PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست : اموزش خیاطی

ساره38
17-06-2009, 21:35
با سلام خدمت دوستان عزیز
من خیلی توی این سایت در مور اموزش خیاطی سرچ کرم اما چیزی پیدا نکردم مطمئن نیستم که درست عمل کردم یانه فقط یه مورد نمونه انگلیسی رو پیدا کردم اگه دوستان لطف کنن و منو راهنایی کنن یا نمونه بزارن ممنون میشم

***Spring***
19-06-2009, 18:23
سلام ... تاپیکهایی که داریم ، البته بیشتر کتابها انگلیسی هستند ... خدمت شما :

تاریخچه شلوارهای جین آبی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شلوار جين ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوزندگی ، خیاطی - Teach Yourself Visually Sewing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بافندگی - Teach Yourself Visually Knitting ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عروسک بافی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قلاب بافی - Teach Yourself Visually Crocheting ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طراحی بافندگی - Teach Yourself Visually Knitting Design ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ریسندگی ، نخ ریسی - Teach Yourself Visually Handspinning ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

ساره38
19-06-2009, 19:40
مرسی زیزم خودمم این تایپیکارو پیدا کردم بییشتر دنبال یه منع فارسی بودم