PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشي جديد Sony Ericsson Aino با 8.1مگاپيکسل دوربين

babak1000
08-06-2009, 05:56
گوشي کشويي جديد، بي نظير و زيبايي را برايتان معرفي مي کنيم که داراي ويژگي هاي واقعاً منحصر به فردي است. اولين ويژگي قابل ذکر آن، دوربين بسيار عالي 8.1 مگاپيکسلي آن است که تجهيزات واقعاً کاملي هم دارد و مجهز به فلاش، فوکوس خودکار، فوکوس لمسي، رفع قرمزي چشم، زوم ديجيتال، تشخيص چهره و قابليت فيلم برداري مي باشد. دومين ويژگي خوب، صفحه نمايش لمسي 3 اينچي با رزولوشن 240*432 پيکسل است که مجهز به حسگر شتاب دهنده ي داخلي براي امکان چرخش خودکار صفحه نمايش مي باشد. و ويژگي هاي بي نظيري چون، سيستم نقشه ياب داخلي GPS، Geo Tagging، اتصال گوشي به کنسول پلي استيشن، Wi-Fi و ويرايش گر عکس هم جاي خود را دارد. نام اين گوشي عالي، Sony Ericsson Aino است.

اتصال به پلي استيشن 3:
Sony Ericsson Aino، اين قابليت را دارد که مي توان آن را به کنسول پلي استيشن 3، وصل کرد و بازي هاي آن را انجام داد. به اين معني که از طريق گوشي خود، بازي هاي پلي استيشن را در کنترل داشته باشيد که اين کار از طريق يک شبکه ي محلي يا اينترنت، انجام مي پذيرد. و البته عمر مناسب باتري گوشي هم به اين امر، کمک شايان توجهي مي کند.

نرم افزار Media Home:
Sony Ericsson Aino، نرم افزاري در اختيار کاربران مي گذارد تا فايل هاي کامپيوتر خود را به صورت خودکار، از طريق Wi-Fi، به گوشي خود، منتقل کنند. کاربران فقط گوشي خود را روي پايه ي شارژ قرار مي دهند و اين کار، به طور خودکار، انجام مي پذيرد.

نرم افزار Media Go:
اين نرم افزار به کاربران کمک مي کند تا با اتصال به کامپيوتر، گزينه هاي بسيار زيادي براي انتقال و ويرايش فايل هاي خود، داشته باشند. با داشتن گوشي Sony Ericsson Aino، هميشه، جديدترين موسيقي و ويديو ها را داريد، نرم افزار Media Go، به شما کمک مي کند تا به راحتي، فايل هاي صوتي و تصويري خود را اجرا، جا به جا و سازمان دهي کنيد. از Wi-Fi، بدون نياز به سيم و جستجو، از گوشي خود، لذت ببريد.

مشخصات بي نظير دوربين:
دوربين گوشي Sony Ericsson Aino، دراي رزولوشن 8.1 مگاپيکسل است که زوم ديجيتال آن، 16 برابر است. قابليت ضبط ويديويي با سرعت بسيار خوب 30 فريم بر ثانيه و با کيفيت VGA دارد. فوکوس، هم از طريق لمسي انجام پذير است و هم فوکوس اتوماتيک دارد. داراي لرزش گير دست و مجهز به ويژگي هاي تشخيص چهره،Geo Tagging و Best Pic است.

پايه:
Sony Ericsson Aino، مجهز به يک پايه ي روميزي و هدست است که آن را واقعاً به يک پخش کننده ي موسيقي، تبديل مي کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشخصات کلي گوشي کشويي بي نظير و پر قدرت سوني اريکسون، مدل Aino:

• صفحه نمايش لمسي از نوع TFT در اندازه ي بسيار خوب 3 اينچ با رزولوشن 240*432 پيکسل با تعداد 16000000 رنگ
• دوربين واقعاً بي نظير 8.1 مگاپيکسلي با ابعاد تصوير 2448*3264، مجهز به فلاش LED، فوکوس خودکار و لمسي، قابليت فيلمبرداري با کيفيت VGA و سرعت 30 فريم بر ثانيه، رفع قرمزي چشم، تشخيص چهره و لرزش گير دست
• Organizer يا سازمان دهنده ي کامل مجهز به ساعت، زنگ بيداري، تقويم، ماشين حساب، يادداشت ها، کرونومتر، حالت پرواز، تايمر و ...
• حافظه ي داخلي 55 مگابايت و پشتيباني از کارت هاي حافظه ي Micro SD با حداکثر ظرفيت 16 گيگابايت
• ارسال پيام شامل SMS، MMS و ايميل، مجهز به سيستم T9
• مرورگرهاي شبکه: WAP 2.0، HTML و RSS Reader
• مجهز به بلوتوث (نسخه ي 2,0 به همراه A2DP)، خروجي کامپيوتر (نسخه ي 2.0) و Wi-Fi
• دفترچه تلفن با ظرفيت ذخيره ي 1000 عنوان به همراه تصوير و زنگ ويژه ي هر عکس که هر عنوان، مي تواند به صورت يک گروه 20 تايي باشد و ثبت 30 مورد تماس بي پاسخ، شماره گيري شده و پاسخ داده شده
• پشتيباني از شبکه هاي GSM 850/900/1800/1900 و HSDPA 850/900
• مجهز به ويژگي Geo Tagging براي ثبت موقعيت عکس و فيلم
• مجهز به حسگر شتاب دهنده به منظور چرخش خودکار صفحه نمايش
• داراي کنترل براي بازي هاي پلي استيشن
• مجهز به ويرايش گر داخلي عکس
• مجهز به سيستم نقشه ياب داخلي GPS
• پشتيباني از رنگ هاي پلي فونيک، MP3، ACC و هشدار لرزش
• قابليت پخش فرمت هاي MP3، AAC و MPEG-4
• قابليت پخش موسيقي، پخش فيلم، ضبط صدا و پشتيباني از راديو FM به همراه RDS
• باتري: ليتيومي استاندارد با ظرفيت 1000 mAh به همراه شارژر
• حداکثر زمان مکالمه: 13 ساعت
• حداکثر زمان انتظار: 380 ساعت
• حداکثر زمان پخش موسيقي بدون وقفه: 31 ساعت
• ابعاد: 15.5*50*104 ميلي متر
• وزن: 134 گرم
• رنگ: سفيد براق و مشکي براق

dark fear
29-06-2009, 19:21
خیلی ممنون
قیمت ... گران یا ارزان .. مساله این است
در ضمن شما بیش از حد اغراق کردی !!! به بعضی امکانات معمولیش الکی گفتی بی نظیر !!!
دوربینشم معلوم نیست خوب باشه ... همین w995 رو ببین ... خیلی ضعیفه

aran khan95
29-06-2009, 23:44
دوربینش تک led هست؟

dark fear
30-06-2009, 13:25
دوربینش تک led هست؟

تکی یا دوتاییش مهم نیست مهم اینه که ضعیفه :13:
در ضمن چرا این گوشی وقتی باز میشه اینقدر نا موزون میشه :19: اصلا انگار
تیکه ی پایینیش مال خودش نیست ... اگه گوشی ساده و تمام lcd بود بهتر بود :8:

merikh_merikh
01-07-2009, 08:26
سونی اریکسون داره با ایده های خوبی جلو میاد........دوستانی که دارن از این گوشی ایراد میگیرن بدونن که نمونه ی اولیه میباشد و مطمعن باشید نمونه های بعدی یه سری از ایراد های نمونه های اول را میپوشونه............

S0R3N4
01-07-2009, 09:28
به نظرم هر چقدر اين گوشي بي نظير و بي همتا باشه بعضي امكاناتش(كه نيست) بازم هم سوني اريكسونه!!!

a.z.p.z
01-07-2009, 09:30
Media Home برنامه خیلی جالبی هست شما برنامه مدیا گو سونی رو در پی سی نصب کنید از طریق این برنامه با وای فای همه کاری میتونید بکنید حتما برنامه مدیا گو رو دانلود کنید و ازش استفاده بکنید !!
اما نکته جالب اینه که این از نسل جدید پلتفرم جاوا هست و مطمئنا به طور کلی روش هک و ... فرق میکنه و سری ای2 نیست !!!

اهان در ضمن این گوشی فول تاچ نیست یعنی فقط در مدیا سنتر و بخش دوربین میتونید از صفحه تاچ استفاده بکنید و در بقیه موارد از دکمه ها باید استفاده بکنید!!!

MMM52
22-07-2009, 17:49
سیستم عامل نداره مفت نمی ارزه من فقط IDOU رو قبول دارم

javad1948
23-07-2009, 16:57
سیستم عامل نداره مفت نمی ارزه من فقط IDOU رو قبول دارم

در تکمیل سخن دوست عزیزم
باید عرض کنم که بستگی داره که بخواهیم چه استفاده ای از گوشی بکنیم.
ممکنه برای بعضی ها سیستم عامل مهم باشه و برای بعضی دیگه مهم نباشه.
نباید توی ذوق دوستای دیگه مون بزنیم
من هم طرفدار satio هستم ولی از بس که عرضه جهانی اش به تاخیر افتاده کلافه شدم
ضمنا نیم نگاهی هم به omnia hd دارم
اما به نظرم Aino قابلیتی داره که به راحتی نمیشه ازش چشم پوشی کرد و اونم پشتیبانی از ps3 است که تا حالا سابقه نداشته و از سیاستهای شرکت sony ericsson در رابطه با تحقق سرگرمی های نامحدود می باشد:27: