PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل ساده اما مهم (تغییر فونت و خروجی)

sp1362
05-06-2009, 10:52
سلام دوستان
من با ادیوس ورژن 4.5 کار می کنم که با دو مشکل مواجه هستم
1- من می خواهم یه فیلم را زیر نویس کنم اما متاسفانه نوع فونت تغییر نمی کند تصمیم دارم فونت ها با دو نازنین یا دو تیتر و یا ... بزنم اندازه یا رنگ فونت تغییر می کند اما متاسفانه نوع فونت خیر .
2- من می خواهم فایل ایجاد شده به شکل یک ترک که با ویندوز مدیا پلیر و یا هر نوع پلیر دیگر اجرا شود وقتی پروژه را سیو می کنم هنگام اجرا باز در برنامه ادیوس اجرا می گردد .
با تشکر

masoudtr
05-06-2009, 11:28
- من می خواهم فایل ایجاد شده به شکل یک ترک که با ویندوز مدیا پلیر و یا هر نوع پلیر دیگر اجرا شود وقتی پروژه را سیو می کنم هنگام اجرا باز در برنامه ادیوس اجرا می گردد .
f11 را بزن پروژه ات را رندر کن و یک جا ذخیره کن
یعنی کانورتش کن

sp1362
06-06-2009, 11:12
سلام
ممنون هستم از لطف شما اگر کسی به سوال اولم هم جواب بده یا این پنجره را کامل توضیح بده ممنون می شم
با تشکر

hamed_aa
07-06-2009, 15:26
دوست عزیز شما برای فارسی نوشتن باید از برنامه های فارسی ساز مثل مریم استفاده کنی.

علي طهماسبي
08-06-2009, 08:49
دوست عزيز شما از create titl استفاده مي كني يا از تايتل موشن در نرم افزار اديوس

sp1362
10-06-2009, 09:23
سلام
علی آقا من ازcreate titlاستفاده می کنم در ضمن این تایتل موشن که شما می فرمایید کجا قرار دارد

sp1362
10-06-2009, 09:26
سلام
حامد جان ممنون از جواب شما اما متاسفانه در فارسی نویسی مریم بعضی از حروف را نمی نویسد یا به شکل علامت سوال می زند .

علي طهماسبي
10-06-2009, 15:58
تايتل موشن يه برنامه براي نوشتن توي اديوسه كه جداگانه نصب ميشه

sp1362
10-06-2009, 17:54
سلام
علی آقا بالاخره نفرمودید این مشکل من قابل حل است یا خیر؟ ادیوس 4.51 که من با آن کار می کنم مشکلی با فارسی نویسی ندارد فقط فونت آن قابل تغییر نیست در سایز و اندازه آن مشکلی ندارد فقط در نوع فونت مشکل دارد و قابل تغییر نیست لطفا اگر می توانید این پنجره را برای من کامل توضیح دهید در غیر این صورت بفرمایید چگونه می توانم نوع فونت را تغییر دهم و یا بفرمایید از کجا می توانم تایتل موشن رادانلود و چگونه از آن استفاده نمایم .
با تشکر

علي طهماسبي
11-06-2009, 21:05
دوست عزيز باسلام محيطي از برنامه تايتل موشن برات گذاشتم و اينكه نمي دونم از كجا ميشه دانلودش كرد چونكه اينترنت ما خيلي خيلي زغاليه و اصلا به فكر دانلود نيستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در قسمت زير مي خوام در مورد برنامه توضيحاتي طبق شماره برات بگم
1- با استفاده از يك فارسي نويس(من در اينجا از فارسي نويس نسل جوان استفاده كردم) مطلب مورد نظرتو تايپ كنو از اون مطلبت يه كپي بگير
2- متن كپي شده رو داخل برنامه با استفاده از كليدهاي ctrl+v پيست كن البته به صورت خرچنگ قورباقه (مزاح) ظاهر ميشه
3- در اين قسمت بايد با انتخاب متن از فونت برنامه فارسي نويس استفاده كرد كه من در اينجا از فونت nj-maryam استفاده كردم
در قسمت پايينتر سايز نوشه بولد خط دار كردن و كج كردن نوشته استفاده مي شود
4- در اين قسمت اگر بروي متن كليك كنيم اين قسمت انواع رنگ براي نوشته ظاهر ميشود با انتخاب متن و كليك بر روي رنگها رنگ متن عوض مي شود ولي متن دوباره خرچنگ قورباقه مي شود كه بايد دوباره فونت برنامه فارسي نويس رو انتخاب كنيم اگر بر روي گزينهاي مربع و دايره و ... سمت چپ برنامه كليك كنيم چندين شكل به ما مي دهد كه جهت زير متنهاي نوشته شده مي توانيم استفاده كنيم
5-در اين قسمت هم مي توانيم رنگ متن رو دستي تغيير دهيم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه بدوني براي آپلود اين دوتا عكس چه بدبختي كشيدم يكي هم نيس به داد ما برسه
انشالله كه تونسته باشم بهت كمكي كرده باشم

sp1362
12-06-2009, 08:43
سلام
علی آقا خیلی لطف کردی

sp1362
19-06-2009, 14:17
سلام
علی آقا یکی از دوستان برنامه تایتل موشن را برای دانلود قرار داده است من می خواستم بدانم این برنامه چقدر حجم دارد آخه این دوست عزیز برنامه را به چهار قسمت تقسیم کرده است و قسمت اول نزدیک به 47 مگ می باشد و با این وجود کل برنامه باید بیش از 200 مگ باشد و دانلود آن برای من که از دیال استفاده می کنم تقریبا غیر ممکن است

علي طهماسبي
20-06-2009, 16:10
بر نامه اي كه من دارم 156 مگا بايت است