PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد onspeed

ghermezeteh
04-06-2009, 19:27
سلام دوستان,من از نرم افزار ان اسپید استفاده می کنم ولی در سایت های
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید,
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه وارد میشم ip اصلی خودمو نمایش میده و یک other detected ip هم نمایش میده ولی ip اصلی همون ip اصلیم هست.چیکار کنم که با این نرمافزار ip مجازی در اینترنت داشته باشم و ip اصلیم مخفی باشه.چون از نرم افزارهایی مثل freegate یا ultrasurf که استفاده می کنم در اون سایت ها ip مجازی من رو که متعلق به کشور دیگری هم هست رو نشون میده.لطفا راهنمایی کنید مهمه.

ghermezeteh
05-06-2009, 12:23
کسی جواب نمیده؟

chaparman
05-06-2009, 19:08
من دلیلش رو نمی دونم .شما آن اسپید رو چطوری استفاده می کنید یعنی از کجا دانلود کرده اید ؟ رایگانه یا رایگان نیست ؟ کلا میشه به من هم یاد بدید استفاده کنم ؟
درضمن فکر کنم freegate دیگه رایگان نیست درسته ؟

سلام دوستان,من از نرم افزار ان اسپید استفاده می کنم ولی در سایت های
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید,
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه وارد میشم ip اصلی خودمو نمایش میده و یک other detected ip هم نمایش میده ولی ip اصلی همون ip اصلیم هست.چیکار کنم که با این نرمافزار ip مجازی در اینترنت داشته باشم و ip اصلیم مخفی باشه.چون از نرم افزارهایی مثل freegate یا ultrasurf که استفاده می کنم در اون سایت ها ip مجازی من رو که متعلق به کشور دیگری هم هست رو نشون میده.لطفا راهنمایی کنید مهمه.

ghermezeteh
05-06-2009, 19:25
من دلیلش رو نمی دونم .شما آن اسپید رو چطوری استفاده می کنید یعنی از کجا دانلود کرده اید ؟ رایگانه یا رایگان نیست ؟ کلا میشه به من هم یاد بدید استفاده کنم ؟
درضمن فکر کنم freegate دیگه رایگان نیست درسته ؟
من از سایت هندی گرفتم.باید اونجا ثبت نام کنید البته با ip هند وارد سایتش بشید و بعد ثبت نام کنید و نرم افزا رو هم از همون سایت بگیرید.

minanami
05-06-2009, 19:26
شما رجيستر آن اسپيد رو خريدين يا از اين يوزر پسورد هاي اينترنتي استفاده مي كنيد؟

ghermezeteh
05-06-2009, 21:12
شما رجيستر آن اسپيد رو خريدين يا از اين يوزر پسورد هاي اينترنتي استفاده مي كنيد؟

از یوزر و سورد استفاده می کنم البته یوزر و پسورد رو از سایت اصلی گرفتم و اختصاصی به ایمیلم ارسال شد.

minanami
06-06-2009, 05:49
من مدتها از اين برنامه استفاده ميكردم تا اينكه ديگه پسوردهاش كار نكرد و فقط پسوردهاي پوليش كار كردند.

حالا آيا پيغام اتصال به سرورش رو ميده؟

pejmangame
06-06-2009, 07:21
من هم از همین ان اسپید هندی استفاده میکنم با یه سال اکانت

chaparman
06-06-2009, 12:36
لطفا آدرس سایت هندی رو همینجا معرفی کنید چون من سرویس هندی آن سپید رو نمی شناسم .
مشکل دوتا شد الان چطور با آی پی هند وارد بشیم ؟:31:

من از سایت هندی گرفتم.باید اونجا ثبت نام کنید البته با ip هند وارد سایتش بشید و بعد ثبت نام کنید و نرم افزا رو هم از همون سایت بگیرید.

chaparman
06-06-2009, 12:37
آدرس آن اسپید هندی چیه ؟ من هم مایلم اکانت یک ساله اش رو بگیرم !:5:

من هم از همین ان اسپید هندی استفاده میکنم با یه سال اکانت

ghermezeteh
06-06-2009, 13:11
آدرس آن اسپید هندی چیه ؟ من هم مایلم اکانت یک ساله اش رو بگیرم !:5:

برو تو این لینک کامل توضیح داده البته اول توش ثبت نام کن تا لینک ها رو ببینی,در ضمن قبل از ورود به سایت هندی ip هند رو تو بخش کانکشن مرورگرت وارد کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید