PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» مشکل با تمام بازی ها .

HoJJaT_007
11-06-2009, 00:53
سلام

دیگه خسته شدم

هی میگم مشکل سخت افزارمه ولی الان هر بازی زدم مشکل داره حتی Sims 3 هم که به کامپیوترم میخوره مشکل داره

God Father II
PES 2009
Prince Of Persia 4
Sims 3

مشکل اکثرا ایناست :

یا بازی کلا هنگ میکنه

یا وسط بازی یهویی صفحه استند بای میشه و بر نمیگرده

این دومی خیلی مهمه چون میخوام حلش کنم

چاره چیه ؟

لطفا از چیزایی که بی مورده نگید . مثل درایورم . چون درایورم آپدیته و سه بارم آپدیت کردم ربطی نداره .

سیستمم اینه :

Ram : 1GB OCZ DDR1
CPU : Intel 3.06 GHZ Hyper Threading
VGA : Geforce 8600 GT 512 MB

ممنون میشم راهنماییم کنید

Kianoosh
12-06-2009, 14:07
سلام

دمای قطعات؟احتمالا از کارت گرافیک هست ویندوز سالمه؟دایرکت ایکس؟

masterpc
13-06-2009, 03:38
گرافيك شما كاملا مناسب بازيهايي كه گفتي است.

فقط رمت يك كم ضعيفه چون ddr1 است.

cpu هم كمي ضعيف است . ولي توي گرافيك پايين نبايد مشكل داشته باشه. cpu celeron است؟؟؟

همون طور كه آقاي ارباب سايه ها گفتند دايركت ايكس رو هم آپديت كنيد.

سيستم رو هم رجيستريش رو با نرم افزارهاي تعمير رجيستري چك كنيد تا مطمئن بشويد ايراد نداره.

در آخر ويروس ياب سيستم رو هم آپديت كنيد . شايد ويروس داشته باشه سيستم.

ترجيحا از نود 32 كه سيستم رو كمتر درگير خودش مي كنه و سرعت كامپيوتر رو نمي گيرد استفاده كنيد.
موفق باشيد

imanjani
14-07-2009, 17:43
به احتمال زیاد باید از دمای cpu, gpu باید باشه یه سیلیکون بخر(خمیر سفید رنگ زیر فن cpu)و سیلیکون این دو قطعه رو تعویض کن مشکلت به احتمال زیاد حل میشه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

imanjani
14-07-2009, 17:45
در ضمن اگه از دایرکت ایکس یود بایید یه ارور مبنی بر نبودن یه فایل با پسوند dll می داد

Kianoosh
14-07-2009, 17:59
در ضمن اگه از دایرکت ایکس یود بایید یه ارور مبنی بر نبودن یه فایل با پسوند dll می داد

دوست من اول اینکه مشکل حجت از ریفرش ریت مانیتور بوده و در درست تعمیره...البته قطعی نیست مشکل عجیبیع...و بعدش اینکه چه ربطی داره به ارور!شما متن تمام خطاهای دی ایکس رو می دونی؟!!؟؟در ضمن دمای قطعات ایشون کاملا چک شده و مشکلی نداره:دی