PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : htc touch hd یا htc touch pro2

~ReZa~
14-06-2009, 22:31
سلام دوستان.
میخوام یه دونه پاکت پیسی بخرم لطفا با ذکر دلیل بگین htc touch hd خوبه یا htc touch pro2 به سایتهای معتبر هم نگاه کرده ام و میدونم چه چیزهایی نوشته اند ولی از دوستان میخوام منو بهتر تو خرید بین این دو گوشی راهنمایی کنند.
ممنون.:11:

s-a-l-i-m
15-06-2009, 07:02
تاچ پرو 2 به علت جدید بودن و داشتن کیبورد و اتصال به تی وی و صد در صد کیفیت بهتر و.......من میگم تاچ پرو 2 رو بگیر و اینکه
تاچ hd همان اول که یکبار رو تاچش یک لمس کنی 3 تا پیکسلش می سوزه که تو بعضی از رنگها خودش رو نشون میده و ضایع هست..........
و اینکه تاچ پرو زیبا تر هست.

~ReZa~
15-06-2009, 09:20
ممنون دوست عزیز.
در مورد تاچ پرو 2 تو gsmarena یه موردی درباره رادیوی این گوشی نوشته که من سر در نیاوردم چیه.
Factory locked by default, can be enabled منظورش از این نوشته چیه؟؟؟؟
در ضمن یعنی touch hd زود پیکسلاش با کار کردن میسوزه:18::18::18:.
یک چیزه دیگه هم که تو تاچ پرو 2 نیست نداشتن جک 3.5 میلیمتری هست ولی تو hd جک 3.5 میلیمتری وجود داره.نظرتون راجب این چیه؟؟؟

merikh_merikh
15-06-2009, 09:52
به نظره من تاچ پرو2 به علت داشتن کیبرد و جدید تر بودن بهتر میباشد.فکر میکنم که جک3.5 هم داشته باشه البته مطمعن نیستم.

faravahar
15-06-2009, 12:33
صد درصد تاچ پرو 2 بهتر هست. هم جدید تر هست. هم تاچ فلوی بهینه شده داره. صفحه کلید qwerty که خیلی مهمه. و اینکه اچ تی سی قول داده هنگامی که ویندوز موبایل 6.5 ریلیز شد تاچ پرو 2 و دیاموند 2 اولین گوشی هایی باشن که آپدیت می شوند.

ninja3000sh
15-06-2009, 14:14
رضا جان هر دو تا هم گوشیهای تکی هستند.
ولی طبق گفته دوستان touch pro2 بعلت جدید بودن و زوم بار داشتن و باطری قویتر داشتن میتونه گزینه خوبی واسه خرید باشه.
یک ایرادی که touch pro2 داره اونم نذاشتن جک 3.5 میلیمتری روی گوشی هست که اگه اونم میذاشت دیگه عالی میشد ولی خوب میشه اونو نادیده گرفت.
به نظر منم touch pro2 بهترین گزینه هستش.

~ReZa~
20-06-2009, 00:13
دوستان ممنون از راهنمایتان.
من یه سوالی پرسیدم در مورد رادیوی تاچ پرو 2 ولی متاسفانه نتونستم جواب بگیرم.
اگه ممکنه اینو یکی برای ما بگه منظورش چیه؟؟؟؟؟
Factory locked by default, can be enabled