PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمایان کردن فایل های مخفی شده در سی دی

younes ebrahimi
11-06-2009, 09:22
یه سی دی دارم که میرم داخلش فقط فایل اتورانش معلومه با هر چه نرم افزار هم تو عالم امکان هست فایلهاش معلوم نیست از جمله iso buster یه سی دی اموزشی هم هست چطوری فایلهاشو پیدا کنم البته من که تمام نرم افزار هار چک نکردم ولی هر چی که سرچ کردم و تو اینترنت بهم معرفی کردن جواب نداده.(دلیل خواستن این نرم افزار اینه که این نرم افزار اموزشی شامل چند سی دیه که مثلا میرم رو فصل دوم میگه که سی دی 3رو بذار واسه همینه میخوام همشونو ادغام کنم و تبدیل کنم به یه دی وی دی که دیگه این پیغامو نده قبلا زیاد این کارو کردم امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم (در ضمن احتمالا یه قفله):11::11::11:

Mohsen6558
11-06-2009, 23:10
فکر نمی کنم این کارو بتونین بکنین مگر این که اتوران کاملی برا همه ساخته شده باشه و گرنه نمی شه
برای دیدن مسیر هم ساده ترین روش اینه که فایل EXE رو منتقل کنید دستکاپ بعد باز کنید خطایی که می ده ممکنه مسیر رو در خودش داشته باشه

Mohsen6558
11-06-2009, 23:10
فکر نمی کنم این کارو بتونین بکنین مگر این که اتوران کاملی برا همه ساخته شده باشه و گرنه نمی شه
برای دیدن مسیر هم ساده ترین روش اینه که فایل EXE رو منتقل کنید دستکاپ بعد باز کنید خطایی که می ده ممکنه مسیر رو در خودش داشته باشه