PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك مشكل عجيب در رايت CD !!!

McLarenF1
23-01-2005, 14:01
سلام دوستان.
امروز به يك مشكل عجيب برخورد كردم كه ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
من امروز از توسط برنامه CloneCD از يك CD قفل دار ( برنامه هاي موسيقي ) ايميج گرفتم و عمليات هم با موفقيت انجام شد.
اما بعد از رايت ايميج روي سي دي متوجه شدم كه تمام فايلهاي Setup برنامه ها به صورت آيكن MSDos در آمده و وقتي اونها رو اجرا ميكنم صفحه Command Prompt براي لحظات كوتاهي ظاهر شده و بعد سريع بسته ميشود و ديگر هيچ اتفاقي نمي افتد ! جالب است بدانيد كه حجم تمام فايلها صحيح ميباشند و كامل رايت شده اند فقط تنها مشكل اجرا نشدن Setup است.
به نظر شما مشكل از كجاست و چطور ميتوانم مشكل را حل كنم؟
راستي يك سي دي هم دارم كه آن هم از عجايب است. من يك سي دي برنامه ( Tools ) داشتم كه كپي و ... هم نبود. من حدودا دو ماه از اين سي دي استفاده نكردم و اون رو كنار گذاشتم. الآن كه اون رو درون سي دي رام قرار ميدم فقط يك فايل Audio بدون صدا ظاهر ميشود و درست مثل اينكه تمام برنامه ها پاك شده اند!!!
به نظر شما در مورد اين سي دي چه ميشود گفت و مشكل از كجاست؟
خواهشن من را راهنمايي كنيد ( تا دو تا شاخ بزرگ روي سرم سبز نشده !!!! )
با تشكر و سپاس فراوان.

کورش
23-01-2005, 14:32
برنامه زیر رو دانلود کن :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این برنامه میتونه فایلها رو از روی سی دی اول بکشه بیرون.
روی هر فایل رایت کلیک کن و exract رو بزن.
در مورد دومی هم سی دی رو با همین برنامه چک کن ببین چی توشه .
اگه چیزی باشه میتونی با همین روش روی هارد کپی کنی.

Ehsani
24-01-2005, 02:09
راستشو بخوايي تا اوونجايي كه من اطلاع دارم اوون مورد اول ربطي به بد رايت شدن نداره و يجور قفله سخت افزاري هست من چندين سي دي برنامه دارم كه همين جوورين و اصلا رايت نميشن..... يعني رايت ميشن ولي همين بلايي كه گفتي سرش مياد....
در مورد دومي هم هم ميتونه ايراد از سي دي رام باشه اگه نه كه سي دي ختمش خوندسس :wink:

Ehsani
24-01-2005, 02:11
قفل سخت افزاري نه قفل نرم افزاري :oops:

Amir_P30
24-01-2005, 17:44
راستي يك سي دي هم دارم كه آن هم از عجايب است. من يك سي دي برنامه ( Tools ) داشتم كه كپي و ... هم نبود. من حدودا دو ماه از اين سي دي استفاده نكردم و اون رو كنار گذاشتم. الآن كه اون رو درون سي دي رام قرار ميدم فقط يك فايل Audio بدون صدا ظاهر ميشود و درست مثل اينكه تمام برنامه ها پاك شده اند!!!
به نظر شما در مورد اين سي دي چه ميشود گفت و مشكل از كجاست؟

اين ماله جنس آشغاليه كه براي اين سي دي ها عرضه ميشه
فقط همين :mrgreen: :mrgreen:

هميشه بايد ازشون يه كپي داشته باشي