PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي براي خريد دوربين فيلم برداري

zartosht 2008
20-06-2009, 12:02
با سلام
قصد خريد يك دوربين فيلم برداري ارزون قيمت خونگي رو دارم انتظاري هم ندارم كه دوربين فوق العاده اي باشه
با كلي گشتن يك دوربين با مشخصات زير پيدا كردم
Sony DCR- HC52 با قيمت تقريبي 270000 تومان پيدا كردم از دوستان اهل فن مي خوام بپرسم كه در سطح كاملا پايين آيا جوابگو هست يا نه و اگه مدل مشابهي با برند ديگه اي هم بود معرفي كنن ممنون مي شم :10:

seymour
20-06-2009, 23:34
با سلام
قصد خريد يك دوربين فيلم برداري ارزون قيمت خونگي رو دارم انتظاري هم ندارم كه دوربين فوق العاده اي باشه
با كلي گشتن يك دوربين با مشخصات زير پيدا كردم
Sony DCR- HC52 با قيمت تقريبي 270000 تومان پيدا كردم از دوستان اهل فن مي خوام بپرسم كه در سطح كاملا پايين آيا جوابگو هست يا نه و اگه مدل مشابهي با برند ديگه اي هم بود معرفي كنن ممنون مي شم :10:
+اینی که گفتی بد نیست ، اما اولا یه جورایی قدیمیه ، دوما DV می خوره که دیگه بعنوان یه تکنولوژی ذخیره سازی داره کنار میره ... سوما اگه بهر دلیلی خواستی اینو بخری ، حواست باشه که یه مدل بالاتر از این HC62 با وجود یه مقدار افزایش قیمت و زوم کمتر ، اما گزینه بسیار بهتریه از نظر کیفیت تصویر ...

+ من اگه جای شما باشم و بخوام یه دوربین واسه استفاده خانگی بگیرم (جشن تولد و عید و مسافرت و خانواده و ...) ، قطعاً به افزایش بودجه فکر می کردم .. دوربین فیلمبردای معمولا مثل لوازم خانگی ، برای استفاده 2 سال و 3 سال نیست ... رفت تا مثلا 7-8 سال دیگه ... بنابراین ارزش داره که مثلا 200 تومن بیشتر هزینه کنی و اگه برای افزایش بودجه نیاز داری که مثلا خرید رو یه ماه عقب بندازی ، بازم ارزش داره ! ...

+ البته قیمت دقیق رو نمی دونم ؛ بخصوص توی ایران که قیمت ها رو پرت می کنن فروشنده های بی معرفت ؛ بهرحال کارای JVC سری MS هم قیمت پایین و کیفیت مقبولی دارن ...