PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک نشناختن هارد برای نصب ویندوز

TOOMY-2008
17-06-2009, 20:25
با سلام من چون دیدم جوابی ندیدم اینجا هم این تایپیک رو زدم

جون هرکی دوست دارین اگر کسی میدونه یه راهنمایی بکنه

کارم گیره

فکر کنید کاره خودتون گیره

من قیل از هر چیز بگم که کولی توی سایت گشتم و مثل این مشکلی که دارم رو ندیدم

(البته مورد مشابه بود اما نه این مشکل )

مشکلی که من دارم اینه که من 2 تا سیستم دارم ویکیش قدیمی هست و مادریوردش گیگا بایت مدل 8VT800-RZ C

هست و من یک هارد ساتا خریدم ولی چون پورت ساتا نداشت یه کارت ساتا هم خریدم که بشه وصلش کرد اما هنوز نتوستم هاردشو به هیچ ویندوزی بشناسونم

البته اینم بگم که هارد رو میشناسه برای این که وقتی سیستم میخواد بوت بشه یه صفحه مشکی میاد که دنبال هارد میگرده و بعدش دیکتش میکنه اما برای نصب ویندوز هارد رو نمیشناسه

من چند تا مشکل دارم

1 توی صفحه ستاپ مادربورد قسمتی نداره که ide رو به sata تبدیل کنم و درقسمتی هم که مربوط به IDE میشه فقط اینیبل و دیسیبل داره که تغییرش میدم دی وی دی رایترم که ide هست را نمیشناسه و فکر هم نمیکنه از اون جا باشه

2 دومی مشکلی که من دارم اینککه من فلاپی مادربورد رو ندارنم و فلاپی به نام راید هم نداه که وقتی ویندوز

میخوام بریزم کلید F6 رو بزنم و یه مشکل دیگه ای هم هست اگر قرار باشه من از اینترنت فایلی را روی فلاپی

دیسک بریزم توی این سیستمی که العان دارم با هاش کار میکنم فلاپی نداره

ودر آخر این که من تا حالا نتنستم هیچ ویندوزی رو بهش بشناسونم حتا من Vista & Windows 7 هم امتحان کردم اما نشد

ممنون میشم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه

TOOMY-2008
19-06-2009, 15:13
واقعا که ....

این سایت این همه افراد وارد و متخصص داره

یعنی هیچ کس نیست به داد من برسه

TOOMY-2008
22-06-2009, 16:29
واقعا از این همه آدم که اینجاست هیچ کس نمیتونه به داد من برسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سه :19: