PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويندوز و درايور لپ تاپ Acer 5738z

gorgani@
19-06-2009, 22:39
با سلام
من امروز اين مدل لپ تاپ را خريدم . Acer 5738z
ظاهرا لپ تاپ خوبيست ولي مشكل اينجاست كه طرف گفته ويندوز داره ولي الان نگاه ميكنم كه ويندوز بالا نمياد و ظاهرا سيستم عامل لينوكس بالا مياد . حالا چيكار كنم . ضمن اينكه در ست آپ ويندوز متوجه شدم كه هارد دو پارتيشن دارد . كه 160 گيگ آن كاملا پر است . فكر ميكنم اين درايو براي بك آپ ميباشد .
يك سي دي هم بيشتر ندارد كه آن هم بوت نميباشد .
اگر كسي اطلاعاتي داره بفرمايد كه خيلي عجله اي است .
ممنون از لطف شما

aliqq
20-06-2009, 10:34
با سلام
من امروز اين مدل لپ تاپ را خريدم . Acer 5738z
ظاهرا لپ تاپ خوبيست ولي مشكل اينجاست كه طرف گفته ويندوز داره ولي الان نگاه ميكنم كه ويندوز بالا نمياد و ظاهرا سيستم عامل لينوكس بالا مياد . حالا چيكار كنم . ضمن اينكه در ست آپ ويندوز متوجه شدم كه هارد دو پارتيشن دارد . كه 160 گيگ آن كاملا پر است . فكر ميكنم اين درايو براي بك آپ ميباشد .
يك سي دي هم بيشتر ندارد كه آن هم بوت نميباشد .
اگر كسي اطلاعاتي داره بفرمايد كه خيلي عجله اي است .
ممنون از لطف شما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

H@mid-Vista
20-06-2009, 10:59
سلام
من هم همين مدل را دارم
براي اينكه قيمت پايين تر باشه ويندوز روش نداره و يك نسخه لايو لينوكس دره
و بايد خودت ويندوز نصب كني
يادت نره كه اكس پي با كلي قصه و داستان روش بايد نصب بشه كه اگه تمايل داري بايد اينجا رو بخوني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته اين مشكل همه نوت بوكهاي توليدي بعد از 2007 هست نه فقط ايسر

من پيشنهاد ميدم كه ويستا التيميت نصب كني
خودت هم همون موقع پارتيشين بندي كن هر جور دلت مي خواد
بعد هم مي توني ريكاوري رو نصب كني

ويستا بريز و گرافيك رو حال كن

gorgani@
20-06-2009, 23:18
ممنون از لطفتون .
در مورد ويستا بعدا اقدام ميكنم .
اين لپتاپ يك سي دي از شركت سازگار داشت كه به من نداده بودند و من هي تعجب ميكردم كه چرا لينوكس بالا مياد .
مجبور شدم پارتيشن ها را حذف كنم و در همان دي وي دي ويندوز ايكس پي كه شركت داده بود همه درايور ها بود .
باز هم ممنون
اگر كسي به اين مشكل بر خورد بايد بداند كه بايد سي دي را از شركت بگيرد تا مثل من الاف نشود.

H@mid-Vista
21-06-2009, 15:24
ممنون از لطفتون .
در مورد ويستا بعدا اقدام ميكنم .
اين لپتاپ يك سي دي از شركت سازگار داشت كه به من نداده بودند و من هي تعجب ميكردم كه چرا لينوكس بالا مياد .
مجبور شدم پارتيشن ها را حذف كنم و در همان دي وي دي ويندوز ايكس پي كه شركت داده بود همه درايور ها بود .
باز هم ممنون
اگر كسي به اين مشكل بر خورد بايد بداند كه بايد سي دي را از شركت بگيرد تا مثل من الاف نشود.

اين سي دي كه گرفتي شامل چه چيزهايي است؟
:20:

V i r u s e r
30-06-2009, 10:34
سلام
این سی دی ویندوز xp هست و تمام درایور هاش ولی به درد نمی خوره چون xpش نصب نمیشه (همین داستان دیگه)
و درایور هاش ماله xpیه
یه سی دی دیگه هم داره که درایور های ویستا و xp رو با هم داره (البته هر دوتاش dvdیه)