PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش گروهي:نوشته سه بعدي!

Elfin-D
15-02-2006, 01:43
سلام
در راستاي تحقق شعار هميشگي من يعني مرگ بر كپي پست و مرگ بر ترجمه،بر ان شدم(بر كدام شدم؟؟؟)كه بيايم اموزش رو سر و ته بيان كنيم!بعني اخر اموزش رو اول بگيم و اول اموزش رو اصلا نگيم و بسپريمش به شما!يعني الان وظيفه شما فرق كرده و به جاي تشكر و الهي قربونت برم ،ميايد وسط گود و دست به فتوشاپ ميشيد و سعي ميكنيد كه نحوه ساختن اخراموزش رو بفهميد،بعد تشريف مياريد اينجا و كاري كه ساختيد رو همراه باروش كارتون بيان ميكنيد!اينطوري براي مسائل خيلي كوچك هم حداقل 4-5 راه مختلف كشف ميشه!
دو درخواست:
1.تشكر و اي ول و الهي قربونم بري رو بي خيال شيد و نظرتون رو فقط در مورد اين مدل اموزش ها بگيد!تاكيد ميكنم،فقط نظر
2.مدير و همكارهاي عزيز هم راههاي خودشون رو ارائه بدن!

ديديد داشت اصل كاري يادم ميرفت؟
اولين بحثمون روي اين عكس باشه!خيلي سادست و با كمي تلاش و خلاقيت بهش ميرسيد!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

silver
15-02-2006, 02:14
خوبه فقط مشكلش اينه كه من لقمه رو قبل اينكه تو دهنم بگذام 3 بار در جهت عقربه هاي ساعت و 5 بار بر خلاف اون مي گردونم در نتيجه اگر روش كارم رو توضيح بدم بجز خوم كسي نمي فهمه .... اما مي تونم نتيجه نهايي كار رو اينجا بگذارم ......

ممنونم الهي قربونت برم ايول!

Elfin-D
15-02-2006, 02:31
فرق نميكنه كه در چه جهتي و چند بار ميچرخوني!مهم اينه كه اول به اخر اموزش برسي و دوم راه رو اگر چه طولاني بگي!
تا اطلاع ثانوي هم درخواست قربون روي رو قبول نميكنم!

silver
15-02-2006, 02:41
فرق نميكنه كه در چه جهتي و چند بار ميچرخوني!مهم اينه كه اول به اخر اموزش برسي و دوم راه رو اگر چه طولاني بگي!
تا اطلاع ثانوي هم درخواست قربون روي رو قبول نميكنم!

1:چشم من منتظر نظر شما بودم!
2: خیلی دلت بخواد!
3: از پست های چت گونه جدا اجتناب بفرمایید!

rb97
15-02-2006, 15:57
مطلب هایی به اسم 3 بعدی کردن با فتوشاپ زیاده ولی هیچ کدوم واقعا 3 بعدی نمیکنه

Elfin-D
15-02-2006, 19:45
سلام
آر بي جان ،من منظورتون رو از پست بالا نميفهمم!الان اون نمونه اي كه من گذاشتم سه بعدي نيست؟شما اون مطلبها رو به اين كار من ربط بده و بيا اينجا آموزش بده!

linkin_park
15-02-2006, 21:50
من فقط میدونم باید از Blending options و در قسمت outer glow استفاده کرد ...
=-=-=--==-
من خیلی حالیم نیس پس تو رو خدا مسخرا م نکنین ...

Elfin-D
16-02-2006, 00:03
من فقط میدونم باید از Blending options و در قسمت outer glow استفاده کرد ...
من خداييش خيلي با خودم كلنجار رفتم تا بتونم با اين روش اون عكس رو بدست بيارو،ولي عمرا بشه!!!(شوخي)
بازم به شما كه نظر دادي.دستت طلا!

silver
16-02-2006, 00:18
من این پایینی رو ساختم

سخت نیست ساختنش فقط با ابزار text نوشته دلخواه رو می نویسی اونو به لایه restrize تبدیل می کنی بعد ازش کپی می گیری یه سری افکت به لایه کپی اضافه می کنی بعد 10 12 تا از همین لایه با alt+ up کپی می گیری به فاصله یه پیکسلی قبلی قرار می دی تموم شد!
حالا اگه نفهمیدید از اول توضیح بدم! :happy:

Elfin-D
16-02-2006, 14:20
اي ول
بالاخره يكي پيدا شد به فراخوان ما پاسخ بده!
بساير ممنون.فكر ميكنم راه شما بسيار ساده تر از راه من ياشه!و البته سودمند تر چون من به سختي ميتونم به كارو سايه بدم!
من تكست رو اول تبديل به shapeكردم و بعد با alt+upبهش حجم دادم وباقي مثل مراحل شما!

Shahin King
16-02-2006, 18:43
من این پایینی رو ساختم

سخت نیست ساختنش فقط با ابزار text نوشته دلخواه رو می نویسی اونو به لایه restrize تبدیل می کنی بعد ازش کپی می گیری یه سری افکت به لایه کپی اضافه می کنی بعد 10 12 تا از همین لایه با alt+ up کپی می گیری به فاصله یه پیکسلی قبلی قرار می دی تموم شد!
حالا اگه نفهمیدید از اول توضیح بدم! :happy:

سلام

ساده ترین و از جهاتی بهترین روش :thumbsup: بنده هم در بیشتر مواقع از همین روش استفاده می کنم . البته با کمی تغییر . ;)

فقط تو 50 ثانیه درست میشه . ;)

قربان شما : شاهین

rb97
16-02-2006, 20:20
سلام
آر بي جان ،من منظورتون رو از پست بالا نميفهمم!الان اون نمونه اي كه من گذاشتم سه بعدي نيست؟شما اون مطلبها رو به اين كار من ربط بده و بيا اينجا آموزش بده!

کلا

منم منظورتونو از این آخری نفهمیدم :biggrin:

Elfin-D
16-02-2006, 20:23
البته با کمی تغییر
شاهين جان تغييراتش رو به ما ميگي؟؟؟(معما چو...)

منم منظورتونو از این آخری نفهمیدم
بيخيال،شما كپي پستت رو بكن!

linkin_park
16-02-2006, 21:49
آقا من وقتی alt + up رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته ...

silver
16-02-2006, 22:44
لينكين جان اول لايه دوم رو انتخاب كن بعد كليد v رو بزن بعد alt + arrow up

Elfin-D
17-02-2006, 01:41
در ادامه جواب سيلور ،
شما بايد لايه رو انتخاب كنيد و alt + upرو بزنيد!در خقيقت اين كار باعث باعث كپي گرفتن از لايه ي شما ميشه!

Shahin King
17-02-2006, 02:15
شاهين جان تغييراتش رو به ما ميگي؟؟؟(معما چو...)

سلام
معما چو حل گشت چیه ؟ :jealous: :eh: یعنی من با توضیحات این دوستمون این روش رو یاد گرفتم ؟ :happy:

جزئیاتش همون : خلاقیت و ظریف کاری و... بود . که ............... ;)

قربانت : شاهین کینگ

komail
17-02-2006, 11:53
تاپیک شد 2 صفحه هنوز یه آموزش دزست حسابی نذاشتین