PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه نرم افزار براي اديت فيلمهاي مختلف و تقسين كردن آنها به چند فيلم

yahya89dk
14-02-2006, 18:57
دوستان گرامی سلام.
یه فیلمی دارم می خواستم به کمک یه نرم افزاری اون را تقسیم به چند فیلم مجزار بکنم یا بر عکس. می شه کمکم کنید.

reza12100
14-02-2006, 19:31
برای تقسیم به چند فیلم باید از برنامه ای استفاده کنید که قابلیت Splitter یا به همان تکه کردن را داشته باشه
مثل
vcd cutter که نرمافزار خیلی سریعی هست
all video splitter
easy video splitter
اکثر برنامه ها تو فروم با لینک کرک هست پیدا نکردی یک سرچ تو گوگل کن

وبرای به هم چسباندن چند تکه فیلم برنامه باید قابلیت merge داشته باشه
مثل dvtool که برای به هم چسباندین فایلهای mpeg2 استفاده میشه
برای برنامه های بیشتر میتونی از لینک زیر استفاده کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali
14-02-2006, 21:44
این 2 نرم افزار برای جداسازی و چسباندن وفیلمهاست :
Video Cutter & Splitter In Depth
Video Convert Master

و این 2 نرم افزار برای جداسازی و چسباندن سایر فایلها و فرمتهاست :
Fast File Splitter
Universal File Splitter & Merger

silver
14-02-2006, 23:20
اگر مي خواهيد فيلم avi رو split کنید من quick avi splitter رو پیشنهاد می کنم .... البته متاسفانه سرعت این برنامه ها پایین هستش و باید صبر و حوصله به خرج داد من خودم فیلمهایی رو که از اینترنت می گیرم با این برامه تقسیم می کنم و بعد با nero تبدیل به vcd می کنم .... اگر خواستی برنامه رو برات upload کنم

1795
17-04-2007, 13:47
اگر مي خواهيد فيلم avi رو split کنید من quick avi splitter رو پیشنهاد می کنم .... البته متاسفانه سرعت این برنامه ها پایین هستش و باید صبر و حوصله به خرج داد من خودم فیلمهایی رو که از اینترنت می گیرم با این برامه تقسیم می کنم و بعد با nero تبدیل به vcd می کنم .... اگر خواستی برنامه رو برات upload کنم

با سلام
من اين برنامه رو دانلود كردم ولي ظاهرا بايد كد اون رو خريداري كرد.اگه ميشه شما نسخه صحيحش رو بگذاريد
با كمال تشكر

WooKMaN
17-04-2007, 19:31
عزیزدل شما باید داخل انجمن در خواست كرك و سريال برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کدش رو درخواست کنی .... ;)