PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل برای ورود به ویندوز

sinasalar2007
11-06-2009, 22:57
سلام خسته نباشید

رفیقم یه لپ تاپ داره ، بعد اومده این طور که میگه یوزرشو اشتباهی پاک کرده !! بعد حالا که میخواد وارد ویندوز شه اون صفحه ی ابی که باید توی اون یوزر انتخاب کنی و پسوورد بزنی هیچی نیست ! فقط یه دکمه ی turn off هست !
بهش گفتم ctrl +alt+ del رو بزن و از administrator وارد شو میگه وقتی که administrator رو میزنم و اینتر می کنم این ارور میده :

unable to log on because off on account restrittion

حالا منظورش از این چیه ؟! میگه من برای Administrator هم پسوورد تعریف نکردم موقع نصب ویندوز ، اگر اسپل اروری هم که نوشتم اشتباه بود ببخشید ! اما اون کلمه ی اخری مطمئنم که درسته

MaMaD LooTi
12-06-2009, 02:18
سلام دوست عزيز. عموما واسه هك كردن ويندوز و ورود به اون دو روش داره كه هر دو رو واسه بقيه هم ميگم كه شما گفتي يكي از اونها رو بهش گفتي كه امتحان كنه

1-در هنگام ظاهر شدن منوي كاربران در ابتدا، دوبار كليدهاي Alt+Ctrl+Dlt را فشار دهيد، سپس در قسمت نام كلمه Administrator را تايپ كرده و قسمت پسورد را خالي بگذاريد و كليد Enter رابزنيد. در اين صورت وارد سيستم مي شويد.
2-براي اين كار قبل يا هنگام بالا آمدن ويندوز كليد F8 را زده، سپس بسته به نوع نياز خود يكي از گزينه هاي Sefemode را انتخاب كنيد. بعد از وارد شدن به ويندوز از منوي Start گزينه Run را انتخاب كرده و عبارت Control userpasswords را تايپ كنيد.
پنجره باز شده، داراي 2 زبانه به نام هاي User و Advanced مي باشد. زبانه User را انتخاب كنيد و تيك گزينه User Must Enter A Username and Password To Use This Computer را برداريد. با اين كار در هنگام وردو به ويندوز از شما پسورد گرفته نمي شود.حالا با استفاده از گزينه Add مي توان نام كاربري را اضافه كرد، با استفاده از گزينه Remove مي توان نام كاربري را حذف كرد. همچنين با استفاده از گزينه Properties مي توان ميزان دسترسي كاربران به ويندوز را تعيين كرد.

H@mid-Vista
12-06-2009, 12:19
سلام خسته نباشید

رفیقم یه لپ تاپ داره ، بعد اومده این طور که میگه یوزرشو اشتباهی پاک کرده !! بعد حالا که میخواد وارد ویندوز شه اون صفحه ی ابی که باید توی اون یوزر انتخاب کنی و پسوورد بزنی هیچی نیست ! فقط یه دکمه ی turn off هست !
بهش گفتم ctrl +alt+ del رو بزن و از administrator وارد شو میگه وقتی که administrator رو میزنم و اینتر می کنم این ارور میده :

unable to log on because off on account restrittion

حالا منظورش از این چیه ؟! میگه من برای Administrator هم پسوورد تعریف نکردم موقع نصب ویندوز ، اگر اسپل اروری هم که نوشتم اشتباه بود ببخشید ! اما اون کلمه ی اخری مطمئنم که درسته

در حالت سيف مود وارد بشين كه هميشه ادمين وجود داره
و بعد يك اكانت جديد بسزين

مستانه
15-01-2010, 11:49
سلام
من هم همين مشكل رو دارم ، در واقع خواهرم براي خودش يه يوزر ساخت ، بعد اون يوزر رو از طريق computer managment غير فعال و بهد پاك كرد ، اما الان وقتي ويندوز بالا مياد صفحه logon مياد و مي گه كه ctrl+alt+del رو بزنين ، اما بعدشنمي تونم با administrator لاگين كنم ! پيغام :
the system coudnot log on ,make sure username and domain are correct,....
رو مي ده ، در حاليكه قبلا با همين administrator لاگين مي كردم ، كارهايي كه شما گفتين هم انجام دادم، اما نشد ، در ضمن وقتي تو safemode هم بالا ميام باز هم صفحه logon windows باز مي شه و همان مراحل بالا .
لطفا راهنمايي كنيد .
اكانت administrator كه نمي تونه پاك بشه ! اما اگر هم وجود داره بايد از safemode بتونم وارد بشم ديگه!؟

r_22009
15-01-2010, 12:06
سلام
من هم همين مشكل رو دارم ، در واقع خواهرم براي خودش يه يوزر ساخت ، بعد اون يوزر رو از طريق computer managment غير فعال و بهد پاك كرد ، اما الان وقتي ويندوز بالا مياد صفحه logon مياد و مي گه كه ctrl+alt+del رو بزنين ، اما بعدشنمي تونم با administrator لاگين كنم ! پيغام :
the system coudnot log on ,make sure username and domain are correct,....
رو مي ده ، در حاليكه قبلا با همين administrator لاگين مي كردم ، كارهايي كه شما گفتين هم انجام دادم، اما نشد ، در ضمن وقتي تو safemode هم بالا ميام باز هم صفحه logon windows باز مي شه و همان مراحل بالا .
لطفا راهنمايي كنيد .
اكانت administrator كه نمي تونه پاك بشه ! اما اگر هم وجود داره بايد از safemode بتونم وارد بشم ديگه!؟
با این که این مباحث به انجمن لپتاپ ربطی نداره اما باید بگم administrator هم قابلیت پاک شدن و قابلیت disable شدن داره. پس احتمالا یا یکی از موارد بالا اتفاق افتاده یا پسوردشو عوض کردن(برای عوض کردن پسورد نیازی به داشتن پسورد قبلی نیست)پس امکان تغییر پسورد توسط فرد دیگری هست

مستانه
15-01-2010, 13:33
اگه بشه administrator رو غير فعال كرد ، پس چطور مي شه لاگين كرد؟در هر حال يه چيزي بايد وجود داشته باشه ديگه ! و اگه با غير فعال كردنش ديگه دسترسي به ويندوز نيست ، پس چرا خود ويندوز بايد اجازه همچين كاري رو
بده!؟

H@mid-Vista
15-01-2010, 16:06
اگه بشه administrator رو غير فعال كرد ، پس چطور مي شه لاگين كرد؟در هر حال يه چيزي بايد وجود داشته باشه ديگه ! و اگه با غير فعال كردنش ديگه دسترسي به ويندوز نيست ، پس چرا خود ويندوز بايد اجازه همچين كاري رو
بده!؟

ویندوز در مرحله نصب اجازه میده كه برای ادمین پاس بذارین
در ویندوز ویستا و 7 هم این روش جواب نمیده