PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست کمک از کسانی که موبایلشان با win mobile 6 یا 6.1 کار میکند

MOHAMMAD_ASEMOONI
19-06-2009, 18:07
سلام دوستان
:20:

بنده قصد دارم یه ppc از مدلهای جدید بخرم إن شاء الله

اما ترس من از یه چیزه

این جدیدها برنامۀ [IMAGiNET Pocket Arabizer Suite 2.0] رو نداره

این برنامه پی پی سی رو به راحتی فارسی و عربی خوان میکنه و به راحتی میشه فارسی و عربی نوشت
قبلاً در تاپیکهام توضیح دادم که چقدر مفید هست

ظرفِ چند ثانیه میشه کیبورد مجازی رو فارسی یا عربی و یا انگلیسی کرد

میشه لطف کنین این برنامه رو از سایتش دانلود کنین و امتحان کنین ببینین آیا با win 6 , win 6.1 هم کار میکنه یا نه؟

چون موبایل من win 5 هست

سایتش اینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با تشکر از همگی
:11:

kalepoook
19-06-2009, 18:14
سلام
پیشاپیش مبارک باشه،من امنیا دارم این فارسی ساز روش هست 1-TSD_Arabizer_411 رو گوشیم هست مشکلیم ندارم نه تو سایتای فارسی نه تو اس ام اسا،ولی بازم بچه های دیگه و خودم تست میکنم میگم.

S@nti@go_s&k
20-06-2009, 17:34
سلام

عزیز من این برنامرو دان نکردم اما WIN6.1 دارم برنامش رو گوشیم هست و خوب کار میکنه

در ضمن وقتی WIN 5 این برنامرو داره WIN 6و6.1 که حتما دارن عزیز

AryanLand
21-06-2009, 01:04
سلام دوستان

اما ترس من از یه چیزه

این برنامه پی پی سی رو به راحتی فارسی و عربی خوان میکنه و به راحتی میشه فارسی و عربی نوشت

میشه لطف کنین این برنامه رو از سایتش دانلود کنین و امتحان کنین ببینین آیا با win 6 , win 6.1 هم کار میکنه یا نه؟

چون موبایل من win 5 هست

سایتش اینه

با تشکر از همگی

سلام.

اول که برنامه عربایزر که شما فرمودید عربی میکنه و من تا حالا ندیدم کیبورد فارسی داشته باشه.(رو ویندوز موبایلهای 2003 و WM5 و WM6 ).(حروف گ پ چ ژ رو نداره).
اما به هر حال شما اگر 6,1 رو هم بگیرید فارسی سازهای بهتری هستن که کارتون رو انجام بدن با حجم کمتر از عربایزر مثل MOBIDIV 4,16 که من الان رو دستگاهم نصب دارم.فقط بسته به نوع پاکت پی سی که میگیرید شاید یکم قلق نصبش متفاوت باشه که اونم میشه کمک کرد و نصب کرد.(آخرین پاکت پی سی که من نصب کردم تاچ پرو 2 بوده.)

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-06-2009, 16:33
سلام
پیشاپیش مبارک باشه،من امنیا دارم این فارسی ساز روش هست 1-TSD_Arabizer_411 رو گوشیم هست مشکلیم ندارم نه تو سایتای فارسی نه تو اس ام اسا،ولی بازم بچه های دیگه و خودم تست میکنم میگم.

سلام دوست عزیز

ممنون از حضورتون در این تاپیک و تشکر از لطف شما

من در کویت زندگی میکنم و با سه زبانِ فارسی و عربی و انگلیسی سر کار دارم واسه همینه که اصرار دارم حتما IMAGiNET Pocket Arabizer Suite 2.01 باشه چون بدون اون نمیتونم برای ایران مسج بفرستم ومسجهاشون رو بخونم و اگه برنامه ای که شما فرمودین رو هم نصب کنم نمیتونم مسج عربی بفرستم و دریافت کنم > اما Pocket Arabizer این مشکل رو کاملا حل میکنه .

ممنون میشم اگه امتحان کردین نتیجه اش رو خبر بدین . دست شما درد نکنه و تشکر از کمک و راهنماییتون
:10:

سلام

عزیز من این برنامرو دان نکردم اما WIN6.1 دارم برنامش رو گوشیم هست و خوب کار میکنه

در ضمن وقتی WIN 5 این برنامرو داره WIN 6و6.1 که حتما دارن عزیز

سلام بر شما دوست گرامی

اگه منظورِ شما رو درست متوجه شده باشم شما Pocket Arabizer دارین در گوشیتون

اگه میشه لطف کنین یه چیزی رو امتحان کنین ونتیجه رو خبر بدین بی زحمت :

1- از START واردِ SETTING بشین بعد وارد سیستم بشین
در اونجا واردِ MULTILINGUAL SUPPORT بشین

در قسمت COUNTRY ، فارسی رو انتخاب کنین

البته چون موبایلتون فارسی هست پس حتما در حال حاضر روی فارسی هست

حالا اگه اوکی بزنین و خارج بشید ف کیبورد شما فارسی هست و با یک اشاره روی دکمه ای که روش نوشته EN ، کیبورد انگلیسی میشه و با فشار همون دکمه فارسی میشه

خب حالا برگردین به همون COUNTRY و اینبار در قسمت DIGIT SUBSTITUTION ، "عربیة" رو انتخاب كنين

يعني COUNTRY رو فارسي هست و DIGIT SUBSTITUTION رويِ عربیة . حالا اوکی بزنین و خارج بشین

حالا برید هر جا که میشه از کیبورد مجازی استفاده کرد

مثل قسمت مسج یا ستتینگ یا هر جای دیگه

پایین صفحۀ گوشی یه مربع کوچولو در وسط قرار داره که مربوط به کیبوردِ مجازی هست و اگه روش کلیک کنین کیبورد مجازی ظاهر میشه

بعد روی مثلثِ کوچولویی که کنارِ همون مربعِ کوچولو هست کلیک کنین . یه پنجره باز میشه که توش چند تا آپشن داره

اون آپشنِ بالا بالایی رو فشار بدین همونی که کنارش نوشته (A)

در بالا یه قسمت هست که توش چند آپشن مختلف داره

اون پایین پایینی رو انتخاب کنین
در موبایلِ من اون پایین پایینی " لوحة المفاتيح" هست . ( به عربی یعنی کیبورد)

شاید در موبایل شما چیز دیگه ای نوشته باشه . اما به هر حال اون پایین پایینی هست

حالا روی دکمه ای که زیرش هست فشار بدین . یه پنجره باز میشه که نوشته :

ARABIC KEYBOARD OPTIONS

دو تا آپشن داره :

عربی

فارسی

هر کدوم رو که انتخاب کنین و اوکی بزنین خارج بشین ، کیبورد به عربی یا فارسی تغییر میکنه

البته وقتی دستتون سریع بشه تنها ظرف 4 ثانیه میشه زبانِ کیبورد رو از فارسی به عربی و برعکس تغییر داد

اینه علتِ اینکه من این برنامه رو دوست دارم
:8:

چون من با هر سه زبان سر کار دارم اینجا و این برنامه مشکل زبان فارسی و عربی و انگلیسی رو کاملاً حل میکنه

حالا اگه میشه لطف کنین و امتحان کنین و نتیجه رو خبر بدین

پیشا پیش دستتون درد نکنه
:10::11:

سلام.

اول که برنامه عربایزر که شما فرمودید عربی میکنه و من تا حالا ندیدم کیبورد فارسی داشته باشه.(رو ویندوز موبایلهای 2003 و WM5 و WM6 ).(حروف گ پ چ ژ رو نداره).
اما به هر حال شما اگر 6,1 رو هم بگیرید فارسی سازهای بهتری هستن که کارتون رو انجام بدن با حجم کمتر از عربایزر مثل MOBIDIV 4,16 که من الان رو دستگاهم نصب دارم.فقط بسته به نوع پاکت پی سی که میگیرید شاید یکم قلق نصبش متفاوت باشه که اونم میشه کمک کرد و نصب کرد.(آخرین پاکت پی سی که من نصب کردم تاچ پرو 2 بوده.)

سلام بر شما دوست گرامی

وتشکر از حضورتون در این تاپیک

باور بفرمایین بنده هم تا دو هفته بعد از خریدِ این JASJAM خبر نداشتم که فارسی داره چون تنظیمش کرده بودند رو عربی اما یه روز که بیکار بودم گفتم بشینم همه چیز رو امتحان کنم و بعد از یه گشت گذار اکتشافی در SYSTEM این مسئله رو کشف کردم

باور کنین قبلش تا حدی پشیمون بودم که رفتم بفروشمش اما با نصف قیمت میخریدنش
اما وقتی فهمیدم که هم فارسی داره هم عربی و هم انگلیسی دیگه از فروشش منصرف شدم و برعکس باعث شد که دو سال و نیم نگهش دارم

:40:

شما هم اگه دوست داشتین امتحان کنین و نتیجه رو خبر بدین لطفاً

شما میفرمایین گ پ چ ژ نداره

اما اگه یه مسج فارسی با این حروف براتون بیاد میبینین که کاملا خوانا هست . اگه مسج با حروفهای عربی هم بیاد ( ة ء ؤ ي أ لآ إ ئ لإ ) اونها رو هم راحت میخونه

اها یادم رفت بگم که علتِ اینکه من نشستم اکتشاف کردم این بود که یه روز برام مسج فارسی از ایران اومد که حرف پ داشت و تعجب کردم که اگه این گوشی فارسی نداره پس چطوری فارسی میخونه ؟؟؟؟؟؟؟

این بود که رفتم دنبالِ علتش و نتیجه این شد که کشف کردم که هر دو زبان در این برنامه وجود داره

یکی از مشکلات این برنامه ها و گوشی ها اینه که جزئیات رو توضیح نمیدند و مشتری باید خودش بشینه کشف کنه اونها رو

با تشکر از همگیِ دوستان . منتظرِ پاسختون بعد از امتحان هستم
البته اگه مایل بودین امتحان کنین و نتیجه رو خبر بدین

A.R.B.N
21-06-2009, 23:21
دوست عزیز من قبل از پیدا کردن برنامه alireza از این برنامه استفاده میکردم
کاملاً سازگار هست و هیچ مشکلی پیش نمیاد!
ولی پیشنهادم این alireza هست
اگه به تاپیک Xperia X1 بری لینک تاپیک این برنامه رو در صفحه اول میبینی

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-06-2009, 23:42
آقایِ مدیر پس نوشته هایِ من کجا رفت

کلی نوشتم و ارسال کردم و جواب همه دوستان رو نوشتم و تایید هم شد اما بی خبر غیبش زد !!!!!!!!!

کـــــــــــــــــــمــــ ـــــک
:19:

emprator_kochak
22-06-2009, 11:07
سلام دوستان

اما ترس من از یه چیزه

چون موبایل من win 5 هست

سایتش اینه

با تشکر از همگی

سلام دوست من، ایشالا که هر چی زود تر بگیری، من Viva دارم و رام عربی مخصوص خودشو از سایت Htc گرفتم و نسب کردم و هیچ مشکلی با خوندن متن فارسی ندارم، واسه نوشتنم کیبرد های زیادی هست که میتونی سه سوت نسب کنی مثل Finger Keyboard که دارم استفاده میکنم و نوشت باش خیلی راحته، در کل دغدغه ایی واسه فارسی ساز نداشته باش، برو گوشیتو انتخاب کن وبگیر ! :10:

AryanLand
22-06-2009, 23:11
سلام بر شما دوست گرامی

وتشکر از حضورتون در این تاپیک

باور بفرمایین بنده هم تا دو هفته بعد از خریدِ این JASJAM خبر نداشتم که فارسی داره چون تنظیمش کرده بودند رو عربی اما یه روز که بیکار بودم گفتم بشینم همه چیز رو امتحان کنم و بعد از یه گشت گذار اکتشافی در SYSTEM این مسئله رو کشف کردم

باور کنین قبلش تا حدی پشیمون بودم که رفتم بفروشمش اما با نصف قیمت میخریدنش
اما وقتی فهمیدم که هم فارسی داره هم عربی و هم انگلیسی دیگه از فروشش منصرف شدم و برعکس باعث شد که دو سال و نیم نگهش دارم

:40:

شما هم اگه دوست داشتین امتحان کنین و نتیجه رو خبر بدین لطفاً

شما میفرمایین گ پ چ ژ نداره

اما اگه یه مسج فارسی با این حروف براتون بیاد میبینین که کاملا خوانا هست . اگه مسج با حروفهای عربی هم بیاد ( ة ء ؤ ي أ لآ إ ئ لإ ) اونها رو هم راحت میخونه

اها یادم رفت بگم که علتِ اینکه من نشستم اکتشاف کردم این بود که یه روز برام مسج فارسی از ایران اومد که حرف پ داشت و تعجب کردم که اگه این گوشی فارسی نداره پس چطوری فارسی میخونه ؟؟؟؟؟؟؟

این بود که رفتم دنبالِ علتش و نتیجه این شد که کشف کردم که هر دو زبان در این برنامه وجود داره

یکی از مشکلات این برنامه ها و گوشی ها اینه که جزئیات رو توضیح نمیدند و مشتری باید خودش بشینه کشف کنه اونها رو

با تشکر از همگیِ دوستان . منتظرِ پاسختون بعد از امتحان هستم
البته اگه مایل بودین امتحان کنین و نتیجه رو خبر بدین

سلام.

مثل اینکه من بد توضیح دادم.بله وقتی مسیج میاد با حروف فارسی کاملا" واضح خونده میشه اما کیبردش اون حروف رو نداره اما حالا که شما میفرمایید داره بنده تست میکنم ببینم میتونم کیبردش رو ه به فارسی تبدیل کنم یا نه.یک PDA2K دارم که با عربایزر فابریک خودشه باید پیداش کنم (نمیدونم گوشی رو کجا انداختم)ببینم میتونم کیبردش رو هم به فارسی تبدیل کنم یا نه.

MOHAMMAD_ASEMOONI
01-07-2009, 15:16
دوست عزیز من قبل از پیدا کردن برنامه alireza از این برنامه استفاده میکردم
کاملاً سازگار هست و هیچ مشکلی پیش نمیاد!
ولی پیشنهادم این alireza هست
اگه به تاپیک Xperia X1 بری لینک تاپیک این برنامه رو در صفحه اول میبینی

سلام دوست عزیز . تشکر از راهنماییتون
اما راستش من میترسم اون برنامه های دیگه هر دو زبان و کیبوردِ فارسی و عربی رو نداشته باشه
واسه همینه که چسبیدم به arabizer
:31:

سلام دوست من، ایشالا که هر چی زود تر بگیری، من Viva دارم و رام عربی مخصوص خودشو از سایت Htc گرفتم و نسب کردم و هیچ مشکلی با خوندن متن فارسی ندارم، واسه نوشتنم کیبرد های زیادی هست که میتونی سه سوت نسب کنی مثل Finger Keyboard که دارم استفاده میکنم و نوشت باش خیلی راحته، در کل دغدغه ایی واسه فارسی ساز نداشته باش، برو گوشیتو انتخاب کن وبگیر ! :10:

سلام و صد سلام به جناب امپرانور . تاپیک بنده با حضور شما جلول دیگه ای داره
میگفتین گوسفندی گاوی شتری بزنیم زمین پیشِ پاتون
تشکر بسیار از شما . یعنی شما هم کیبوردِ فارسی دارین هم عربی؟
ممنون میشم جواب بدین

امپراتوریان پر از عدل و داد و اسایش و ارامش باد

سلام.

مثل اینکه من بد توضیح دادم.بله وقتی مسیج میاد با حروف فارسی کاملا" واضح خونده میشه اما کیبردش اون حروف رو نداره اما حالا که شما میفرمایید داره بنده تست میکنم ببینم میتونم کیبردش رو ه به فارسی تبدیل کنم یا نه.یک PDA2K دارم که با عربایزر فابریک خودشه باید پیداش کنم (نمیدونم گوشی رو کجا انداختم)ببینم میتونم کیبردش رو هم به فارسی تبدیل کنم یا نه.

با سلام و تشکر از شما و توجهتون
جسارتاً اگه امتحان کردین حتماً خبر بدین
ثواب داره
:31::11:

================================================== ====
================================================== =======
================================================== =========

دوستانِ عزیز جسارتاض یه موضوعِ بسیار مهماتِ دیگه هم هست اگه در اون مورد هم بنده رو راهمنایی کنین ممنون میشم

موضوعِ اتو کمپلیت

تو این تاپیک توضیحش رو دادم
این اتو کمپلیت هم جزیی از برنامۀ arabizer هست البته مطمئن نیستم

[code][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

MOHAMMAD_ASEMOONI
27-07-2009, 00:42
با سلام به همۀ دوستانِ عزیز که در این تاپیک حضور داشتند

بنده امروز یه پی پی سی که متعلق به یکی از دوستام بود رو امتحان کردم که با برنامۀ IMAGiNET Pocket Arabizer Suite 3.0]کار میکنه . هم فارسی داره هم عربی . کیبورد مجا.یش هم هم فارسی هست هم عربی

اما در مورد خرید موبایل باید صبر کنم چون یه چیز باحال بزودی میاد بازار که تا یک سال بعدش اولینه .

Samsung B7610 OmniaPRO

یا حق

roknedin
16-10-2009, 03:06
سلام
گوشیم w6.1 هستش و هروز با گوشیم ور میرم تا الان که چند ماهی گذشته به مشکلی بر نخوردم ولی بگم که برنامه رسکو کیبرد رو گوشیم خوب جواب نمیده و مدام هنگ میکرد که پاکش کردم