح تابستان به نظرم مناسب نیست، فضای ترسیم شده حتی از نرگس هم سیاهتره.
یه شب موقع شام میخواستم نگاش کنم دیدم داره قسمتای مربوط به تشخیص هویت جسد و سردخونه رو نشون میده!:2:

Khashayar King
08-07-2009, 23:27
سلام دوسه شبه دارم میبینم ! واقعا اگه پوریا پور سرخ نبود دو هزار سریالش نمی ارزید !!

ولی خداییش این لیندا کیانی هم خیلی به نقش مقابل پوریا میاد !البته من اصلا تلویزیون نمیبینم این دو قسمت رو هم واسه پوریا دیدم

و الانم دونبالش میکنم ! امشبم دیدم بد نبود ! و فیلمبرادریش هم خیلی قشنگه !

با تشکر ، خشایار

H a m e e d
09-07-2009, 00:16
لیندا کیانیتوی این چند جایی که بازیشو دیدم (از جمله تو این سریال) بازیش خیلی خشک و تصنعی از آب در اومده.در حالی که معمولا نقشهایی بهش سپرده میشه که اون شخصیت در وضعیت دشواری قرار داره.

*M!L4D*
09-07-2009, 08:30
ببخشید من از داستان این سریال خبر ندارم ... میشه یکی یه توضیح مختصر در ورد داستانش بده شاید خوشم اومد و دیدم ...

hopee
09-07-2009, 11:12
توی این چند جایی که بازیشو دیدم (از جمله تو این سریال) بازیش خیلی خشک و تصنعی از آب در اومده.در حالی که معمولا نقشهایی بهش سپرده میشه که اون شخصیت در وضعیت دشواری قرار داره.
به نظر من ایشون بازیگر توانایی هستن و علت خشک بودن نقش ایشون هم برمیگرده به فیلمنامه و خود نقش
من بازیهای زیادی از ایشون ندیدم ولی تو چند تا سریالی که از ایشون دیدم فهمیدم که استعداد و پتانسیل بالایی دارن و میتونن ستاره بشن کما اینکه تو سریال ساعت شنی نقشی کاملا متفاوت تر از روز حسرت دارن و در این سریال هم متفاوت تر از اون دو پس بر خلاف خیلی بازیگرای دیگه ایشون کلیشه نشدن و هر نوع نقشی رو بازی کردن و این ستودنیه.

Khashayar King
09-07-2009, 12:26
به نظر من ایشون بازیگر توانایی هستن و علت خشک بودن نقش ایشون هم برمیگرده به فیلمنامه و خود نقش
من بازیهای زیادی از ایشون ندیدم ولی تو چند تا سریالی که از ایشون دیدم فهمیدم که استعداد و پتانسیل بالایی دارن و میتونن ستاره بشن کما اینکه تو سریال ساعت شنی نقشی کاملا متفاوت تر از روز حسرت دارن و در این سریال هم متفاوت تر از اون دو پس بر خلاف خیلی بازیگرای دیگه ایشون کلیشه نشدن و هر نوع نقشی رو بازی کردن و این ستودنیه.

دقیقا باهاتون موافقم ! استعدادش خیلی خوبه ! مشکل از فیلنامه هاست !!!

با تشکر ، خشایار

moraddad
11-07-2009, 20:03
ببخشید من از داستان این سریال خبر ندارم ... میشه یکی یه توضیح مختصر در ورد داستانش بده شاید خوشم اومد و دیدم ...

آتیلا پسیانی داشته یه ساختمون میساخته که زنش مریض میشه و مجبور میشه ببرتش خارج...
یه وکالت میده به یکی که براش کار میکرده به اسم احمد رضا.
میره خارج و برمیگرده میبینه احمد رضا غیبش زده،8 میلیارد پول توی حسابشم هپلی هپو کرده:27:
زن احمدرضا(خجسته) که بانوی بسیار متدینی هم هست(به طوری که هر شب نیمی از سریال به نمایش نماز خوندن ایشون میگذره:31:) از شهرستان پا میشه میاد تهران دنبال شوهرش و....
(البته کلی جریانات فرعی دیگه هم داره که دیگه باید ببینی دیگه!):5:

mahsa1469
11-07-2009, 20:50
بازيگراي خوبي توي سريال هستن ولي همش حس مي كنم دارن الكي مارو سركار مي زارن
خيلي نكته هاي مجهول توشه كه هر روز داره به تعدادشون اضافه مي شه
اين پليسه حرص منو در مي ياره جلو زن احمد رضا تازه مي دونه كه باردار هم هست مي گه احتمالا شوهرت مرده
اين احمد رضا هم با اين همه تعريفي كه ازش مي كنن تازه معلوم شده كه خودشو گم و گور كرده
اين پونه هم با اين همه نگراني كه ديديم نسبت به باباش داشت نرفت اصلا ديگه نگا كنه چش شد

BLACK-BLACK
11-07-2009, 21:48
اقا عجب سریالیه .من بعد از مدتها با یه سریال ایرانی حال کردم! شاید به خاطر موضوع جدیدش باشه و اینکه مثل بقیه سریالهای ایرانی یکنواخت و تکراری نیست.

taghi_ramzi
13-07-2009, 09:58
تحمل این سریال واقعا مشکله
یک چهارم کلانتری،یک چهارم بیمارستان ، یک چهارم مشاجره ، یک چهارم نمایشنامه رادیویی...
ولی چون تو خونه میبینن نمیشه خاموشش کرد و فقط مجبوری برای خنک شدن دلت به خواهر و مادر کارگردان درود بفرستی.

mahsa1469
14-07-2009, 18:17
یک چهارم کلانتری،یک چهارم بیمارستان ، یک چهارم مشاجره ، یک چهارم نمایشنامه رادیویی...
ولی چون تو خونه میبینن نمیشه خاموشش کرد و فقط مجبوری برای خنک شدن دلت به خواهر و مادر کارگردان درود بفرستی.
اما خودمونیما برای ÷ر کردن وقت و دور هم شدن سریال خوبیه:31:

mahdistar
14-07-2009, 19:28
خيلي نكته هاي مجهول توشه كه هر روز داره به تعدادشون اضافه مي شه
خوب همین یه ترفنده که بیننده رو برای معلوم شدنه این مجهولات پای تلویزیون نگه داره.

mahdistar
14-07-2009, 19:34

دوست گلم جسارتاً تایید نمیشه،حداقل میشه گفت سریال بدی نیست.
البته سلیقه ایه دیگه.مثلا من 5دقیقه از این سیریال جومونگو که این همه بیننده داره ندیدم.
ولی این رستگاران یه نکته جالبش همین چیزای مجهول و مرموزیه که داره اتفاق میفته.

H a m e e d
14-07-2009, 19:39
دوست گلم جسارتاً تایید نمیشه،حداقل میشه گفت سریال بدی نیست.
البته سلیقه ایه دیگه.مثلا من 5دقیقه از این سیریال جومونگو که این همه بیننده داره ندیدم.
ولی این رستگاران یه نکته جالبش همین چیزای مجهول و مرموزیه که داره اتفاق میفته.
هر دوتاشون به یه اندازه مشمئز کننده هستن.:2:

mahdistar
14-07-2009, 19:45

خلاصش اینه که شوهر این خجسته که برای کار تهران اومده بود بعد از چند وقت،ناپدید شد،زنشم بعد از چند وقت شک کرد اومد تهران و متوجه شد به شوهرش نسبت دزدی زدن و گفتن که فراریه.حالا خجسته اومده تا بتونه یه ردی ازش پیدا کنه........این موضوع اصلیه حالا موضوعات فرعیم تو حین فیلم داره از جمله همین دوست خجسته که دزدی میکنه و کاوه و بزرگ خاندانه نمیدونم چی (الان اسمش یادن رفت)که خیلی ها دلشون از دست همین خاندان خونه(آتبلا پسیانی رو میگم)و در صدد انتقام هستن.

hopee
14-07-2009, 20:31
میدونید خوبی این سریال چیه ؟
مثل بقیه فیلمای ایرونی نیست که با دیدن قسمت اول همه چیزو بفهمی .
این ویژگی فیلمای آقای مقدمه .
مثلا تو فیلم اغما همه فکر میکردن الیاس فرشتس ولی بعد ...
یا تو فیلم آخرش ، روز حسرت ، قضیه مادر و فرزند ، خداییش چقدر جالب بود ، اول فکر کردن بچه فریدس ، بعد فکر کردن مسعوده ، آخر معلوم شد که اون بچه فریده بوده
و خیلی کارای دیگه .
تصویر برداری تو فیلمای آقای مقدم خیلی جالبه ، مثلا آینه جزء اضلی این سریالاس، یا چراغ چشمک زن و ...
"فقط یه نقدی دارم از این فیلم " که قبلن هم گفتم اونم فیلمنامه که آزارم میده ، مخصوصا دیالوگای خجسته ، اون جمله ای رو که آبی کردم یه بار دیگه نگا کنید ، همه ی حرفای خجسته و خیلی بازیگرای دیگه اینجوریه ، یعنی فعلو جابه جا میکنن .
دیدید وقتی پلیسه و دسیارش آبمیوه میخوردن ، پسره چه ضایع ادای خوردنو در میاورد ، از فیلمای آقای مقدم بعید بود
نظر شما چیه ؟

Gam3r
14-07-2009, 20:40
خب فوقش میخواستن هزار تومان پول آبمیوه بدن دیگه !!

خسیس بازی بود !! شما به دل نگیر !!

mahdistar
14-07-2009, 23:45
چه ضایع ادای خوردنو در میاورد ، از فیلمای آقای مقدم بعید بود
دقیقا همون لحظه من تو خونه گفتم.دیدی چه ملچ مولوچی میکردتازه گاز میزد انگار داره رانی میخوره.
ولی در کل اینا نمیتونه ایرادی برای فیلم حساب شه!!!

mahdistar
14-07-2009, 23:48
هر دوتاشون به یه اندازه مشمئز کننده هستن
جومونگ فراتر از مشمیز کننده است.اصلا حرف در موردش مشمیز کننده است:دی
به نظر شما در حال حاظر کدوم سریال مشمئز کننده نیست؟ما بریم اونو نگاه کنیم:دی

Cyberlife
15-07-2009, 00:03
جومونگ فراتر از مشمیز کننده است.اصلا حرف در موردش مشمیز کننده است:دی
به نظر شما در حال حاظر کدوم سریال مشمئز کننده نیست؟ما بریم اونو نگاه کنیم:دی

من هر موقع این سریالهای ایرانی رو نگاه میکنم یاد طلبهایی که داشتم میفتم ، اینقدر از این سریالهای مزخرف به خورد مردم

میدن که ذهن همه رو خراب میکنن ، یکی از خصلتهای بد سریالهای ایرانی اینه که صحنه های اون همیشه تاریکه ،

انگار سازنده ها توانایی خرید یک پرژوکتور را نداشتند و برعکس سریالهای خارجی مثل همین افسران پلیس ایتالیایی

اینقدر صحنه ها روشن و جذابه که اگه داستان هم بد باشه باز هم بیننده رو تا آخر با خودش همراه میکنه .

پیشنهاد میکنم مغز خودتونو با این سریالهای :2: خراب نکنید ، این سریالها آدمو روانی میکنه در عوض برید از ویدیو

کلوپ سر کوچتون یک فیلم اکشن باحال مثل جان سخت 4 بگیرید حالشو ببرید . این سریالها مال دخترای عصبیه دم

بخته که 20 لیتری ترشی انداختن ، از ما گفتن . در ضمن دوست عزیز چون شما جومونگ رو 10 بار از اول تا آخرش نگاه کردی برات مشمئز کننده است .

mahsa1469
15-07-2009, 09:50
اینا چرا در رو قفل کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مسخره ها خوب اگه کسی در زد باز نکنن تازه اگه کسی کلید هم داره در قفل رو هم باز می کنه
این نویسندش کیه؟؟؟؟

hopee
15-07-2009, 11:37
کسی میدونه چرا کاوه (پوریا پورسرخ ) وقتی از سنش حرف میزنه ، میگه :"وقتی من ودستام ... سالمون بود "؟

mahdistar
15-07-2009, 13:38
در ضمن دوست عزیز چون شما جومونگ رو 10 بار از اول تا آخرش نگاه کردی برات مشمئز کننده است
من میگم 5دقیقه هم حاضر نشدم تا حالا این جومونگو ببینم شما میگی 10 بار دیدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دل تنگم
15-07-2009, 18:44
نويسنده مجموعه تلويزيوني «رستگاران» معتقد است هر كس در زندگي خود زاويه ديد جداگانه‌اي دارد و ديالوگ‌ها و فضاي حاكم بر اين سريال هيچ شباهتي به آثار «مسعود كيميايي» ندارد.

«سعيد نعمت‌الله» در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، درباره ديالوگ‌هاي سريال «رستگاران» و حرف‌هايي كه درباره شباهت اين ديالوگ‌ها به ديالوگ‌نويسي «مسعود كيميايي» در بين مخاطبان فيلم شنيده مي‌شود، توضيح داد.

وي درباره اينكه برخي معتقدند ديالوگ‌ها و فضاي كار به آثار كيميايي شباهت دارد، گفت: اگر چنين چيزي باشد، خيلي خوب است چرا كه نوشتن و كار كردن شبيه به كيميايي كار راحتي نيست. ضمن اينكه به نظر من اين حرف، حرف از مد افتاده‌اي است كه مي‌گويند فلاني شبيه فلاني مي‌نويسد و هركس كار خود را انجام مي‌دهد.

وي اظهار داشت: هر فردي لحن و ديدگاه خود را از زندگي دارد. من هيچ وقت ملاقاتي با آقاي كيميايي نداشته‌ام و به نظرم متأسفانه هيچ شباهتي بين نوشته من و آثار آقاي كيميايي وجود ندارد.

نعمت‌الله درباره انتخاب بازيگران «رستگاران» نيز به فارس گفت: آقاي مقدم نظراتي از من خواستند و من هم پيشنهاداتي دادم كه ايشان پذيرفتند و از آن بازيگران دعوت كردند. البته اين كار كاملا مشورتي ساخته شده و طبق نظر تهيه كننده، نويسنده و كارگردان پيش رفت. وي درباره ميزان مميزي بر روي اين سريال گفت: خوشبختانه ما در زمان پخش هم به مشكل برنخورديم و سانسور و حذف در زمان پخش نداشتيم. در فضايي كاملا دموكرات پيش رفتيم و حتي جاهايي كه سليقه‌شان نبود نيز حذف نشد و داستان بسيار خوب جلو رفت و از تلويزيون پخش شد كه اميدوارم تا آخر اين قضيه ادامه پيدا كند.

* كار آنقدر خوب جلو رفته كه مي‌تواند 60 قسمتي شود

وي درباره چگونگي شكل‌گيري فيلمنامه اين مجموعه به فارس گفت: ايده اين سريال توسط تهيه كننده كار (محمد رضا شفيعي) داده شد و من پس از بررسي آن متوجه شدم كه اين ايده جاي كار دارد و در ادامه داستان را به طور كامل عوض كردم.

وي افزود: داستان «رستگاران» ابتدا درباره دو دختر دزد و آمدن‌شان به تهران بود كه من احساس كردم مي‌توان با تغيير و اضافه كردن كارآكتر و تغيير قصه، قالب آن را تغيير داد.
وي در ادامه به فارس گفت: در حال نگارش چهار قسمت پاياني هستم و تهيه كننده هيچ فشاري بر من نياورد تا تعداد قسمت‌ها را كم يا زياد كنم در حالي كه الان هم احساس مي‌كنم آنقدر داستان به خوبي جلو رفته كه مي‌توانم آن را به 60 قسمت هم برسانم!
وي درباره پايان سريال و امكان تغيير آن نيز اظهار داشت: امكان تغيير پايان سريال به طور حتم وجود دارد. هميشه همين طور بوده و من هميشه اين كار را انجام مي‌دهم و از سينابس نوشتن تا شروع كار (و به ويژه ساخت قسمت‌هاي پاياني)، كار مدام در حال تغيير و جا به جايي است.

* پايان «رستگاران» نه «هَپي ‌اِند(پایان خوش)» است و نه بي‌دروپيكر

نعمت‌الله در پاسخ به اين سوال كه آيا اين سريال نيز مانند ساير سريال‌هاي ايراني در قسمت‌هاي آخر همه گره‌ها را باز كرده و داستان را به خوبي و خوشي تمام مي‌كند، تصريح كرد: اين سريال هپي اند نيست. ما بخشي به نام رستگاران داريم كه رستگار مي‌شوند و عده ديگر هم با رنج و غم رستگار مي‌شوند و يا اصلا رستگار نمي‌شوند. قطعا اين سريال پايان بندي شاد و بي‌در و پيكري نخواهد داشت.

وي درباره فراز و فرودهاي داستان و اين كه اين فراز و نشيب‌ها توسط كارگردان صورت مي‌گيرد يا نويسنده؟، عنوان داشت: اين اتفاقات در مرحله فيلمنامه مي‌افتد. ما يك سريال 52 قسمتي داريم كه البته من هيچ تعهدي هم براي نگارش همه اين قسمت‌ها نداده‌ام و گفته‌ام كه هرجا احساس كنم داستان بايد تمام شود، آن را تمام مي‌كنم و سعي كرده‌ام كه در هر قسمت يك داستان را ببندم.

نعمت‌الله افزود: اين كار بازنويسي شده و با دقت جلو رفته‌ايم، ضمن اين كه من مشاور بسيار خوبي به نام «عليرضا افخمي» داشته‌ام كه كمك بسياري به من كرده است. او بدون هيچ نظر تنگي با من همكاري كرد و خيلي برادرانه به من مشاوره داد و تجربيات بسيار خوب خود را در اختيارم قرار داد.

RoYaYeEe_NiIiLi
15-07-2009, 22:38
کسی میدونه چرا کاوه (پوریا پورسرخ ) وقتی از سنش حرف میزنه ، میگه :"وقتی من ودستام ... سالمون بود "؟

آره این جالبه...که یک دیالوگ همش تکرار میشه...تازه همشم میگه نرگس جون رو که میشناسی؟؟:31:
فکر کنم آخر فیلم میندازنش تیمارستان....
من اولا طرفدار این فیلم بودم ولی خیلی خیلی کند پیش میره....صحنه های اضافیه زیادی داره و در واقع وقت زلف کنیه زیادی داره...تو هر قیمت هم همونجوری که گفتم یه نقش جدید واسه شک کردن آدم میارن که اینطوری نتونیم آخر سریال رو حدس بزنیم ولی اصلا به نظر بنده این حسن نیست و چیزی جز سرکار گذاشتن بیننده نیس:31:

mahdistar
16-07-2009, 11:56
نتونیم آخر سریال رو حدس بزنیم ولی اصلا به نظر بنده این حسن نیست و چیزی جز سرکار گذاشتن بیننده نیس
دوست من اگه بتونیم آخر سریالو حدس بزنیم،دیگه چه فایده ای داره.میدونی برا چیه؟؟ انقدر از این فیلمای ساده دیدیم که آخرش معلوم میشه چی میشه؛دیگه به این فیلما عادت نداریم...:دی

RoYaYeEe_NiIiLi
16-07-2009, 15:05
دوست من اگه بتونیم آخر سریالو حدس بزنیم،دیگه چه فایده ای داره.میدونی برا چیه؟؟ انقدر از این فیلمای ساده دیدیم که آخرش معلوم میشه چی میشه؛دیگه به این فیلما عادت نداریم...

اگه بیشتر توجه کنین منم منظورم همینه:31:...میگم که اینا زور میزنن کاری کنن که ما نتونیم آخرشو حدس بزنیم ولی خوب پیش نمیرن....یعنی روش خوبی پیش نگرفتن واسه پیچوندن فیلم:31:

Gam3r
16-07-2009, 16:01
در کل میشه گفت سریال جالبیه !!

ولی متاسفانه نکات مبهم بسیاری داره که هر روز بیشتر میشه !!

mahdistar
16-07-2009, 16:32
میگم که اینا زور میزنن کاری کنن که ما نتونیم آخرشو حدس بزنیم ولی خوب پیش نمیرن....یعنی روش خوبی پیش نگرفتن واسه پیچوندن فیلم
من تسلیمم.راست میگی ،مسلمه قشنگ تر از اینی که هست میتونستن پیش ببرن،پیچوندن اشکال نداره ولی اینا زیادی دارن این کارو میکنن

danielo
17-07-2009, 14:53
کسی میدونه دقیقا قسمت های دیگه چی میشه؟

mahdistar
17-07-2009, 16:08

ما از کجا بدونیم دوست من.اگه کسی هم بدونه یا حس ششم قوی داره یا فامیله کارگردانه یا داره حدس میزنه:46:

miss_ava7
17-07-2009, 18:40
چه قدر سریالش رو اعصابه.هم کنده هم خیلی حاشیه میره.همشم آدمای بدبختو نشون میده.حیف پورسرخ و پسیانی.من که فقط قسمت های پورسرخو خوب نگاه میکنم بقیه رو که نشون میده هدفونمو دوباره میزارم تو گوشم D:

hopee
17-07-2009, 22:21
آخر فیلم و قسمتای آیندرو هنوز خود کارگردان و نویسنده هم نمیدونن .
جدی میگم ، معمولا آقای مقدم به نویسنده فیلماش میگه که فیلمنامرو در حین فیلم و با توجه به بازتابش تو جامعه و نحوه ی استقبال مردم بنویسه .
حتی برای فیلم نرگس ، چند تا قسمت آخر ساخته بودن(!) که آخر اونی رو که دیدید پخش شد .

NiLGo0n
17-07-2009, 22:35
روز به روز داره مضخرفتر میشه!
به جاش تکرار نرگس رو میزاشتن بهتر بود...

toolhelp
18-07-2009, 12:20
اين کاوه (پوریا پورسرخ ) چرا حالت چشماش مثل آدماي مريضه ! بي حال بي رمق....... قيافشو بخاطر نقشش اينجوري درست كردن يا واقعا مريضه؟ !
كلا سريالاي اين يارو كارگردانه فقط از نظر تصويري و صوتي جالب هست ولي كاملا مشخصه كه كيلويي سريال ميسازه.

miss_ava7
18-07-2009, 15:58
اين کاوه (پوریا پورسرخ ) چرا حالت چشماش مثل آدماي مريضه ! بي حال بي رمق....... قيافشو بخاطر نقشش اينجوري درست كردن يا واقعا مريضه؟ !
كلا سريالاي اين يارو كارگردانه فقط از نظر تصويري و صوتي جالب هست ولي كاملا مشخصه كه كيلويي سريال ميسازه.
چه جوری دلت میاد بگی چشاش مثل مریضاس:37:
عخشه منه:35:

hopee
18-07-2009, 19:24
من زیاد این سریالو نمیبینم ولی فکر کنم تو این روزای آخر چاقو خورد کاوه ، به خاطر اون نیست ؟
در ضمن فکر کنم مشکل روحی هم داره ، آخه تو این دو سه قسمتی که من دیدم همش میگه ، منو دستام ، یا میگه نرگس جونو که میشناسی .

mahdistar
19-07-2009, 07:16
چه جوری دلت میاد بگی چشاش مثل مریضاس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif
عخشه منه
من نمیدونم این گل پسره چی داره همه خوششون میاد...من خودم از اون فیلمی که چند سال پیش تو عید با هانیه توسلی تو لبنان...بازی کرده بود ازش خوشم اومد...

miss_ava7
19-07-2009, 12:53
من نمیدونم این گل پسره چی داره همه خوششون میاد...من خودم از اون فیلمی که چند سال پیش تو عید با هانیه توسلی تو لبنان...بازی کرده بود ازش خوشم اومد...
آخه الان تو سریالای ایرانی هیچ بازیگر جوونی نیست که تیپ خوب بزنه یا چهره خوبی داشته باشه.واسه همین پورسرخ خیلی تو چشم میاد مثل سیاوش خیرابی یا مهدی سلوکی تو این یکی دو ساله.
به نظر من یه معصومیتی تو چشاش داره.واسه همین محبوب شده.

moraddad
19-07-2009, 13:17
آقا این دوتا پلیسا چقدر رو اعصابن:2:
اون از اون رییسه که بطری آب از دستش نمیفته و واسه همه شاخ بازی در میاره و از همه طلب کاره!
اونم از نوچش که هر قسمت یه کار بچگونه میکنه که رییسه بزنه تو حالش و در اینجا بیننده باید بخنده!
اون دوستمون هم که مهدی سلوکی و سیاوش خیرابی رو ستاره های تلویزیون میدونن توجه داشته باشن که اینا بازیگر نیستن،بچه خوشگلن:46::11:

miss_ava7
19-07-2009, 14:32
آقا این دوتا پلیسا چقدر رو اعصابن:2:
اون از اون رییسه که بطری آب از دستش نمیفته و واسه همه شاخ بازی در میاره و از همه طلب کاره!
اونم از نوچش که هر قسمت یه کار بچگونه میکنه که رییسه بزنه تو حالش و در اینجا بیننده باید بخنده!
اون دوستمون هم که مهدی سلوکی و سیاوش خیرابی رو ستاره های تلویزیون میدونن توجه داشته باشن که اینا بازیگر نیستن،بچه خوشگلن:46::11:
منظور منم همینه.یعنی اینا بیش تر با قیافه شون محبوب میشن نه با بازیگریشون.البته حق بدین با این فیلم نامه های ضعیف و دیالوگای مسخره هیچ کسی نمی تونه خوب بازی کنه!

moraddad
20-07-2009, 14:07
دقت کردین دیشب کیمونی کاهن(!) میوه ها رو که گرفت به یارو گفت:
بذار به حساب غنبر خانوم!!!:18:
یعنی چی آخه؟!
غنبرخانوم با میوه فروش سر کوچه چه حسابی داره ...؟!
یکی نیست قبل از پخش دیالوگای مورد دار رو کنترل کنه؟!:31:
حالا شایدم من اشتباه شنیدم،ولی فکر نکنم چون بابام هم یواشکی داشت میخندید!!!:31:

h_starboy
20-07-2009, 15:58
من کلا از این پوریا پور سرخ خوشم نمیاد اینجا هم نقشش خیلی مرموزه
ولی از آتیلا پسیانی خوشم میاد . این نقش هم خیلی بهش میاد

mahdistar
20-07-2009, 16:23
خبر جدید و تاسف بار اینکه بازیگر نقش زن دادشه دوست خجسته نیز در گذشت.
دیشب اخبار گفت که ایشون تو همین هواپیمایی بود که تازگیها سقوط کرد...روحش شاد.
در ضمن کارگردان این فیلم هم گفته یا بعضی از سکانسایی که باید ساخته میشد حذف میشه یا بازیگری جایگذین ایشون میشه.

Luxe
20-07-2009, 20:44
جالبه اینا همش میخوان تو فیلم دائما میخوان به ببیننده القا کنن که پلیسه با اون یه من تپه تو صورتش مغز متفکر فیلمه یه جوری زاویه رو فیلم میگیرن انگار الان این بابا داره با چشاش افق های دور دست و می بینه... .
نور الهی هم داره میاد به این دختره بتابه دیگه اینو ببرتش به راه راست سر عقل بیاد.
واقعا اینا فکر میکنن ببیننده یه مشت بچه تو مهد کودک هستن الان نشستن که مربی بیاد درس زندگی یاد بده.
آخه بدبختی اینه که اگه این تریپی کار نکنن اصلا مجوز پخش نمیدن

RoYaYeEe_NiIiLi
20-07-2009, 21:02
خبر جدید و تاسف بار اینکه بازیگر نقش زن دادشه دوست خجسته نیز در گذشت.
دیشب اخبار گفت که ایشون تو همین هواپیمایی بود که تازگیها سقوط کرد...روحش شاد.
در ضمن کارگردان این فیلم هم گفته یا بعضی از سکانسایی که باید ساخته میشد حذف میشه یا بازیگری جایگذین ایشون میشه.

وااا:18:...مطمئنی؟؟؟؟؟پس چرا اصن تو تی وی هیچی نمیگن؟؟؟؟؟؟
جللخالق:18:

a1000a
20-07-2009, 21:04
دوستان راست هست که میگن بازیگرش مرده؟؟؟؟
عروس شایسته؟؟؟
ندا غلامحسين زاده

NiLGo0n
20-07-2009, 21:11
چی میگین عروس شایسته که اسمش اون نیس!
اسمش آناهیتا افشاره

زن داداش دوست خجسته کیه ؟ همون صبا کمالی که دوستشه؟ زن داداش اون؟
همین 2 3 شب پیش نشونش داد

H a m e e d
20-07-2009, 21:11
وااا:18:...مطمئنی؟؟؟؟؟پس چرا اصن تو تی وی هیچی نمیگن؟؟؟؟؟؟
جللخالق:18:
دیشب یکی از بخشهای خبری (فکر کنم 22:00 کانال سه) گفت؛ خب آخه هنرپیشه گمنامی بود و نقشش هم فرعی بود.

RoYaYeEe_NiIiLi
20-07-2009, 21:17
آره دیگه...زن داداشه همون دختره که با پونه هم خونه بوده:31:
فکر کنم این سریال قبل از پخش تا یه جایی پیش رفته....ینی اینطور نیست که هر شب یه قسمت بسازن

NiLGo0n
20-07-2009, 21:21
اها ! خدا رحمتش کنه.... دیدم چند شب پیش خیلی اتفاقی داشت به شوهرش میگفت به خواهرت کمک کن اینا!
البته من سریالو نمیبینم
اصلا از سیروس انتظار نداشتم ! بازم فیلمای قبلش...

Gam3r
20-07-2009, 21:25
خدا بیامرزتش

همونی که به شوهره میگفت به این خواهرت پول نده ؟ اون فوت کرد ؟

moraddad
20-07-2009, 21:43
خدا بیامرزتش

همونی که به شوهره میگفت به این خواهرت پول نده ؟ اون فوت کرد ؟

بله:41:
البته همون موقع با یک تغییر 360 درجه ای(!) گفت باید به خواهرت کمک کنی!:31:

a1000a
20-07-2009, 22:47
چی میگین عروس شایسته که اسمش اون نیس!
اسمش آناهیتا افشاره

من شنیده بودم!!!
خوب پس اون نیستش!
هر کی بوده خدا بیامرزتش

H a m e e d
20-07-2009, 22:50
زن داداش دوست خجسته اسمش توی سریال چی بود؟
راستی این آهنگ تیتراژ اول سریال هم خیلی قشنگه ها!
من امشب بادقت گوش کردم!
آریا عظیمی نژاد همیشه خوشگل آهنگ میسازه برای هر فیلم و سریالی با هر موضوعی!
ولی شعر آخرشو دوس ندارم!

MoJtaBa.R
20-07-2009, 23:13
يکم همه چي داره آبدار ميشه مث هميشه : کش دار و بي معني

پيداشدن احمد رضا در دو قسمت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! در صورتي که يه شبانه روز طول ميکشه تو سريال

گم شدن گردن بند ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! حرف نزدن پونه و کاتيده شدن تصوير و ...

کلا خيلي سعي دارن لاست بازي دربيارن ولي فيلم يا سريال ايراني بعد يه تايم معيني به آب بسته ميشه .

فيلمنامه قوي اي داره : بازي گرفتن و پرداختن به هر شخصيتي بعد 3 قسمت متوالي به صورت خارج شدن از گود تموم ميشه ؟!

شيشه ي ماشين رو هم جت لي سريال زد شکست بدون هيچ خونريزي اي ؟!

mahdistar
21-07-2009, 07:58
زن داداش دوست خجسته اسمش توی سریال چی بود؟
ندا غلام حسین زاده.
رویای نیلی هم که پرسیدن راسته یا نه؟متاسفانه همونطور که دوستان هم گفتن راسته.
حضور در سريال رستگاران، اولين کار حرفه اي ندا غلامحسين زاده است

H a m e e d
21-07-2009, 12:38
ندا غلام حسین زاده.
رویای نیلی هم که پرسیدن راسته یا نه؟متاسفانه همونطور که دوستان هم گفتن راسته.
حضور در سريال رستگاران، اولين کار حرفه اي ندا غلامحسين زاده است
نه! منظورم اسم کاراکترش توی داستانه!
اسمشو که میدونم.

mahdistar
21-07-2009, 14:00
نه! منظورم اسم کاراکترش توی داستانه!
اسمشو که میدونم.
ایونو دیگه نمیدونم.زنده یاد 2دیقه بیشتر سکانس نداشت

h_starboy
21-07-2009, 15:02
خدا بیامرزتش.
من این سکانسو ندیدم .

mahdistar
21-07-2009, 17:17
خدا بیامرزتش.
من این سکانسو ندیدم .

خوب من دیالوگشو بهت میگم:
اول گفت چیه میخوای دوباره به اون خواهرت پول بدی،بعدش گفت بده اشکال نداره. همین...

NiLGo0n
21-07-2009, 18:11
امشب آخرین قسمتشه ؟؟؟؟

یا تموم شد؟

من تیکه آخرشو دیدم که رفت بیمارستان و احمدرضا رو دید...

mahsa1469
21-07-2009, 18:40
نه بابا دلت خوشه من یه جا دیدم فیلمبرداریش تا ماه رمضون ادامه داره
تازه احمد رضا پیدا شده کجاشو دیدی حالا:D

mahdistar
21-07-2009, 19:35
امشب آخرین قسمتشه ؟؟؟؟

یا تموم شد؟

من تیکه آخرشو دیدم که رفت بیمارستان و احمدرضا رو دید...

دوست من مثلا اگه الان تموم شده بود به نظر شما چه نتیجه ای داشت این فیلم؟:دی
تازه اصل ماجرا با پیدا شدن احمد رضا شروع میشه.اگه بهوشم بیاد که داستان داره حالا حالاها..!!!!!!!!!

NiLGo0n
21-07-2009, 20:21
خب احمدرضا پیدا میشه 4 تا حرفم میزنه فیلم تموم میشه:دی

همه چی یهویی درست میشه
فیلمای ایرانی اصولا اینطورین :دی

RoYaYeEe_NiIiLi
21-07-2009, 20:39
من که میگم یهو احمد رضا بهوش میاد میگه پولااااا....بعد دوباره میره تو کما:31:
بعد چند ماه دوباره به هوش میاد میگه پولاایی شایسته....بعد دوباره میره تو کما:27:
همین طوری تا سال دیگه ادامش میدن:27:
در ضمن من از الان بهتون بگم که منتظر یه پایان خوب نباشین...چون نمیدونم چرا سیروس مقدم علاقه ی زیادی به این داره که سریالاشو پایان باز درست کنه:31:

Gam3r
21-07-2009, 20:45
داستان خیلی پیچیده ای داره و خوب کار شده

امیدوارم به خوبی ادامه بده

دل تنگم
21-07-2009, 20:54
«شهرام عبدلي» در سال‌هاي اخير در بيشتر سريال‌هاي تلويزيوني بازي كرده او از آن دست بازيگراني است كه فعاليت خود را در عرصه تئاتر آغاز كرد و از شاگردان «آتيلا پسياني» هم مي‌باشد و حالا در سريال «رستگاران» در نقش خواهرزاده او بازي مي‌كند. «عبدلي» از بازيگران مطرح تئاتر و تلويزيون است كه البته كمتر در سينما بازي مي‌كند. او معمولا در سال‌هاي اخير در نقش‌هاي جدي بازي كرده و توانسته به خوبي از پس آنان بر آيد. به بهانه پخش شبانه مجموعه «رستگاران» با اين بازيگر قديمي و البته جوان هنر ايران به گفتگو نشستيم...

شهرام عبدلي را برايمان معرفي كنيد.

عبدلي: در 29 ارديبهشت 1355 به دنيا آمدم حدود 20 سال است كه به كار بازيگري مشغول هستم و از تئاتر اين كار را شروع كردم. ديپلم گرافيك و علوم انساني دارم و در دانشگاه هم ادبيات خواندم. متاهل هستم و يك خواهر و يك برادر دارم.

با توجه به علاقه‌اي كه به بازيگري داشتيد، چرا در اين رشته تحصيل نكرديد؟

عبدلي: من از بچگي به فكر بازيگري بودم ولي چون در زمينه بازيگري كلاس‌هاي خوبي را ‌گذراندم، تمايلي نداشتم كه در دانشگاه، هم همين رشته را دنبال كنم و دوست داشتم رشته ديگري غير از بازيگري را ياد بگيرم و از آنجا كه به ادبيات علاقه داشتم در دانشگاه ادبيات خواندم. از سال 69 تئاتر كودكان را با آقاي رضا فياضي شروع كردم، سپس حدود 6 ماه براي دوره تئاتر كارگاهي خدمت آقاي آتيلا پسياني بودم و يك دوره هم شاگرد استاد كشاورز، دو سال شاگرد زنده‌ياد مهين اسكويي و حدود يك سال هم خدمت استاد سمندريان بودم و در مجموع من هشت سال دوره تئاتر گذراندم، شما هيچ دانشگاهي را نمي‌توانيد پيدا كنيد كه اين همه استاد مجرب و كاربلد در كنار هم داشته باشد.

بازيگري را برايمان تعريف كنيد؟

عبدلي: به عقيده من بازيگري درست مثل زندگي است و برخلاف آنچه كه مردم تصور مي‌كنند بازي كردن و بازيگري، دروغ گفتن نيست، بلكه صداقت مطلق است. بازيگري بهترين ابزار براي آموزش و تفريح مردم است. بازيگري مثل يك ماده مخدر است كه وقتي به آن دچار مي‌شويد ديگر نمي‌توانيد از آن جدا شويد و چنان در اين گرداب غرق مي‌شويد كه اصلا فرصت اين را نداريد كه به گذشته فكر كنيد به اينكه چي شد كه بازيگر شديد و ديگر اينكه به نظرم بازيگري به معناي واقعي، عشق است و اين عشق روز به روز در وجود بازيگر بيشتر مي‌شود.

چه شد كه به رستگاران پيوستيد؟

عبدلي: قرار بود كه در سريال نرگس و چند سريال ديگر سيروس مقدم هم حضور داشته باشم اما به دليل تداخل با كارهاي ديگر متاسفانه اين فرصت براي من فراهم نشد كه با ايشان همكاري داشته باشم. از طرفي سيروس مقدم چون خيلي سريع كار مي‌كنند به بازيگراني احتياج دارند كه بتوانند پابه پاي گروه حركت كنند از سويي من هميشه به كارهاي مقدم علاقه‌مند بودم. همه اين دلايل و مسائل دست به دست هم داد تا من در «رستگاران» بازي كنم. من آدم خيلي راحتي هستم روزي كه در دفتر تهيه‌كننده با آقاي شفيعي و مقدم جلسه داشتيم به وي گفتم كه من هميشه دوست داشتم با شما كار كنم و احساس مي‌كنم در كارنامه كاري‌ام جاي اسم شما خالي است. شما از محبوب‌ترين كارگردانان من هستيد. چون اعتقاد دارم اگر نگويم ايشان بهترين كارگردان تلويزيون هستند مطمئنا جزء سه كارگردان برتر تلويزيون‌ هستند.

كمي در مورد نقشتان دراين سريال توضيح دهيد.

عبدلي: نقش كيانوش را در اين سريال ايفا مي‌كنم كه بچه خواهر آقاي شايسته است. كيانوش يك جوان خوش‌پوش و ثروتمند است كه شخصيت مرموزي دارد و بنا به تغييرات داستان چند قسمت هست و باز بنا به مقتضيات داستان چند قسمت نيست.

: كاراكتر كيانوش را منفي مي‌دانيد يا مثبت؟

عبدلي: من اصولا به منفي يا مثبت بودن نقش اعتقاد ندارم يك كاراكتر كه از نظر من منفي است شايد از نظر شما مثبت باشد يا بالعكس. البته اگر اخلاقيات، معيار ما براي منفي يا مثبت ناميدن يك كاراكتر باشد. به نظر من اخلاقيات نسبي است و بايد بدانيم كه يك نمايش تشكيل شده از يك سري از شخصيت‌هاست كه اگر هر كدام از اينها نباشند داستان كامل نخواهد شد. درست مثل تعزيه‌خواني كه اگر شمرخوان نباشد شما براي شبيه‌خوان امام حسين(ع) گريه نمي‌كنيد. در كل به نظرم كيانوش را مي‌توان يك كاراكتر با شناسنامه‌اي مشخص دانست كه هر كس مي‌تواند با برداشت ذهني خودش آن را مثبت يا منفي بداند.

اين كه نقشتان زياد پررنگ نيست برايتان مهم نبود؟

عبدلي: من موظف به اين هستم كه كار خودم را به نحو احسن انجام دهم و سعي مي‌كنم نقشم را به بهترين وجه ممكن بازي كنم. در مجموع براي من اين مهم است كه كاراكتر چقدر جاي كار دارد و طول نقش زياد برايم مهم نيست. اصولا احساس مي‌كنم وجبي نگاه كردن به نقش‌ها براي سينماي قبل از انقلاب است.

كمي از حال و هواي كار با تيم سيروس مقدم برايمان بگوييد؟

عبدلي: به نظرم گروه وي واقعا حرفه‌اي است، هر كس در كار خودش حرف اول را مي‌زند و همه با هم دوست و هماهنگ هستند، همه چيز خوب است و هيچ موج منفي در كار وجود ندارد و كار با سرعت و راندمان بالا در جريان است.

طولاني بودن مدت فيلمبرداري برايتان سخت نبوده است؟

عبدلي: سنگيني كار بيشتر روي بازيگران خانم اين سريال است اما خب درباره ما هم بي‌‌تاثير نبوده است. اما وقتي يك كار را دوست داري مشكلات كار را هم با جان و دل مي‌پذيري، به نظرم بيشتر از طولاني بودن زمان فيلمبرداري در يك پروژه، غير حرفه‌اي بودن گروه براي بازيگر آزاردهنده است كه خوشبختانه اين موضوع در رستگاران وجود نداشت.

به نظر شما دغدغه رستگاران چيست؟

عبدلي: خيلي چيزها دغدغه اين سريال است. صداقت، خانواده، نداشتن شناخت درست انسان‌ها از هم، اينكه چقدر بين سنت و مدرنيسم گير كرده‌ايم، اينكه چقدر از خودمان دوريم ولي به دنبال ديگري مي‌گرديم اينكه چه راحت به يكديگر انگ مي‌زنيم. رستگاران بدون اينكه شعار بدهد لايه‌هاي فكري اخلاقي خودش را در لايه‌هاي پنهان نمايش القا مي‌كند.

فكر مي‌كنيد اين مجموعه مورد توجه و استقبال مخاطبان قرار گرفته؟

عبدلي: تا حالا كه خوب بوده است. رستگاران جزء معدود كارهايي است كه داراي متن بسيار خوب و قوي است و حتي خود آقاي مقدم هم معتقدند كه اين كار با كارهاي ديگرشان كاملا متفاوت است، به نظرم رستگاران كار خوبي از آب درآمده، اما مخاطب بايد نسبت به سريال‌هاي ديگر كمي بيشتر به دكوپاژ فكر توجه كند چون گره‌هاي بسيار زيادي در ادامه باز خواهد شد كه اگر مخاطب با دقت سريال را دنبال نكند آنها را از دست مي‌دهد. در مجموع به نظرم اين كار در سطح ايران سعي كرده است كه استانداردها را رعايت كند.
خاطره‌اي از رستگاران داريد؟

عبدلي: بهترين خاطره من از رستگاران، بازي در كنار آقاي پسياني است. من هجده سال پيش در دوره‌هاي تئاتر كارگاهي، شاگرد آقاي پسياني بودم و بعد از اين همه سال، اين فرصت به‌وجود آمد كه در كنار ايشان بازي كنم، وقتي روز اول فيلمبرداري از ايشان اجازه براي بازي گرفتم ايشان در كمال تواضع از من خواستند كه هرگز اين مساله را مطرح نكنم و گفتند كه ديگر ما با هم همكاريم و بايد در كنار هم بازي كنيم.

چرا آنقدر كه در تلويزيون موفق بوده‌ايد، در سينما توفيق نداشته‌ايد؟

عبدلي: شايد از نظر سينماگران، من بازيگر خوبي براي بازي در سينما نبوده‌ام و دلايل ديگر... ولي اكثر دوستان در سينما با هم رفاقت دارند و بعضي از بازيگران دوستانشان را به تهيه‌كنندگان سفارش مي‌كنند يا مثلا بعضي از مديران توليد با بعضي از بازيگران راحتند، اما من اصولا آدمي نيستم كه گدايي نقش كنم و خدا را شكر از روزي كه وارد كار بازي شده‌ام، هيچ فرمي را در هيچ دفتري پر نكرده‌ام و سعي كرده‌ام كه بي‌‌دعوت جايي نروم و علاقه‌مندم اگر قرار است در سينما كار كنم؛ كاري را انجام دهم كه ارزش پردازش و وقت گذاشتن داشته باشد.

دغدغه فعلي شهرام عبدلي چيست؟

عبدلي: آرامش.

اهل سياست هستيد؟

عبدلي: نه، برايم جذاب نيست البته مسائل سياسي كشورم را دنبال مي‌كنم ولي وارد سياست بازي نمي‌شوم.

نظرتان در مورد نرفتن تيم‌ملي فوتبال به جام‌جهاني چيست؟

عبدلي: خيلي خوشحالم! چون لياقت حضور در جام‌جهاني را نداشتيم ما تيمي نداشتيم كه در جام‌جهاني بدرخشد و بايد اين را قبول كنيم كه كلا ورزش ما داراي مشكل است. اصولا ما ايراني‌ها دوست داريم كه مشكلات را مقطعي حل كنيم كه اين به عقيده من اشتباه است، اگر ما بخواهيم فوتبالمان رشد كند، بايد دوازده سال وقت صرف، پرورش بازيكن كنيم. به نظرم نبود ثبات مديريتي در ورزش هم يكي ديگر از عوامل اين ناكامي است. شما مثلا كشور آلمان را ببينيد كه در اين چند سال چند تا رئيس فدراسيون يا مربي عوض كرده و ما چند رئيس فدراسيون عوض كرده‌ايم.

اگر يك ديوار سفيد داشته باشيد روي آن چه مي‌نويسيد؟

عبدلي: سعي مي‌كنم كثيفش نكنم و همانطور سفيد نگهش دارم .

از ميان برداشتن موانع

يكي از چالش‌ها و موانعي كه در پيش راه افرادي كه قصد دارند در زندگي خود تغيير ايجاد كنند و به زندگي بهتري برسند، وجود دارد اين است كه نمي‌توانند به راحتي اراده خود را عملي كنند و به آن، نمود ظاهري ببخشند. چه بسيار افرادي هستند كه در ذهن و درون خود داراي افكار و شور فراواني هستند، ولي توانايي بروز و عملي كردن آن شور و شوق دروني خود را ندارند. حركت از «ميل به تغيير» تا «تغيير واقعي» كاري دشوار است. براي رسيدن به اين مقصود، شما مي‌بايست موارد منفي را در زندگي خود جستجو كرده و پيدا كنيد، سپس آنها را از وجود خود پاك و البته الگوهاي مثبتي را جايگزين آنها كنيد.

به دو دليل اصلي، نمي‌توان به راحتي رفتاري را كه در انسان تبديل به يك عادت شده است را ترك كرد. دليل اول اين است كه هر عادتي، در كل برآورده‌كننده بعضي احتياجات مي‌باشد. از طرفي دليل دوم اين است كه رشته‌هاي عصبي موجود در مغز انسان، به نوعي با رفتارهاي تجربه شده و قابل پيش‌بيني بيشتر پيوند خورده‌اند و انجام كارهاي قبلي را به تصميمات جديد، ترجيح مي‌دهند. عادات، باعث به وجود آمدن تغييرات شيميايي و فيزيكي در بدن انسان مي‌شوند و جاي خود را استوار مي‌كنند. اگر قصد داريد عادت يا عاداتي را از ذهن خود پاك كرده و فراموش كنيد، بايد به دو جنبه فيزيكي و رواني هر عادت توجه كنيد و سپس آن را با يك عادت مفيد كه باعث به وجود آمدن پيشرفت در زندگي شما مي‌شود، تعويض كنيد. اگر مي‌خواهيد زندگي‌تان را تغيير دهيد، ابتدا بايد رفتارتان را تغيير دهيد.

منبع: خانواده سبز

دل تنگم
21-07-2009, 21:04
لیندا کیانی بازیگر جوانی است که توانسته در سال های اخیر با بازی در نقش های متفاوت در چند مجموعه تلوزیونی به خوبی بدرخشد. قطعا هنوز نقش پر شر و شور او در "ساعت شنی" یانقش کاملا معصوم او را در "روز حسرت" به یاد دارید. لیندا کیانی از خود،از بازیگری و علاقه اش به نقش هایش می گوید:

شناسنامه

23 شهریور 1359، متولد آبان، اصالتا شیرازی

کودکی

تمام کودکی به این فکر می کردم که باید زودتر بزرگ شوم

کلاس های بازیگری

یک دوره کوتاه کلاس بازیگری در دانشگاه علامه نزد آقای شریفی نیا و خانم حاجیان گذرانده ام و بعد از آن یک دوره کلاس های بیان و بدن در کلاس های آقای سمندریان. خانم مهتاب نصیرپور یکی از بهترین معلم هایی بودند که با مهربانی و صبوری به من کمک کردند. آقای سعید نعمت الله که با نگاهی متفاوت معلم بازیگری هستند، چون خودشان نویسنده فیلم هستند و آن چیزی را خود ساخته اند، می آموزند.

ساعت شنی

برای من یک اتفاق خوب بود. اول از همه به خاطر آشنایی با اقای بهرامیان که به عقیده من یک انسان بزرگ و سالم است و بسیار دوست داشتنی. اتفاق خوب دیگر کار در کنار بازیگران خوب و حرفه ای بود که البته الان که به آن روزها نگاه می کنم با ترس نگاه می کنم. واقعا برای اولین بار و بدون هیچ پیشینه و شناختی خیلی جرات می خواست که در کنار این آدمهای بزرگ کار کنم.

روز حسرت

یک اتفاق خوب دیگر برای دیده شدن.کار با آقای مقدم، تضمینی است برای دیده شدن

رستگاران

این که آقای مقدم برای دومین بار از من دعوت به همکاری کردند، باعث خوشحالی من است و این اعتماد را به من میدهد که حتما برای آقای مقدم و دیگران قابل قبول بوده ام. این خوشحالی و اعتماد برای تلاش بیشتر به من کمک می کند.

الگو و الگوبرداری

الگوبرداری و حتی تقلید می تواند کمکی باشد در جهت بهتر دیدن و بهتر شدن و البته نه تقلید محض. چون آنوقت تقلید کورکورانه می شود.

تعریف شما از هنر

هنر، سر و کار داشتن با زیبایی است.هنرمند کسی است که جهان را به چشم ما زیباتر می سازد.همه مردم در نگاه به اطراف؛ همه زیبایی آن را درک نمی کنند ولی هنرمند زبان زیبایی اشیا و اطراف را بهتر می بیند و درک می کند. مثل یک نقاش، شاعر، آهنگساز، در هنر یک عالم تخیلی آ،ریده می شود که تقلید از عالم واقعی است.

رضایت از جایگاه فعلی

خدا را واقعا شکر می کنم ولی ... تلاش می کنم برای بهتر دیده شدن

ورود به سایر مشاغل سینمایی

فیلمنامه نویسی را خیلی دوست دارم و حتما به طور حرفه ای آن را دنبال می کنم.

باند و باند باز

باندبازی همیشه بوده، برای یکی خوشبختانه...برای یکی متاسفانه. یکی را بزرگ میکند، دیگری را له می کند.

لیندا کیانی....ده سال دیگر

جواب دادن به این سوالها واقعا ترس دارد. همیشه به ان فکر می کنم. فقط امیدوارم راه درستی را طی کرده باشم و ان زمان از خودم راضی باشم.

حرف آخر

امروز همانی باشید که دیروز در سر داشتید....

دل تنگم
21-07-2009, 21:07
سريال 52 قسمتي سيروس مقدم با نام رستگاران هر شب ساعت 23 از شبكه سه پخش مي‌شود و در همان روزهاي ابتدايي توانست مخاطبان خود را جلب كند. شخصيت اصلي اين سريال «خجسته» است كه ايفاگر آن «روناك يونسي» مي‌باشد. بازيگري كه نقش‌هاي جدي را به خوبي ايفا مي‌كند، «گرگ و ميش» ساخته «قاسم جعفري» را به ياد بياوريد كه او به عنوان يك زن چگونه از خود و دوستش دفاع مي‌كند. پس از اين فيلم كه اولين تجربه او بود، در فيلم سينمايي «ارتفاع» هم بازي كرد كه بايد به آن فيلم‌هاي تلويزيوني زينب، واقعيت مجازي، شب تلخ و «در حصار آرزو» را هم اضافه كرد. اما يكي از كارهاي خوب او كه توانست «يونسي» را در تلويزيون مطرح كند، «گل‌هاي گرمسيري» بود كه پاييز و زمستان سال گذشته پخش شد. با بازي در كنار آتيلا پسياني، بهنوش طباطبايي، اشكان خطيبي و... در همان زمان با او گفتگويي مفصل انجام داديم كه بد نديديم با توجه به نقش چشمگير او در «رستگاران» گوشه‌اي از آن گفتگو را براي آشنايي بيشتر با «روناك يونسي» يادآوري كنيم، ضمن اينكه او اين روزها، به خاطر فشار كاري زياد، هر روز بر سر لوكيشن اين مجموعه حاضر مي‌شود و روزهاي پركاري را مي‌گذراند.

در نهم دي‌ماه سال 1359 به دنيا آمدم، ديپلم گرافيك دارم و فوق‌ديپلم عكاسي. در رشته طراحي صنعتي ليسانس گرفتم، به جز بازيگري به كار طراحي داخلي هم مشغول هستم كه مرتبط با رشته تحصيلي من است.

روناك يونسي ورزشكار هم است. «رشته اصلي من بسكتبال است، مدت زيادي بسكتبال كار مي‌كردم. دوره اسب‌سواري هم ديدم و باشگاه رفته‌ام، به تكواندو هم علاقه‌مند هستم.»

خانواده‌اش دوست داشتند او پزشك شود. «خانواده‌ام مرا يك پزشك مي‌ديدند و تصور مي‌كردند پزشك شوم، باورشان نمي‌شد هنرپيشه شوم، برايشان تعجب‌آور بود كه من سراغ بازيگري بروم. گرچه موافق نبودند، اما مخالفتي هم نكردند و به من كمك هم كردند، اگر همراهي و كمكشان نبود. شايد نمي‌توانستم اين روند را ادامه بدهم!»

بازي در نقش‌هاي ساده را دوست ندارم، دوست دارم نقش‌هايي بازي كنم كه خاص و سخت باشد و چيزهاي تازه‌اي تجربه كنم.

او بازي در نقش «مرضيه» سريال «گل‌هاي گرمسيري» را دوست داشت. «شايد اگر نقش ديگري به من پيشنهاد مي‌شد قبول نمي‌كردم، چرا كه شخصيت مرضيه 50 درصد از شخصيت خودم بود.»

به نظر خودم بازيگر حسي هستم و فكر مي‌كنم زماني موفق هستم كه بيننده حس و زبان مرا درك كند، ناراحتي مرا باور كند.

مادرم، بزرگترين منتقد من است، اگر او حس مرا باور كند در بازيگري موفقم.

نظر شخصي‌ام اين است كه «چهره» در بازيگر شدن افراد موثر است. اين كه بازيگري كه در قاب قرار مي‌گيرد، چهره‌اي دوست‌داشتني داشته باشد، مهم است. چهره خوشايند، مردم را به تماشاي بازي بازيگر مي‌نشاند، فكر مي‌كنم چهره من يك معصوميت و خشونت در هم ادغام شده دارد كه خودش يك ويژگي تازه است.

او درباره بازيگر شدن هم عقايد جالبي داشت: «براي بازيگر شدن يكسري اصول كلي وجود دارد و يكسري اصول شخصي، من بازيگري را تجربي ياد گرفتم و انفجاري... پله‌پله بالا نيامدم و سختي راه را كمتر حس كردم، اما با توجه به تجربه كوتاهم، بازيگري در درجه اول به استعداد ذاتي و دروني افراد بستگي دارد و فرد بايد به طور ذاتي بازيگر باشد. فكر مي‌كنم از اصول مهم بازيگري باهوش بودن، احترام گذاشتن به پيشكسوت و استفاده از تجربيات آنهاست.»

اعتقاد دارم شخصي كه يك روز زودتر از من وارد سينما شده باشد، پيشكسوت است و بايد به او احترام بگذارم.

منبع: خانواده سبز

mahdistar
22-07-2009, 08:26
جای این 3تا پست خالی بود واقعا ممنون

rahgozare tanha
22-07-2009, 16:11
سلام كسي مي دونه اسم بازيگر نقش احمد رضا بابايي چيه ؟ سابقه بازيگري داشته ؟ از كجا پيدا شده؟

a1000a
22-07-2009, 16:31
واقعا فیلم های ایرانی چقدر جالبه!!!
به نظر من با کاری که دیشب آتیلا پسیانی کرد
به نظر من کار خودش هستش!!!
حالا باید ببینیم چی میشه!@

Inter
22-07-2009, 17:53
به نظر من همه آتیشا از گور کاوه بلند میشه، ببین کی گفتم

mahsa1469
22-07-2009, 18:32
نه همش زیر سر این شایستههه هستش حالا من کی می گم:D

گل مریم
22-07-2009, 19:59
همش زیر سر شایسته و اون کیانوش هست
ببن کی گفتم.....:دی

mahdistar
22-07-2009, 20:58
به نظر من همه آتیشا از گور کاوه بلند میشه،

منم موافقم کاوه داره انتقام میگیره همه این کارا رو کاوه کرده،چون اگه اول سریال یادتون باشه پلیس به شایسته گفت یه نفر دیده که احمد رضا با ماشین شما رفته خوب ماشین فقط دست کاوه هست دیگه. حالا نظراتمون یادمون باشه سریال که تموم شد ببینیم کی درست گفته دی

moraddad
22-07-2009, 21:51
ببن کی گفتم.....:دی

همش زیر سر نرگس جونه ، نرگس جونو که یادته؟!:31:
دیشب(سه شنبه)چی شد؟!
من ندیدم.
اگه اتفاق مهمی ! افتاده یکی مختصر توضیح بده پلیز:11:

tekken god
22-07-2009, 23:26
هیچ ، هیچ و دیگر هیچ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
اتّفاق خاصّی که نیفتاد تو اون قسمت فقط احمد رضا پیدا شد و 5 دقیقه 5 دقیقه فیلم نشون می داد خبرش به اینو اون رسیده !
بعدش هم یه آهنگ می ذارن و تیتراژو نشون نمی دن آدم خر می شه تا آخرش می بینه بعد می بینه تموم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
----------------------------------------------------------------------------

نه همش زیر سر این شایستههه هستش حالا من کی می گم:D

ببن کی گفتم.....
خوب با این بلایی که سر شایسته اومد تو این قسمت معلوم شد شایسته بی گناهه ! البتّه شاید ، ولی حدّ اقل همه چی زیر سرش نیست
حالا هی بگین :d

mahsa1469
22-07-2009, 23:44
محمد کدوم بلا رو داری می گی؟

tekken god
22-07-2009, 23:57
محمد کدوم بلا رو داری می گی؟
همین آخر سریال دیگه .
موتوریه در رفت بعد یه ماشین از پشت حمله کرد !

RoYaYeEe_NiIiLi
23-07-2009, 00:10
دوستام ببینید من کی میگم...اصن انتظار نداشته باشید آخر سریال جوری بشه که شما فکر میکنید...آخرش معلوم میشه همه چی سوتفاهم بوده و زیر سر کسی بوده که تا حالا تو سریال نبوده...اینطوری میخوان بیننده رو گیج کنن:27:

tekken god
23-07-2009, 00:16
دوستام ببینید من کی میگم...اصن انتظار نداشته باشید آخر سریال جوری بشه که شما فکر میکنید...آخرش معلوم میشه همه چی سوتفاهم بوده و زیر سر کسی بوده که تا حالا تو سریال نبوده...اینطوری میخوان بیننده رو گیج کنن:27:
خوب در این صورت شما و به احتمال زیاد بعضی های دیگه اینطور فکر می کنید که نباید انتظار داشته باشید فیلم اینجوری تموم شه !
پس صبر کنید ببینید آخرش چی میشه چون فیلمو روز به روز دارن بیشتر می پی چونن و هیچّی معلوم نیست !

دل تنگم
23-07-2009, 01:46
ندا غلام زاده بازیگر نقش زن برادر سارا(صبا کمالی) در سریال رستگاران در هواپیمای توپولف تهران_ایروان حضور داشته و کشته شده است. این بازیگر سریال رستگاران به کارگردانی سیروس مقدم روز جمعه تشییع و به خاک سپرده شد.

حضور در سریال رستگاران، اولین کار حرفه ای غلام زاده است.

یک فروند هواپیمای مسافربری در مسیر تهران - ایروان متعلق به شرکت هواپیمایی کاسپین به شماره پرواز 7908 روز چهارشنبه 16 دقیقه پس از پرواز از فرودگاه امام خمینی در ساعت 11 و 33 دقیقه دچار سانحه شد و در اراضی کشاورزی روستای جنت آباد در استان قزوین سقوط کرد. در این حادثه 168 نفر سرنشین و خدمه این هواپیما جان باختند.

از سوی دیگر تهیه کننده مجموعه تلویزیونی رستگاران گفت: هنوز برای نقش ندا غلام زاده که در سانحه سقوط هواپیمای مسافربری جان باخت تصمیمی گرفته نشده است.

محمد رضا شفیعی افزود: ندا غلام زاده در قصه فرعی این مجموعه حضور داشت و احتمال حذف این داستان نیز همزمان با احتمال انتخاب بازیگر جایگزین، مورد توجه است.

وی گفت: غلام زاده در12 سکانس از این مجموعه تا قسمت سی و سوم نقش آفرینی کرده بود که شماری از آنها هنوز در نوبت پخش قرار دارد و با توجه به اینکه نوشتن فیلمنامه ادامه دارد، تا چند روز گذشته حدود10سکانس دیگر برای نقش وی نوشته شده بود.

ندا غلام زاده در نقش همسر برادر سارا (صبا کمالی) در مجموعه رستگاران، که این روزها از شبکه سه سیما روی آنتن می رود، ایفای نقش می کرد و در سانحه سقوط هواپیمای مسافربری شرکت کاسپین جان خود را از دست داد.

Gam3r
23-07-2009, 09:32
این Topolof کیه ؟ :دی

mahdistar
23-07-2009, 10:04
دیگه دیشب معلوم شد که همه چی زیر سر کاوه است!!!!!!!!

mahsa1469
23-07-2009, 10:10
اتفاقا تصادفی به هم برخورد کردن کاوه بیگناهه
همش زیر سر کیانوش و شایستهاست

mahsa1469
23-07-2009, 10:12
همین آخر سریال دیگه .
موتوریه در رفت بعد یه ماشین از پشت حمله کرد !
این قضیه که مربوط به کاوه هستش و مهری نه احمد رضا

fariborz_1
23-07-2009, 10:31
ولي هر وقت اين سيروس مقدم فيلم 90 تايي مي سازه يكي از بازيگراش مي ميره
اون از گلدره و اينم...

moraddad
23-07-2009, 14:22

اگه تصادفی بود،پس چرا این همه کاوه واسشون ناز و عشوه میومد و ابرو بالا مینداخت؟!:31:

p30room
23-07-2009, 14:31
آقا ول کنید این کاوه رو همه ی کارها زیر سر خود شایسته هست :27:

mahdistar
23-07-2009, 16:05
آخه دیگه تابلو شد که کاوه اون 2نفرو مامور کرده.حالا آخر فیلم میبینیم.دزدیدن پول و به این روز انداختن احمد رضا هم با دستور کاوه بوده شک نکنید...:دی

mahsa1469
23-07-2009, 16:33
نه مطمئن باش اینجوری نیست

mahsa1469
23-07-2009, 16:35
اگه تصادفی بود،پس چرا این همه کاوه واسشون ناز و عشوه میومد و ابرو بالا مینداخت؟!:31:
من خوب دقت کردم ناز و عشوه نرخیت فقط خنده کرد و رفت کنار بدون هیچ تعجبی از یکدفعه دیدنشون و یا هیچ ادا و چشمکی چیزی
به نظر من که داشت منحرف می کرد مردمو

RoYaYeEe_NiIiLi
23-07-2009, 19:52
مطمئن باش این حرکتشون واسه رد گم کنی بود...ویلا فکر میکنید سریالی که همش پیچ در پیچه به این سادگی میان وسط خیابون همه چیو حل کنن....
واسه رد گم کنی بوده:27:

h_starboy
24-07-2009, 11:55
منم فکر کنم رد گم کنی باشه . کلا خیلی پیچ در پیچ شده .

NiLGo0n
24-07-2009, 12:35
منم میگم همه چی دست این کاوه س:دی

NiLGo0n
24-07-2009, 12:36
ولي هر وقت اين سيروس مقدم فيلم 90 تايي مي سازه يكي از بازيگراش مي ميره
اون از گلدره و اينم...

حرفتون بســـــــــــــــــــــــ ـــی جالب بود!

a1000a
24-07-2009, 14:07
سلام بچه ها
امیدوارم این خبری که میدم قدیمی نباشه
شوهر خجسته (احمد رضا) شوهر واقعیش هستش!!!
امروز شبکه 1 گفتش!@

Gam3r
24-07-2009, 14:11
سلام بچه ها
امروز شبکه 1 گفتش!@
خوش به حال احمد رضا :21:

h_starboy
24-07-2009, 14:26
چه جالب نمیدونستم. ولی به هم میان واقعا

خوش به حال احمد رضا
حالا چرا خوش به حال احمد رضا
به نظر من خوش به حال خجسته :31:

mahsa1469
24-07-2009, 14:30
آره واقعا خوش به حال خجسته!!

MoJtaBa.R
24-07-2009, 16:04
سلام بچه ها
امروز شبکه 1 گفتش!@

ايشون همونين که تبليغات ايرانسل رو ميگپن ؟

راستي توي ميوه ممنوعه هم انگاري دادماد مرتد نصيريان بود . آره ؟

NiLGo0n
24-07-2009, 16:34
جدی؟؟؟!!!!!!!

چه جالب اسمش چیه؟
وا چرا خوش بحالشون؟

ايشون همونين که تبليغات ايرانسل رو ميگپن ؟

راستي توي ميوه ممنوعه هم انگاري دادماد مرتد نصيريان بود . آره ؟

نه بابا اون که تبلیغات ایرانسل رو میگه و تو میوه ممنوعه بود نیما رئیسی هست!

mahdistar
24-07-2009, 17:24
وا چرا خوش بحالشون؟
دوستان اینو یکی کامل توضیح بده از ابهام بیرون بیایم.براچی یکی میگه خوشبحال اون یکی میگه خوشبحال این؟:دی مگه چیز عجیبین؟چه چیز خاصی دارن که خوشبحالشون شه؟اصلا بد به حال ما که اینحوری تو این سریال رفتیم سر کار!!!یکی میگه مقصر اونه یکی میگه اینه،ما که نفهمیدیم چی به چیه؟؟؟:دی خدا بگم این سیروس جانو چه کار کنه،بد سرکاریم...خـــبــــر نـــــــداریــــــــــم

گل مریم
24-07-2009, 23:27
من بازم میگم اونجا که احمد رضا پیدا شد دیدید که شایسته رفت دیدن کیانوش ویه جوری بهش میگفت احمدرضا زندست که یعنی قراره بوده کیانوش کارو تموم کنه ولی انگار موفق نشده
بعد هم پلیسه هم گفت شما از پیداشدن احمدرضا خوشحال نیستید

پس زیر سر خود شایسته ست وقضیه پولا ربطی به کاوه نداره

چون اگه اول سریال یادتون باشه پلیس به شایسته گفت یه نفر دیده که احمد رضا با ماشین شما رفته خوب ماشین فقط دست کاوه هست دیگه
اون ماشین ابی اسمانی هم که ماله سلیم بود شبیه ماشین شایسته بود

Felakating
25-07-2009, 01:28
من که میگم این پلیسه فکر کرده خیلی باحاله همش قوطی اب در دستش گرفته و این طرف و ان طرف میره در مجموع فیلم قشنگی هست اما مثل تمام فیلمهای ایرانی اخرش بد تموم میشه

a1000a
25-07-2009, 16:33
کلا این فیلم سرکاریه!@
والا
حالا به نظر من از آخر احمد رضا به هوش میاد
میگه من محمد رضام!!!!!!!
بعد میفهمن که اشتباه گرفتن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

h_starboy
26-07-2009, 16:42
سرکاریم خفن با این احمد رضا
میمیره زنده میشه خلاصه خیلی باحاله

MoJtaBa.R
26-07-2009, 22:45
خلاصه خیلی باحاله

مزخرفترين پاياني که ميشد داشته باشه : يک کلاهبردار کله گنده افتاده رو تخت

دور و برش کلي شلوغه - فقط يه پليس دم درش گذاشتن : چند دقيقه زنه داد ميزنه ولش کنين

انتظامات بيمارستان رو کرگدن فيلم فرستاد ددر !!!!!!!!!!!!

بايد به حال هدر رفتن پول بيت المال زاريد

آخه اين ... فک کرد ملت گاگولن؟!!

جاي علي دايي به خير : اينجا ايرانه و اروپا نيست

آدم ميره لاست و پريزون بريک رو ميبينه بعد مياد اين رو ميبينه

Mahdi_Co_1368
26-07-2009, 22:52
جناب MoJtaBa.R گل گفتی...خیلی حال کردم...
دیگه زیاد از حد دارن تابلو بازی در میارن....عجیبه ! کارگردان معروفی هم سرپرستی این فیلم رو به عهده داره. از این کارگردان ، چنین فیلم مسخره ای بعیده واقعا

Mokafating
26-07-2009, 22:55
ای حال کردم زدن این پسره کاوه رو چپ و راست کردن :5:

Felakating
26-07-2009, 23:04
من که فکر میکنم بجای این عاطفه نوری (پونه) یه بازیگر خوش قیافه میذاشتن بهتر بود

Mokafating
26-07-2009, 23:08
من که فکر میکنم بجای این عاطفه نوری (پونه) یه بازیگر خوش قیافه میذاشتن بهتر بود

قیافش رو میخواهیم چیکار / مهم خوب بازی کردنه / فکر کنم شما با ایشون مشکل شخصی دارید :20:

Felakating
26-07-2009, 23:24
من فکر میکنم که اگر این مطلب را از طرف خودتان نه از سایر دوستان مینوشتید بهتر بود

RoYaYeEe_NiIiLi
26-07-2009, 23:28
مزخرفترين پاياني که ميشد داشته باشه : يک کلاهبردار کله گنده افتاده رو تخت

دور و برش کلي شلوغه - فقط يه پليس دم درش گذاشتن : چند دقيقه زنه داد ميزنه ولش کنين

انتظامات بيمارستان رو کرگدن فيلم فرستاد ددر !!!!!!!!!!!!

بايد به حال هدر رفتن پول بيت المال زاريد

آخه اين ... فک کرد ملت گاگولن؟!!

جاي علي دايي به خير : اينجا ايرانه و اروپا نيست

آدم ميره لاست و پريزون بريک رو ميبينه بعد مياد اين رو ميبينه
کاملا تایید میشه
من که 5/6 قسمت فقط صداشو گوش میدم و تصویرو نگا نمیکنم....
اصن اولین قسمتو باید دید و بعد بریم آخرین قسمتشو ببینیم بهتره:27:
مسخره ترین قسمتش جلف بازیهای خجسته هست....انقد قربون صدقه ی احمد رضا رفت که حالمون بهم خورد:2:
اصلا خدا وکیلی من نمیفهمم منظورش از سیا سوخته ی من چیه؟؟؟این یارو کجاش لاغر شده؟؟؟؟:27:

Felakating
26-07-2009, 23:45
البته از نظر شما مگر شما ...........مرمدید من معتقدم به اینکه نصف بسشتر جذابیتهای یک داستان را بازیگرانه خوب تشکیل میدهند مثل پوریا پور سرخ و اتیلا پسیانی و عاطفه نوری بهتر بود که با بازیگرای در خور خودش بازی میکرد دوست عزیز

MoJtaBa.R
26-07-2009, 23:50
کلا منم صداش رو دارم چون چشم تو مانيتوره و تو طراحيامم ولي اينقدر اين زنه زار زد که ولش کنين اگه تو محلمون يکي اينجور زجه ميزد بچه قنداقشون ميريختن واسه جدا کردن ولي . . .

يارو تو کماست ميخواد ناخونش رو بگيره : اگه اين سريال قبل انقلاب بود که . . .

Felakating
26-07-2009, 23:52
البته منظور از دوست عزیز و شما جناب Mokafating بود

MoJtaBa.R
26-07-2009, 23:54
البته از نظر شما مگر شما ...........مرمدید من معتقدم به اینکه نصف بسشتر جذابیتهای یک داستان را بازیگرانه خوب تشکیل میدهند مثل پوریا پور سرخ و اتیلا پسیانی و عاطفه نوری بهتر بود که با بازیگرای در خور خودش بازی میکرد دوست عزیز

اين مرمديد که گفتي يعني چه ؟

به هر حال قيافه زيبا تر شايد نميشد به عنوان سرخورده و دزد تلقي بشه : اين سريال چون همه چيزش رو اصول بوده !!! حتما نميخواست بي منطقي انجام بده

ولي من موندم اين پونه خانم چه طوري توي تست بازيگري از ابتدا به ساکن قبول شد ؟

Felakating
27-07-2009, 00:00
در قسمت بالا منظور از مگر شما .... مردمید را توضیح دادم و منظور از بازیگر خوش چهره این بود که حداقل یه بازیگری رو میذاشتن که بشه تحمل کرد:11:

اين مرمديد که گفتي يعني چه ؟

به هر حال قيافه زيبا تر شايد نميشد به عنوان سرخورده و دزد تلقي بشه : اين سريال چون همه چيزش رو اصول بوده !!! حتما نميخواست بي منطقي انجام بده

ولي من موندم اين پونه خانم چه طوري توي تست بازيگري از ابتدا به ساکن قبول شد ؟

MoJtaBa.R
27-07-2009, 00:05
برا چندمين بار توي سريالاي ايراني از حرکت دوربين برا القا کردن معاني و مفهوم بيشتر و تاثير گزاري استفاده شده : بسيار نابجا و ناموزون و به زبان راحت تر افراط شده در اين زمينه و در اين سريال
داچ انگل شيوه اي نيست که دم به دم و با فاصله کوتاه ازش استفاده بشه : بيشتر شبيه به بودن بر عرشه کشتي شده تصاوير

Gam3r
27-07-2009, 07:53
خیلی سریالش واضح هست هر روز هم داره پیچیده تر میشه !!! به جای اینکه موضوعات گنگ رو حل کنه هر روز بیشترش میکنه !!! ای بابا !!! اینم شد سریال !!!

khashi87
27-07-2009, 09:32
اولش این سیال خوب شروع شد اما الام داره مثل بقیه کارای مقدم مزخرف میشه البته ببخشید.
به جز پسیانی و پور سرخ انتخاب بازیگرها خیلی ضعیف بوده
دیالوگ های بسیار ضعیف
انتخاب محل دوربین و خواسته متفاوت کنه اما بیشتر خراب کرده تا متفاوت
لوکیشن های ضعیف و مصنوعی
و قهرمان پروی بی جا که 1 زن تنها حل کننده تمام مشکلات دنیاست
بعضی جاها این قدر مسخره میشه که من تلوزیون رو خاموش میکنم.
...

mahsa1469
27-07-2009, 11:57
نمی دونم این مقدم چه اصراری داره سریال 90 قسمتی بسازه بازم سال پیش اون ترانه مادری خیلی قابل تحمل تر بود

moraddad
27-07-2009, 14:28
شما این سریالو با لاست و پریزن برک مقایسه میکنید؟!:18:
بابا سطح توقعتون رو بیارین پایین!
به نظر من از همه سریال قبلیاش(مقدم) این یه سر و گردن بالاتره...
نمیگم بی نقص یا کم نقصه ...
ولی باید با سریالای دیگه ایرانی سنجیدش...

Gam3r
27-07-2009, 14:57
این سریال کی تموم میشه ؟

منظورم اینه که چند قسمت دیگه مونده ؟

MoJtaBa.R
27-07-2009, 15:13

50 درصد موافقم

ولي اين سريال با کپي کاري از روي فيلمهاي هاليوودي و سريالهاش تصويربرداري شده : که به خاطر دانش پايين تصويربردارانش گند زدن

بهتره مث ساير سريالها تصويربرداري ميشد : حکايت راه رفتن کلاغست ديگه

khashi87
27-07-2009, 15:49
آقا اصلا کاش کپی برداری کرده بود
آخه کپی برداری هم بلد نیستند
شما به من بگید تو اون همه برگ زرد توی خیابونی که همه ی درخت هاش سبز هستند از کجا اومده.
با زوم دوربین شاخ و برگ هام زوم میشن
اون عروس شایسته(فاطمه) رسما رو اعصاب من پیاده روی میکنه و ...

hopee
27-07-2009, 15:54
دوستان یه سوال برام پیش اومده .

میشه یه نفر به من بگه الان تو این این سریال چه فصلیه؟

اگه تابستونه چرا پلیسا کاپشن میپوشن.

اگه زمستونه چرا خجسته اینا پنکه روشن می‌کنن ؟

mahsa1469
27-07-2009, 16:05
اینا هر چهار فصل رو فیلم برداری کردن

khashi87
27-07-2009, 16:23
ببین من الآن برات توضیح میدم ایران از نظر اقلیم هواشناسی یه کشور 4 فصل
حالا جناب آقای مقدم برای شناسوندن بهتر ایران به جهانیان(چون قراره ای سریال جای lost بگیره) اومده این ویزگی رو برای تهران پیاده کرده.

RoYaYeEe_NiIiLi
27-07-2009, 23:10

تا کی ما باید همش بگیم ....نه اینا سریال ایرانیه نباید با سریال خارجی مقایسه کنیم؟
درسته اونا امکانات دارن ما نداریم ولی به نظرتون وقت تلف کنی و دیالوگ های مسخره چه ربطی به امکانات داره؟:31:

MoJtaBa.R
28-07-2009, 00:20
ولي عجيبه : خانمهاي حامله ي ايراني هم دعواگيرن هم قهرمان سرعت و هم خانم مارپل : تازگيها هم که عشق خطر

پليساي ايراني هم که در اين سريال کلا پکيده شدن : اونجاهايي که همه ميدونن بايد در صحنه بياد نويسنده و کارگردان اونا رو فرستاده برا گرفتن تنفس و برک

کلا شير تو شيره : بز باغه

Felakating
28-07-2009, 00:34
بچه ها به نظر شما عاطفه نوری قشنگ بازی میکنه نظر بدید

Gam3r
28-07-2009, 08:36
فقط اعصاب خورد میکنه ... کم کم باید ولش کنیم

آخه کدوم دختر کودنی تنهایی میره توی یه مرغداری سوخته ؟

mahsa1469
28-07-2009, 09:48
فقط اعصاب خورد میکنه ... کم کم باید ولش کنیم

آخه کدوم دختر کودنی تنهایی میره توی یه مرغداری سوخته ؟
تو دنیا فقط یه نفر هست اونم خجسته ست:31::31:

می گم بچه ها دیرئز جدول تناوبیه رو دیدین توی بیمارستان:31:
من تا حالا از این جیزا تو بیمارستان ندیده بودم:31:
فکر کنم یادشون رفته تمام وسایل رو از دیوار مدرسه بکنن:31:

hopee
28-07-2009, 11:22

باهات موافقم واقعا بازیگر خوبیه (مخصوصاً وقتی عصبانی‌ میشه .:31:)

البته داره کلیشه میشه حد اقل تو این چند تا فیلمی که من ازش دیدم اینطور بوده و نقش دختری رو داشته که از خانوادش ناراضیه و دوست داره پولدار بشه .

moraddad
28-07-2009, 11:42
تا کی ما باید همش بگیم ....نه اینا سریال ایرانیه نباید با سریال خارجی مقایسه کنیم؟
درسته اونا امکانات دارن ما نداریم ولی به نظرتون وقت تلف کنی و دیالوگ های مسخره چه ربطی به امکانات داره؟:31:

تا وقتی که هر سریال چرتی که میسازن،فرداش عمو عزت(ضرغامی) بیاد ازشون تقدیر و تشکر کنه...
تا وقتی که ملت تو پارکا از سر و کول هم بالا برن موقع پخش سریال های جفنگ!...
تا وقتی سریال سازی در راستای اهداف دوستان! باشه...
تا همچین وضعیتی باشه،اینا به فکر پیشرفت و تحول نمیفتن،میگن همین هم که میسازیم از سرشون زیاده!:46:

behnam_tr
28-07-2009, 12:10

من میمیرم واسش فقط دوست دارم هی عصبانی بشه آخه وقتی عصبانی میشه خیلی خوب نقششو ایفا میکنه
گریه هاش هم خیلی نازه ..................

RoYaYeEe_NiIiLi
28-07-2009, 12:47
من میمیرم واسش فقط دوست دارم هی عصبانی بشه آخه وقتی عصبانی میشه خیلی خوب نقششو ایفا میکنه
گریه هاش هم خیلی نازه ..................
در قشنگ بازی کردنش شکی نیست ولی مهارت بازیگری به این میگن که آدم بازیه تکراری ارائه نکنه....خیلی از بازیگرای ایرانی بازیه تکراری ارائه میدن...اداهاشون تکراریه...بازیه عاطفه نوری هم تکراریه....ولی از حق نگذریم اونطوری که اون گریه میکرد من عمرا نمیتونم حس بگیرم اونطوری گریه کنم حتی اگه جونمم در بیاد:31::31:

khashi87
28-07-2009, 12:57
عاطفه نوری به خاطر نورم صورت و قیافه فتوزنیک باید کلیشه بازی کنه چون نمی تونه بیاد نقش یه دختر لوس را بازی کنه یا بیاد یه دختری بشه که عاشق شوهرش .بازی اون فوقا العاده است البته به نظر من.بعد از پسیانی بهترین بازی رو داره تو این سریال می کنه من یه فیلم کوتاه ازش دیدم به نام آخر شب 15 دقیقه کف بالا میاوردم فوق العاده بود.
میگردم لینکشو پیدا کنم بزارم.

mahsa1469
28-07-2009, 13:33
بچه ها عاطفه نوری کیه؟؟

behnam_tr
28-07-2009, 13:38
بچه ها عاطفه نوری کیه؟؟

??????????????????????

:46:همین پونه دیگه !!!!!!

behnam_tr
28-07-2009, 13:38
بچه ها یکی میشه بگه دیروز چی شد ؟؟ امروز تکرارش کی پخش شد ؟؟

Gam3r
28-07-2009, 13:40
بچه ها عاطفه نوری کیه؟؟

زن احمدرضا ، خجسته ... البته قابل شمارو نداره :31:

khashi87
28-07-2009, 13:45
تکرارش 4.20 دقیقه است ببینی بهتره...

behnam_tr
28-07-2009, 13:49
تکرارش 4.20 دقیقه است ببینی بهتره...

:11:مرسی بله اگه هنوز تکرارش پخش نشده باشه حتما می بینم مرسی خشی جان:31:

h_starboy
28-07-2009, 14:11
زن احمدرضا ، خجسته ... البته قابل شمارو نداره :31:

نه کی گفته ؟!!!!!
عاطفه نوری همین پونه هستش .
اسم اصلی خجسته روناك يونسي هستش :20:

Gam3r
28-07-2009, 14:22
نه کی گفته ؟!!!!!
عاطفه نوری همین پونه هستش .
اسم اصلی خجسته روناك يونسي هستش :20:

ئه !! نمیدونستم !! تازه باهاشون آشنا شدم !! البته ایشون هم قابل شمارو ندارند !! :31:

khashi87
28-07-2009, 15:01
بچه ها اینم چند تا عکس از فیلم:

khashi87
28-07-2009, 15:02

Felakating
28-07-2009, 15:20
سر این فیلم رستگاران بد جوری رفتم سرکار بچه ها به نظر شما اخر سر همه ی این بد بختی ها و گم شدن پول تقصیر کیه لطفا نظر بدید

Gam3r
28-07-2009, 15:22
سر این فیلم رستگاران بد جوری رفتم سرکار بچه ها به نظر شما اخر سر همه ی این بد بختی ها و گم شدن پول تقصیر کیه لطفا نظر بدید

100% کار شایسته هست

hopee
28-07-2009, 15:45

خواهر زده شایسته به دستور شایسته (اسمش چی‌ بود؟)

شایدم کاوه.

behnam_tr
28-07-2009, 16:15

من قول میدم قضیه خیلی پیچیده است که الان نمیشه نظر داد .....
نویسنده خیلی ماهره هی داره میپیچونه !!
رستگاران یکی از بهترین سریال هایی هست که تا حالا دید م..............

khashi87
28-07-2009, 19:25
اين قدر از مقدم بد گفتيم بزار يه بارم خوب بگيم
تنهاحسن كارهاي مقدم اينه كه نميشه آخرش و رو حدس زد
اما گزينه هاي اصلي براي كلاهبرداري:
1-خواهرزاده شايسته.
2-كاوه.
3-خودش
4-سم سامي
5-حتي پسزش هم مشكوك ميزنه البته اين يكي يه كم بد بينانه است.

mahsa1469
28-07-2009, 19:41
کار شاسته و دم دسگاشه

behnam_tr
28-07-2009, 19:43
به نظر من یا کاوه یا شایسته

mahsa1469
28-07-2009, 19:43
-سم سامي
من که فک نمی کنم حتی کار کائه برسه چه برسه به این دوتا که بچه مثبتای فیلمن

MaaRyaaMi
28-07-2009, 19:45
من میگم کار خجسته س اصلا :دی

ولی جدی فک کنم کار این خواهر زاده شایسته س...

altair
28-07-2009, 19:47
اين قدر از مقدم بد گفتيم بزار يه بارم خوب بگيم
تنهاحسن كارهاي مقدم اينه كه نميشه آخرش و رو حدس زد
اما گزينه هاي اصلي براي كلاهبرداري:
1-خواهرزاده شايسته.
2-كاوه.
3-خودش
4-سم سامي

سم سامی که حتما نیست مطمئن باش چون این طور که نشون داده بدبخت اصلا بعضی چیزا رو نمیدونست پسرشم که نه خواهر زاده و کاوه و خودش حتما یکیشون هست.

khashi87
28-07-2009, 19:56
آقا اينجا ايرانه همه چي احتمال داره ...

Gam3r
28-07-2009, 20:51
هر روز داره پیچیده تر میشه

اول فکر میکردیم کار احمد رضا هست ، بعد کاوه ، حالا هم شایسته !!

s-b
28-07-2009, 20:56
بابا نشینید این دری وری های دروغ و سیما را ببینید

MoJtaBa.R
28-07-2009, 21:08
تا وقتی که هر سریال چرتی که میسازن،فرداش عمو عزت(ضرغامی) بیاد ازشون تقدیر و تشکر کنه...
تا وقتی که ملت تو پارکا از سر و کول هم بالا برن موقع پخش سریال های جفنگ!...
تا وقتی سریال سازی در راستای اهداف دوستان! باشه...
تا همچین وضعیتی باشه،اینا به فکر پیشرفت و تحول نمیفتن،میگن همین هم که میسازیم از سرشون زیاده!:46:

مصداق بارز ( به قول شريفي ) مجبور شدن برا خريد سريالاي کره اي : جومونگ ، آي خنديدم اونجا که رادش گفت دارم جووووووموووووونگ ميبينم:31:

MoJtaBa.R
28-07-2009, 21:11
هر روز داره پیچیده تر میشه

اول فکر میکردیم کار احمد رضا هست ، بعد کاوه ، حالا هم شایسته !!

حالا خوبه اين رو بعد ماه رمضون بچسبونن به کار مهران مديري : شباي برره 3 :31:

کار خرزو شايد باشه

Ssarshar
28-07-2009, 21:34
يه نكته رو دوستان دقت كرديد ؟؟

چرا بازيگران زن اين سريال همشون انقدر بدلباس هستن از اون فقيرشون گرفته تا اون مايه داره ؟!

من يادم بود سريال نرگس بهتر از اين كار شده بود ! واقعا طراحي لباس خانمها افتضاح و شرم آوره لباسها داره به تن زار ميزنه !

البته براي آقايون خيلي بهتره ولي براي خانم ها واقعا كار نشده و ضعيفه !

MoJtaBa.R
28-07-2009, 22:46
بودجه ميگيرن و بعد بخور بخوره ميشه : طراحي لباس ؟؟!!

khashi87
28-07-2009, 23:44
نه بابا قرار نیست که منو شما برآمدگی های بدن زنها رو ببینیم .قراره؟

Felakating
28-07-2009, 23:53
بچه ها به نظر شما این احمد رضا به هوش میاد یا نه ؟من که میگم به هوش میاد شما چی میگید ؟

khashi87
28-07-2009, 23:58
بچه ها به نظر شما این احمد رضا به هوش میاد یا نه ؟من که میگم به هوش میاد شما چی میگید ؟
به نظر من به هوش نمیآد اعضای بدنشو اهدا میکنن.

Gam3r
28-07-2009, 23:59
به هوش میاد ........

khashi87
29-07-2009, 00:03
اگه به هوش بیآد دوباره فیلم هندی میشه.
ام 1 احتمال هم هست که روزی که بچه خجسته به دنیا میآد اونم به هوش بیآد.
یا نرگس بمیره و اون به هوش بیآد.

hopee
29-07-2009, 00:04
هنوز خودشونم نمیدونن به خاطر همین بین مرگ و زندگی‌ قرار دادنش تا با توجه به عکس العمل بیننده‌ها تصمیم بگیرن بمیره یا زنده بمونه .

خودمم فکر نکنم به هوش بیاد آخه آقای مقدم گفته انتظار پایان خوش از این سریال نداشته باشید .(شایدم به هوش بیاد.)

ولی‌ خودم حدس میزنم مرگ مغزی میشه و اعضا ی بدنشو اهدا میکینن.

moraddad
29-07-2009, 14:36
این دکتره که جدید اومده(همون که پلیس چهرشو شناسایی کرد) چه قیافه باحالی داره!
قیافش خیلی مرموز و وحشتناکه!
شبیه جان لاک نیست؟!:31:

behnam_tr
29-07-2009, 14:43
ولی‌ خودم حدس میزنم مرگ مغزی میشه و اعضا ی بدنشو اهدا میکینن.

خوب حدس زدی آفرین !!

به نظر من به هوش میاد و قضیه کامل روشن میشه ......
این دکتره خیلی مشکوک میزنه چیکار میخواد بکنه خدا میدونه .........

behnam_tr
29-07-2009, 14:44

آره باهات موافقم این مگه همون چیز نیست ...چی بود ؟؟ اسمشو یادم رفت:31:

Gam3r
29-07-2009, 14:45
شایسته شبیه سام فیشر هست !!!

behnam_tr
29-07-2009, 14:45
اگه به هوش بیآد دوباره فیلم هندی میشه.
ام 1 احتمال هم هست که روزی که بچه خجسته به دنیا میآد اونم به هوش بیآد.
یا نرگس بمیره و اون به هوش بیآد.

:31:ماشالا شما ذهنتون چقدر فعال تشریف داره.....خسته نشی عزیزم ؟؟:31:

behnam_tr
29-07-2009, 14:46
شایسته شبیه سام فیشر هست !!!

هر چی شما بگید:31:

khashi87
29-07-2009, 14:56
:31:ماشالا شما ذهنتون چقدر فعال تشریف داره.....خسته نشی عزیزم ؟؟:31:
آخه فيلم ايرانيا هميشه ته اون اينجوزي ميشه

MaaRyaaMi
29-07-2009, 16:12
یه چیزی که هست
توجه کردین تو دیالوگ هاشون هرچی میگن این کلمه که باهاشه
که اینجوری شد و که اونجوری شد و ... :دی

sinath
29-07-2009, 17:18
هم‌زمان با پخش؛
تصويربرداري «رستگاران» تا 20 روز ديگر ادامه دارد

خبرگزاري فارس: تصويربرداري مجموعه تلويزيوني «رستگاران» به كارگرداني «سيروس مقدم» تا 20 روز ديگر ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، تصويربرداري مجموعه تلويزيوني «رستگاران» در حال حاضر در لوكيشني واقع در دزاشيب ادامه دارد و سيروس مقدم همچنان مشغول تصويربرداري قسمت‌هاي پاياني سريال است.
اين مجموعه از شنبه 30 خردادماه هر شب ساعت 22: 20 از شبكه سه سيما پخش مي‌شود و در اين مدت توانسته مخاطبان بسياري را به خود جذب كند.
بنابراين گزارش، نگارش داستان اين سريال توسط «سعيد نعمت الله» صورت گرفته و «محمد اصفهاني» نيز خواننده تيتراژ اين مجموعه تلويزيوني است.
اين سريال در 52 قسمت 45 دقيقه‌اي براي پخش هرشبي در ايام تابستان ساخته ‌شده و از شبكه سه سيما به روي آنتن مي‌رود.
سريال «رستگاران» به كارگرداني «سيروس مقدم» و تهيه كنندگي «محمد رضا شفيعي» براي پخش در تابستان 88 از شبكه سه سيما در حال توليد است. اين سريال كه مضموني اجتماعي دارد، زندگي دختري به نام خجسته را روايت مي‌كند كه در پي ناپديد شدن شوهرش احمدرضا روانه تهران شده تا خبري از او به‌دست آورد...
در اين سريال بازيگراني چون آتيلا پسياني، پوريا پورسرخ، روناك يونسي، صبا كمالي، عباس اميري، كاوه خداشناس،ليدا كياني، محمد حسين عمراني، آناهيتا افشار، زهره صفوي، شهرام عبدلي، مريم سلطاني، اسماعيل سلطانيان، حشمت آرميده، مليحه نيكجومند، آرش مجيدي، عباس غزالي و شهربانو موسوي و ... به ايفاي نقش مي‌پردازند.
عوامل اصلي اين پروژه عبارتند از: مدير توليد: سيد حسين يعقوبي، مشاور كارگردان: الهام غفوري، دستيار اول كارگردان: افشين سنگ چاپ، دستيار اول كارگردان: حبيب قلي‌زاده، برنامه‌ريز: علي اكبر صابري، دستيار سوم: فرزين فتحي، مديرتصويربرداري: امير معقولي، طراح صحنه و لباس: فرهاد عزيزي، جانشين توليد: رسول حاتمي، صدابردار: فرشيد احمدي، طراح گريم:حسين صالحيان، عكاس: مهدي حيدري، منشي صحنه: فهيمه كمالي، مدير فني: سعيد پرويني، مدير مالي: جواد تهراني، مشاور فيلمنامه: محمد رضا شجاعي و موسسه فرهنگي هنري وصف صبا مجري طرح آن است.

RoYaYeEe_NiIiLi
29-07-2009, 17:51

اگه یه نیم درصد از مرموزیه لاک رو داشت که چیزی کم نداشت:31:
من موندم این دخترا(به قول پلیسه:27:)چرا مثلا قیافه ی یارو رو ندیدن؟مگه اصلحه داشته که ترسیدن برگرده؟:27:....دلشون خوشه کارگردانن:31:
من یه حدسی زدم:31:
حس میکنم که چونه هم این وسط یه کاره ایی هست...چه حالی میده آخر سریال مشخص بشه همه چی زیر سر پونس:27:

hopee
29-07-2009, 19:00
كدوم دكتره ؟

MaaRyaaMi
29-07-2009, 19:04
ها پونه؟

من متوجه نشدم این سوئیچ ماشین رو داد به اون یارو (افشین سنگ چاپ)؟؟؟؟
شایدم واقعا سر پونه هست :دی

hopee
29-07-2009, 19:15
ها پونه؟

من متوجه نشدم این سوئیچ ماشین رو داد به اون یارو (افشین سنگ چاپ)؟؟؟؟
شایدم واقعا سر پونه هست :دی

دو حالت داره :
يا ميخواسته شناساييش كنه .
يا با توجه به ديدگاهش (كه بايد از پولدارا بدزدي) خواسته به اونا كمك كنه .

RoYaYeEe_NiIiLi
29-07-2009, 19:17
دو حالت داره :
يا ميخواسته شناساييش كنه .
يا با توجه به ديدگاهش (كه بايد از پولدارا بدزدي) خواسته به اونا كمك كنه .
شناسایی که نمیتونست بکنه...چون هم شب بود و هم اون پشت دیوار قایم شده بود
من به اینکه جفتشون خندیدن شک کردم

hopee
29-07-2009, 19:25
يه سوالي:
حالا كه بازيگر نقش زن داداش سارا مرده سكانسايي رو كه بايد باشه چيكار ميكنن ؟
چرا هميشه وسط فيلماي آقاي مقدم يه نفر ميميره؟(البته نه هميشه هميشه ):31:

RoYaYeEe_NiIiLi
29-07-2009, 19:27
يه سوالي:
حالا كه بازيگر نقش زن داداش سارا مرده سكانسايي رو كه بايد باشه چيكار ميكنن ؟
چرا هميشه وسط فيلماي آقاي مقدم يه نفر ميميره؟(البته نه هميشه هميشه ):31:

نقش خیلی خوفی نداشته که نتونن کاریش کنن:31:
خود مقدم گفته یا سکانساشو یه جوری حذف میکنیم یا اینکه یکیو جایگزین میکنیم
مثل پوپک گلدره ی بیچاره:37:

mobina.lovely
29-07-2009, 20:05
:41: خدا بیامرزتش

bleu2u4u
29-07-2009, 22:51
خداییش هیچکدوم از سریالهای طنزی که این شبا پخش میشه ادم رو به اندازه ی رستگاران نمیخندونه
مخصوصا وقتی یارو کچه امپول گرفته بود دستش داشتم از خنده روده بر میشدم

RoYaYeEe_NiIiLi
29-07-2009, 23:56
مخصوصا وقتی یارو کچه امپول گرفته بود دستش داشتم از خنده روده بر میشدم

دقیقا:27:
کچله صحنه آهسته هست بعد بیرون اتاق همه چیز عادیه....تازه عرق هم میکنه:27:
یه چیز دیگه هم سوتی بود...تو چند قسمت قبل یارو تو اتاق حرف زد و خجسته شنید...چرا امشب که خجسته تو اتاق بود و زن داداشش رو دید صداش نیومد بیرون:27:
ولی نامردی نکنم امشب کاوه واقعا قشنگ بازی کرد.....کیف کردم:31:

N.E.G.A.R
30-07-2009, 06:05
سلام

حالا واقعا همه این مشکلات کار کیه؟؟؟؟؟؟؟

اقا کاوه که می خواد از شایسته انتقام بگیره اونم با ازدواج با رؤیاخانوم....... این وسط هم که شوهر پاک خجسته خانوم از برداشتن پول ها از طرف خیلی ها بی گناه شناخته شده که از جمله این افراد:زنش،سروان صادقی و خیلی های دیگه.......حالا این وسط کی پول ها رو(شمش ها) را برداشته؟

راستی تو یکی از قسمت ها که کاوه اون پسره تو مرغداریو با همون یارو که کلیدشو تو ماشین پونه جا گذاشته بود رو دید لبخندی زد ،این یعنی سرو سری با هم دارند؟

MaaRyaaMi
30-07-2009, 09:45
آره دیشب کاوه خوب بازی کرد:دی

راستی تو یکی از قسمت ها که کاوه اون پسره تو مرغداریو با همون یارو که کلیدشو تو ماشین پونه جا گذاشته بود رو دید لبخندی زد ،این یعنی سرو سری با هم دارند؟

نمیدونم
حالا کلید کجا بود اونم معلوم نیس
این پونه هم مشکوکه

iman reza
30-07-2009, 09:49
سلام

حالا واقعا همه این مشکلات کار کیه؟؟؟؟؟؟؟

اقا کاوه که می خواد از شایسته انتقام بگیره اونم با ازدواج با رؤیاخانوم....... این وسط هم که شوهر پاک خجسته خانوم از برداشتن پول ها از طرف خیلی ها بی گناه شناخته شده که از جمله این افراد:زنش،سروان صادقی و خیلی های دیگه.......حالا این وسط کی پول ها رو(شمش ها) را برداشته؟

به نظر من پولا کار پسرعمه شونه

آره دیشب کاوه خوب بازی کرد:دی
کاوه جدیدا فیلم هاش رو خوب بازی می کنه فیلم روز سوم رو عالی بازی کرده بود فیلم ماه رمضان هم خوب بود

Gam3r
30-07-2009, 09:53
تازه داره گره های سریال وا میشه

1 . پرده یاقوت یه موبایل به پونه داد چون میدونست پونه هم همکارشه تا با هم ارتباط برقرار کنن
2 . کاوه توی چندین قسمت قبل از توی ماشین یه لبخد به پرده یاقوت زد و این همه چیو اثبات میکنه که پرده یاقوت و کاوه دستشوت توی یه کاسه هست
3 . کاوه توی یه دیالوگ گفته بود که شایسته بدبختش کرده ، حالا همه ی پولاشو از دست داده و فقط یه چی براش مونده و اون فقط دخترشه که اونم ازش میگیرم

از نظر من دیشب کاوه خیلی قشنگ بازی کرد .... واقعا آدم لذت میبرد

h_starboy
30-07-2009, 10:21
آره به نظره منم کاوه ديشب خيلی خوب نقشو بازی کرد.

nazanin aslani
30-07-2009, 10:32
سريال نرگس قوي تر بود كاش اين همه شخصيت تو فيلم نبودن و حول يك موضوع مي چرخيد.

RoYaYeEe_NiIiLi
30-07-2009, 11:33
1 . پرده یاقوت یه موبایل به پونه داد چون میدونست پونه هم همکارشه تا با هم ارتباط برقرار کنن
2 . کاوه توی چندین قسمت قبل از توی ماشین یه لبخد به پرده یاقوت زد و این همه چیو اثبات میکنه که پرده یاقوت و کاوه دستشوت توی یه کاسه هست
3 . کاوه توی یه دیالوگ گفته بود که شایسته بدبختش کرده ، حالا همه ی پولاشو از دست داده و فقط یه چی براش مونده و اون فقط دخترشه که اونم ازش میگیرم

بعضی چیزاش تایید میشه...
من اون نظریمو رد میکنم...پونه تاحالا دستی تو کار نداشته ولی وقتی میفهمه شمش ها دست اوناس به فکرش زده همدست اونا بشه برای همین واسه اینکه حسن نیتشو نشون بده کلیدرو گذاشت رو ماشین:31:
کاوه هم الکی لبخند زد به پرده یاقوت و به نظرم چیزی جز رد گم کنی نبوده:27:
به نظر من دیشب دیالوگ های کاوه همه ی اتهامارو ازش رد کرد...چون خیلی عاطفی حرف میزد...من میگم اون از اول هم به رویا علاقه داشته ولی چون کینه داشته حس میکرده که باید از رویا هم انتقام بگیره ولی پشیمون شده و همه چیو لو داده...چون اگه چیزی زیر سرش بود همه چیو لو نمیداد و بیشتر شایسته رو میچزوند:27:

Gam3r
30-07-2009, 12:04
بعضی چیزاش تایید میشه...
من اون نظریمو رد میکنم...پونه تاحالا دستی تو کار نداشته ولی وقتی میفهمه شمش ها دست اوناس به فکرش زده همدست اونا بشه برای همین واسه اینکه حسن نیتشو نشون بده کلیدرو گذاشت رو ماشین:31:
کاوه هم الکی لبخند زد به پرده یاقوت و به نظرم چیزی جز رد گم کنی نبوده:27:
به نظر من دیشب دیالوگ های کاوه همه ی اتهامارو ازش رد کرد...چون خیلی عاطفی حرف میزد...من میگم اون از اول هم به رویا علاقه داشته ولی چون کینه داشته حس میکرده که باید از رویا هم انتقام بگیره ولی پشیمون شده و همه چیو لو داده...چون اگه چیزی زیر سرش بود همه چیو لو نمیداد و بیشتر شایسته رو میچزوند:27:

کی میگه یه لبخند ساده بوده !!! سرشون رو به حالت اوکی تکون دادن ... خوب یادت نیست

khashi87
30-07-2009, 12:29
سزيال ديشب حداقل از شب هاي ديگه اش قشنگ تر بود.يكم مقدم مغزشو به كار انداخته بود.

RoYaYeEe_NiIiLi
30-07-2009, 12:32
کی میگه یه لبخند ساده بوده !!! سرشون رو به حالت اوکی تکون دادن ... خوب یادت نیست

اتفاقا خوب یادمه که میگم رد گم کنی بوده...اگه توجه کرده باشید پیچیدن جلوی همدیگه و سرشونو تکون دادن...یعنی مثلا شما بفرمایید:27:...بعد یه چیز دیگه هم هست که کاوه شخصیت مظلوم هست و نمیشه آدم بده بشه که یا آرخش بمیره یا بره زندان

M3HRD@D
30-07-2009, 13:08
اخه این سریال چیه که دربارش بحثم می کنید

Gam3r
30-07-2009, 13:13
یادمه توی تبلیغات سریال ( قبل از اینکه شروع بشه ) توی یه سکانس به کاوه دستبند زده بودن و داشتن میبردنتش

RoYaYeEe_NiIiLi
30-07-2009, 13:16
یادمه توی تبلیغات سریال ( قبل از اینکه شروع بشه ) توی یه سکانس به کاوه دستبند زده بودن و داشتن میبردنتش

اینطوری که خیلی بد میشه......اه اه....کاوه شخصیت مظلومه نباید آخرش بگیرنش...ای بابا:13:

MoJtaBa.R
30-07-2009, 13:57
کم کم دارم شک ميکنم اونجا بيمارستانه يا پارک شهر : هر ننه قمري ميره و مياد

انتظامات که مختص داخل بيمارستان نيست يه تلفن ميزدن به دربان و در بسته ميشد : که البته مث اينکه گاگول بودن عوامل هنوز ادامه داره

روز به روز بدتر از ديروز

h_starboy
30-07-2009, 14:22
کم کم دارم شک ميکنم اونجا بيمارستانه يا پارک شهر : هر ننه قمري ميره و مياد

انتظامات که مختص داخل بيمارستان نيست يه تلفن ميزدن به دربان و در بسته ميشد : که البته مث اينکه گاگول بودن عوامل هنوز ادامه داره

روز به روز بدتر از ديروز

آره دقيقاً
واقعاً اينجاهشو مثله هيشه ضعيف کار کردن

DJ POLESTAR
30-07-2009, 14:41
اما خودمونیم نمردیم و یه سریال ایرانی ما رو از فیلمهای Hollywood کمی دور کرد نشوند جلو تلویزیون!(آخه فیلمهای Hollywood vرو باید پای کامپیوتر نگاه کرد...........)

Felakating
30-07-2009, 15:31
اما خودمونیم نمردیم و یه سریال ایرانی ما رو از فیلمهای Hollywood کمی دور کرد نشوند جلو تلویزیون!(آخه فیلمهای Hollywood vرو باید پای کاکپیوتر نگاه کرد...........)

واقعا راست گفتیا من که تا فیلم شروع میشه همه چی و میذارم کنار برای دیدن این فیلم اما خداکنه که اخرش مثل سریالهای ایرانی قبلی که ماست مالی شد خوب تموم بشه:11:

Gam3r
30-07-2009, 15:38
این سریال پتانسیل بالایی داره ولی بعضی از قسمت هاش اعصاب خورد کنی هست

MoJtaBa.R
30-07-2009, 19:02
کارگردانش چون ...نگه

Gam3r
30-07-2009, 19:12
من یه انتقاد نسبت به این فیلم دارم :

اونجا که شوهر خجسته بستری هست اسمش بیمارستانه نه طویله که هرکی دلش خواست سرشو بندازه پایین و بره داخل و آمپول بزنه !! بعدشم ، پیش احمد رضا که الان یکی از اصلی ترین مهره های کلاه برداری هست فقط یه پلیس هست که کارهای رزمی بلد نیست و به راحتی رو به قبله میشه ؟!! و اینکه توی بیمارستان به اون بزرگی فقط 2 تا مامور پک پکو هستن که همین که قاتله میره اونا سر میرسن ؟!!

واقعا دیشب خیلی مسخره بود ... ولی یه چیزش فوق العاده بود و اون دیالوگ های کاوه بود