PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معني اين Error چيه؟

samira
23-01-2005, 10:49
سلام به همه

بعضي از سايتها باز نميشه و Error و پيام زير رو ميده اين يعني چه ؟

Your current security settings prohibit running ActiveX controls on this page. As a result, the page may not display correctly

ضمنا امير آقا{ amir_p30 } جواب من رو تو تايپيك زير ندادي تا حالا چند تا پيام خصوصي فرستادم :!: :!: :!:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mas3510
23-01-2005, 11:14
من فکر می کنم مشکل شما اینه که security سیستم شما در حالت high هستش
اگه که از فایروال استفاده می کنید باید بر حسب نوع اون تنظیماتی را روی اون انجام بدید
و اگر فایروال ندارید و از مرورگر Internet Explorer استفاده می کنید می توانید از منوی tools به قسمت Internet Option بروید و از قسمت privacy تنظیمات مرورگر خود را تغییر دهید
البته تمام این کارها باعث پایین آمدن سطح امنیت سیستم شما می شود و بهتر است پس از عوض کردن تنظیمات آنها را به حالت اول باز گردانید
در ضمن با استفاده از امکان Trusted Site نیز می توناید این کار را انجام دهید که البته زیاد کار خوبی نیست
بای

Ehsani
24-01-2005, 02:11
هيچ وقت

Ehsani
24-01-2005, 02:12
هيچ وقت

Ehsani
24-01-2005, 02:13
هيچ وقت activx هاي سايت هاي ديگرو اجازه نده كه نصب بشن ... اگه بدي سرعته اينترنت بسيار كم ميشه :wink:

Amir_P30
24-01-2005, 17:27
من فکر می کنم مشکل شما اینه که security سیستم شما در حالت high هستش
اگه که از فایروال استفاده می کنید باید بر حسب نوع اون تنظیماتی را روی اون انجام بدید
و اگر فایروال ندارید و از مرورگر Internet Explorer استفاده می کنید می توانید از منوی tools به قسمت Internet Option بروید و از قسمت privacy تنظیمات مرورگر خود را تغییر دهید
البته تمام این کارها باعث پایین آمدن سطح امنیت سیستم شما می شود و بهتر است پس از عوض کردن تنظیمات آنها را به حالت اول باز گردانید
در ضمن با استفاده از امکان Trusted Site نیز می توناید این کار را انجام دهید که البته زیاد کار خوبی نیست

فكر نكن عزيز كاملا درسته
ممنون

سميرا خانوم ببخشيد من 2 هفته نبودم نتونسم جواب بدم
ولي وقتي هم سرم زدم ديدم كه جسد جان جوابتون رو داده كه :?: :wink:

celiom_r
24-01-2005, 21:34
ا

فكر نكن عزيز كاملا درسته
ممنون

اصلا اينطور نيست
sp2 رو نصب كردين :?:

Amir_P30