PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه هارد اكسترنال ! ظرفيت خيلي زياد !!! :دي ! حدودا 1 ترا

bersam
14-06-2009, 22:06
خب ! همش رو توي تيتر كفتم !!! مارك عالي باشه ! لايف تايم هم باشه ! هزينه هم زياد مهم نيست ... ظرفيتش هم داقل 500 كيك حداكثر هم همين 1 ترا ! مكه جه خبره !!!

فقط اين هارد هاي اكسترنال همش USB هست ! LAN هم داره ؟

s-a-l-i-m
15-06-2009, 06:57
من هم می خواستم بخرم و به سوالات بالا این هم اصافه کنید که قیمت ا تترا با 2 تترا چقدر اختلاف داره ؟؟؟{ چون من شنیدم 15 تومان اختلاف دارند }

bersam
15-06-2009, 10:15
عجب ! يعني همش 15 تومن تفاوتشه ؟

خب ! كسي كزينه يا مارك خاصي با قيمت جيزي نبود ؟

s-a-l-i-m
15-06-2009, 10:25
کلا این بخش چندان فعال نیست باید کلی منتظر باشیم..........چون من می خوام برم لب مرز گفتم یکی بخرم که خیلی نیاز دارم چون فیلم زیاد دارم...........1 ترا کم هست.........دی

vioman
15-06-2009, 12:30
خب ! همش رو توي تيتر كفتم !!! مارك عالي باشه ! لايف تايم هم باشه ! هزينه هم زياد مهم نيست ... ظرفيتش هم داقل 500 كيك حداكثر هم همين 1 ترا ! مكه جه خبره !!!

فقط اين هارد هاي اكسترنال همش USB هست ! LAN هم داره ؟

دوست عزیز
در این زمینه تاپیک های زیادی وجود داره ، میتونید اونهارو مطالعه بفرمایید .
بطور کلی هارد های اکسترنال در ایران جزو براندی های زیر هستند.

Seagate
Maxtor
Western Digital
Hitachi

سیگیت و مکستور و وسترن بیشترین مشتری هارو دارند ، به هیچ وجه نمیشه گفت که کدامشون عالی هستند ، هر کدام در مدل هایی خاص نسبت به دیگری برتری دارند.

قمیت این هارد ها از حدود 100 هزار تومان شروع میشه ، هر مدل از رابط های خاص پشتیبانی میکنه ، مهمترین و پرکاربرد ترین رابط ها USB - Firewire1394 - E-Sata و Lan هستند.
اگر قصد استفاده از هارد به عنوان استوریج شبکه ای رو دارید ، باید از سری World Edition وسترن استفاده کنید ، قیمت هارد هایی که دارای پورت Lan باشند به مراتب بیشتره.:20:

من هم می خواستم بخرم و به سوالات بالا این هم اصافه کنید که قیمت ا تترا با 2 تترا چقدر اختلاف داره ؟؟؟{ چون من شنیدم 15 تومان اختلاف دارند }

دوست عزیز
اختلاف قیمت هارد یک دوترابایت حداقل 2 برابر هارد یک ترابایته
شاید چند درصدی کمتر:13:

اکثر هارد های اکسترنال 2 ترابایت ترکیبی از 2 هارد یک ترابایت در کنار هم هستند.:20:

کلا این بخش چندان فعال نیست باید کلی منتظر باشیم..........چون من می خوام برم لب مرز گفتم یکی بخرم که خیلی نیاز دارم چون فیلم زیاد دارم...........1 ترا کم هست.........دی

دوست عزیز
قعالیت های این بخش کم نیست ، تعدد تاپیک باعث میشه دوستان نتونند به همه ی تاپیک ها رسیدیگی کنند.

شما اگر قبل از عنوان سوال در یک تاپیک جدید فقط 1 دقیقه زمان برای جستجو در انجمن های مربوط بگذارید مطمئن باشید به پاسخ خودتون خواهید رسید.
اکثر جواب هایی که داده میشه تکرار مکررات هستند.:46:

موفق باشید
یا علی:11: