PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیره فعال کردن Windows Media Player

MAR_Programmer
07-06-2009, 13:18
با سلام
من می خواستم بدونم چطوری می تونم جلوی جستجوی مدیاپلیر رو توی سیستم بگیرم
منظورم اینه که وقتی ویندوز 7 بالا میاد به صورت پشت پرده مدیاپلیر داره لیست فایلها خودشو (تصاویر، فیلم ها و موزیک ها ی توی هارد دیسکم) رو به روز میکنه البته یه مدت از کار افتاد وقتی لیست ها رو حذف کردم مجدد شروع به این کار کرد
و یه سوال دیگه کلا چطوری میتونم از شر مدیاپلیر خلاص شم یعنی Uninstall کنمش (من این کار رو تو XP انجام دادم یکم دنگ و فنگ داره اما بعضی وقتا ارزش داره که از دستش خلاص شی)
ممنون

MAR_Programmer
11-06-2009, 20:18
می بخشید یعنی واقعا کسی تا به حال به این مشکل برخورد نکرده؟
من خسته شدم از بس کل آرشیو و فایل های منو تو هاردیسک گشت یک بند چراغ هاردیسک روشنه و داره میگرده

saiiddz
12-06-2009, 10:15
با سلام
من می خواستم بدونم چطوری می تونم جلوی جستجوی مدیاپلیر رو توی سیستم بگیرم
منظورم اینه که وقتی ویندوز 7 بالا میاد به صورت پشت پرده مدیاپلیر داره لیست فایلها خودشو (تصاویر، فیلم ها و موزیک ها ی توی هارد دیسکم) رو به روز میکنه البته یه مدت از کار افتاد وقتی لیست ها رو حذف کردم مجدد شروع به این کار کرد
و یه سوال دیگه کلا چطوری میتونم از شر مدیاپلیر خلاص شم یعنی Uninstall کنمش (من این کار رو تو XP انجام دادم یکم دنگ و فنگ داره اما بعضی وقتا ارزش داره که از دستش خلاص شی)
ممنون
از قسمت کنترل پنل این کار رو میشه به راحتی انجام داد و یا از طریق پوشه ای که مدیا پلیر داخلش هست

MAR_Programmer
27-06-2009, 16:15
از قسمت کنترل پنل این کار رو میشه به راحتی انجام داد و یا از طریق پوشه ای که مدیا پلیر داخلش هست

ببخشید اما یه نگاه بهتر بود به Add/Remove Program مینداختی بعد جواب میدادی به صورت پیشفرض گزینه حذف WMPlayer وجود نداره باید یه کلید رو تو رجیستر حذف کنی (یا شاید یه دسته کلید) تا گزینه حذف یعنی Uninstall رو ببینی تو ویندوز XP که من اینطوری تونستم خیلی راحت حذفش کنم
فکر کنم شما Microsoft رو زیادی گلابی در نظر گرفتی که برنامه های پیشفرض رو بزاره به این راحتی حذف کنی