PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در خرید رینگ با چه مارکی

saeid000
09-06-2009, 10:40
سلام دوستان ما میخواهیم واسه پژو خود که قراره تو این 1 .2 هفته به دستمون برسه رینگ بخریم میشه یکی از شما دوستان گرامی منو راهنمایی کنین برا خرید رینگ با چه مارکی وبا چه قیمتی و طریقه اصل یا بدل بودن اگه میشه با عکس با تشکر در ضمن میخوام هم خیلی خوابیده کنم ماشینو با کدوم رینگ خوب میشه و تا چه حد بخوابونم آیا زیاد خوابوندن ماشینو داغون میکنه یا نه اگه میشه منو راهنمایی کنین با تشکر .....

MoHaMaD ZaNd
09-06-2009, 14:45
دوست من چقدر ميخوايد خرج كنيد واسه رينگ ؟؟؟؟

saeid000
09-06-2009, 20:24
دوست من چقدر ميخوايد خرج كنيد واسه رينگ ؟؟؟؟

تقریبا دوست عزیز رینگ های خود ماشین که سفارشی هست رو میدم حوله حوش 500 تومان هم روش بزارم یکی دیگه بخرم اصلا این رینگ های جدید سفارشی کارخانه ای چه شکلی هست

D r i v e r
09-06-2009, 21:24
تقریبا دوست عزیز رینگ های خود ماشین که سفارشی هست رو میدم حوله حوش 500 تومان هم روش بزارم یکی دیگه بخرم اصلا این رینگ های جدید سفارشی کارخانه ای چه شکلی هست
دوست خوبم پژو پرشیا هست یا 405 ؟؟؟
کلا هرچی باشه
500 تومن رو چقدر میخوای روش بذاری؟؟؟
لاستیک رو میخوای چیکار کنی؟؟
چه سایزی میخوای بخری؟؟
برای ارتفاع زدن میخوای حرفه ای کار کنی یا میخوای فنر اسپرت بندازی یا فنر هارو ببری؟؟
کلا میخوای چقدر هزینه ارتفاع و رینگ و لاستیک کنی؟؟؟
رینگ به نظرم o.z هست bbs هم هست
مارکهای تایوانی هم هست

saeid000
09-06-2009, 23:15
دوست عزیز تقریبا 1.5 میخوام خرج کنم پژو پارس سفارشی میخوام (زیاد خوابیده با یه رینگ خوشگل با تعویض چراغ های جلو نئون و چراغ عقب LED ) و با یه طوری شبکه جلو سیاه آیا اینارو با 1.5 میتونم یا اصلا با چه قیمتی با تشکر فقط میخوام یه رینگ معرفی کنین با مارک خوب و مناسب و این که میگن خوابیده کردن ماشین رو داغون میکنه درسته با تشکر

D r i v e r
09-06-2009, 23:40
دوست عزیز تقریبا 1.5 میخوام خرج کنم پژو پارس سفارشی میخوام (زیاد خوابیده با یه رینگ خوشگل با تعویض چراغ های جلو نئون و چراغ عقب LED ) و با یه طوری شبکه جلو سیاه آیا اینارو با 1.5 میتونم یا اصلا با چه قیمتی با تشکر فقط میخوام یه رینگ معرفی کنین با مارک خوب و مناسب و این که میگن خوابیده کردن ماشین رو داغون میکنه درسته با تشکر
اولا ای کاش سوالاتتون رو توی همون تاپیک قبلی میپرسیدین
اینطور منظم تر میشد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فکر کنم برای چراغ ها 300 تومن باید کنار بذاری (چون نئون دار هم میخوای)
راستی 1.5 با پول رینگ و لاستیک های خودت یا بدونه
چون اینطوری چیزی حدود 2 تومن پول داری
ارتفاع یه کار معقول انجام بده که هم پلیس گیر نده و هم ماشین استاندارد بشه و هم اینکه رخ بهتری پیدا کنه
راه معقولش اینه که فنر 206 بندازی زیر ماشینت
راه معقول دیگه استفاده از فنر های بریده شده یا اسپرت هست که همون کار فنر 206 رو انجام میده(در حالت معقول)
شما باید حواست به سایز لاستیک هات و رینگ هات باشه
کمپانی رینگ هم که گفتم o.z هست bbs هست که این 2 تا خوبن و معروفن
یه مارکی هم هست فکر کنم ptc هست
اینم زیر خیلی از میاشین ها دیدم
فکر کنم شما یادت رفته ماشینت کارت طلایی به همراه گارانتی داره؟؟؟
اگه میخوای بیخیال اینا بشی بگو تا برات از چیزایی که در مورد ارتفاع زدن میدونم بگم:11:

saeid000
10-06-2009, 09:14
دوست عزیز اگه اینا رو بکنم کارت طلایی از بین میره یعنی نمیتونم خوابیده کنم در مورد تاپیک قبلیم هم چون خواستم مارک رینگ رو بدونم این تاپیک رو زدن با تشکر آره تقریبا با رینگ های خودم 2 تومن دارم با 2 تومن چکار کنم فقط خوابید ه و رینگ تو اولویت باشه
راستی دوست عزیز منم مشکلم سایز لاستیک ها ورینگ هاست دیگه چی استفاده کنم چکار کنم که کارت طلایی از بین نره کارت طلایی همون گارانتی هست

D r i v e r
10-06-2009, 09:40
راستی دوست عزیز منم مشکلم سایز لاستیک ها ورینگ هاست دیگه چی استفاده کنم چکار کنم که کارت طلایی از بین نره کارت طلایی همون گارانتی هست
در مورد سایز لاستیک ها برای اینکه به ماشینت رخ بهتری بده من پیشنهادم روی 205 هست
سایز رینگ هم 16 به نظرم خوشگل میشه
طرح رینگ هم که بسته به سلیقه خودت داره
ارتفاع رو اگه زیاد بزنی هم گارانتی ماشینت از بین میره و هم اینکه کارت طلایی !!!!!
کارت طلایی خیلی با حال تر از گارانتی هست :27::21::31:
کارت طلایی دیگه اجرت تعویض قطعات رو نمیخواد بدی
لنت هارو برات اگه مشکل داشته باشن مجانی عوض میکنن
10000 کیلومتر بهت روغن و ----- روغن میدن
قطعات جلو بندی که بعضی هاشون جز گارانتی حساب نمیشه در صورت مشکل داشتن برات عوض میکنن
همه ی اینا یه طرف اینکه حالت بیمه بدنه رو هم برات داره یه طرف
با کارت طلایی ماشینت در صورت تصادف و مقصر بودن خودت و یا اینکه به در ودیوار بزنی رو برات درست میکنن
فقط 5% فراشیز ازت میگیرن در صورت تصادف
در مورد ارتفاع هم من نظرم یه ارتفاع معقول هست و اونم انداختن فنر های 206 هست
میتونی بدی مکانیک خود ایرانخودرو هم برات انجام بده (البته برای این یکی اجرت میگیره :31:)

saeid000
10-06-2009, 12:19
دوست عزیز یه عکسی از این لاستیک های 205 نداری با تشکر شرمنده دیگه خیلی آقایی که بهم کمک میکنی
راستی دوست عزیز بعضی از دوستان میگن مثلا" لاستیک 205/50/16 بگیر مثلا گفتم ها... لاستیکی که تو میگی چجوری باشه /..../ ..../ 205

MoHaMaD ZaNd
10-06-2009, 12:54
دوست من معمولا ميگن 205 اونم فكر كنم پهناي لاستيكه !!!!!

D r i v e r
10-06-2009, 13:07
دوست عزیز یه عکسی از این لاستیک های 205 نداری با تشکر شرمنده دیگه خیلی آقایی که بهم کمک میکنی
راستی دوست عزیز بعضی از دوستان میگن مثلا" لاستیک 205/50/16 بگیر مثلا گفتم ها... لاستیکی که تو میگی چجوری باشه /..../ ..../ 205

ببین چیزی که من میگم لاستیک 205 میتونه 100 جور گل و طرح براش پیدا کنی
و با مارک های مختلف پیدا کنی
بعضی از دوستان هم راست میگن :31:
منظور اونها اینه که لاستیک با پهنای 205 و فاق 50 و سایز رینگ 16 بگیری
باید فاق لاستیک و اندازه رینگ با هم متناسب باشن
مثلا من لاستیکم پهناش 205 و رینگش 15 (فابریک) و فاقش 60 هست :11:
اون ارقامی که دوستات گفتن بسته به سایز رینگت داره :27:

saeid000
10-06-2009, 16:18
بابا نتونستم تشکر خالی بکنم خیلی آقایی امیر جان چاکرتم با مرام به خاطر رینگ میخوام بیام تهران که 1000 کیلومتری با تهران فاصله داریم اگه بیام رینگ های خوشکل وتک پیدا میکنم من آ_غ هستم یا همین طرف بخرم میخوام یکی بخرم که این طرف پیدا نشه تک باشه

D r i v e r
11-06-2009, 04:33
بابا نتونستم تشکر خالی بکنم خیلی آقایی امیر جان چاکرتم با مرام به خاطر رینگ میخوام بیام تهران که 1000 کیلومتری با تهران فاصله داریم اگه بیام رینگ های خوشکل وتک پیدا میکنم من آ_غ هستم یا همین طرف بخرم میخوام یکی بخرم که این طرف پیدا نشه تک باشه

خواهش میکنم
سروری
وظیفست
در مورد تک بودن اگه رینگ با مارک معتبر بخری مطمئن باش که چیز تکی از آب در میاد
چون هر کسی نمیره طرف پول زیاد دادن برای رینگ سعی کن رینگی هم بخری که از رینگ های خودت یا سبکتر باشه یا حداقل سنگین تر نباشه
البته اگر از برند های معروف استفاده کنی رینگهاشون رو معمولا سبک درست میکنن :11: