PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریو یا 206 تیپ 3

loosimey2003
04-06-2009, 16:33
کدروم بهتره؟
از لحاظ قیمت قدرت شتاب فرمانپزیری و ...

faravahar
04-06-2009, 16:42
صد درصد 206 تیپ 3 بهتر هست.

gmt325gh
04-06-2009, 17:14
اونقدرها هم صد در صد نه.
از لحاظ موتور و شتاب ريو بهتر و قوينره. ولي از نظر فرمون پذيري و ترمز 206 تيپ 3 بهتره.
اينكه كدوم بهتره بستگي به نياز شما داره. من خودم ماشين كوچيك دوست دارم برا همين 206 رو به ريو ترجيه ميدم.
از لحاظ سيستم تعليق 206 ماشين سفت و اسپرتي تريه در حالي كه ريو سيستم تعليق نرمتري داره.

corey
04-06-2009, 18:17
دوست عزیر شما خواسته هات اول بیان کن تا دوستان به بهترین نحو راهنماییت کنن

برای درخواست مشاوره خرید اتومبیل در حالت کلی از تاپیک مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.
اگر میخواهید در مورد انتخاب ها و معیار ها و انتظاراتتون و ... بحث و مقایسه انجام بشه تاپیک جدا بزنید.
مهم: برای درخواست مشاوره حتما قیمت ، معیار ها، و انتظاراتتون رو ذکر کنید. (مثلا: زیر X تومن، ایمنی، جادار، نو، دست دوم، برای خانواده، برای اسپرت بازی ، پر قدرت، شتاب بالا، فراوان و ارزان بودن قطعات، بازار فروش خوب، خارجی، داخلی، کم مصرف، برای جاده، برای شهر، رحتی، لذت سواری و ... )
دوستانی که میخواهند خریدار را مشاوره کنن تا حد ممکن دلایل خودشون رو هم ذکر کنن)
در مشاوره جداً از تعصب و علاقه شخصی و ... دوری کنید. حرف شما میتونه مرز بین یک انتخاب صحیح و اشتباه باشه. پس در مشاوره دقت کنید .
با تشکر.
فرشاد واثقی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](18).gif

farshad bugatti
30-07-2009, 01:32
منم نظرم مثل شماست بستگی به سلیقه هستش اما من بودم 206 می خریدم شاید شتابش یکمی کم باشه اما فرمان پذیریش خوبه و امکانات رفاهی و ایمنی بالایی نسبت به ریو داره و البته کلاسش هم بیشتره
:5:

amir camaross
05-08-2009, 21:11
منم نظرم مثل شماست بستگی به سلیقه هستش اما من بودم 206 می خریدم شاید شتابش یکمی کم باشه اما فرمان پذیریش خوبه و امکانات رفاهی و ایمنی بالایی نسبت به ریو داره و البته کلاسش هم بیشتره
:5:

منم باهات موافقم.:10:

s-b
06-08-2009, 10:59
قیافه که سلیقه ای هست ولی موتوری ریو هرچند موتور ریو با این بنزین ایران خیلی زود داغون میشه و یه مشکل دیگه ای هم که ریو داره صدایه زیاد داخل اتاقه که واقعا آزار دهندست ولی موتور پر قدرتی داره

brad pitt
06-08-2009, 13:07
فقط 206 تیپ 3

به ریو فکر نکن بهت میخندند

mkhavari2000
07-08-2009, 23:47
206 تیپ 3 آپشن هاش از ریو بیشتر هست البته قیمتش هم یه خورده بیشتره فکر کنم 3 تومنی بیشتر باشه
اما ریو نسبت به تیپ 3 شتاب بالاتری داره و صندوق بزرگتری هم داره ضمن اینکه ماشین کره ای هست و فکر میکنم طبق قانون کلی باید هزینه های ماشین های کره ای از فرانسوی کمتر باشه ولی من دقیق اطلاع ندارم

rami_hemi
08-08-2009, 08:12
صد درصد 206 تیپ 3 بهتر هست.

فقط 206 تیپ 3

به ریو فکر نکن بهت میخندند

اونقدرها هم صد در صد نه.
از لحاظ موتور و شتاب ريو بهتر و قوينره. ولي از نظر فرمون پذيري و ترمز 206 تيپ 3 بهتره.
اينكه كدوم بهتره بستگي به نياز شما داره. من خودم ماشين كوچيك دوست دارم برا همين 206 رو به ريو ترجيه ميدم.
از لحاظ سيستم تعليق 206 ماشين سفت و اسپرتي تريه در حالي كه ريو سيستم تعليق نرمتري داره.

206 تیپ 3 آپشن هاش از ریو بیشتر هست البته قیمتش هم یه خورده بیشتره فکر کنم 3 تومنی بیشتر باشه
اما ریو نسبت به تیپ 3 شتاب بالاتری داره و صندوق بزرگتری هم داره ضمن اینکه ماشین کره ای هست و فکر میکنم طبق قانون کلی باید هزینه های ماشین های کره ای از فرانسوی کمتر باشه ولی من دقیق اطلاع ندارم
این دو نمونه که دوستان نوشتن به نظر من بهترین مشاوره و نظر بودن نقطه ضعف و قدرت هر دو ماشین گفته شده .
یک چیز دیگه .
دوست عزیز شما نگفتید ماشین رو برای کی میخواید؟برای مصرف خانوادگی یا مثلا خودتون تنها .
206 اصلا مناسب برای خانواده نیست قسمت پشتی کوچیک و صندوق با فضای محدود در کل ماشین کوچیکی هستش و مناسب برای خانواده های جوان که حداکثر 1-2 فرزند خردسال دارن .
در ضمن با ریو هم من ندیدم به کسی بخندن .
دوستان دتوی دو تا پست که اشاره کردم دقیقتر از من توضیح دادن ازشون تشکر میکنم.