PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپيك مخصوص Battlefield

Moh3en_DDD
14-02-2006, 19:01
در اين تاپيك مي خواهيم درمورد Bf تبادل نظر كنيم و نسوز كننده و . . . در آن قرار دهيم . .. . پس شما هم كمك كنيد . . ..ى! :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Moh3en_DDD
14-02-2006, 19:11
خب اول از نقشه هاش شروع ميكنيم . . . :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8d82cb9f0b0af25c11d954b3c41150afd6c288

Moh3en_DDD
14-02-2006, 19:15

Moh3en_DDD
14-02-2006, 19:20
از اين صفحه هم هرچي خواستيد Screen Saver دانلود كنيد . . . (براي BF2) . ..

Moh3en_DDD
14-02-2006, 19:22
BF2 Texture tool (0.2) :

Moh3en_DDD
14-02-2006, 19:27
سيستم مورد نياز
سيستم عامل: Windows 98/ME/XP (Only)
پردازشگر: PIII 800 or Athlon 800
رم: 256 MB
کارت گرافيک: 128 MB GeForce4 FX 5200
فضاي خالي: 1.2 GB

مشخصات
تعداد CD: ۳
توليد کننده: Digital Illusions
ناشر: EA
تاريخ انتشار: ۱۰/۴/۱۳۸۴

نقد آن توسط سايت bazikade :

جنگ های منطقه ای هميشه مورد قبول هواداران سبک اکشن اول شخص واقع شده اند . حتما شما تا به حال در ميان طرفداران سبک اکشن اول شخص نام سری بازی های Battlefield را شنيده ايد.Battlefield از همان نسخه ی ابتدايی اش يعنی 1942 توانست اين حقيقت را در کابران اين سبک بازی ها روشن کند که بازی هايی که به اين نوع توليد می شوند هميشه در ذهن حاميان و هواداران قرار خواهند داشت . کمپانی محبوب EA هم نيز اين واقعه را با ساخت بازی Battlefield Vietnam پديد آورد و آن را رقيب سرسخت بازی هايی همچون سری بازی های Call Of Duty دانست.به همين ترتيب اين بازی همچنان هواداران و دوستداران مخصوص به خود را دارد.اما ساخت بازی Battlefield 2 که ديگر داشت از نظرها محو می شد در اين چند روزه کمپانی EA را بسيار پر درآمد کرده است ٬ زيرا چندی پس از انتشار نسخه ی جديد بازی Medal Of Honor از طرف شرکت EA ، اين شرکت ۲ هفته پس از عرضه ی رسمی اين قسمت يعنی حمله ی اروپايی ها٬تصميم به عرضه ی شماره ی سوم جنگ های منطقه ای يعنی Battlefield 2 گرفت که در حال حاضر به همراه نسخه ی جديد بازی Medal Of Honor توانسته اند نمرات بسيار خوبی در كارنامه شرکت EA بجاي گذارند .اما می شود گفت که حدود نصف درآمد اين شرکت را Digital Illusions از آن خود خواهد کرد٬زيرا بخش عمده ای از ساخت Battlefield 2 بر عهده ی اين شرکت نه چندان معروف بوده است.

در اين قسمت از سری بازی های Battlefield 2 ما برخلاف بازی Battlefield 1942 و بازی Battlefield Vietnam شاهد جنگ های مدرن امروزی با امکاناتی بيشتر از جمله نارنجک ها٬اسلحه ها٬کلت ها و ... خواهيم بود که بازی را بسيار جذاب تر از شماره های قبلی نشان خواهد داد.همچنين شما در بازی می توانيد با سوار شدن بر يک تانک آن را به راحتی کنترل کنيد٬زيرا کنترل بعضی از وسايل مانند اتومبيل ها٬هواپيماهای جنگی و تانک ها در اين نسخه شايد به نظر بسياری از افراد کمی آسانتر شده باشد٬و اين قضيه هم نيز به شرطی پايدار است که شما با کنترل بازی و چگونگی جابجا شدن اشياء و ... به صورتی کامل آشنا باشيد. ولی ما می توانيم اين مژده را به کسانی که با اين نوع کنترل در Battlefield Vietnam بسيار کار کرده اند بدهيم که تقريبا بازی ای بسيار آسانتر برای آنها عرضه شده است .همچنين قابليت به نمايش گذاشتن فاصله با دشمن در بازي هنوز در بازی ديده می شود.اسلحه های تک تير هم نيز می توانند گزينه ی بسيار خوبی برای هدف قرار دادن دشمنان از نقاط دور باشند .همچنين با هدف قرار دادن مکان های بسيار بزرگ به وسيله ی تانک ها نمی توانيد کار بسياري از پيش ببريد زيرا برد نابودکننده ی تانک های فقط تا ۲۰۰ متر در دور و بر آن ها می باشد. اما نقطه ی اوجی که در نقاط بسيار پر گرافيک بازی را زيبا می سازد جنگ های هوايی و زمينی با هم در بيابان ها و در ميان درختان نخل خرما می باشد که مناطقی بسيار شلوغ را می آفريند.

جنگ هواپيماهای جنگی با تانک ها و سربازهای تک نفره هم نيز در کنار ساختمان های بسيار بزرگ نه چيزی به بازی اضافه می کند و نه چيزی از بازی کم می کند زيرا در ديد دوربين بازی ، اين ساختمان ها فقط به طور بالارفته ديده می شوند و کلا در بازی جنگ در کنار ساختمان های بزرگ ممکن است برای شما بسيار تکراری به نظر آيد زيرا شما در بازی بسيار به اين نوع ساختمان های برخورد خواهيد کرد که از اين جمله می توان به حمله های غافلگيرانه اشاره کرد. اگر شما در بازی فقط به حمله های غافلگيرانه اکتفاء کرده ايد بايد به شما بگوييم که زياد از بازی لذت نخواهيد برد٬زيرا ممکن است اکثر مناطق بازی در شهر باشند و طراوت بازی را به طور کامل به شما نرسانند.همچنين بايد اين نکته را درباره ی حمله های غافلگيرانه به شما بگوييم که نبايد از گروه جا بمانيد و بايد خود را در گروه بيابيد٬اگر از گروه خارج شديد بدانيد که به خود و دوستانتان در بازی خيانتی بزرگ کرده ايد.در بعضی از گروه ها هم نيز که تعداد افراد بسيار کم است خروج شما از مسير گروهتان در بعضی از مواقع ممکن است شکست گروهتان را به دنبال داشته باشد. در صداگذاری بازی نقاط هيجانی بازی به خوبی طراحی نشده اند و شايد بالاترين نقطه ی منفی بازی همين مورد باشد.همچنين بايد به شما بگوييم که افراد منفی که شما بايد آنها را در بازی بکشيد به يک اندازه قوت زنده ماندن ندارند که از اين جمله فرماندهان گروه مقابل می تواند گزينه ی بسيار خوبی باشد.عوض شدن اسلحه ها هم نيز به وسيله ی دستگاه شما به راحتی انجام می شود. همچنين پرتاب نارنجک های نورزا شايد زياد در روند بازی تاثير خاصی نداشته باشد زيرا اثر آن بعد از ۵ ثانيه از بين خواهد رفت٬طبق همين موضوع نارنجک های آتش زا هم زياد قوی نيستند و کلا در بازی استفاده از اسلحه ها را بيشتر به شما توصيه می کنيم.اما دوربين بازی که خيلی بهتر از Battlefield Vietnam طراحی شده است محيط بازی را به طور کامل و واضحی به کمک نورپردازی بازی به شما نشان می دهد.

می توان به اين نکته ی مهم هم نيز اشاره کرد که نصف زيبايی گرافيک بازی به وسيله ی نورپردازی بازی تامين می شود. طراحی منوهای بازی نيز به نحو احسن و حتی بهتر از Battlefield Vietnam انجام شده است.طراحی شخصيت های بازی نيز به طور کامل انجام شده است که در طراحی اين مورد بازی Half-Life 2 را الگوی خود قرار داده است.اين مورد را هم بايد متذکر بشويم که طی شدن وقت اول بازی يعنی Loading اول آن کمی بيشتر از Loading در وسط بازی به طول می انجامد٬پس به شما پيشنهاد می کنيم تا با سيستمی پر قدرت اين بازی را اجرا کنيد و از آن لذت ببريد. در کل بازی Battlefield 2 می تواند فروش بسيار خوبی نسبت به نسخه ی پيشين داشته باشد.اگر از دوستداران بازی های کامپيوتری در سبک اکشن اول شخص هستيد اين بازی را به شما پيشنهاد می کنيم.

Moh3en_DDD
14-02-2006, 19:28
اولين نسخه ي اضافه شوند براي بازي Battlefield 2
دوشنبه - ۲۷ تير ۱۳۸۴
طبق آخرين اخبار شرکت EA Games قصد انتشار اولين نسخه ي اضافه شونده براي بازي ميدان نبرد ۲ را دارد . نام اين نسخه Battlefield 2: Special Forces مي باشد . همان طور که مي دانيد مدت خيلي کوتاهي از انتشار اين بازي مي گذرد و حال بايد منتظر نسخه ي اضافه شونده ي آن باشيم. Battlefield 2 يک بازي بسيار خوب و موفق بود . حال بعد از گذشت چند روز از انتشار اين بازي و رفتن اين بازي به جدول برترين ها اين اضافه شونده براي اين بازي در پاييز امسال منتشر مي شود . Battlefield 2: Special Forces شامل ۶ کاراکتر جديد ٬ ۱۰ ماشين جديد و چندين اسلحه ي جديد است . انتظار مي رود اضافه شونده ي بازي هم خوب ظاهر شود و موفق باشد.

Moh3en_DDD
14-02-2006, 19:29
اين هم به قول معروف نسوز كننده اش :

Moh3en_DDD
14-02-2006, 19:30
شما ميتوانيد با عضويت در سايت بازي كده و رفتن به آدرس زير اين بازي را بخريد . . . :

MaFia
18-03-2006, 16:37
كسي جز نسوز
كد مورد نظر رو داره براي نمردن و تير تموم نكردن ؟
راستي نقشه هاي اين بازي براي سينگل پلير خيلي كم هست طبيعي با وجود 3 سيدي ؟
خبري از ويتنام و .... نيست
همه نقشه هاي يعني براي مولتي ها هست ؟

*hamedkhatar*
23-08-2006, 10:58
سلام
میدونم تاپیک قدیمیه ولی گفتم اینجا سوالم رو بکنم

من میخوام یه پچ برای این بازی دانلود کنم رفتم تو سایت گیم اسپات دیدم خیلی پچ گذاشته
خواستم ببینم کدوم بهتره و چه طقیراتی رو روی بازی انجام میده
اصلا فرقی به حال بازی داره یا نه
ممنون میشم اگه زود جواب بدید
در ضمن اگه لازم بود چند تا پچ هم دانلود کنم بگید
از سایت بالا انتخاب کنید و بگید کدوم ورژن
کارایی یادتون نره
ممنون
بای
;)

Gagsta
23-08-2006, 12:34
اگر برايه این ميخوای که بتونی انلاين بازی کنی پچ کن وگرنه این کرو نکن. شما پچ 1.3 رو دانلود کن. هجمش mb 448 هست

*hamedkhatar*
23-08-2006, 13:49
سلام
نه من برای آنلاین نمیخوام گفتم شاید مثلا نقشه بهش اضافه بشه یا یه تقیراتی توش بکنه
آیا همچین چیزی هست؟

Gagsta
23-08-2006, 17:10
فقط نقشه Wake Island بهش ازافه شده

*hamedkhatar*
23-08-2006, 19:21
ممنون از راهنماییتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Moh3en_DDD
24-08-2006, 18:25
يه كشف :

بتل فيلد در سه زمان عرضه شده :

1 - جنگ جهاني

2 - زمان حال

3- زمان آينده

كه هرسه تاش هم اومده ... حالا اگه شما يه پچ نصب كني كه ماشين اضافه بشه به درد نمي خوره چون خودشون تمام چيز هاي مربوطه را درست كرده اند !

*hamedkhatar*
24-08-2006, 19:23
يه كشف :

بتل فيلد در سه زمان عرضه شده :

1 - جنگ جهاني

2 - زمان حال

3- زمان آينده

كه هرسه تاش هم اومده ... حالا اگه شما يه پچ نصب كني كه ماشين اضافه بشه به درد نمي خوره چون خودشون تمام چيز هاي مربوطه را درست كرده اند !
ببخشید زمان ایندش کدومه؟
همون که دو ماه دیگه میاد؟

Moh3en_DDD
24-08-2006, 19:27
دقيقا :

بتل فيلد ماشين ها و تجهيزات جنگاهي جهاني را تقريبا به نمايش گزاشته مثلا :

1- Battle field 1942 :

ماشين ها و تجهيزات جنگ جهاني اول

2- Battle Field 2 :

ماشين ها و تجهيزات جنگ جهاني دوم

3-Battle Field 2942 :

ماشين ها و تجهيزات جنگ جهاني سوم كه مي خواهد روي دهد !

*hamedkhatar*
24-08-2006, 19:30
دقيقا :

بتل فيلد ماشين ها و تجهيزات جنگاهي جهاني را تقريبا به نمايش گزاشته مثلا :

1- Battle field 1942 :

ماشين ها و تجهيزات جنگ جهاني اول

2- Battle Field 2 :

ماشين ها و تجهيزات جنگ جهاني دوم

3-Battle Field 2942 :

ماشين ها و تجهيزات جنگ جهاني سوم كه مي خواهد روي دهد !
بله ممنون
ولی Battlefield 2142 هست نه 2942
ممنون

Actros
03-10-2006, 04:28
وقتی بازی مییاد یالا .اونجایی که میخوای تیم انتخاب کنی. من تو این مورد مشکل دارم.نمیتونم تیم انتخاب منم تا وارد بازی بشم.
جون من هرکی میدونه بگه من خیلی این بازی رو دوست دارم.

Carl Johnson
06-11-2006, 21:06
چجوری میشه online بازی كرد.اگه كسی بازی كرده یه راهنمایی كنه.من هر كاری كردم نشد. :sad:

Moh3en_DDD
06-11-2006, 21:13
چجوری میشه online بازی كرد.اگه كسی بازی كرده یه راهنمایی كنه.من هر كاری كردم نشد. :sad:

سلام !

برای آنلاین بازی کردن باید سیدی اوریجینال داشته باشی که سی دی هاش هم گرونه و هم تو ایران نیست !

می تونی برای این کار از سرور های هاماچی استفاده کنی که آموزش استفاده از این سرور ها هم در همین انجمن هست !

Carl Johnson
06-11-2006, 21:24
سلام !

برای آنلاین بازی کردن باید سیدی اوریجینال داشته باشی که سی دی هاش هم گرونه و هم تو ایران نیست !

می تونی برای این کار از سرور های هاماچی استفاده کنی که آموزش استفاده از این سرور ها هم در همین انجمن هست !

این سرور های هاماچی را از كجا باید پیدا كنم?

راستی یادم رفت بگم من سی دی ام هم ارجینال هستش

Moh3en_DDD
06-11-2006, 21:31
این سرور های هاماچی را از كجا باید پیدا كنم?

لطفا همه ی تاپیک را بخوانید ! در باره ی بتل فیلد هم هست :

Carl Johnson
06-11-2006, 21:44
راستی یادم رفت بگم من سی دی ام هم ارجینال هستش

*Batman*
05-02-2007, 06:28
همه ابزار لازم برای هک Battle Field 2

*Batman*
05-02-2007, 06:29
راستی چند تا مپ خوب براش بذارید لطفا.

نقشه ها رو کجا بریزیم؟

sada
18-07-2007, 18:51
سلام . من چطوری می تونم در بازی تک نفره اسلحه و مپ آزاد کنم؟

raminr63
22-07-2007, 18:33
اقا يه ترينر هم بزاريد ممنون

soliman
25-08-2007, 11:51
ببخشید وقتی من مرحله ی اول را تمام می کنم مرحله ی دیگه ای نمیاد و مجددا همون مرحله اول تکرار میشه.

Battlefield2
28-12-2007, 00:15
دوستان برای بازی کردن انلاین نیاز به سرور و از این جور چیزا ندارید فقط در زمانی که وارد بازی میشید باید به اینترنت وصل باشید و یه اکانت انلاین بسازید اگه هم خواستید اموزشش رو میزارم و با مودم های معمولی هم میشه انلاین بازی کرد ولی بهتره سرعتش 128kbps باشه .

برای باز کردن سری دوم اسلحه ها هم که فقط در ورژن 1.1 میشه اگه خواستید میگم چیکار کنید

این بازی پچ های متنوعی داره که یکی از جدیدترین هاش High way Tampa هست .

باز اگه سوالی داشتید در خدمتم.

mina200
28-12-2007, 02:05
من وقتی patch بازی battlefield 2142 رو میزنم یعنی آخرین patch 1.40 وقتی این پچ رو میریزم تو بازی نمیتونم crack 1.40 رو پیدا کنم تا بتونم بازیش کنم بدون crack نمیره تو بازی کسی لینک این crack رو داره؟

mina200
28-12-2007, 20:06
کسی به من کمک نمیکنه؟

Battlefield2
29-12-2007, 09:23
من وقتی patch بازی battlefield 2142 رو میزنم یعنی آخرین patch 1.40 وقتی این پچ رو میریزم تو بازی نمیتونم crack 1.40 رو پیدا کنم تا بتونم بازیش کنم بدون crack نمیره تو بازی کسی لینک این crack رو داره؟

شما پچ 1.25 رو قبلش نصب کردید ؟

اگر نصب کردید و درست نشد به این ادرس برید ومشکلتون رو مطرح کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arnold_ab
29-12-2007, 10:35
خوب ادامه بدین:20:

mina200
29-12-2007, 21:32
شما پچ 1.25 رو قبلش نصب کردید ؟

اگر نصب کردید و درست نشد به این ادرس برید ومشکلتون رو مطرح کنید:

من هیچ مشکلی ندارم فقط میگم دنبال لینک crack 1.40 هستم واسه بازی battlefield 2142

اگه دارید و تست کردید لطفا لینکشو بدید مرسی

Battlefield2
30-12-2007, 14:41
شما باید سه تا فایل 00000001.tmp و 00000002.tmpو یکی با پسوند Exe داشته باشید .

Battlefield2
30-12-2007, 14:41
شما باید سه تا فایل 00000001.tmp و 00000002.tmpو یکی با پسوند Exe داشته باشید .

Battlefield2
30-12-2007, 14:46
شما باید سه فایل 00000001.tmpو 00000002.tmp و یه فایل با فرمت Exe در پوشه کرک داشته باشین .

Jalal
30-12-2007, 19:46
بتل فیلد منم هستم

نقشه دیگه ندارین ؟

راستی اینو نمیشه آنلاین بازی کرد؟

Battlefield2
31-12-2007, 12:44
بتل فیلد منم هستم

نقشه دیگه ندارین ؟

راستی اینو نمیشه آنلاین بازی کرد؟

بله میشه همه ی سری های بتل فیلد رو میشه انلاین بازی کرد

Jalal
31-12-2007, 15:40
بله میشه همه ی سری های بتل فیلد رو میشه انلاین بازی کرد

چحوری ؟

من که هر سری می خوام وارد شم میگه سریال غیر قانونی

سرور خاصی سراغ دارین بشه از ایران بازی کرد ؟
قبلا شاتل داشت فکر میکنم جمش کرده درسته ؟

Jalal
31-12-2007, 16:31
خب اول از نقشه هاش شروع ميكنيم . . . :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8d82cb9f0b0af25c11d954b3c41150afd6c288

این 2 تا رو کسی نداره یه لینک دیگه بده ممنون میشم

اگه راپید هم باشه قبوله

Moh3en_DDD
31-12-2007, 18:23
چحوری ؟

توی این سه تا تاپیک مطالب خوبی هست ! خیلی کمک میکنه :

تمامي مباحث و مشكلات بازيهاي آنلاين و شبكه اي اينجا ( Mega Topic ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش کامل GG client به صورت تصویری و کاملا فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش و رفع اشكالات انجام همه بازيها به صورت آنلاين - سرورهای هاماچی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Battlefield2
01-01-2008, 12:38
چحوری ؟

اگر میخواین سرور بشید باید در فایلی رو که بازی رو ریختین دنبال برنامه BF2ServerLauncher.exe بگردید تو این برنامه میتونید مپ ها رو انتخاب کنید و بعد استارت...

این 2 تا رو کسی نداره یه لینک دیگه بده ممنون میشم
اگه راپید هم باشه قبول

سه تا اولی مربوط به پچ Desert conflict هست ولی اون یکی مپه .
شما به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برید همه ی پچ ها و مپ های مربوط به سری بتل فیلد هست.

Jalal
01-01-2008, 12:46
اگر میخواین سرور بشید باید در فایلی رو که بازی رو ریختین دنبال برنامه BF2ServerLauncher.exe بگردید تو این برنامه میتونید مپ ها رو انتخاب کنید و بعد استارت...

البته میدونم جاش اینجا نیست اون تاپیک هم که مربوط به این مورد بود بسته بود عنوان کنم

من فقط میخوام آنلاین بازی کنم ، نه سرور بشم فقط همین

Battlefield2
02-01-2008, 14:00
البته میدونم جاش اینجا نیست اون تاپیک هم که مربوط به این مورد بود بسته بود عنوان کنم

من فقط میخوام آنلاین بازی کنم ، نه سرور بشم فقط همین

اتفاقا جاش اینجاست هر سوالی دارین اینجا بپرسید.خب بازی انلاین کاری نداره فقط کافی یک اکانت انلاین بسازید

طریقه ساختن اکانت انلاین:
1.اول به اینترنت باید وصل باشید بعد وارد بازی که شدید بعد از دموی بازی یه صفحه به نام login میاد.حالا روی Manage account در پایین سمت چپ کلیک کنید.
2.یک صفحه دیگه باز میشه که باید روی create account درقسمت پایین سمت راست کلیک کنید.
3.دوباره یه صفحه دیگست که چیز خاصی نداره فقط روی accept terms کلیک کنید.
4.حالا تو صفحه بعد در قسمت multiplayer ادرس ایمیل و اسم و رمز عبور و کشورتون رو انتخاب کنید.

یه نکته هست که باید توجه کنید که از اسم های عجیب قریب استفاده کنید تا اکانت راحتتر ساخته شه چون اگر اسم کاربری توسط یکی قبلا استفاده شده باشه پیغام خطا میده.

Jalal
02-01-2008, 16:03
اتفاقا جاش اینجاست هر سوالی دارین اینجا بپرسید.خب بازی انلاین کاری نداره فقط کافی یک اکانت انلاین بسازید

طریقه ساختن اکانت انلاین:
1.اول به اینترنت باید وصل باشید بعد وارد بازی که شدید بعد از دموی بازی یه صفحه به نام login میاد.حالا روی Manage account در پایین سمت چپ کلیک کنید.
2.یک صفحه دیگه باز میشه که باید روی create account درقسمت پایین سمت راست کلیک کنید.
3.دوباره یه صفحه دیگست که چیز خاصی نداره فقط روی accept terms کلیک کنید.
4.حالا تو صفحه بعد در قسمت multiplayer ادرس ایمیل و اسم و رمز عبور و کشورتون رو انتخاب کنید.

یه نکته هست که باید توجه کنید که از اسم های عجیب قریب استفاده کنید تا اکانت راحتتر ساخته شه چون اگر اسم کاربری توسط یکی قبلا استفاده شده باشه پیغام خطا میده.

ممنون از توجهتون اما مشکل اینه که وقتی یک سرور رو انتخاب میکن و وارد بازی میشم پیغام میده که سریا غیر قانوونی و از این بساط

Battlefield2
03-01-2008, 12:36
ممنون از توجهتون اما مشکل اینه که وقتی یک سرور رو انتخاب میکن و وارد بازی میشم پیغام میده که سریا غیر قانوونی و از این بساط

خب بیشتر سرورها اصولا یا به صورت شخصی یا برای مسابقات که برای همین کسی وارد بازی نشه این کار رو میکنن .

sajad boy
10-01-2008, 03:27
با سلام می خواستم بدانم چطور میشه با دو کامپیوتر در خانه بتل بازی کرد ممنون میشم یکی جواب بده

Battlefield2
11-01-2008, 00:01
با سلام می خواستم بدانم چطور میشه با دو کامپیوتر در خانه بتل بازی کرد ممنون میشم یکی جواب بده

سلام. دوتا راه هست 1.با کابل و lAN بودن 2.از طریق اینترنت

takotok
02-02-2008, 14:14
سلام
کسی می یاد 2142 ان لاین بازی کنیم؟

Battlefield2
03-02-2008, 23:43
سلام
کسی می یاد 2142 ان لاین بازی کنیم؟

گرافیکم برای 2142 یخورده کمه بازی کردنش زیاد حال نمیده ولی bf2 رو هستم

Jalal
04-02-2008, 09:48
سلام

منم Bf2 رو هستم خواستین بازی کنین خبرم کند

takotok
05-02-2008, 13:25
سلام
بازی c&c tw kane edition یا generals یا generals zero hour رو می ای ان لاین بازی کنیم؟
اهل بازی انلاین هستی؟

namber_one
05-02-2008, 19:16
سلام
بازی c&c tw kane edition یا generals یا generals zero hour رو می ای ان لاین بازی کنیم؟
اهل بازی انلاین هستی؟
باید بری توی بخش بازیهای آنلاین نه اینجا

Reza_206
14-03-2008, 18:34
سلام
خیلی ساده به من بگید
در شرایط تک نفره در این بازی چه جوری میشه سایز نقشه رو بزرگ کرد (64 به بالا)
و چه جوری می شه اسلحه های نوع دوم رو آزاد کرد

Jalal
14-03-2008, 18:43
سلام
خیلی ساده به من بگید

سلام

فکر میکنم اگه از پچ 1.4 استفاده کنید .
Cheatکار نمیکنه که اسلحه نوع 2 رو انتخاب کنید

Battlefield2
15-03-2008, 01:34
سلام

خیلی ساده به من بگید

سلام

مپ ها سه سایز دارند 16و 32 و64 بالای 64 هیچ نقشه ای نیست اگر منظور شما بازی کردن تک نفره با کامپیوتر در مپ 64 نفرست که من نمیدونم و فکر نمیکنم امکانش باشه
در مورد سوال دومتون همونطور که گفته شد باید ببینید از چه پچی استفاده میکنید اگر1.1 رو داشتید میشه و بگید تا اموزشش رو بزارم ولی اگر مثل من از 1.4 استفاده میکنید امکان باز کردن سری دوم اسلحه ها وجود نداره

(در واقع اگر بتلفید 2 رو برای اولین بار گرفتید همون 1.1 هست )

Jalal
15-03-2008, 11:29
سلام

Battlefield 2 - Allied Intent رو بگیرین تک نفره با مپ 64 تا بازی کنید حالشو ببرین

Reza_206
15-03-2008, 15:23
با سلام خدمت دوستان عزیز عرض کنم خدمتتون من توی بازی دیدم که ورژن بازیم (توی منوی شروع سمت راست زیر منوهای بالا) نوشته1.0.2442.0و مطلب دیگه اینه که من سایز نقشه رو به شما اشتباه گفتم سایز فعلیم 16 هست من می خوام حداکثر نقشه رو داشته باشم و اینم بگم که دوست دارم اسلحه های سری دوم من آزاد بشن در ضمن من بازیBattlefield 2 نسخه فارسی هست.اگه میشه کمکم کنید چون من این بازی رو خیلی دوست دارم مرسی

end_of_world
15-03-2008, 22:31
با سلام خدمت دوستان عزیز عرض کنم خدمتتون من توی بازی دیدم که ورژن بازیم (توی منوی شروع سمت راست زیر منوهای بالا) نوشته1.0.2442.0و مطلب دیگه اینه که من سایز نقشه رو به شما اشتباه گفتم سایز فعلیم 16 هست من می خوام حداکثر نقشه رو داشته باشم و اینم بگم که دوست دارم اسلحه های سری دوم من آزاد بشن در ضمن من بازیBattlefield 2 نسخه فارسی هست.اگه میشه کمکم کنید چون من این بازی رو خیلی دوست دارم مرسی
دوست عزيز شما با سيوي پچي چيزي اينكارو بكنيد بعد ببينيد چقدر با مال خود شما تفاوت داره:46:

Battlefield2
15-03-2008, 23:22

سلام دوست عزیز
اگر می خواهید 64 بازی کنید به قسمت multiplayer برید creat local رو بزنید یک مپ 64 نفره add کنید و استارت رو بزنید.
اما برای اینکه سری دوم اسلحه ها رو باز کنید مراحل زیر رو انجام بدید:

1.به محلی که بازی رو ریختید برید
2.فولدر python رو باز کنید بعد bf2 و بعد وارد stats بشید
3.حالا بین چند فایلی که میبینید unlocks.py رو با notepad باز کنید

4.بعد دنبال این جمله بگردید: [defaultUnlocks = [0, 0, 0, 0, 0, 0, 0

5.بعد به جای صفر ها 1 بزارید به این صورت: [defaultUnlocks = [1, 1, 1, 1, 1, 1, 1

6.حالا این فایل رو همونجا با همون اسم save کنید یا دکمه ctrl+s بزنید.

حالا اگر وارد بازی بشید در جلوی عکس تفنگ ها که قبلا عکس قفل بود الان دو فلش هست اونها رو بزنید تا جای اسلحه ها عوض بشه.

در ضمن از قدرت تفنگ تک تیرانداز M-95 لذت ببرید.موفق باشید

end_of_world
16-03-2008, 00:57
سلام دوست عزیز
اگر می خواهید 64 بازی کنید به قسمت multiplayer برید creat local رو بزنید یک مپ 64 نفره add کنید و استارت رو بزنید.

5.بعد به جای صفر ها 1 بزارید به این صورت: [defaultUnlocks = [1, 1, 1, 1, 1, 1, 1

حالا اگر وارد بازی بشید در جلوی عکس تفنگ ها که قبلا عکس قفل بود الان دو فلش هست اونها رو بزنید تا جای اسلحه ها عوض بشه.

اين نوعي تقلبه نه؟
اينطوري كه درست نيست ... راه ديگه اي نداره؟:20:

Reza_206
16-03-2008, 13:10
با سلام
مرسی از اینکه منو راهنمایی کردید
فقط یه مشکلی دارم موقعی که مپ 64 رو شیی می کنم و استارت رو می زنم
وقتی می رم تو بازی فقط خودم تو بازی هستم
حتی 1 نفر خودی یا غیر خودی وجود ندارد

Battlefield2
16-03-2008, 13:28
با سلام
مرسی از اینکه منو راهنمایی کردید
فقط یه مشکلی دارم موقعی که مپ 64 رو شیی می کنم و استارت رو می زنم
وقتی می رم تو بازی فقط خودم تو بازی هستم
حتی 1 نفر خودی یا غیر خودی وجود ندارد

خواهش میکنم

چون شما در حالت multi player هستید و حتما باید با یک یا چند نفر دیگه بازی کنید فقط در حالت single player امکان بازی با کامپیوتر (bot) وجود داره .

اين نوعي تقلبه نه؟
اينطوري كه درست نيست ... راه ديگه اي نداره؟

به هیچ وجه تقلب نیست این کار یعنی باز کردن اسلحه ها قبلا توسط سازندگان بازی پیش بینی شده و حتی در سایت خود battlefield2 و کمپانی EA که حق کپی رایت این بازی رو داره نحوه این کار رو توضیح داده.
این هم یک نوع چیت هست که در بازی های دیگه با زدن چند تا دکمه حرکت خاصی انجام میشه با این تفاوت که از طریق ویندوز باید انجامش بدید.

Battlefield2
18-07-2008, 23:49
یه فایل 60 مگابایتی فکر کنم روی 1.4.1 هم جواب بده

bad.1.0
20-11-2008, 17:00
سلام.من نقشه جدید برای بازی Battlefield 1942 v1.6 می خوام با تمام وسایل جدیدی که داره.

Scary Feelings
21-11-2008, 21:44
lol
سلام میبینم که دوباره تاپیک راه افتاده nice
هالا که دوستان حرفه ای هم هستند میتونید یه نقشه جدید واسه ما بزارین؟؟
ممنون
:)

Battlefield2
24-11-2008, 23:46
lol
سلام میبینم که دوباره تاپیک راه افتاده nice
هالا که دوستان حرفه ای هم هستند میتونید یه نقشه جدید واسه ما بزارین؟؟
ممنون
:)

سلام.من نقشه جدید برای بازی Battlefield 1942 v1.6 می خوام با تمام وسایل جدیدی که داره. اخرین نقشه ها اسلحه ها مودها پک ها و... BF2 و BF2142 و BFV رو از اینجا بگیرید:

battlefield2.FILEFRONT
توصیه میکنم حتما مود AIX رو دانلود کنید

csshadows
25-11-2008, 00:07
من بازي هاي جنگي تحت شبكه زيادي رو بازي كردم.
از مدال افتخار و كانتر و كال آف گرفته تا فاركراي و ...
ولي تا حالا نتونستم بازي به جذاب Battle پيدا كنم.
خيلي باحال بود.
حيف تو ايران اونقدر جنبش رو نداشتن.(كه همه گير بشه.)
اگه ازم كمكي بر اومد حتماً انجام مي دم.

rami_hemi
17-01-2009, 12:05
سلام دوستان یه چند تا سوال ساده داشتم
من خیلی وقته اولا دست به بتل فیلد نزدم یعنی سی دی بودن که همشون خراب شدن الان دی وی دی های موجود توی بازار نسخه جدید هستن یا همون قدیمی هستن ؟
و اینکه این پچها و مودها رو که نصب میکنیم تجهیزات قبیل باقی می مونن مثلا توی نسخه اولیه یه تعداد هواپیما وجود داره مثل f-15 و از این چیزا اونا سر جای خودشون میمونن?
من بعد امتحنا بازم میخوام شروع کنم واسه همین پرسیدم .

Battlefield2
17-01-2009, 21:36
سلام دوستان یه چند تا سوال ساده داشتم
من خیلی وقته اولا دست به بتل فیلد نزدم یعنی سی دی بودن که همشون خراب شدن الان دی وی دی های موجود توی بازار نسخه جدید هستن یا همون قدیمی هستن ؟
و اینکه این پچها و مودها رو که نصب میکنیم تجهیزات قبیل باقی می مونن مثلا توی نسخه اولیه یه تعداد هواپیما وجود داره مثل f-15 و از این چیزا اونا سر جای خودشون میمونن?
من بعد امتحنا بازم میخوام شروع کنم واسه همین پرسیدم .

سلام دوست عزیز
والا تا اونجایی که من تو بازار دیدم همون قدیمیهاست چون اکثرا بتل فیلد رو با همون نسخه های اول میشناسن.
وقتی شما پچی رو توی بتلفیلد نصب میکنید در واقع باگ های گرافیکی -مقدار تسلیحات-مشکلات سرور-مشکلات فایل ها-و موارد مثل این رو اضافه کردید البته بعضی وقتها شاهد تغییراتی در گیم پلی و همچنین موارد جزیی اضافه شده به ان هستیم اما تغییری در اصل بازی و تسلیحات و هواپیماهاو... وجود نداره.

اما مودها تقریبا برعکس این عمل میکنه یعنی وقتی مود(بهتریناشون) نصب میکنید تفنگ ها -هواپیماها-نقشه ها کاملا عوض میشه ولی گیم پلی تغییری نمیکنه. ضمن اینکه برای نصب مودهای جدید مثل AIX 1 ,2 و Disert conflict xtended و... باید اخرین پچ موجود رو نصب کرده باشید.

من اینجا به همه توصیه میکنم مود های جدید بتلفیلد رو نصب کنند چون خیلی متفاوت تر و قشنگتر از خود بازیه دلیلش اینه که دست طراحان مود برای اضافه کردن انواع جت های قدیمی و جدید اسلحه هایی که فکرشو هم نمیکنید بازه و همین باعث میشه که من هیچ وقت از بازی کردنش خسته نشم

rami_hemi
17-01-2009, 23:07
ممنونم دوست من
من بعد نصب میخوام AIX 2 رو نصب کنم که سلاحها و تجهیزات جالبی داره ولی حیف بعضی موارد حذف میشه
همچنین اگه میشه در مورد euro forces هم کمی توضیح بدین کسی بازی کرده یا نه؟

Battlefield2
18-01-2009, 18:20
ممنونم دوست من
من بعد نصب میخوام AIX 2 رو نصب کنم که سلاحها و تجهیزات جالبی داره ولی حیف بعضی موارد حذف میشه
همچنین اگه میشه در مورد euro forces هم کمی توضیح بدین کسی بازی کرده یا نه؟

EuroForce و Armored Fury از مودها نیستند .این دوتا اسمشون Booster Pack هست و چندتا مپ به بازی اصلی اضافه میکنه که توش ارتش اتحادیه اروپا و جت های Q-5 fantan _A10 _su39_Euro fighter و سه هلیکوپتر MD-500 _EC135_tiger هست که فقط توی مپ های اضافه شده وجود دارن و بازی اصلی سرجاشه. بدی این دوتا بوستر اینه که حتما باید نسخه اصلشون رو تهیه کرد که توش سریال نامبر داره و دردسرهای رجیستر کردن به همین خاطر شما باید حتما بصورت online بازی کنید و من تو ایران ندیدم اما خودم دارمشون

rami_hemi
22-01-2009, 10:46
پس اینطوری .خب من زیاد دنبال اینم ببینم چطور میشه مثلا تجهیزات و مپ های جدید به همین نسخه اولیه اضافه کرد ولی خب ارزش داره مود هم بزنم .
خب ببینم بعد این امتحانات چطور میشه.
راستی یکی از بچه ها یه سرور ساخته بود بازم اگه بتونیم یه جوری باهم بازی میکنیم این رو.

Battlefield2
26-01-2009, 15:36
پس اینطوری .خب من زیاد دنبال اینم ببینم چطور میشه مثلا تجهیزات و مپ های جدید به همین نسخه اولیه اضافه کرد ولی خب ارزش داره مود هم بزنم .
خب ببینم بعد این امتحانات چطور میشه.
راستی یکی از بچه ها یه سرور ساخته بود بازم اگه بتونیم یه جوری باهم بازی میکنیم این رو.

شما باید فولدر مپ رو توی مسیری که بازی رو ریختین mods/bf2/levels قرار بدین که توی سایت فایل فرانت (انگلیسیش نوشته نمیشه) زیاد هست .اگه سرور درست بشه خیلیا میان :20:

blackfox
26-01-2009, 20:32
دوستان اگه با نصب بازی مشکل دارید و یا دنبال سرور با پینگ پایین هستید به تاپیک زیر بیاید :
آموزش نصب Battlefield 2 برای بازی آنلاین + معرفی سرور ایرانی با پینگ پایین :

rami_hemi
26-01-2009, 21:43
ممنونم دوست عزیز از همتون به خاطر راهنماییها

bad.1.0
24-02-2009, 14:21
سلام.لطفا به من بگید در 1942 battlefield با کدوم کلید چتر سرباز باز می شه؟خواهش می کنم بگید 6 ساله دارمش هنوز نمی دونم چتر با چی باز میشه.

-------------------------------------------

یه سایت کامل برای همه انواع battlefield:

shahriar_669
24-02-2009, 14:51
سلام به همه
یه سوال داشتم
من قبلا بازی کردم ولی controllش ایراد داشت مثلا میرفتی جلو بعد دکمه رو ول میکردی یه متر جلو تر میرفت بعد توقف میکرد حالا راهی هست که این مشگل رو حل کرد

bad.1.0
25-02-2009, 21:38
[quote=bad.1.0;3536832]سلام.لطفا به من بگید در 1942 battlefield با کدوم کلید چتر سرباز باز می شه؟خواهش می کنم بگید 6 ساله دارمش هنوز نمی دونم چتر با چی باز میشه.

کمک!

bad.1.0
27-02-2009, 18:32
[quote=bad.1.0;3536832]سلام.لطفا به من بگید در 1942 battlefield با کدوم کلید چتر سرباز باز می شه؟خواهش می کنم بگید 6 ساله دارمش هنوز نمی دونم چتر با چی باز میشه.

کمک!
بابا یکی نیست اینجا جواب من رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما که همتون آخر battlefield هستید.
خوهش می کنم جواب بدیدید.خواهش!!!!!!!!!:41::41:

ASUS POWER
27-02-2009, 18:46
نمی دونم کسی گذاشته یا نه ولی اگه کسی نذاشته بود تشکر یادتون نره !

Add CO-OP mode to BF2 :

"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"

bad.1.0
02-03-2009, 18:12
[quote=bad.1.0;3541646]
بابا یکی نیست اینجا جواب من رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما که همتون آخر battlefield هستید.
خوهش می کنم جواب بدیدید.خواهش!!!!!!!!!:41::41:
چرا کسی جوابمو نمی ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در battlefield 1942 چتر سرباز با کدوم کلید باز می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

l00l8l00l
03-03-2009, 00:03
كليد 9 رو بزن.

sada
03-03-2009, 08:56
[quote=bad.1.0;3548768]
چرا کسی جوابمو نمی ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در battlefield 1942 چتر سرباز با کدوم کلید باز می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با زدن مدارم چند بار کلید 9 روی ردیف شماره ها(نه روی ماشین حساب) چتر باز میشه.

reza08
03-05-2009, 09:18
سلام
من چون اینترنت درست حسابی ندارم:41: کسی میتونه کمک کنه یا برام از طریق پست dvd bf2 aix رو برام بفرسته؟؟؟؟؟:5:
اگه میتونید برام mail بزنید یا از طریق سایت برام پیغام بذارید یا همینجا برا صحبت های بعدی پست بذارید ؟؟
ممنون میشم کمکم کنید!!!!:10:
reza08:46:

reza08
04-05-2009, 09:10
یعنی کسی نمتونه به من کمک کنه؟؟؟؟

mahyarSAMSUNG
05-05-2009, 10:50
ورژن جدید این بازی چیه ؟ من 1942 رو بازی کردم ! فکر کنم 2100 و خورده ای رو هم بازی کردم چیز جدید تر هم اومده ؟!

reza08
09-05-2009, 22:20
سلام

Battlefield 2 - Allied Intent رو بگیرین تک نفره با مپ 64 تا بازی کنید حالشو ببرین
سلام
می تونی کمک کنی که از کجا بگیریم
من در به در دنبالBattlefield 2 - Allied Intent هستم ولی نیست

Battlefield2
13-05-2009, 21:59
سلام
می تونی کمک کنی که از کجا بگیریم
من در به در دنبالBattlefield 2 - Allied Intent هستم ولی نیست

سلام
شما بايد aix رو دانلود كنيد چون جايي نمي فروشه

pitman1
17-05-2009, 10:24
سلام اقا ما میخواییم تو گیم نت مولتی پلیر به صورت افلاین بازی کنیم باید چیکار کنیم؟ یک نفر که سرور میسازه اونای دیگه نمی تونن وارد بشن.

o.city
11-06-2009, 18:33
سلام.چه طوری میشه نقشه هایی رو که مخصوص multipalyer هست رو به نقشه های single player تبدیل کنیم؟

Battlefield2
17-06-2009, 18:02
سلام.چه طوری میشه نقشه هایی رو که مخصوص multipalyer هست رو به نقشه های single player تبدیل کنیم؟

سلام اين كاري كه شما گفتي يعني دستكاري تو فايل هاي اصلي بازي .من اين كارو انجام دادم وقتي رو مپ كليك كردم تا وارد لودينگ شد ولي پريد بيرون و هيچ وقت داخلش نرفت يعني نميشه انجامش داد.
من ميگم شما aix رو دانلود كني از اين كار بهتره.

zahedy2006
19-06-2009, 12:12
تاژيك قديميه ولي يه مطلب بنويسم

بعد از مدتها بي بازي بودن تصمين گرفتم دوباره bf2 را نصب كنم
يك كد تقلب در مورد قوي كردن و زياد كردن تير هر نوع اسلحه

ابتدا از مسير نصب بازي يك كپي از فايل Objects_server برداريد كه يه فايل زيپ هست
اينم مسير
E:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\mods\bf2

حالا اون رو باز كنيد و در مسير زير اسلحه تان را انتخاب كنيد (طبيعتا با winrar باز ميشه)
Objects_server.zip\Weapons\Handheld
يا از مسير زير ماشين يا هلي كوپتر يا هر چيز ديگه كه خواستيد
Objects_server.zip\Vehicle
و همچنين از قسمت stationary مي تونيد اسلحه هايي كه تو بازي در جاي ثابت هستند را انتخاب كنيد
بعد از انتخاب اسلحه فولدر مورد نظر را اكستركت كنيد (اين مسير بالا رو گفتم كه نياز نباشه 45 مگ را اكستركت كنيد)
سپس فولدر اسلحه كه اكستركت كرده ايد را از حالت read only خارج كنيد
درون فولدر رفته و فايلي با پسوند tweak را نگه داشته بقيه را حذف كنيد
فايل را با Notepad باز كنيد و مكان هاي زير را بيابيد

rem ---BeginComp:DefaultAmmoComp ---
ObjectTemplate.createComponent DefaultAmmoComp
ObjectTemplate.ammo.magSize 100
ObjectTemplate.ammo.nrOfMags 70
ObjectTemplate.ammo.reloadTime 1
rem ---EndComp ---

magsize سايز خشاب شماست كه من در اسلحه دوربين دار كردمش 100
nrofmmags تعداد خشابهاست كه من گذاشتم روي 70
پاييني هم كه زمان تعويض خشاب هست

rem ---BeginComp:DefaultZoomComp ---
ObjectTemplate.createComponent DefaultZoomComp
ObjectTemplate.zoom.zoomDelay 0.125
ObjectTemplate.zoom.zoomLod 1
ObjectTemplate.zoom.addZoomFactor 0
ObjectTemplate.zoom.addZoomFactor 0.1
ObjectTemplate.zoom.changeFovDelay 0.08
ObjectTemplate.zoom.zoomOutAfterFire 1
ObjectTemplate.zoom.disableMuzzleWhenZoomed 1
rem ---EndComp ---
در اين قسمت تنظيمات زوم هست
اين تفنگ كه من انتخاب كرده ام دوربين دار هست و در اون قسمت كه نوشته addzoomfactor 0.1 قسمتي هست كه زوم دوربين را انتخاب مي كنيد (بالايي حالت عادي تفنگ است)
براي دوربين دار اين قسمت ژيش فرض 0.2 هست كه من كردمش 0.1 (دقت كنيد اگر كمش كنيد زوم بالا مي رود)

در قسمت زير هم قدرت اسلحه تعيين مي شود

ObjectTemplate.timeToLive CRD_NONE/1/0/0
ObjectTemplate.material 38
ObjectTemplate.hasOnTimeEffect 1
ObjectTemplate.minDamage 1
ObjectTemplate.damage 95

Min و maxsamage قدرت است
در قسمت material هم اگر روي 100 بگذاريد و قدرت را روي 500000 تانك را هم با تير منفجر مي كند

نكته:
براي داغ نشدن در مسلسل ها به قسمت زير برويد (در فايل tweak مخصوص آنها)
در قسمت زير هم تعداد تير در دقيقه تعيين مي شود

احيانا براي بعضي اسلحه ها اين خطوط نيستند. شما خودتون در قسمت مربوطه اضافه كنيد (يا يه اسلحه ديگر رو باز كنيد و اون خطوط رو در جاش كپي كنيد)

حالا كه كل تغييرات را انجام داديد (ذخيره يادتون نره) اون پوشه weapon كه در عكس 2 مشخص كرده ام را بگيريد و بكشيد رو فايل object_server.rar در پوشه بازي (دقت كنيد در پوشه بازي نه اون بك آپ)
در حين ريخت نوشته آپديت بالاي پنجره ظاهر مي شود
كه ميشه اين

از بازي لذت ببريد

اسكرينشات هم خواستيد مي گذارم

sada
19-06-2009, 18:50
سلام
شما بايد aix رو دانلود كنيد چون جايي نمي فروشه

سلام
ببخشید این aix چی هست؟
و از کجا میشه دانلود کرد.
ممنون

zahedy2006
19-06-2009, 21:01
اين فايل فكر كنم براي باز كردن 64 نفره ها باشه

حجم 600 كيلوبايت

فقط بعضي وقتها مي پره بيرون

Battlefield2
19-06-2009, 21:57
سلام
ببخشید این aix چی هست؟
و از کجا میشه دانلود کرد.
ممنون

خود bf2 هست فقط مپ, تفنگ, كليه ماشين هاش با bf2 فرق ميكنه. كلا قشنگتره كه البته aix 2 اومده كه اون هم خوبه . براي دانلودش به اين سايت بريد در قسمت battlefield2 latest 50 files روي browse files archive كليك كنيد و دنبالش بگردين :

من نميدونم چرا هر وقت اسم اين سايت رو نوشتم خط چين شده .توي خط چين بايد (به انگليسي) بنويسيد: front.comفايل

SAMCRO
22-06-2009, 01:20
ببخشید !
می شه یکی سریع به من بگه اون ... :دي
چه جوری می شه تو مولیتی پلیر بشه بات اضافه کرد ؟؟ یه چیزی در مورد همین ای پی و سینگل پلیر شنیدم ولی نفهمیدم !!

zahedy2006
26-06-2009, 07:21
سلام
من اين aix 2.0 رو دانلود كردم فقط چند مشكل
1)
ميگه فايل ها رو اينجا كپي كن
/programfiles/eagames/battlefield2/mods/AIX2/levels/
در حالي كه مسير درست
/programfiles/eagames/battlefield2/mods/bf2/levels/AIX2/levels/
هست!!
خب من هر دو جا كپي كردم اما تو هيچ كدوم وقتي وارد مرحله مي شوم وارد بازي نميشه - در single - و مي نويسه you will spawn در 15 ثانيه!!!

Battlefield2
28-06-2009, 15:28
سلام
من اين aix 2.0 رو دانلود كردم فقط چند مشكل
1)
ميگه فايل ها رو اينجا كپي كن
/programfiles/eagames/battlefield2/mods/AIX2/levels/
در حالي كه مسير درست
/programfiles/eagames/battlefield2/mods/bf2/levels/AIX2/levels/
هست!!
خب من هر دو جا كپي كردم اما تو هيچ كدوم وقتي وارد مرحله مي شوم وارد بازي نميشه - در single - و مي نويسه you will spawn در 15 ثانيه!!!

ادرس اولي درسته شما بايد خود فولدر رو بزاريد.

o.city
03-07-2009, 15:48
سلام.در مود silentheroes برای battlefield 1942 چتر سرباز چه جوری باز می شه؟

J U N I P E R
06-07-2009, 19:06
سلام، دارم پچ هاي اين بازي رو نصب ميكنم، مثلا patch V1.2 يه سري باگ برطزف ميكنه، patch 1.41 هم همينطور.
الان مثلا من آخرين ورژن رو بگيرم باگ هايي كه توي پچ هاي قبلي رفع شده رو هم شامل ميشه يا بايد تمام پچ ها رو نصب كنم؟
كلا تو بازي ها ورژن هاي يه پچ نسخه هاي قبلي رو هم در بردارن؟
ممنون

J U N I P E R
07-07-2009, 13:48
كسي اينجا نيست مثله اينكه :-؟
پچ ورژن 1.41 رو دانلود كردم، ديگه BF2 باز نميشه!
نسخه اي كه نصب كردم نسخه ي دارينوس بود، فارسي شده.

:sad:

Battlefield2
09-07-2009, 13:59
سلام، دارم پچ هاي اين بازي رو نصب ميكنم، مثلا patch V1.2 يه سري باگ برطزف ميكنه، patch 1.41 هم همينطور.
الان مثلا من آخرين ورژن رو بگيرم باگ هايي كه توي پچ هاي قبلي رفع شده رو هم شامل ميشه يا بايد تمام پچ ها رو نصب كنم؟
كلا تو بازي ها ورژن هاي يه پچ نسخه هاي قبلي رو هم در بردارن؟
ممنون

کافیه فقط 1.41 رو نصب کنید و نیازی به پچ های قبل نیست .(البته الان ورژن بتای 1.50 هم اومده)

Leon-117
25-08-2009, 09:46
سلام.من يه سوال دارم:
تو حالت تك نفره بازي ميشه تعداد بازي كنان مجازي رو(همون بات ها)زياد كرد؟مثلا 32 به 32 بازي كنيم.لطفا لينك دانلود نسخه هاي جديدو نديد!

KAHAKDAM
25-08-2009, 09:57
سلام.من يه سوال دارم:
تو حالت تك نفره بازي ميشه تعداد بازي كنان مجازي رو(همون بات ها)زياد كرد؟مثلا 32 به 32 بازي كنيم.لطفا لينك دانلود نسخه هاي جديدو نديد!

سلام اره میشه فقط برو به ادرس Battlefield \mods\bf\AI و فایل AIDefault رو باز کن و کدهای موجود رو پاک کن و کد زیر رو در اون کپی کن.:46:البته به جز 3خط اول.ببین میتونی به جای 29 هر عددی دلت حواست بزاری.29 یعنی 2 گروه 15 نفره.

aiSettings.setNSides 2
aiSettings.setAutoSpawnBots 1
REM aiSettings.setMaxNBots 29
REM aiSettings.maxBotsIncludeHumans 1
REM aiSettings.setBotSkill 0.4
rem To spawn more than 15 bots in SP, use the following lines instead of the three lines above.
rem Note that this is totaly unsupported, it will affect your system's performance
rem and may even crash your game. That being said, you will most likely be able to run a lot
rem more bots than 15 on your system.
rem Example for 32 bot game with expert bots
aiSettings.overrideMenuSettings 1
aiSettings.setMaxNBots 29
aiSettings.maxBotsIncludeHumans 0
aiSettings.setBotSkill 0.4
run BotNames.ai
aiSettings.setInformationGridDimension 32

run AIPathFinding.ai
rem EOF

KAHAKDAM
25-08-2009, 10:05
سلام برای بازی کردن با مپ 64 نفره فابل BF2SP64_103 رو دانلود کنید خیلی با حاله عین یه جنگ واقعی میشه حتما امتحان کنید به دانلودش میرزه.ببخشید که لینک دانلود رو نزاشتم اخه ندارمش.

IOG
25-08-2009, 21:02

بازی نباید کرک شده باشه.

IOG
25-08-2009, 21:47
اینم لینک دانلودش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9D8434226F.dc156

KAHAKDAM
26-08-2009, 09:36
سلام من یه سوال داشتم میخواستم ببینم ایا Battlefield 3 هنوز به بازار اومده؟؟؟؟؟؟

IOG
26-08-2009, 09:52
سلام من یه سوال داشتم میخواستم ببینم ایا Battlefield 3 هنوز به بازار اومده؟؟؟؟؟؟

نه ولی نسخه های دیگه ای مثل 2142 یا 1943 اومده.

KAHAKDAM
26-08-2009, 10:24
نه ولی نسخه های دیگه ای مثل 2142 یا 1943 اومده.

پس این سایت یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

armin_software
26-08-2009, 12:28
من یک 2142 خریدم که اول بازی user می خواد و رمز!
چیکار کنم؟
کرک داره؟
من از t20game خریدم!

Leon-117
26-08-2009, 12:41
چیکار کنم؟
کرک داره؟
من از t20game خریدم!
درست يادم نيست.اما بايد اونجا كه ميگه اكانت و ..بگي همونsign inيا يه همچين چيزي كه وارد بازي بشه(پايين اون پيغام اكانت هست)رو بزني تا بصورت آفلاين وارد بازي بشي.

Leon-117
26-08-2009, 12:43

يك كلام:الكيه!
اسم كامل بتلفيلد هايي كه برايPCاومده:
Battlefield 1942
Battlefield Vietnam
Battlefield Heroes
Battlefield 2.البته اينا نسخه هاي تكميلي هم دارن
اسم بتلفيلد هايي كه درآينده براpcمياد:
bBattlefield 1943(اين تو همين شهريور مياد)
Battlefield Bad Company2

IOG
26-08-2009, 12:58

شاید یک چیزه دیگه بوده منظورش.

چیکار کنم؟
کرک داره؟
من از t20game خریدم!

تو خود سی دی یک فایلی به اسم Profile داره باید تو My document و محل نصب بازی کپی کنی.

KAHAKDAM
26-08-2009, 13:22
يك كلام:الكيه!
اسم كامل بتلفيلد هايي كه برايPCاومده:
Battlefield 1942
Battlefield Vietnam
Battlefield Heroes
Battlefield 2.البته اينا نسخه هاي تكميلي هم دارن
اسم بتلفيلد هايي كه درآينده براpcمياد:
bBattlefield 1943(اين تو همين شهريور مياد)
Battlefield Bad Company2

با سلام بابا اصلا توی سایت رفتید عکس هاشو دیدید الکی یعنی چی!!!!!!!!!!!!!!!
بهتره توی گوگل ایمیج یه سری بزنی!

Leon-117
26-08-2009, 14:24
خوب بابا بصورت رسمي كه هيچ كس نگفته اومده.اون عكس ها هم براي يه سري نسخه تكميلي شماره دوم هستند وbad company.

Ar@m
26-08-2009, 20:01
سلام
توي battlefield 2142 چطوري ميشه همه اسلحه ها رو باز كرد؟

KAHAKDAM
27-08-2009, 09:27
سلام
توي battlefield 2142 چطوري ميشه همه اسلحه ها رو باز كرد؟

سلام . تو باید به صورت آنلاین بازی کنی و امتیاز بگیری تا اسلحه ها باز شن. ولی اگر به صورت تک نفره هستی فکر نمی کنم راهی داشته باشه جز دانلود یکی از مودها.

Leon-117
27-08-2009, 09:43
سلام.به نظر من وقتتونو روي 2142 نزاريد برين بتلفيلد2 بازي كنيد بهتره.من يه پچ بود يا مدنقشه هاي 64 نفره رو ريختم اسلحه هاي جديد باز كرد يكي 2 تا نقشه 64 نفره هم دانلود كردم چه كيفي ميده!
بعد رفتم ارAIdefueltتعداد بازيكنان رو زدم 511!شير تو شير ميشه خفن!آدم وقتي با هليكوپتر هست نميدونه بايد كي رو بزنه بعد 1023 زدم كه افت فريم داشتم همون 511 خيلي خوبه درجه سختي بازي رو هم كه روي experet بزاري عالي ميشه!

KAHAKDAM
27-08-2009, 09:50
سلام.به نظر من وقتتونو روي 2142 نزاريد برين بتلفيلد2 بازي كنيد بهتره.من يه پچ بود يا مدنقشه هاي 64 نفره رو ريختم اسلحه هاي جديد باز كرد يكي 2 تا نقشه 64 نفره هم دانلود كردم چه كيفي ميده!
بعد رفتم ارAIdefueltتعداد بازيكنان رو زدم 511!شير تو شير ميشه خفن!آدم وقتي با هليكوپتر هست نميدونه بايد كي رو بزنه بعد 1023 زدم كه افت فريم داشتم همون 511 خيلي خوبه درجه سختي بازي رو هم كه روي experet بزاري عالي ميشه!

علیک سلام. بابا فکر نمی کنم بد باشه لینک دانلود مپ رو بزاری کیفشو بردی بزار تابقیه هم ببرند.:27:
ببخشید..................

KAHAKDAM
27-08-2009, 10:08
سلام.یه ترینر باحال برای bf2 با حجم 10kb .

KAHAKDAM
27-08-2009, 10:45
سلام. آقا کسی اینجا میدونه چگونه میشه توی Battlefield 2 عدد 200 که اون بالا هست رو افزایش داد؟هرچی گشتم نبود.

Leon-117
27-08-2009, 11:14
سلام. آقا کسی اینجا میدونه چگونه میشه توی Battlefield 2 عدد 200 که اون بالا هست رو افزایش داد؟هرچی گشتم نبود.
منم كلي گشتم اما پيدا نكردم.
اون مپ ها رو داشتم خودم.اشتباه شد ميخواستم بنويسم مود64 نفره براي spرو دانلود كردم.
مپ ها يكيشOperation Night trap هست اون يكي Road to jalal abad با 3-4 تا مپ ديگه دارم البته اون سفر به جلال آباد وقتي پچ ريختم خودش اومد يهو اومد.

KAHAKDAM
27-08-2009, 14:45
سلام . .برای زیاد کردم عدد 200 باید به ادرس زیر برید فقط دقت داشته باشید که هر چی عدد رو کوچیکتر بگیرید توی بازی بیشتر میشه.مثلا من 50.0 گرفتم که در بازی شد 400 برید حلشو ببرید.\mods\bf2\python\game\gamemodes\ gpm_cq.py حالا Ratio رو سِرچ کنید و اون عدد روبرویی رو کم کنید.همین.مثال: (bf2.serverSettings.getTicketRatio() / 50.0 ))

mohamadless
30-08-2009, 02:30
چه جوری می‌شه جون سربازا و وسایل رو تغییر داد ؟

mohamadless
30-08-2009, 02:31
سلام به همهٔ دوستان

پک کامل این بازی‌ (۲) ۲۹.۹۹ دلاره یکی‌ از فامیلامون داره از اون ور میاد

بهش گفتم یدونه برام بخره ، مفته دو نقطه دی

به نظر من که می‌‌ارزه شماها هم بگیرید بد نیست دو نقطه دی

دو نقطه دی||| دو نقطه دی|||| دو نقطه دی||| دو نقطه دی
:21:

KAHAKDAM
30-08-2009, 11:33
چه جوری می‌شه جون سربازا و وسایل رو تغییر داد ؟

سلام. نمیشه مگر اینکه با هک. منم این کار رو انجام دادم.بد نبود.:46:
اموزش هک:

KAHAKDAM
31-08-2009, 09:47
با سلام.یه سایت توپ برای کدتقلب هر بازی که خواستید مثل گوگل سرچ میکنه و به صورت لیست میاره.:46:

Leon-117
31-08-2009, 12:04
هورررررااااااااااا!هورررر ررااااااااااااااا!
بالاخره پيدا كردم!پك كامل بتلفيلد2.همه بتلفيلد 2 ها هستن توش.نميدونيد چقد خوشحالم دارم ميتركم!

mohamadless
01-09-2009, 01:27
هورررررااااااااااا!هورررر ررااااااااااااااا!
بالاخره پيدا كردم!پك كامل بتلفيلد2.همه بتلفيلد 2 ها هستن توش.نميدونيد چقد خوشحالم دارم ميتركم!

ببینم این که میگی‌ نسخهٔ اصلشه دیگه؟

*Batman*
01-09-2009, 09:16

سلام.
آقا از این پچ مچ ها به ما هم بدید.

ترینر برای BF2 با Minimap ----

Leon-117
01-09-2009, 09:40
ببینم این که میگی‌ نسخهٔ اصلشه دیگه؟
نميدونم!:31:اما 2 تا دي وي دي هست توش 4-5 تا بتلفيلد2 هست.

mohamadless
01-09-2009, 16:38
خوب بگو از کجا خریدی ماهم بخریم

ما که هرچی‌ گشتیم پیدا نکردیم

!!!

Leon-117
01-09-2009, 16:47
خوب بگو از کجا خریدی ماهم بخریم

ما که هرچی‌ گشتیم پیدا نکردیم

!!!
خوب اينجا كه نميشه.از طريق پيقام خصوصي بگم؟

mohamadless
02-09-2009, 01:29
خوب اينجا كه نميشه.از طريق پيقام خصوصي بگم؟

بگو آقا دستتم درد نکنه:10:

KAHAKDAM
06-09-2009, 10:19
سلام. آقایون کی اینجا Battlefield 2 ارجینال داره؟ راسته میگن میشه با ارجینال شبکه بازی کرد؟

*Mehran*
21-06-2010, 05:14
سلام. آقایون کی اینجا Battlefield 2 ارجینال داره؟ راسته میگن میشه با ارجینال شبکه بازی کرد؟

با سلام ، آره میشه با نسخه اصلیش بازی کرد ؛ اما متاسفانه من نمیدونم نسخه ارجینال تو ایران هست یا نه !!!>؟
به احتمال 99% نیست ، چون خودتون از من بهتر می دونین که همه دانلود می کنن و اگر شد میفروشن !!! ما هم برای گرفتن نسخه اورجینال باید دانلود کنیم ، چاره دیگه ای هست ؟

mostafait
22-06-2010, 08:06
سلام.

چرا من وقتی وارد بازی میشم هدف رو به آسمون میشه و با تکون دادن موس فقط به دور خودش می چرخه؟!

matow
19-01-2012, 16:39
سلام به همگی
میخواستم ببینم میشه تو مپ هایی که هلیکپتر نیست، هلیکپتر گذاشت؟ البته تو حالت تک نفره
ممنون میشم اگه جواب بدین

Gamer 47
14-01-2013, 13:32
:n01::n01::n01::n01::n01::n01::n01::n01::n01::n01: :n01::n01::n01::n01::n01:

MIRZASHAHAB
08-04-2013, 23:21
سلام دوست عزیز

با سلام
من به این آدرسی که گفتید رفتم و اون فایل آنلاک رو هم باز کردم ولی این چیزی که گفتید توش نبود

MIRZASHAHAB
09-04-2013, 00:41
راستی میشه یه نفر درست حسابی این چند تا کار رو آموزش بده(برای battlefield 2142)
1-چه طوری تو نقشه 32 یا 64 بازی کنیم؟
2-چه جوری تعداد یارها رو افزایش بدیم؟
3-و از همه مهمتر چه جوری آیتم های مختلف رو بخریم و اصلحه مون را ارتقا بدیم؟
شما رو به خدا قسم یکی لطف کنه قشنگ توضیح بده:42:

mk1995
20-06-2015, 15:12
سلام.ممنون فقط چندتا سوال
این فایل را باید کجا کپی کرد؟
و من ورژن اولیه را دارم .میشه؟

shabnam1986
05-08-2015, 11:44
بتلفیلد 2 با بتلفیلد بد کمپانی چ فرقی داره؟

t-51
04-09-2015, 19:55
ببخشید می دانید چطور تعداد بوت در بازی bf 2
رو بالا برد 1 تا 64 من قبلا یه نرم افزار داشتم این کار می کرد برام اما الان پاک شد دارم دنبال یکی میگردم شما اینو ندارین یا بلد نیستید یه جوری دست کاری کنید . با تشکر منتظر پاسخ هستم .
امروز 13/6/1394:n28:

- - - Updated - - -

بتلفیلد 2 با بتلفیلد بد کمپانی چ فرقی داره؟
فرقش تو کیفیت بازی با مرحله های جدید

t-51
04-09-2015, 19:56
راستی میشه یه نفر درست حسابی این چند تا کار رو آموزش بده(برای battlefield 2142)
1-چه طوری تو نقشه 32 یا 64 بازی کنیم؟
2-چه جوری تعداد یارها رو افزایش بدیم؟
3-و از همه مهمتر چه جوری آیتم های مختلف رو بخریم و اصلحه مون را ارتقا بدیم؟
شما رو به خدا قسم یکی لطف کنه قشنگ توضیح بده:42:
اینا به صورت انلاین باز میشن اما اگه کسی بلد باشه دست کاری کنه میشه در حالت افلاین بازی کرد با 64

t-51
04-09-2015, 20:00
این مولتی پلیر کجاست برا بازی bf2 هست

- - - Updated - - -

احتمال داره خراب باشه

t-51
04-09-2015, 20:16
بله میشه هیچ مشکلی ندلره

loocore
21-11-2015, 18:24
Battlefield 2 single player map 64

سلام
برای کسانی که میخوان bf2 قسمت تک نفره مپ سایز 64 بازی کنن...
نیازی به هیچ پچ و ... ندارید فقط کافیه مپ مورد نظر رو دانلود کنید از این ادرس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تو این سایت مپ های پیش فرض خود بازی هم هست که جلوش 16-32-64 نوشته شده
و در این ادرس کپی کنید Battlefield 2/mods/bf2/levels
یه نرم افزار دیگه هم هست برای کنترل تعداد bot ها bf bot editor 2.1 (مثلا اگه عدد بالایی روی 64 تنظیم کنید میشه 32 به 32)به نسبت سیستمتون عدد رو زیاد کنید وگرنه بازی لگ میزنه میتونید از لینک پایین دانلود کنید
bf bot editor v 2.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] SP Bot Change v2.1.exe)
اینم اسکرین شات

...Enjoy

mohammad hoss
17-01-2016, 22:49
سلام
محمد حسین هستم یک گیمر
شما میتونین تو نرم افزار گیم رنجر بتلفیلد 2 و 499 بازی دیگه رو انلاین بازی کنید
بعد ای دی من تو گیم رنجر

ID:5841820
™{real name : [IRAN]{M}ohAMma{d
:n31:

mohammad hoss
18-01-2016, 11:17
بدون اوریجینال هم میشه آنلاین بازی کرد و میدونم همتون اینو میدونین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از این سایت باید نرم افزارو دان کنین تا بتونین گیم بزنین
اینو دانلود کنین اگه بتلفیلدو داشته باشین خودش براتون میاره از تو صفحه بزرگه یه کادره اونو میزنین مای گیمو ک بزنین بازی هایی رو که میتونین آنلاین بزنینو میاره

mohammad hoss
18-01-2016, 11:26

:sad:
یا باید به پچ 1.0 برگردونی بازی کنی یا پچ 1.5 رو دانلود کنی بعد بازی کنی

mohammad hoss
18-01-2016, 22:27
سلام دوست عزیز

تو پچ 1.5 اصلا نمیشه با این کار اسلحه هارو باز کرد یه نرم افزار داره ک خودمم هنوز موفق نشدم باهاش تفنگ هارو باز کنم آموزشش هم تو آپارات بود هر کار کردم نشد

t-51
02-02-2016, 10:09
ببین سعی کن دنبال افزایش دهنده بوت آون بگردی تو سایت های خارجی آگه پیدا نکردی برو تو بروفايل پیام بده خودم میگردم برات

Loorn
01-04-2020, 19:36
اقا یه برنامه برای باز کردن اسلحه بگید

Bornaaaaaaaa
31-05-2020, 14:50
سلااام تا چندش اومده این بازی ؟؟؟

Bornaaaaaaaa
31-05-2020, 14:52
گوگل کن انگلیسی

AliX100
29-05-2021, 09:19
سلام چرا این بتلفیلد 2 با گیم رنجر نمیشه بازی کرد ؟
پچ یا چیزی می خواد ؟
لطفا راهنمایی کنید چون می خوام با دوستام بازی کنم

AliX100
29-05-2021, 09:22
سلام حسین جان
چجوری با گیم رنجر آنلاین بازی کردی؟
پچ یا چیزی می خواد ؟