PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در باز گرداندن بک آپ دل 1640

esyo
08-06-2009, 21:34
سلام
دوستان یک مشکلی برام پیش آمده و تمام درایور های لپ تاب از صدا و دل سنتر و... پاک شدن و یا درست کار نمی کنند!
الان می خوام به تنظیمات کارخانه بر گردونم
از اون پارتشنی که برای ریکاوری گذاشته dell factory رو میزنم تا نصفه می ره و بعد پیغام میده!

چطور باید این کار رو بکنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
خیلی واجب هست و باید کار هام رو تا فردا تحویل بدم
با تشکر

scorpion818
09-06-2009, 00:05
باید recovery کنی. یه بار restart کن وقتی لوگوی Dell رو دیدی (همون اولش) F2 رو بزن تا بری توی Recovery.

mehdy.z
09-06-2009, 00:21
سلام
دوستان یک مشکلی برام پیش آمده و تمام درایور های لپ تاب از صدا و دل سنتر و... پاک شدن و یا درست کار نمی کنند!
الان می خوام به تنظیمات کارخانه بر گردونم
از اون پارتشنی که برای ریکاوری گذاشته dell factory رو میزنم تا نصفه می ره و بعد پیغام میده!

ممنون میشم راهنمایی کنید
خیلی واجب هست و باید کار هام رو تا فردا تحویل بدم
با تشکر

هارد رو که پارتیشن بندی نکردی؟ اگه کردی ممکنه قسمتهایی از درایور ریکاوری پاک شده باشه ولی اگه نکردی همون روشی رو که scorpion 818 گفته بکن...

esyo
09-06-2009, 01:04
نه دوست عزیز پارتیشن بندی نکردم
ممنون از راهنماییتون در این موقع شب

esyo
09-06-2009, 18:20
سلام
دوستان من الان می خوام به تنظیمات کارخانه برگردونم
موقع دیدن لوگوی دل f2 رو زدم ولی به ریکاوری نرفت! رفت تنظیمات بایوس!

برگردوندن به تنظیمات کارخانه نیاز به دی وی دی ویستا داره؟
چطور موقع بوت به ریکاوری برسم؟(بدون دی وی دی ویستا)

Insert the Windows Vista DVD into the DVD drive, and then restart the computer.
During the startup process, repeatedly press <F12>.
In the Boot Device Menu, press the <Down Arrow> to select *Onboard or USB CD-ROM Drive, and then press <Enter>. If the Boot Device Menu does not appear, restart the computer and repeat step 2.
When the Press any key to boot from CD or DVD screen appears, immediately press any key to start the computer from the Windows Vista DVD. For example, immediately press the <Spacebar> when the Press any key to boot from CD or DVD screen appears. If you do not press a key immediately, the computer may not start from the Windows Vista DVD. Instead, the computer may try to start the currently-installed copy of Windows Vista. If this situation occurs, restart the computer, and then repeat steps 2 and 3.
When Windows Vista starts from the Windows Vista DVD, other screens may appear during the startup process. If other screens appear, accept the default options, and then continue to the language settings screen.
On the language settings screen, click the appropriate language in the Language to install list, click the appropriate time and currency format in the Time and currency format list, click the appropriate keyboard layout to use in the Keyboard or input method list, and then click Next.
On the lower-left corner of the Install now screen, click Repair your computer.
If the Windows Vista Setup program detects any problems on the computer, click No when the program displays the following message:

Windows found problems with your computer's startup options.
Do you want to apply repairs and restart your computer?

In the System Recovery Options window, under Operating System, click Windows Vista (TM) Version, even if this entry is already selected, and then click Next to display the Choose a recovery tool window.
ممنون از شما

scorpion818
09-06-2009, 19:05
ببخشید اشتباه شد (یه 1 جا افتاده)! برای Recovery باید F12 رو بزنی.

esyo
09-06-2009, 19:16
ببخشید اشتباه شد (یه 1 جا افتاده)! برای Recovery باید F12 رو بزنی.
f12 هم فایده نداره!
چند گزینه مییاره که میگه
از رو سی دی باشه
هارد باشه یا یو اس بی
....
ممنون از لطفتون
اگر راه دیگه ایهست ممنون میشم بگید
:40:

scorpion818
09-06-2009, 23:39
می بخشید مثل اینکه من دوباره اشتباه کردم!! موقع بوت شدن باید دکمه F8 رو بزنید. در عین حال می تونید با cd ریکاوری هم این کار رو انجام بدید یعنی باید سیستم رو با این cd بوت کنید.

esyo
09-06-2009, 23:50
می بخشید مثل اینکه من دوباره اشتباه کردم!! موقع بوت شدن باید دکمه F8 رو بزنید. در عین حال می تونید با cd ریکاوری هم این کار رو انجام بدید یعنی باید سیستم رو با این cd بوت کنید.
نه دوست عزیز f8 هم جواب نداد
میره به حالت safe mode ولی ریکاوری نداره!
:19::11:

scorpion818
09-06-2009, 23:57
نه دوست عزیز f8 هم جواب نداد
میره به حالت safe mode ولی ریکاوری نداره!
:19::11:
من خودم این کار رو تا حالا نکردم :41: ولی این رو جایی خوندم که توی این روش (f8) چند تا گزینه هم برای ریکاوری داری. البته همون طوری که گفتم می تونید از cd ریکاوری هم استفاده کنید. اگه تونستم اطلاعات بهتری پیدا کنم خبر می دم.

scorpion818
10-06-2009, 00:01
این چند تا رو ببینید شاید به دردتون بخوره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

esyo
10-06-2009, 00:22
ممنون
یک گزینه داشت در مورد repair که آخرین گزینش در مورد برگردوندن به تنظیمات کارخانه بود.
بسیار عالی بود
حتی مک آفی رو هم برگردوند
با تشکر

_ermia
08-07-2009, 11:47
دوستان تو لینک دومی که scorpion818 گذاشتن، گزینه 7 منظورش چیه؟ یعنی" Dell Factory Image Restore" چیه که گفته اگه میخوایم انتخابش کنیم و اگه مطمئن نیستیم انتخابش نکنیم و ریست کنیم

بعد یه سوال دیگه، من اگه پارتیشن بندی کنم، و بعد بخوام بکاپ خود لپ تاپ رو برگردونم، مهم نیست که تعداد درایو ها تغییر کرده؟ خودش C رو میشناسه؟