PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آشنايي با طراحي وبسايت و يا وبلاگ دارن كمك كنن

nazanin 000
15-02-2006, 16:39
من به يه مشكل خيلي بزرگ برخورد كردم كه نياز به كمك شما بچه ها دارم اگر كمكم كنيد خيلي عالي ميشه راستش رو بخوايد من ميخوام به انتهاي وبلاگم يعني جايي كه پست ها تموم ميشه زيرش يه سيستم تاپلوي گفتمان راه بندازم كه كد اين تابلو رو هم دارم اما فقط نياز دارم كه يكي بهم ياد بده كه چه جوري اين كد رو طوري در قالب خودم قرار بدم كه در انتهاي صفحه همش به صورت ثابت باشه
من كد قالب رو براتون ميزارم تا اگر كسي تونست كمك كنه ببينه چيزي از اين ها ميفهمه و من كد رو با چه فرماني و در كجا بايد وارد كنم تا همش به صورت ثابت در انتهاي متن نمايش داده بشه

كد قالب وبلاگ من رو ميتونيد از اينجا ببينيد
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اينم كد تابلوي گفتمان كه ميتونيد از اينجا ببينيد
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فقط يكي برام توضيح بده كه چه جوري ميشه اين كار رو كرد چون من خيلي جاها ديدم و صد در صد خيلي از شما دوستان بلديد پس لطفا كمك كنيد

sr.pooyan
17-02-2006, 16:02
سلام دوست من فکر کنم با این کد مشکل شما حل بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ميلاد پوررجب
17-02-2006, 16:09
توي چه محيطي بايد بازش كنيم

neyrizboys
26-02-2006, 16:51
اين كد اچ تي ام ال قالب وب لاگ هست. همينو توي ويرايش قالب قرار بده... ( همه كدهاي قبلي رو پاك كن... جاش اين كدها رو بذار )

ميلاد پوررجب
27-02-2006, 07:45
اين كد اچ تي ام ال قالب وب لاگ هست. همينو توي ويرايش قالب قرار بده... ( همه كدهاي قبلي رو پاك كن... جاش اين كدها رو بذار )
اها براي وبلاگه منظورم اين بود كه آيا ميشه توي فرونت پيج قرارش داد ؟؟؟

neyrizboys
27-02-2006, 13:31
راستش من امتحان نکردم ببینم توی فرانت ÷یج میشه یا نه. شما همون قسمت ویرایش قالب برید راحت تر کارتون انجام میشه.

sr.pooyan
12-03-2006, 14:51
َراستش نمیدونم ولی همیشه قالبها تو فرانت پیج مشکل پیدا میکنن مخصوصن قالب وبلاگها
اگه راستشو بخواین من با MACROMEDIAdreamweaver اظافه کردم به کدتون ولی فکر کنم با یه کپی پیست تو ویرایش قالب درست بشه البته شایدم به شما موقع باز کردن وبلاگتون پیغام خطا بده
ولی به احتمال زیاد درسته