PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرا نشدن برنامه های dos در ویندوز 7

iramrafl
08-06-2009, 22:19
سلام......
من برنامه های Pascal و c رو که نصب کردم تو ویندوز 7 ولی بالا نمیاد.....حتی ویندوزم رو هم عوض کردم ولی بازم همونطور بود.................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MAR_Programmer
30-06-2009, 11:39
آخ که درد دل منو گفتی آقا چطوری میشه توی Administrator از cmd استفاده کرد
مشکل من اینه که توی کاربر عادی (ویندوز من چند کاربر داره) می تونم از cmd استفاده کنم اما وقتی از طریق کاربر Administrator وارد میشم میگه این کاربر به cmd دسترسی نداره (Permission Access Denied) اما یه برنامه به اسم Common Shell (اگر اشتباه نکنم - فقط هم برای Administrator کار میکنه) هست که مثل cmd عمل میکنه یعنی دستورات رو اجرا میکنه اما اجازه اجرای برنامه نمی ده - تمام این مشکلات وقتی توی کاربری با سطح (گروه کاربری) غیر از Administrator از بین میره!!!:13::9::23:
حالا چطوری می تونم این پیام مزخرف رو از بین ببرم و از cmd استفاده کنم؟

Masоud
30-06-2009, 13:57
سلام

روی Start کلیک کن و عبارت CMD رو تایپ کن.

بعد در قسمت بالاتر روی cmd کلیک راست کن و Run As Administrator رو انتخاب کن.

موفق باشید :40:

MAR_Programmer
01-07-2009, 09:18
سلام

روی Start کلیک کن و عبارت CMD رو تایپ کن.

بعد در قسمت بالاتر روی cmd کلیک راست کن و Run As Administrator رو انتخاب کن.

من دقیقا همین کار رو انجام دادم اما مشکل اینجاست که وقتی برنامه یا محیط CMD اجرا میشه یه پیام میاد که میگه کاربر Administrator به این قسمت دسترسی ندارد و کلیدی را فشار دهید!!! که در نهایت باعث بسته شدن محیط میشه :19: چه تو حالت عادی (اجرا از طریق Run) و چه از طریق منوی Start هیچ تفاوتی نمی کنه می خوام بدونم کجا می تونم سطح دسترسی به برنامه ها رو تایین کنم؟
البته بگم این مشکل زمانی به وجود اومد که من علاوه بر کاربر Admin یه کاربر جدید هم اضافه کردم یعنی سیستم دو کاربره شد چون تا قبل از اون من از طریق CMD یه USB Boot برای Win 7 ساختم

Masоud
01-07-2009, 13:54
من دقیقا همین کار رو انجام دادم اما مشکل اینجاست که وقتی برنامه یا محیط CMD اجرا میشه یه پیام میاد که میگه کاربر Administrator به این قسمت دسترسی ندارد و کلیدی را فشار دهید!!! که در نهایت باعث بسته شدن محیط میشه :19: چه تو حالت عادی (اجرا از طریق Run) و چه از طریق منوی Start هیچ تفاوتی نمی کنه می خوام بدونم کجا می تونم سطح دسترسی به برنامه ها رو تایین کنم؟
البته بگم این مشکل زمانی به وجود اومد که من علاوه بر کاربر Admin یه کاربر جدید هم اضافه کردم یعنی سیستم دو کاربره شد چون تا قبل از اون من از طریق CMD یه USB Boot برای Win 7 ساختم
سلام

عزیز مشکل حل شد :

فعال نمودن حساب کاربری Administrator در ویندوز 7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aminlahooti
08-04-2010, 06:31
با سلام و خسته نباشید به دوستان
من نحوه عمل کردن برنامه های تحت داس در ویندوز 7 را می خواهم