PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تست انتی ویروسها

M.e.h.r.a.n_Swe
23-01-2005, 18:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در بسیاری از Forum ها و سایتهای ایرانی و خارجی برام جالب بود که نظرات افراد مختلف رو در مورد انتی ویروسهای مختلف بخونم و در همه سایتها می بینیم که مردم وسواس خیلی زیادی در مورد انتی ویروسها بخرج میدن در حالی که بسیاری از انها نیز به گفته خودشای اطمینان ندارند و متاسفانه بسیاری از افراد در انتخاب یک انتی ویروس اول معروف بودن ان را در نظر میگیرند و بعد به حجم ان توجه میکنند که از جمله یکی از افراد همین فروم برای من نوشته بودند که شما چقدر علمتون کمه که انتی ویروسی که 10 مگابایت بیشتر حجم نداره رو بهتر از نرتون میدونید

بهر حال دوستان این فقط یک مثال بیشتر نبود ... امروز داشتم در اینترنت گشتی میزدم که یه سایتی برخوردم که من سعی میکنم خلاصه ای از نوشته های این سایت رو براتون بنویسم

AntiVirus Test

این تست در تاریخ 10 الی 25 August 2004 انجام شده

همه برنامه ها و انتی ویروس هایی که در این تست شرکت داشتند از اخرین نسخه انها استفاده شده

در این تست 76556 نوع مختلف ویروس بر علیه انتی ویروسها و انتی تروجانها بکار برده شده که در اینجا به بعضی از انتی ویروسها اشاره میکنم

Kaspersky, F-Prot, RAV, Nod32, Dr.Web, Sweep, BitDefender, E-Trust and McAfee antivirus programs

این تست بر روی انتی ویروسهای کاملا رجیستر شده انجام شده و بر روی نسخه های Demo And Free version هیچ گونه تستی انجام نشده

در این تست حملاتی که بر علیه انتی ویروسها انجام شده از شیوه های مختلفی از جمله ایمیل نیز استفاده شده

فورمت فایلهایی که ویروسها در داخل ان جاسازی شده بودند

BAT, ΒΙΝ, CLA, CLASS, CLS, COM, CSC, DAT, DOC, ELF, EML, EXE, HLP, HQX, HTA, HTM, IMG, INF, INI, JS, MAC, MDB, MSG, OLE, PHP, PIF, PL, PPT, PRC, REG, SCR, SH, SHS, SMM, STI, TD0, TPU, VBA, VBS, WBT, XLS, XMI, XML

چند نمونه از شیوه های مختلف که بر ضد این انتی ویروسها بکار گرفته شده ...

File = BeOS, FreeBSD, Linux, Palm, OS2, Unix, BinaryImage, BAS viruses.

MS-DOS = MS-DOS and HLL*. viruses
.
Windows = Win.*.* viruses.

Macro = Macro and Formula viruses.

Malware = DoS, Constructors, Exploit, Flooders, Hoax, Jokes, Nukers, Sniffers, Spoofers, Virus Construction Tools, Virus Tools, Corrupted, Droppers, Intended, PolyEngines.

Script = BAT, Corel, HTML, Java, Scripts, VBS, WBS, Worms, PHP, Perl viruses.

Trojans-Backdoors = Trojan and Backdoor viruses.

و حالا جواب تستی که خیلی ها منتظرش هستند

خوب دوستان و حالا منتظر نظرات شما نیز هستم
در ضمن برای اطلاعات بیشتر شما میتوانید به این سایت زیر مراجعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نظرات یادتون نره دوستان البته امیدوارم دوست عزیزمون که میگفتن انتی ویروس باید حجمش بالا باشه به جوابشون رسیده باشند

موفق و پیروز باشید
مهران

Navid
23-01-2005, 18:38
مرسی M.e.h.r.a.n_Swe جان
بسیار جالب بود دستت درد نکنه

M.e.h.r.a.n_Swe
23-01-2005, 19:52
خواهش نوید جان

جواب تست تاریخ 2-12 oct 2003

البته با 58306 نمونه ویروس و تمامی کارهایی که در بالا گفته شد

برای دیدن ادامه لیست میتوانید به این سایت مراجعه کنید

دانلود جزئیات بیشتر به صورت 2 فایل PDF با حجم 300 KB

Ehsani
24-01-2005, 02:04
اقا اين لينك kaspersky رو بزار اگه داري بددد طلبه شدم نصبش كنم ببينم چيه ... :wink:

M.e.h.r.a.n_Swe
24-01-2005, 02:30
اینم لینک دانلود همراه با کرک تست شده در ضمن اخرین نسخه اش میباشد

Kaspersky AntiVirus Personal 227

دانلود فایل اینستال با حجم 10.6 مگابایت

دانلود کرک Password: p30world.com

در ضمن اگر گسی نسخه پرو از این انتی رو داره همراه با کرک تست شده بزاره هر چند گه هنوز کرکی برای نسخه جدیدش که 3 روز پیش اومده ساخته نشده

یک نکته دیگه هم اینجا اشاره کنم که من F-Secure internet Security 2005 رو بر روی سیستمم نصب کردم و کارش حرف نداشت و از لحاظ امنیتی میتونم بگم که جزو بهترین ها هستش ولی فقط 2 تا شماره سریال براش وجود داره که هیچ کدومش هم کار نمیکنه پس بی خیالش

موفق باشید
مهران

Ehsani
24-01-2005, 07:16
مهران جان دستت درد نكنه...ممنوونم از لطفت :wink:

Ehsani
24-01-2005, 08:13
اقا اين كرك موقع دانلود error ميده.. :oops:
خواهشن مكنم يه لينك ديگه بزا... :wink:

M.e.h.r.a.n_Swe
24-01-2005, 14:16
این نوع دانلود ها که فایل در سایتی Upload شده باید حتما توسط دانلود خود ویندوز گرفته شود و یا توسط دانلود معمولی Opera

خودم بیشتر از 3/4 مرتبه امتحان کردم و مشکلی نداشت پس بهتره که شما مشکلتون رو با دانلود کردن حل کنید

موفق باشید
مهران

Ehsani
24-01-2005, 15:35
مهران جان بينهايت ممنونم از راهنماييت... درست دانلود شد
راستي اين سايت چند مگ فضا ميده ؟؟؟rapidshare.de

m_amin
24-01-2005, 17:35
5 مگ میده
مهران جان
این 2 تا سریال که کار نمیکنه بده تا دنبال اونا بگردیم

m_amin
24-01-2005, 17:36
5 مگ میده
مهران جان
در ضمن خیلی هم باهال بود ایول

M.e.h.r.a.n_Swe
24-01-2005, 19:39
مهران جان بينهايت ممنونم از راهنماييت... درست دانلود شد
راستي اين سايت چند مگ فضا ميده ؟؟؟rapidshare.de

عزیز در این سایت شما میتونید تا 20 مگابایت رو با سرعت بالا upload کنید و این کار رو شما 3 دفعه در روز میتوانید انجام دهید

در ضمن خوشحالم که مشکلتون حل شد

موفق باشید
مهران

M.e.h.r.a.n_Swe
24-01-2005, 19:43
5 مگ میده
مهران جان
در ضمن خیلی هم باهال بود ایول

امین جان منظور شما رو از سریال متوجه نشدم
این انتی ویروس Reg Key داره که شما این رو در هنگام اینستال کردن برنامه بهش میدید و در ضمن خودم تستش کردم و میتونم بگم که 100% کار میکنه و شما میتونید تا یک سال ازش استفاده کنید ولی بعد از یک سال هم با کمی دست کاری در کلید رجیستری میتونید مدتش رو بیشتر هم بکنید که فکر نکنم لازم باشه چون تا یک سال دیگه حتما نسخه جدیدش خواهد اومد

موفق باشید
مهران

Strasboorg
24-01-2005, 20:17
كي بو د هي ميگفت
Bit defeder
بهترين در جهان و اين صحبتا

Strasboorg
24-01-2005, 20:20
البته اين انتي ويروسا همشون ورسيون پايين ها

M.e.h.r.a.n_Swe
24-01-2005, 20:42
LooooL :D

عزیز امروز ممکنه که یک چیزی خوب باشه و فردا همین چیزی که امروز بهترین بوده بشه بدترین

در ضمن همین Kaspersky هم چندین عیب بزرگ داره که برای نمونه میتونم به 2 تا از اونا در اینجا اشاره بکنم

تروجانهایی هستند که BiTdefender تو هوا میخوردش ولی Kaspersky عین خیالشم نیست

اگر قفل تالک یاهو مسنجر رو به اسم Yaheek چک کنی در داخلش یک DLL وجود داره گه این دی ال ال یک Trojan میباشد که BitDefender کلا شناساییش میکنه ولی Kaspersky اصلا

و دومین تروجان این تروجانی میباشد که در پایین لینک دانلودش رو نوشتم .... البته این تروجان فقط برای ازمایش کردن AntiVirus ساخته شده و هیچ گونه ضرری برای سیستم نداره ولی طرز کارش دقیقا مثل یک تروجان هستش پس باید Kaspersky این رو هم تشخیص بده که نمیده

ولی BitDefender به قول معروف تو هوا میزنتش

در ضمن یک نکته رو هم اینجا بگم که

من در این تایپک از هیچ انتی ویروسی دفاع نکردم و قصد من فقط اطلاع رسانی به دوستان بوده و هستش ولی متاسفانه برداشت ها غلط میباشد

اگر شما فردا Norton 2005 رو لینک فولش رو از من بخواهید سعی خودم رو خواهم کرد که براتون پیدا کنم ولی گذاشتن لینک دانلود برای شما و هر کس دیگری دلیل بر تایید ان نمیباشد

و اما در مورد نسخه انتی ویروسها که گفتید اینها همه اشان قدیمیند .... اگر شما به تاریخ تستی که بر روی این انتی ویروسها انجام شده دقت بیشتری میکردید متوجه میشدید که در ان زمان همین نسخه وجود داشته و از اخرین نسخه های موجود برای تست استفاده شده و از این تاریخ به بعد هم فعلا تستی بعمل نیامده و اگر تست رو انجام دادند حتما من هم جوابش رو به اطلاع دوستان خواهم رساند در ضمن این تستی هم که انجام شده قدیمی نیست و مال 4/5 ماه پیشه

موفق باشید
مهران

Strasboorg
25-01-2005, 01:17
عزیز امروز ممکنه که یک چیزی خوب باشه و فردا همین چیزی که امروز بهترین بوده بشه بدترین

و اما در مورد نسخه انتی ویروسها که گفتید اینها همه اشان قدیمیند .... اگر شما به تاریخ تستی که بر روی این انتی ویروسها انجام شده دقت بیشتری میکردید متوجه میشدید که در ان زمان همین نسخه وجود داشته و از اخرین نسخه های موجود برای تست استفاده شده و از این تاریخ به بعد هم فعلا تستی بعمل نیامده
پسر خوب اين كه شد ضد و نقيض
بعدشم چرا ميزني
تازه دستتم درد نكنه كه اين پست رو گزاشتي
ما كه طلبكار نيستيم 8)
:lol:
من كه گفتم اينا ورسيون پايينتره
خودتم گفتي يه روز اين خوبه يه روز ديگه يه چيز ديگه
:wink:

M.e.h.r.a.n_Swe
25-01-2005, 02:03
دوست عزیز هر کسی برای خودش نظر شخصی داره و هر کسی از هر واقعه ای که رخ میده یک برداشت رو میکنه ولی چیزی که اینجا مهمه اینه که در نظریات و افکار همدیگر دخالتی نشه

اگر امروز به نظر من AVG انتی ویروس خوبی باشه ... دیگه این نظر من هستش که در انجمن مطرح میکنم و اگر شما هم نظری داری میتونی مطرح کنی ولی این دلیل نمیشه که نظر دادن همدیگر رو محــــــــــکوم کنیم و هیچ کسی هم نه میتونه محــــــــــــکوم کنه و نه اجازه اش رو داره و نه توانشو

پس بهتره که به جای محـــــــــــکوم کردن نظرات همدیگه از نظرات و تجربیات هم در مورد مسائل مختلف استفاده کنیم

در ضمن هیچ کسی رو هم اینجا مجـــــــــبور به قبول کردن نظر و یا مطلبی که نوشتم رو نکردم و شما هم میتونی قبول داشته باشی و همچنین میتونی نداشته باشی

در ضمن بعضی ها به جای منطقی و علمی صحبت کردن چسبیدن به تیکه انداختن ...... دوست عزیز اگر شما نظری رو داری که ما نمیدونیم پس بهتره که با دلیل مثل من بیای ارائه بدی که ما هم استفاده بکنیم و اگر هم همین مطلب رو قبول داری و نظری بیشتر از این نداری پس دیگه این 2 کلمه نوشتن و رفتن چه معنی جـــــــــــــز گیر دادن میتونه داشته باشه

امیدوارم که دفعه اینده بتونم شما رو دوست عزیز صدا کنم

در ضمن یادمون نره که هیچ چیزی در این دنیا نمی تونه 100% باشه ولی میتونه امکانش وجود داشته باشه به همین دلیل من منظور شما رو که گفتید این شد ضد و نقیض نفهمیدم پس بهتره که اول به گفته هاتون بیاندیشید و بعد زحمت تایپش رو بکشید

موفق باشید
مهران

M.e.h.r.a.n_Swe
25-01-2005, 02:16
[quote] :lol:
من كه گفتم اينا ورسيون پايينتره
خودتم گفتي يه روز اين خوبه يه روز ديگه يه چيز ديگه

در مورد این حرفتون هم اگر شما به خودتون زحمت میدادید و یک سر به سایتی که در صفحه قبل معرفی کردم میزدید متوجه میشدید که در طول مدت 3 سال و نصفی Kaspersky و F-Secure رتبه اول و دوم رو در این تست هایی که بر روشون صورت گرفته بدست اوردند و دیگه بقیه اش مربوط میشه به برداشت طرف و اندیشیدنش نسبت به این تست انتی ویروسها

موفق باشید
مهران

Strasboorg
25-01-2005, 10:45
شما خيلي قشنگ صحبت ميكنيا
اصلا شما درست ميگي.
باشه؟

Strasboorg
25-01-2005, 10:48
يه چيز ديگه
پي ام تو بخون

M.e.h.r.a.n_Swe
25-01-2005, 14:48
من بغیر از اینکه جواب شما رو دادم صحبت دیگه ای نکردم و تمامی صحبتها از حرفهای شما ناشی میشه

در ضمن شما هم پیغام خصوصی تون رو چک کنید

موفق باشید
مهران

Ehsani
25-01-2005, 14:49
مهران جان و strasboorg جان هر كسي ميتونه نظر شخصي خودش رو داشته باشه اختلاف نظر نبايد باعث كدورت در دوستي بشه ... :wink:

M.e.h.r.a.n_Swe
25-01-2005, 14:57
درسته احسان جان و من هم از اولش همینو خواستم به شیوه های گوناگــــــون بگم که هر کسی نظری داره و ما نمی تونیم بگیم که شما باید حتما مثل من فکر کنی

احترام گذاشتن به نظرات همدیگه در هر زمینه ای حرف اول و اخر منه

در ضمن دوست عزیز احسان جان متشکرم از اظهار نظرتون

موفق و پیروز باشید
مهران

vahidmv
27-01-2005, 21:29
دوستان عزيزي كه اين انتي ويروس رو مي خوان مي تونن از اين ادرس اخرين نسخه پرو رو بگيرن Kaspersky Anti-Virus Personal Pro 5.0
ftp://195.218.139.150/trial/registered/7GWVHI4BGYH4CDHP89NZ/kav5.0trial_personalpro_en.exe
البته اين نسخه اپديت شده و سايت الان نسخه 5.18 رو ارايه داده و كرك زير براي اين نسخه كار نميكنه
دوستاني كه نسخه 5.14 رو دارن ميتونن از اين كرك استفاده كنن

اين هم كرك نسخه 5.14

Ehsani
28-01-2005, 07:07
اين كرك مال همين نسخه اي هست كه لينكشو دادي؟؟

M.e.h.r.a.n_Swe
29-01-2005, 15:09
احسان جان فکر کنم کرکی که ایشون معرفی کردند مربوط به این نسخه زیر باشد

Kaspersky personal pro 5.0.14

Ehsani
29-01-2005, 16:28
مهران جان ميشه لينك نسخه 5.0.14 رو اينجا بدي كه من ديگه نرم تو انجمن درخواستش رو بدم..اخه خودم search كردم دقيق نسخه 5.0.14 رو نديدم...
واقعا از راهنمايي و كمكت ممنونم... :wink:

Amir_P30
29-01-2005, 22:02
با سلام

آقا اين سايت براي مقايسه بهترين ها:
همه نوع از برنا مه ها رو با هم مقايسه كرده.

اين هم براي آنتي ويروس ها:

در ضمن اين برنامه بيت دفندر واقعا خوبه ؟؟
بچه هايي كه دارن لطفا بگن
دارم يكم وس وسه ميشم

لينك دانلودش رو هم بزاريد لطفا
(كرك و سريال يادتون نره) :mrgreen:

M.e.h.r.a.n_Swe
29-01-2005, 22:53
امیر جان قبل از هر چیز ممنون از اظهار نظرتون

در این سایتی که شما هم بهش اشاره کردید من هم قبلا بهش سر زده بودم و به این نتیجه رسیدم که این سایت انتی ویروسها رو از نظر کاربردی مقایسه کرده مثلا اگر Norton بتونه که Messenger ها رو هم Support کنه اونوقط امتیازش نسبت به بقیه انتی ویروسها بیشتر میشه و همین طور که اگر در همین سایت مشاهده کنید F-Prot Antivirus نمی تونه که Messenger رو ساپورت کنه و از لحاظ کاربردی هم از Norton کمتر میباشد به همین دلیله که F-Prot نسبت به Norton در رتبه پایینتری قرار دارد
البته قابلیت ساپورت کردن Messenger ها رو فقط برای نمونه اشاره کردم
ولی چه خوب میشد که همین سایت انتی ویروسها رو از لحاظ شناسایی ویروس و تروجان نیز میسنجید

با BitDefender من کار کردم و از لحاظ کارکرد نیز خیلی خوبه و تنها انتی ویروسیه که Registery رو نیز تحت کنترل خودش قرار میده ولی از لحاظ شناسایی ویروس و تروجان من زیاد نتونستم بهش اعتماد کنم چون یک روز که یکی از دوستانم از کمی سرعت کامپیوترش شکایت میکرد و یک سری چیزهای دیگر هر کاری کردیم کامپیوتر این دوستم درست نشد حتی خودم از طریق MSN مجبور به وارد شدن به کامپیوترش شدم ولی هیچ گونه مورد مشکوکی مشاهده نکردم ولی بعد از Unistall کردن BitDefender Professional 8.0 و نصب Kaspersky با تعجب دیدم که 14 گونه ویروس و تروجان بر روی کامپیوتر کار میکرده که نه تنها BitDefender قادر به تشخیص انها نبوده بلکه خیلی از انتی ویروسهای دیگه نیز همینطور بودند

البته این فقط تجربه شخصی من از این انتی ویروس بود که همین تجربه باعث Unistall شدنش از سیستم من نیز شد حالا من لینک دانلودش رو در پایین برای کسانی که میخواهند از این انتی ویروس استفاده کنند مینویسم همراه با شماره سریالی که خودم تستش کردم

یک نکته دیگه راجب BitDefender Professional 8.0 و اون اینکه این انتی ویروس همراه خود یک فایروال هم دارد که اکثر ما لین را میدانیم ولی نکته مهمی که من بهش پی بردم اینه که فایروال BitDefender قادر نیست که جلوی حملات DoS و یا هکرها رو بگیره و فقط میتونه Application ها و یک سری چیزهای دیگه رو تحت کنترل خودش داشته باشه

BitDefender Professional Plus 8.0.138

Serial

AC4F1-23FE2-9617A-182BB

موفق و پیروز باشید
مهران

M.e.h.r.a.n_Swe
29-01-2005, 23:03
مهران جان ميشه لينك نسخه 5.0.14 رو اينجا بدي كه من ديگه نرم تو انجمن درخواستش رو بدم..اخه خودم search كردم دقيق نسخه 5.0.14 رو نديدم...
واقعا از راهنمايي و كمكت ممنونم... :wink:

احسان جان این نسخه رو که شما میخواهید متاسفانه لینک دانلودش دیگه وجود نداره ولی من خودم شخصا دارمش ولی مشکلی که اینجا وجود داره اینه که سایتی که من می خوام اینو روش Upload کنم سرورش از کار افتاده و اگر درست شد براتون Upload خواهم کرد

و اما در مورد نسخه جدید یعنی Kaspersky Personal Pro 5.0.19 دوست عزیز شما با رفتن به خود سایتش هم میتونی اینو دانلود کنی ولی متاسفانه هنوز کرکی برای این نسخه ساخته نشده

Kaspersky Antivirus Personal PRO 5.0.19

M.e.h.r.a.n_Swe
29-01-2005, 23:20
خوب احسان جان خوشبختانه سرور سایت هم درست شد و مشکل هم به خاطر این بود که حجم فایلی رو که میشه بر روی این سایت Upload کرد از 20 مگابایت به 30 مگابایت ارتقا داد که فکر کنم این هم از شانس شما بوده چون این انتی ویروس که میخواستم براتون Upload کنم حجمش بیشتر از 20 مگ بود :mrgreen:

Kaspersky Personal Pro 5.0.14

Size: 23,6 MG

داخل سایت که شدید در پایین صفحه نوشته FREE Download بر روی ان کلیک کنید و 40 ثانیه صبر کنید تا لینک رو بهتون بده

در ضمن اگر هر کسی تونست کرکی پیدا کنه که بتونه باهاش رجیستر کرده باشه لطفا ادرس کرکش رو اینجا بنویسه چون من هر چقدر که Reg Key ها رو برای این نسخه تست کردم هیچ کدومش کار نکرد و این در حالیه که تنها نسخه از نسخه های پرو میباشه که تقریبا کرک براش زیاده ولی یکی که باهاش رجیستر بشه گیر ما یکی که تا حالا نیومده

Ehsani
30-01-2005, 07:16
اقا دمت گرممم..خيلي حال دادي .. من تو رو نداشتم چيكار ميكردم؟!؟!؟ :wink:
راستي سيستم وورك 2005 رو سريالش رو ميخواستي با اوون سريالي كه در جوابت نوشته بودن كارت راه افتاد يا نه؟؟ من اومدم بنويسم ديدم ناردين نوشته جوابتو.. اگه نشد بگو من يه سريال ديگه بدم

Ehsani
30-01-2005, 07:23
اقا اين كرك رو هم امتحان كن..خبرشو به منم بده
ببخشيد مثل شما بلد نيستم بزارم تو كادر سفيد :wink:

M.e.h.r.a.n_Swe
30-01-2005, 07:42
احسان جان مرسي بابت زحمتي که کشيدي عزيز ولي چون من سيستمم رو تميز کردم و الان انتي ويروس روي سيستمم نصب هستش نميتونم اين کرکي که زحمتش رو کشيديد امتحان کنم ... چون اگر بخوام اين رو امتحان کنم بايد قبلي رو پاک کنم و اين نسخه Kaspersky رو همراه با کرکش امتحان کنم و اگر کار نکنه دوباره بايد اولي رو نصب کنم که همين نصب و پاک کردن انتي ويروس کلي اختلال ايجاد ميکنه در رجيستري و System 32 در ويندوز

و اما در مورد اينکه چطور لينکتون رو در کادر سفيد قرار بديد ...قبل از هر چيز بگم که همان جايي گه مطلب جديد رو مينويسيد به تنطيماتي که در همان صفحه قرار داده شده دقت کنيد که در انجا شما ميتوانيد خيلي از چيز ها رو بر طبق سليقه خودتان تعيين کنيد

ولي اگر بخواهيد که کدها رو حفظي بزنيد به اين شکل زير عمل کنيد
اول اين کد را براي اينکه لينکتون داخل کادر قرار بگيره مينويسيد [code] و بعد لينک مورد نظرتون و در انتهاي لينک هم اين را خواهيد نوشت [ code/] که البته مثل اولي بايد سر هم بنويسيد ولي براي اينکه اين کد از کار بيوفته من عمدي به کلمات فاصله دادم

در ضمن اگر شما کرکي رو براي نسخه Kaspersky PRO شخصا ازمايش کرديد و کار کرد لطف کنيد Version و لينک کرک ان را بنويسيد

موفق باشيد

Amir_P30
30-01-2005, 17:24
منم ميخوام برم تو خط Kaspersky PRO

ولي فعلا منتظر ميمونم ببينم بلاخره رجيستر ميشه يا نه

Amir_P30
30-01-2005, 17:54
توي بخش انگليسي سايت معرفي شده ولي 18 مگه كه؟؟

كرك هم داره:

m_amin
30-01-2005, 17:54
آره با حرف آقا مهران من کاسپر اینستال کردم خیلی توپ بود خیلی هم کم رو اشغال میکنه خیلی توپ منتظرم ببینیم پرو چی میشه

Amir_P30
30-01-2005, 17:55

كرك هم داره:

Navid
30-01-2005, 18:59
سلام
من دیروز ZoneAlarm with Antivirus گرفتم از کارشم راضی ام ( خیلی راحت رجیستر و Update میشه )
از دوستان اگه کسی می دونه مشکلات این برنامه و آنتی ویروسش
چییه بگه
منتظرم ...

M.e.h.r.a.n_Swe
30-01-2005, 20:59

كرك هم داره:

من در عکس پایین جلوی همه نسخه ها حجمشون رو با رنگ قرمز نوشتم ولی به نظر من اونی که بر روی همه ویندوز ها نصب میشه باید دارای امکانات بیشتری باشه چون اختلاف بین 18 مگ و 24 مگ حدود 6 مگ هستش و این اختلاف کمی حساب نمیشه

در ضمن من خودم قبلا از سایت SoftPedia.com دانلود کردم و در اونجا نیز همین 24 مگابایتی رو معرفی کرده بود

حالا تا نظر شما چی باشه :roll:

M.e.h.r.a.n_Swe
30-01-2005, 21:21
سلام
من دیروز ZoneAlarm with Antivirus گرفتم از کارشم راضی ام ( خیلی راحت رجیستر و Update میشه )
از دوستان اگه کسی می دونه مشکلات این برنامه و آنتی ویروسش
چییه بگه
منتظرم ...

دوست عزیز اگر شما صفحه اول همین تایپک رو میخوندی که ببینی اصلا موضوع چی هستش به جابتون میرسیدید

ولی خوب اشکالی نداره و من مشکلش رو در اینجا میگم ... عزیز مشکل این برنامه اینه که حدود 4/5 ماه پیش یک ازمایش رو بر روی همین انتی ویروسی که شما نصب کردی انجام دادند حالا شما به این تست اعتماد دارید یا که نه موضوع جداگانه است و میتونه نظر شخصی باشه
بر روی Zone alarm With Antivirus حدودا 76.000 ویروس و تروجان ازمایش شده که Zone Alarm
تونسته حدودا 60% از این ویروس و تروجا نها رو باهاش مقابله کنه و به بقیه 40 درصد اجازه ورود به سیستم رو بدون برگه عبور میده همیـــــــــن :D

Navid
31-01-2005, 04:43
مرسی M.e.h.r.a.n_Swe جان
پس حتما عوضش می کنم

M.e.h.r.a.n_Swe
31-01-2005, 05:44
خواهش دوست عزیز :)

Ehsani
31-01-2005, 08:34
من نسخه جديد kspersky pro رو هنوز دانلود نكردم ولي با نسخه قديميش كه كاركردم خيلي توپ بود رو هوا ويروس رو ميزنه خيلي از نورتن و بقيه انتي ويروسها بهتره... فقط خدا كنه كرك نسخه جديدش هر چه زوودتر بياد
اگه اومد و خبر دار شدين مارو هم بي خبر نزارين :mrgreen:

Ehsani
31-01-2005, 08:36
فقط يه بدي داره اونم موقعي كه ويروس پيدا مي كنه جيغ مي كشه :mrgreen: خدا نكنه ادم هواسش نباشه و صداي اسپيكر زياد باشه :lol:

M.e.h.r.a.n_Swe
31-01-2005, 08:53
:mrgreen:

اینم میتونی حلش کنی اگر شما بری به پوشه ای که انتی ویروس در انجا اینستال شده میتونی فایل صوتی به اسم Infected را بر دارید و به جاش یک موزیک بندری بزارید که هر وقت ویروس پیدا کرد واست بندری بزنه

یک راه دیگه که شما میتونید صداش رو قطع کنید اینه که اول برید قسمت Settings و بعد Additional Settings بعد یک پنجره براتون باز میشه که با برداشتن تیک Enable Sound Notification این صدا نیز به هنگام پیدا کردن ویروس یا تروجان پخش نخواهد شد

موفق باشید

M.e.h.r.a.n_Swe
31-01-2005, 08:57
من نسخه جديد kspersky pro رو هنوز دانلود نكردم ولي با نسخه قديميش كه كاركردم خيلي توپ بود رو هوا ويروس رو ميزنه خيلي از نورتن و بقيه انتي ويروسها بهتره... فقط خدا كنه كرك نسخه جديدش هر چه زوودتر بياد
اگه اومد و خبر دار شدين مارو هم بي خبر نزارين :mrgreen:

منم فعلا با نسخه معمولی کار میکنم و خیلی ازش راضیم حتی حملات Network رو هم میگیره
:)

Amir_P30
31-01-2005, 13:36
:cry: :cry: :cry: :cry:

آقا من چي كار كنم .منم ميخوام

چي كار كنم هميني كه توي بخش انگليسي نوشته شده رو دانلود كنم يا ماله مهران جان رو .كركي كه توي بخش انكليسي هست رو هيچ كس تست نكرده؟؟؟

Amir_P30
31-01-2005, 13:57
اينو بخونيد بد نيست .قرارداد همكاري شركت آواژنگ با كسپزسكي:

ليست ويروس هاي روز از كسپرسكي:

M.e.h.r.a.n_Swe
31-01-2005, 14:19
مرسی امیر جان جالب بود :)

ولی خوب شركت آواژنگ یک چیزی رو اینجا زیادم درست نگفته و اونم سرعت Scan هستش

البته بهش حق میدم که سرعت Scan کردش یخورده کم باشه چون میتونه داخل 700 نوع مختلف فرمت فایل رو جستجو کنه

راستی امیر جان منم دنبال پرو هستم ولی تا حالا نه توی فورومهای ایرانی نه خارجی یکی رو ندیدم که تونسته باشه رجیسترش کنه البته نسخه 18 رو میگم ولی من بازم میگردم و اگر چیزی گیرم اومد و تونستم خودم رجیسترش کنم حتما خبرشو خواهم داد

M.e.h.r.a.n_Swe
31-01-2005, 18:29
Kaspersky Antivirus Personal Pro 5.0.19

دوستان فکر کنم این اولین کرکی باشه که برای این نسخه ساخته شده و منبعشم یک ساین Japoni و یا همین دور و برا هستش من این کرک رو از بین خطای خرچنگ قورباغه شون تونستم پیدا کنم و دانلودشم کردم اما خودم ازمایش نکردم ...گفتم اینجا بزارم تا اگر کسی خواست ازمایش بکنه

در ضمن دوستان در Reg Key که داخل این فایل وجود داره این طور نشون میده که تا سال 2007 باید کار کنه :roll:

پاسورد برای باز کردن فایل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Size: 695 KB

دانلود خود برنامه هم از لینک زیر

Size: 26,2 MG

موفق باشید

Amir_P30
01-02-2005, 01:37
مهران جان ممنون

----------------------------
بادا باد رفتيم تو خط دانلودش

بلاخره اگه اين هم نشد صبر مي كنيم كركش بياد.

----------------------------------
چند دقيقه بعد......

آقا اين لينك رو نميشه دانلود كرد
با دپ ميام دانلود كنم از اين صفحه:

ميگه كانكشن فيلد (يعني خرابه) هر 3 تا سرور رو هم تست كردم همين جوريه.

اين كه دفعه قبل 24 مگ بود چي شد؟؟؟

M.e.h.r.a.n_Swe
01-02-2005, 04:31
امیر جان البته قبل از هر چیزی بگم که من اینو خودم ازمایش نکردم و مطمئن نیستم که کرکش کار میکنه یا نه ولی تنها کرکی هستش که تا الان برای این نسخه وجود داره

اما در مورد این نسخه اخری که 2 مگ اضافه کرده و اینم به دلیل اینکه نسخه 5.0.18 pro باگ داشته و به همین دلیله که 19 رو داده بیرون

ولی نسخه Kaspersky personal 5.0.227 رو که در صفحه اول لینکش رو گذاشتم خودم امتحان کردم و کرکشم کار میکنه

من فقط می خوام که این وسط اذیت نشی و بعد از کلی دنلود کردن ببینی که کرکش کار نمیکنه

حالا اگر خواستی که امتحانش بکنی اشکالی نداره و خوشحال میشم که خبرشو به ما هم بدی

اینم لینک دانلود مستقیم برای همین نسخه اخر کاسپرسکای

Kaspersky Antivirus personal pro 5.0.19

Mirror1

اگر از لینک بالا موفق به دریافتش نشدی من خودم Upload کردم و میتونی از لینک پایین بگیریش

امیدوارم که کار شما هم را بیوفته عزیز
در ضمن به نظرم با FlashGet بگیریش بهتره چون خودم با فلاش گرفتم و راحت دانلود شد

---------------------------------------------------------------------------------
منم چند دقیقه بعد :)

امیر جان من برای اینکه یک لینک دیگه برای دانلود پیدا کنم رفتم تو این سایتای واریز کمی بگردم که به مسئله مهمی برخوردم که در عکس پایین میتونید شما هم ببینید

حالا فکر کنم خیلی ها که نتونستند رجیستر کنند دلیلش این میتونه باشه که اونایی که نتونستند رجیستر کنند نسخه Trial اون رو که 24 مگ بیشتر نیست رو گرفتند ولی این لینکایی که من در بالا قرار دادم نسخه فــــــول از این انتی ویروس هستش و به خاطر همینه که حجمشم بیشتره
ولی باز در مورد کرک چون خودم امتحان نکردم مطمئن نیستم

موفق باشی :)

M.e.h.r.a.n_Swe
01-02-2005, 06:25
دوستان با کمال تاسف باید بگم که کرک مربوط به نسخه پرو رو که در بالا گذاشتم دانلود نکنید و اگر هم کردید مشکلی نیست فقط فایل داخلش رو که یک Patch هستش برای Kaspersky اجرا نکنید

من امشب خواستم که کرک این نسخه رو خودم ازمایش بکنم چون هم یک Reg Key داره و هم یک فایل به اسم Setup kaspersky.exe که این فایل Setup یک سری DLL برای کرک کردن Kaspersky PRO درست میکنه و می گیم که دمت گرم

ولی بعد از چند ثانیه فایروال خبر داد که یک فایل به اسم m Search Microsoft.exe میخواد که به سرور وصل بشه و من هم جلوشو گرفتم و الان دارم سیستممو پاک سازی میکنم
و در ضمن یک فولدر هم در Hardisk C به اسم mSearch درست میکنه که اگر کسی این فایل رو اجرا کرده اینم پاک کنه که هر چند که در خالت معمولی پاک نمیشه و باید از طریق F8 وارد سیستم بشید و پاکش کنید و بعد هم حتما سیستمتون رو برای یافتن یک سپای یا تروجان ناشناخته پاک سازی کنید

من تعجب میکنم که هیچ کدوم از برنامه های امنیتی که وصل کردم هیچ هشداری به من ندادند و فقط از طریق فایروال و Giant Anti Spyware متوجه این موضوع شدم

از دست این چشم بادومیای زاپنی :evil:

Ehsani
01-02-2005, 15:40
اقا مثل اينكه اين جريانات سره دراز دارد..... :mrgreen:

Ehsani
01-02-2005, 15:44
ما كه فعلا به دليل سرعت 24.0kpbs از دانلودش محروميم :roll:

Ehsani
01-02-2005, 15:44
ما كه فعلا به دليل سرعت 24.0kpbs از دانلودش محروميم و با همون نسخه قديميش سرو كله ميزنيم :roll: :wink:

Amir_P30
01-02-2005, 18:31
بلاخره تونستم از روي اوني كه آپبود كردي شروع به دانلود كنم

M.e.h.r.a.n_Swe
01-02-2005, 20:51
خوشحالم که تونستی دانلود کنی و امیدوارم که بتونی کرکی هم برای رجیستر کردنش پیدا کنی

البته نا گفته نمونه من هم به نوبه خودم دنبالشم :wink:

Amir_P30
02-02-2005, 14:37
آقا بازم نشد

من 6 مگش رو گرفتم
الان هر چي ميام بگيرم ميگه لينكش غير فعاله

shahab1980
02-02-2005, 15:54
aghayoon va khanooma salam.time nadaram farsi benevisam.vali reg key e kaspersky pro 5.0.19 ro peida kardam.shab kamel tozih midam.
bye

M.e.h.r.a.n_Swe
02-02-2005, 20:12
امیر جان من دوباره Upload کردم ....امیدوارم که موفق به دریافتش بشی

در ضمن امیر جان ایمیلت رو هم چک کن از طرف
Mehran________@btinternet.com

موفق باشی

m_amin
03-02-2005, 00:13
بچه ها منم میرم واسه دانلود ورسیون معمولی رو دارم اما خوب این پرو هست :)

M.e.h.r.a.n_Swe
03-02-2005, 01:52
امین جان اگر کرکش رو داری دانلود کن

اگر هم خودت بدون کرک میخوای که دانلود کنی خودت میدونی

بهر حال گفتم از اول اینو بگم که بعدا اذیت نشی

موفق باشی

m_amin
03-02-2005, 16:51
تا دانلود کنیم پیدا میکنیم کرکشو :mrgreen:

Amir_P30
03-02-2005, 18:52
مهران جان نميشه

ميگه اين فايل تا به حال 3 بار دانلود شده و اگه بخواهيد دان كنيد بايد اكانت اختصاصي داشته باشيد.
-----------------------------------------------------
ايميل رو چك كردم

خيلي ممنون
الا ن دارم ابا اون ايميل ميرم

مرسي :wink: :wink:

m_amin
04-02-2005, 00:11
بچه ها این امتحان کنید
هم یه کرک هست هم یه سریال

مهران جان اینو امتحان کن انگار فلش هست

M.e.h.r.a.n_Swe
04-02-2005, 01:39
امین جان مرسی بابت زحمتی که کشیدی

اما این کرک مربوط به نسخه 18 پرو میباشد و این کرک رو من قبلا ازمایش کرده بودم و همین که از حالت فشرده درش اوردم 2 تا فایل داخلش رو شناختم که حتی برای نسخه 18 هم جواب نداد

و اما در مورد فایل اینستال اگر دقت بکنید این دقیقا حجمش با اونی که من خودم در صفحه قبل گذاشتم یکی است و یک چیز دیگه اینکه وقتی می خوای اینو دانلود کنی به FTP وصل میشه که اونم ادامه اش میشه kaspersky.com ولی در مورد فول بودنش که فول هستش ولی باید رجیستر بشه

و این نسخه با حجم 26.2 مگ چون نسخه فول میباشد به همین دلیل اگر هم کرکی براش پیدا بشه قابل رجیستر شدن خواهد بود

بهر حال امین جان ممنون بابت لینک ها

M.e.h.r.a.n_Swe
04-02-2005, 01:41
Amir_P30 جان خوشحالم که بالاخره موفق به دریافتش شدی

Ehsani
04-02-2005, 09:07
اقا سام اليك... من چند روز بود نبودم رفته بودم دنباله كاراي خدمت (سربازي) :cry:
چي شد اقا پيدا نشد اين كرك نسخه 5.19 ؟؟؟ :mrgreen:

Amir_P30
05-02-2005, 11:41
نه فعلا صبر ميكنيم
تا ز غوره حلوا سازيم :mrgreen: :mrgreen:

60 درصدش رو دانلود كردم :lol: :lol:

Ehsani
05-02-2005, 14:11
نميدونم چرا با dap7.1 دانلود نميشه .... فلش گت هم نصب كردم ناز مي كرد.. راه ديگه اي به غير از دانلود كردن با خود ويندوز كه اوونم بايد همشو يدفعه دانلود كرد به نظرتون مي رسه؟؟؟

M.e.h.r.a.n_Swe
05-02-2005, 19:16
Ehsani عزیز شما اگر میخواهید که با Download Manager این برنامه رو دانلود کنید در صفحه های قبل یک FTP که مال خود Kaspersky هست این برنامه رو بگیر ....البته اینو بگم که این FTP سرعت دانلودش خیلی کمه و حتی گاهی اوقات به دلیل دانلود زیاد FTP از کار میوفته

و اما در مورد لینکهای ریگه که Upload کردم ....این سایتها این امکان را به من و شما میده که فایل هامون رو بر روی سرورش به صورت رایگان Upload کنیم ولی چون ما از امکان مجانی استفاده میکنیم به همین دلیل لینک دانلود رو به طور مستقیم نمیده ولی اگر هر ماه به این سایت پــــول پرداخت بشه ...هم حجم بیشتری رو میتونید Upload کنید و هم اینکه لینک رو به صورت مستقیم به شخص میده

حالا برای اینکه شما یا کسان دیگه ای که بخوان این برنامه رو با Download Manager بگیریر تنها راهش FTP سرور Kaspersky هستش
و یا اینکه یک لینک دانلود مستقیم رو ازش بتونید گیر بیارید که البته به حجم ان دقت کنید :!:

Ehsani
06-02-2005, 11:34
اقا kaspersky pro 5.19 با موفقيت دانلود شد :mrgreen:
از اين به بعد بايد برم دعا كنم واسه پيدا شدن كركش :wink:

Amir_P30
06-02-2005, 18:44
وايييييييييي كه من دارم ديوونه ميشم :evil: :evil:

95 % رو دانلود كرده بودم ديروز اينترنتم تموم شد امروز اومدم تمومش كنم حالا ميگه دوباره لينكش خرابه :cry: :cry: :cry:

كچل شدم :? :? :?

M.e.h.r.a.n_Swe
06-02-2005, 20:05
Amir جان خودتو ناراحت نکن بهر حال اگر خواستی دوباره سعی کن ولی من 2 تا پیشنهاد دارم

یکی اینکه از خیر این نسخه پرو بگذر و همون Personal 5.0.227 رو که کرکشم خودم تست کردم و کار هم میکنه دانلود کن و تازه لینک دانلودشم هم حالا حالاها از کار نمیوفته ....ولی اگر فقط نسخه پــــــــرو رو می خوای می رسیم به پیشنهاد دوم و یا شاید بشه گفت همکاری

من برنامه ای رو نمیشناسم که بشه فایل EXE رو به چند قسمت مساوی تقسیم کرد و طرف مقابل بدون داشتن اون برنامه بتونه توسط WinRaR دوباره اونا رو بهم بچسبونه...حالا اگر شما برنامه ای رو میشناسید که بشه این کارو کرد ..یعنی تقسیم به 3 قسمت بشه که اونوقت من میتونم بر روی سرور و لینک مستقیم Upload کنم و با دانلود منیجر هم میشه دانلودش کرد

تنها برنامه ای که میتونم ازش اسم ببرم MindSoft هستش ولی این به درد نمیخوره چون طرف مقابل هم باید برای بهم چسبوندنشون این رو داشته باشه

فعلا تا بعد :)

Navid
06-02-2005, 20:38
بهترین برنامه برای این کار NC 3000 هست
البته عددش ممکنه اشتباه باشه ولی همین حدوداس
کارم باهاش خیلی آسونه

Amir_P30
07-02-2005, 01:50
مهران جان سلام

ممنون

فكر كنم همون پيشنهاد 1 بهتره
چون بلاخره كه اطلاعات ويروسشون كه يكيه
--------------------------------------------------------
حالا كجا هست لينكش؟؟؟؟
-----------------------------------------------------
بعد از چند لحظه.....

آقا ممنون
لينكش رو با كرك توي صفحه اول همين تاپيك ديدم

M.e.h.r.a.n_Swe
07-02-2005, 02:48
راستش امیر جان در مورد نسخه Personal و Personal pro درست میگید اطلاعات ویروسشون یکیه و تنها فرقی که با هم دارن اینه که نسخه پـــــرو یک سری قابلیت ها رو بیشتر داره وگرنه در شناسایی ویروس هر دو به یک صورت عمل میکنند

یکی از قابلیت های نسخه پــــــرو اینه که میتونه بیشتر از 900 نوع فایل رو Scan کنه ولی نسخه Personal میتونه 700 نوعش رو بگرده که هیچ انتی ویروسی فکر نکنم تا حالا تونسته باشه 700 نوع فورمت رو Scan کنه
بهر حال امیدوارم که موفق به دریافتش بشی

یک نکته هم اینجا به دوستای دیگه بگم که کسانی که میخوان از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فایل دانلود کنند از دانلود منیجر IDM و یا همون Internet Download Manager استفاده کنند چون من خودم ازمایش کردم و راحت با IDM دانلود شد

چون دوستانی بودند که میگفتند با DAP و FlashGet امتحان کردند ولی نشده ...... ولی IDM راحت جواب داد

موفق باشی امیر جان

M.e.h.r.a.n_Swe
07-02-2005, 03:31
بهترین برنامه برای این کار NC 3000 هست
البته عددش ممکنه اشتباه باشه ولی همین حدوداس
کارم باهاش خیلی آسونه

نوید جان مرسی بابت معرفی این برنامه ولی من هر چقدر که دنبالش گشتم چیزی پیدا نکردم

اگر برنامه ای رو سراغ داری و یا اسم کامل برنامه رو گیر بیاری ممنون میشم...اگر هم یادت نیست مشکلی نیست بهر حال بازم ممنون

موفق باشی

Lord348_8
07-02-2005, 04:05
سلام به همگی

من نسخه personal انرا نصب کردم
ولی برای کمک به شما باید بگم برنامه winace اینکار را براحتی انجام میده !!
------------------------------------------------------

امیر عزیز جواب شما را در قسمت " کمک فوری " دادم
باز هم سپاسگزار برای توجه شما

با احترام

m_amin
07-02-2005, 07:46
بابا خوده وین رر اینکارو میکنه
فایل رو انتخاب کن بعد بزن رو اد تو ارشیو بعد که صفحه میاد سمت چپ پایین داره اسپلیت تو ولوم بیت
اونجا مقدار بیتی کی میخوای تقسیم بشه بنویس مثلا اگه میخوای به تکههای 2 مگ تقسیم شه بنویس 20000 بیت

M.e.h.r.a.n_Swe
07-02-2005, 20:09
Lord348_8 و m_amin جان مرسی از راهنماییتون ....تونستم با هر دو برنامه مشکل رو حل کنم و خیلی به دردم خورد...بهر حال گاهی وقتا حجم فایلها سنگینن و بهتره که حجمشون تا حد مطلوبی کم بشه

Amir_P30
07-02-2005, 20:56
مهران جان سلام

ممنون
نصبش كردم.
---------------------------
بحث آنتي ويروس فعلا بسه
بريم تو خط آنتي ترو جان

كدوم يكي رو انتخاب كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Navid
07-02-2005, 21:24
amir_p30 راست میگه
من خیلی وقته دنبال یک آنتی تروجان خوب می گردم

Ehsani
08-02-2005, 01:27
اقايون مژده بدين ...
كرك kaspersky personalpro 5[1].0.14 رو پيدا كردم ..امتحانش كردم درست هم كار ميكنه :mrgreen:

اين لينك خود برنامه kaspersky personalpro 5[1].0.14

اينم لينك كركش كه upload كردم حالشو ببرين :D

Ehsani
08-02-2005, 01:28
يادم رفت اينو بگم ..
فقط يه مشكل داره اونم اينه كه 4 ماه بيشتر رجيستر نميشه يعني من امروز 8/2/2005 رجيسترش كردم تاريخ انقضاش (expiration) هست 2/6/2005
واسه اين مشكلش اگه راه حلي دارين به منم يه ندا بدين :roll:

Lord348_8
08-02-2005, 03:45
سلام
من نسخه kav5.0.227_personalen را دانلود کردم و حلا کرکشو از کجا تهیه کنم

با احترام

Ehsani
08-02-2005, 04:01
از اينجا ميتوني ادرسش رو گير بياري
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t=0

ali-r55
08-02-2005, 09:28
از بين كركهاي كه فعلا براي ورزن Personal اين برنامه اومده اين كرك از همه بهتر و كاملتره

با اين كرك Kaspersky Anti-Virus و Kaspersky Anti-HAcker كه به همراه برنامه System Mechanic 5.5 Pro موجوده براحتی تا سال 2006و... رجیستر میشه

Lord348_8
08-02-2005, 19:33
سلام
مرسی

M.e.h.r.a.n_Swe
08-02-2005, 20:43
مهران جان سلام

ممنون
نصبش كردم.
---------------------------
بحث آنتي ويروس فعلا بسه
بريم تو خط آنتي ترو جان

كدوم يكي رو انتخاب كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امیر جان راستش من قویترین انتی تروجان رو همین Kaspersky میدونم و تا حالا چندین دفعه ازمایشش کردم و در همه موارد عالی جواب داده ...البته سایت خودش هم گفته که این فقط انتی ویروس نیست بلکه انتی تروجان هم هستش

نمونه ش سایتهای زیر

و غیـــــــره ...

در سایت های بالا که من بعضی هاشو برای نمــــــونه نوشتم هنگامی که شما بر روی دکمه Download Crack کلیک میکنید تا کرک مورد نظرتون رو دانلود کنید یک تروجان سعی داره که در کامپیوتر نصب بشه که راه ورودشم از طریق کوکی هستش ولی Kaspersky همون لحضه جلوش رو میگیره ولی من خیلی از انتی ویروس و انتی تروجانها رو ازمایش کردم ولی تا کنـــــــــــــون انتی ویروس یا انتی تروجانی رو ندیدم که بتونه این تروجان رو تشخیص بده

اسم تروجان هم که Kaspersky تشخیص میده اینه

Trojan-Dropper.Win32.Small.rs

البته شاید انتی ویروسی باشه که مثل Kaspersky بتونه شناسایی کنه ولی گفتم من تا حالا ندیدم
نمونه ش Bitdefender , Antivir , AVG , PC-Cillin 2005 و غیـــــــــره

و اما اگر بازم به Kaspersky اعتماد نکردید و خواستید که محکم کاری کنید من TDS-3 Anti Trojan رو پیشنهاد میکنم ... این انتی تروجان تا همین امروز که من کامنت گذاشتم میتونه 22274 نوع تروجان و 2019 نوع غیره رو تشخیص بده

و همچنین برای Scan کردن تمامی جاهایی رو که فکرش رو میکنید سرچ میکنه بطور مثال Scan Memory , File Scan , Trace Scan , DoS Scan و غیره

البته خودتون میتونید برید در این سایت که انتی تروجان ها رو با هم مقایسه کرده بیشتر بخونید و انتی ویروسی که مدال طلا رو اورده همین TDS-3 هستش

البته نکته ای که اینجا لازم میدنم بگم اینه که من تا حالا تنونستم رجیسترش کنم و در عکس بالا میبینید که چی نوشته و این هم به این دلیل هستش که تا کنون از دانلود کردن کـــــرک ان عاجز بودم چونکه فایروال این اجازه رو بهم نمیده و سایت کرک هم همینطور ... ولی زجیستر کردن TDS-3 Professional برای اینه که شما بتونید این انتی تروجان رو Update کنید ولی سایت خود این انتی تروجان یک محبت رو در حق افرادی مثل من کرده و اونم اینکه Updat هاشو بصورت دانلود در سایت قرار داده و بصورت دستی میتونید بروز کنید

البته اگر رجیستر بشه حق استفاده یک سری از قابلیت های این انتی تروجان رو پیدا خواهید کرد ولی خوبیش اینه که مدت زمان برای استفاده نداره و بصورت Demo هستش نه Trial ... من لینک دانلودش رو در پایین برای کسانی که میخوان اینو ازمایش کنند قرار میدم همراه با کرک و اگر کسی تونست توسط این کرک برنامه رو رجیستر کنه واسه منم Upload کنید چون گفتم فایروال به من اجازه دانلود کرک رو نمیده

TDS-3 Professional حجم فایل : ۵.۱ مگابایت

کرک :cry:

و بعد از TDS-3 من Pest Patrol رو پیشنهاد میکنم که اگر خواستید بعدا در مورد خصوصیاتش مینویسم البته اینم بگم که Pest Patrol الان 1 ساله که روی سیستم من نصبه و به طور نمونه به تروجان Yaheek میتونم اشاره کنم که اون زمان من Norton internet Sercurity 2004 رو داشتم و تشخیص نداد ولی Pest Patrol در جا بهم خبر میداد و از روی سیستم هم پاکش میکرد و منم اعصابم خورد میشد چون قفل تالک دیگری نداشتم. البته با پاک کردن DLL که در داخل فایل زیپ شده Yaheek هست میتونید ازش استفاده کنید

البته نظر من فقط Kaspersky تا حالا

موفق و پیروز باشید

Ehsani
09-02-2005, 01:24
اقايون شرمندم.. :cry:
اون كركي كه براي kaspersky personalpro 5.14 تو صفحه قبل معرفي كردم بهتون و لينكش رو براتون گذاشتم و تا 4 ماه kaspersky personalpro 5.14 رو رجيستر ميكرد بعد از update انتي ويروس از كار ميوفته و انتي ويروس از حالت رجيستر خارج ميشه :oops:

مثل اينكه بايد با همون نسخه personal سر كرد تا كرك براي نسخه pro بياد :(

M.e.h.r.a.n_Swe
09-02-2005, 03:15
Ehsani مرسی که خبر دادی

البته من قبلا در ایجا در مورد Black List توضیح داده بودم که نسخه پــــــــــرو Black List داره
ولی من کرک پاک کردن این Black List رو دارم ولی بعد از هر بار Update باید دوباره اجراش کنی که کلی دردسر واست ایجاد میکنه و به دردسرش نمی ارزه

موفق باشی

M.e.h.r.a.n_Swe
09-02-2005, 05:15
اینم کرک برای نسخه پــــــــــرو از Kaspersky انتی ویروس

این کرکی که اینجا قرار دادم دارای یک Patch و یک Reg Key هستش که Patch باعث میشه که Black List رو پاک کنه .. البته طبق گفته خودش که من هم طریقه کرک کردن این نسخه رو به فارسی براتون توضیح دادم که داخل فایل Read Me هستش

یک نکته هم بگم که خودم فعلا تست نکردم و کسانی که تست کردن اگر کرک شد اینجا خبر بدید که بقیه هم استفاده کنند

Kaspersky Anti Virus Personal PRO 5.0.18

دانلود کرک از یکی از لینکهای پایین

Mirror 1

Mirror 2

Mirror 3

Mirror 4

پاسورد برای باز کردن فایل :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با ارزوی موفقیت براتون

Lord348_8
09-02-2005, 17:21
من کرک TDS... را گرفتم ولی چطوری آپلود کنم؟

M.e.h.r.a.n_Swe
09-02-2005, 18:41
Lord348_8 مرسی عزیز بابت زحمتی که کشیدی ... امیدوارم هرگز ویروسی نشه کامپیوترت :mrgreen:

قبل از هر چیز این سایت رو باز کن

بعد که باز شد داخل صفحه یک مستطیل وجود داره که توش سفیده و خالیه چون هنوز فایلی بهش داده نشده و شما برای دادن فایلت دکمه Choose رو میزنی و مسیری رو که فایل در کامپیوتر وجود داره بهش میدی و بعدم Upload

بعد از گذشت مدتی که بستگی به حجم فایلت داره که چقدر حجم داشته باشه چند تا لینک بهت میده که شما لینک انگلیسی رو کپی کرده و کار تمام

موفق باشید

Amir_P30
09-02-2005, 21:34
اي ول مهران جان

منم از موقعي كه كسپرسكي رو نصب كردم همون تروجاني رو ككه گفتي براي من هم ميگيره.
دستت طلا بابت آنتي تروجان

اگه فايروالت گير ميده براي يه لحظه خاموشش كن.

فايروالت چيه؟؟

M.e.h.r.a.n_Swe
09-02-2005, 23:04
خواهش امیـــــــر جان قابلی نداشت در ضمن اصل کاری رو خودت کردی

در مورد دانلود کردن این کرک ها بگم که چون تــــــروجان ها اکثرا از طریق کوکی ها و Activ Xها از طریق سایت داخل میشن به همین دلیل من هر دوی اینها را بستم . پس وقتی من میخوام که کرکی دانلود کنم اول باید کوکی ان سایت وارد کامپیوترم شود و بعد موفق به دریافت ان خواهم شد ولی چون راهی برای ورود کوکی های مشکوک وجود نداره پس خود سایت بهم گیـــــــر میده و میگه تو فایروال داری :mrgreen:

در مرحله دوم برای دانلود کردن این کرک ها سایت مقابل باید فقط یک IP ادرس از شخص دانلود کننده دریافت کنه ولی اگر طرفی که داره دانلود میکنه در هر 3 ثانیه دارای یک IP ادرس جدید بشه پس در این صورت هم دانلود ممکن نخواهد بـــــود

در ضمن من از Zone Alarm Pro و Steganos Internet Anonym Pro™ 7 استفاده میکنم

راستی اگر خواستید شما هم میتونید فایروالتون رو همراه با سیستم امنیتی که دارید در این سایت تست کنید

بهتون پیشنهاد میکنم اگر یکم انگلیسیتون خوبه حتما فایروالتون رو تست کنید

موفق باشید

Amir_P30
09-02-2005, 23:20
ممنون
سايت خوبيه :wink: :wink:

Ehsani
10-02-2005, 01:59
امير جان اگر يادت باشه چه من و چه بيشتر كاربرايي كه كرك برنامه هاي توي p30world رو كه از سايت هاي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و غیـــــــره معرفي شده بود ميخواستن دانلود كنن مشكل پيدا مي كردن ... من خودم بيشتر برنامه هاي سايت رو كه كركش از سايتاي فوق هست رو به دليل اجازه ندادن فايروال براي نصب بيخيالش شدم :mrgreen: ولي هرچي به اين nardin جان گفتم كرك نده از اين سايتا جواب نگرفتم :roll:

M.e.h.r.a.n_Swe
10-02-2005, 05:03
سلام دوستان
به عنوان یک خبر به اطلاعتون برسونم که Kaspersky Anti-Virus Personal Pro 5.0.20 چند ساعت پیش وارد دنیای اینترنت شد و یکی از دلایل مهمش بر طرف کردن باگ در نسخه 5.0.19 میباشد
البته این طور که معلومه نسخه 19 بصورت بتا عرضه شده بـــــود و این نسخه که چند ساعت پیش اومده نسخه فینالش میباشد. برای اطلاعات بیشتر و همچنین دانلود ان به سایت زیر میتونید مراجعه کنید

کرک این یکی رو کی داره :mrgreen:

Ehsani
12-02-2005, 02:08
بابا پوستم كنده شد نسخه 5.19 رو دانلود كردم :oops:
حداقل اجازه ميدادن كركه اين نسخش بياد بعد فكره نسخه جديد مي افتادن اينجور كه ميريم جلو احتمالا تا چند رووزه ديگه نسخه 5.21 هم مياد :roll:

prance_of_pirsia
12-02-2005, 15:59
اي كاسپرسكي نامرد :evil:

Amir_P30
12-02-2005, 23:06
آقا چي شد كرك اون آنتي تروجان؟؟؟

M.e.h.r.a.n_Swe
13-02-2005, 13:13
راستش قرار بود که Lord کرک رو Upload کنه که هنوز خبری نشده

بهر حال من ازدانلود کردن کرک عاجزم

Lord348_8
14-02-2005, 04:22
سلام
من دو تا کرک دارم
ولی بلد نیستم چطوری آپلود کنم

:cry:

M.e.h.r.a.n_Swe
14-02-2005, 07:46
Lord عزيز ....در صفحه قبل چگونگی Upload کردن فایل رو به طور کامل توضیح دادم

MaFia
14-02-2005, 08:37
مهران جان لينكي كه واسه كرك دادي رو من دانلود و اينجا قرار مي دم
TrojanDefenceSuite TDS-3 v3.20 keygen by DAMN

M.e.h.r.a.n_Swe
14-02-2005, 09:02
Mafia جان مرسی عزیز ....زحمت کشیدی

دانلودش کردم ولی به امـــیر جان و دوستای دیگه بگم که این یک Key Maker هستش البته بصورت Patch اینو کپی میکنه تو خود پوشه انتی تروجان ... ولی متاسفانه با این قیافه خفنی که داشت نتونست کرکش کنه

ولی خوب بازم میگم هیچی به Kaspersky نمیرسه

راستی 2/3 روز دیگه خودم کرک تست شده نسخه پـــــرو یعنی این نسخه ش

Kaspersky Antivirus Personal PRO 5.0.20

را در همین جا قرار میدم پس از الان اگر کسی میخواد که اینو داشته باشه از الان شروع به دانلود کنه
در ضمن کرک تست شده میباشد :wink:

برین به معشوقتون بابت روز Valentine یدونه نسخه کامل Kaspersky رو هدیه بدین :D

Navid
14-02-2005, 10:35
ممنون M.e.h.r.a.n_Swe جان
خبر خیلی خوبی بود :D

Amir_P30
14-02-2005, 14:10
ممنون مهران جان

ولي فكر كنم اين كرك رو من يه بار قبل گرفتم كسپرسكي پيغام تروجان داد

Amir_P30
14-02-2005, 14:14
نه مثله اين كه اين يكي سالمه

ممنون از همگي

Lord348_8
14-02-2005, 17:14
سلام
آقا اشتباه از من بود که صفحه قبل را ندیدم :cry:

هر دو را امتحان کنید !
در مورد شماره 1 آپدیت کار میکنه ولی باگ داره !
--------------------------------------------------------------------------
راستی من دیتابیس آپدیت کسپر را گرفتم که اگه ویندوز عوض کردم دوباره مجبور به آپدیت اینترنتی نشم. حالا اینارو کجا و چطوری بریزم ؟

Ehsani
15-02-2005, 01:22
مهران جان هميشه خوش خبر باشي ...روز ما رو ساختي با اين خبرت.. واقعا دمت گرم :mrgreen:

رفتم تو خط دانلود Kaspersky Antivirus Personal PRO 5.0.20

M.e.h.r.a.n_Swe
15-02-2005, 08:54
Kaspersky Antivirus Personal Pro 5.0.20

سلام دوستان ...همونطور که گفته بودم اینم RegKey این نسخه جدید از Kaspersky ...که شما میتونید دریافتش کنید اما قبل از اینکه دانلود کنید چند نکته رو لازم میدونم که در اینجا بهش اشاره کنم

1> صفحه اول همین تایپک رو اگر ندیدید پیشنهاد میکنم که حتما مشاهده کنید
2> این نسخه از Kaspersky چون نسخه پـــــــرو میباشد به همین دلیل چندین قابلیت رو بیشتر از نسخه Personal داره که من لازم نمیدونم به همه شون اشاره کنم و خودتون میتونید به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کرده و بخونید اما یکی از قابلیت های مهمش اینه که این نسخه قادره که بیش از 900 نوع فایل فشـــــرده شده رو Scan کنه و این یکی از قابلیتهایی هستش که انتی ویروسهای دیگه به هیچ عنوان ندارند ولی همین قابلیت باعث میشه که وقت بیشتـــــــری رو برای Scan صرف کنه ...مثلا اگر شما با نسخه Kaspersky Personal سیستمتون رو Scan کنید شاید قبلا 45 Min طول میکشیده ولی اگر با نسخه پرو Scan کنید زمان بیشتری رو برای Scan کردن صرف خواهد کرد و این به خاطر همین دلیلی هستش که در بالا اشاره کردم

3> نسخه معمولی از Kaspersky موقعی که ویروسی پیدا میکنه به شما خبر میده و شما با زدن دکمه Delete ان را از سیستم خود پاک میکنید ولی نسخه پــــرو هیچ خبری رو به شما نمیده و خودش به صورت Automat ان را از سیستم شما پاک کرده و بعد Block میکنه و بعد هم Quarantine و اگر شما بخواهید بفهمید که چه ویروس یا تروجانهایی رو Kaspesky pro پیدا کرده باید به قسمت تنضیمات و اطلاع رسانیش مراجعه کنید

4> چون این نسخه جدید میباشد به همین دلیل به Update با حجم سنگین احتیاج نداره و فقط حدود 2 مگ Update میخواد و بعدا Update هاش کیلوبایتی خواهد شد

5> توسط این کرکی که در پایین قرار دادم شما قادر خواهید بود که از زمان نصب این انتی ویروس به مدت یک سال ازش استفاده کنید

6> این کرک برای نسخه فول از این برنامه میباشد و برای نسخه های دیگه تضمین نمیکنم که جواب بده و شما اگر میخواهید که این انتی ویروس رو داشته باشید حتما باید نسخه ای رو دانلود کنید که حدود 26 مگــــابایت حجم داره و نسخه های 18 مگ و 24 مگ از نسخه Kaspersky pro 5.0.20 رو همونطور که گفتم تضمین نمیکنم

دانلود Kaspersky Personal Pro با حجم 26.2 مگابایت

Kaspersky Personal Pro 5.0.20 RegKeg

Password: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق و پیـــــروز باشید

nardin
15-02-2005, 14:33
سلام
لينك كرك خا ليه ( داخل پوشه چيزي نيست ) .
لينك مستقيم براي خود برنامه :

FAKHER
15-02-2005, 17:51
براي من كه با سرعت پايين وصل ميشم :cry: همان لينك صفحه اول هم غنيمته ولي اون هم دانلود نميشه :?
خواهش ميكنم يه لينك جديد از همون بديد :mrgreen:

Strasboorg
15-02-2005, 19:05
اقا دستت درد نكنه
هنوز تستش نكردم
تازه دارم برنامه رو ميگيرم
ممنون

Navid
15-02-2005, 19:27
براي من كه با سرعت پايين وصل ميشم Crying or Very sad همان لينك صفحه اول هم غنيمته ولي اون هم دانلود نميشه Confused
خواهش ميكنم يه لينك جديد از همون بديد Mr. Green

من که دارم خیلی راحت دانلود می کنم !!!

مهران جان دستت درد نکنه بریم ببینیم چی کار کردی :wink:

Strasboorg
15-02-2005, 21:45
مهران جان دستت درد نكنه بابت رگ كي
فقط 1 سوال داشتم كه اميدوارم جوابشو بدوني
من بعد از اينستال و اپديت برنامه تو ديتابيسم 111670 تا ويروس رو ميشناسه
ولي تويه اون عكسي كه شما صفحه قبل گزاشتي 118349 ويروس رو تو ديتا بيس نشون ميده
ممنون ميشم اگه راهنمايي كني منو

Avris
16-02-2005, 00:33
روش نصب Kaspersky را يكي لطف كنه بگه :idea: :!: :mrgreen:

Ehsani
16-02-2005, 02:02
اقا من نتونستم دانلود كنم ..هم لينك مهران و هم لينك ناردين رو وقتي كليك مي كنم هيچ اتفاقي نمي افته :cry:

Ehsani
16-02-2005, 02:09
اقا درست شد تو صفحه
از لينك
(Softpedia Mirror (US دانلود ميشه :mrgreen:

Ehsani
16-02-2005, 07:34
اقا من دانلود كردم رجيستر هم شد.. :mrgreen:
مهران جان دمت گرم..واقعا دستت درد نكن خدا يك در دنيا صد در اخرت بهت بده ..خيلي حال دادي :D

فقط يه چيزي ...تو اون عكسي كه تو دادي antivirus database هست 118349 ولي مال من بعد از نصب و update كردن 111698 هست!!! :roll:
مال من 111698 ..مال starsboorg هست 111670 و مال تو 118349 هست ...همه يك نسخه رو نصب كردن وهمه از يك فايل رجيستر كردن ولي چرا antivirus database ها با هم فرق مي كنه؟؟؟؟

M.e.h.r.a.n_Swe
16-02-2005, 09:02
سلام دوستان

اولا خواهش میکنم دوستان ...کاری نکردم و از این بابت خوشحالم که به هر حال تونستید دانلود کنید.. چون من لینکها رو ازمایش نکرده نمی زارم و اولش خودم ازمایش میکنم

اما در مورد Antivirus Database راستش این موضوع برای من هم یکم عجیبه ولی اول شما یک بار هم به صورت دستی انتی ویروس رو Update کنید ...اگر Database به 118448 رسید که هیچی و اگر نشـــــد به نظر من این مربوط میشه به موقعیت جغرافیایی ...

حالا شما امتحان کنید ببینیم چی میشه... بهر حال دوستای دیگه هم نظر بدن که چرا باید فرق داشته باشه

موفق باشید

M.e.h.r.a.n_Swe
16-02-2005, 09:11
روش نصب Kaspersky را يكي لطف كنه بگه :idea: :!: :mrgreen:

اینجا میتونید روش نصب رو به صورت تصویری دنبال کنید

فقط جایی که به Reg Key میرسه و ازت درخواست میکنه ...اون رگ کی رو که من لینکشم برای دانلود قرار دادم دانلود کرده و بعدا Extract و بعد همین رگ کی رو برای رجیستر کردن به Kaspersky میدی

موفق باشی

nardin
16-02-2005, 13:30
مال من هم كرك شد با تشكر از آقا مهران . :D

ضمنا اينكه گفتم پوشه كرك خاليه كار زون آلارم بوده. :wink:

Avris
16-02-2005, 14:00
ميشه بگين كه بهمراه انتي ويروس kaspersky از چه فايروالي استفاده كنم :|

Navid
16-02-2005, 14:33
من پیشنهاد می کنم از خود فایروال شرکت kaspersky استفاده کنید

nardin
17-02-2005, 14:55
بستگي به سليقه داره از اوني استفاده كردي و كاربردو شو ميدوني استفاده كن ولي مواظب باش انتي ويروس فايروالو ( اگه داره ) اكتيو نكني چون با نصب دوتا انتي ويروس ويندوز كار نميكنه . :)

Navid
17-02-2005, 15:02
nardin راست میگه با نصب دوتا انتي ويروس ويندوز كار نميكنه
ولی من می گم اگه از kaspersky استفاده می کنید ( انتی ویروسش ) از فایروالش هم استفاده کنید ( حتما با هم همخونی دارند )

راستی مهران جان این برنامه ضد کرمهای اینترنتی kaspersky چطوره ؟

mehdioffflone
17-02-2005, 15:26
اما در مورد Antivirus Database راستش این موضوع برای من هم یکم عجیبه ولی اول شما یک بار هم به صورت دستی انتی ویروس رو Update کنید ...اگر Database به 118448 رسید که هیچی و اگر نشـــــد به نظر من این مربوط میشه به موقعیت جغرافیایی ...

حالا شما امتحان کنید ببینیم چی میشه... بهر حال دوستای دیگه هم نظر بدن که چرا باید فرق داشته باشهشايد دوستان از Standard update استفاده كردن وشما از Extended update

mehdioffflone
17-02-2005, 15:35
ولي جالب اينجاست كه تا اين لحظه antivirus database با extended update
117588 است.

mehdioffflone
17-02-2005, 15:41
ولي جالب اينجاست كه تا اين لحظه antivirus database با extended update
117588 است
ولي اگر از SuperSecure databases استفاده كردي باشيد antivirus database بيشتر خواهد بود كه توصيه نميشود.

M.e.h.r.a.n_Swe
17-02-2005, 16:46
اگر قسمت Configure real-time Protections بر روی Recommended قرار بگیره در ان صورت Extended خواهد بـــود ولی اگر بر روی Maximum Protection قرار بگیره در ان صورت محافظت از سیستم بیشتر خواهد شد و من هم همین قسمت و یک سری تنظیمات دیگر رو که در حالت عادی Disable میباشند فعال نمودم و من هم فکر کنم به همین دلیل باشه که Database هم تعداد بیشتری ویروس و تروجان رو شناسایی میکنه

که البته این تنظیمات باعث کاسته شدن سرعت کامپیوتر نیز خواهد شد که به کسانی که دارای رم پایینی هستند من نیز پیشنهاد نمیکنم
در ضمن یکی از قسمت های دیگر Detect Riskware, Pornware, Adware ,etc و ... Detect ---- Tolls میباشد که فعال نمودم که این نیز در حالت معمولی Disable میباشد

موفق باشید

Milad71
17-02-2005, 17:28
اقا شما رو به خدا اگه میشه یک لینک سا لم که بشه دانلود کرد برای بزارین 0.227 5 Kaspersky

Navid
17-02-2005, 17:41
من نمی دونم مشکل دوستان چیه ؟!!!
من به راحتی و با سرعت خوب دانلود کردم

M.e.h.r.a.n_Swe
17-02-2005, 18:10
اقا شما رو به خدا اگه میشه یک لینک سا لم که بشه دانلود کرد برای بزارین 0.227 5 Kaspersky

لینکش در صفحه اول همین تایپک همراه با کرک وجود داره

در ضمن Navid جان هم درست میگه من هم امتحان کردم و راحت دانلود شد فکر کنم که مشکل سیستم خودتان باشد پس بهتره اول از سالم بودن سیستمتون اطمینان حاصل کنید ...بعد انتقاد از لینکها بگیرید

لینک توسط شرکت Kaspersky گذاشته شده و همین ضمانت برای کار کردنش است

Ehsani
18-02-2005, 05:52
من هم راحت دانلود كردم ....با dap7.1 از سايت softpedia دانلودش كردم
در مورد database antivirus هم اينو بگم كه من kaspersky رو روي يك دستگاه ديگه هم نصب كردم كه با كمال تعجب ديدم كه با اينكه تنظيماتشروي دستگاه جديد با تنظيمات روي دستگاه من يكي هست ولي در دستگاه جديد database antivirus برابر بود با 110020 :shock:
شايد دليل جغرافيايي باشه ولي اخه دستگاه من با دستگاه جديده همش 45 دقيقه فاصله داره :roll: :mrgreen:

Haj-Mahdi
18-02-2005, 14:31
براي من پوشه كرك خالي است هيچ فايروالي هم ندارم.

Navid
18-02-2005, 14:36
شما اشتباه می کنی دوست عزیز !!!
مگه می شه یه فایلی به این اندازه خالی باشه !!!
شاید آنتی ویروس داری !!
من خودم گرفتم سالم بوده و فایروال هم دارم :roll:

nardin
18-02-2005, 16:04
اقا من نتونستم دانلود كنم ..هم لينك مهران و هم لينك ناردين رو وقتي كليك مي كنم هيچ اتفاقي نمي افته :cry:

همين الان امتحانش كردم سالمه و لينك سايت برنامه هستش . :)

nardin
18-02-2005, 16:10
شما اشتباه می کنی دوست عزیز !!!
مگه می شه یه فایلی به این اندازه خالی باشه !!!
شاید آنتی ویروس داری !!
من خودم گرفتم سالم بوده و فایروال هم دارم :roll:

احتمالا مربوط به فايوال ويندوز ميشه . :)

Haj-Mahdi
18-02-2005, 21:19
به نظرم حق با شماها است البته من وقتي ان را دانلود كردم حواسم نبود به جاي پسورد فوق:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پسورد ديگري را وارد كردم :mrgreen: و برنامه را توسط open with و image preview باز كردم :mrgreen: البته توسط ويندوز me ( چون در xp نمي توانم به اينترنت وصل شوم چون Error 797 مي دهد!) حالا حتي Clear History و Delete Files را مي زنم و دوباره دانلود ميكنم به جاي باز شدن پنجره اي براي نوشتن پسورد پنجره image preview در حالي باز مي شود كه وسط ان نوشته No preview available! حالا مي فرماييد چه كار كنم. :cry:

mehdioffflone
19-02-2005, 00:32
بازم open with كن ولي اين دفعه با win rar

M.e.h.r.a.n_Swe
20-02-2005, 19:04
lion8492 دوست عزیز کرک را توسط Winzip نمیتوانید Extract کنید چون اطلا فورمت فایل یک چیز دیگه ست و شما باید توسط WinRaR محتوای کرک را باز کنید

موفق باشید

mehdioffflone
20-02-2005, 21:05
آقاي M.e.h.r.a.n_Swe, عزيز به نظرت اين كرك از كار نمي افته ؟ چون هر دفعه موقع آپديت black list هم آپديت ميشه :mrgreen:

M.e.h.r.a.n_Swe
20-02-2005, 22:40
فکر نکنم این از کار بیوفته چون این KeyGen خریداری شده و اگر دقت کنی مینویسه France در قسمت مربوط به اطلاعات رجیستری

ولی بازم تضمین نمیکنم چون کافیه که Kaspersky از وجود این مطلع بشه و با یک Update از کار بندازه.

ولی خوب مهم اینه که تا الانش که مشکلی نداشته و من خودم گاهی وقتا سر با سرش میزارم که یک جا بهم گیر بده ولی بازم کار میکنه... :mrgreen: مشکلی تو کارش نمیبینم.

Ehsani
01-03-2005, 12:00
مهران جان چند وقت هست به يك مشكل جديد برخورد كردم البته حلش كردم ولي با يك روش احمقانه :mrgreen: ميخوام مشكل رو بگم ببينم كه تو راه حل داري براش ...
مشكل اين بود كه من يك كرك دانلود كردم از سايت freeserial يا crackkdb دقيقا يادم نيست كدومشون بود بعد انتي ويروسم كه kaspersky هست پيغام داد كه يك ويروس روي system volume information روي درايو d نشسته و اينكه نميتونه پاكش كنه .. بعد از اين روز سيستم كند شد و هرچي هم كه با انتي ويروس سيستم رو چك كردم ويروس رويه system volume information رو ميشناخت ولي ميگفت كه چون system volume information رايت پروتكت هست نميتونم پاكش كنم خواستم خودم برم تو دايركتوري system volume information ولي از توي ويندوز xp نشد چون رايت پروتكت هست ( حتي واسه من كه admin هستم) .چون ويندوز 98 هم ندارم خواستم كه از داس هم برم باز هم گفت رايت پروتكت هست :shock: حتي safemode هم نتونستم برم خلاصه اينكه مجبور شدم درايو d رو فرمت كنم تا system volume information بپره و از دستش خلاص بشم اخه اين اخري ها اين ويروس كه انتي ويروس با اسم win32 (اسمش دقيق يادم نيست ) داشت مشكل ساز مي شد و خودش رو به افراد توي address book ارسال مي كرد :mrgreen:

اين system volume information هيچ راهي نداره ادم بره توش؟؟؟ اگه باز اين ويروس افتاد رو system volume information من بايد چيكار كنم درحالي كه رايت پروتكت هست و انتي ويروس هم نميتونه پاكش كنه؟؟ اين ويروسه چجوري بووده كه خودش رو روي system volume information ريخته در حالي كه حتي system volume information براي من غير قابل دسترسي هست ؟؟؟

با تشكر :mrgreen:

m_amin
01-03-2005, 19:51
من که میتونم برم میرم تو فولدر اپشن
بعد ویو بعد یه تیک داره اون تیکو برمیداری به نام
hide protected oprating system
تیک اینو بردای میتونی بری توش

Ali_k
01-03-2005, 20:56
چی شد؟

M.e.h.r.a.n_Swe
02-03-2005, 01:41
Ehsani عزیز....اگر در آینده به ویروسی برخورد کردید که آنتی ویروس نتونست پاکش کنه ولی تشخیص داده و مکان قرار گرفتنش رو هم بهت نشون داده شما میتونید وقتی که ویندوز در حال بالا آمدن است دکمه F8 رو زده و از آن طریق وارد سیستم خود شوید که در آن صورت شکل و نمای سیستم شما مثل ویندوز 98 یا 2000 خواهد شد و بعد اقدام به پاک کردن آن ویروس یا تروجان کنید.

اما حالا سوال اینه که چرا بعضی از ویروسها رو نمیتونند پاک کنند... :?:
به این دلیل که Explorer.exe فعال میباشد و اگر شما Explorer رو بصورت موقت از فعالیت بندازید براختی از روی سیستم شما پاک میشه ولی این تنها مربوط نمیشه به پاک کردن ویروسها....بلکه گاهی وقتا بعضی از فایلها نیز براحتی پاک نمیشن و دلیلش همینه که در بالا اشاره کردم.

اما در مورد نشون دادن فایلهای مخفی در یک سیستم.... من در اینجا نمیتونم از طریق اشاره کردن به گزینه ها راهنمایی کنم چون که ویندوز من سوئدی هستش و همه گزینه ها به زبان سوئدی میباشد و فکر نکنم که اگر بگم متوجه بشید به همین دلیل من از اون قسمتی که شما باید در سیستمتون برای نشون دادن فایلهای مخفی است عکس گرفتم که در پایین بهش اشاره خواهم کرد.

شما اول به قسمت زیر برید و گزینه ای رو که Mouse بر روش قرار داره رو کلیک کنید که به انگلیسی هم فکر کنم همون Mapp Alternativ یا Folder Alternativ بشه

وقتی که این قسمت رو کلیک کردید یک پنجره برای شما باز میشه که شما در این قسمت اول از 3 دکمه بالا دکمه وست رو میزنید و بعد گزینه ای رو که Mouse رو بر روش قرار دادم رو تیک میزنید که دوست عزیز امین جان هم بهش اشاره کردند ... این گزینه در حالت معمولی فعال نمیباشد و باید شخصا اقدام به فعال نمودنش بکنید که به انگلیسی اگر اشتباه نگفته باشم میشه ...Show hiden file or Mapp

بعد از اینکه این قسمت رو هم تیک زدید Apply و بعد نیز OK کنید و از این به بعد فایلها و فولدرهایی رو که در حالت معمولی مخفی بودند رو به شما نشان خواهد داد.

موفق باشید

Ehsani
03-03-2005, 11:40
مهران جان بسيار ممنونم ازت بازم مثل هميشه چاره ساز شدي :mrgreen: كاري رو كه گفتي ميرم همين الان امتحان ميكنم :wink:

m_amin از تو هم ممنونم

Lord348_8
03-03-2005, 20:23
سلام
من دیتا بیس آپدیت کسپر را از سایتش گرفتم
حالا باید کجا و چطوری بریزم ؟

با احترام

Sinagood
03-03-2005, 21:16
من که مطمینم توی تستشون از بیت دیفندر 7 آپدیت نشده استفاده کرده. چون این آمار یه چیز منگیه یا اینکه او آمارها چرت و پرت گذاشتند :mrgreen:

Ehsani
04-03-2005, 06:54
چرا نظرت اينه سينا؟؟؟ مگه مشكلي پيش اومده؟

Amir_P30
04-03-2005, 13:10
مهران جان كار نرم افزار كسپرسكي آنتي هكر چيه؟؟؟

كار فايروال رو ميكنه؟؟؟

ميشه دربارش توضيح بدي

Navid
04-03-2005, 14:51
راست می گه
کار Kaspersky Worm Removal Tool چطوره ؟

Sinagood
04-03-2005, 15:17
آخه ورژن ها همه پایین هستند اما بی دیفندر خیلی پایینه (توی آمار آخریه رو میگم که از بیت دیفنر 6.4 استفاده کرده) :twisted:

M.e.h.r.a.n_Swe
04-03-2005, 20:19
Amir جان در مورد Kaspersky Anti Hacker باید بگم که بستگی داره طرفی برای چه کاری می خواد که ازش استفتده کنه ... مثلا اگر شما بخواهید که با این برنامه بعضی سایتها رو فیلتر کنید ..مثلا بعضی از خانواده ها هستند که نمیخوان بخاطر فرزندشون بعضی از سایتها باز بشن که باید بگم که این کار رو نمیتونید توسط Kaspersky آنتی هکر انجام بدید.
2> اگر بخواهید که کوکی هاتون رو کنترل کنید که چه نوع کوکی هایی بتونند وارد سیستم شما بشند این کار رو هم نمیشه با این برنامه انجام داد.

اگر بخواهید که کدهای Java , Active X , Java Scrip , Visual Basic Scrip , Java Applets , Hiden Files From WebSite, Referrers و External Active Contents هاتون رو کنتــــرل بکنید ...باز هم نمیشه توسط Kaspersky Anti Hackers این کارها رو انجام بدید و همانطور که از اسم این برنامه مشخصه این یک آنتی هک بیشتر نیست و نمیتونه که کار یک فایروال رو انجام بده.

ولی این برنامه میتونه که پورتهای باز سیستم رو ببنده و Application ها رو برای وصل شدن و یا نشدن به اینترنت رو کنترل کنه و همچنین میتونه که جلوی Attach هایی رو که از طرف هکرها و یا برنامه های جاسوسی بر روی کامپیوتر شما میشه رو به خوبی تشخیص بده و از این نظر واقعا خوب عمل میکنه. و اگر اینو همراه با آنتی ویروسش وصل کنید از لحاظ امنیتی میتونه خوب جواب بده.

ولی حالا نظر شخصی من که خدود 15 / 20 روز باهاش کار کردم اینه که به راحتی میشه این برنامه رو گول زد...
حالا چرا :?:
همه ما میدونیم که هکرها و برنامه های جاسوسی هر روز از شیوه های جدیدتری برای ورود به سیستم قربانی استفاده میکنند . برای نمونه میتونم بگم ..از طریق کوکی ها که شیوه جدیدی هم نیست.. مثلا کافیه که یک تروجان کوچولوی 10 کیلوبایتی وارد سیستم بشه و همین وارد شدنش باعث میشه که فایروال رو در مرحله اول از کار بندازه و بعد که فایروال از کار افتاد خب مسلما پورتها باز خواهند شد چون برای بسته بودنشون به فعال بودن فایروال نیاز است و بعد از باز شدن پـــورتها همه در ها برای ورود به سیستم قربانی باز شده.
و خیلی از راه های دیگه وجود داره که یک هکر میتونه ازش استفاده کنه ولی Kaspersky Anti Hacker فقط میتونه که جلوی Attach ها رو بگیره و نه چیزه دیگه ای
به همین دلیله که به نظر من خیلی راحت میشه گولش زد.

اما در مورد Kaspersky Worm Removal نمیتونم نظری بدم چون باهاش کار نکردم.

موفق باشید

M.e.h.r.a.n_Swe
04-03-2005, 20:32
آخه ورژن ها همه پایین هستند اما بی دیفندر خیلی پایینه (توی آمار آخریه رو میگم که از بیت دیفنر 6.4 استفاده کرده) :twisted:

سینا جان اگر شما به تاریخ این تست بیشتر توجه کنید خب متوجه میشید که در سال 2003 نسخه 6 وجود داشته و در سال 2004 هم نسخه 7.2 وجود داشته سال 2002 هم وجود داره که با ورود به سایتش میتونید نتیجه تست سال 2002 رو هم مشاهده کنید ولی جوابی که در طـــــــول مدت 3 سال تست آنتی ویروس BitDefender داده اینه که در هر 3 سال آزمایش جوابش تقریبا همون حدودای 88 درصد بوده و تغییری نکرده.

خب اگر این تست فقط یک سال انجام میشد میتونستیم بگیم که حالا در اون سال حالش زیاد خوب نبوده یا پول کارمنداشو نداده ولی میبینیم که هر سال داره این تست بطور مداوم انجام میشه و در سال 2005 که امسال باشه فعلا تستی صورت نگرفته.

دیگه بستگی داره به اینکه طرف چه نتیجه ای رو برای خودش بگیره. ولی خوبه که آماره چند سال رو در نظر بگیریم و بعد قضاوت کنیم
البته هر کسی نظری داره و نظر شما هم محترمه .

Ehsani
06-03-2005, 12:28
مهران راستي اون عكسي كه گذاشته بودي تو مطلب بازرسي منازل شخصي كاربران اينترنتي در سويد مال كجا بود ؟؟؟ كه اينهمه كامپيوتر يكجا جمع شده بود :mrgreen:

Cracki
14-03-2005, 19:49
M.e.h.r.a.n_Swe جان عالی بود
واقعا از مطالبی که ارائه دادی استفاده کردم

منم رفتم تو خط کاسپرسکای پرو :wink:

mehdioffflone
14-03-2005, 22:20
سلام
من دیتا بیس آپدیت کسپر را از سایتش گرفتم
حالا باید کجا و چطوری بریزم ؟

با احترام

ميري به قسمت configure update آنجا دو تا انتخاب داري
http ftp server or network folder رو انتخاب كن
بعد هم جايي كه فايلها رو ذخيره كردي browse كن بعد از ok آپديتش كن.

Amir_P30
14-03-2005, 22:31
آقا اين سايت رو هم ببينيد ضرر نمي كنيد :

منو يكم به فكر فرو برد. :shock: :shock:

Navid
15-03-2005, 04:39
منم یه کم در باره یه این آنتی ویروس شنیده بودم
بنظر می یاد چیزه خوبی باشه !

mehdioffflone
15-03-2005, 05:47
آقا كسپر پرو 5.0.20 ما از كار افتاد. :P ميگه
your licence has expired :mrgreen:

Ehsani
15-03-2005, 06:55
مهران جان امير راست ميگه لينك رو حتما نگاه كن
( اقا كسي nod 32 كرك شده نداره ؟!؟!؟! :mrgreen: )

Sinagood
15-03-2005, 15:57
من توی وبلاگ خودم هم نوشته بودم که سریع ترینه (سرعت خود آنتیویروس) اما با قوی بودنش توی شناسایی خیلی موافق نیستم
اما آنتی ویروسی که کمتر از همه رم میگیره DR.web هست

هنوز هم میگم بیت دیفندر

Navid
15-03-2005, 17:05
فعلا که ما این nod32 رو دانلود کردم و الانم دارم ازش استفاده می کنم . فعلا که آپدیتش خیلی خوبه :D

mehdioffflone
15-03-2005, 18:11
سلام بر دوستان
آقا مهران كركت براي من كه از كار افتاد كرك ديگه اي نداري؟ :mrgreen:
من فقط موندم سال 1970 اين كسپرسكي كجا بوده؟ :shock:

Cracki
15-03-2005, 21:10
Mehdi جان من هم از همون RegKey که مهران معرفی کرده استفاده کردم و اگر مال شما از کار بیافته باید مال من هم از کار بیوفته ولی من به مشکلی بر نخوردم... بهتره که یک بار پاکش کنی و دوباره اینتستال کنی

mehdioffflone
16-03-2005, 00:54
Mehdi جان من هم از همون RegKey که مهران معرفی کرده استفاده کردم و اگر مال شما از کار بیافته باید مال من هم از کار بیوفته ولی من به مشکلی بر نخوردم... بهتره که یک بار پاکش کنی و دوباره اینتستال کنی

اميدوارم مال شما از كار نيفته ولي مال من فاتحه ش خونده شد :cry:

Amir_P30
16-03-2005, 14:09
آقا ما نگرا ن شديم

آين آقا مهران ما كجاست؟؟؟
وبلاگش هم آپديت نشده :? :?

M.e.h.r.a.n_Swe
19-03-2005, 03:12
سلام دوستان عزیز.
شرمنده که یک مدتی نبودم.. الان هم فقط به این دلیل اومدم یک سری به نت بزنم که سال اصیل ایرانی یعنی سال 2564 رو به همه دوستان P30World تبریک بگم. و از همین جا نوروز را به تک تکتون تبریک میگم و امیــــــدوارم که سالی پر از مهر و محبت و شادی رو داشته باشید و بتوانید در این سال موفقیت های بیشتری رو تسبت به سال گذشته در زندگیتون داشته باشید.

دلیل نبودنم هم در این مدت به خاطر اینه که مشغول کارهای عروسی میباشم و با اجازتون قراره که سال جدید رو در کنار همسرم با هم آغاز کنیم.

حالا بیایم سر موضوعی که دوست عزیزمون در مورد از کار افتادن رگ کی مطرح کردند.
در اینجا قبل از هر چیز باید به نکته ای اشاره بکنم که من در مطالب قبلی هم بهش اشاره کردم که من کار کردن این RegKey رو برای مدت طولانی و یا کم تضمین نمیکنم و هر لحظه امکان این وجود دارد که کاسپرسکای از این رگ کی که تعداد زیادی از مردم توانسته اند توسط آن آنتی ویروسشون رو رجیستـــــر کنند از کار بندازه ولی نکته مهم اینه که مال من و چند تا از دوستای دیگه م هنوزم که هنوزه داره کار میکنه و تا حالا به هیچ مشکلی بر نخوردم و در بالا هم مشاهده کردم که دوست دیگری نیز وجود داره که او نیز به مشکلی که اشاره کردید مواجه نشده و در اینجا میتونیم به این نکته پی ببریم که فعلا فقط شما هستید که این مشکل را دارید و به همین دلیل من میتونم یک حدسی را بزنم که در ادامه به آن خواهم پرداخت.

آنتی ویروس Kaspersky رو که شما دانلود کردید و حدود 26.2 مگ نیز حجم دارد ولی این حجم واقعی این آنتی ویروس نیست بلکه آن را فشرده کردند و برای متوجه شدن به این موضوع کافیه که با برنامه WinRar و یا برنامه های مشابه این برنامه بر روش کلیک راست کرده و گزینه Extract to... رو بزنید و در آن صورت همانند یک CD اصلی تمام محتویات آن را در داخل یک فولدر برای شما باز خواهد کرد
پس .... این برنامه که شما دانلود کردید در اصل CD اصلی برنامه میباشد و به همین دلیل است که اگر دقت کرده باشید در هنگام اینستــــــــــــال از شما خواسته میشود که مکانی را برای Extract کردن این آنتی ویروس انتخاب کنید تا در مرحله بعدی و بعد از Extract کردن به اینستال آن بپردازد

اما حالا این مسئله ای که من در بالا بهش اشاره کردم چه نقشی رو در غیر فعال کردن آنتی ویروس و یا مشکلاتی از این قبیل میتونه داشته باشه :?:

فرض کنیم که شما بعد از اینستال کردن برنامه فولدری رو که حدود 49,4 MG حجم دارد رو برای خالی شدن فضا در سیستمتون پاک کنید چون دیگر احتیاجی به CD که همین فولدر باشد رو نمیبینید و حالا اگر روزی این آنتی ویروس دچار مشکل تکنیکی گردد چگونه میتواند آن را تعمیر سازد....
اگر شما این فولدر را پاک نکنید خودش به صورت اتوماتیک و بدون اطلاع شما آن را تعمیر میکند ولی اگر آن را پاک کرده باشید از شما در خواست CD اصلی Kaspersky رو خواهد کرد که شما هم CD رو ندارید و این مشکلات برای شما بوجود خواهد آمد
یک نکته دیگه که باعث بوجود آمدن این مشکلات میشود ...استفاده کردن ار برنامه های Utility مثل System Mechanic , Registery Mechanic, TuneUp و غیره میباشد و زمانی که شما میخواهید به قول خودتون سیستم رو پاکسازی کنید و یا رجیستری ویندوزتون رو تعمیر کنید یک سری از فایلها و رجیستری هایی رو که نباید از روی سیستم پاک بشوند رو پاک میکنید
البته این رو بگم که این گونه برنامه ها برای یک سیستم لازم است اما افرادی هستند که اعتماد 100 درصد رو متاسفانه به این برنامه های معروف رو میکنند و هر چیزی رو از سیر تا پیاز که توسط این برنامه ها پیدا میکنند رو پاک میکنند
به همین دلیل توصیه میکنم که قبل از پاک کردن این فایلها و رجیستری ها رو شخصا کنترل کنید که برای برنامه هاتون مشکلی پیش نیاد و حتی برای سیستمی که استفاده میکنید

Amir جان خوشحال شدم وقتی دیدم یادی هم از ما کردی. امیدوارم که سال خوبی رو داشته باشی عزیز

دوستان من شاید بازم تا یک مدتی نباشم و اگر برای من پیغامی دادید و جواب ندادم دلیلش مشغول بودنم است در این روزها و شایدم ماه ها

امیدوارم که هر چه زودتر باز هم بتونم به جمعتون بپیوندم و اگر هم نتونستم بیام به بزرگیتون ببخشید

با آرزوی موفقیت برای همه تون و تا دیداری بعد فعلا بای ..!

MaFia
19-03-2005, 03:31
مهران جان خيلي خوشحال شدم كه نبودنت دليلش خبرهاي خوب بوده
براي تو و همسر گرامي و عزيزت سال خوب با آرزوهاي خوبي آرزو مي كنم اميدوارم كه هميشه تو رو شاد و سر حال و موفق در كنار همسرت ببينيم و اميدوارم زندگي جديدي رو كه شروع مي كني هميشه پا برجا و پر از محبت و عشق باشه :P

Ali_k
19-03-2005, 05:55
منم آغاز زندگی مشترک را بهت تبریک میگم.

Navid
19-03-2005, 15:25
مهران جان بهت تبریک می گم ! اگه وقت کردی یه pm به ما بده کارت دارم :wink:

m_amin
19-03-2005, 15:30
تبریک میگم مهران جان موفق باشی

Cracki
19-03-2005, 16:07
من هم به نوبه خودم بهتون تبریک میگم و امیدوارم که به پای هم پیر شید :P

Ehsani
22-03-2005, 06:26
من 2 تا تبريك رو با هم ميگم.. ايشالا هم ساله خوبي داشته باشي هم همسر خوبي :mrgreen:

Haj-Mahdi
23-03-2005, 12:54
به نام خدا
با عرض سلام
Kaspersky Antivirus Personal Pro 5.0.20 من کرک اقا مهران را سازگار با خودش نمی یابد این هم پیامش:
Attention! The license key D:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\000851DB.key is not compatible with this application
اگر به متن بالا دقت کرده باشید می بینید که ادرس قرار گیری کرک در کامپیوتر را داده و البته در کنار این متن علامت ضربدر با زمینه قرمز گذاشته بود.و معنی متن این است که این کرک با اینKaspersky Antivirus Personal Pro 5.0.20 نمی سازد!!! not compatible یعنی سازگار نیست!
كسي كرك اين نرم افزار را سراغ ندارد؟
به امید کمک شما.
با تشکر.

Sinagood
23-03-2005, 14:57
مگه میشه؟
برا من که کار کرد و expire هم نشد

کاسپرسکی خوبه و من ازش راضیم

Haj-Mahdi
24-03-2005, 01:18
اقا مهران من هم تبريك عرض مي كنم.
در ضمن اقاي sinagood واقعا" مال من کار نمی کنه(کرک نمی شه).
در مورد این که کاسپرسکی ویروس کش خوبی است هیچ شکی نیست:
باز هم افتخاری دیگر:
کاسپرسکی موفق به دریافت بیست و پنجمین نشان 100% از سازمان جهانی آنتی ویروس در ماه فوریه سال 2005 شد.
برای اطمینان می توانید به سایت زیر مراجعه کنید:
ضمنا" يكي از دوستان لطف كنند و از نسخه كرك شده Kaspersky Antivirus Personal Pro 5.0.20 كپي گرفته و به من ايميل بزنند و در عنوان نامه نام نرم افزار فوق را بنويسند.ايميل من:lion8499@yahoo.com
ممنون مي شوم.

Ehsani
24-03-2005, 06:42
سلام عيد همگي مبارك :mrgreen:
lion8499, جان اخه پسر خووب من چجوري 20 مگ رو با اين سرعت هاي مزخرف اينترنت تو ايران برات attach كنم ..تازه بعده attach معلوم نيست درست به دستت برسه خودت كه با اين خطهاي ايران اشنايي :wink:
اگه يك كرك نا هماهنگ با نسخه kaspersky بهش بدي اون اين error كه نوشتي رو ميده ..اگه از كرك اطمينان داري كه همون كرك مهران واسه نسخه Kaspersky Antivirus Personal Pro 5.0.20 هست كه پس برو نسخه اصلي اینKaspersky رو دانلود كن كه حجمش در حدود 26.1 مگ هست اگر حجم انتي ويروسي كه داري همين قد هست پس فايل كرك مشكل داره ...نكنه شما كرك Kaspersky_Personal_5[1].0.227 رو داري اشتباهي ميدي به kav5.0.20_personalpro_full__en ؟؟؟؟؟
در هر صورت من كرك kav5.0.20_personalpro_full__en رو كه مال مهران بوده برات مي فرستم به اي ميل اگر كار كرد با انتي ويروست كه هيچ اگر نكرد حتما عيب از نسخه اي هست كه دانلود كردي
بازم ميگم نسخه اصل حجمش دقيق26.1 هست و كركش هم كار مي كنه و من همين الان رو دستگاه نصب و دارم حالشو مي برم :wink:
كركش رو ميفرستم به اي ميل ولي در مورد فرستادن نسخه انتي ويروس بايد دست به دامن يكي از دوستان كه در خارج از كشور هست بشي :roll:

Ehsani
24-03-2005, 06:45
كرك رو فرستادم اگه نرسيد بگو دوباره ميفرستم برات :wink:

MaFia
24-03-2005, 06:52
مگه لينك خود اصلي كه 26 مگ هست از كار افتاده ؟؟؟
كه بايد ميل كنيم واسه اين دوستمون ؟ :shock:

Ehsani
24-03-2005, 07:02
اگه نيومد به ايميل اينجا برات upload كردم دانلودش كن

Haj-Mahdi
24-03-2005, 13:37
اقاي Ehsani به احتمال زياد حق با شماست چون من اين ورژن را از ادرسي كه اقا مهران داده اند دانلود نكردم بلكه از خود سايت كاسپرسكي دانلود كردم دقيقا" 26.1 مگابايت است و از روي سرور http امريكا در سايت كاسپرسكي دانلود كردم اما همين كرك به ان نمي خورد پيام مي دهد كه:
Attention! The license key D:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\000851DB.key is not compatible with this application
يعني اين كرك با ان سازگار نيست يك بار هم uninstall كردمش و نسخه 19 مگابايتي ان را از سايت دانلود دات كام كه ايراني است دانلود كردم اين كرك به ان هم نمي خورد تازه انجا هم همين كرك را براي نسخه 19 مگابايتي داده بود.
اقاي Ehsani شما لطفا" به ايميلتان هم مراجعه كنيد ضمنا" اين دفعه حتما" از ادرسي كه اقا مهران داده دانلود مي كنم و امتحان مي كنم اضافه بر اين يك چيز يادم رفت بگويم به بزرگي تان ببخشيد:عيد شما مبارك! انشا الله سال خوب و پر باري داشته باشيد و به ارزوهايتان هم برسيد.
در مورد خط كم سرعت ايران هم راست مي گوييد خيلي اعصاب خورد كن است تازه ADSL هم گران است!
اقاي Mafia به شما هم مي گويم كه لينك از كار نيفتاده اما نسخه Kaspersky Antivirus Personal Pro 5.0.20 من كرك نمي شود!

Cracki
24-03-2005, 15:34
lion8499 شما RegKey رو داخل یک فولدر جداگانه قرار بده که فقط همین رگ کی داخل آن باشد و چیز دیگری وجود نداشته باشه و بعد که کاسپرسکای ازت درخواست کرد از داخل همون فولدر رگ کی رو بهش بده

Haj-Mahdi
25-03-2005, 03:05
حالا از ادرسي كه اقا مهران داده هم دانلود كردم اما وقتي مي خواستم مرحله اخر را كرك كنم پيام داد not valid يعني كرك بي اعتبار است يا سالم نيست.
چه كار كنم؟ خسته شدم از دست اين كاسپرسكي از بس كه كرك را نمي شناسد(بي اعتبار مي داند).چند شب است كه با ان ور مي روم كلافه شدم شما را خدا كمك كنيد.

Cracki
25-03-2005, 05:20
دوست عزیز شما اول برنامه کاسپرسکای رو از روس سیستمت پاک کن و بعد توسط برنامه هایی که رجیستری ویندوز رو تمیز میکنند سیستمت رو کلا پاکسازی کن و بعد فایلها و فولدر بجا مونده از مابقی برنامه پاک شده رو در Program Files و یا Program کاملا پاک کن

این 3 برنامه رو بعد از پاک کردن کاسپرسکای بهت پیشنهاد میکنم که استفاده کنی

System Mechanic

Registery Mechanic

Ace Utilities

و بعد از پاکسازی کل سیستم و اطمینان حاصل کردن از نبود هیچ گونه فایل باقی مونده به این آدرس زیر برو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t=0

مهران جان در اونجا نسخه Personal رو همراه با کرکش قرار داده و شما هر کرکی و فایلی رو که تا بحال دانلود کردی با این یکی قاطی نکنی

هم نسخه ای رو که مهران جان قرار داده و حدود 10.5 مگابایت هستش رو دانلود میکنی با کرکی که دقیقا زیرش گذاشته شده

البته من پیشنهاد میکنم که از همین نسخه اسفاده کنی چون خودم آزمایش کردم و کرکشم کار
کرد ولی بعدا اگر خواستی که نسخه پرو رو داشته باشی این نسخه رو پاک میکنی و نسخه پرو رو نصب میکنی ولی یادت نره که اول نسخه Personal رو نصب و کرک کن

Haj-Mahdi
27-03-2005, 08:41
جناب cracki عزيز هر سه برنامه كه گفتيد دانلود كردم و رجيستري را پاك سازي كردم كاسپرسكي را هم ان اينستال كردم و كاملا" پاكش كردم و نسخه personal ان را از ادرسي كه گفته بوديد دانلود كردم و كرك ان را هم دانلود كردم اما وقتي خواستم فايل كرك را در يك فولدر كپي و پيست كنم كپي و پيست نشد و پسورد خواست كه پسورد را درست وارد كردم و ok كردم باز هم كپي و پيست نشد!!! :shock: :shock: :shock: تا چه رسد به كرك كردن!
اين در حالي بود كه كرك نسخه پرو كپي و پيست مي شود!!! :shock: :shock: :shock: فقط كرك نمي شد! و پيام هايي كه برايتان نوشتم را مي داد!
وقتي كپي وپيست نمي شد خيلي تعجب كردم و گفتم مگر ممكن است؟!! اين در حالي است كه كرك نسخه پرو كپي و پيست مي شود!!!
من كه ماندم ديگر چه كار كنم؟ راستي يادم رفت بگويم برنامه System Mechanic 5 Professional
با خودش نسخه persoanl از كاسپرسكي را دارد اما وقتي بر روي فايلش كليك كردم حتي قسمت license را هم باز نمي كرد!!! :shock:
خيلي ناراحتم ماندم ديگر چه كار كنم؟ :cry: :cry: :cry:

Haj-Mahdi
30-03-2005, 12:58
جناب cracki عزيز خيلي شرمنده :oops: :oops: :oops: :oops:
از راهنمايي شما هم بي نهايت ممنونم دقيقا" طبق ان چه كه شما گفتيد عمل كردم و بالاخره موفق شدم كركش كنم علت ان كه كرك نمي شد اشتباه كوچك من بود :oops: اما همين اشتباه چند روز و چند شب اذيتم كرد اين اشتباه اين بود كه پسورد فايل كرك نسخه personal چنين بود:p30world.com اما من بي دقت بودم و پسورد را چنين وارد مي كردم:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اضافه اذيتم كرد.
باز هم از راهنمايي تان تشكر مي كنم خيلي زحمت كشيديد و حسابي خجالتم داديد :oops:
اگر من شما را نداشتم چي كار مي كردم؟!!!
در ضمن با كاسپرسكي كار كردم بسيار عالي است دست از نورتون و مكافي و بيت دفندر و... كشيدم و با كاسپرسكي كار مي كنم.

Ali_k
31-03-2005, 08:01
از دوستان کسی میتونه یه چندتا ویروس و تروجان بذاره تا ما لین انتی ویروسمونا را تست کنیم. :wink:

shahab1980
31-03-2005, 09:00
من دارم.600-700 تا ويروسه ...خيلی هم ويروساش خفنه.بگو چجوری بهت بدم.

Ehsani
01-04-2005, 04:57
چه امتحاني از اين بهتر كه چند سال هست كه كسپر اسكاي بهترين معرفي ميشه تو سايتاي معتبر!!! اونم در حضور شركتهاي معتبري چون مك افي..نورتن و ............
lion8499, جان شما وقتي كه پسورد رو اشتباه بزني تو دايركتوري اصلا فايل كرك كپي نميشه!!! وقتي فايل تو دايركتوري كرك كپي نمي شده شما با چه فايلي و از كجا رجيسترش مي كردي كه بهت مي گفت فايلت تاريخ گذشته هست؟؟؟ :roll:

farhad_7joon
05-04-2005, 04:17

Cracki
05-04-2005, 06:20
farhad_7joon

حرفایی رو که زدی به نظر من یکی کاملا بی منطق بود... چون هیج کدومش دلیل درستو حسابی نداشت و تو هم مثل خیلی از افراد مبتدی تا یک جای کار گیر میکنید میگید که آنتی ویروس سلیقه ای هستش و یا این معروفه....

آخه اینم شد حرف منطقی.... :!:

منطق و عقل میگه >>>> آنتی ویروس باید ویروس بشناسه ... حالا کدومشون در این زمینه بهتر عمل کنه و زودتر از همه تشخیص بده برندهست ... بقیه قابلیت هاشون از جمله قیافه... آپدیت ...نوع اینتستال شدن و غیره جزو مسائل مهم بعدی هستن

حالا تا کی میخواین بی دلیل و بدون داشتن آگاهی لازم حرف مفت بزنید... حرف شما رو قبول داشته باشیم که بدون دلیل میگید فقط و فقط نرتون و یا حرف مرکز تست آنتی ویروسها رو که حدود 77.000 ویروس رو بر روی آنتی ویروسها امتحان کرده و Kaspersky بالاترین تشخیص رو داشته

آخه مرد حسابی تو یکم فکر کن ببین کدوم حرف با دلیل صحبت کرده ... بس کنید دیگه :evil:

این هم یک تست دیگه که در اینجا انجام شده از لحاظ تشخیص ویروس .تروجان و سپای ویر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و حالا این تست پایین هم نشون میده که کدام یک از آنتی ویروسها Ram بیشتری رو در حافظه اشغال میکنند که تقریبا اکثر آنتی ویروسها رو نشون داده ولی نه همه شون رو ولی فکر کنم همینم برای خیلی ها کافی باشه که اینقدر میکن رم رم رم ... اینجا McAfee بیشتر از هم رم رو اشغال میکنه و AVG کمترین و هر کدام که کمتر رم رو اشغال کنه بهتره

اطلاعات بیشتر در پایین

در این 2 تا عکس پایین هم میبینید که حدود 386000 تا فایل حاوی Virus, Trojan , Worm و غیره رو بر روی آنتی ویروسها آزمایش کردند که Kaspersky Personal 5.0.227 رتبه اول رو داره و تازه اگر Kaspersky Personal Pro رو آزمایش میکردند که دیگه فکر کنم جوابش 100% میشد

در عکس پایین نیز آنتی ویروسها رو از نظر تشخیص تروجان آزمایش کردند که جوابش رو میبینید

Mehdi_Best
05-04-2005, 07:55
cracki جان ممنون از توضيحات كاملي كه با دليل و مدرك بيان كردي
متاسفانه بعضي ها هستن كه فقط حرف حرف خودشونه و نمي خوان حرف منطقي و علمي رو كه با دليل و مدرك بيان شده رو قبول كنن و مي خوان بگن كه ماست سياهه!
البته مطمئن باش كه اينطور افراد به خودشون ضربه مي زنن و ضرر لجبازي و بي منطقي شونو خودشون مي بينن. وقتي كه سيستمشون دچار مشكل شد و ديگه دست كشيدن از آنتي ويروس هاي معروف ولي ضعيف يا متوسط (نسبت به آنتي ويروس هايي مثل كاسپرسكي) اون موقع فايده اي نداره.
من خودم از طرفداران مك آفي بودم. اما وقتي اين همه دليل و مدرك رو ديدم از اون دست كشيدم و كاسپرسكي رو انتخاب كردم. در اين حدود 1-2 ماه كه از كاسپرسكي استفاده مي كنم كاملا از انتخابم راضي ام و حتي به چند تا از دوستانم هم كه معرفي كردم اونو همه بعد از استفاده تشكر كردن و بر اين كه بهترين آنتي ويروس هست صحه گذاشتن.

Haj-Mahdi
07-04-2005, 00:42
خب جناب Ehsani وقتي فايلي را دانلود مي كنم مي فهمم كه چه نسخه اي را دانلود مي كنم يعني خب مي فهمم مربوط به چه تاريخي را دانلود مي كنم.بعدا" هم متوجه اشتباهم شدم و پسورد را درست وارد كردم كه رجيستر شد.

Mehdi_Best
07-04-2005, 11:13
پس مشكلت حل شد. بقيه چيزها هم كه مهم نيست

Cracki
07-04-2005, 12:18
Kaspersky Anti Virus کارش به جایی رسیده که هر دقیقه گزارش میده که چه ویروس یا تروجان جدیدی توسط این شرکت کشف شده و این در حالی است که بقیه آنتی ویروسها مثل Norton گاهی یادشون میره که آپدیت کنن و بعد از 3/4 روز یک بار آپدیت میکنن

برای اطلاعات بیشتر و دیدن هر دقیقه گزارش به این سایت زیر برید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :shock:

Mehdi_Best
08-04-2005, 15:25
cracki جان ممنون
اینو بعضی ها بخونن که به جز نورتون چیزه دیگه ای نشنیده و ندیده ان و ادعای حرفه ای گری هم دارن.

Cracki
08-04-2005, 21:36
خواهش مهدی جان

ZiTaNiX
28-04-2005, 23:37
مال تاریخ 2005 هنوز نیومده؟
لینک کرک سالم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ESET.zip

آخه من در عجبم نورتون حجمش 300 مگابایته این 10 مگابایت چطور این از همه قویتره؟ حدس می زنم اینو با یه برنامه خفن نوشتن

سه تا پست بدون فاصله ادقام شد!
ميثم

Mehdi_Best
30-04-2005, 13:55
دوست عزيزم سلام
در مورد كاسپرسكي لازمه بگم كه 26 مگابايت هست نه 10 مگ. (نسخه پرو)
كه به صورت فشرده هست و وقتي باز مي شه 50 مگابايت مي شه
نورتون هم 24 مگابايت است و وقتي باز مي شه 80 مگابايت مي شه.
در ضمن خوب بودن يك آنتي ويروس به حجمش نيست. بلكه به عوامل ديگه اي بستگي داره كه اينقدر در موردش در تاپيك هاي مختلف بحث شده كه ديگه حوصله بحث در اين مورد از اين تاپيك خارجه.

Amir_P30
30-04-2005, 14:14
من دفعه بعد ميام توضيح ميدم كه چرا كاسپرسكي از اينا بيتشر ميتونه بشناسه

Amir_P30
01-05-2005, 12:55
به نظر من دلايل برتري آنتي ويروس كاسپرسكي بر آنتي ويروس هاي بزرگي همچون مك آفي و نورتون به 2 دليل زير تقسيم ميشه:
دليل 1:
شركت كاسپرسكي يه شركت روسي نوپا هست كه از مجموعه خيلي قوي از هكرها تشكيل شده.(يعني قبل از اين كه بيان آنتي ويروس بسازن اين افراد خودشون از مخفوترين هكر ها بودن).حتما شايد هم بدونيد كه مخوفترين هكرهاي جهان يعني خطرناك ترين آنها در روسيه هستند وشايد تا حالا با عناويني به نام:روسيه محل دنجي براي هكر ها يا .... هم برخورد كرده باشين.
دليل 2:
من تابستان سال پيش خانه يكي از اقوام بودم (ماهواره داشتن) .منم زده بودم شبكه ITC آقاي خسرومترجمي داشتن در مورد همين بحث آنتي ويروس و نحوه محافظت از دستگاه صحبت ميكردند (خيلي جالب بود).در بين حرفاشون من به نكته خيلي مهمي شنيدم.ايشون روي دستگاهش نورتون داشت،همين طور كه به آخراي صحبت هاش رسيده بود گفت كه شما با استفاده از اين برنامه ها خيلي ميتونين جلوي ويروس ها و اسپاي ويرها رو بگيريد ولي نه همشون.چرا؟؟
گفت كه بعضي از شركت هاي تبليغاتي هستند (كه Adware ها و Spyware ها معمولا به تبليغاتشون آلودست) كه ميان به اين شركت هاي بزرگ آنتي ويروس مثله نوتون پول ميدن كه برنامه نورتون برنامه تبليغاتي اونا رو به عنوان ويروس يا تروجان نشناسه.و گفت به همين دليله كه شما اگر چه فكر ميكنيد با استفاده از اين آنتي ويروس همه نوع ويروس و.... از روي دستگاهتون پاك شده ولي درحقيقت اين طور نيست.
خوب حالا چرا شركت هاي تبليغاتي چنين كاري رو ميكنن؟؟
تا بتونن با استفاده از سيستم قرباني براي مقاصد خودشون (فرستادن اسپم هاي تبليغاتي ) استفاده كنن.
نتيجه: به همين 2 دليله كه شركت تازه تاسيسي مثله كاسپر در تست شناسايي ويروس ميتونه نورتون رو با فاصله زيادي پشت سر بزاره.
موفق باشيد

ضمنا به اون دوستومن كه ميگن ديتابيس 13000 تا ويروس كمترميشناسه (توي يه تاپيك ديگه) بگم كه ممكنه شما ديتابيس استاندارد كاسپر رو مقايسه كرده باشيد ولي اگه نسخه پرو رو نصب كنيد و ويژگي هاي Extended اون(اضافي) رو فعال كنيد فكر نكنم ديگه به اين تفاوت برسيد.

Masoud.ebi
03-05-2005, 08:08
با عرض احترام وادب
امیر آقا من اگه گفتم 13000 تا کم داره حالا میگم 21000 تا کم داره اونم در مقایسه با بیت دفندر ظاهرا این روزها بیت دفندر خیلی فعال و اکتیو شده
نسخه پرو کاسپر رو نصب کردم تا الان 128000 تا با فعال کردن رسیک وارش میشناسه در حالیکه نسخه 8.0.200 بیت دفندر تا الان 149000 تا میشناسه میگی نه نصبش کن
بعدش اینکه پس از نصب کاسپر یک اتفاقی توی سیستم من افتاده اونم اینکه روی سیستم من آفیس 2003 نصبه پس از نصب کاسپر زمانی که موس رو روی یه فایل ورد میبرم پس از چند ثانیه یک فایل با همون نام ولی با حجم 0 کیلو بایت ایجاد میکنه عجیبه نه البته بگم فقط برای بار اولیکه موس رو روی فایل میبری اون فایل 0 کیلو بایتی رو درست میکنه ؟
به نظرشما مشکل از کجاست ؟ از کاسپر یا از آفیس ؟
لطفا راهنمایی کنید

Mehdi_Best
03-05-2005, 11:09
مسعود جان سلام
در مورد مشكل با آفيس بايد بگم كه چون من تا حالا نديدم كسي اين مشكل رو داشته باشه فكر مي كنم مشكل از سيستم شما باشه . چون خيلي جاها كه كاسپرسكي و آفيس نصب بوده هيچ مشكلي نبوده.

Sinagood
10-05-2005, 15:48
من که میگم
Bitdefender
چه حرفیه؟

من خودم کاسپرسکی هم امتحان کردم و دومین آنتی ویروس میدونمش

Cracki
19-05-2005, 02:16
تازه ترین تست انجام شده بر روی آنتـــــــــــی ویروسها در تاریخ 15 آپریل 2005 یعنی 1 ماه پیش

مهران جان در صفحه اول همین تایپک از سایت virus.gr جواب تست سال 2004 رو زحمت کشیده بودند و گذاشته بودند و من امروز که یک سری به سایت زدم دیدم که تست جدیدی انجام شده و گفتم که من هم اینو اینجا قرار بدم که البته این تست توسط 91.000 نوع ویروس و تروجان بر روی آنتی ویروسها آزمایش شده که من در پاییک متن انگلیسی رو هم قرار میدم.

April 2005 (NEW!!!)
*
The test was made on 02-16 April 2005, using Windows XP Professional SP1 on a P4 2600 Mhz, 512MB DDRAM.
*
All programs tested had the latest versions, upgrades and updates and they were tested using their full scanning capabilities e.g. heuristics, full scan etc.
*
The 91202 virus samples were chosen using VS2000 according to Kaspersky, F-Prot, RAV, Nod32, Dr.Web, Sweep, BitDefender and McAfee antivirus programs. Each virus sample was unique by virus name, meaning that AT LEAST 1 antivirus program detected it as a new virus.
*
ALL virus samples were unpacked and the only samples that were kept were the ones that were packed using external-dos-packers (that means not winzip, winrar, winace etc).
*
The virus samples had the correct file extension using a special program (Renexts) and were unique, according to checksum32 filesize.
*
Most "fake" virus samples were removed, as well as "garbage" files.
*
The program PER was not tested because there was no english demo version available.
*
The programs Extendia AVK , BOClean , VET , Titan , RisingAV and Freedom were not tested because there was no demo version available.
* The program InVircible did not include a "typical" scanner-function and could not be tested.
*
The program V-Catch checks only mail accounts and could not be tested.

The following file types were used.

BAT, ΒΙΝ, CLA, CLASS, CLS, COM, CSC, DAT, DOC, ELF, EML, EXE, HLP, HQX, HTA, HTM, IMG, INF, INI, JS, MAC, MDB, MSG, OLE, PHP, PIF, PL, PPT, PRC, REG, SCR, SH, SHS, SMM, STI, TD0, TPU, VBA, VBS, WBT, XLS, XMI, XML.

The virus samples were divided into these categories, according to the type of the virus :

*
File = BeOS, FreeBSD, Linux, Palm, OS2, Unix, BinaryImage, BAS viruses, MenuetOS viruses.
*
MS-DOS = MS-DOS and HLL*. viruses.
*
Windows = Win.*.* viruses.
*
Macro = Macro and Formula viruses.
*
Malware = Adware, DoS, Constructors, Exploit, Flooders, Nukers, Sniffers, Spoofers, Virus Construction Tools, Virus Tools, Droppers, PolyEngines.
*
Script = BAT, Corel, HTML, Java, Scripts, VBS, WBS, Worms, PHP, Perl viruses.
*
Trojans-Backdoors = Trojan and Backdoor viruses

جـــــــــــــواب و نتیجه تست بالا رو در پایین میتونید مشاهده کنید

بازم دمش گرم Kaspersky
8)

برای دیدن ادامه لیست بالا به این سایت زیر میتونید برید

Venus
23-05-2005, 08:21
با سلام و تشكر فراوان از معرفي اين ويروس ياب عالي:

Kaspersky توي تنظيماتش virus alert داره. چون من پيدا نكردم.
ممنون از راهنماييتون
منتظر

Venus
23-05-2005, 12:56
با سلام و تشكر فراوان از معرفي اين ويروس ياب عالي:

Kaspersky توي تنظيماتش virus alert داره. چون من پيدا نكردم.
ممنون از راهنماييتون
منتظر

با سلام مجدد :

منتظر جواب هستم.
ممنون

hyriand
01-06-2005, 01:57
ادامه مطلب در قسمت
« معرفي و بحث آنتي ويروسها »

اين تاپيك قفل ميشه