PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تفاوت L90 فول و L90 سايانا

مهرداد خورسند
07-06-2009, 13:53
سلام،
ميخواستم تفاوت L90 فول و L90 سايانا رو بدونم، اگه امكان داره هم نظر ويژگی‌ها و هم قيمت؟
تو بعضی تاپيك‌ها دوستان گفتن كه L90 فول رو با هزينه‌ی كمتر ميشه شبيه سايانا درآورد، يعنی فقط تفاوت در ظاهر هست؟
مرسی

MoHaMaD ZaNd
08-06-2009, 04:01
والله قيمت سايانا الان فكر كنم 16 و خورده اي درمياد .
ولي شما اگه سايانا بگيري هم اسپورت كاخونه اييه هم اينك كارت طلايي داري !!!!
به نظر من بيشتر تحقيق كن !!!

مهرداد خورسند
08-06-2009, 07:55
مرسی محمد جان،
پس تقريباً 3 تومان تفاوت قيمت با L90 فول داره!
ميدونی كه ارتفاعشم زدن يا نه؟

MoHaMaD ZaNd
09-06-2009, 15:04
نميدونم والله . فكر نميكنم !!!!!
شما عكساشو بگير از سايت آپكو !!!

D r i v e r
09-06-2009, 21:09
ارتفاع که نزدن
یکی از ایراداتی هم که بهش گرفته شده همینه
این عکس هارو فعلا داشته باش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آپکو (شرکت خودروهای سفارشی ایران‌خودرو) تندر-90 آپشن شده را با اعمال تغییراتی در نمای سپرهای جلو و عقب، تعویض جای پلاک، تغییر چراغ‌های عقب و جلو، تریم داخل اتاق و نصب امکاناتی همچون آینه‌های جانبی راهنمادار تاشو، ترمز دستی، دسته دنده، پدال‌های اسپرت و سیستم صوتی و تصویری با نام تندر سایانا رونمایی کرد.
به گفته محسن پورسعیدی، مدیرعامل شرکت آپکو تندر- 90 سایانا از قابلیت نصب 94 آپشن برخوردار است که مدل پایه‌ای این خودرو که از حداقل آپشن نصب شده برخوردار می‌باشد، با یک تا یک میلیون و پانصد هزار تومان افزایش قیمت به بازار عرضه خواهد شد که این قیمت با توجه به خواسته‌ مشتریان و نصب آپشن‌های مختلف تغییر خواهد کرد.

MoHaMaD ZaNd
10-06-2009, 05:07
اينم چندتا عكس ديگه از اين !!!!!!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MoHaMaD ZaNd
10-06-2009, 05:12
اينم چندتا عكس ديگه از اين !!!!!!!!

apoosh
21-06-2009, 11:25
به نظر من که این سایانا بیشتر به طنز شبیهه !! مثل فراری اومده دوتا اگزوز واسه موتور 107 اسب بخاریش گذاشته!!
رینگ انداخته اما ارتفاع را کم نکرده!!
طرح توی ماشین هم که انگار واسه پورشه میخواستن طراحی کنن!!
مشکل اصلی این ماشین بیشتر مربوط به فرم بدنه و طراحی خیلی ساده و خشکش هست که بخاطر پایین اومدن قیمتش از طرف رنو انجام شده. مدل فیست لیفتش که من قبلا دیده بودم خیلی از این بهتر بود. جدا نمی ارزه اگه 16.5 باشه...

Farshadd
21-06-2009, 13:24
والله قيمت سايانا الان فكر كنم 16 و خورده اي درمياد .
ولي شما اگه سايانا بگيري هم اسپورت كاخونه اييه هم اينك كارت طلايي داري !!!!
به نظر من بيشتر تحقيق كن !!!

ولی اون موقع تا جایی که میدونم اختلافش بیشتر از این حرفا بود و قرار بود حدودای 20-22 باشه.

armin_software
21-06-2009, 14:02
همون لوگان قبلی خیلی بهتره!

pooria_k2
22-06-2009, 00:10
فقط ظاهرش عوض شده یا موتورشم دسکاری کردن؟