PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میشه سیم وبکم رو بلند کرد؟

dada_shi
03-06-2009, 20:10
دوستان میشه سیم وبکم رو بلند کرد؟فکر کنم مشکل برق پیدا کنه /اگر از آدابتور برای برقش استفاده کنیم چی؟کسی تجربه این کار رو داشته؟

aaaammmm87
03-06-2009, 21:03
سلام
اره دوست عزيز فك كنم بهش ميگن سيم افزايش يه همچين چيزايي (دقيقا نميدونم ) فقط اينو ميدونم كه كيفيت وب كم كم ميشه !

vioman
04-06-2009, 01:07
دوستان میشه سیم وبکم رو بلند کرد؟فکر کنم مشکل برق پیدا کنه /اگر از آدابتور برای برقش استفاده کنیم چی؟کسی تجربه این کار رو داشته؟

دوست عزیز
شما باید با یک کابل افزایش طول USB مشکلتون خودتون رو حل کنید:20:

موفق باشید:11:

A.Green.H
12-01-2013, 17:07
من با سیم 12 متری که دم دستم بود امتهان کردم و فک کنم بیشتر هم میشه...توضیح بطور کاملا واضح
وسایل مورد نیاز...
1 -یک عدد وبکم
2 -یک عدد شارژر که سیم داشته باشه(usb بیشتر وقت میگیره)
3 -سیم 3 رشته ای(یک سیم که توش 3 تا سیم داره)
4 - ابزار سیم لخت کن و قیچی و غیره... ( اگه الکترونیک بلد باشید و لحیم کاری...عالی میشه)
----------
سیم وبکم رو از وسط نصف کنید = 4 تا سیم میبینید که به رنگ های سیاه،سبز،سفید و قرمز هستند.
حالا سیم شارژر رو هم تا 10 سانتیمتر ببرید، دو سیم به رنگ سیاه و قرمز میبینید،یا سفید و سیاه(سیاه ها منفی هستند_قرمز و یا سفید مثبت)
(اگر هر دو سیاه بودند باید با ولت متر منفی و مثبت رو شناسایی کنید)
حالا سیم سیاه شارژر و سیم سیاه وبکم رو به هم وصل کنید(اتصال بدین) و سیم مثبت شارژر رو به سیم قرمز وبکم اتصال بدین
سیم های سبز و سفید وبکم و سیم سیاه(منفی)رو به سیمی که از وبکم بریدید و سر نر usb داره رو به هم رنگ ها با سیم 3 رشته ای اتصال میدین...فهمیدین؟؟؟؟؟ یعنی شما باید سبز رو به سبز و سفید رو به سفید و سیاه رو به سیاه اتصال بدین((با استفاده از سیم بلندی که دارین))
سیم قرمز رو بعد از اتصال با شارژر کاری نداشته باشید و با سیمی که به کامپیوتر میره اتصال ندین...
اگر مشکلی داشتید بپرسید...:n26:

raeesi
20-01-2013, 16:16
بستگی به طول سیم داره
اگه مسیر خیلی طولانیه، توصیه من اینه که از کابل Cat5 و Cat6 که برای شبکه هست استفاده کنین و مطمئن باشین که به مشکلی نمی‌خورین.
کافیه سیم وبکمتون رو جدا کنین و بجاش کابل شبکه‌رو وصل کنین و براحتی بدون افت کیفیت ازش استفاده کنین. با این روش تا ۱۰۰ متر می‌تونین طول سیم رو افزایش بدین.

jahan.hp
21-12-2018, 18:26
سلام ببخشید میتونم بپرسم سیم های سفید وسبز در دوربین وبکم مربوط به چی هست؟؟؟؟؟

shaahani
21-12-2018, 19:44
سیم سفید و سبز مربوط به انتقال دیتا هست بین کامپیوتر و وب کم ازش استفاده میشه ، سیم مشکی و قرمز هم مربوط به عبور جریان الکتریکی و تامین نیرو مورد نیاز میشه

dione
28-05-2019, 08:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کابل برد دار استفاده کن