PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا کمکم کنید Intel(R) ICH8R/ICH9R SATA RAID Controller driver

undertaker_ss
04-06-2009, 12:52
سلام دوستان.من خیلی دنبال سوالم گشتم که تکراری نباشه اگه تکراری بود عفو بفرمایید.هارد من Intel(R) ICH8R/ICH9R SATA RAID Controller driver

هست و windows server2003 دارم.میخواستم مجدادا windows server2003 را نصب کنم(چون سیستم به شدت ویروسی بود) ولی وقتی cd را در cd drive قرار دادم سیستم از روی اون بوت نشد.منم از ویندوز سرور موجود شروع به نصب کردم و تا restart اول درست جلو رفت ولی وقتی می خواست restart بشه windows setup میاد ولی بعد fatal error میده.من شنیدم هارد SATA نیاز به configure خاص واسه نصب دارند.حالا چی کار کنم؟
الان شبکه کامل down هست و من تا شنبه وقت دارم که این مشکل رو حل کنم.
لطفا کمک کنید :41:

Aristar
25-06-2009, 10:26
نه هیچ پیکره بندی خاصی لازم نداره ! خود بخ خود مادربرد باید بشناسه !
احتمالاً بوت سکتور هارد شما آسیب دیده که کامپیوتر خطا میده بهتره با یه نرم افزار Fix Boot or Fix MBR هاردت رو یه بررسی بکنی!

avecina.ir
27-06-2009, 10:35
سلامم.. نظر بالایی تایید میشه.. هارد به هارد کن و اطلاعات ضروریته بردار و کلن هارد را FDisk کن ببین جواب میده یا نه..
ضمنن شما چند تا هارد روی سیستمه داشتی و Raid چند کرده بودی؟؟

Aristar
30-06-2009, 09:59
آقا شما مشکلت حل شد ؟

mjzaret
05-11-2009, 00:52
بهتره که بایوس سیستم‌تون رو Reset کنید و همه‌ی تنظیمات به حالت کارخانه برگردونید. ببینید آیا مشکلتون حل شده یا نه.!!!

gfarnoosh
22-11-2009, 12:11
سلام
موقع نصب ويندوز سرور 2003 ،بعد از كپي كردن فايل ها در دقيقه 34 مي ماند و ديگه جلو نميره.CD هم سالمه مشل از چي مي تونه باشه؟

mjzaret
23-11-2009, 05:12
سلام
موقع نصب ويندوز سرور 2003 ،بعد از كپي كردن فايل ها در دقيقه 34 مي ماند و ديگه جلو نميره.CD هم سالمه مشل از چي مي تونه باشه؟

آیا سیستم هنگ میکنه؟ یعنی ماوس سیستم‌تون حرکت میکنه؟
در این جور مواقع شما بایستی قطعات جانبی مثل مودم یا کارتهای شبکه یا هر چیز جانبی که به سیستم‌تون وصل هست رو جدا کنید و ببینید آیا باز هم دچار مشکل میشید یا نه.