PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اچ تي سي تاچ پرو2 يا سوني اريکسون ايکس1؟

merikh_merikh
04-06-2009, 20:27
سلام.
دوستان من شايد تابستون اگه تونستم يه گوشي بگيرم.
بين تاچ پرو2 و ايکس1 موندم.
به نظره شما کدوم يک از اين دو گوشي بهترن؟
در مورد انتظاراتم هر کدوم که کامل تر باشه و انتظارات بيشتري را بر طرف کنه.البته کيبرد و برنامه ها(که در اين مورد هر دو در يک سطح قرار دارن) و امکانات موسيقي برام مهمن به اضافه ي انتظارات ديگه که اين سه تا مهمترن

s-a-l-i-m
05-06-2009, 07:28
تاچ پرو 1 هم از x1 خیلی بهتر بود مثلا کابل تی وی یا کیبودر کامل تر ....چه برسه تاچ پرو2 که صدرصد از x1 بهتره ....میشه گفت پرو 1 رفت و کامل ترش برگشت.

sokote-marg
05-06-2009, 07:42
تاچ پرو 2 بهتره من با x1 کار کردم زیاد جالب نبود از نظر اینترفیس و کارایی .
این نظر شخصی منه .
امنیام که حرف نداره ........

ali racer
05-06-2009, 10:54
مسلما ایکس وان رقیب پرو 2 نیست
باید منتظر رقیب اصلی اش که ایکس 2 هستش و دیروز عکسش لیک شده باشیم

البته پرو 2 هم یه سری مشکلات داره
از جمله طراحی مزخرف قسمت پشت گوشی
یا سنگینی تاچ فلو فیس لیفت برای این گوشی
یا سختی کارکرد با دکمه های ردیف آخر زیر ال سی دی این گوشی و...

merikh_merikh
05-06-2009, 23:32
از همه ی دوستان ممنون.
دوستان البته ایکس1 هم خوبی هایی مثل کلید 4جهته یا جمع جورتر بودن را دارا میباشد.
ولی مسلمن با توجه به حرف ها و نظرات دوستان تاچ پرو2 گزینه ی مناسب تری میباشد.

merikh_merikh
17-06-2009, 17:02
دوستان یعنی تاچ پرو2 از ایکس1 خیلی بهتره که ایکس1 حتی یک رای هم نیورده؟من خودم قصد خرید ایکس1 را داشتم ولی وقتی این تاپیک را میبینم تا حدودی از نظری که دارم پشیمون میشم.

ali racer
17-06-2009, 17:17
دوستان دیروز با تاچ پرو 2 کار کردم

نکته مهم در صورتی که ال سی دی اون بصورت کج (مثل 97) بالا باشه ردیف دکمه های بالا واسه تایپ مشکل دارن
والا در صورت نرمال (مثل اکسپریا) مشکلی نیست و صفحه کاملا بالا میره

hasanmotori
17-06-2009, 17:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه عجله نداری رو اینم میتونی فکر کنی
سایز و وزن کمتر نسبت به پرو 2
دوربین 5
ال سی دی oled
سی پی یو 800 مگاهرتزی و پردازنده اختصاصی گرافیکی
جک 3.5 میلیمتری
و...

ninja3000sh
17-06-2009, 22:32
در کل معلومه که تاچ پرو2 از xperia بهتره.
ال سی دی بزرگ تاچ پرو 2 کلا باعث میشه که x1 حرفی برای گفتن نداشته باشه.
یک ایراد بزرگ تو تاچ پرو 2 نذاشتن جک 3.5 میلیمتری استاندارد روی گوشی هست که اگه اونم میذاشت که دیگه عالی میشد.
من خودم با اینکه x1 دارم ولی تاچ پرو 2 رو انتخاب کردم.
کسانی هم که میخواند x1 بگیرن به جنس مضخرف گوشی دقت کنند که حالت ترک خوردگی در اطراف کلید ولوم یا اطراف پورت usb و ... بوجود میاد که نا امید کننده هست.
در کل تاچ پرو 2 بهتره.

merikh_merikh
19-06-2009, 23:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه عجله نداری رو اینم میتونی فکر کنی
سایز و وزن کمتر نسبت به پرو 2
دوربین 5
ال سی دی oled
سی پی یو 800 مگاهرتزی و پردازنده اختصاصی گرافیکی
جک 3.5 میلیمتری
و...

حسن جان عکس کامل بالا نیومد ولی معلوم بود که گوشیه زیبایی میباشد.میدونی که کیبرد برای من خیلی مهمه.این گوشی کیبرد هم داره؟در ضمن من اخرای تابستون میخام گوشی بگیرم.از همه ی دوستان هم تشکر میکنم.من گاهی با دکمه ی تشکر مشکل پیدا میکنم و نمیتونم ازش استفاده کنم الانم باش مشکل پیدا کردم برا همین در این پست از دوستان تشکر میکنم........تشکر

hasanmotori
19-06-2009, 23:16
حسن جان عکس کامل بالا نیومد ولی معلوم بود که گوشیه زیبایی میباشد.میدونی که کیبرد برای من خیلی مهمه.این گوشی کیبرد هم داره؟در ضمن من اخرای تابستون میخام گوشی بگیرم.از همه ی دوستان هم تشکر میکنم.من گاهی با دکمه ی تشکر مشکل پیدا میکنم و نمیتونم ازش استفاده کنم الانم باش مشکل پیدا کردم برا همین در این پست از دوستان تشکر میکنم........تشکر

آره کیبرد داره از عکسشم معلومه که کار با کیبردش راحته
اگه تا آخر تابستون وقت داری پس همینو بگیر

peter-se
21-06-2009, 11:20
من پرو 1داشتم تا 2هفته پیش الان ایکس وان خریدم پرو الحق و والنصاف گوشی خوب و کاملی هست حتی از پرو 2 من ازش راضی بودم اما از قیافه و اینترفیس ایکس وان بیشتر خوشم میاد وخصوصا که میشه اینتر فیس تاچ فلو اچ تی سی و تاچ ویز سامسونگ رو هم به عنوان پنل روش داشت و اصلا خسته کننده نیست در کل من با ایکس وان حال کردم که اینم ساخت اچ تی سی هست اما اگه شما مصر بر وجود لوگوی اچ تی سی هستین فقط پرو1 رو پیشنهاد میدم چون واقعا کامله