PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز

Mahatma
03-06-2009, 20:58
با عرض سلام یه چند وقتیه وقتی ویندوز کامپیوتر من خراب میشه و می خوام عوضش کنم با مشکل مواجه میشم یعنی توی مرحله نصب اولیه (صفحه آبی بعد از فورمت کردن دراو C) هی ارور میده که من نمیتونم فلان فایل رو نصب کنم و هی Retry میده (تازه اگر هم نصب شد درست کار نمیکنه ).
جالبه که بعد از یه مدت درست میشه و دوباره خراب میشه من هارد رو عوض کردم ولی درست نشد ودر ضمن دی ویدی رایتر جدید هم خریدم ولی بازم نشد . کابل هارو هم کنترول کردم ولی بازم نشد . دیگه نمیدونم چی کار کنم لطفا کمک کنید.

minanami
03-06-2009, 21:01
اين عرور رو موقعي ميده كه سيدي خراب باشه.

سيدي ويندوزت سالمه؟ خش نداره؟

smohsen
03-06-2009, 21:21
با عرض سلام یه چند وقتیه وقتی ویندوز کامپیوتر من خراب میشه و می خوام عوضش کنم با مشکل مواجه میشم یعنی توی مرحله نصب اولیه (صفحه آبی بعد از فورمت کردن دراو C) هی ارور میده که من نمیتونم فلان فایل رو نصب کنم و هی Retry میده (تازه اگر هم نصب شد درست کار نمیکنه ).
جالبه که بعد از یه مدت درست میشه و دوباره خراب میشه من هارد رو عوض کردم ولی درست نشد ودر ضمن دی ویدی رایتر جدید هم خریدم ولی بازم نشد . کابل هارو هم کنترول کردم ولی بازم نشد . دیگه نمیدونم چی کار کنم لطفا کمک کنید.

این ارور Retry واسه وقتیه که سی دی مشکل داشته باشه
یا دستگاه سی دی خوان
وگرنه وقتی شما هارد رو عوض کردی و دستگاه سی دی خوان رو
دیگه معنی نداره که بوجود بیاد

در هر حال تنها حدس من همون خود سی دی مورد نظره

fkme
26-07-2009, 08:51
دوست عزيز همين كه دوستان گفت رو يه تستي بكن.
منم در اين مورد قبلا" مورد داشتم كه با عوض كردن cd درست شد.
البته اينم بگم هميشه هم عوض كردن جواب نمي ده چون گاهي حتي cd هاي تازه هم ارور مي دن چون حتي لكه ي دست و گرد و خاك روي cd خودش عامل ناقص موندن فرايند نصبه.
اگه cd ات نوئه با قسمت پايين كف دستت كه بهترين پا كننده است خوب بسابش و بعد بذار تو درايو.
حل شد يه ندا بده.