PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اینترنت ویندوز 7

moeenn
01-06-2009, 11:54
من از ویندوز 7 7000 استفاده میکنم.مادربورد من p5ld2-x هستش.من در این ویتدوز نمیتوانم به اینترنت وصل شوم چون ویندوز مودم را نمیشناسد.در ضمن سی دی راه انداز مادربورد ویندوز ویستا را پشتیبانی میکند ولی ویندوز سون را نه.در device manager جای دو چیز علامت سوال است چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
pci simple communication controller
unknown device

f.banizadeh
18-08-2009, 13:30
شما برای راه اندازی مادر بوردت می تونی از همون نسخه ی ویندوز ویستا استفاده کنی.

موفق باشی

f.banizadeh
18-08-2009, 20:20
معین جان امتحان کردی جواب داد؟

H@mid-Vista
18-08-2009, 21:30
اینجا رو ببین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

**AFRA**
21-08-2009, 21:18
ویستا بهتره یا 7 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

honeyxp
22-08-2009, 13:58
ویستا بهتره یا 7 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من 7.
-چرا؟؟؟
-چون:
- یکی از نکات برجسته ویندوز ۷ پشتیبانی از پیکربندی سیستم های ضعیف است که این امر در ویستا به خوبی محقق نشده است.
- ویندوز 7 را می‌توان برروی سیستم‌های ضعیف که ویستا امکان نصب شدن برروی آنها را نداشته یا به سختی اجرا می‌شده، به راحتی نصب نمود.
- سرعت این ویندوز نسبت به ویندوز Vista بسیار بیشتر هست و از جهاتی همانند XP و در حالاتی هم مقدار خیلی کمی سریعتر هست.
- حجم ویندوز 7 پس از نصب به ۶ گیگابایت رسیده و نسبت به ویستا (حدود ۱۱ گیگابایت) تقریبا نصف شده است.
- بر خلاف ویندوز Vista و XP این ویندوز اکثر قطعات را شناسایی کرده و درایور آنها را نصب می‌نماید. به خصوص در ویندوز 7 شبکه به شکل بسیار بهتر و راحتتری شناسایی و قابل تنظیم می‌باشد.
- تقریبا اکثر برنامه‌ها بر روی ویندوز 7 اجرا می‌شوند. بعضی از آنها هم که به درستی اجرا نمی‌شوند را می‌توان به روش‌هایی اجرا نمود.:18: