PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown

OMID
16-02-2006, 12:05
Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این بازی در بازار ایران پخش شد .
بازی محصول شرکت ubisoft است

سبک بازی : Modern Tactical Shooter

این بازی به صورت 6 سیدی و یا یک DVD در بازار ایران موجود هست.

نکته جالب بازی اینه که قفل بازی starforce 3 هست ولی بازی کرک شده و خیلی راحت اجرا میشه :laughing:

عکسهای داخل بازی را نیز از لینک زیر میتونید ببینید

مینیمم سیستم برای اجرای بازی

-Minimum Configuration:
Windows XP/2000
DirectX 9.0 or newer
Pentium 4 processor 1.5GHz+ or AMD equivalent
512 MB RAM
64 MB AGP or PCI-Express Dx9 video card that supports pixel & vertex shaders
(GeForce 3+, ATI Radeon 8000+)
Laptop models of these cards may work but are not considered supported
Monitor capable of 1024x768 resolution at a minimum of 60Hz
DirectX9 compliant sound card
12x CD-ROM Drive
~7 gigabytes of free hard disk space
Windows XP/2000 compliant Mouse & Keyboard
Broadband connection with 64 Kbps upstream minimum required for online play

-Recommended Configuration:
DirectX 9.0c
Pentium 4 2.0GHz+ or AMD equivalent
1 GB RAM
128 MB+, AGP/PCI Express Dx9 video card (Geforce 5+, Ati Radeon 9800+)
EAX capable sound card; Dolby Digital Live required for Dolby Digital Audio
8x DVD-Rom drive
Keyboard & Mouse, microphone, Logitech G15 Keyboard
Broadband connection 128 Kbps upstream recommended for optimal online play

jarooo_khakandaz
20-02-2006, 18:46
Rainbow Six: Lockdown چهارمين نسخه از مجموعه بازيهايي است كه بر اساس طرح هاي داستاني نويسنده معروف آمريكايي يعني Tom Clancy ساخته شده است. اين بازي در فضاي يك نبرد ضد تروريسم ، براي رقابت بر روي كليه كنسولهاي 128 بيت و كامپيوتر ساخته شده است. مجموعه بازيهاي Rainbow Six هميشه در ميان طرفداران به مجموعه اي پيچيده و پر از معما به همراه عملياتهاي نفوذي در شكل گروهي يا انفرادي با امكان پيشرفت توانايي هاي افراد ، معروف بوده است.

بازي Lockdown تمام پيش فرضهاي قبلي شما در مورد اين مجموعه از بازيها را متحول خواهد كرد. در اين بازي شما با لشكري از دشمنان خطرناك روبرو هستيد كه مرحله به مرحله قدرت و امكانات بيشتري خواهند داشت. نحوه بازي در اين نسخه به مانند گذشته خواهد بود. شما يك تيم سه نفره از بهترين نيروهاي ضد تروريسم در اختيار خواهيد داشت. همچنين حالت جديد بازي انفرادي در اين نسخه به شما اجازه مي دهد نقش Ding Chavez، فرمانده قديمي Team Rainbow و يا Dieter Weber، تك تيرانداز ماهري كه مي تواند از فاصله بسيار دور هم تيمي هاي خود را حمايت كند را نيز به عهده گيريد.

This fourth full release in the series that first brought the techno-thriller fiction of author Tom Clancy to the forefront of gamer consciousness, Rainbow Six: Lockdown deploys its counter-terrorism challenges on PC and all three 128-bit generation consoles. The Rainbow Six games are known for allowing players to target sophisticated objectives with surgical strike styled operations, and featuring characters and squads that become more skillful with successful missions.

Lockdown turns the tables, challenging Team Rainbow with vengeful enemies that become more deadly as the game progresses. Gameplay follows the format of earlier Rainbow Six games, as players choose a three-soldier team from an international selection of crack operatives, then plan and execute their operation. A new single-player mode lets player take the role of Ding Chavez, returning leader of Team Rainbow, or Dieter Weber, a sniper who must provide cover from afar for his teammates as they execute their orders in enemy installations.

*hamedkhatar*
22-08-2006, 13:03
سلام
من سرچ کردم تاپیکی برای این بازی نبود
اگه هست لطفا لینکش رو بگذارید

من تازه دیروز این بازی رو نصب کردم ( میدونم هم یکم قدیمی شده ) واقعا بازیه عالی هستش من که خیلی حال کردم
فقط یه مشکل داشتم توش
من تا حالا دو مرحله از اون رو رد کردم
وقتی یه مرحله تموم میشه وارد منو میشه
من نمیدونم چی رو باید بزنم که بره مرحیه بعد وقتی continu رو میزنم انگار میره مرحله اول
اگه میشه این موضوع رو توضیح بدید با عکس خیلی ممنون میشم
ولی خدایی همون دو مرحله رو هم که رد کردم خیلی عالی بود
swat در برابر این بازی هیچی نیست یعنی من از بازی swat متنفرم
ممنون
;)

*hamedkhatar*
22-08-2006, 15:06
سلام
وقتی مرحله دوم تموم میشه این صفحه که عکسش رو میزارم باز میشه
حالا باید چی رو بزنم؟
معمولا باید همون کانتینیو رو بزنم ولی دوباره همون قسمت قبلیه رو شروع میکنه

*hamedkhatar*
22-08-2006, 15:19
سلام
من الان دارم این patch رو دانلود میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میشه بگید چه تقیراتی رو تو بازی انجام میده؟
ممنون

*hamedkhatar*
23-08-2006, 19:29
ای خدا چرا هیچکی من رو دوست نداره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه پس p30world به داد من نرسه کی باد برسه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی یکی این بازی قشنگ و عالی رو بازی نکرده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من مشکلم اینه که این چرا دو تا قسمت بیشتر نداره؟
وقتی قسمت دو تموم میشه هیچ مرحله ای نیست که واردش بشم
چرـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا فردا محلت دارید که جواب من رو بدید
در غیر این صورت خودم رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این آخرین اخطاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

shahi-007
24-08-2006, 00:39
عزيز من تا حالا اين بازي رو نكردم.ولي يه نكته.توي عكسي كه انداختي نوشته mission failed.خوب يعني تو نتونستي اون مرحله رو تمام كني.پس لابد دوباره برمي گرده كه اون مرحله رو بازي كني.
من فقط حدس زدم.

*hamedkhatar*
24-08-2006, 11:09
عزيز من تا حالا اين بازي رو نكردم.ولي يه نكته.توي عكسي كه انداختي نوشته mission failed.خوب يعني تو نتونستي اون مرحله رو تمام كني.پس لابد دوباره برمي گرده كه اون مرحله رو بازي كني.
من فقط حدس زدم.
سلام
ممنون که جواب دادید
ولی من مرحله رو با موفقیت انجام دادم
آخرش وارد یه شهر میشی که همه مردم بی گناه هستند
بعد هم از بازی میاد بیرون
یعنی من باید چکار میکردم؟
آخه اونجا که کسی نبود که بکشم
:sad:

*hamedkhatar*
24-08-2006, 19:51
سلام
بچه ها فهمیدم که مشکل از کجا بود
من تو بازی یه سری کار رو نباید انجام میدادم و یه سری کار رو باید با عجله انجام میدادم برای همین از بازی میومد بیرون
ولی اینفعه با هزار بدبختی ردش کردم
ممنون

eng2006
28-09-2007, 12:17
من بازی rainbow six lockdown رو نصب کردم ولی اجرا نشد واصلا هیچ اتفاقی نیافتاد وایکنی هم روی یسکتاپ نیامد در قسمت ال پروگرام هم چیزی نارنجی نشد
البته کرکش هم در محل بازی کپی کردم
بازی مال شرکت تکین هست و اورجیناله
ایا روش خاصی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟