PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک جامع مشاوره خرید انواع دوچرخه

صفحه ها : 1 2 [3] 4

Davood2549
02-08-2012, 21:57
اینجا شیرازه و نسبت به تهران کمتر حق انتخاب داری و زیاد امیدی ندارم چیز بهتری پیدا کنم.

در ضمن چه قطعاتیش باید شیمانو باشه؟ اگه ممکنه نام ببرید. در این مورد راهی هست که خودم مطمئن بشم یا باید به حرف فروشنده اعتماد کنم!؟
در مورد دنده و انواعش هم اگه ممکنه یکم توضیح بدید. چرا بخاطر نوع دنده این قدر تفاوت قیمت بین کاور و امپراتور هست؟
و چرا خورشیدای عقب بیشتر از یکی هستند؟ چه موقع از هرکدوم استفاده میشه؟

2s2
15-08-2012, 19:41
سلام وقت همگی بخیر
من یه دوچرخه با حد اکثر قیمت 500 تومن میخوام
انتظار زیادی ندارم فقط میخوام روزی یک ساعت رکاب بزنم
در مورد برند و قیافه دوچرخه هم هیچ تعصبی ندارم فقط میخوام خوب و محکم باشه
در مورد برند کراس دوچرخ هم دوستان نظرشون رو بگن
با تشکر

peaceful1
15-08-2012, 20:44
سلام رفیق

البته بهترین تنظیم ارتفاع زین همونی هست که گفتن ( نوک پا به زمین برسه ) ،

به عکس ها دقت کن زین باید با فرمون دوچرخه توی یک ردیف باشه ، در غیر ازین باعث درد کمر میشه.

دوچرخه های Performance ، سطح ارتفاع زینشون از فرمون بالاتر قرار میگیره

به خاطر این میگم اصلا عجله نکن در خرید که بعد ها پشیمون نشی.

موفق باشی عزیز.

در تکمیل سخن دوست عزیزمون باید اضافه کنم دوچرخه هایی با فرمون aggressive همونی که به فرمون مسلط هستی و فرومن پایین از زین هست این ها تو سر بالایی پدر در میارند و بالا رفتن و انقال نیرو رو سخت تر از حال ادی میکنند چون position بدن اصلا مناسب نیست و مسلط به چرخ نیستید.
کاملا غیر استاندارد هستند مگر کورسی استفاده میکین که باز هم اون کلا فرم چرخ متفاوت هست.

arita1367
15-08-2012, 22:30
سلام به همه

من می خوام یه دوچرخه بخرم برای جاده و شهر
اصلن تو باع نیستم
فکر کنم بتونم تا 300 جور کنم، بیشتر بستگی داره به جوگیر شدنم
ممنون میشم یه چند تا گزینه ی مناسب یا چند تا سایت با قیمت دوچرخه معرفی کنید

SAH-IE
26-08-2012, 20:08
اینجا شیرازه و نسبت به تهران کمتر حق انتخاب داری و زیاد امیدی ندارم چیز بهتری پیدا کنم.

در ضمن چه قطعاتیش باید شیمانو باشه؟ اگه ممکنه نام ببرید. در این مورد راهی هست که خودم مطمئن بشم یا باید به حرف فروشنده اعتماد کنم!؟
در مورد دنده و انواعش هم اگه ممکنه یکم توضیح بدید. چرا بخاطر نوع دنده این قدر تفاوت قیمت بین کاور و امپراتور هست؟
و چرا خورشیدای عقب بیشتر از یکی هستند؟ چه موقع از هرکدوم استفاده میشه؟
پیشنهادم اینه که پولتون رو بیشتر کنید و از برند های مریدا-جاینت-ژیتان-فوجی بخرید.البته قیمت ها به خاطر افزایش قیمت دلار بالا رفته.شیراز نمایندگی مریدا تو عفیف آباد بعد از مجتمع ستاره فارس هستش.نمایندگی ژیتان هم هست.جاینت هم احتمالا نمایندگی داره.
اگه قصد رکاب زدن تو مسیر های کوهستانی و شیب دار دارید حتما از دنده های 8 تایی یا 9 تایی استفاده کنید.یه دونه دنده خیلی تاثیر داره.

سلام وقت همگی بخیر
من یه دوچرخه با حد اکثر قیمت 500 تومن میخوام
انتظار زیادی ندارم فقط میخوام روزی یک ساعت رکاب بزنم
در مورد برند و قیافه دوچرخه هم هیچ تعصبی ندارم فقط میخوام خوب و محکم باشه
در مورد برند کراس دوچرخ هم دوستان نظرشون رو بگن
با تشکر

سلام به همه

من می خوام یه دوچرخه بخرم برای جاده و شهر
اصلن تو باع نیستم
فکر کنم بتونم تا 300 جور کنم، بیشتر بستگی داره به جوگیر شدنم
ممنون میشم یه چند تا گزینه ی مناسب یا چند تا سایت با قیمت دوچرخه معرفی کنید
اگه انتظاراتتون زیاد نیست میتونید از آورلرد و ویوا انتخاب کنید.ولی اگه از برند هایی که در بالا اشاره شد بخرید بهتره.

keykavoos
03-09-2012, 19:42
دوستان خرید دوچرخه کارکرده gitane fitzroy zt تجهیز شده با 28 قطعه شیمانو به قیمت 450.000 تومن به صرفه هست یا نه؟

boros
07-09-2012, 19:45
سلام
یه دوچرخه میخوام با بودجه حدود 300 .
برای داخل شهر میخوام . قد 180 و وزن 110
دوچرخه های آساک چطورند ؟ کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید .

با تشکر

boros
12-09-2012, 18:53
سلام
یه دوچرخه میخوام با بودجه حدود 300 .
برای داخل شهر میخوام . قد 180 و وزن 110
دوچرخه های آساک چطورند ؟ کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید .

با تشکر

کسی نیست راهنمایی کنه ؟

mahsai
18-09-2012, 13:10
دوستان عزیز بده قصد خرید دوچرخه مناسبی تا حدود قیمت 400 تومان رو دارم اگه کسی از دوستان دوچرخه مناسبی تو این رنج قیمت دارند ممنون میشم اطلاع بدهند

majidli
18-09-2012, 13:19
دوستان برادرم یه دوچرخه اسکات داره ازش چند بگیرم خوبه؟ممنون اینم عکسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rzabgy
18-09-2012, 20:23
دوستان عزیز حول و حوش 300 تومن دوچرخه کوهستان چی گیرم میاد؟ بدنه آلومینیمی باشه (البته قیمت های نو رو میدونم، کارکرده منظورمه:20:)

ویرایش:
دوستان عزیز خریداری شد
ممنونم

ali rafaty
26-09-2012, 10:27
درود
دوستان قصد خرید این رو دارم.
Merida Matts 10-v N2
ممنونم یشم راهنماییم کنید.

FARZANEH007
26-09-2012, 17:44
درود
دوستان قصد خرید این رو دارم.
Merida Matts 10-v N2

ممنونم یشم راهنماییم کنید.

دوست عزیز برای چه کاری دوچرخه رو میخواید؟ برای داخل شهر و سواری گرفتن راحت یا پرش از موانع و تپه ها یا استفاده در کوهستان و مسافرت؟
اینی که شما دادی برند مطرحیه یعنی رو اصول ساخته شده ولی خب اول نوع کاربری تون رو باید مشخص کنید چیه. تا چقدر میخواید هزینه کنید؟

ali rafaty
26-09-2012, 19:19
برای سواری تو شهر روزی نهایت 20 کیلومتر!افرود نه!تا 600 هزار تومن

FARZANEH007
26-09-2012, 23:31
برای سواری تو شهر روزی نهایت 20 کیلومتر!افرود نه!تا 600 هزار تومن
خب علی آقا همینی که انتخاب کردی عالیه چون برای توی شهر میخوای نه کار دیگه. چرخ هاش هم فابریکش یادمه زیاد آج نداشت چیز خوبی بود قبلا سوارش شدم
همینو بگیر بره زیاد وسواس به خرج نده دلار هر روز داره میره بالاتر قیمتها واقعا ناپایداره.
البته جاینت رینکون هم هستش ولی خب یه مقدار این مریدا از اون بالاتره رنگبندیش بهتره دیگه بقیش بستگی به سلیقه خودتون داره

majidli
26-09-2012, 23:36
دوستان برادرم یه دوچرخه اسکات داره ازش چند بگیرم خوبه؟ممنون اینم عکسش
بروبچ حرفه ای اینجا نیستن نظر بدن؟

FARZANEH007
27-09-2012, 00:35
بروبچ حرفه ای اینجا نیستن نظر بدن؟

این اسکات که عکس گذاشتی چند ساله کار کرده؟ چه مدلیه دقیقا؟ لوازم و ست هاش چی ها هستش اینا رو باید بگی تا بشه گفت چه قیمتی می ارزه برای خرید

majidli
27-09-2012, 01:02
این اسکات که عکس گذاشتی چند ساله کار کرده؟ چه مدلیه دقیقا؟ لوازم و ست هاش چی ها هستش اینا رو باید بگی تا بشه گفت چه قیمتی می ارزه برای خرید
نزدیک یک ساله/مدلشو نمیدونم/ظاهر و باطن همینه

FARZANEH007
27-09-2012, 01:54
نزدیک یک ساله/مدلشو نمیدونم/ظاهر و باطن همینه
والا نمیشه از رو عکس تشخیص داد مدل و لوازمش چیه اینا رو باید بپرسی تا بشه قیمت گذاشت. ولی با توجه به اینکه ترمز ها دیسکی هستش و تنه اسکات هم گرون قیمته بالای 1.5 تا 2 تومن باید باشه. ولی مدل و ایناش رو بگی حله میشه قیمت داد

تاجر2
29-09-2012, 09:11
با سلام می توانی از دوچرخه هیبرید استفاده کنید وقیمت آن هم حدود 350 تا 400 می باشد

hamidgivi
31-10-2012, 03:02
سلام به همه دوستان
ميخواهم يک دوچرخه بخرم برای روزانه يک ساعت دوچرخه سواری در شهر جهت کاهش وزن . و حتما ميخوام دنده ای باشه چون با اين دوچرخه ساده ای که دارم تا يک کم مسير سربالايي ميشه به سر زانوهام خيلی فشار مياد
مشکلی که دارم وزن زيادم هست ( و البته بودجه محدودم ) . با 130 کيلو وزن کدوم دوچرخه بدبختی طاقت سواری دادن به من رو داره ؟؟
جهت اطلاع قد بنده هم 170 هست . ارزانترين پيسنهادی که به ذهنتون ميرسه چيه ؟
پيشاپيش ممنون از راهنمايي تان

merida
11-11-2012, 09:31
ببخشید با 400 چه دوچرخه کراس کانتری میشه خرید اون دوچرخه مهمون یک ماه بیشتر نیست:sq_8:

TARIMEHR
11-11-2012, 09:50
دوچرخه ژیتان 20 یعنی عشق و حال
همپای کورس راه میره
سبک - نرم
طراحی صندلی و فرمونش طوریه بدون خستگی
اینم عکس . باید بگم لاستیک هاش فابیرک نیستن. فابریک هاشو برا شهری استفاده میکنم اما بیشتر چون با خودم کوه میبرمش لاستیک کوهستان بستم
قیمتش هم الان نمیدونم چقده سال گذشته 470 گرفتم
با این نوسان ارز شاید نو الان 600 باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALI . R
22-01-2013, 21:36
سلام .
یه نکته بود میخواستم بگم در مورد خرید دوچرخه خوب. :n01:
خب با توجه به اینکه من خودم چند سفر ایرانگردی توسط تیم دوچرخه سواری شهرمون داشتیم یه اطلاعی در مورد یه دوچرخه خوب داریم !
درحال حاضر بهترین دوچرخه ها در ایران رو در پایین قرار دادم: :n01:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - ( جاینت ، GIANT )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - ( مریدا ، Merida )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - ( کراس چرخ ، cross )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - ( آساک دوچرخ ، alaska )

موفق و پیروز باشید ! :46:

peaceful1
22-01-2013, 22:00
^^^^
SCOTT

SPECIALIZED

FUJI

و... هم هستند

شراره1
26-01-2013, 20:23
در مورد دوچرخه های برقی اطلاعات کامل میخواستم

mohamad skystar
26-01-2013, 23:20
در مورد دوچرخه های برقی اطلاعات کامل میخواستم

به لینک زیر مراجعه کنید اطلاعات فنی و مفید خوبی براتون داره:

دوچرخه برقی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Spak
29-01-2013, 22:23
سلام
دنبال دوچرخه خوب میگردم
بیشتر برای استفاده توی شهر میخوام ولی امکان داره یکم هم باهاش تا پای کوه برم! توی پرش و دست اندازهای جاده و این چیزا هم مقاوم باشه ظاهرش و وزرنش و راحتیش هم برام خیلی مهمه دنبال یه چیزی شبیه این میگردم :
البته این اولی نوشته دوچرخه خانمها !
قیمتش هم تا 1-1.5 میلیون هم باشه مشکلی نیست
یه چیزی مثل این کربن چقدری هست قیمتش ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Переклад не
29-01-2013, 22:47
دوستان مریدا کراس وی سایز بزرگسال چنده؟

peaceful1
29-01-2013, 23:38
سلام
دنبال دوچرخه خوب میگردم
بیشتر برای استفاده توی شهر میخوام ولی امکان داره یکم هم باهاش تا پای کوه برم! توی پرش و دست اندازهای جاده و این چیزا هم مقاوم باشه ظاهرش و وزرنش و راحتیش هم برام خیلی مهمه دنبال یه چیزی شبیه این میگردم :
البته این اولی نوشته دوچرخه خانمها !
قیمتش هم تا 1-1.5 میلیون هم باشه مشکلی نیست
یه چیزی مثل این کربن چقدری هست قیمتش ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

این خیلی گرونه به قیمت قدیم راحت 3.5 رو رد میکرده الان راحت 5-6 تومن باید باشه

الان بدون مارک مثل overload شده یک و نیم بودجه رو باید ببری بالا...

ALI . R
02-02-2013, 17:53
دوستان مریدا کراس وی سایز بزرگسال چنده؟
سلام . خب معمولا سایز بزرگسال عموما 26 و 28 هست . :n01:

Переклад не
02-02-2013, 17:57
سلام . خب معمولا سایز بزرگسال عموما 26 و 28 هست . :n01:

ای وای ببخشید من جمله بندیم خوب نبوده
منظورم اینه:
دوستان مریدا کراس وی سایز بزرگسال ، چنده؟
منظورم قیمتش بود

peaceful1
02-02-2013, 18:34
ای وای ببخشید من جمله بندیم خوب نبوده
منظورم اینه:
دوستان مریدا کراس وی سایز بزرگسال ، چنده؟
منظورم قیمتش بود

تو اینترنت یه سرچ بکن نمایندگی مریدا تو ساتارخان پیدا کردی زنگ بزن اون دفتر مرکزی هس قیمت ها متغییر شده هر چی اون ها بگند همونه.

HADI roni
12-02-2013, 15:00
سلام به همه.
دوستان میخواستم بپرسم دوچرخه Fuji Nevada 5 خوبه؟قیمتش الان 700 هستش.
تو این رنج قیمت چه مدلی پیشنهاد میدین؟
Nevada 4 هم میگه 770.

HADI roni
12-02-2013, 23:04
دوستان ممنون.یه Nevada 3 خریدم.

MAMAD619
13-02-2013, 20:31
سلام
میخاستم بدونم از بین دو تا چرخ گالانت جی اس تی 100 و ویوا مدل کاور کدومشون بهتره؟قیمت هر دو حدود 500 تومنه و من چون خیلی بیش از توانم دارم خرید می کنم میخام خرید خوب کنم.
زیاد هم استفاده حرفه ای ندارم فوقش یه خرید و استفاده تو شهر.در ضمن گالانته لوازم شیمانوئه!

ALI . R
14-02-2013, 22:42
سلام
میخاستم بدونم از بین دو تا چرخ گالانت جی اس تی 100 و ویوا مدل کاور کدومشون بهتره؟قیمت هر دو حدود 500 تومنه و من چون خیلی بیش از توانم دارم خرید می کنم میخام خرید خوب کنم.
زیاد هم استفاده حرفه ای ندارم فوقش یه خرید و استفاده تو شهر.در ضمن گالانته لوازم شیمانوئه!
سلام. به نظر من ویوا بهتره . ولی توصیه خودم اینه از مارک های دیگه مثل مریدا یا جاینت یا کراس یا آساک خریداری کنید ! :n01:

MAMAD619
16-02-2013, 09:07
آقا این دوچرخه ای که من میخام برم بخرم اگه میشه یه راهنمایی بهم بکنین که چه جوری می تونم بفهمم که لوازمش اصله یا تقلبی؟قیمت چرخ 700تومنه!
کمک فنر ایکس سی ام
فرمون زوم
شانژمان شیمانو
رینگ جی 6000
لاستیک کندا
زین ولو
دیگه ظاهر و باطن خودتون ببینین نظر بدین!!:n10:

ALI . R
16-02-2013, 15:24
آقا این دوچرخه ای که من میخام برم بخرم اگه میشه یه راهنمایی بهم بکنین که چه جوری می تونم بفهمم که لوازمش اصله یا تقلبی؟قیمت چرخ 700تومنه!
کمک فنر ایکس سی ام
فرمون زوم
شانژمان شیمانو
رینگ جی 6000
لاستیک کندا
زین ولو
دیگه ظاهر و باطن خودتون ببینین نظر بدین!!:n10:

سلام .
همانطور که خودتون هم گفته بودید :
زیاد هم استفاده حرفه ای ندارم فوقش یه خرید و استفاده تو شهر.

خب این دوچرخه برای استفاده تو شهر به نظرم مناسب نیست . اگه دقت هم کرده باشین . دیگه در بین مردم ما رایج شده بدون هیچ اطلاعاتی در مورد دوچرخه و ... فقط برای زیبایی یه دوچرخه ای رو انتخاب میکنن و خرداری میکنن. من هم اینارو با توجه به اطلاعاتی از دوچرخه دارم و با دوچرخه زیاد سر و کار دارم عرض میکنم ! :n01: این دوچرخه همونطور که معلومه برای استفاده در کوهستان هست . من توصیه نمیکنم که اینو خریداری کنید .. ( البته منظورم این نیست که دوچرخه بدی هست ) دوچرخه هایی که بالا نام برده بودم درحال حاضر بهترین دوچرخه ها در ایران هستن! . خود من از همه مارکت هایی که بالا نام بردم رو خریداری کردم و هنوز که هوز هست هیچ مشکلی باهاشون نداریم . از نظر لوازم مطمئن باشید که تقلبی نیستن ! و این هم یادتون باشه اگه میخواین یه دوچرخه خوب خریداری کنین به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید (مثل نمایندگی ها) که بتونن در خریداری راهنماییتون کنن. ( در آخر هم بازم میگم که اگه استفاده در شهر میخواین به فروشنده بگین تا شما رو راهنمایی کنن . ) :n01:

karafareen
02-04-2013, 07:17
خریدار دو دستگاه دوچرخه خوب و تمیز تا 250 تومن جمعا 500
9194578985 دولتی

majidli
02-04-2013, 10:23
دوستان نظرتون در مورد این دوچرخه چیه؟
چند می ارزه؟!!!

Drug Man
02-04-2013, 10:29
یه دوچرخه خوب برای رفتن مسافت های طولانی داخل شهر معرفی میکنین لطفا با قیمت و مدل
ممنون:n12:

mostafa1400
03-04-2013, 15:03
سلام
اطلاعات صفحه های قبل شاید خوب بود اما بهرشکل باید با توجه به تاریخ قیمتها بروز شود.
دنبال یک دوچرخه هستم تا توی پارک جنگلیها باهاش دوچرخه سواری کنم. مشخصه که باید چی بگیرم اما سر مدل و قطعات موندم. اینم بگم که انقدر بچه سال نیستم که مدام بخوام دوچرخمو تعمیر کنیم. نظرتون با توجه به استفاده ام چیه؟ مریدا یا جاینت بگیرم با قطعات در حد Alvivo؟ چقدر باید در بیاد؟
حالا از دید دیگری بررسی کنیم. با 700 تومن چی بگیرم؟ آیا اصلا دوچرخه 700 تومنی بدرد من میخوره؟
در قسمت سوم پرسش میخوام بدونم برم نمایندگیشون یا مولوی بگیرم؟

ALI . R
11-04-2013, 22:35
سلام
اطلاعات صفحه های قبل شاید خوب بود اما بهرشکل باید با توجه به تاریخ قیمتها بروز شود.
دنبال یک دوچرخه هستم تا توی پارک جنگلیها باهاش دوچرخه سواری کنم. مشخصه که باید چی بگیرم اما سر مدل و قطعات موندم. اینم بگم که انقدر بچه سال نیستم که مدام بخوام دوچرخمو تعمیر کنیم. نظرتون با توجه به استفاده ام چیه؟ مریدا یا جاینت بگیرم با قطعات در حد Alvivo؟ چقدر باید در بیاد؟
حالا از دید دیگری بررسی کنیم. با 700 تومن چی بگیرم؟ آیا اصلا دوچرخه 700 تومنی بدرد من میخوره؟
در قسمت سوم پرسش میخوام بدونم برم نمایندگیشون یا مولوی بگیرم؟

سلام.
با توجه به گفته شما به نظرم شما باید یه دوچرخه توریستی تهیه کنید! نه کوهستان!
فعلا بهترین دوچرخه ها در ایران جاینت و مریدا هست . دیگه خیالتون راحت باشه که هیچ. مشکلی با این دوچرخه ها نخواهید داشت. خب شما آگه یه دوچرخه خوب با همون مارک باید حداقل 1 تومن در نظر بگیرید .

Sent from my E15i using Tapatalk 2

Spak
14-04-2013, 15:54
دوستان نظرشون راجع به مریدا MATTS TFS 500-D چیه !؟ دنبال یه دوچرخه خوب برای توی شهر و گاهی اوقات بیرون شهر میگردم، مسافتی هم که رکاب میزنم بین 15 تا 30 کیلومتر میشه

peaceful1
14-04-2013, 16:28
دوستان نظرشون راجع به مریدا MATTS TFS 500-D چیه !؟ دنبال یه دوچرخه خوب برای توی شهر و گاهی اوقات بیرون شهر میگردم، مسافتی هم که رکاب میزنم بین 15 تا 30 کیلومتر میشه

الان قیمتش چنده؟

تو این رنج قیمت مدل های مشابه برندهای
Fuji
specialized
giant
Scott
و...
مقایسه کردی؟

بعد مدل چه سالی هست؟ 2011 یا 2012 یا ...؟

Переклад не
14-04-2013, 16:36
دوستان قیمت این چنده؟:
merida crossway

البته نوع ترمز دیسکیش

ALI . R
15-04-2013, 12:35

سلام . کلا دوچرخه های مریدا دوچرخه های خوبی هستن . خب اگر فقط نیازتون داخل شهر باشه و ... / به نظرم دوچرخه ای مثل پست #547 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تهیه کنید خیلی بهتره ! :n01:

Spak
19-04-2013, 21:09
الان قیمتش چنده؟

تو این رنج قیمت مدل های مشابه برندهای
Fuji
specialized
giant
Scott
و...
مقایسه کردی؟

بعد مدل چه سالی هست؟ 2011 یا 2012 یا ...؟

دیروز رفتم قیمت کردم این مدل 500 دی رو نداشت ولی میگفت حدودا 2/850 قیمتشه ولی مدل 300 دی رو داشت به قیمت 2/200 توی این رنج یه مدل جاینت بود یکمی هم سوارش شدم خوب بود ولی متاسفانه مدلش یادم نیست قیمتش هم 2/070 بود ولی خودش میگفت توی این رنج بهتری از همه همین 300 دی هست
من خودم کلا از استایل مریدا بیشتر خوشم میاد
شما چه مدلی رو پیشنهاد میدید ؟ بیشتر برای مسافرتهای شهری و کمی هم آف رود

peaceful1
19-04-2013, 22:45
دیروز رفتم قیمت کردم این مدل 500 دی رو نداشت ولی میگفت حدودا 2/850 قیمتشه ولی مدل 300 دی رو داشت به قیمت 2/200 توی این رنج یه مدل جاینت بود یکمی هم سوارش شدم خوب بود ولی متاسفانه مدلش یادم نیست قیمتش هم 2/070 بود ولی خودش میگفت توی این رنج بهتری از همه همین 300 دی هست
من خودم کلا از استایل مریدا بیشتر خوشم میاد
شما چه مدلی رو پیشنهاد میدید ؟ بیشتر برای مسافرتهای شهری و کمی هم آف رود

یه مشکلی که من همیشه با مریدا داشتم .زن دوچرخه هاش هست خیلی زیاده اگر هم کم کنه کلی میکشه رو قیمت بر خلاف برند های دیگه مثلا دوچرخه 12 کیلویی MTB با مشخصات بسبتن خوب به قیمت scott داره یا فوجی با مشخصات باز بهتر ولی وزن کمی بیشتر 13.5 کیلو ولی مریدا میرسه وزن خیلی میره بالا
بعد مریدا دوچرخه هاش استیل خاصی داره من به شخصه با فرم استادنش راحت نیستم اگه مدل آخری رو داری که این باشه:
مشخصاتش واقعا پایینه و به نسبت قدیم خیلی افزایش قیمت داشته TFS 350 سال 87-88 قیمتی معادل 650 تومن داشت با مشخصات به مراتب بالا تر مثلا شیفتر عقب XT و ترمز دیسکس هیدرولیکی شیمانو متوسط خوب زمان خودش و... کلا فارق از افزایش دلار مریدا مشخصات دوچرخه هاش رو کمی اورده پایین.

اسپشولایزد به عنوان معتبر ترین برند بازار ایران که از حد خریدت خارجه
جاینت هم منطق خرید تو قیمت پایین نداره
فوجی و سکات بد نیست

من میگم اگه حوصله داری هنوز میشه ازفروشگاه های شهرستان مثل بعضی شهر های جنوبی یا شهر هایی مثل اراک با قیمت قدیم خرید کرد.

Spak
21-04-2013, 14:52
به دنبال تحقیقاتم یکی از دوستان به تازگی مدلی از جاینت به اسم تالون 3 خریداری کرده که میخواد بفروشتش ! نوش رو نمیدونم چند خریده و نتونستم قیمتش رو هم پیدا کنم الان به من میگه 1/450 و اگه با دنده های ارتقا یافته بخوای 1/550، من کلا هیچ مشخصاتی از این دوچرخه ندارم نظر شما در این مورد چیه !؟

peaceful1
21-04-2013, 17:39
به دنبال تحقیقاتم یکی از دوستان به تازگی مدلی از جاینت به اسم تالون 3 خریداری کرده که میخواد بفروشتش ! نوش رو نمیدونم چند خریده و نتونستم قیمتش رو هم پیدا کنم الان به من میگه 1/450 و اگه با دنده های ارتقا یافته بخوای 1/550، من کلا هیچ مشخصاتی از این دوچرخه ندارم نظر شما در این مورد چیه !؟

اسم مدل ثابت میمونه ولی سال ساخت مهمه تا بدنه و قطعات مشخص بشه وخیلی مهمه چی رو عوض کرده یا میخواد بکنه.

Spak
21-04-2013, 18:15
مدلش 2011 هست حدود 1 ماه هم هست كه خريدتش دندش deor بوده كردتش slx 27 دنده اي ترمزش هم ديسكي روغني tektro talon 3 هستش

peaceful1
21-04-2013, 19:12
tektro برند حرفه ایی محسوب نیمشه ولی خرجش کمه و خوش دست هست و خرابیش کمه

خودروی زیر 10 حلقه بعدا سیستم دنده چیزیش خراب شه نمیشه گیر آورد برای همین من خیلی برام مهم بود دوچرخم خودروش 10 تایی باشه

من نتونستم پیدا کنم:
این که نبود باید مشخصاتش رو دقیق ببینی

Spak
21-04-2013, 19:27
ممنونم از راهنمايي هاتون
حالا با اين شرايط شما چه پيشنهادي ميديد ؟ اين مورد با اين شرايط و دنده slx ميتونه چيز خوب و موندگاري باشه يا برم سراغ يه مدل ديگه !

اين هم لينك سايتش

peaceful1
21-04-2013, 22:02
این دوچرخه با مشخصات پایینی هست اگه وزنش زیر 13.5 کیلو نباشه به دید من ارزش خرید نداره

و دسته دومش رو من باشم 1 و خروده ایی نمیخرم تازه داری میگی تغییر داده چی بوده که بخواد تغییر ه مبده ترمز رو تکرا نزده ها؟!

norooz1345
23-04-2013, 20:54
با سلام
قصد خرید دوچرخه ای تا 700تا 800 دارم.برای رفتن به مدرسه،خیابان،پارک (کارهای درون شهر) خلاصه دیگه سوار تاکسی نشم . ترجیحا مدل های کورسی نباشه.:n01:

hassanhbk
23-04-2013, 22:56
سلام . میخوام دوچرخه بگیرم برا داخل شهر گهگاهی هم بزنیم به جنگل .بودجم هم نهایت 1/100 هستش میخواستم ترمز هیدرولیک بگیرم ولی بودجم نرسید :n28::n14: شما دوستان پیشنهادی دارین؟ خودم جاینت رینکون رو دیدم که ترمزاش دیسکی هستش اخرین قیمتی هم که گرفتم 1/70/000 تومن بوده اینم لیست قطعاتش البته اینا رو تو کاتالوگش نوشته

دوشاخ sr suntour xct v4 80mm travel lockout
ترمز tektro aquila mechanical disc
شانژمان shimano 24 speed acera
رنگ black/silver

Spak
28-04-2013, 13:52
خب بالاخره داستان خرید دوچرخه ما هم با یه جاینت تالون 2 ختم شد ! رفتم برای xtc3 یکی نداشت یکی میگفت 2800 و یکی هم میگفت 2550 یکم فکر کردم دیدم چرخه خیلی تو چشم و خشکله و یکم باید بیشتر حواسم بهش باشه، و از اونجا که من دوچرخه سوار حرفه ای و کوهستانی نیستم بیخیالش شدم . امروز هم رفتم دیدم تالون 2 هم مشخصاتش خوبه هم اندازش و هم همه چیزش قیمت هم روی یکیش زده بود 2070 ما هم یکم سوارش شدیم و تستش زدیم دیدم کاملا مناسبه بعد یکدفه فروشنده گفت قیمتش شده 2200 ! گفتم چطور ؟ گفت قیمتها 2 روز پیش عوض شده و یادمون رفته قیمت این رو برداریم منم گفتم خب پای 2200 باشه میرم همسایتون xtc رو با 2500 میخرم (خودش نداشتش) گفت خب باشه اشکال نداره با همون قیمت قبل خریدمش و کار رو تموم کردم ...

mp883
01-05-2013, 15:49
با سلام من یک دوچرخه شهری می خواستم بخرم بعد از تحقیق به دو مدل جاینت سدونا 2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با قیمت یک میلیون و فوجی کراس تاون 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سال 2012 با حدود قیمت 900 تومان رسیده ام نظر شما در مورد این دو مدل چیست. اگر در همین رنج قیمت و پائینتر دوچرخه مناسبی سراغ دارید خواهشا معرفی کنید در ضمن من بیش از 15 سال هست که دوچرخه سوار نشده ام و قصدم از خرید دوچرخه ورزش و تحرک و رفت و آمد به سر کار می باشد ضمن اینکه بخاطر پشت میز نشینی زیاد دچار کمر درد شده ام و راحتی دوچرخه و زین و کاهش نیروی وارده به کمر برایم مهم است.
ضمنا نظرتان در خصوص صرفه جوئی در هزینه ها و خرید دوچرخه های مدل ویوا چیست؟

Spak
02-05-2013, 06:40
با سلام من یک دوچرخه شهری می خواستم بخرم بعد از تحقیق به دو مدل جاینت سدونا 2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با قیمت یک میلیون و فوجی کراس تاون 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سال 2012 با حدود قیمت 900 تومان رسیده ام نظر شما در مورد این دو مدل چیست. اگر در همین رنج قیمت و پائینتر دوچرخه مناسبی سراغ دارید خواهشا معرفی کنید در ضمن من بیش از 15 سال هست که دوچرخه سوار نشده ام و قصدم از خرید دوچرخه ورزش و تحرک و رفت و آمد به سر کار می باشد ضمن اینکه بخاطر پشت میز نشینی زیاد دچار کمر درد شده ام و راحتی دوچرخه و زین و کاهش نیروی وارده به کمر برایم مهم است.
ضمنا نظرتان در خصوص صرفه جوئی در هزینه ها و خرید دوچرخه های مدل ویوا چیست؟

سلام
مدلهایی که گفتید زیاد به درد شهر های ما نمیخورن ! سیستم دنده و ترمزهای هم قدیمی هستند پر سرعت هم نیستند و توی ترافیک و بین ماشینها شتابگیری ندارند! اگر هم خواستی یه روزی باهاش کوه هم بری با اینا نمیشه رفت.
بهتره که برید توی مدلهای کوهستانی دنبال دوچرخه بگردید چون اونا با این دست اندازها و چاله های توی شهر چرخ ها آسیب میبینند و اینکه نمیتونن سواری خوبی به شما بدن
پیشنهاد میکنم بودجه رو ببرید بالا مثلا با حدود 1400 میتونید فوجی نوادا 3 باترمزهیدرولیک رو بگیرید البته اگه الان افزایش قیمت نداشته باشن ! از جاینت هم مدلهای revel هم میتونی انتخاب کنی
توی این رنج قیمت مدلهای ویوا و ژیتان هم خوب هستند، در این جور مواقع هم یه سری باید به مغازه ها بزنی و مدلهاش رو ببینی و اگه تونستی سواریش رو هم تست کنی .. ولی ژیتان بهتره
صرفه جویی توی این مورد برابر میشه با کم کردن امکانات و کارایی

zhabiz1994
10-05-2013, 19:00
با سلام
با توجه به عدم وجود نمایندگی دوچرخه فوجی در همدان از این پس دوستان همدانی میتوانند دوچرخه های فوجی را به قیمت فروشگاه مرکزی تهران و با گارانتی اصلی به صورت حضوری در همدان خرید نمایند.
برای مشاهده ی مدل ها و اطلاعات دقیق به آدرس زیر مراجعه کنید:
جهت اطلاع از قیمت روز دوچرخه ها مدل مورد نظر را پیامک و یا ایمیل نمایید
ah.anadana@gmail.com

mp883
11-05-2013, 09:02
سلام
مدلهایی که گفتید زیاد به درد شهر های ما نمیخورن ! سیستم دنده و ترمزهای هم قدیمی هستند پر سرعت هم نیستند و توی ترافیک و بین ماشینها شتابگیری ندارند! اگر هم خواستی یه روزی باهاش کوه هم بری با اینا نمیشه رفت.
بهتره که برید توی مدلهای کوهستانی دنبال دوچرخه بگردید چون اونا با این دست اندازها و چاله های توی شهر چرخ ها آسیب میبینند و اینکه نمیتونن سواری خوبی به شما بدن
پیشنهاد میکنم بودجه رو ببرید بالا مثلا با حدود 1400 میتونید فوجی نوادا 3 باترمزهیدرولیک رو بگیرید البته اگه الان افزایش قیمت نداشته باشن ! از جاینت هم مدلهای revel هم میتونی انتخاب کنی
توی این رنج قیمت مدلهای ویوا و ژیتان هم خوب هستند، در این جور مواقع هم یه سری باید به مغازه ها بزنی و مدلهاش رو ببینی و اگه تونستی سواریش رو هم تست کنی .. ولی ژیتان بهتره
صرفه جویی توی این مورد برابر میشه با کم کردن امکانات و کارایی

سلام دوباره:
امروز رفتم دوچرخه فروشی که از مدلهای جاینت رینکون و یا رول 4 که قیمتی حدود 1 میلیون دارند یکی را انتخاب کنم فروشنده اول پرسید که دوچرخه را برای چه منظور می خوام من هم گفتم اکثرا توی شهر می خوام برانم و فروشنده هم جاینت سدونا را پیشنهاد کرد و کلی تعریف که راحت است و صندلی ژله ای دارد و فرمان قابل تنظیم دارد. من هم گفتم باشه همون رو بده ، منتها فقط سایز کوچک تنه را داشتند و نشد که برش دارم ، من هم گفتم باشه همون رینکون و یا رول 4 انتخابی خودم رو بده.
سایز لارج برای مدلهای فوق هم موجود نبود و تنها سایز لارج برای رول 4 با ترمز دیسکی به قیمت 1150 هزار تومان بود که قرار شد همان رو بردارم. همینطور که قیمتها رو نگاه می کردم چشمم به قیمت 1190 هزار تومانی رول 2 با ترمز وی بریک افتاد که قطعاتش شیمانو آلیویو بود و فروشنده هم حرف منو تائید کرد و گفت که بخاطر اختلاف قیمت کم (40 هزار تومان) بهتر است همین رول 2 را انتخاب کنی و در نهایت من هم همون را خریدم ( جاینت رول 2 ).
الان که یه چند ساعتی توی شهر چرخیدم باهاش به حرف شما که مدلهای شهری بدرد شهرهای ما نمیخورن ایمان آوردم واقعا که شهرهای ما مخصوصا شهرستانها خیابوناش پر از چاله چوله و سرعت گیر بوده و گاها هم آدم مجبور میشه بره تو پیاده رو و استحکام دوچرخه واقعا ضروریه که تو این شرایط بتونه دووم بیاره.
خوشبختانه کمرم هیچ دردی نگرفت فقط یه مقدار زانوی پای راستم درد گرفتم که با افزایش ارتفاع زین و صاف شدن کامل زانو حین رکاب زنی تا حدود زیادی بهتر شد شایدم یه زانو بند ببندم تا کم کم عادت کنم.
به هر حال خواستم تشکر کنم

Spak
13-05-2013, 07:15
مبارک باشه انتخاب خوبی داشتید
آلیویو و آسرا جز سری متوسط و خوب (نیمه حرفه ای) شیمانو هستند . دندش چند سرعتست ؟
برای گرفتگی ماهیچه ها هم بهتره حرکات نرمشی و کششی انجام بدی که توی رکاب زدن بعضی مواقع شک هایی بهشون وارد میشه که بهتره آماده باشن ..
همونطور هم که گفتی حواست به چاله ها و همچنین اجسام روی زمین باشه دیشب بین زمین و آسمون پنچر شدم ساعت 10/30 شب !! امروز باید ببینم چه بلایی سرش اومده
باید نحوه دنده عوض کردن رو بلد باشی اگه نمیدونی تا بگم !؟
و اینکه احتمال داره بعد از مدتی رکاب زدن زنجیرت بگیره توی طبق عوض کن که اونم هم باید ریگلاژ بشه اگه به این مشکل برخوردی بگو تا راهنماییت کنم ..

ali2962
19-05-2013, 22:16
سلام خدمت همه دوستان،من قصد خريد دوچرخه كوهستان دارم و رنج قيمت پرداختي ام تا2 ميليون تومنه،البته بين برندهاي فوجي،ژيتان و جاينت ترديد دارم،خواهش ميكنم در اين مورد راهنمائيم كنيد ممنون و متشكر .:n01:

peaceful1
20-05-2013, 07:06
اولی به پولی که میدی کارایی بیشتری میگیری دویم اصلا برند مطرحی نیست سومی تو این سبک جزء برندهای برتر هست و تو قیمت های پایین منطق خرید نداره
البته برند های مطرح دیگه ایی هم تو بازار هست که تو صفحه قبل اشاره شد.

Spak
21-05-2013, 06:05
سلام خدمت همه دوستان،من قصد خريد دوچرخه كوهستان دارم و رنج قيمت پرداختي ام تا2 ميليون تومنه،البته بين برندهاي فوجي،ژيتان و جاينت ترديد دارم،خواهش ميكنم در اين مورد راهنمائيم كنيد ممنون و متشكر .:n01:

فکر کنم جاینت تالون 3 و رول 0 یا فوجی نوادا 1 و 2 بتونن انتخابهای خوبی باشند ..
لوازم تالون 3 و نوادا 2 شبیه به هم هست
از برند مریدا هم میتونید مدلهای matts رو انتخاب کنید
در کل شخصا نظرم روی نوادا 1 هست. این هم مشخصاتش :

ali2962
21-05-2013, 20:34
خيلي ممنون و متشكر از راهنمائيتون ،دوستان عزيز.بنده ديشب(30/2/92) يك دستگاه دوچرخه (جاينت مدل xtc.3 ) به قيمت 2.570.000 تومان خريدم .بسيارممنون ميشم اگه در مورد قيمتي كه خريدم و كارايي وكيفيت دوچرخه راهنمائيم كنيد.با تشكر از لطف شما دوستان عزيز. :n06:

ehsan_wwe
21-05-2013, 22:17
سلام من یه دچرخه میخام که رو وزن 140 کیلو و قد 2 مترو خورده ای آسیب نبینه و قیمتشم تا حد ممکن کم باشه
علت خریدشم ورزش کردن و کم کردن وزن تا 105 کیلو وه
چه قیمتایی میتونم پیدا کنم به نظرتون
من برند برام مهم نیست
اصلا دوچرخه گیرم میاد ( عشق کوهستان هستم راستی ):n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12:

Spak
23-05-2013, 07:40
خيلي ممنون و متشكر از راهنمائيتون ،دوستان عزيز.بنده ديشب(30/2/92) يك دستگاه دوچرخه (جاينت مدل xtc.3 ) به قيمت 2.570.000 تومان خريدم .بسيارممنون ميشم اگه در مورد قيمتي كه خريدم و كارايي وكيفيت دوچرخه راهنمائيم كنيد.با تشكر از لطف شما دوستان عزيز. :n06:

مبارک باشه دوچرخه بسیار خوبیه از همه نظر !، هیچی کم نداره
در مورد قیمت هم شما با قیمت قبل خریدید الان حدو 2750-2800 هست ...

ehsan_wwe
23-05-2013, 07:46
رفتم گمرگ هرچی دچرخه بود آدم کمر درد میگرفت روشون حتی گرون قیمتاش
افسرده شدم
بعنی دچرخه سایز بزرگ نداریم که فرمون زین و زینش فاصله اش زیاد شه ؟
:n22:
راستی زینا چرا انقدر بی کیفیت و کوچیک شده ؟ به نظر من زین قدیمیا بهتر بودن :دی

peaceful1
23-05-2013, 09:54
رفتم گمرگ هرچی دچرخه بود آدم کمر درد میگرفت روشون حتی گرون قیمتاش
افسرده شدم
بعنی دچرخه سایز بزرگ نداریم که فرمون زین و زینش فاصله اش زیاد شه ؟
:n22:
راستی زینا چرا انقدر بی کیفیت و کوچیک شده ؟ به نظر من زین قدیمیا بهتر بودن :دی

زین کوچک میزارند که فشار و ضربه عوارض زمین به لگن و مهره های آخر صدمه نزنه
دوم این که دوچرخه مارک دار گمرک تقریبا نیست اگر تک و تووک پیدا کنی قیمتشون کمی بیش از حد مینیمم هست.

ali2962
23-05-2013, 15:18
دوست عزيز(spak)،ممنون از راهنمائيهاي بسيار خوبتون، ولي خودتون ميدونيد الان ديگه هيچكي براي رضاي خدا كار نميكنه ،مخصوصاًتو شهرستانها كه معمولاً رقبا كمترن،اگه فروشنده بخواد سر خريدار كلاه بذاره و سال ساخت دوچرخه رو اشتباه بگه از كجا ميشه فهميد،ممكنه دوچرخه اي كه با قيمت كمتر خريداري كردم مدل سالهاي گذشته باشه؟از كجاي دوچرخه ميشه فهميد؟در ضمن سايز استاندارد دوچرخه هاي بزرگسال چنده ؟(براي قد 175cm).بازهم متشكرم از راهنمائيهاي بسيار مفيدتون.:n03:

peaceful1
23-05-2013, 15:59
دوست عزيز(spak)،ممنون از راهنمائيهاي بسيار خوبتون، ولي خودتون ميدونيد الان ديگه هيچكي براي رضاي خدا كار نميكنه ،مخصوصاًتو شهرستانها كه معمولاً رقبا كمترن،اگه فروشنده بخواد سر خريدار كلاه بذاره و سال ساخت دوچرخه رو اشتباه بگه از كجا ميشه فهميد،ممكنه دوچرخه اي كه با قيمت كمتر خريداري كردم مدل سالهاي گذشته باشه؟از كجاي دوچرخه ميشه فهميد؟در ضمن سايز استاندارد دوچرخه هاي بزرگسال چنده ؟(براي قد 175cm).بازهم متشكرم از راهنمائيهاي بسيار مفيدتون.:n03:

از طرح بدنه و امکاناتش میشه فهمید

تو تاپیک جامع راهنمایی... تو همین انجمن نوشتم یکی از پست هاش درباره تشخصی سایز بدنه هستش.

peaceful1
24-05-2013, 12:07
از لینک زیر میتونی اندازه مناسب دوچرخه رو بفهمی:

بعد لزوما مدل جدید باشه بهتر نمیشه و مشخصا تغییر چندانی سال به سال نمیکنه با بازار سخت افزار نباید اشتباه بگیرید این ها دیر به دیر تغییر موثر میکنه.

ali2962
24-05-2013, 19:40
ناظر محترم انجمن،بسيار ممنونم از معرفي آدرس لينكي كه جهت تعيين سايز دوچرخه معرفي كرديد،بسيار مفيد بود.متشكرم:n02:

peaceful1
24-05-2013, 20:50
خواهش میکنم در ضمن من ناظر این انجمن نیستم.:46:

sahrai
25-05-2013, 11:44
با سلام خدمت دوستان من يه دوچرخه ميخوام با قيمت حدود يك ميليون براي رفتن به كوه ميشه راهنماييم كنيد كه چه دوچرخه اي با اين قيمت ميتونم بخرم كه مناسب باشه

erfan_fb
25-05-2013, 12:41
دوستان عزیز و گرامی ... یه راهنمایی لطفا ..

یه دوچرخه در حد 1 میلیون تومن ، کوهستان ، سایز 26 ..
یه مدل خوب چیه ؟

viva , giant , merida ؟ شنیدم viva بازار مشترکه و گارانتی نداره و این حرفا .... یه راهنمایی میکنید لطفا ؟؟
ممنون . :sq_20:

pooladi
28-05-2013, 20:43
با سلام خدمت دوستان من يه دوچرخه ميخوام با قيمت حدود يك ميليون براي رفتن به كوه ميشه راهنماييم كنيد كه چه دوچرخه اي با اين قيمت ميتونم بخرم كه مناسب باشه

دوستان عزیز و گرامی ... یه راهنمایی لطفا ..

یه دوچرخه در حد 1 میلیون تومن ، کوهستان ، سایز 26 ..
یه مدل خوب چیه ؟

viva , giant , merida ؟ شنیدم viva بازار مشترکه و گارانتی نداره و این حرفا .... یه راهنمایی میکنید لطفا ؟؟
ممنون . :sq_20:

سلام دوستان برای خرید دوچرخه و مشاوره از سوی دوستان اهل فن میتونید ب این فروم مراجعه کنید....
bike20.ir

pan_1356
29-05-2013, 23:59
سلام
من میخوام یک دوچرخه برای داخل شهر و بعضی وقتها بیرون شهر بخرم در حدود 700 تومان چی بخرم هیچ سر رشته ای در دوچرخه ندارم لطف کنید راهنمائیم کنید با تشکر

John Haughm
30-05-2013, 15:27
سلام دوستان
نظرتون رو در مورد دوچرخه فوجی Crosstown 2.0 میخواستم که قیمتش الان حدود 730 تومن هست. استفاده من درون شهر و گاهی اوقات جاده خاکیه. مدل بالایی این عکس منظورم هست. - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ممنون

mehdi.astaneh
30-05-2013, 19:34
پرتال دوچرخه سواری فیس بایک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاوه پرتال دوچرخه سواری فیس بایک پیشنهاد می کنم.
پشتیبانی خوبی توی جوابگویی به سئوالات دوچرخه سواری داره.
همه دوچرخه سوارها یک جا جمع شدن.
فیس بایک هم انجمن دوچرخه سواری داره برای کسب اطلاعات و تبادل تجربیات بین دوچرخه سوارها، هم پرتال دوچرخه سواری.
کلا پیشنهاد من به هر کس که می خواد حرفه ای دوچرخه سواری بکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پرتال آموزش دوچرخه سواری فیس بایک:n16:

hossein pc 2011
04-06-2013, 13:50
سلام میخواستم ببینم قیمت دوچرخه ی canondale مدل g3000 شیمانو آکرا تو بازار چنده؟:n13:

peaceful1
04-06-2013, 14:58
سلام میخواستم ببینم قیمت دوچرخه ی canondale مدل g3000 شیمانو آکرا تو بازار چنده؟:n13:

cannondale برند اصلی هست و canondale برند تقلبی هست که ایران هست و من توصیه میکنم شما جنس تقلبی نخرید.

fuladpanjeh
07-06-2013, 11:20
سلام . میخواستم بدونم دوچرخه های المپیا خوبه ؟ ما تو چابهار آشنا داریم از دوبی میاره ! میگه ویوا اینجا نمیارن اصلا ! حدود 600 تومان گفته .
برای شهر میخوام .

A M ! N
14-06-2013, 01:26
سلام ، نظرتون راجع به دوچرخه های ژیتان چیه ؟ یکی از اقوام تعمیرکار دوچرخه هستش ، یه ژیتان از یکی خرید که نو هستش با قیمت کم چون وجه طلبش برداشت ،
بعد خودش میگه که حرفه ای هستش و خیلی خوبه ، قرار شد که با دوچرخه ی ویوای خودم معامله اش کنیم ، به نظر شما نسبت به ویوا چطوریه ؟ بهتره یا نه ؟ من از
ویوای خودم راضی هستم ولی خوب راجع به ژیتان خیلی شنیدم میگن کارای خوبی میزنه. لطفن یه راهنمایی بکنین ؛ البته مدل ژیتانش رو نمیدونم ، حالا بعدن دوباره
میگم.

peaceful1
14-06-2013, 08:12
ژیتان برند نیست ولی باز از ویوا ایرانی بهتره ژیتان همون پژو هست که اون هم برند دوچرخه نیست

من باشم باز یه ارتقاء خوب محسوب میشه ولی اگه زیاد رکاب بزنم دوباره بعدا شرایطش باشه عوض میکنم.

البته چون ویوا اصلا قابل نظر نیست همچینی Hasa و canondale , overload و بقیه برند های متفرقه دیگه من نیازی به مطرح کردن مدل دوچرخه نمیبینم.

Mohammad Yek110
14-06-2013, 08:26
سلام
دوستان ویوا ایرانیه؟؟؟!!!
canondell من بیشتر دیدم تو ایران ، canondale توی سرچ گوگل بود ، یعنی canondell تقلبیه دیگه؟
تا هفتصد تومن چی خوبه؟؟داخل شهر

A M ! N
14-06-2013, 10:10
ویوای من که فکر نمیکنم ایرانی باشه چون ازون سری اولها بود که حتـی خودم هم توی دست خریده بودمش،
ست وسایلشم شیمانو هستش و روی تنه اش هم حـک ( به حالت کنده کاری ) شده Taiwan . ولی ویواهای
جدید رو که سوار میشم نرمــــی و روونی چرخ خودم رو ندارن. به هرحال اینقدر ویوا از چشم افتاده که دوست
دارم سریعتر تعویضش کنم :دی

فعلن پس این ژیتان رو میگیرم ببینم چی میشه بعدش... اگه گرفتم عکسش رو میزارم
ممنون حسین جان.

سلام . میخواستم بدونم دوچرخه های المپیا خوبه ؟ ما تو چابهار آشنا داریم از دوبی میاره ! میگه ویوا اینجا نمیارن اصلا ! حدود 600 تومان گفته .
برای شهر میخوام .

المپیا تا جایی که من تجربه اش رو دارم بعد از یه مدت کوتاه تنه اش خودش رو میندازه و دوچرخه خیلی لخت میشه حس میکنی هر لحظه دوچرخه ممکنه از هم بپاشه :دی
من اصلن المپیا رو دوست ندارم ، حتی اگه برم سوار اون دوچرخه 28 های قدیم بشم المپیا رو انتخاب نمیکنم.

ضمنن الان قیمتهای دوچرخه خیلی بالارفته ، حتی همین ویواهایی که تا پارسال با 600 تومن میدادن الان تا مرز 1500 بالا رفته قیمتش.

رامینم
14-06-2013, 11:21
ویوا الان چنده؟:n13:

peaceful1
14-06-2013, 15:52
المپیا هم مارک نیست---------> برندهای بازار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ببینید تایوان مهد دوچرخه هست همه دوچرخه های دنیا تایوان ساخته یمشند مگر برند های مهدود و مدل های خاص از بعضی برند ها

همه لوازم برای تایوان هست ویوا تا جایی که من دیدم سایتش فارسی بود و چون برند قابل برسی نیست به نظرم احتمالا یه ربطی باید به ایران داشته باشه چون چیزی نیست که به حد نمایندگی برسه

باز تکرار میکنم تنها برند های واقعی و معتبر دوچرخه در ایران:

Fuji
specialized
giant
Scott
Merida
Trek (مسافری خیلی گرون)
Conondale (و متفاوت با برند بازار مشترک canondell که داخل به وفورر پیدا میشه، مسافری خیلی گرون)
ژیتان(با اقماض )

بعد توجه کنید اکثر لوازم و تقریبا همه برند ها تایوان تولید میشوند که برند بازار مشترک چه برند اصلی پس این ملاک کافی نیست
در ضمن

سال ساخت لوازم
فرم بدنه
وزن بدنه
سری لوازم
نوع ترمز
نوع وجنس لاستیک و تیوپ
حالت فرمان
نوع زین
و مدل اجزا نه فقط برند

مهمه!

footballist
17-06-2013, 12:14
سلام دوستان
من یه دوچرخه برای استفاده های درون شهری و برون شهری میخوام.خودم دوچرخه giant sedona 2012 رو پیدا کردم که از سری x-road(هم داخل و هم خارج جاده)هستش.قیمتش هم 1.010.000 هست ولی چون نمایندگی دور بود،خواستیم از یه اشنا تو شهر بگیریم.اون به من دوچرخه red fox رو معرفی کرد.لوازم شیمانو،بدنه المینیوم شیمانو،لاستیک کندا،طوقه الکس و قیمت 1.100.000 با شرایط ویژه.ولی برندش ناشناخته هست و همین منو به شک انداخت.تا اینکه امروز گفتم نمیخوام.به نظر شما کارم درست بود؟اون به کنار،به نظر شما جاینت سدونا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انتخاب خوبی برای من هست؟کیفیتش چطوره؟اگر اون خوب نیست،REVEL 4 2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])با قیمت 1.030.000 خوب هست؟در ضمن من این مدلهارو از نزدیک ندیدم و سوار نشدم،امکان داره که بعدا پشیمون بشم؟ممنون از همکاریتون :n01: :n16:

footballist
17-06-2013, 15:26
سلام دوباره
الان زنگ زدم نمایندگی خرم اباد جاینت،بهم مریدا 2012 matts 10 با قیمت 1.100.000 پبشنهاد داد.این چطوره؟از revel 4 بهتره؟جنس آلیاژ تنش چیه؟ممنون

peaceful1
21-06-2013, 18:38
سلام دوباره
الان زنگ زدم نمایندگی خرم اباد جاینت،بهم مریدا 2012 matts 10 با قیمت 1.100.000 پبشنهاد داد.این چطوره؟از revel 4 بهتره؟جنس آلیاژ تنش چیه؟ممنون

اعتبار برند به قدرت طراحی بدنه هست که اعتبار جاینت به مراتب بیشتره
مقایسه مدل به مدل وقتی امکان پذیره که مدل و سال ساخت رو بگی و ترجیها با مدل قطعات رو بگی

faz2rap
23-06-2013, 15:40
دوستان دوچرخمو واسه فروش گذاشتم با قیمتی که داره الان بهتر از این چیزی پیدا نمکنید
علت فروش : ارتقا برای خرید دوچرخه به قیمت 2450

alikbr
25-06-2013, 12:23
سلام

میخاستم یه دوچرخه جاینت یوکان سایز 16 مدل قدیمی بخرم

اگه لطف کنید قیمت رو برا مبگین ممنون میشم

peaceful1
25-06-2013, 12:48
سلام

میخاستم یه دوچرخه جاینت یوکان سایز 16 مدل قدیمی بخرم

اگه لطف کنید قیمت رو برا مبگین ممنون میشم

سایز 16 غلطه لفظ درستی نیست از تو این در بیار درستش رو بگو :

M A S 0 U D
03-07-2013, 20:59
دوستان مدل ورساچ چطوره ؟ خوبه ؟

mahyarrashidi
08-07-2013, 17:44
نسلام من با قد ۱۶۷ با ۳۷ سال سن علاقمند به دوچرخه سواری شهری و جاده هستم دوست داشتم بدونم چه نوع دوچرخه ای مناسب منه ضمناً آیا میشه با ۵۰۰۰۰۰ تومان معادل پانصدهزار پانصدهزار تومان دوچرخه ای مناسب خرید مارک دوچرخه رو بگین ممنون میشم

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

DaRiOuShJh
09-07-2013, 21:15
اساتید من دنباله یه موتورم که هم یاد بگیرم هم بشه استفاده کنم ( جفات نباشه زیاد پلیز :دی)
چیزی که گواهینامه لازم نداشته باشه سراغ دارید؟ ا اینا که چرخاشون کوچیکه ولی هم سایزه موتورن اینا؟:n13:

DaRiOuShJh
09-07-2013, 21:17
نسلام من با قد ۱۶۷ با ۳۷ سال سن علاقمند به دوچرخه سواری شهری و جاده هستم دوست داشتم بدونم چه نوع دوچرخه ای مناسب منه ضمناً آیا میشه با ۵۰۰۰۰۰ تومان معادل پانصدهزار پانصدهزار تومان دوچرخه ای مناسب خرید مارک دوچرخه رو بگین ممنون میشم

والا دوچرخه که زیاده همین گمرک دوچرخه شهری هاش از 200-250 شروع میشه معمولی هاش
فکر نکنم مشکل خاصی باشه
منم چند ماه پیش یه دوچرخه گرفتم 28 سالمه ( البته خیلی سوار نشدم)

Akbar"22"
10-07-2013, 11:26
دوستان سلام

دوچرخه کوهستانی با قیمت 500 داریم؟

اگه هست چند مدل معرفی کنید

فروشگاه اینترنتی یا تاپیک یا سایتی باشه که دوچرخه های کوهستانی رو مورد بررسی قرار داده باشه رو نیز معرفی کنید

ممنون

majidli
10-07-2013, 11:56
دوستان سلام

دوچرخه کوهستانی با قیمت 500 داریم؟

اگه هست چند مدل معرفی کنید

فروشگاه اینترنتی یا تاپیک یا سایتی باشه که دوچرخه های کوهستانی رو مورد بررسی قرار داده باشه رو نیز معرفی کنید

ممنون
دوچرخه با این رنج قیمتی یه دوچرخه چینی میتونید بگیرید
اگه میتونید بودجه رو تا 1060 یا 1400 افزایش بدید دو مدل از فوجی هست که میتونید بگیرید
نوادا 4=====1060

نوادا 3=========1380

K!ng of th3 K!ngs
11-07-2013, 15:43
دوستان یه سوال داشتم.
کمترین قیمتی که برای یه دوچرخه ی خوب شهری (کوهستانی و BMX و اینا نه،یه دوچرخه ی معمولی) باید صرف کرد چفدره.منظروم از این دوچرهخه های الکی نه که زود خراب شه و زنجیرش همش در بره و ترمزش به سختی بگیره و اینا نههه.
یه دوجرخه ی ایمن و خوب ...
و در ضمن قیمت کلاه ایمنی خوب هم بگید

DaRiOuShJh
11-07-2013, 15:57
یعنی دوچرحه ای که دنده ای هم نباشه؟
گمونم زیر 100 پیدا بشه ولی هر جایی نداره
کلاه هم بستگی به سن و سایز کله :دی داره از 10-15 به بالاس

majidli
11-07-2013, 16:21
دوستان یه سوال داشتم.
کمترین قیمتی که برای یه دوچرخه ی خوب شهری (کوهستانی و BMX و اینا نه،یه دوچرخه ی معمولی) باید صرف کرد چفدره.منظروم از این دوچرهخه های الکی نه که زود خراب شه و زنجیرش همش در بره و ترمزش به سختی بگیره و اینا نههه.
یه دوجرخه ی ایمن و خوب ...
و در ضمن قیمت کلاه ایمنی خوب هم بگید
دوست عزیز نوادا 4 که در پست قبلی گفته شد با قیمت 1060 هستش
کلاه خوب هم از 60 تومن شروع میشه به بالا
60 تومن

210 نومن

K!ng of th3 K!ngs
11-07-2013, 16:24
نه دنده داشته باشه سایزش هم نمیدونم قدم حدود 180 هست هم جلو هم عقبش دنده داشته باشه اگر میفهمین چی میگم یه جلوش 3 تا داره عقبش 6 تا.
نه تا 1000 نمیتونم...
مثلا 200-250 هست چیزی؟یا کمتر؟

majidli
11-07-2013, 17:23
نه دنده داشته باشه سایزش هم نمیدونم قدم حدود 180 هست هم جلو هم عقبش دنده داشته باشه اگر میفهمین چی میگم یه جلوش 3 تا داره عقبش 6 تا.
نه تا 1000 نمیتونم...
مثلا 200-250 هست چیزی؟یا کمتر؟
دوست عزیز جسارت نباشه
اما الان دوچرخه بچگونه 240 کمه کمشه!

K!ng of th3 K!ngs
11-07-2013, 18:58
جسارت که نیست میخوام قیمت دستم بیاد.
خوب البته تا 1 تومن نمیتونم هزینه کنم.
تا کمتر چی هست؟

DaRiOuShJh
11-07-2013, 19:03
مجید جان هم بالای میلیون میپره ها :دی
خب برادر کینگ چند پست پیش گفتم دیگه دنده ای شهری طرفای 250-300 نو هست فکر کنم 24 دنده هم هستن
البته کیفیت بالایی ندارن
بالاتر پلیس هست که میره طرفای 500
من 2-3 هفته پیش خودم رفته بودم گمرک دنباله یه 2 چرخه

majidli
11-07-2013, 19:06
مجید جان هم بالای میلیون میپره ها :دی
خب برادر کینگ چند پست پیش گفتم دیگه دنده ای شهری طرفای 250-300 نو هست فکر کنم 24 دنده هم هستن
البته کیفیت بالایی ندارن
بالاتر پلیس هست که میره طرفای 500
آخه دوستمون دوچرخه ای خواستن که معمولی نباشه و هیچ ایرادی نداشته باشه از لحاظ دنده ترمز و ...
اگر میگفتن دوچرخه ای میخوام که پا درد و کمر درد بگیرم من بشون معرفی میکردم!!

DaRiOuShJh
11-07-2013, 19:11
آخه بعضی مواقع بودجه مهم تر از پادرد و کمردرد و ... هست
حالا راستی مجید جان
من یا وایو گرفتم سایز 26 گمونم بدنه آلومینیوم ( به گفته فروشنده) و جلو کمک فنر دار
دنده ها و کمک و اینا در وضعیت خوبی هستن و خوب موندن فقط یه مقدار ضربه خورد و رنگ و ایناش پریده
قیمت حدودیش رو داری؟
میگفت نوش 800 به بالاس من اینو با یه مقدار آپشن مثله شاخ گاوی و ... 400 گرفتم
چطوره به نظرت؟ سایتش رو پیدا نمیکنم عکس بزارم ازش

majidli
11-07-2013, 20:55
راستیتش قیمت ندارم
تونستی از خود دوچرخه یه عکس بگیر بزار
الان معمولا معیار دوچرخه رو قطعاتشه رو دو شاخ و یا دنده و ترمز که مارک شیمانو معروفه و گرون شده
الان قیمت دوچرخه خیلی بالا رفته
من دوچرخمو 700 گرفتم
الان 1800 قیمت نوش شده
اینم عکسش

peaceful1
11-07-2013, 21:25
سلام

کاش یک کمی حجم عکس رو کمتر میکردی

دوچرخه قشنگ وخوبی داری واقعا ارزشمنده عین 1/800 می ارزه خوبه دوستان وقتی درباره دوچرخه حرف میزنند اگه حوصله اش رو داشتند کمی با جزئیات بگند

مثلا کمک مدل فلان ست دنده سال 2012 سری فلان و ترمز مدلXX تولید فلان که بهتر بشه راهنمایی کرد واگه هم قیمت مدلی رو میکگند بشه دقیق تر به ارزش مدل ها پی برد.

مثلا در نگاه اول تعجب کردم گفتید این 1/800 هست فکر کردم بیشتره ولی چون ابزارش مشخص نیست با کیم دقت دیدم کمک جلو XCR هست کمی توجیه شدم (Rockshox و FOX و .. نیست ) پدالش تمام استیل نیست و.... ولی اصل اجزاء دوچرخه مشخص نیست تو عکس مگر گفته بشه.

بهر صورت SCOTT و Specialized و GIANT یک سر و گردن از همه برند های مطرح داخل بازار ایران بالاتر هستند.

K!ng of th3 K!ngs
11-07-2013, 21:46
خوب حالا دوچرخه ای که کمردرد و اینا نگیری و دنده ای باشه مثلا 24 دنده . و کیفیتش هم خوب باشه 500 - 600 هست؟
راستی من قبلا یه دوچرخه داشتم ارانی برند Cross بود... اگر این Cross که داشتم جز دوچرخه های کمر دردی حساب میشه من مشکلی نداشتم :D

majidli
11-07-2013, 22:24
سلام

کاش یک کمی حجم عکس رو کمتر میکردی

دوچرخه قشنگ وخوبی داری واقعا ارزشمنده عین 1/800 می ارزه خوبه دوستان وقتی درباره دوچرخه حرف میزنند اگه حوصله اش رو داشتند کمی با جزئیات بگند

مثلا کمک مدل فلان ست دنده سال 2012 سری فلان و ترمز مدلXX تولید فلان که بهتر بشه راهنمایی کرد واگه هم قیمت مدلی رو میکگند بشه دقیق تر به ارزش مدل ها پی برد.

مثلا در نگاه اول تعجب کردم گفتید این 1/800 هست فکر کردم بیشتره ولی چون ابزارش مشخص نیست با کیم دقت دیدم کمک جلو XCR هست کمی توجیه شدم (Rockshox و FOX و .. نیست ) پدالش تمام استیل نیست و.... ولی اصل اجزاء دوچرخه مشخص نیست تو عکس مگر گفته بشه.

بهر صورت SCOTT و Specialized و GIANT یک سر و گردن از همه برند های مطرح داخل بازار ایران بالاتر هستند.
سلام دوست عزیز
این مدلش aspect 30 هستش مارک اسکات
همونطور که گفتین دو شاخ xcr هستش ترمز هیدرولیک و از مارک معروف شیمانو هستش و همینطور پدال و شانژمان و ...
تنه این دوچخه از الومینیوم 6061 هستش که سایزش 19 هست و وزنی معادل 13.5 داره
الان مدلهای موجود تو نمایندگیها aspect 630 & 640 هستش .
این گروه دوچرخه جزء گروه های کراس کانتری قرار میگیره که هم استفاده شهری هم کوهستان داره!
مدلای معروف دیگری هم هستش مثل فوجی که نوادا 1 اون معادل 2020 و نوادا 2 معادل 1670 جزء پرفروشترین هاست
giant هم که فرمودین هم جزء دوجرخه های خوب بازار هستش!
اما به نظر من (جدا ازینکه دوچرخه من این مارک هستش) استیل و سواری دوچرخه های اسکات سوای بقیس

8nights&7days
11-07-2013, 22:24
بچه ها اگر من توی شهر باشم میتونم دوچرحه ی ک.هستان بگیرم؟اذیت نمیکنه؟

majidli
11-07-2013, 22:31
خوب حالا دوچرخه ای که کمردرد و اینا نگیری و دنده ای باشه مثلا 24 دنده . و کیفیتش هم خوب باشه 500 - 600 هست؟
راستی من قبلا یه دوچرخه داشتم ارانی برند Cross بود... اگر این Cross که داشتم جز دوچرخه های کمر دردی حساب میشه من مشکلی نداشتم :D
من قصد جسارت به شما نداشتم دوست عزیز
به نظر بنده ادم برای ورزش و عشقش هرچقدم خرج کنه کمه
ورزش دوچرخه هم جوریه که اکثر قسمتای بدنو درگیر میکنه و بخاطر همین باید مراقب باشی
پیشنهاد میکنم به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید که یه انجمن قوی در زمینه دوچرخس
اونجا بهتر میتونن راهنماییتون کنن

K!ng of th3 K!ngs
12-07-2013, 00:05
ای بابا چه جسارتی ؟ همین طوری دارم میگم نه اینکه با شما مخالفتی بکنم .
بسیار خب میرم توی اون انجمن

peaceful1
12-07-2013, 04:19
سلام دوست عزیز
این مدلش aspect 30 هستش مارک اسکات
همونطور که گفتین دو شاخ xcr هستش ترمز هیدرولیک و از مارک معروف شیمانو هستش و همینطور پدال و شانژمان و ...
تنه این دوچخه از الومینیوم 6061 هستش که سایزش 19 هست و وزنی معادل 13.5 داره
الان مدلهای موجود تو نمایندگیها aspect 630 & 640 هستش .
این گروه دوچرخه جزء گروه های کراس کانتری قرار میگیره که هم استفاده شهری هم کوهستان داره!

ممنون از اطلاعات خوبتون.

مدلای معروف دیگری هم هستش مثل فوجی که نوادا 1 اون معادل 2020 و نوادا 2 معادل 1670 جزء پرفروشترین هاست
giant هم که فرمودین هم جزء دوجرخه های خوب بازار هستش!

من خودم دوچرخم فوجیه:n02: ولی کلاس این سه برندی که گفتم کمی بالاتره.

اما به نظر من (جدا ازینکه دوچرخه من این مارک هستش) استیل و سواری دوچرخه های اسکات سوای بقیس

خوب مشخصه چون اسکات یکی از بهترین طراحی های بدنه رو داره هم از لحاظ فرم بدنه و هم استقامت و وزن بدنه و مهمترین دلیل هزینه برای یه دوچرخه بدنه هست که مشخصا همیشه یکی از بهترین برندها برای برسی همین اسکات هستش.
جزء نادر برند هایی هست که با هزینه زیر 1000 دلار میشه دوچرخه MTB با وزن 12 کیلو با لوازم متوسط خوب خرید.

DaRiOuShJh
12-07-2013, 10:28
بچه ها این زین ها چیزی پهن تر و نرم تر دارن؟
ایسن دوچرخه هه که گرفتم یه نمه ناراحته همچین کوچیک و ظریف مریفه:n02:

peaceful1
12-07-2013, 10:35
بچه ها این زین ها چیزی پهن تر و نرم تر دارن؟
ایسن دوچرخه هه که گرفتم یه نمه ناراحته همچین کوچیک و ظریف مریفه:n02:

برو شلوار مخصوص دوچرخه سواری بخر

شلوار جزب هست و روی لگن و وسط فاق پد ابری داره و جنسش طوریه که تعرق نمیکنی

زین نرم به کمرت با برخورد به عوارض زمین ضرر میزنه مخصوصا مهره های پایینی کمر چون لگن نیروی شلاقی ضربه رو به خودش میگیره

DaRiOuShJh
12-07-2013, 10:40
بابا ولمون کن برادر کلا میخوایم هفته ای نهایت چند ساعت سوار شیم اینکاره نیستیم که:n02:
چقدر هست قیمت هاش؟
آخه بابا من خیلی سوار شم شبا یکی دو ساعت آخر شب هست که یه نمه خنک باشه و خلوت
بعد اینجا هم که همش کوه و درس جون آدم در میاد:n02:

majidli
12-07-2013, 10:57
بابا ولمون کن برادر کلا میخوایم هفته ای نهایت چند ساعت سوار شیم اینکاره نیستیم که:n02:
چقدر هست قیمت هاش؟
آخه بابا من خیلی سوار شم شبا یکی دو ساعت آخر شب هست که یه نمه خنک باشه و خلوت
بعد اینجا هم که همش کوه و درس جون آدم در میاد:n02:
دوچرخه منو سوار شی چی میگی تا سه روز از با...ن درد نمیتونی بخوابی!!! ولی بعدش عادت میکنی...یه دلیلی داره که زین دوچرخه ها رو خشک میسازن
همونطور که دوستمونم گفت که زین نرم چه بلایی سرت میاره:n09:

peaceful1
12-07-2013, 14:29
هر شب دو ساعت رکاب میزنی؟:n04: بعد میگی کمه:n02:
این شلوار ها 70-100 تومن هست
بعد چون دوچرخه های حرفه ایی صفحه رو طبق نداره شلوار پاره میشه برای همین این ها جزب هست و پاچه کوتاه هست و در ضمن برای این که حادثه پیش نیاد اکثر کفش های مخصوص دوچرخه چسبی هست نه بندی

من خودم شلوار زیاد پاره کردم ارزش هزینش و داره

DaRiOuShJh
12-07-2013, 15:08
نه بابا هر شب
میگم اگه خیلی حس و حال داشته باشم
بعضی اوقات 45 دقیقه هم نمیشه نصفشم ولوام دارم انرژی جذب میکنم:n09:
از اونورم مثله الان بعضی اوقات 2 هفته هم میشه نمیرم بیرون
والا من با گرم کن ورزشی میرم بیرون جلوی رکابم هم طلق داره مشکلی پیش نیومده
پول نداریم :دی

mostafah67
14-07-2013, 16:39
سلام دوستان عزیز , من قصد خرید یک دوچرخه برای کارهای معمولی دارم البته چون از بچگی عاشق ماجراجویی و کلا اینجور کارها بودم مطمین هستم بعضی وقتها ممکنه کوهی جایی باهاش برم یا مثلا از جاده خارج بشم یعنی میخوام بگم مطمین هستم ازش کار میکشم پس یه چیزی میخوام که خیلی هم ضعیف نباشه از طرفی بودجه هم حدود یک ملیون تومن حالا یه کم بالا و پایین هست. راستش مدل یا برندخاصی مدنظرم نیست اگه میشه چند تا مدل بهم معرفی کنید سپاسگزار ت ن میشم.
ببخشید یه مدل اورلود فا یتر با قیمت 720 تومن چه جوریه خوبه؟

DaRiOuShJh
14-07-2013, 19:40
اساتید منم دو تا سوال داشتم:

1.نسبت ارتفاع استاندارد زین به فرمون باید چقدر باشه که مشکلی برای کمر و ... پیش نیاد؟

2. یه پدالم به جیر جیر افتاده مخصوصا تو سربالایی ها میشه بلایی سرش آورد یا باید عوض شه؟

majidli
14-07-2013, 20:01
سلام دوستان عزیز , من قصد خرید یک دوچرخه برای کارهای معمولی دارم البته چون از بچگی عاشق ماجراجویی و کلا اینجور کارها بودم مطمین هستم بعضی وقتها ممکنه کوهی جایی باهاش برم یا مثلا از جاده خارج بشم یعنی میخوام بگم مطمین هستم ازش کار میکشم پس یه چیزی میخوام که خیلی هم ضعیف نباشه از طرفی بودجه هم حدود یک ملیون تومن حالا یه کم بالا و پایین هست. راستش مدل یا برندخاصی مدنظرم نیست اگه میشه چند تا مدل بهم معرفی کنید سپاسگزار ت ن میشم.
ببخشید یه مدل اورلود فا یتر با قیمت 720 تومن چه جوریه خوبه؟
سلام
چند مدل با قیمت براتون میزارم
1-revel 4 با قیمت 980 تومن
2- nevada 4 با قیمت 1060
3-nevada 3 با قیمت 1390
در مورد مدلی هم که فرمودین بنده اطلاعی ندارم!

majidli
14-07-2013, 20:03
اساتید منم دو تا سوال داشتم:

1.نسبت ارتفاع استاندارد زین به فرمون باید چقدر باشه که مشکلی برای کمر و ... پیش نیاد؟

2. یه پدالم به جیر جیر افتاده مخصوصا تو سربالایی ها میشه بلایی سرش آورد یا باید عوض شه؟
سلام
در مورد سوال یک باید بگم که ارتفاع زین باید طوری باشه که نوک پا به زمین برسه و حالتی که پا وفتی روی در پایین ترین سطح رکاب قرار میگیره صاف صاف باشه(معمولا ارتفاع زین از فرمون باید بالاتر باشه)

DaRiOuShJh
14-07-2013, 21:29
ممنون برادر
والا الان بعده 2-3 هفته اومدم برم بیرون یخ دوری بزنم چرخ عقب بادش خیلی کم شده بود
بی خیال شدم

این پدالش هم به قرچ قرچ افتاده دیگه :دی
کسی میدونه چی ریختی باز میشه کرد ببرم عوض کنن؟ پیچش رو دیدم حالت یه 5-6 ضلعیه که یه دایره خوده اتصاله بدنه دورشه
فکر نکنم با انبر دست و فرانسه اینا بشه گرفتش

majidli
14-07-2013, 22:44
ممنون برادر
والا الان بعده 2-3 هفته اومدم برم بیرون یخ دوری بزنم چرخ عقب بادش خیلی کم شده بود
بی خیال شدم

این پدالش هم به قرچ قرچ افتاده دیگه :دی
کسی میدونه چی ریختی باز میشه کرد ببرم عوض کنن؟ پیچش رو دیدم حالت یه 5-6 ضلعیه که یه دایره خوده اتصاله بدنه دورشه
فکر نکنم با انبر دست و فرانسه اینا بشه گرفتش
پینهاد میکنم به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید و سوالای فنی خودتونو اونجا بپرسید
اونجا دوستان حرفه ای و کار کشته زیادن حتما میتونن کمکتون کنن

fuladpanjeh
15-07-2013, 13:03
سلام . من یه دوچرخه گرقتم با مارک Altima که روش نوشته Ultimate 2013 . میخواستم ببینم قیمتش چنده ؟ و سرچ کردم سایتی چیزی پیدا نکردم . ممنون

mostafah67
15-07-2013, 16:29
سلام دوست عزیز ممنون بخاطر راهنمایی تون, راستش من خیلی دوچرخه شناس نیستم, این دو تا مارکی که فرمودید (nevada و revel)در مقایسه با دوچرخه های مریدا یا جاینت چه جوری هستند؟ و اینکه بهترین جا برای تهیه شون کجاست؟
راستی ما مخلص بچه های خاک سفیدم هستیم ! یکی از دوستانم خونه شون پشت فرهنگسراست بعضی وقتها باهاش میریم پارک سر خیابون احسان

mostafah67
16-07-2013, 14:50
سلام دوستان، در زیر چند تا مدل دوچرخه گذاشتم، کسانی که اطلاعاتی درباره این دوچرخه ها دارند ممنون میشم راهنمایی کنند، قیمت ها رو از اینترنت گیر آوردم اگه کسی از قیمت های دقیق اطلاع داره آیا این قیمت ها درست هستند؟

1-merida matts tfs 100-d قیمت: 1،150
2- merida matts tfs 100-v قیمت 895.000
3- merida matts 60-v قیمت:1.040.000
4-merida matts 70-d قیمت:1.145.000
5-giant revel 4 قیمت:895.000
6-giant revel3 قیمت:1.2500.000
7-giant revel2 قیمت: 1.190.000
8-giant rincon قیمت: 1.000.000
9- fuji nevada4 قیمت:1.060.000

حالا به نظرتون برای کاربردهای عادی و گردش تو شهر و همچنین گاه گداری انجام جنگولک بازی مثل تک چرخ و این ور اون ور پریدن کدومشون مناسب تر؟؟ یعنی خیلی ضعیف نباشه که بتونه تا حدی تحمل قشارو داشته باشه

majidli
16-07-2013, 15:50
سلام دوست عزیز ممنون بخاطر راهنمایی تون, راستش من خیلی دوچرخه شناس نیستم, این دو تا مارکی که فرمودید (nevada و revel)در مقایسه با دوچرخه های مریدا یا جاینت چه جوری هستند؟ و اینکه بهترین جا برای تهیه شون کجاست؟
راستی ما مخلص بچه های خاک سفیدم هستیم ! یکی از دوستانم خونه شون پشت فرهنگسراست بعضی وقتها باهاش میریم پارک سر خیابون احسان
نوادا که واسه fuji هستش رول هم که giant
نوادا 4 باز بدنه بهتری نسبت به رول داره
نوادا 3 هم هستش که واقعا دوچرخه زیباییه
در مورد خرید هم باید از نمایندگیهاشون بگیرید که هم تو میرداماد و بیشتر در گمرک هستن
هر مدلی خواستین بگین براتون ادرس و تلفن نمایندگیشو میزارم
=============
ایشالاه دوچرخه گرفتی بیا این سمتی بریم ییه دوری با هم بزنیم:n16:

mostafah67
16-07-2013, 16:04
خیلی خیلی ممنون دوست عزیز
درباره قیمت های نوادا 4 و 3 اطلاعی نداری؟؟
نمایندگی فوجی کجاست و اینکه موقع خرید از نمایندگی نیازی هست که یه آدم حرفه ای همراهم باشه؟ منظورم اینه که تونمایندگی هم امکان داره دوچرخه رو به آدم بندازن؟
نظرتون درباره ی merida matts tfs100-d چیه؟

majidli
16-07-2013, 19:35
خیلی خیلی ممنون دوست عزیز
درباره قیمت های نوادا 4 و 3 اطلاعی نداری؟؟
نمایندگی فوجی کجاست و اینکه موقع خرید از نمایندگی نیازی هست که یه آدم حرفه ای همراهم باشه؟ منظورم اینه که تونمایندگی هم امکان داره دوچرخه رو به آدم بندازن؟
نظرتون درباره ی merida matts tfs100-d چیه؟
قیمت نوادا 3 1380 و نوادا 4 1060
ولی نوادا 3 ترمزش هیدرولیکه و خدایی از لحاظی هم زیبایی دوچرخه شیکی هستی(هرچند سلیقه ای)
معمولا واسه خرید هر چیزی یه ادم وارد کنارت باشه بد نی و لی معمولا یه نمایندگی هیچوقت اعتبارشو برای یه دوچرخه زیر سوال نمیبره/دوچرحه ها هم تو یه کارتون و پک هستش
ادرس هم براتون پ خ شد
در مورد اون دوچرخه هم با عرض پوزش اطلاعی ندارم

Milad4171
18-07-2013, 23:33
یه جا میشه معرفی کنید که بشه یه دچرخه خوب بگیرم؟
نوادا الان خداییش ۱۳۰۰ هست؟
چون من دوست چند سال پیش از آلمان آورد ۳ تومن!!!

peaceful1
19-07-2013, 01:39

نوادا قیمتش همینه کلاس معمولی این برند هست بالاترین مدلش هم قیمتی نداره احتمالا تشابه اسمی با یه سری دیگه دوچرخه اشتباه گرفتی

kambiz_g
19-07-2013, 14:04
من میخواستم دوچرخه بخرم امروز رفتم بازار هدفم بیشتر روی دوچرخه کارکرده هست و تا حدود 500 میخوام هزینه کنم
چهار تا دوچرخه دیدم که عکس و قیمتشون رو می زارم به نظر شما کدم کیفیت خوبی داره و به نسبت قیمتش مناسب تره برام

این دوچرخه رو گذاشته بود 450 تومن رکابش هم مشکل داشت که میگفت همینجور گذاشته و خودت باید درستش کنی

این دوچرخه رو تا 480 هم میداد چونه میزدم تا 450 هم میشد گرفتش دنده هاش شیمانو بود

این دوچرخه که به نظرم از همشون تمیز تر بود رو گذاشته بود 550 ولی میشد 20 یا 30 تومن هم کمتر گرفتش دنده هاش شیمانو بود

این رو هم گذاشته بود 450 ولی به تمیزیه دوچرخه بالایی نیست و خودش میگفت تنه اش نسبت به اون خیلی فرقشه
دمتون گرم یه راهنمایی بدین اصلا ارزش داره این قیمتا

majidli
19-07-2013, 15:03
دوست عزیز نوادا چند مدل داره نوادا 1 با قیمت 2 تومن
نوادا 2 با قیمت 1670 و نوادا 3 با قیمت 1380 و نوادا 4 با قیمت 1060 نوادا 5 هم هست که قیمت ندارم

Milad4171
22-07-2013, 21:41
من دنبال یه دوچرخه هستم که باهاش برم بیام هم ورزش باشه واسم.
از طرفی میخوام خیلی معمولی نباشه بیشتر از نظر قیافه. مثلا همسایه ما ویوا داره . بدنیست ولی واسه یه ذره به نظر فانتزی میاد.
خیلی نمیتونم هزینه کنم . شاید مثه اون دوستمون هم برم سمت کار کرده ولی اگه بخوام نو بگیرم تا 1500 میتونم هزینه کنم.
+
این تاپیک مرجع نیست و اطلاعت تکمیلی که مشکلات آدم رو حل کنه نداره مگه دوستان بیان و جواب رو دونه به دونه بدن
دنبال یه سایت میگردم که بتونم در مورد قطعات و کیفیت و این چیزای دوچرخه اطلاعات در بیارم که اگه خواستم برم بخرم بدونم کدوم از کدوم بهتره. یا بهنم نندازن!!!
مرسی :n11:

majidli
22-07-2013, 22:52
من دنبال یه دوچرخه هستم که باهاش برم بیام هم ورزش باشه واسم.
از طرفی میخوام خیلی معمولی نباشه بیشتر از نظر قیافه. مثلا همسایه ما ویوا داره . بدنیست ولی واسه یه ذره به نظر فانتزی میاد.
خیلی نمیتونم هزینه کنم . شاید مثه اون دوستمون هم برم سمت کار کرده ولی اگه بخوام نو بگیرم تا 1500 میتونم هزینه کنم.
+
این تاپیک مرجع نیست و اطلاعت تکمیلی که مشکلات آدم رو حل کنه نداره مگه دوستان بیان و جواب رو دونه به دونه بدن
دنبال یه سایت میگردم که بتونم در مورد قطعات و کیفیت و این چیزای دوچرخه اطلاعات در بیارم که اگه خواستم برم بخرم بدونم کدوم از کدوم بهتره. یا بهنم نندازن!!!
مرسی :n11:
داداش گلم اگه بتونی نوادا 2 بگیری دوچرخه خوبیه
برو به این تاپیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همه حرفه ای های دوچرخه میان اینجا هر سوالی که فکرشو بکنی جوابشو بت میدن
اگه تهران هستی و نزدیک به شرق رفیقمو بت معرفی میکنم ازون بخر به کل شهرای ایران دوچرخه میفرسته
کارش بیسته
یکی از فعالا ی همون انجمنیه که بت معرفی کردم

peaceful1
23-07-2013, 20:32
امروز متوجه شدم دو مارکی هست یک سالی ایران وارد شده:

البته دومی اصل برندش اینه که یه برند دست ساز قدیمی ایتالیایی هست این ایران نیست:

ALI . R
23-07-2013, 21:42
سلام .
چند روز پیش یکی از دوستانم یه دوچرخه خرید با نام VENTO ( ونتو ) ! خودم که اول دیدم تعجب کردم. چون چنین مارکی تا حالا تو ایران ندیده بودم! با تنه آلومینیم . ولی بقیه قطعه هاش زیاد تعریفی نبودن ! دنده هاش شیمانو بود. ولی من فکر نمیکنم اصل باشه ! ( یعنی همون برای مالزی باشه! ) .
خواستم بپرسم چنین مارکی شما دیدید ؟ اصلا برا کجا هست ؟ ( متاسفانه نتونستم عکس تهیه کنم ! اگر تونستم قرار میدم ! )

ممنون

peaceful1
23-07-2013, 22:46
قطعات به کار رفته معمولا اصل هستند ولی رده پیین محسوب میشند

این برند خیلی متفرقس با این عکس هایی که من تو گوگل دیدم

mostafah67
24-07-2013, 15:27
سلام، آقا قیمت نوادا 3 رو من رفتم از نمایندگی نارمک گرفتم می گفت 1.450.000 نمیده و می گفت که کل تهران فقط همین یکی رو داره! ولی توفروشگاه بایکر شاپ زده 1.380.000 و من خیلی جاها می شنوم 1.380.000 حالا چیکار کنم؟؟ از کجا تهیه کنم با این قیمت؟

majidli
24-07-2013, 15:37
سلام، آقا قیمت نوادا 3 رو من رفتم از نمایندگی نارمک گرفتم می گفت 1.450.000 نمیده و می گفت که کل تهران فقط همین یکی رو داره! ولی توفروشگاه بایکر شاپ زده 1.380.000 و من خیلی جاها می شنوم 1.380.000 حالا چیکار کنم؟؟ از کجا تهیه کنم با این قیمت؟
کدوم منطقه ساکن هستین شما؟

mostafah67
24-07-2013, 15:42
راستش من دانشجو هستم و خوابگاه مون تو حکیمیه هست، تا دیروز تهران بودم ولی الان برگشتم شهرستان، البته قرار دوباره شنبه بیام تهران
جاش مهم نیست هر جا که باشه خودمو می رسونم!

majidli
24-07-2013, 18:58
راستش من دانشجو هستم و خوابگاه مون تو حکیمیه هست، تا دیروز تهران بودم ولی الان برگشتم شهرستان، البته قرار دوباره شنبه بیام تهران
جاش مهم نیست هر جا که باشه خودمو می رسونم!
داداش گلم من الان با دوستمون که فروشنده دوچرخه های فوجی و کلا دوچرخه های حرفه ای هستش و خودش هم جزء حرفه ایاست صحبت کردم
نوادا 3 نداره
میگه خیلی کم شده
اگه میتونی یه مقدار دیگه هزینه کنی نوادا 2 بگیر که قطعاتش یه سرو گردن از نوادا 3 بالاتره که به من گفت تا 1590 هم میتونه بده
بازم هرجور خودت صلاح میدونی...

Milad4171
24-07-2013, 19:32
آقا این نوادا 2 و 3 و4 با اسمای دیگه هم تو بازاره .
من تو اون سایت رفتم ولی هیچ اطلاعاتی در مورد این نوادا 2 و 3و 4 پیدا نکردم یه سری اسم دارن مثهSFX 100 800 300 این چیزاا.
داستانش چیه؟؟؟
بعد اینا جنس بدنشون المینیومه یا کربن؟ ینی سبک هست یا نیمه سبک ؟؟؟

peaceful1
24-07-2013, 20:36
معمولا دوچرخه های کوهستان سبک MTB وزنشون بین 11.5 تا 14.5 هستش البته برندهای معتبر و مدل های فوجی 13 تا 14 کیلو هستش.

mostafah67
25-07-2013, 13:08
آقا ما خیلی از شما متشکریم به خاطر این همه راهنمایی هاتون, یه نوادا 2 یک ماه کار کرده یکی برای فروش گذاشته قیمتش 1,450 نمیدونم میشه بهش اعتماد کرد خودش میگه چون سایزش بهش نمیخوره می فروشدش به نظر شما چیکار کنم؟ به کی نشونش بدم که تایید کنه سالمه؟

majidli
25-07-2013, 13:25
آقا ما خیلی از شما متشکریم به خاطر این همه راهنمایی هاتون, یه نوادا 2 یک ماه کار کرده یکی برای فروش گذاشته قیمتش 1,450 نمیدونم میشه بهش اعتماد کرد خودش میگه چون سایزش بهش نمیخوره می فروشدش به نظر شما چیکار کنم؟ به کی نشونش بدم که تایید کنه سالمه؟
دوست عزیز اگه اشناس و قابل اعتماده و اگه واقعا تر تمیزه مشکلی نی
اما یه نکته اینکه اگه دوچرخه دست دو بگیری اگه مشکلی پیش بیاد همش دل چرکینی که حتما صاحب اولش خرابش کرده یا اینکه اشتباه کردم دست دو گرفتمو ازین قبیل حرفا
به نظرم 140 تومن تفاوت به این ریسک نمی ارزه

peaceful1
25-07-2013, 20:59
یک ماهی هست که مدل های 2013 فوجی تو بازار موجود شده گفتم شاید بعضی ها ندونند

Milad4171
26-07-2013, 10:12
دوستان نظرتون در مورد مدلهای ویوا چیه؟؟؟
اینجور که مشخصه نمایندگی تو ایران هم داره. مدل های خوبی هم داره. غیر از بدنه بقیه قطعات تقریبا همون استانداراد بقیه برند ها رو داره!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

peaceful1
26-07-2013, 23:10
^^^^^^^

این لوازمش واقعا بالاس هر چند برای سه سال پیشه که خودش در نوع خودش مسئلس
شما توجه داشته باش استفاده شما چی هست اگه قرار نیست از جای ناهموار طبیعی بری این اصلا به کار نمیاد و هر کدوم از اون دو شاخ و کمک وسط 2-1 کیلو وزن دوچرخه رو افزایش میدند واگه دلیلی نباشه برای استفاده خاص اصلا لزومی به بودنشون نیست حتی کمک وسط میتونه به سلامتی زانو آسیب بزنه دو شاخ 15 سانتی برای دان هیل هست و فرم دوچرخه دان هیل اصلا برای استفاده شهری راحت نیست.

مهمترین عامل دوچرخه بدنه هست که شما به علت نبود دانش فنی به نام برند در خرید اعتماد میکنید و از خرید برند های متفرقه به جد صرف نظر میکنی

اگه خیلی علاقه داری لینک زیر کمک میکنه:

lordsaber
29-07-2013, 16:27
سلام
یه دوچرخه viva مدل speed 18 دارم سایز 26 ، تقریبا 2 سال هست خوابیده گوشه اتاق، کلا 2 ماه کارکرده سرجمع 200 کیلومتر ، همه چیزش نو هست. قصد فروش دارم چون اپارتمان هستم و جایی ندارم نگهش دارم، 3 طبقه رو هم هر روز نمی تونم ببرم پایین بالا! قیمت نو چنده الان؟ چند بفروشم خوبه؟

Переклад не
29-07-2013, 18:22
دوچرخه ی مریدا تیپ crossway الان پرسیدم قیمت 1 و نیم الی 7 تمن .اما موندم قیمت این کراس وی چنده؟ آیا کسی اطلاعی داره؟:

Переклад не
29-07-2013, 18:25
راستی بهترین برند ها چیا هستن؟

peaceful1
29-07-2013, 19:13
راستی بهترین برند ها چیا هستن؟

مدل دوچرخه رو بگو بالا رو بگو

------------------------------

دوستان توی دوچرخه های 2013 فوجی سری نوادا از بدنه A2 سریپ Taoho استفاده شده که یه ارتقا اساسی محسوب میشه

سری Tahoe هم اساسی طراحی بدنش بهبود پیدا کرده

poryasoft2
31-07-2013, 00:09
سلام دوستان من یه دوچرخه حدود 600-700 میخوام
یه فروشگاه دوچرخه رفتم و viva cover رو پیشنهاد کرد با قیمت 580 تومن و یه مدل دیگه به نام Flash خیلی ازش تعریف میکرد گفت قطعاتش خیلی بهتره از اون viva cover و 250 تومن قیمتش بالاتر بود اما از نظر بدنه و کیفیت یکی بود حالا به نظرتون چه کنم همین کیفیتش خوبه؟
کدوم مدل تو این رنج قیمت کیفیت بهتری داره و به صرفه تره برای کارای معمولی هم میخوام
تو مدل های viva چه دوچرخه ایی رو به جز Cover پیشنهاد میکنید که برای قد 1.90 مناسب باشه
مدهای Fuji و Giant همین حدود قیمت پیدا میشن ؟؟؟؟؟

خواهشا زودتر پاسخ بدید و کمکم کنید...
ممنون و تشکر بسیار :n16:

lordsaber
05-08-2013, 10:54
از نمایندگی viva قیمت گرفتم viva speed 18 گفت 940 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!! :n04:

CityBicycle
22-09-2013, 16:54
سلام به دوستان گرامي
من به واسطه اينكه كارمند هستم هر روز بايد مسير خونه تا اداره رو برم و بيام.
مدتي هست كه دارم دنبال يك دوچرخه خوب ميگردم كه آرام باهاش برم و بيام.
لطف كنيد يك دوچرخه شهري مناسب پيشنهاد بديد. چه ماركي؟ چه مدلي؟ چه سايزي؟
قيمت هم نظرم اينه كه بصورت اقساطي تهيه كنم كه در اين صورت تا يك و صد - يك و دويست مشكلي ندارم
مشخصات خودم:
قد:172
وزن: 72

ارادتمند شما - احمد - مشهد - ايران :دي

majidli
22-09-2013, 21:02
سلام به دوستان گرامي
من به واسطه اينكه كارمند هستم هر روز بايد مسير خونه تا اداره رو برم و بيام.
مدتي هست كه دارم دنبال يك دوچرخه خوب ميگردم كه آرام باهاش برم و بيام.
لطف كنيد يك دوچرخه شهري مناسب پيشنهاد بديد. چه ماركي؟ چه مدلي؟ چه سايزي؟
قيمت هم نظرم اينه كه بصورت اقساطي تهيه كنم كه در اين صورت تا يك و صد - يك و دويست مشكلي ندارم
مشخصات خودم:
قد:172
وزن: 72

ارادتمند شما - احمد - مشهد - ايران :دي
سلام
با مبلغ 1350 میتونی نوادا 3 بگیری

این هم مربوط به قد و سایز دوچرخه

CityBicycle
23-09-2013, 09:07
مجيدجون ممنون از پيشنهادت.
استايل اين دوچرخه طوري نيست كه دوچرخه سوار روبه جلو متمايل باشه؟ منظورم اينه كه وزن رو دست ها ( ساعدها) باشه؟
چون من مشكلم با دوچرخه هاي كوهستان همينه و خيلي دستهام خسته ميشه. (همه وزنم رو دستامه)

اين دوچرخه يه جورايي مثل دوچرخه هاي كوهستانه :n13:

majidli
23-09-2013, 10:04
مجيدجون ممنون از پيشنهادت.
استايل اين دوچرخه طوري نيست كه دوچرخه سوار روبه جلو متمايل باشه؟ منظورم اينه كه وزن رو دست ها ( ساعدها) باشه؟
چون من مشكلم با دوچرخه هاي كوهستان همينه و خيلي دستهام خسته ميشه. (همه وزنم رو دستامه)

اين دوچرخه يه جورايي مثل دوچرخه هاي كوهستانه :n13:
خب سیستم دوچرخه های کوهستان به همین صورته
اما این مدل دوچرخه ها جوری نیست که باش احساس خستگی کنی
مطمئنا بعد از چند بار سوار شدن کاملا براتون عادی شده و لذت میبرید

CityBicycle
23-09-2013, 10:25
آها فهميدم.:n04:
به نظر شما دوچرخه اي كه مخصوص شهر باشه نگيرم پس؟!:n15:
از اين 28 چيني بگيرم چطوره؟!:n02:

دوستان نظري در مورد دوچرخه شهري داريد؟:n13:

Khan gholi
23-09-2013, 11:14
دوچرخه های Viva واقعا جنس خوبی داره,بدنه سبک,دنده های اصل شیمانو و وزن سبک خود چرخ کاملا نسبت به قیمتش خوب هست
دو چرخه بگیرید که تا حد امکان کمک فنر کمتری داشته باشه.درسته با کمک فنر خیلی نرم تر میشه ولی انرژی بیشتری در مقابل چرخ های بی فنر میگیره و خستگی بیشتر شما میشه
هر چی بدنه سبک تر باشه شتاب شما بیشتر میشه,از بدنه های تزئینی و سنگین تا حد امکان از نظرتون دور نگه دارید.اگر سرمایه بیشتری دارید به سمت المینیوم و کربن برید.
نوع سوار بودن به چرخ یعنی / خیلی بهتر از \ هست. چون در حالت اول فقط دست خسته میشه که بعد از مدتی قوی شدن دست ها عادت می کنید ولی در حالت دوم کمرتون هر چی هم بگذره اذیته
مورد کلی که می خواید در خرید همیشه به فکرش باشید اینکه دوچرخه ها حرفه بجای پیچ ها در سر اتصالات حالت بست اهرمی داره و سریعا میشه جفت توقه رو در کمتر از 2 دقیقه و زین رو که در عرض 5 ثانیه باز کرد.پس با توجه به جایی که میخواید چرخ بزارید رویه چرختون سرمایه گذاری کنید(نصحیت از کسی که تا حالا دوتا چرخش رو دزدیدند)

majidli
23-09-2013, 11:33
آها فهميدم.:n04:
به نظر شما دوچرخه اي كه مخصوص شهر باشه نگيرم پس؟!:n15:
از اين 28 چيني بگيرم چطوره؟!:n02:

دوستان نظري در مورد دوچرخه شهري داريد؟:n13:
این مدل دوچرخه تو کلاس کراس کانتری هستش که تو شهر هم قابل استفادس

majidli
23-09-2013, 11:35
دوچرخه های Viva واقعا جنس خوبی داره,بدنه سبک,دنده های اصل شیمانو و وزن سبک خود چرخ کاملا نسبت به قیمتش خوب هست
دو چرخه بگیرید که تا حد امکان کمک فنر کمتری داشته باشه.درسته با کمک فنر خیلی نرم تر میشه ولی انرژی بیشتری در مقابل چرخ های بی فنر میگیره و خستگی بیشتر شما میشه
هر چی بدنه سبک تر باشه شتاب شما بیشتر میشه,از بدنه های تزئینی و سنگین تا حد امکان از نظرتون دور نگه دارید.اگر سرمایه بیشتری دارید به سمت المینیوم و کربن برید.
نوع سوار بودن به چرخ یعنی / خیلی بهتر از \ هست. چون در حالت اول فقط دست خسته میشه که بعد از مدتی قوی شدن دست ها عادت می کنید ولی در حالت دوم کمرتون هر چی هم بگذره اذیته
مورد کلی که می خواید در خرید همیشه به فکرش باشید اینکه دوچرخه ها حرفه بجای پیچ ها در سر اتصالات حالت بست اهرمی داره و سریعا میشه جفت توقه رو در کمتر از 2 دقیقه و زین رو که در عرض 5 ثانیه باز کرد.پس با توجه به جایی که میخواید چرخ بزارید رویه چرختون سرمایه گذاری کنید(نصحیت از کسی که تا حالا دوتا چرخش رو دزدیدند)
حرفت درست دوست عزیز
ولی اگه بحث سر جنس و کیفیت بدنس دوچرخه اسکات یه چی دیگس
سواری که دوچرخه های اسکات دارن به نظرم هیچ چرخی نداره
من خودم الان دو ساله که دوچرخه اسکات مدل اسپکت 30 دارم و واقعا سواری باش لذت داره

A M ! N
23-09-2013, 11:45
ویوا رو فقط توی ایران می شناسن معتبر نیست کلن.. ویوا جدیدها که جالب نیستن اصلن خیلی جنسهاشون بیخود شده. ولی اون سری اولها که زدن اکثرن ست اصلی داشتن خصوصن تنه های تایوانی ، من خودم یدونه ازون تنه تایوانی های سری اول دارم مدل Fly عکسش هم پایینه. به تنه ی دوچرخه نگاه کنید که چقدر به سمت چرخ عقب شیب داره.. دوچرخه های سرعتی ( Road ) اکثرن فرمونشون پایینتر از زینه به خاطر اینکه فرم بدن هم حالت آیروداینمیک پیدا کنه (تا حد ممکن بدنت و سرت رو به پایین باشه تا اصطکاک باد کم بشه).. من خودم چون بیشتر طرفدار سرعت هستم این نوع رو ترجیح میدم البته وزنم هم کمه به این خاطر اذیت نمیشم.. اون مدل نوادا 3 هم دقیقن flat هستش و اختلاف سطحی بین زین و فرمون وجود نداره و برای کسی که توی شهر میخواد استفاده کنه عالیه و اصلن اذیت نمیکنه.

اون زمان قیمتها انصافن چقدر پایین بودن ، برای مثال همین دوچرخه رو 300 و خورده ای می دادن !!

اما از هرچه بگذریم سخن جاینت خوش تر است... Giant XTC3

Khan gholi
23-09-2013, 14:26
اینکه چرخ جاینت بهتر از ویوا هست توش هیچ حرفی نیست ولی قیمت جاینت 1.5 برابر ویوا هست.پارسال ماه رمضون اول گرونی ها که می خواستم چرخ بخرم ویوا اکستازی خریدم 610 ولی اگر می خواست جاینت بخرم 920 باید پول می دادم.(جالبه شب قدر جای حسینیه چرخ قدیمیم رو دزدین,دزدم دزدهای قدیم که شرف داشتن).الانم واقعا با این چرخ حالشو می برم
اما ویوا داریم تا ویوا.همون موقع هم ویوا با توجه به قیمت ده مدل ویوا بود.نمی دونم وضعیت جنس ویوا الان چطوری هست. درباره چرخی اسکات هم نظری ندارم چون تا حالا سوار نشدم

CityBicycle
23-09-2013, 17:39
نمي دونم والا:n13:
صحبت هاي دوستان حاكي از اينه كه عمريست ركاب ميزنن...:n11:
من فقط ميخوام يه انتخاب خوب داشته باشم كه باهاش برم اداره و بيام.
نه كوهستان ميخوام برم نه ميخوام هزينه ي زيادتر بدم بابت كوهستان بودن دوچرخه... :n20:
(حيف كه هم ضايست هم ديگه گير نمياد وگرنه همون دوچرخه هاي 28 چيني خوب چيزايي بود:n29: )

Khan gholi
23-09-2013, 19:27
نه كوهستان ميخوام برم نه ميخوام هزينه ي زيادتر بدم بابت كوهستان بودن دوچرخه... :n20:
(حيف كه هم ضايست هم ديگه گير نمياد وگرنه همون دوچرخه هاي 28 چيني خوب چيزايي بود:n29: )

دوست عزیز الان بیشتر هایی که دوچرخه میخرن باهاش کوهستان نمیرن!داستان اینکه هر چقدر پول بدی اش می خوری.1 تا 1.5 داری برو یک چرخ جاینت بخر سوار شو میفهمی چه فرقی داره.
واقعا اون دوچرخه ها چینی جز ارتوز زانو هیچ فایده دیگه نداره,فوق العاده که سنگین هست,دوتا پا میزنی راه نمیری و تازه رو سرعت که میره با این خیابون های شلوغ باید تزمز بگیری(با اون ترمز های لاستیکی داغونش) که تمام انرژیت هدر میره.اگر تو پارکینگ اداره امنه هر چقدر می تونی پول دوچرخه بده که مثل ماشین نیست که سال داشته باشه یا هر روز بخواد مدل جدید مثل گوشی بیاد .چرخ ارزون نخر که همشون چینی هستن یک سره باید باید اچار بدست و قطعه عوض کنی
الان یکی از اشنا ها رفته 5 میلیون پول چرخ داده بدلیل اینکه قند داره باهاش میره دوچرخه سواری.شما بودجه مد نظرت بگو دوستان راهنماییت می کنن

majidli
23-09-2013, 20:20
پیشنهاد میکنم به انجمن بایک بیست برید
اونجا اونقدی حرفه ای هست که بدون اینکه گیج بشین راهنماییتون میکنن

arsenalfan
24-09-2013, 19:31
درود
خیلی وقته تو خط دوچرخه و قیمت و ایناش نبودم
میخواستم بگم یه دوچرخه ارزون میخوام
اما دیدم اینجا ارزون یعنی 1 تومن!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنابراین من باید بگم فوق ارزان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب من یه چیزی در حد 500 میخوام
نهایتا بتونم 700 خرج کنم
برای استفاده شهری میخوام
فک کنم پولم اینقد کم هست که نباید انتظار خاصی داشته باشم، فقط بتونم باربند بهش وصل کنم بهتره (نشد هم مشکلی نیست) و اینکه حتی الامکان بادوام باشه

دیگه ریش و قیچی دست خودتون من هیچی سر در نمیارم
متاسفانه دوچرخه هم مثل ماشین نیست که هر کسی سر رشته داشته باشه
مثل موبایل و لپ تاپ هم نیست که با یه چرخ زدن ساده تو اینترنت انواع و اقسام اطلاعات و قیمت و ... رو بتونی به دست بیاری

ممنون میشم کمکم کنید:n16:

mehdi-ch
10-11-2013, 16:03
سلام دوستان ،
ی دوچرخه خوب که مسافت طولانی و وزن با وسایل و کوله 100 تا 120 کیلو رو هم جواب بده تا قیمت 1.200 چی رو پیشنهاد میکنید
یک دوچرخه که خیلی بزرگ باشه ها و وزنم که حدود 90 هست تحمل کنه و مسافت مثلاً 40 تا 60 کیلومتر که روز های تعطیل میخوام فقط دوچرخه سواری کنم.

mehdi-ch
11-11-2013, 05:13
ی سوال دیگه خدمت شما دوستان داشتم.
یک دوچرخه سوار آماتور و عادی برای ورزش یک بار در هفته چه مسافتی رو میتونه طی کنه. آیا نرمی جهانی وجود داره؟

masoud_m_bf_m_bf
07-02-2014, 08:18
سلام
من میخوام یه دوچرخه بین 400 تا 600 هزار تومن بخرم
برای تو شهر میخوام(و یه وقتایی شاید جاده خاکی)
چیزی که من دیدم دوچرخه های آهنی چینی ولی با همه امکانات!!! حدود 400 تومن بود
ولی دوچرخه های آلومینیومی که فقط دنده ای بود حدود 550 که فکر میکنم خیلی روونتر هم باشه
ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند

alireza.tabande
20-02-2014, 15:24
سلام من میخواهم یه دوچرخه توریستی بخرم
چه مارکی پیشنهاد میکنید
قیمتش نمیخواهم بیشتر از 800 تومان باشه

gtaiv
23-04-2014, 13:51
بین مریدا و کی تی ام کدومش بهتره؟در رنج قیمت 1100 تا 1300
چون مجبورم از همینا انتخاب کنم

omid705
01-05-2014, 02:23
دوستانی که قصد خرید دوچرخه دارند خیلی اهمیت داره که اول کمی در مورد قطعات و انواع دوچرخه ها اطلاعات داشته باشند تا هم بین صدها مدل سرگردان نشند هم اینکه خدایی نکرده فروشنده های منصف و با وجدان سرشون کلاه نزارن!

اولین چیزی که باید مشخص بشه کلاس دوچرخه هستش.

اگر از دوچرخه فقط در محیط شهری استفاده میکنید و علاقه ای به پرش از روی موانع یا دوچرخه سواری خارج شهر و در طبیعت ندارید خیلی بهتره که از کلاس cycle tourist استفاده کنید.

این دوچرخه ها معولا گلگیر قوسی دارند که روی چرخ رو میپوشونه،اکثرا دارای ترک بند یا چراغ یا لوازم جانبی اینچنینی هستند،لاستیک های باریک تر دارند که برای محیط شهری خیلی عالیه و انرژی کمتری برای رکاب زدن نیاز داره.

لوازم خیلی گرون قیمتی هم ندارند ( البته همه مدلش هست !!! )

دوچرخه هایی که اکثرا همه دیدیم در شهرها وجود داره کلاس کراس کانتری یا همون کوهستان هستش که به دلیل لاستیک های پهن و بدنه کمی سنگین تر گرون قیمت تره و توی شهر هم بیشتر خسته میشید باهاش.

آیتم های خیلی زیادی هست واسه انتخاب دوچرخه اما وقتی کلاسش رو انتخاب کنید میتونید انتخابتون رو محدود کنید

بعد از اون باید به جنس تنه،لوازم دوچرخه و سایز دوچرخه و صد البته قیمتش توجه کنید.

m.atabaki
01-05-2014, 09:25
سلام دوستان
بهترين دوچرخه (با كيفيت ترين) دوچرخه براي استفاده درون شهري و بدون دنده رو اگر امكان داره معرفي كنيد و قيمتش رو هم بگيد، يه زماني دوچرخه دماوند زياد ازش ميشنيدم
لطفا نظرتون رو بگيد
ممنون از همه

Sent from my iPad using Tapatalk

moosh2
04-05-2014, 09:00
دوچرخه مارک aryo با بدنه المینیومی , و made in taiwan خوب است؟بیشتر برای تفریح میخواهم استفاده کنم .حدود ا تومان میخواهم خرج کنم.

mostafah67
04-05-2014, 09:33
سلام به همگی دوستان، اگر قصد خرید دوچرخه و دوچرخه سواری دارید حتما به انجمن بایک20 سر بزنید، من هم پارسال این موقع میخواستم دوچرخه بخرم و تقریبا هیچ اطلاعاتی نداشتم و از بچه های بایک20 کمک گرفتم یه دوچرخه خوب خریدم و الان اطلاعات نسبتا خوبی از دوچرخه و لوازمش دارم، برای خرید دوچرخه پارامترهای زیادی هستند که باید مدنظر قرار بدید، خود لوازم شیمانو چندین رده بندی مختلف دارن که قیمت شون از چند ده هزار تومان تا چندین ملیون میرسه پس فریب لوازم شیمانو اصل یا غیر اصل و... این حرفارو نخورید
به بایک20سر بزنید اگه واقعا داشتن یه دوچرخه خوب براتون مهم هست!

Sent from my C2305 using Tapatalk

Hamed Shams
14-05-2014, 20:24
بین مریدا و کی تی ام کدومش بهتره؟در رنج قیمت 1100 تا 1300
چون مجبورم از همینا انتخاب کنم

مریدا و کی تی ام از بهترین ها هستن و نمیشه گفت کدوم بهتر هستش!
من خودم کی تی ام دارم و راضی هستم...

ehsan788
01-06-2014, 22:42
سلام خدمت همه ی دوستان و عزیزان.میخواستم بدونم بین مدل های ویوا(امپراطور'تراول 'اکسیژن)کدوم بهتره و چه فرقی با هم دارن؟در ضمن زنگ زدم نمایندگی گفت حدود۶۰۰تومن هست ولی چند نفر دست دومشو تو سایت ها دیگه حدود۰۷۵۰اگهی کرده بودن و می‌گفتند که نوش بالای یک میلیون هست.میخواستم بدونم چه فرقی داره؟ممنون

ehsan788
03-06-2014, 20:11
سلام خدمت همه ی دوستان و عزیزان.میخواستم بدونم بین مدل های ویوا(امپراطور'تراول 'اکسیژن)کدوم بهتره و چه فرقی با هم دارن؟در ضمن زنگ زدم نمایندگی گفت حدود۶۰۰تومن هست ولی چند نفر دست دومشو تو سایت ها دیگه حدود۰۷۵۰اگهی کرده بودن و می‌گفتند که نوش بالای یک میلیون هست.میخواستم بدونم چه فرقی داره؟ممنون
اقا یکی جواب منو بده لطفا

Hamed Shams
04-06-2014, 10:30
اقا یکی جواب منو بده لطفا

شما اگه میخوای زودتر به جوابت برسی تو Bike20.ir سوالتو بپرس...

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-06-2014, 21:05
سلام
یکی از آشناهای ما 10 سال پیش یه دوچرخه خریده 100 هزار تومن .
حالا رفته براش زین بخره گفتن 250 هزار تومن !
تازه بهش گفتن زینِ 450 تومنی هم هست .
گفته پس دوچرخه کامل چنده ؟
گفتن 12میلیونی هم داریم .
گفته اگه خواستم 12 تومن بدم دوچرخه میرم یه ماتیز یا پراید میخرم

Hamed Shams
17-06-2014, 21:10
سلام

250 هزار تومن!:n13:
احتمالا" قیمت ریال بوده...

ALI . R
18-06-2014, 00:40
سلام
گفته پس دوچرخه کامل چنده ؟
گفتن 12میلیونی هم داریم .
گفته اگه خواستم 12 تومن بدم دوچرخه میرم یه ماتیز یا پراید میخرم

سلام. بله درست گفتن. دیگه اگه بهترین زین میخواین تو ایران باید همین مقدار خرج کنید.
و همچنین دوچرخه هم همینطور . بهترین دوچرخه تو ایران باید همین حدود باشه. به هرحال ارزشش رو داره!
خودمون حدود 6 یا 7 سال پیش یه دوچرخه توریستی جاینت برای سفر در ایران تهیه کردیمن از نمایندگی جاینت در تهران 1 تومن خریدیم . اون موقع تو شهرمون هم بعضیا همین حرفا رو میزدن که ما با این پول خب موتور میخریم. ولی من اصلا با این حرفا مخالفم و به نظرم واقعا ارزشش رو داره برای دوچرخه هر چه قدر خرج کنیم.

Sent from my E15i using Tapatalk 2

Hamed Shams
18-06-2014, 08:27
دوچرخه تا 20 میلیون تومن دیدم ولی زین بیشتر از 100 هزار تومن ندیدم! :n13:

viilll
19-06-2014, 13:30
سلام.
فرق بین فلش و آورلود چیه؟من تو bike20 که خوندم گفته بودن هم دو تو یه دره هستند اما فلش 500 تومنه و اورلود 850! این تفاوت 300 تومنی برای چیه؟ آیا ارزشش رو داره که من به جای فلش، اورلود بگیرم؟
قصد خرید دارم. اما نمیتونم زیاد هزینه کنم. و البته نمیخوام به چیزی هم بگیرم که یه سال دیگه بندازمش دور.
ممنون.

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-06-2014, 11:41
250 هزار تومن!:n13:
احتمالا" قیمت ریال بوده...

سلام .
زین داره از 45 هزار تومن تا 450 هزار تومن
دوچرخه تا 12 میلیون تومن

آدرس
تبریز - خیابان ارتش شمالی - 50 متر مانده به میدان ساعت

Hamed_forum
26-07-2014, 11:17
میخوام یک دوچرحه بخرم زنگ زدم کارخانه اساک دنده ای 570 تو بازار چینی ها هم 270 هست به نظرتون چی بخرم زیاد کار نیمخوام بکشم

dr.a.m
07-08-2014, 03:43
من تا تاحدودی تاپیک های bike20.ir مطالعه کردم وکمی آشنای پیدا کردم نسبت به مسائل فنی هرچند حرفه ای نیستم اما تازه کار هم نیستم تا به حال 2 چرخ البته از کارخانه اساک قوچان با قطعات شیمانو داشتم 8 سالی هست که سوار دو چرخه نشدم سخن کوتاه کنم، اصل مطلب:
-محل زندگی شهر گرگان است شهری کوه پایه ای ، جنگلی و با شیب های نسبتا تندِ خیابانهایش
-قصد من از چرخ سواری بیشتر ورزش و طی کردن روزانه مسافت جاده ای سربالا 8km و قاعدتا برگشت همان مسیر در سراشیبی و گه گداری زدن به دل کوه و جنگل است
-هزینه ای که در نظر گرفتم همان دومیلیون تومان است ولی خب اگر بتوانم کمتر هزینه کنم بهتراست و اگر هم استاید نظرشان بر بیشتر هزینه کردن باشد مشکلی ندارم
-با توجه به مطلابی که خواندم استنباطم این بود با قد 173 سانتی من سایز مناسب 18 یا 17 اینچ ویا همان مدیوم و بهترین سبک برای من در این سطح ، کراس کانتری با فنر جلو وقفل دوشاخ و ترمز دیسکی هیدرولیک و بهترین برند در این سطح فوجی با قطعات شیمانواست ( هرچند نمی دانستم شیمانوهم دسته بندی دارد )؛ و بنده چند مدل را در نظر گرفتم که در زیر اشاره میکنم.
-خواهشی که از دوستان داشتم برسی این مدل های انتخوابی من و در نهایت پیشنهاد مدل ویا مدل های برای اینجانب؛ و راهنمای اینکه اصولا انتخواب بهتری در برند های معتبر با شرایط و رنج بوجهِ من حال کمی بالا و پاین وجود دارد؟ یا خیر؟
-البته بنده به غیر از تعداد دنده و قیمت :n02:تفاوت های میان این مدل هارا متوجه نمیشوم آیا همه این مدل های ترمز هیدرولیک دارند؟ و به طور کلی این قصه چین و تایوان چگونه قابل تشخیص است؟ آیای شرکت گارانتی کننده معتبر وجود دارد؟

تومانA.FUJI NEVADA 1.6......................2014..................... 1,570,000
تومانB.FUJI NEVADA 1.4......................2014..................... 1,850,000
تومانC.FUJI NEVADA 1.3......................2014..................... 2,100,000
تومانD.FUJI NEVADA 1.3......................2013..................... 2,180,000
تومانE.FUJI NEVADA 1.1......................2014..................... 2,650,000
تومانF.FUJI NEVADA 1.1......................2013..................... 2,680,000

mansor_1381
07-08-2014, 12:08
من تا تاحدودی تاپیک های bike20.ir مطالعه کردم وکمی آشنای پیدا کردم نسبت به مسائل فنی هرچند حرفه ای نیستم اما تازه کار هم نیستم تا به حال 2 چرخ البته از کارخانه اساک قوچان با قطعات شیمانو داشتم 8 سالی هست که سوار دو چرخه نشدم سخن کوتاه کنم، اصل مطلب:
-محل زندگی شهر گرگان است شهری کوه پایه ای ، جنگلی و با شیب های نسبتا تندِ خیابانهایش
-قصد من از چرخ سواری بیشتر ورزش و طی کردن روزانه مسافت جاده ای سربالا 8km و قاعدتا برگشت همان مسیر در سراشیبی و گه گداری زدن به دل کوه و جنگل است
-هزینه ای که در نظر گرفتم همان دومیلیون تومان است ولی خب اگر بتوانم کمتر هزینه کنم بهتراست و اگر هم استاید نظرشان بر بیشتر هزینه کردن باشد مشکلی ندارم
-با توجه به مطلابی که خواندم استنباطم این بود با قد 173 سانتی من سایز مناسب 18 یا 17 اینچ ویا همان مدیوم و بهترین سبک برای من در این سطح ، کراس کانتری با فنر جلو وقفل دوشاخ و ترمز دیسکی هیدرولیک و بهترین برند در این سطح فوجی با قطعات شیمانواست ( هرچند نمی دانستم شیمانوهم دسته بندی دارد )؛ و بنده چند مدل را در نظر گرفتم که در زیر اشاره میکنم.
-خواهشی که از دوستان داشتم برسی این مدل های انتخوابی من و در نهایت پیشنهاد مدل ویا مدل های برای اینجانب؛ و راهنمای اینکه اصولا انتخواب بهتری در برند های معتبر با شرایط و رنج بوجهِ من حال کمی بالا و پاین وجود دارد؟ یا خیر؟
-البته بنده به غیر از تعداد دنده و قیمت :n02:تفاوت های میان این مدل هارا متوجه نمیشوم آیا همه این مدل های ترمز هیدرولیک دارند؟ و به طور کلی این قصه چین و تایوان چگونه قابل تشخیص است؟ آیای شرکت گارانتی کننده معتبر وجود دارد؟

تومانA.FUJI NEVADA 1.6......................2014..................... 1,570,000
تومانB.FUJI NEVADA 1.4......................2014..................... 1,850,000
تومانC.FUJI NEVADA 1.3......................2014..................... 2,100,000
تومانD.FUJI NEVADA 1.3......................2013..................... 2,180,000
تومانE.FUJI NEVADA 1.1......................2014..................... 2,650,000
تومانF.FUJI NEVADA 1.1......................2013..................... 2,680,000

۱- اولا کی گفته که فقط فوجی خوبه شما با بودجتون خیلی انتخابهای دیگه هم دارید
۲- درسته که ترمز هیدرولیک خوبه ولی هر هر ترمز هیدرولیکی که برای شما نمیشه ترمز اگه میخواین دوچرخه تون ترمز هیدرولیک داشته باشه از یک برند معتبر مثل شیمانو بگیرید
۳- مدل های ۲۰۱۴ قیمتهای بهتری دارند ۲۰۱۲ هم پیدا کردید که دیگه خیلی خوبه
۴ - همه مدلهایی که آوردین ترمز هیدرولیک دارند
۵ - چینی و تایوانیش رو روی دوچرخه اسمبل شده نمیشه تشخیص داد مگر اینکه با کارتن دربست بگیرید که اونوقت روی کارتن نوشته شده ساخت کجاست

dr.a.m
07-08-2014, 23:10
۱- اولا کی گفته که فقط فوجی خوبه شما با بودجتون خیلی انتخابهای دیگه هم دارید
۲- درسته که ترمز هیدرولیک خوبه ولی هر هر ترمز هیدرولیکی که برای شما نمیشه ترمز اگه میخواین دوچرخه تون ترمز هیدرولیک داشته باشه از یک برند معتبر مثل شیمانو بگیرید
۳- مدل های ۲۰۱۴ قیمتهای بهتری دارند ۲۰۱۲ هم پیدا کردید که دیگه خیلی خوبه
۴ - همه مدلهایی که آوردین ترمز هیدرولیک دارند
۵ - چینی و تایوانیش رو روی دوچرخه اسمبل شده نمیشه تشخیص داد مگر اینکه با کارتن دربست بگیرید که اونوقت روی کارتن نوشته شده ساخت کجاست

ممنون از پاسخ شما خب در درجه اول من اطلاعاتم زیاد نیست اگر براتون ممکنه برند های معتبر را معرفی کنید و این مدل ها کدومش ترمزش شیمانو هست؟ و اگر مدل خاصی پیشنهاد دارید بفرماید

shovalie_siyah
19-08-2014, 06:16
سلام
دوستان دوچرخه کراس کانتر از قیمت 2000000تا 2400000 تومان میشه معرفی کنید
اینو دیدم به نظرتون خوبه REVEL 29ER0 2013 جاینت
از دوچرخم سر در نمیارم میخوام جمعه ها بزنم به کوه و طبیعت قد 180 وزن 100 بد سایز دوچرخه میشه xl?

civilcal
28-10-2014, 09:56
دوستان گرامی، بنده میخوام یه فوجی نوادا 1.6 بگیرم، کسی اینجا داره؟ کیفیت چه طوره؟ به مشکل بر نمیخورم؟

متشکرم...

civilcal
29-10-2014, 10:56
دوستان گرامی، بنده میخوام یه فوجی نوادا 1.6 بگیرم، کسی اینجا داره؟ کیفیت چه طوره؟ به مشکل بر نمیخورم؟

متشکرم...

نبود؟؟؟؟؟؟؟

mansor_1381
30-10-2014, 11:56

متشکرم...

برو bike20.ir خیلی درمورد نوادا ۱.۶ مطلب نوشتند.

سعید.73
18-02-2015, 01:26
سلام من میخوام یه دوچرخه کورسی با بودجه 1.5بخرم.فقط میدونم مریدا و جیتان مارکهای خوبی هستن ولی از مدلاشون اطلاعی ندارم لطفا توضیح بدید.یه مشکل دیگه اینه که دوچرخه فروشی ها از این دوچرخه ها نمیارن ونمایندگیشونم نیست...

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-02-2015, 01:52
سلام
هیچوقت بدون رکاب زدن دسته دنده رو تکون ندین
این کار باعث زود پاره شدن سیم دنده یا خرابی دست دنده یا قطعات دنده عوض کن(شانژمان) میشه

Papi llon
06-04-2015, 11:34
منم از ویوا خوشم نمیاد
ولی من خودم گزینه 4 رو داشتم
ولی قدر نمدونستم تا این که ازم دزدیدن:n30:
حالا ک فکرشو میکنم میبینم چه چرخ خوبی بود
در ضمن درست نوشتی املاشو :)
من overlord police داشتم

amir13761377
01-07-2015, 10:34
سلام دوستان میخوام یک دچرخه کورسی در حدود یک میلیون تومان چیه

MOHAMMAD_ASEMOONI
01-07-2015, 11:23
سلام دوستان
تو ایران دوچرخه باتری دار دیدم 2 ملیون 500 هزار تومن
ظاهرش دوچرخه هست اما وقتِ لزوم میشه موتورسیکلت
شبیه اینها
اینها گواهینامه میخواد ؟

madou
02-08-2015, 14:01
سلام دوستان.
یه مدت کوتاهه حدود سه چهار ماهه که دوچرخه سواری میکنم. ی دوچرخه معمولی دارم الان میخوام یکی حرفه ای بخرم که بشه هم شهری استفاده کرد هم بین شهری و جاده خاکی هم مشکلی بهم نزنه.
حدود قیمتش هم میخوام تا 1500 باشه حالا با صد تومن کم و زیاد.
روون باشه و سربالایی ها هم فشار زیاد نیاره به زانوهام. چون همین الان هم مشکل داره زانوهای من.

saeid.saeid20
15-08-2015, 17:42
سلام
من یه دوچرخه می خوام بخرم زیاد اطلاعاتی ندارم در این زمینه
من وزنم 115 کیلو هستش و قدم 185
دوچرخه ای هم که میخوام برای راه اسفالت هستش برای رفت و آمد به محل کار میخوام
مسیر من جوریه که رفتنی سرپایینی هستش و اومدنی سربالایی برای این باید روان باشه
مبلغ تو مایه های 1 میلیون تا 1500 این حدودا

- - - Updated - - -

سلام
من یه دوچرخه می خوام بخرم زیاد اطلاعاتی ندارم در این زمینه
من وزنم 115 کیلو هستش و قدم 185
دوچرخه ای هم که میخوام برای راه اسفالت هستش برای رفت و آمد به محل کار میخوام
مسیر من جوریه که رفتنی سرپایینی هستش و اومدنی سربالایی برای این باید روان باشه
مبلغ تو مایه های 1 میلیون تا 1500 این حدودا

pury1361
01-10-2015, 17:24
سلام
راهنمایی لازم دارم بیزحمت
من دوچرخه gitane Fitzroy 20 دارم

میخواستم بدونم واسه سایکل توریست خوبه یا نه؟ :n20:
میشه با عوض کردن لاستیکاش یا قطعاتش واسه این کار آمادش کرد؟ یا باید یه دوچرخه مخصوص این کار تهیه کنم؟
ممنون

pury1361
01-10-2015, 17:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینم عکسش

Soroush-S
01-10-2015, 18:33
قیمت دوچرخه های کاوازاکی چنده؟

anti-military
03-10-2015, 15:53
دوچرخه چرا انقدر گرونه؟ من قبلا یکی داشتم 250 خریده بودم اما مفت نمی ارزید انداختمش دور :n02:

چند روز دیگه باید برم شهرستان اونجا جای خوبیه واسه دوچرخه سواری.
الان یه دوچرخه توریستی که سبک وزن باشه چه قیمتی میشه پیدا کرد؟

solmaz_joon
28-10-2015, 00:27
سلاممیخواستم یه دوچرخه ی خوب بخرم با رنج قیمت 1تا 2میلیون البته اگر تا 1.600م باشه بهترهنه اهل مسابقه هستمنه کوهستان رفتن حرفه ای و کوه های ناجورنه اهل حرکت زدن و پرشچون چاق شدم و دوچرخه خوب لاغر میکنه میخخوام برم دوچرخه بخرمبرای دوچرخه سواری توی شهر میخوام . برم باشگاه. برم خرید و دور بزنم. نهایت عوض یه گروه دوچرخه سواری بشم و تور برم اونم از اینایی که 20-30 کیلومتر نهایت میرنیه مقدار جاده خاکی و تپهداداشم اگه من دوچرخه بخرم سوار میشه و ذکر کنم یه مقدار وحشی بازی در میاره و رعایت نمیکنه همه جا میخواد ببره. پس از این دوچرخه الکی ها نباشه یا صرفا شهری و پیست.قدم 170 هستلطفا اسم دوچرخهقیمتو قطعاتش رو کامل بگیدممنون از کمکتون

solmaz_joon
28-10-2015, 00:33
سلام
میخواستم یه دوچرخه ی خوب بخرم با رنج قیمت 1تا 2میلیون البته اگر تا 1.600م باشه بهتره
نه اهل مسابقه هستم
نه کوهستان رفتن حرفه ای و کوه های ناجور
نه اهل حرکت زدن و پرش
چون چاق شدم و دوچرخه خوب لاغر میکنه میخخوام برم دوچرخه بخرم
برای دوچرخه سواری توی شهر میخوام . برم باشگاه. برم خرید و دور بزنم. نهایت عوض یه گروه دوچرخه سواری بشم و تور برم اونم از اینایی که 20-30 کیلومتر نهایت میرن
یه مقدار جاده خاکی و تپه
داداشم اگه من دوچرخه بخرم سوار میشه و ذکر کنم یه مقدار وحشی بازی در میاره و رعایت نمیکنه همه جا میخواد ببره. پس از این دوچرخه الکی ها نباشه یا صرفا شهری و پیست.
قدم 170 هست
لطفا اسم دوچرخه
قیمت
و قطعاتش رو کامل بگید
ممنون از کمکتون

solmaz_joon
28-10-2015, 00:42
سلام/
میخواستم یه دوچرخه ی خوب بخرم با رنج قیمت 1تا 2میلیون البته اگر تا 1.600م باشه بهتره/
نه اهل مسابقه هستم/
نه کوهستان رفتن حرفه ای و کوه های ناجور/
نه اهل حرکت زدن و پرش/
چون چاق شدم و اضافه وزن گرفتم و ماشینم رو هم فروختم و دوچرخه خوب لاغر میکنه /
میخوام برم دوچرخه بخرم/
برای دوچرخه سواری توی شهر میخوام . برم باشگاه. برم خرید و دور بزنم. نهایت عضو یه گروه دوچرخه سواری بشم و تور برم اونم از اینایی که 20-30 کیلومتر نهایت میرن/
یه مقدار جاده خاکی و تپه /
داداشم اگه من دوچرخه بخرم سوار میشه و ذکر کنم یه مقدار وحشی بازی در میاره و رعایت نمیکنه همه جا میخواد ببره. پس از این دوچرخه الکی ها نباشه یا صرفا مناسب شهری و پیست./
قدم 170 هست حداقل خودم رو بگیریم/
چون داداشم هم سوار میشه حداکثر وزن رو بگیر 96کیلو/
لطفا اسم دوچرخه/
قیمت/
و اسم قطعاتش رو کامل بگید/
ممنون از کمکتون

Arman_4479
10-12-2015, 17:59
سلام.
میخوام یه دوچرخه خوب بخرم.پرس وجو کردم دیدم همه میگن اورلود و ویوا..کدومشون بهتره ؟؟؟میشه یکم اطلاعات بهم بدید؟

mostafamasoumi
15-12-2015, 17:04
سلام . منم ی خوام دوچرخه بخرم ولی متاسفانه پول کافی ندارم یعنی نمی تونم زیاد هزینه کنم . شما بفرمایید تو چه قیمتی مد نظرتونه تا راهنماییتون کنم . این دو مارک نزدیک هم هستند ولی کلا تو رده متوسط هستند

اگه از دوستان کسی دوچرخه تمیز و کارکرده در حد زیر 500 داره پیام بده

amin666
31-01-2016, 01:25
سلام دوستان.تو رنج 800-900 تومن بین overlord police و مدلهای ویوا تو این رنج قیمت کدومو پیشنهاد می کنید؟ من خودم از اورلورد بیشتر خوشم اومد. فروشنده هم دوستمه گفت اورلورد بردار.دنده اوربورد شیمانو tourney هست و لاستیک Kenda.لوازمش فکر کنم مثل ویوا باشه. ویواهای این قیمت هم فکر کنم همین مدل لوازم رو دارن
راستی تو نت زیاد تعریف فلش رو شنیدم.ولی حیف ندارن تو مغازه.به نظرتون اورلورد مدل polece اوکیه یا چیز بهتر هم هست؟
راستی کار خاصی هم نمی کنم.برای تفریح و ورزش بیشتر

amin666
03-02-2016, 02:21
No Idea?????

alireza240
21-02-2016, 21:40
سلام دوستان یه دوچرخه خوب تو رنج قیمت 1 تومن تا یک میلیونو200 معرفی کنید

خودم دو تا دوچرخه دیدم ویوا به قیمت1200 و المپیا به قیمت850 هزار تومن ولی هر دوتاشون امکاناتشون دقیقا مپل هم بود مپلا دندهاشون هر دوتا یه ماکر لاستیکا یه مار ترمزا روغنی خلاصه کلا یکی بودن فقط مارک دوچرخه ها فرق داشت به نظرتون ویوا بهتره یا المپیا

amin666
28-02-2016, 01:26
سلام دوستان یه دوچرخه خوب تو رنج قیمت 1 تومن تا یک میلیونو200 معرفی کنید

خودم دو تا دوچرخه دیدم ویوا به قیمت1200 و المپیا به قیمت850 هزار تومن ولی هر دوتاشون امکاناتشون دقیقا مپل هم بود مپلا دندهاشون هر دوتا یه ماکر لاستیکا یه مار ترمزا روغنی خلاصه کلا یکی بودن فقط مارک دوچرخه ها فرق داشت به نظرتون ویوا بهتره یا المپیا

سعی کن از این برندهای متفرقه چینی نخری. بالای یه تومن حیفه بدی واسه اینا.یه برند خوب مثل جاینت یا فوجی و مریدا و ... بردار حد اقل یه دوچرخه تصیل سوار می شی.ترمز روغنی و شانژمان آلیویو و اینا تو مصرف عادی هیچ فرقی نداره.مگه بخوای کارای حرفه ای تر بکنی.به هر حال تنه استاندارد نباشه حتی ارزش ارتقا هم در آینده نداره

amir.emami8282
21-09-2016, 23:41
سلام دوچرخه بین یک و هشتصد تا دو تومن چی معرفی میکنید بعضیا میگن اسکات بعضیا میگن جاینت و ترینیکس و تو این رنج قیمت دوچرخه ای هست که حداقل بعضی از قسمتاش از شیمانو xt باشه سری m9000

فرستاده شده از SM-T311ِ من با Tapatalk

ali.reihani
24-10-2016, 00:06
دوستان در هنگام خرید دوچرخه حتما مواظب سطح کیفیت محصولات شیمانو باشید چون این محصولا 11 درجه کیفی داره که براتون پایین میزارم و بر اساس اون خرید کنید:

XTR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] JNvqfJ4wlvpNrp0pyv0phhNr%21-1452519760&ASSORTMENT%3C%3East_id=1408474395181679&FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374302051123&bmUID=1177445945285)

SAINT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DXR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DEORE XT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DEORE LX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HONE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DEORE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALIVIO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ACERA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALTUS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TOUREY

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

surena_iran2564
18-01-2017, 01:48
سلام .
میخواستم ببینم نظرتون راجع به دوچرخه Miro چی هست؟
این برند رو تقریبا میتونم بگم فقط تو ایران دیدم و گویا نمایندگی رسمیش هم در سایت mirobike این دوچرخه رو میفروشه. با توجه به قیمتی که داره، 2.5 میلیون، آیا کسی آشنایی داره که ارزش خرید داره یا خیر؟ ظاهرش که خیلی زیباست

majidli
18-01-2017, 12:30
سلام .
میخواستم ببینم نظرتون راجع به دوچرخه Miro چی هست؟
این برند رو تقریبا میتونم بگم فقط تو ایران دیدم و گویا نمایندگی رسمیش هم در سایت mirobike این دوچرخه رو میفروشه. با توجه به قیمتی که داره، 2.5 میلیون، آیا کسی آشنایی داره که ارزش خرید داره یا خیر؟ ظاهرش که خیلی زیباست
سلام
شما اگه میخوای 2.5 هزینه کنی از برندای معروف و فوق العاده giant .scott خرید کن

surena_iran2564
18-01-2017, 16:07
سلام
شما اگه میخوای 2.5 هزینه کنی از برندای معروف و فوق العاده giant .scott خرید کن

ممنون
تو این قیمت بین دو تا مدل جاینت Giant Revel 29er 1 2016 و Giant Talon 27.5 3 2016 کدوم رو پیشنهاد میکنی برای جاده های آسفالت و ناهموار. دوکاره دیگه !
قدم 182 هست.

تپل
06-07-2017, 22:15
بهترین انتخاب برای کوهستان از دو تا سه تومن چیه ؟

تپل
11-07-2017, 13:11
یک دوچرخه کوهستان در حدود سه تومن یا کمی بیشتر چی پیشنهاد میدید ؟

majidli
12-07-2017, 10:46
سلام
بنده scott scale 770 دارم واس 2016 البته قطعات رو ارتقا دادم
شما میتونی همینو 2017 بخری
واقعا دوچرخه عالی ای هستش
اگه میتونی بیشتر هزینه کنی 760 رو بخر

majidli
16-07-2017, 21:10
ممنون
تو این قیمت بین دو تا مدل جاینت Giant Revel 29er 1 2016 و Giant Talon 27.5 3 2016 کدوم رو پیشنهاد میکنی برای جاده های آسفالت و ناهموار. دوکاره دیگه !
قدم 182 هست.
دوست عزیز شرمنده من پیامتونو دیر دیدم...خریدین به سلامتی؟

poloton7
21-07-2017, 04:43
سلام..دوستان..یک دوچرخه برای اسفالت وخیابان برای کارهای روزمره...بوجه ام کمه.حدود ۴۰۰ تومن....کارکرده هم باشه ایرادی ندارد....چه مدلی بخرم ((سایز بزرگ))

majidli
21-07-2017, 10:46
سلام..دوستان..یک دوچرخه برای اسفالت وخیابان برای کارهای روزمره...بوجه ام کمه.حدود ۴۰۰ تومن....کارکرده هم باشه ایرادی ندارد....چه مدلی بخرم ((سایز بزرگ))
سلام
به نظرم پولتو حرومه دوچرخه های بنجل چینی نکن
اگه میتونی بودجه رو افزایش بدی یه دوچرخه بگیر که باش احساس راحتی کنی
در غیر این صورت باید بری سراغ دوچرخه هایی مثل گالانت و ...

poloton7
21-07-2017, 23:57
سلام
به نظرم پولتو حرومه دوچرخه های بنجل چینی نکن
اگه میتونی بودجه رو افزایش بدی یه دوچرخه بگیر که باش احساس راحتی کنی
در غیر این صورت باید بری سراغ دوچرخه هایی مثل گالانت و ...

سلام...تشکر...
یکی از دوستان با ۴۰۰تومن یک دوچرخه استوک ویوا فکر کنم مدل لانچر بود خریده....

majidli
22-07-2017, 10:30
سلام...تشکر...
یکی از دوستان با ۴۰۰تومن یک دوچرخه استوک ویوا فکر کنم مدل لانچر بود خریده....
شما تو دیوار ی نگاه بنداز پیدا میکنی حتما
فقط متناسب با قدتون بخرین

poloton7
22-07-2017, 13:16
شما تو دیوار ی نگاه بنداز پیدا میکنی حتما
فقط متناسب با قدتون بخرین
سلام.خیلی ممنونم سریع جواب می دهید....
من قدم ۱۸۰ است...جاینت که خیلی گران حتی جنس دسته دوم....ویوا کمی قیمتش بهتره ...بعد از ویوا که قیمت مناسب تری داره چه مارکهای خوبه؟؟؟
۲-برای خرید استوک به چه فاکتوری توجه کنم...مثلا چه ترمزی داشته باشه...دنده ها ..تنه.و...
majidli
22-07-2017, 19:30
سلام.خیلی ممنونم سریع جواب می دهید....
من قدم ۱۸۰ است...جاینت که خیلی گران حتی جنس دسته دوم....ویوا کمی قیمتش بهتره ...بعد از ویوا که قیمت مناسب تری داره چه مارکهای خوبه؟؟؟
۲-برای خرید استوک به چه فاکتوری توجه کنم...مثلا چه ترمزی داشته باشه...دنده ها ..تنه.و...
دیگه بعد از ویوا دیگه برند مفهومی نداره...همشون یکی هستن با اسمای مختلف
معمولا قطعات باید شیمانو باشه که خودش باعث گرون شدن دوچرخه میشه
موقع خرید دوچرخه رو قشنگ سوار شین چک کنید ...دنده هارو تعویض کنید مشکلی نداشته باشه...طوقه لنگی نداشته باشه
ایشالا که وضعتون توپه توپ شه بتونید یه دوچرخه خوب بخرید و لذت ببرید:n02:

poloton7
23-07-2017, 12:01
دیگه بعد از ویوا دیگه برند مفهومی نداره...همشون یکی هستن با اسمای مختلف
معمولا قطعات باید شیمانو باشه که خودش باعث گرون شدن دوچرخه میشه
موقع خرید دوچرخه رو قشنگ سوار شین چک کنید ...دنده هارو تعویض کنید مشکلی نداشته باشه...طوقه لنگی نداشته باشه
ایشالا که وضعتون توپه توپ شه بتونید یه دوچرخه خوب بخرید و لذت ببرید:n02:
سلام..
پس ویوا استوک می خرم...راستی من که قدم 180 سانتی متر است دوچرخه سایز 26 بخرم یا 28؟؟؟
ویوا چه مدلی بخرم توی رنج قیمت؟؟
باز هم ممنونم...
راستی دوچرخه ایرانی خوب نداریم؟؟

majidli
23-07-2017, 13:44
سلام..
پس ویوا استوک می خرم...راستی من که قدم 180 سانتی متر است دوچرخه سایز 26 بخرم یا 28؟؟؟
ویوا چه مدلی بخرم توی رنج قیمت؟؟
باز هم ممنونم...
راستی دوچرخه ایرانی خوب نداریم؟؟
شما باید به سایز تنه نگاه کنی متناسب با قدتون بخرین
دوچرخه رو سوار شین با توجه به عکس زیر پاهاتون برسه زمین و 5 سانتم فاصله برخورد بدن با تنه باشه
در مورد مدل هم با توجه به بودجتون باید ببین کدوم دوچرخه سالمتره و تر تمیزتره...مانور نمیتونین بدین رو مدل
زیادم سخت نگیرین...تا یه دوچرخه خوب بخرین

FINJAN
10-08-2017, 11:20
سلام دوستان
من الان یه دوچرخه دماوند دارم سایز 26 تنه بزرگ
مشکلم با دوچرخه اینه که طول تنه دوچرخه یکمی بزرگه باعث میشه که موقع دوچرخه سواری زیاد خم بشم !
واسه همین تصمیم گرفتم که یه دوچرخه با تنه جدید بخرم
دوچرخه هایی که به بودجه من میخورن مثل ویوا و اورلورد و الکس و ... هست در حد 600 تومن
یکی از دوستام و همچنین یکی از مغازه دارا گفت که قطعات شیمانویی که روی این دوچرخه های ارزون قیمت هستن اصلی نیستن !
حتی طرف میگفت دوچرخه های flash هم که نسبتا گرون تز از بقیه برند های چینی هستن اونا هم قطعاتشون اصل شیمانو نیست !
میخواستم بدونم که واقعیت داره ؟
خود مغازه دار بهم گفت که دماوند رو نفروش حیفه ! اگرم میخوای بفروشی سعی کن دوچرخه گرونتر بخری ! چون این دوچرخه های ویوا و اورلورد و فلش و ... لوازمشون در حد همین دوچرخه خودت هست !
منم سند دوچرخه رو برده بودم که بفروشم ولی پشیمون شدم ! میخواستم نظر دوستان رو هم بدونم
ممنون میشم راهنمایی کنین

majidli
10-08-2017, 13:08
سلام دوستان
من الان یه دوچرخه دماوند دارم سایز 26 تنه بزرگ
مشکلم با دوچرخه اینه که طول تنه دوچرخه یکمی بزرگه باعث میشه که موقع دوچرخه سواری زیاد خم بشم !
واسه همین تصمیم گرفتم که یه دوچرخه با تنه جدید بخرم
دوچرخه هایی که به بودجه من میخورن مثل ویوا و اورلورد و الکس و ... هست در حد 600 تومن
یکی از دوستام و همچنین یکی از مغازه دارا گفت که قطعات شیمانویی که روی این دوچرخه های ارزون قیمت هستن اصلی نیستن !
حتی طرف میگفت دوچرخه های flash هم که نسبتا گرون تز از بقیه برند های چینی هستن اونا هم قطعاتشون اصل شیمانو نیست !
میخواستم بدونم که واقعیت داره ؟
خود مغازه دار بهم گفت که دماوند رو نفروش حیفه ! اگرم میخوای بفروشی سعی کن دوچرخه گرونتر بخری ! چون این دوچرخه های ویوا و اورلورد و فلش و ... لوازمشون در حد همین دوچرخه خودت هست !
منم سند دوچرخه رو برده بودم که بفروشم ولی پشیمون شدم ! میخواستم نظر دوستان رو هم بدونم
ممنون میشم راهنمایی کنین
هرچقد پول دوچرخه بدی همونقدر ازش لذت میبری
نظر بنده اینه بودجتونو افزایش بدین تا یه دوچرخه خوب بخرین

FINJAN
10-08-2017, 14:55
هرچقد پول دوچرخه بدی همونقدر ازش لذت میبری
نظر بنده اینه بودجتونو افزایش بدین تا یه دوچرخه خوب بخرین
بنظرتون دوچرخه های در رنج 600 تومن با دوچرخه دماوند خودم چقدر فرق دارن ؟
ارزش داره عوض کنم یا تغییر زیادی احساس نمیکنم ؟

majidli
10-08-2017, 16:33
بنظرتون دوچرخه های در رنج 600 تومن با دوچرخه دماوند خودم چقدر فرق دارن ؟
ارزش داره عوض کنم یا تغییر زیادی احساس نمیکنم ؟
فقط میتونی برای تنوع عوض کنی...تغییر محسوسی نداره
شما بهترین کار اینه بودجه رو افزایش بدی یه دوچرخه خوب بخری

majidli
19-08-2017, 10:14
...................

majidli
19-08-2017, 10:15
...........

exman
23-03-2018, 12:40
چند مدتی بود دنبال خرید دوچرخه بودم و گمرکو زیر و رو کردم. در واقع دنبال ترک ۷۲۰ هستم با ترمزای دیسکی
به نظرتون اگه تو گمرک به یکی سفارش بدم میارن؟
بعد اینکه خودم برم ترکیه اونجا بخرم و قطعاتشو داخل چمدون بزارم میتونم راحت بیارم؟ گمرک و این چیزا گیر نمیده؟