PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تشکر و help (نوشتهء آتش گرفته)

sp1362
19-06-2009, 14:21
سلام دوستان
با تشکر از تمامی دوستانی که تا کنون به سوالات من جواب داده و راه اینجانب را در یادگیری برنامه ادیوس هموار نموده اند بالاخصmasoudrejae9،hamed_aa،آقای علی طهماسبی و آقا جواد:11:
دوستان می خواستم بدونم آیا در برنامه ادیوس افکتی وجود دارد که بتوان نوشته ها را بصورت آتشین نمایش داد

علي طهماسبي
20-06-2009, 09:29
:11::11::11::11::11: در اديوس كه نديدم حالا شايد پلاگيني توي بازار باشد و من اونو نداشته باشم ولي توي Ulead Cool 3D Studio 1.0 مي توني نوشتهاتو آتشي كني موفق باشي

hamed_aa
21-06-2009, 12:27
دوست عزیز توی ادیوس من هم ندیدم.
اما با افتر افکت این کار رو به راحتی با یه پلاگین می تونی انجام بدی.
مثلا با پلاگین های Panoticom Fire یا TinderBox Fire

sp1362
22-06-2009, 13:59
سلام
حامد جان ممنون از لطف شما
اما من که بیل گیتس نیستم حامد جان یه لطف کن بیشتر توضیح بده آخه من هر کجا گشتم پلاگین های Panoticom Fire یا TinderBox Fireرا پیدا نکردم اگر در یک خط آدرس این پلاگین ها را به من بدی ممنون می شم
با تشکر

hamed_aa
23-06-2009, 12:53
سلام
حامد جان ممنون از لطف شما
اما من که بیل گیتس نیستم حامد جان یه لطف کن بیشتر توضیح بده آخه من هر کجا گشتم پلاگین های Panoticom Fire یا TinderBox Fireرا پیدا نکردم اگر در یک خط آدرس این پلاگین ها را به من بدی ممنون می شم
با تشکر

ببخشید مختصر گفتم.:10::11:
فرضم بر اینه که همه تدوینگرها برنامه های اصلی که به کارشون میاد رو بلدن(مثل فتوشاپ،افتر افکت،و...):46:
افکت tinderbox رو برات ضمیمه کردم،البته نصب شدش هست،نمی دونم کرک بخواد یا نه؟از پوشه پلاگین های خودم کپیش کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن سایت سازنده هم اینه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سوالی بود در خدمتم