PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : >>>>سیستم قفل کرده...تورو خدا کمک کنید<<<<

farzad1990
04-06-2009, 13:37
سلام
به خدا مجبور شدم بیام عضو بشم .
تاحالا 4 بار سیستمم رو در عرض 1 هفته گذشته دادم برای تعویض ویندوز و پارتیشن بندی . اما هروقت میارمش خونه و روشنش میکنم بعد از صفحات اولیه و معمول ، ویندوز وارد محیط گرافیکی و اصلی نمیشه ...فقط یه صفحه آبی خالی میاد که موس توش حرکت میکنه اما خبری از ویندوز نیست....:41:
تورو خدا بگین مشکل از کجاست .
من هر روز میام کافی نت تا ببینم شما مشکل منو میتونین حل کنید یا نه....عصر دوباره بر میگردم.

farzad1990
04-06-2009, 23:46
هیچ کس نیست که جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟

iran_javidaan
05-06-2009, 08:44
سلام
تاحالا 4 بار سیستمم رو در عرض 1 هفته گذشته دادم برای تعویض ویندوز و پارتیشن بندی . اما هروقت میارمش خونه و روشنش میکنم بعد از صفحات اولیه و معمول ، ویندوز وارد محیط گرافیکی و اصلی نمیشه ...فقط یه صفحه آبی خالی میاد که موس توش حرکت میکنه اما خبری از ویندوز نیست....:41:
من هر روز میام کافی نت تا ببینم شما مشکل منو میتونین حل کنید یا نه....عصر دوباره بر میگردم.
دوست عزيز بايد بگم كه اين ايراد ميتونه از دو چيز ناشي بشه
1- خراب بودن رم سيستم
2- باگ داشتن كش پردازنده
چون موقع بالا اومدن ويندوز هايميم سيس ميخواد فعال بشه و داشتن يه ادرس خراب تو رم ويا تو سي پي يو اون صفحه ابي مياد و يه ادرس از باگ خراب ميده
راه حل
1- از يكي از دوستان رم قرض بگير امتحان كن
2- اگه نتيجه نداد متاسفانه از سي پي يو

vioman
05-06-2009, 23:41
سلام

دوست عزیز

شما وقتی سیستم رو در منزل وصل میکنید سخت افزار خاصی رو بهش اضافه میکنید(از قبیل USB ها و ...)؟

farzad1990
06-06-2009, 01:12
دوست عزيز بايد بگم كه اين ايراد ميتونه از دو چيز ناشي بشه
1- خراب بودن رم سيستم
2- باگ داشتن كش پردازنده
چون موقع بالا اومدن ويندوز هايميم سيس ميخواد فعال بشه و داشتن يه ادرس خراب تو رم ويا تو سي پي يو اون صفحه ابي مياد و يه ادرس از باگ خراب ميده
راه حل
1- از يكي از دوستان رم قرض بگير امتحان كن
2- اگه نتيجه نداد متاسفانه از سي پي يو

خدارا شکر بالاخره یکی یه جوابی داد...ممنون رفیق

:.
شاید من نتونستم منظورمو درست برسونم . صفحه آبی همون صفحه ای که بلافاصله بعدش نوشته wellcome میاد . ولی همون جا متوقف میشه و فقط موس توش حرکت میکنه و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته .
از طریق safe mode وارد شدم سیستم درست بالا اومد اما نمیدونم چرا از طریق عادی مشکل داره

shahinfarasystem
06-06-2009, 10:27
سلام

فكر مي كنم يه نرم افزاري روي سيستمتون نصب ميشه كه موقع startup يه جورايي گير داره

توي safe mode اينجا برو

Start menu -- Run-- msconfig--Startup tab

و هر چي تيك خورده تيكش رو بردار و دوباره ريست كن ان شا الله كه درست بشه

اگر نشده بگو تايه فكر ديگه به حالش بكنيم...

راستي سيستمتو جديد گرفتي يا قبلا باهاش كار مي كردي يهو اينجوري شده؟

اگر مشخصاتش رو بذاري بهتر ميشه روش نظر داد

موفق باشيد

farzad1990
08-06-2009, 12:22
سلام

فكر مي كنم يه نرم افزاري روي سيستمتون نصب ميشه كه موقع startup يه جورايي گير داره

توي safe mode اينجا برو

Start menu -- Run-- msconfig--Startup tab

و هر چي تيك خورده تيكش رو بردار و دوباره ريست كن ان شا الله كه درست بشه

اگر نشده بگو تايه فكر ديگه به حالش بكنيم...

راستي سيستمتو جديد گرفتي يا قبلا باهاش كار مي كردي يهو اينجوري شده؟

اگر مشخصاتش رو بذاري بهتر ميشه روش نظر داد

موفق باشيد

آقا یه دنیا ممنون.....نمیدونم چطوری تشکر کنم ...مشکل رفع شد ...خیلـــــــــــــــی ممنون:11:

Lord_theOne
08-06-2009, 16:41
خاک بر سر اون خدمات کامپیوتری را ببرند که 4 بار بردی اونجا نتونسته درستش کنه
به شما هم پیشنهاد می کنم نصی ویندوز را یاد بگیری خیلی لازمه
از آقا شاهین هم تشکر می کنم
من فکر کنم مشکل از نصب درایورها بوده

shahinfarasystem
09-06-2009, 07:48
آقا یه دنیا ممنون.....نمیدونم چطوری تشکر کنم ...مشکل رفع شد ...خیلـــــــــــــــی ممنون

خواهش مي كنم داداش گلم قابلي نداشت اميدوارم موفق باشي