PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : >>>>تا حالا خواب بازی دیدید؟<<<<

pejmangame
03-06-2009, 17:42
سلام دوستان.

همیشه میگن ادم چیزی رو که خیلی دوست داشته باشه خوابش رو میبینه!

حالا شما گیمر ها تا حالا خواب بازی دیدین؟ و جای کدوم شخصیت بودین؟؟

من دیشب خواب دیدم تو کانتر استریک یکی از شخصیت هایه CT هستم در MAp = inferno خیلی باحال بود :دی

چند وقت پیش هم تو خواب جایه شخصیت lion تو اویل 4 بودم ولی نیمدونم چرا بجای اشلی جیل تو بازی بود.

M.K_Soft
03-06-2009, 20:30
من یه معمای تام رایدر 5 رو توی خواب بررسی کردم و فرداش همون کارها رو کردم و رد شد. این قضیه اینقدر برام جالب بو که بعد از چند سال هنوز یادمه.

minanami
03-06-2009, 21:03
يه زماني كارم شبانه روز بازي جنرال بود.

حتي تو خواب هم داشتم نقشه مي كشيدم و اسكات مي ساختم.

new evil
03-06-2009, 21:22
معلومه
من تاحالا خواب GTA-final fantasy x-RESIENT EVIL و چندتا از بازيهاي ديگه راهم ديدم ولي فاينال فانتزي خيلي فاز داد مخصوصا يونا

Mahdi/s
03-06-2009, 21:35
...4.gta......خودم نقش اصلی بودم.......سوار یک ماشین شدم...مثل ماشین های بازی نبود...تقریبا قاطی پاتی..یه کم شبیه چیپ بود.... .....تا میشد گاز دادم.....بعدشم یه تصادف وحشتناک......

piroooz
03-06-2009, 21:49
درست یادم نیست ولی تا اونجایی که یادم میاد خواب call of duty را دیدم که که یه مشت سرباز افتاده بودند دنبالمون و ما فرار میکردیم و آخرش هم تیر بارونمون کردن و خلاص که فکر کنم اونم بخاطر این بود که اونشب تا 3/5 داشتم بازی میکردم

امير110
03-06-2009, 22:31
راستشو بخوايد من هزار و يك بار خواب بازي ديدم.ولي همهشون يادم نيستن.
1-خواب تيكن را ديدم كلاس2بودم خواب ديدم جيل يه بمب بسته بهم منم بسته به يه درخت چند تا هم مار دارن ميان پيشم.:41:
2-خواب رزيدنت اويل خواب ديدم نمسيس افتاده دنبالم منم دارم فرار ميكنم ناگهان ميشن دو تا اونوقت منم جامو خيس ميكنم:31:
3-خواب زيدنت اويل4 خواب ديدم ---- و اشلي و ايدا با تير و تفنگ افتادن دنبالم منم وايسادم اشلي بياد وقتي اومد يه مشت زير چونش زدم ---- ايدا سكته كردن {ميدونم گيج شدين}:27:
4-راستشو بخوايد من اون اولا{پيش دبستاني بودم} تو اويل1{محصول16 سال پيشه} كمباين بلد نبودم خواب ديدم چه جوري بايد كمباين كرد.:5:
5-خواب ديدم ساب زيرو {تو مورتال كمبت}يخم كرد بعد با مشت ولگد افتاد به جونم چشمتون روز بد نبينه.اونقدر كتكم زد كه وقتي از خواب پا شدم استخوانام در ميكر.:47:
6-خواب بازي سايلنت هيل را ديدم خواب ديدم منم يكي از 21 قرباني والتر ساليوان هستم ديدم ميخواد بياد با يه چوب تا چوب تو -----نم كنه.واي بد بخت شدم. تو رو خدا كمك:42:
7- خواب سيگار برگ كاپتان پرايس تو كال اف ديوتي با اون سبيلاش:12:
8-خواب ديدم روح بازي كلاك تور افتاده دنبالم يه بسم....الله گفتم به جاي اينكه غيب بشه شد دو تا:20:

Mahdi/s
03-06-2009, 23:11
6-خواب بازي سايلنت هيل را ديدم خواب ديدم منم يكي از 21 قرباني والتر ساليوان هستم ديدم ميخواد بياد با يه چوب تا چوب تو -----نم كنه.واي بد بخت شدم. تو رو خدا كمك :31::31::27::27:

loomina
04-06-2009, 12:17
بله زيااااااااااااااااااااااا اااد!
معمولا هم خواب داهاكا رو ميديدم. البته يه 1 دو سالي هست ديگه پيداش نيست بايد براش نامه بنويسم ببينم كجاست!:31:
خواب تكن هم يكي دو بار خيلي وقت پيش ها ديدم.
assassins creed هم يه بار خواب ديدم!:10:

Leon-117
04-06-2009, 18:18
زياد تا دلتون بخواد.مهمترينش مال جنگ تو كال آو ديوتي4 اون مرحله كه تو ارتش آمريكا با بمب همه رو مي فرستن رو هوا.اما وقتي خواستم خلبانه رو نجات بدم با تير منو زدن بعد يكي از يارام منو برد تو هلي كپتر بعد از اونجا افتادم بعدهم از خواب پريدم!

loomina
04-06-2009, 21:17
زياد تا دلتون بخواد.مهمترينش مال جنگ تو كال آو ديوتي4 اون مرحله كه تو ارتش آمريكا با بمب همه رو مي فرستن رو هوا.اما وقتي خواستم خلبانه رو نجات بدم با تير منو زدن بعد يكي از يارام منو برد تو هلي كپتر بعد از اونجا افتادم بعدهم از خواب پريدم!

واااااي!
به خودم اميدوار شدم تا حالا مثل اين كه من كمتر از همه خواب ديدم!:31:

HoJJaT_007
05-06-2009, 07:10
من یه زمانی خواب CJ دوشب پشت سر هم دیدم . با بروبچ داشتیم بالاس ها رو میکشتیم یهویی تو خواب دیدم اون پلیسه تمپانی جزو بالاس هاست (هنوز اولای بازی بودم) بعدا این شد که داستانو فهمیدم :دی

یه بارم خواب اساسینو دیدم ولی خب این قضیش فرق میکرد

ms368
05-06-2009, 11:07
خواب دیدم دارم از وسط خیابون رد میشم که اون یارو ( شخصیت اول بازیGTA IV ) با سرعت شومصدتا منو زیر گرفت ، اونم با یه پیکان قدیمی .
اون موقع ها که PS1 داشتم هر شب خواب اون دکتر دیوونه توی Crash رو میدیدم
خواب زامبی های UNCHARTED هم دیدم ( همون جا که از تو قبر میان بیرون )
با وجود اینکه هنوز GOW رو بازی نکردم ( فقط یه گیم پلی ازش دیدم ، نمیدونم برا 1 بود یا 2 ) . خواب دیدم که دارم دارش میزنم .

alan wake
05-06-2009, 12:55
مدت زمان بازی کردن هم تو دیدن این خواب ها تاثیر داره .

pejmangame
05-06-2009, 14:05
مدت زمان بازی کردن هم تو دیدن این خواب ها تاثیر داره .

بله درسته!

هم مدت زمان

هم عشق ورزیدن به اون بازی و ارتباط برقرار کردن با شخصیت بازی

tekken god
05-06-2009, 15:06
واااااي!
به خودم اميدوار شدم تا حالا مثل اين كه من كمتر از همه خواب ديدم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]امیدوار نشو چون من تا حالا یه بارم خواب بازی ندیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

E_Safjou
05-06-2009, 18:02
بی شمار مثال:Bully , God Of War,spiderman,...

Amir Hossein
05-06-2009, 19:08
يه بار خواب Command & Conquer 3 Kane's Wrath ديدم
يه بار هم خواب half life رو ديدم

Javadgenral
05-06-2009, 22:10
من :

خواب دیدم جای Leon , s , candy در رزیدنت اویل 4 اشلی را پیدا کردم و داریم فرار میکنیم که ناگهان ما را محاصره میکنند و ما تو کمد قایم میشیم .

alishahvali
05-06-2009, 22:42
سلام
تا حالا چند باري خواب بازي ديدم كه اين يكيش دقيقا يادمه
يه بار خواب ديدم از يه ساختمون كه تقريبا هم ارتفاعي نداشت پريدم مثل توي بازي Assassins كه مدتي طول ميكشه به زمين برسي اما از من خيلي طول كشيد و وقتي هم به زمين رسيدم خبري از تپه ي كاه نبود:31:
جاتون خالي چه حالي داد...

Y@var
05-06-2009, 23:13
منم یه بار خواب بازی Doom 3 رو دیدم. دیدم دست و پامو بسته بودن به تخت! یکی از بد قیافاشون اومد جلو.(یه لحظه فکرم رفت رو کارای بد! دی:!) ولی خدا رو شکر به حرف اومد و گفت می خوام ازت یه ماکارونی خوشمزه درست کنم(دقیقا همین رو گفت) (اونوقت بود که آرزو کردم کاشکی قصدش همون بود!) تا اومدن تیکه تیکم کنن داداشم با یه لگد جانانه واسه مدرسه بیدارم کرد.

یه بار هم خواب سام ماجراجو رو دیدم که من خود سام بودم. همینجور الکی پرش بلند می کردم(با ترینر!) همین و بس.

vahid0801
05-06-2009, 23:55
من تازه یه چند ماهه که دیگه خواب nemesis غول evil 3 رو نمیبینم.پسر ته ترسناک بودا.
اولاش که هفتگی 6 بار میدیدم.خواب harvest moon رو چقدر دیدم.
امار خواب دیدن از دستم در رفته

pejmangame
06-06-2009, 07:17
من خودم بچه که بودم 4 سال :دی

شبا همش کابوس mortal kombat رو میدیدم سر همین مساله مامانم نمیزاشت سگا بازی کنم :((

Javadgenral
06-06-2009, 08:39
من یه بار فکر کردم تو دینو کرسیس هستم و دارم دایناسور میکشم ....

pejmangame
06-06-2009, 12:27
من تازه یه چند ماهه که دیگه خواب nemesis غول evil 3 رو نمیبینم.پسر ته ترسناک بودا.
اولاش که هفتگی 6 بار میدیدم.خواب harvest moon رو چقدر دیدم.
امار خواب دیدن از دستم در رفته
res evil بازی کن دوباره شاید دیدیش.

vahid0801
06-06-2009, 12:44
من اگه بهش یه روز درس حسابی فکر کنم هم خوابشو شب میبینم لازم به بازی کردن نیست.:20:
یه خوابایی میدیدم.خداییش هیشکی عمرا مثل من اینارو نمیبینه.:13:

خیلی بازیا بودن.که گندشون این nemesis بود

mehdi_360
06-06-2009, 13:53
من هم یه شب خواب دیدم میخوایم با کریتوس ترتیب این دختر تو بازی mirror's edge رو بدیمبعد نمیدونم چی شد از خواب پریدم خلاصه یادم نمیاد
کاملا جدی میگما!!!!

Rastin.
08-06-2009, 12:15
زیاد نه....
فقط بازی neverhood که اون زمان خانوادگی درگیرش بودیم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخصوصا اینکه سیستم ترکید و نتونستم تمومش کنم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Layken
09-06-2009, 00:09
از بچگی خواب زیاد میدیدم اما اینو بدونین بچگیام
وقتی می خواستم بخوابم از ترس زامبیای resident evil
با خودم اسلحه تو رخت خواب می بردم......
یه روزم از صبح تا شب گیتار هیرو 2 بازی کردم
اقا نمی دونی تو خواب چه غوغایی بود اصلا کاش بیدار نمی شدم..

Scary Feelings
09-06-2009, 00:26
باز مدرسه ها تعطیل شد فکرتون بره به ناکجا اباد تاپیک های عجیب الخلقه بزنید؟!:18:
بابا من تنهاباری که دیدم خواب بازی world of warcraft بود که خواب دیدم 400 تومن دادم به GM اون هم یه دوناتور خوفی ازم ساخته!:27:اخ که چه رویای شیرینی بود.:31:.البته الان اگه 400 تومن گیرم بیاد یه xbox میخرم :31:

khelane
09-06-2009, 10:25
سلان این خاوب رو همین امشب دیدم خدایش خیلی هیجان داشت
حدود 4 ماه دارم کانتر بازیم میکنم دیروز صبح یه یکی از گیم نت ها رفته بودم تموم رفقا رو دار زدم و دیشب هم تا ساعت 12 با هاشون بازی کردم خواب دیدم که همشون رو نفله کردم بجز دوتاشون رو که یکشیون از جولو منو گرفت بعد کشتمش اونم یک خشاب کامل عجب حالی داد در حین کشتن داشت التماس میکرد ولی اخری اومد منو از عقب نایف یا همون با چاقو بکشه یهو برگشتم چاقو رو درست زیر گردنم تا چانه ام رو پاره کرد یهو از خواب پاشدم

pcali
09-06-2009, 11:51
بابا این که چیزی نیست باور کنین خالی نمیبندم من پارسال خواب بازی crysis رو میدیدم اونم با گرافیک بالا و رنگی حدود
10 دقیقه ای شد که به جای شخصیت اصلی بودم توی جنگل سرسبز هی میترکوندیم

khelane
09-06-2009, 16:22
باید اینجوری باشه چون اواتر خوبی برای خودت انتخاب کردی saw

ms368
09-06-2009, 16:46
من هم یه شب خواب دیدم میخوایم با کریتوس ترتیب این دختر تو بازی mirror's edge رو بدیمبعد نمیدونم چی شد از خواب پریدم خلاصه یادم نمیاد
کاملا جدی میگما!!!!

آره احتمالا از پشت دخل جفتتون رو آورده که یادت نمیاد چی شده :10::31:

amir4343
09-06-2009, 17:56
نه بابا كريتوس سالاره كي ميكشش؟؟؟؟بگو ؟؟؟منم خواب ديدم يك را كشتم بعد ميخوان اعدامم كنن كريتوس با شمشير بند دار را بريد وپرنده ي اتشين اومد سوارش شدم رفتم كريتوسم جا گذاشتم ناگهان بارعد وبرق بهم زد افتادم يه جوري تو دلم ريخت واز خواب پاشدم.نكته:من به خداراست گفتم بعد تو خواب وقتي از بلندي رها ميشي يا ميفتي تو دلت يه جوري ميشه بعد از خواب پا ميشيد اين را قبول داريد؟؟؟؟؟؟

tekken god
09-06-2009, 18:41
نه بابا كريتوس سالاره كي ميكشش؟؟؟؟بگو ؟؟؟منم خواب ديدم يك را كشتم بعد ميخوان اعدامم كنن كريتوس با شمشير بند دار را بريد وپرنده ي اتشين اومد سوارش شدم رفتم كريتوسم جا گذاشتم ناگهان بارعد وبرق بهم زد افتادم يه جوري تو دلم ريخت واز خواب پاشدم.نكته:من به خداراست گفتم بعد تو خواب وقتي از بلندي رها ميشي يا ميفتي تو دلت يه جوري ميشه بعد از خواب پا ميشيد اين را قبول داريد؟؟؟؟؟؟
اره مؤافقم .
من خودم تا حالا خواب بازی ندیدم یادمه کوچیک که بودم هی خواب می دیدم یه سری اتّفاقات برام می افته ( مثلاً تو دهکده یا کوه یا ... ) بعد یه اتّفاق خاصّی باعث می شه پرت شم پایین .
چند وقت پیش دوباره خواب اینجوری دیدم دقیقاً همینجوری که شما می گی بود

rz21
09-06-2009, 18:45
من که جدیدا فیفا منیجر را بازی میکنم دو شب هست در ایام امتحانات به جای اینکه خواب درس را ببینم خواب اون را میبینم که دارم بازیکن میخرم.

mehdy.z
09-06-2009, 19:00
اره مؤافقم .
من خودم تا حالا خواب بازی ندیدم یادمه کوچیک که بودم هی خواب می دیدم یه سری اتّفاقات برام می افته ( مثلاً تو دهکده یا کوه یا ... ) بعد یه اتّفاق خاصّی باعث می شه پرت شم پایین .
چند وقت پیش دوباره خواب اینجوری دیدم دقیقاً همینجوری که شما می گی بود

نه این اصلا به بازی ریطی نداره و نوعی اختلال در هوشیاری ما بین خواب وبیداری هست وتقریبا برای همه اتفاق میفته مثل وقتی که بعضی اوقات آدم حس میکنه بیداره ولی مثل آدم کاملا فلج نمی تونه از جاش تکون بخوره...

pcali
10-06-2009, 08:05
باید اینجوری باشه چون اواتر خوبی برای خودت انتخاب کردی saw

آره دوست عزیز آقای Tobin Bell که من ارادت خاصی بهش دارم واقعا بازی زیبایی داره من هر فیلمی که از
ایشون دیدم واقعا تحت تاثیر بازیشون قرار گرفتم من لهجه و صدای که ایشون صحبت میکنه هم علاقه دارم
انگلیسی رو زیبا صحبت میکنه:10::11:

Hammer
10-06-2009, 08:10
من خواب کاراکتر رزیدنت اویل رو دیدم که داشتم باهاش زامبی ها رو می زدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7777777666666
10-06-2009, 09:37
دیشب خواب توماس آنجلو رو دیدم.اومد سراغم گفت شروین انتقام من و از سالیاری بگیر.منم رفتم تو بار سالیاری.همه رو با تامسون کشتم به هیچکی رحم نکردم.همه جارو تیر بارون کردم.همه رو.همرو کشتم.همه جا خونی بود.یهو دیدم خشابم تموم شد دست گذاشتم تو جیبم دیدم خشاب ندارم.ولی یه نارنجک داشتم.اونو در آوردم انداختم به سمتشون.بعد فرار کردم به سمت در خروجی.ولی در بسته بود.کلید میخواست!من خیلی ترسیده بودم.بعد همونجا جیش زدم!رفتم به سمت پنجره خودم و پرت کردم به سمت بیرون.همونجا بود که یهو نارنجک ترکیییییییییییییییییییییی یییییییییییییید.بومب.بوم.ه ه جا آتیشی بود.خون بود.دیدم سالیاری با چهره ای خونی داره میاد به سمت من.سام هم پیشش بود همین طور فرانک.و سونیک و رامبو سگا و قارچ خور و دانته و همه بودن همه داشتن میومدن به سمت من.شورش در شهری ها هم بودن.بعد سمت چپ و نیگا کردم بعد سمت راست بعد رفتم اونور خیابون دیدم یه شاتگان ونجا افتاده برداشتمش هی به سمتشون شلیک میکردم.ولی اثر نداشت که نداشت.بعد دیدم سالیاری با چهره ای خونی میگه هو هو هو هو کجا میخوای بری؟میخورمت.وباره جیش زدم.یهو دیدم یکی میگه بیدارشو بیدارشو امتحانت دیر میشه.بعد که متوجه شدم خواب بودم خیلی خوشحال شدم.

a.z.p.z
10-06-2009, 14:19
شما خواب توماس انجلو رو میبینی؟ خدا رحمتش کنه ما نسخه بدیش یعنی خواب ویتو رو دیدم!
اونم زییاد نه فقط یه تکه هایی که بعضیاش خیالی بود چون بازی هنوز نیومده که منظورم مافیا2 هست!!!!!!!!
خواب دیدم ویتو و جو قرار برن همون یارو خیانت کاره که خود ویتو اون رو کشت رو تموم کنن خیلی باحال بود البته دلم به حال اون یارو
سوخت بعد صدای ناله هاش اومد اصلا یه جوری بود خوابش.................

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EvilDead
10-06-2009, 15:49
یک شب خواب دیدم دارم WOW بازی میکنم رفتیم داریم Arthas رو میزنیم

Sword آرتاس هم من بر میدارم

چه خواب با حالی بود حیف که خواب بود :37:

Javadgenral
10-06-2009, 15:59
من دیشب خواب دیدم تو دهکده رزیدنت اویل 4 هستم و مردم محاصره ام کرده اند که ناگهان ADA میاد کمکم .... از خواب پریدم

pcali
11-06-2009, 07:22
دیشب داشتم ریدیک میزدم زیادی جو گیر شدم خوابشو دیدم اما نمیدونم چرا هی از چپ راست میریختن سرم باور کنید من خواب بازی زیاد میبینم خیلی لذت میده انگار که چیت زده باشی جونت فوله هر چی میری جلو نمیمیری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SileNTz
02-07-2009, 00:34
خواب بازی دیدن خیلی کیف داره من خواب زیاد میبینم یهو از خوب میپرم دوباره میخوابم تا ادامه خواب رو ببینم اما دیگه رفت که رفت

من دیشب خواب دیدم شدم حریف کریتوس خیلی قویه بابا منو کشت رفتم جهنم تو جهنم خیلی داق بود افتادم یاد خودش از جهنم فرار کردم

دیدم هستم تو خونه

واقعا جا خوردم

sinak3
02-07-2009, 10:20
من یه بار خوای gears of war رو دیدم.خیلی حال داد.فقط gears of war:40:

A v e s t a r
22-11-2009, 14:28
آره .... رزیدنت اویل و ابلیویون .....

redfild
23-11-2009, 01:02
ظاهرا این رزیدنت ایول هم مثل سریال لاست وارد خواب خیلی ها شده !

منم چندین بار خواب دیدم توسط این زامبی ها محاصره شدم و اون قبلا ها که خیلی کوچیکتر بودم (9 یا 10 سال پیش ) باعث شده بود چند شب از ترس تا می تونم بیدار بمونم که خوابم نبره ... تا امروز این خوابها هر چند ماه یکبار ادامه دارن که جدیدا و حدود چند ماهی میشه که دیگه تو خواب از زامبی ها نمی ترسم و سیستم مغزم داستان رو یجوری تموم میکنه که خیالم راحت باشه که به من آسیب جدی نمیرسه !

خواب Global رو هم اون قدیمها می دیدم که خیلی بد بود ( 6 - 7 سال پیش ) ، چون هر وقت که بهم شلیک میشد از بالا میافتادم پایین و دوباره بازی رو شروع می کردم !

یکبار هم در خواب با کلیر (رزیدنت ایول 2 ) یک نشست دوستانه داشتیم ... (بچه بودیم خب )

الان دیگه معمولا خواب سریال می بینم تا بازی !

نتیجه اخلاقی : قبل از خرید بازی برای بچه ها به درجه بندی سنی بازی حتما توجه کنید :11:

new evil
23-11-2009, 22:15
چند هفته پیش قبل از اینکه مدرن وارفر 2 بیاد قسمت قبلیش را تموم کرده بودم بعد روز قبل اینکه کال او جدید رو بخرم خواب دیدم رفتم توی یه سیاره ی دیگه دنبال کاپیتان پرایس
بعد رفتم کاپیتان پرایس را که داخل یه حوض :دی زندانی شده بود را نجات دادم
وقتی داخل بازی واقعی پرایس را را که زندانی بود نجات دادم کلی تعجب کردم
ولی توی خوابم پرایس خیلی جوونتر بود

saxiass
27-11-2009, 20:47
منم یه بار خواب دیدم یه ایستگاهی باحال تو Pes 2009 گل کردم.

abol_fa
28-11-2009, 12:58
خاي ماركوس فينيكس ديدم:5::31:
لوكاست اره مينموديم!

MILIN3M
29-11-2009, 09:26
من خواب دیدم جای پرنسم..هرچی خواستم طرح رفاقت با اون شاهزاده بریزم برای اعمال شیطانی نشد که نشد...